گرامرلی در مقابل زنجبیل 2020 – کدام یک بهتر است؟

2

ما به عنوان یک بلندگو انگلیسی غیر بومی ، می دانیم که داشتن ابزار تصحیح مناسب ، چقدر حیاتی و مفید است. یک محتوا با موضوعات مهم بسیار غیر حرفه ای ، ناخوشایند به نظر می رسد و حتی ممکن است بازدید کننده را مجبور کند سایت شما را ترک کند. این همچنین ممکن است به شدت بر اعتبار شما تأثیر بگذارد. بنابراین برای وبلاگ نویسان ، دانشجویان و نویسندگان خوب است که یک ابزار قابل اعتماد در خدمت آنها باشد.


گرامر و زنجبیل یکی از پرکاربردترین ابزارهای موجود در آنجا هستند. همه این ابزارها امتیاز فروش بی نظیری دارند. شما فقط باید یک انتخاب مناسب را انتخاب کنید و به همین دلیل ما این تلاش را ایجاد کردیم (بررسی گرامرلی در مقابل زنجبیل).

یک نکته را باید در نظر داشته باشید که کتابخوانی جایگزین مناسبی برای تصحیح کننده انسان نیست. بدون شک ابزارهای خودکار راهی عالی برای تشخیص خطاهای بیشمار در محتوا و صرفه جویی در وقت شما هستند. اما همچنین ضروری است که یک بار به صورت دستی تصحیح شود.

دستور زبان در مقابل زنجبیل بررسی

بنابراین بدون آداب و رسوم بیشتر اجازه دهید به عرصه حرکت کنیم

گرامرلی در مقابل زنجبیل 2020 – کدام یک بهتر است?

بررسی دستور زبان

در میان ابزارهای تصحیح ، Grammarly محبوب ترین است که دقت متن شما را بر اساس 400 قانون دستوری پیشرفته بررسی می کند. این نرم افزار مبتنی بر ابر است که در آن همیشه برای کار نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

مواد افزودنی

گرامرلی ابزاری بسیار انعطاف پذیر از نظر قابلیت استفاده است. شرکت ارائه می دهد

 • یک ویرایشگر آنلاین که می توانید متن خود را بررسی کنید و همچنین اسناد را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید.
 • برنامه های افزودنی برای مرورگرهای Chrome ، Safari و Firefox که تقریباً در هر ویرایشگر وب مانند WordPress به شما کمک می کنند. این بسیار مفید است زیرا لازم نیست به ویرایشگر آنلاین بروید.
 • همچنین یک افزودنی برای Microsoft Office و Outlook وجود دارد. MS office به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد که فقط به اشتباهات اشاره می کند بنابراین با ادغام افزودنی Grammarly می توانید مقدمات دستور زبان را بطور مؤثر تشخیص داده و تصحیح کنید.

افزونه دفتر دستور زبان

 • آنها همچنین یک برنامه دسک تاپ را معرفی کردند. اکنون دیگر لازم نیست مرورگر را برای ویرایشگر آنلاین باز کنید بلکه فقط برنامه را از دسک تاپ باز کرده و شروع به نوشتن می کنید.

ممکن است دوست داشته باشید Grammarly Review 2019: بهترین ابزار گرامر را برای وبلاگ نویسان بخوانید

بررسی ویژگی ها

رابط

آیا واقعاً ظاهر نرم افزار اهمیت دارد؟ و جواب ما “بله” است. یک رابط کاربری پیچیده و قدیمی ، بیشتر وقت شما را برای درک وقت می برد.

Grammarly یک رابط کاربری ساده و بسیار ساده ارائه می دهد که به شما در نوشتن بهتر کمک می کند. همه ویژگی ها بسیار برجسته هستند. بعد از اینکه فکر کردید ، می توانید با ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان یا حق بیمه ، با آنها شروع کنید.

پروفایل های ژانر خاص

بسته به مبحث / طاقچه ای که می نویسید ممکن است کلمات دارای معانی و ساختار متفاوت باشند. بنابراین با درک این تیم Grammarly پروفایل های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد. این پروفایل ها شامل Business ، Academic ، Technical ، Medical ، Creative ، Blogspot و ایمیل و غیره است. انتخاب یک پروفایل خاص به الگوریتم اجازه می دهد تا خطاهای مربوط به یک طاقچه خاص را دنبال کند..

ممکن است شما از انگلیسی آمریکایی و انگلیسی آگاه باشید که در قوانین املا ، نگارشی و دستور زبان کمی متفاوت است. بنابراین ، Grammarly همچنین به شما امکان می دهد یکی از آنها را برای کمک به سبک های نوشتن بهتر انتخاب کنید.

تقویت واژگان

تخصص در قالب ویژگی تقویت واژگان مبتکرانه در نسخه Grammarly Pro ارائه می شود. از منظر بازاریابی ، کلمات تأثیر زیادی می گذارد. پیشنهاد واژگان به طور چشمگیری در نوشتن متن متنوع کمک می کند. گرامرلی بر اساس متن نوشتار ، واژگان متناوب را پیشنهاد می کند از این رو می توان خوانایی و اثربخشی را بهبود بخشید.

جستجوگر طاعون

در کنار ابزار پیشرفته بررسی گرامر ، یک Checker Plagiarism نیز به قسمت خوب نرم افزار وصل شده است. این یک ویژگی مفید برای ناشران آنلاین ، معلمان و دانش آموزان است. این ابزار به شما کمک می کند تا منحصر به فرد بودن متن را در برابر 8 میلیارد صفحه وب پیدا کنید و فقط در دسترس کاربران پرداخت می شود. اگرچه ، به اندازه ابزارهایی مانند Plagiarism checkerX و Copyscape و غیره مفید نیست ، اما هنوز هم استفاده از آن ارزشمند است.

کمک به خواندن

اگر هنگام خواندن مقالات انگلیسی با مشکل روبرو هستید ، خبر خوب این است که گرامرلی به شما کمک می کند معنی را بدون نوشتن کلمات در فرهنگ لغت دوباره و دوباره درک کنید. بنابراین این باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه مرورگر وب آنها را بر روی آن کلیک کرده و سپس فعال کنید.

حال اگر برخی از کلمات را برای شما ناشناخته یافتید ، کافیست دو بار کلیک کنید که در همان صفحه معنی و توضیحات ارائه می دهد.

جعبه توضیح گرامر

برخی دیگر از ویژگی های مفید در دستور زبان

 • ایجاد فرهنگ لغت شخصی: شما می توانید کلمات را در فرهنگ لغت شخصی Grammarly اضافه کنید ، بنابراین دفعه دیگر این موارد را به عنوان اشتباه برجسته نمی کند.
 • جادو و راست: این کار باعث می شود اشتباهات طلسم و همچنین پیشنهادهایی برای استفاده صحیح از کلمات تشخیص داده شود.
 • صدای منفعل: این برنامه نشانه استفاده بیش از حد از صدای منفعل در محتوا است.
 • نگارشی: علائم نگارشی گمشده و نامناسب.
 • خوشحالی: این به طور خودکار راهی برای کوتاه کردن جملات برای توضیح مختصر پیدا می کند.
 • تکرار: اگر یک کلمه خاص تکرار شود ، دوباره و دوباره ، ابزار پیشنهادی برای جایگزینی آن ارائه می دهد.
 • قضیه: گرامرلی همچنین به عبارات مخفی اشاره می کند.

چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید با امتحان کردن آنها را کشف کنید

گرامر رایگان با ویژگی های محدود
گرامر حق بیمه از تمام ویژگی های آن لذت ببرید

گرامرلی را تجربه کنید

وبلاگ نویسی یک برنامه وب گرامری برای ما بسیار سودمند است. شما می توانید برنامه را از فروشگاه مرورگر پشتیبانی شده پیدا کنید یا فقط به بخش برنامه داشبورد گرامرلی بروید. این به طور خودکار با جعبه متن ویرایشگر وب مانند Gmail ، Facebook ، Twitter ، و WordPress و غیره ادغام می شود. ما در ابتدا به سایر افزودنی های گرامرلی اشاره کردیم.

در اینجا به ویرایشگر WordPress نگاه کنید.

دستور زبان در ویرایشگر وردپرس

برنامه وب گرامری تعداد خطاهای مهم و پیش رو را نشان می دهد که فقط در یک عکس زیر دارای 1 خطای مهم هستیم. در حالی که می توانید پیشنهادات خود را با حرکت دادن مکان نما خود بر روی کلمه مشاهده کنید. اگر توضیحی می خواهید ، فقط روی “دیدن بیشتر در حالت GRAMMARLY” کلیک کنید. ویرایشگر گرامر در جایی ظاهر می شود که می توانید اشتباهات را نیز تصحیح کنید و همچنین می توانید توضیحی در مورد شمارش کلمات را به عنوان خطا مشاهده کنید.

برنامه های رایگان و حق بیمه

گرامرلی هم برای کاربران رایگان و هم با هزینه پرداخت می شود. حساب رایگان شامل ویژگی های محدودی مانند 150 قانون دستوری است در حالی که آنها ادعا می کنند حق بیمه می تواند مطالب شما را با در نظر گرفتن 400+ چک بررسی کند.

برنامه های حق بیمه برای اشتراک ماهانه از 29.95 دلار شروع می شود در حالی که می توانید با عضویت در اشتراک سالانه که با 11.66 دلار در ماه می رسد هزینه جدی را پس انداز کنید..

طرفداران

 • اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست ، این بهترین ابزار موجود در آنجا است
 • یک پایگاه دانش بسیار مفید برای یادگیری دستور زبان فراهم می کند
 • تشخیص خطای متنی خاص
 • ابزاری بسیار مفید برای دانشجویان ، وبلاگ نویسان و مشاغل
 • ساخته شده در ابزار جستجوگر تکثیر محتوا
 • متن خود را برای ساختار جمله ، خطاهای طلسم ، نگارشی و موارد دیگر اسکن کنید.

منفی

 • تاکنون هیچ افزونه Office MS برای کاربران Mac وجود ندارد.
 • هزینه صورتحساب ماهانه را بپردازید ، بنابراین ما اشتراک سالانه را توصیه می کنیم
 • بعضی اوقات کار خود را متوقف کنید یا تشخیص خطاها را متوقف کنید تا مجدداً محتوای خود را در ویرایشگر Grammarly باز کنید

Grammarly for 400+ Check Grammar را فقط با 11.66 دلار در ماه بخرید

نقد و بررسی زنجبیل

زنجبیل همچنین یک ابزار عالی برای تصحیح و قدیمی است. این نرم افزار به دلیل افزودنیهای چندگانه برای مرورگرها ، محصولات MS و سایر برنامه های کاربردی ، قابلیت استفاده بسیار خوبی را ارائه می دهد. اگرچه نه به عنوان Grammarly پیشرفته, هنوز هم به اندازه کافی شایسته است که سعی کنید و غالباً به دلیل نگرانی از قیمت ، گزینه جایگزین گرامر را در نظر بگیرید. مانند گرامرلی ، زنجبیل نیز به اتصال به اینترنت نیاز دارد.

مواد افزودنی

وقتی نوبت به سیستم عامل هایی می رسد که می توانید از خدمات زنجبیل آن لذت ببرید مانند Grammarly دستی است.

 • یک ابزار آنلاین در صفحه وب آنها نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد و متن را وارد کرده و آن را بررسی کنید. این کار بررسی کلمات محدود است.

تصحیح آنلاین زنجبیل

 • برای کار از طریق دسک تاپ آنها دارای برنامه پشتیبانی شده از ویندوز هستند که به صورت رایگان در سایت خود نصب و در دسترس است.
 • اگر می خواهید زنجبیل با جعبه های ویرایش آنلاین مانند Facebook ، Gmail ، Twitter ، WordPress کار کند ، کافی است افزونه مرورگر خود را که برای Chrome و Safari در دسترس است نصب کنید..
 • زنجبیل با ارائه برنامه های کاربردی موبایل برای Android و iOS از Grammarly فراتر می رود. تمام آنچه شما باید انجام دهید برنامه نوشتن آنها را از فروشگاه برنامه نصب کنید و محتوای خود را دوباره تصحیح کنید. برنامه به شما امکان می دهد از سایر ویژگی ها نیز استفاده کنید. یک برنامه Keyboard نیز وجود دارد.

رابط

زنجبیل ویرایشگر آنلاین مانند Grammarly را ارائه نمی دهد بلکه کاربران را ترغیب می کند تا از افزودنیهای خود استفاده کنند. رابط برنامه دسک تاپ درست مانند Grammarly که همه چیز کاملاً واضح است بسیار ساده است. نگاهی بهش بیندازید.

رابط زنجبیل

بازپرس

rephraser جمله ای یک ویژگی عالی برای ایجاد تغییر در متن شما می باشد بنابراین به شما این امکان را می دهد تا افکار خود را با کلمات بهتری بیان کنید. با این کار متن متن شما به صورت جمله بررسی می شود و مترادف ، اصطلاحات و عبارات و غیره به شما پیشنهاداتی ارائه می دهد..

مربی شخصی

مربی شخصی زنجبیل یک برنامه آموزشی ویژه است که برای مشتریان پرداخت می شود. این یک برنامه یادگیری است که بر اساس اشتباهات شما دروس انگلیسی ایجاد می کند تا در آینده بتوانید از همین اشتباهات خودداری کنید. بنابراین به جای تمرکز بر مربی عمومی شخصی زنجبیل انگلیسی به شما کمک می کند تا با خیاط کردن دروس اختصاصی ، روی مناطق ضعیف تمرکز کنید.

متن به گفتار

آیا شما در تلفظ ضعیف هستید؟ اگر بله ، این امر برای یادگیری بسیار مفید است. اگرچه اکنون ما توسط گوگل مترجم رایگان داریم که می تواند کلمات صحبت کند اما زنجبیل ویژگی های مختلف دیگری را ارائه می دهد. می توانید سرعت خواندن ، صدای مرد و زن ، لهجه ایالات متحده و انگلیس را انتخاب کنید و در هر زمان بازی یا مکث کنید. علاوه بر این ، متن موجود در حال خواندن را برای نگه داشتن آن برجسته می کند. متأسفانه ، این ویژگی در دسترس کاربران مجانی نیست که مجبور شوید اشتراک حق بیمه آنها را خریداری کنند.

مترجم

زنجبیل یک نرم افزار عالی برای کمک به شما در غلبه بر موانع زبان است. این یک سرویس رایگان است که محتوای شما را به 40+ زبان ترجمه می کند. تمام کارهایی که باید انجام دهید فقط متن خود را در نرم افزار چسباند و زبان خروجی را انتخاب کنید. این یک ویژگی برجسته نیست مترجم گوگل همچنین همان عملکرد را ارائه می دهد.

کمک به خواندن

اگر به زبان انگلیسی خوب نباشید ، خواندن مقاله در وب تا حدی کثیف است. مانند گرامرلی ، زنجبیل به شما کمک می کند تا جایی که فقط با کلیک بر روی کلمه و کادر ظاهر می شوید که معنای آن را توضیح می دهد. با کلیک روی “بیشتر” توضیحات بیشتری را در همان صفحه دریافت خواهید کرد.

برای تنظیم چنین ویژگی نیازی به کار فنی ندارد. فقط افزودنی وب را نصب کنید و آماده آن باشید. راستش ، ما فکر می کنیم گرامرلی در این زمینه کارهای خوبی از زنجبیل انجام می دهد.

توضیحات زنجبیل

برخی دیگر از ویژگی های مفید در زنجبیل

 • تصحیح املا: مانند سایر ابزارهای تصحیح ، زنجبیل برای تشخیص کلمات غلط نیز به خوبی کارآمد است.
 • همه را تصحیح کنید: این نرم افزار به شما امکان می دهد همه خطاها را بصورت یکجا اصلاح کنید یا می توانید فقط با یک کلیک همه تغییرات را خنثیسازی کنید.
 • ایالات متحده / انگلیس انگلیسی: می توانید بین زبانها جابجا شوید ، بنابراین نرم افزار با مهارت بیشتری مسائل را تشخیص می دهد.
 • نگارشی: قرار دادن علائم نگارشی در مکان مناسب همیشه حیاتی است ، چکر نقطه گذاری زنجبیل به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.
 • فرهنگ لغت شخصی: کلمات خود را به فرهنگ لغت شخصی اضافه کنید تا در آینده آنها را به عنوان خطا در نظر بگیرید.
 • مترادف: دارای مترادف ها و بخش تعریف آنهاست. کافیست که در ویرایشگر زنجبیل بر روی یک کلمه کلیک راست کرده و ویژگی مترادف را انتخاب کنید.

تجربه زنجبیل

اگر روی وب کار می کنید ، مناسب تر است که افزونه مرورگر را نصب کنید که می تواند از فروشگاه Chrome یا مستقیم از طریق وب سایت زنجبیل نصب شود. تقریباً با همه ویرایشگرهای آنلاین کار می کند و خطاهایی مانند زیر را می توانید در ویرایشگر WordPress مشاهده کنید.

این نرم افزار خطاها را برجسته می کند و شما گزینه هایی را برای اضافه کردن این کلمه در یک فرهنگ لغت شخصی به دست آورده اید یا فقط با پیشنهاد آنها تصحیح می کنید.

زنجبیل در وردپرس

برنامه های رایگان و حق بیمه

زنجبیل هر دو برنامه رایگان و حق بیمه را ارائه می دهد. کاربران رایگان به چک کردن دستور زبان محدود و تکرار جملات دسترسی دارند. در حالی که کاربر برتر می تواند از تعریف مجدد جمله ، مربی شخصی ، خواننده متن و ابزار ترجمه استفاده کند.

در حال حاضر ، برنامه ماهانه فقط 14.98 دلار در ماه در دسترس است در حالی که اشتراک سالانه شما در حدود 74.88 دلار در سال (6.24 $ در ماه) هزینه.

طرفداران

 • ویژگی مربی شخصی کمک می کند تا شانس انجام دوباره همان اشتباه را کم کنید.
 • برنامه های افزودنی برای Android ، iOS ، MS Office ، مرورگرها و دسک تاپ.
 • گرامری ، نگارشی و اشتباهات را تشخیص دهید
 • می تواند جملات را برای متن بندی و وضوح بهتر تغییر دهید

منفی

 • هیچ ابزار جستجوگر سرقت ادبی همراه با زنجبیل نیست.
 • هیچ برنامه ای برای سیستم عامل MAC وجود ندارد. اما شما افزودنی Safari را دارید.

گرامر در مقابل زنجبیل: حکم

بنابراین به نظر ما ، Grammarly پیشرفته ترین ابزار تصحیح موجود در بازار است. این شرکت به طور مداوم عملکرد را بهبود می بخشد و اکنون می تواند خطاها را بر اساس فاکتور 400+ تشخیص دهد. پیدا کردن خطاهای متنی و ارائه پیشنهادات برای کلمات صحیح بسیار هوشمندانه است. می توانید از آن در هر مکانی مانند Office MS ، مرورگر وب استفاده کنید یا برنامه دسک تاپ را نصب کنید.

از طرف دیگر ، زنجبیل بسیار شگفت انگیز است اما پر از خدمات غیرضروری مانند مترجم و خواننده متن و غیره است زیرا مترجم گوگل می تواند به صورت کارآمد این کار را انجام دهد. در حالی که زنجبیل همچنین سرقت ادبی را از دست نمی دهد که ممکن است گزینه مناسبی برای ناشران آنلاین باشد.

از زنجبیل دیدن کنید

به Grammarly مراجعه کنید

به ما اطلاع دهید کدامیک بین گرامرلی و زنجبیل عملکرد بهتر را ارائه می دهد. آیا فکر می کنید Grammarly checker سرقت ادبی ارزش استفاده از آن را دارد ، آیا واقعاً مطالب ادبی را برطرف می کند؟ لطفاً در بخش نظرات زیر نظرات خود را به اشتراک نگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map