بررسی گرامر 2020: بهترین ابزار دستور زبان برای وبلاگ نویسان

0

آیا می دانید کجا ، کاما ، نیم ستون و عبارات را قرار دهید?


آیا می دانید کدام فعل کمکی را باید استفاده کنید و چه زمانی استفاده کنید؟ اگر تا به حال نویسنده ای مانند پنجر را استخدام کرده اید ، می دانید که بیشتر نویسندگان حتی اصول اولیه زبان انگلیسی را نمی دانند.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست ، ممکن است با مشکلاتی مانند اشتباهات طلسم ، استفاده از افعال روبرو شوید & عبارات ، گمشده & علائم نادرست ، استفاده بیش از حد از صدای منفعل و بسیاری دیگر.

این که آیا نوشتن نامه ها ، برنامه ها یا مقاله های مورد نیاز شما برای نوشتن خطوط بدون خطا است ، مهم است.

بنابراین بهترین راه حل استفاده از Grammarly است. این اشتباه نیست که بگوییم Grammarly یکی از بهترین ابزارهای بررسی گرامر است که بیش از 400 نوع فاکتور را در متن در نظر می گیرد تا خطاها را تشخیص دهد..

اشتباهات گرامر نه تنها به دلیل خجالت تبدیل می شوند بلکه می توانند به حسن نیت شما نیز ضربه بزنند. در این شرایط استفاده از ابزاری مانند Grammarly بسیار مفید است. تقریباً 1 سال است که از Grammarly استفاده می کنیم ، این ابزار برای یافتن خطاها به شما کمک می کند. علاوه بر این ، خواهید دید که در حال بهبود هستید.

ویژگی های مهم گرامرلی

 • برای اصلاح دقیق از سبک های مختلف نوشتن پشتیبانی کنید
 • جستجوگر سرقت ادبی
 • کلمات توضیحات و مترادف
 • به راحتی واژگان را افزایش دهید

بیایید بیان کنیم که این ابزار چند ویژگی دارد و چگونه از آنها استفاده خواهید کرد?

چگونه کار می کند?

نکته خوب این است که هم به صورت رایگان و هم با حق بیمه در دسترس است. نسخه رایگان محدودیت هایی دارد و بسیاری از ویژگی های مصلحت را از دست می دهد. اما هنوز هم می توانید طلسم های اشتباه ، اشتباهات گرامر ، نگارشی و برخی از پیشنهادات مفید دیگر را برای افزودن حرفه ای در پاراگراف های خود بدست آورید.

در اینجا به مقایسه کوتاه بین برنامه های رایگان Grammarly و Premium نگاه می کنیم.

حق بیمه:

 • نسخه حق بیمه گرامری حدود 400+ عوامل گرامری را برای تشخیص اشتباهات در نظر می گیرد
 • این می تواند نوع پیشرفته و مهم مسائل را تشخیص دهد. موضوعات پیشرفته شامل 100 نوع فاکتور از جمله استفاده از عبارات پیش گفته ، اشاره به جملات کلمه ای ، کلمات جفت مناسب و موارد دیگر
 • جستجوگر سرقت ادبی
 • تقویت واژگان

رایگان:

 • در نسخه رایگان ، ابزار موضوعات را بر اساس 100 عامل پیدا می کند
 • این تنها می تواند موارد مهمی مانند چک کردن طلسم و اشتباهات نقطه گذاری و غیره را تشخیص دهد.

پسوند مرورگر

اول از همه ، یک حساب کاربری Grammarly را در اینجا ایجاد کنید.

پسوند Grammarly برای همه مرورگرهای اصلی مانند Chrome ، Mozilla و Safari و غیره در دسترس است. پس از افزودن پسوند ، روی نماد نمایش در مرورگر کلیک کنید و سپس جزئیات را وارد کنید.

در هنگام ثبت نام آنها به طور خودکار اعلان را برای افزودن برنامه افزودنی نشان می دهند. همچنین می توانید پسوند Grammarly chrome را از فروشگاه وب آن یا از داشبورد Grammarly در زیر برنامه ها بارگیری کنید.

افزودنی Grammarly خواه در ساختن ایمیل یا نوشتن پست های وبلاگ ، راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهد. برای پیدا کردن خطاها نیازی به نوشتن در ویرایشگر گرامرلی نیست. آنها خطاها را به عنوان موضوعات مهم و پیشرو دسته بندی می کنند.

خطاها توسط خطوط رنگ قرمز (بحرانی) و زرد (پیشروی) تأکید می شود. علاوه بر این ، آنها همچنین دلایلی را برای اشتباه بودن جمله شما ارائه می دهند و برای ایجاد درست آن باید چه تغییراتی ایجاد شود.

ادغام دستوری با MS Office و Outlook

بنابراین اگر می خواهید Grammarly for MS کلمه ای داشته باشید ، لطفاً می دانید که تیم توسعه دهنده آنها افزودنی دیگری را برای دفتر MS و Outlook ایجاد کرده است. این بدان معنی است که نیازی به وارد کردن سند خود در ویرایشگر گرامرلی نیست. فقط آن را در Office فعال کنید و در آنجا می روید متن را بررسی کرده و در صورت وجود خطاها را مشاهده می کنید.

روی برنامه های داده شده در نوار کناری داشبورد Grammarly کلیک کنید و سپس برنامه ها را در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. از آنجا که ما قبلاً افزونه کروم را در طول فرایند آواز اضافه می کنیم ، بنابراین به عنوان Active علامت گذاری می شود.

بررسی دستور زبان برای Chrome و Office اضافه شود

اکنون بر روی کلیک کنید “نصب” در مقابل “Grammarly for Microsoft Office” داده شده و بارگیری آن آغاز خواهد شد. هنگامی که پرونده راه اندازی در درایو محلی شما بارگیری شد ، بر روی آن دوبار کلیک کنید.

پس از چند بار بارگذاری ، تنظیمات Microsoft Office و Outlook را مانند تصویر زیر نشان می دهد. اگر می خواهید گرامرلی را در هر دو برنامه ادغام کنید ، روی هر دو ضربه بزنید.

نصب افزونه Grammarly برای دفتر

پس از آن بر روی “نصب” کلیک کنید. راه اندازی به طور خودکار برنامه افزودنی را با دفتر MS ادغام می کند.

اکنون پرونده سند دفتر را باز کرده و کلیک کنید “فعال کردن گرامر”.

افزودنیهای اداری حتی اگر حساب رایگان داشته باشید نیز کار می کند.

دستور زبان را در دفتر فعال کنید

برنامه دسک تاپ

Grammarly همچنین یک برنامه دسک تاپ را راه اندازی کرد که مستقیماً از دسک تاپ کامپیوتر شما به جای مرورگر وب یا دفتر کار MS کار می کند. اگر رایانه ای با مشخصات پایین داشته باشید ، هنگام نصب و استفاده از MS Office ، کندتر عمل می کند زیرا این نوع کاربرد سنگین است.

بنابراین می توانید برنامه دسک تاپ Grammarly را نصب کنید که بسیار مفید است و به شما امکان می دهد مقالات را با دقت بیشتری بنویسید.

به داشبورد Grammarly بروید و سپس روی آن کلیک کنید “برنامه”. پس از آن ضربه “نصب” دکمه جلوی “دستور زبان برای ویندوز”. شروع به بارگیری فایل .exe خواهد کرد. اکنون پرونده بارگیری شده را اجرا کنید و در آنجا می روید به طور خودکار روی رایانه خود نصب کنید.

ویرایشگر گرامر

علاوه بر همه اینها ، می توانید مقاله را در ویرایشگر گرامرلی بنویسید یا متن کپی شده را فقط بچسبانید. همچنین می توانید کل پرونده سند را بارگذاری کنید. این از انواع مختلفی از پرونده های اسناد مانند .doc ، .docx ، .txt ، .rtf و .odt و غیره پشتیبانی می کند..

نکته اصلی نوشتن در ویرایشگر این است که به طور خودکار در حساب شما ذخیره می شود. بنابراین اگر به طور تصادفی پرونده را از رایانه خود حذف کنید ، باز هم می توانید نسخه را در ویرایشگر داشته باشید.

بررسی گرامر 2020: ویژگی های اشتراک رایگان و حق بیمه

انگلیسی & انگلیسی آمریکایی

شاید از انگلیسی انگلیسی و آمریکایی آگاه باشید. اگر این دو را با هم مقایسه کنید ، تفاوتهایی بین واژگان و ساختار جمله پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال رنگ (بریتانیا) و رنگ (آمریکایی) ، پاپیون (انگلیسی) و هود (آمریکایی). برخی کشورها انگلیسی ها را دنبال می کنند ، در حالی که برخی انگلیسی انگلیسی را دنبال می کنند.

بنابراین اگر در مورد شما مهم است که از قوانینی مانند هنگام انجام کار دانشگاهی پیروی کنید ، می توانید به راحتی بین این دو تغییر کنید. برای این کار به داشبورد گرامری بروید و بر روی “پروفایل” کلیک کرده و انگلیسی مورد نظر را انتخاب کنید. پس از آن ، خطاها را بر اساس زبان انتخاب شده تشخیص می دهد.

سبک های انگلیسی و انگلیسی زبان

تصحیح املا

این ممکن است دلیل اصلی استفاده از گرامرلی باشد. بیشتر نویسندگان از دفتر معروف مایکروسافت استفاده می کنند که مطمئناً می تواند غلط های غلط را تشخیص دهد. دلیل انتخاب Grammarly این است که همراه با بسیاری از ویژگی های دیگر همراه با بررسی طلسم.

علاوه بر این ، نه تنها به غلط های غلط اشاره نمی کند بلکه توضیحاتی را با مثال هایی ارائه می دهد که باعث می شود در تصحیح کلمات نادرست از دفتر MS برتر باشد..

تصحیح املا توسط ویراستار گرامر

قوانین دستور زبان

آیا شما از طناب و افعال و غیره می دانید؟ این رایج ترین مشکلی است که بیشتر نویسندگان هنگام نوشتن با آن روبرو هستند. استفاده از افعال اشتباه و تنش باعث تغییر معنی در جمله می شود. در نتیجه این ممکن است خواننده شما چیزی را که می خواهید توضیح دهید به وضوح درک نکند.

گرامرلی به شما کمک می کند تا در غلبه بر چنین نوع خطاهای دستوری به همراه توضیحی مبنی بر تغییر پیشنهاد کلمه.

خطاهای دستوری را پیدا کنید

خطاهای نقطه گذاری

نگارشی مانند کاما ، تیره ، روده بزرگ ، و نیم دانه ها و غیره. برای ما نوع نگارشی مناسب در جای مناسب بسیار مهم است. به عنوان مثال ، کاما فقط برای شکستن جمله طولانی مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه معنی را نیز روشن می کند.

گرامر خطاهای نگارشی را تشخیص می دهد

توضیح دهید & مترادف

احتمالاً ویژگی عالی و مورد علاقه ماست. برای کسانی که در مرحله یادگیری هستند و یا زبان انگلیسی ضعیف است ، خوب است. بعضی اوقات شما در حال خواندن چیزهایی مانند مقالات و پست های وبلاگ از طریق اینترنت هستید و ممکن است با کلماتی روبرو شوید که درک آن بسیار دشوار است. و برای درک ، ممکن است آنرا Google کنید یا آن را باز کنید اصطلاحنامه برای مترادف و درک واضح.

هنگامی که برنامه افزودنی را در مرورگر خود مانند Chrome اضافه می کنید ، گرامرلی در این مورد بسیار مفید خواهد بود ، سپس با دوبار کلیک بر روی کلمه ای که به توضیح نیاز دارید ، توضیحات مختلفی از آن کلمه را برای شما ارائه می دهد. به تصویر زیر نگاه کنید.

افزودنی مرورگر گرامری

اگر در ویرایشگر Grammarly هستید ، آنها توضیحات کلمه را به همراه مترادف نیز ارائه می دهند. روی یک کلمه دوبار کلیک کنید و در آنجا قرار دارد.

مترادف کلمه با دوبار کلیک

فرهنگ لغت شخصی

می توانید فرهنگنامه شخصی خود را در Grammarly ایجاد کنید تا در آینده این کلمات به عنوان misspell پرچم گذاری نشود.

در سمت چپ داشبورد روی پروفایل کلیک کنید و سپس کلمه را اضافه کنید. علاوه بر این ، Grammarly همچنین به شما امکان می دهد هنگام اصلاح خطاها کلمات موجود در فرهنگ لغت را اضافه کنید.

سبک و ساختار جمله

این ویژگیها به شما کمک می کند تا دستورات کلمه معیوب را تشخیص داده و به شما امکان دهید جمله را با زوج مناسب کلمات تالیف کنید.

جفت مناسب درک روشنی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این پیشنهاد را برای شما درمورد کلمات گیج شده مانند زمان استفاده یا تأثیرگذاری به شما می دهد?

ویژگی های موجود فقط در دستورالعمل دستور زبان

انواع اسناد

Grammarly یک بانک اطلاعاتی غنی دارد و به همین دلیل انواع مختلفی از سبک های اسناد را ارائه می دهد. این کمک می کند تا ابزار دقیق تر خطاها را پیدا کند. آنها اسناد را به 6 نوع مختلف مانند دانشگاهی ، تجاری ، فنی ، پزشکی ، خلاق و گاه به گاه تقسیم می کنند. بنابراین اگر دانشجو هستید و مقاله می نویسید ، انشاء مقاله را در بخش آکادمیک انتخاب کنید.

اگر شما یک وبلاگ نگار هستید و یک پست وبلاگ می نویسید ، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم “مقاله / پست وبلاگ” داده شده در بخش تجارت را برای کارآمد در کشف مسائل انتخاب کنید..

انواع اسناد مختلف

جستجوگر طاعون

این چیزی است که هنگام استخدام هر نویسنده به صورت آنلاین به آن نیاز شدید دارید. فرض کنید در Fiverr شما نویسنده ای را استخدام کرده اید و او فقط مقاله را از وبلاگ دیگران کپی کرده و مقاله ای را برای شما تهیه می کند. این نه تنها بر اعتبار وبلاگ شما تأثیر می گذارد بلکه به رتبه بندی موتور جستجوی شما آسیب می رساند.

بنابراین قبل از انتشار باید از منحصر به فرد بودن محتوای خود مراقبت کنید. برای این Grammarly Plagiarism Checker را ارائه می دهد که دارای 8،000 صفحه در بانک اطلاعاتی خود است و فقط با یک کلیک اسناد شما را اسکن می کند..

اگر نسخه مشابه متن را از طریق اینترنت پیدا کند ، آن خطوط را تأکید می کند. برای این کار مقاله را در ویرایشگر Grammarly قرار داده و سپس بررسی ادعای سرقت ادبی را روشن کنید. 

بررسی چک لیست شناسی گرامری

استفاده بیش از حد از همان کلمات

ما این ویژگی را همانطور که گفته شد بسیار مفید یافتیم. کلماتی وجود دارد که بیشتر مورد استفاده نویسندگان است. آنها الگوریتم گرامرلی را به گونه ای طراحی کرده اند که در مقاله شما آن کلمات را اسکن می کند و سپس پیشنهادی را برای جایگزینی کلماتی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند به شما ارائه می دهند..

ابزار زیرین کلمه را تأکید می کند و پیشنهادی را به همراه کلمه با معنی مشابه ارائه می دهد.

حکم پایان جمله

بسیاری از افراد هنگام نوشتن به انگلیسی می نویسند و نمی کنند. برخی می گویند استفاده از پیشگفتار در انتهای جمله مناسب نیست در حالی که برخی می گویند در انگلیسی مدرن کاملاً طبیعی است.

گرامرلی جملاتی را بیان می کند که با یک پیش نویس پایان می یابد. بنابراین همه چیز به شما بستگی دارد که آیا آن را تغییر دهید یا نه. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید به سبک رسمی بنویسید ، سعی کنید پیش نویس را در انتهای جمله قرار ندهید. گرامرلی عالی است پست روی این.

تقویت واژگان

این مفیدترین گزینه برای کسانی است که در زبان انگلیسی ضعیف هستند و گنج کلمات انگلیسی را در ذهن خود ندارند یا می توانید واژگان را بگویید. علاوه بر این ، اگر بیشتر مقالات را برای وبلاگ خود می نویسید ، این احتمال وجود دارد که شما ممکن است از برخی کلمات استفاده بیش از حد کنید. با فعال کردن این ویژگی متن آنالیز شده و همان کلماتی را که بارها استفاده می کنید ، نشان می دهد.

گرامرلی همان کلمات را تأکید می کند و کلمه جایگزینی را نیز ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر می بینید که کلمه پیشنهادی Grammarly متناسب با جمله شما نیست ، برای کلمات بیشتر می توانید بر روی کلمه تأکید شده کلیک کنید..

برای استفاده از این ، هنگامی که در ویرایشگر هستید ، فقط واژگان را فعال کرده و شروع به کار می کند.

گرامر واژگان تقویت

Wordiness را از بین ببرید

بعضی اوقات به جای ساختن جملات بزرگتر ، می توان با چند کلمه توضیح داد. یک مقاله پر حرف ممکن است خوانندگان را آزار دهد زیرا حاوی کلمات بیشتری نسبت به اطلاعات است.

گرامرلی به شما کمک می کند آن جملات را شناسایی کنید و پیشنهادهایی را در اختیار شما قرار دهید که چگونه می توانید آنها را کوتاه کنید.

اثبات حرفه ای

شما می خواهید مقالات وبلاگ خود را قبل از انتشار مجدداً اصلاح کنید ، سپس در اینجا در Grammarly می توانید این کار را انجام دهید. یک عضو انسانی حرفه ای پاراگراف های شما را تصحیح می کند.

اما در اینجا بخاطر داشته باشید که حتی اگر حساب Grammarly ممتاز داشته باشید ، مجبور خواهید بود مبلغ اضافی را نیز برای این کار بپردازید.

ارسال سند بسیار آسان است. فقط به ویرایشگر گرامر خود بروید ، روی آخرین نماد داده شده در نوار کناری کلیک کنید. و سپس به یک تصدیق کننده ارسال کنید.

تضمین بازگشت پول

در ابتدا ، آنها دوره آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهند که در آن می توانید از تمام ویژگی های حق بیمه Grammarly استفاده کنید. اما آنها سیاست خود را تغییر داده و اکنون به جای دوره آزمایشی ، سیاست بازپرداخت 7 روزه ارائه می دهند. فقط برنامه مورد نظر را انتخاب کرده و پرداخت کنید.

پس از آن 7 روز فرصت دارید تا در صورت عدم رضایت از خدمات آنها ، بازپرداخت را بپرسید.

خدمات پشتیبانی

ممکن است در این نوع ابزارها به خدمات پشتیبانی نیازی نداشته باشید. اما هنوز هم ، شما می توانید درخواست برای هر نوع کمک را ارسال کنید و پاسخ را در یک ساعت دریافت خواهید کرد. مهم نیست که شما یک کاربر رایگان یا پریمیوم باشید ، مطمئناً به شما کمک می کنند.

آنها همچنین برای حل مشکلات ، مقالاتی در مورد محصولات مختلف خود می نویسند. بنابراین قبل از ارسال درخواست ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که در دانش بنیان آنها گشت و گذار کنید و اگر راه حل را پیدا نکردید ، برای آنها ایمیل ارسال کنید.

قیمت گذاری

گرامرلی سه برنامه را بر اساس مدت ماهانه ، سه ماهه و سالانه ارائه می دهد. برنامه ماهانه 29.95 دلار هزینه دارد که بسیار زیاد است بنابراین اگر می خواهید خدمات آنها برای یک دوره کوتاه مدت حداقل برنامه سه ماهه را انتخاب کنید.

صادقانه بگویم ، ما توصیه می کنیم برای برنامه سالانه که فقط 11.66 دلار در هر ماه هزینه می شود مشترک شوید و پول زیادی را برای شما صرفه جویی می کند.

گرامر را بخرید

طرفداران

 • می تواند بیش از 400 نوع خطا را کشف کند و شما را قادر می سازد تا فقط با یک کلیک آنها را اصلاح کنید.
 • بسیار راحت برای استفاده. می توانید آن را با MS Office ، Outlook یا حتی برنامه دسک تاپ بارگیری کنید.
 • تقریباً با همه برنامه هایی مانند ویرایشگر وردپرس ، جیمیل ، فیس بوک ، توییتر و همه جا کار می کند.
 • عالی اگر انگلیسی زبان مادری شما نباشد
 • ابزاری مناسب برای وبلاگ نویسان ، دانشجویان ، نامه های تجاری و کارهای پزشکی و غیره.
 • Checker Plagiarism شما را قادر می سازد که در صورت اصیل بودن کار یا نسخه خمیر نسخه ای ، مقالات را بررسی کنید.
 • انتخاب سبک زبان انگلیسی یا آمریکایی.
 • هم به صورت رایگان و هم حق بیمه موجود است.

محدودیت ها

 • این ابزار روی کروم ، موزیلا و سافاری بسیار کار می کند (همانطور که ادعا می شود) اما در مورد سایر مرورگرهای معروف مانند اپرا.
 • ممکن است ماه پایه بر اساس هزینه ماهانه پر هزینه باشد اما برای برنامه سالانه ، ارزان است
 • برای یافتن مشکلات باید به اینترنت وصل شوید. نسخه آفلاین آن وجود ندارد.
 • تاکنون هیچ افزونه MS Office برای کاربران Mac وجود ندارد. اما کاربران Mac می توانند برنامه دسک تاپ را بارگیری کرده و از پسوند مرورگر استفاده کنند.
 • با این وجود ، این ابزار نمی تواند نیاز به یک مترجم انسانی را از بین ببرد.

نتیجه

Grammarly مطمئناً کار خود را انجام می دهد. این کاملا ارزش پول شما را دارد ما ابزارهای دیگری را امتحان می کنیم اما تاکنون Grammarly بسیار خوب و آسان برای استفاده انجام می دهد. ما آن را بدون شک توصیه می کنیم.

برای وبلاگ نویسان انفرادی ، آنها ممکن است با نسخه رایگان شروع شوند ، اما سعی می کنند در اسرع وقت به برنامه حق بیمه تغییر دهید زیرا اگر می خواهید نگاهی حرفه ای در مقالات خود داشته باشید ، حذف خطاهای پیش رو ضروری است. در اینجا می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

اگر برای تشخیص خطاها به دفتر تکیه می کنید ، پیشنهاد می کنیم که یکبار امتحان کنید. از آنجا که دفتر کارشناسی ارشد عمدتاً در گرفتن خطاهای املایی متمرکز است در حالی که Grammarly ابزاری پیشرفته است. علاوه بر این ، این یک ابزار معمولی نیست ، بلکه دارای مجوز 600+ شرکت و دانشگاه است.

ما فکر می کنیم شما باید مقداری پول خرج کنید و اشتراک حق بیمه را بدست آورید زیرا این امر می تواند خطاها را بهتر نشان دهد.

تاکنون از Grammarly و خدمات بسیار آنها راضی هستیم. احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با ما. ما واقعاً از نظرات شما قدردانی می کنیم و امیدوارم که بررسی دستور زبان کمک خواهد کرد که همه چیز را در مورد آن بدانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map