13 بهترین گزینه جایگزین Pingdom 2020 برای نظارت بر وب سایت ها

5

وقتی سایت پایین می آید مانند کابوس است. فروش شما در طی آن خرابی از دست داد. این نه تنها ضرر مالی بلکه تأثیر بدی در رتبه بندی سایت دارد. به همین دلیل است که زمان به روز بسیار بیشتر از زمان بار است.


زیرا وقتی سایت زمان بیشتری را برای بارگیری آن می گیرد هنوز آنلاین است و مشتری می تواند وارد آن شود. علاوه بر این ، بخشی از زمان بار در دستان شما است. با بهینه سازی مناسب می توانید آن را کاهش دهید. همچنین ، می توانید افزونه های متنوعی را برای بهینه سازی وب سایت وردپرس خود نصب کنید.

اما خرابی کل ضرر فروش است. در اینجا در زیر به برخی از اثرات احتمالی که ممکن است سایت شما به دلیل خرابی باشد ، اشاره می کنیم.

ضررهای عمده ناشی از خرابی

حراجی

فقط تصور کنید که مشتریان در صورت خرابی کرکره های فروشگاه چگونه می توانند محصول را خریداری کنند. به همین ترتیب ، اگر یک وب سایت آفلاین باشد ، مشتری به سایت دیگری هدایت می شود ، و بنابراین شما فروش و مشتریان را نیز از دست داده اید.

شهرت، آبرو

وب سایتی که عمدتا تحت طوفان خرابی قرار دارد ، نه تنها در موتور جستجو رتبه پایین می یابد بلکه تصویری دلهره آور را در مقابل بازدید کنندگان چاپ می کند. و دفعه بعد هر وقت بازدید کننده سایت شما را در موتور جستجو می بیند به سادگی سایت شما را می پرند و مورد بعدی را باز می کنند.

انتظارات کاربر

یک کاربر از وب سایت انتظار بارگذاری سریع دارد. کاربران آنلاین بسیار بی تاب هستند ، بنابراین یک خرابی و تأخیر در زمان بار به شدت به سایت شما ضربه می زند. در اینجا به نظرسنجی نگاه کنید آکامایی که نشان می دهد 30٪ از شرکت کنندگان می خواهند یک وب سایت در یک ثانیه پاسخ دهند. و 18٪ مردم می خواهند که یک سایت سریعاً بارگیری شود. بنابراین باید انتظارات کاربر را برآورده کنید.

آیا می توان از خرابی جلوگیری کرد ?

اولین قدم این است که چگونه خرابی را تشخیص دهیم؟ البته ، نظارت بر وب سایت حتی 24x7x365 حتی برای شرکتهای بزرگ امکان پذیر نیست. بهترین تلاشی که می توانید انجام دهید استفاده از ابزاری است.

بعد نحوه جلوگیری از خرابی؟ متأسفانه ، هیچ راهی برای از بین بردن کامل خرابی وجود ندارد. همیشه خطر خرابی وجود دارد. اما در اینجا مراحلی وجود دارد که شخص می تواند انجام دهد.

اول از همه یک شرکت میزبان وب مشهور و قابل اعتماد را انتخاب کنید. برای این کار ، A2Hosting را پیشنهاد می کنیم. موارد نادر از خرابی خدمات آنها وجود دارد. این شرکت قادر است 99.9٪ زمان به وقت را تحویل دهد اما بله همانطور که در ابتدا ذکر کردیم احتمالی خرابی را در خاطر داشته باشید..

ثانیاً ، مراقب سرورها باشید. برای این کار می توانید از ابزاری مانند Pingdom استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا سایت را رصد کنید و حتی از طریق پیام های متنی برای شما هشدارهایی ارسال کنید. علاوه بر این ، آنها خدمات رایگان برای اندازه گیری زمان بارگذاری صفحه ارائه می دهند.

چرا گزینه های Pingdom:

Pingdom ابزاری عالی است ، اما گران قیمت است و محدودیت هایی نیز در پی دارد. در اینجا به چند دلیل نگاه می کنیم؛

 • قیمت گذاری بالا در مقایسه با بسیاری دیگر
 • محاکمه 14 روزه نیاز به جزئیات کارت اعتباری دارد
 • بدون حساب کاربری

این لیست از گزینه های Pingdom با در نظر گرفتن عوامل زیر تهیه شده است:

 • تعداد مانیتورها / چک ها
 • فرکانس فاصله زمانی که تجزیه و تحلیل انجام می شود
 • انواع چک (شامل نوع خدماتی است که می توانید نظارت کنید)
 • قیمت گذاری
 • هشدارها و انواع روش های ارسال اعلان های خرابی

13 بهترین گزینه جایگزین Pingdom 2020 برای نظارت بر زمان وب سایت شما

1. سرویس زمان

سرویس جایگزین pingdom

هنگامی که گزینه های Pingdom را در نظر می گیریم ، پس چگونه ذکر خدمات ServiceUptime را فراموش می کنیم. این سرویس از سال 2005 ، بر زمان و همچنین عملکرد وب سایت ها ، سرورها و پورت ها (سرورهای DNS ، بارگیری ها و MySQL و غیره) نظارت می کند. هر زمان که اتفاق بدی مانند خرابی رخ داده باشد ، می توانید با استفاده از Webhook ، اسکریپت را فعال کنید. سپس می توانید آن داده ها را به عنوان اثبات به شرکت میزبان ارسال کنید یا با بازدید کنندگان سایت خود به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر ، آنها 3 برنامه (استاندارد ، پیشرفته و حرفه ای) ارائه می دهند. آنها در 10 مکان مختلف نظارت ارائه می دهند.

در برنامه استاندارد می توانید حداکثر 10 مانیتور اضافه کنید. 8 بازه چک در دسترس است ، اما در برنامه استاندارد ، شما می توانید حداقل 3 دقیقه چک را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد سایت را بعد از هر 3 دقیقه آنالیز کنید.

صادقانه بگویم ، برای سایت های بزرگتر این مدت طولانی است ، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم طرح پیشرفته را انتخاب کنید که هنوز هم پایین تر از برنامه Pingdom Starter است و با فرکانس چک 2 دقیقه پشتیبانی می کند. در حالی که در این طرح هستید ، می توانید حداکثر 20 مانیتور را اضافه کنید.

یکی دیگر از ویژگیهای راحت که همه برنامه ها شامل آن هستند ، بررسی چک است. می توانید تعداد خرابی هایی را انتخاب کنید که پس از آن سرویس بعد از خرابی اول ، دوم یا سوم باید ServiceUptime را به شما هشدار دهد. تا پنج گزینه ارائه شده است.

آنها هشدارهایی را با استفاده از ایمیل و پیامک ارسال می کنند. علاوه بر این ، اگر سایتی بیش از یک سرپرست داشته باشد و همه بخواهند هشدار را دریافت کنند ، می توانید به راحتی چندین حساب و شماره تلفن اضافه کنید. آنها هرگز آمارهای گذشته را حذف نمی کنند تا کاربر بتواند همه فراز و نشیب ها را مشاهده کند.

می بینیم که برنامه استاندارد شامل محدودیت هایی مانند فقط 5 هشدار پیام کوتاه است. برای 10 پیامک بعدی باید 2 دلار پرداخت کنید. سرویس به موقع خدمات آزمایشی و حساب رایگان ارائه می دهد یک حساب آزمایشی 30 روزه نیاز به کارت اعتباری ندارد و می تواند چک های 10 کیلویی را انجام دهد. در حالی که در یک حساب کاربری محدودیت های زیادی وجود دارد ، مانند اینکه آنها چک را بعد از 60 دقیقه انجام می دهند. خنده دار است. بنابراین ممکن است طبق نیازهای خود یک برنامه حق بیمه انتخاب کنید.

آنچه دوست داریم:

 • قیمت بسیار پایین ، حساسیت چک قابل تنظیم ، به کاربر امکان می دهد چندین مخاطب اضافه کند ، آمار گذشته برای زمان زندگی ، برنامه رایگان شامل انواع چک

آنچه ما دوست نداریم:

 • آزمون اجرای طرح استاندارد بعد از 3 دقیقه ، فقط 5 هشدار پیام کوتاه ، 60 دقیقه دوره چک در یک بسته رایگان

از ServiceUptime بازدید کنید

2. Site24x7

ابزار نظارت Site24x7

اشتباه نیست بگوییم که Site24x7 یک جایگزین نزدیک برای Pingdom است. تمام ویژگی های اساسی را فقط با 9 دلار دریافت خواهید کرد که در آن پینگدوم ویژگی های مشابه را با بیش از 11 دلار ارائه می دهد. این زبان به 10 زبان شامل انگلیسی ، چینی ، فرانسوی و ایتالیایی و غیره در دسترس است.

می توانید برنامه Site24x7 را در Andriod ، iPhone و غیره بارگیری کنید تا از این طریق اعلان های فوری دریافت کنید. آنها همچنین یک برنامه دسک تاپ را برای دریافت هشدارهای خرابی ارائه می دهند ، بنابراین نیازی به مراجعه به صندوق پستی به صورت روزانه نیست.

بر اساس مخاطب مورد نظر خود می توانید 8 مکان را از 60 انتخاب کنید. می توانید بر روی سرورهای مبتنی بر لینوکس و ویندوز نظارت کنید. این می تواند انواع کنترل از جمله SSL ، DNS ، پایگاه داده ، پینگ ، FTP و سرویس وب آمازون و غیره را کنترل کند..

در برنامه “استاندارد” می توانید حداکثر 10 مانیتور (وب سایت) را اضافه کنید در حالی که برنامه تجاری حداکثر 40 وب سایت را امکان پذیر می کند. ما فکر می کنیم اگر این برنامه شامل اسکن بدافزار باشد ، این ابزار دستی خواهد بود.

فرآیندهای معامله مانند ثبت نام ، پرداخت و بررسی و غیره بخش مهمی از وب سایتها به ویژه برای یک سایت تجارت الکترونیکی هستند. بنابراین لازم است نظارت شود که اگر روند کار خوب انجام شود یا خیر.

در Site24x7 می توانید یکی از معاملات مصنوعی مانند Pingdom را برای نظارت بر چنین فرآیندی ها اضافه کنید. هر ماه 50 کمک هزینه اعتبار SMS یا صوتی به کاربر برای تغییر در تلفن می دهد. آنها خدمات پشتیبانی را از طریق ایمیل و انجمن ارائه می دهند. اما در مورد سایر برنامه های بالاتر آنها از طریق گپ و تماس تلفنی به مشتریان کمک می کنند.

این گزارش طبق دوره انتخابی (روزانه ، هفتگی و ماهانه) به حساب شما ارسال می شود. برای جلوگیری از هشدارهای دروغین ، کلیه برنامه ها شامل ویژگی بررسی مجدد هستند که تأیید را از 3 مکان مختلف دریافت می کنند.

این شرکت 30 روز آزمایش بدون پیوست کردن کارت اعتباری ارائه می دهد. همراه با شما همچنین 30 روز سیاست بازپرداخت در اشتراک ماهانه و 45 روز در اشتراک سالانه دریافت خواهید کرد. ما Site24x7 را به خوبی طراحی کرده ایم و دارای چندین ویژگی است که باعث می شود در مقایسه با Pingdom برتر باشد. و البته ارزش این پول را نیز خواهد داشت.

آنچه دوست داریم:

 • اجازه نظارت بر 10 وب سایت ، 60 ثانیه فرکانس بررسی ، 30 روز آزمایش و همچنین 30 روز سیاست بازپرداخت ، برنامه های موجود در Android و iOS ، تعداد زیادی ادغام (Slack ، Hipchat ، AlarmsOne و غیره)

آنچه ما دوست نداریم:

 • ممکن است کاربر جدید داشبورد کمی پیچیده پیدا کند ، و مانیتورهای اضافی گران هستند

از Site24x7 بازدید کنید

3. StatusCake

خرابی را با وضعیت StatusCake تشخیص دهید

StatusCake ابزاری چشمگیر برای نظارت بر سایت شما و بهترین جایگزین Pingdom است. آنها ادعا می کنند که بیش از 75000 کاربر شامل EA و NETFLIX و غیره دارند. در اینجا ما آن را به عنوان یک جایگزین خوب برای پینگدوم و ارزش استفاده کردن توضیح می دهیم. رابط کاربری بسیار دوستانه ای است و نیازی به یادگیری هر چیزی ندارید. آنها همچنین در صورت بروز هرگونه سؤال ، خط چت و پایگاه دانش را حفظ می کنند.

StatusCake بیشتر از Pingdom هزینه دارد ، اما برنامه آنها بدون محدودیت است. چک از هر 1 دقیقه از 8 مکان مختلف انجام می شود. هرگاه زمان خرابی را تشخیص دهد ، تأیید از چندین مکان دریافت می کند و به شما هشدار می دهد.

علاوه بر این ، آنها همچنین میانگین را بررسی می کنند. زمان بارگیری هیچ محدودیتی در تعداد تست ها وجود ندارد. آنها تست های مانیتورینگ SSL ، دامنه و سرور نامحدود را اجرا می کنند. در حالی که Pingdom فقط 10 چک را انجام می دهد و چت ارائه نمی دهد و فقط 6 مکان تست دارد.

نه تنها نظارت ، آنها همچنین بعد از 1 ساعت فاصله در برنامه برتر (اولیه) اسکن ویروس را انجام می دهند در حالی که طول برنامه در برنامه های بالاتر کمتر است. این طرح همچنین شامل 25 هشدار پیامکی است. وقتی وضعیت دامنه شما به تاریخ انقضا نزدیک می شود ، وضعیت StatusCake نیز هشدارهایی ارسال می کند.

شما می توانید Pushover ، Pushbullet ، HipChat و Slack و بسیاری از برنامه های دیگر را برای دریافت اطلاعیه ها ادغام کنید. علاوه بر این ، تمام برنامه های حق بیمه شامل ویژگی تطبیق محتوا هستند. تاکنون هیچ سیاستی از داده های تاریخی ذکر نکرده اند ، اما می توانید حداکثر آنالیز 3 ماهه قدیمی را مشاهده کنید.

این شرکت هیچ سیاستی برای بازپرداخت ارائه نمی دهد ، اما می توانید به StatusCake امتحان کنید زیرا آنها همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهند تا بتوانید قبل از خرید کیفیت خدمات را بررسی کنید. اما این شامل محدودیت های مختلفی مانند انجام تست بعد از 5 دقیقه است و سایت را از مکان های تصادفی بررسی می کنید. در کل ، این ابزار خوب است. قیمت ممکن است در ابتدا به نظر برسد اما برنامه ها مطمئناً ارزش پول شما را دارند.

آنچه ما بیشتر دوست داریم:

 • بررسی های نامحدود ، نظارت بر SSL ، اسکن ویروس های عمیق ، خدمات پشتیبانی از طریق خط چت

آنچه ما دوست نداریم:

 • هزینه ، تعداد کمی هشدار پیامکی

از وضعیت StatusCake دیدن کنید

4. UptimeDoctor

Uptimedoctor best service uptime 2017

خواه می خواهید یک وب سایت یا یک سرور را رصد کنید ، UptimeDoctor می تواند این کار را برای شما فوری انجام دهد. با اضافه کردن یک تست می توانید Uptime و همچنین عملکرد را بررسی کنید. مانند Pingdom ، در این ابزار می توانید 10 مانیتور (تست) اضافه کنید ، اما بین قیمت ها تفاوت معنی داری وجود دارد.

برنامه اساسی UptimeDoctor تنها 7.95 دلار هزینه داشته است. و اگر بگوییم که برنامه های آنها نوعی نامحدود است ، اشتباه نخواهد بود. آنها فرکانسهای مختلف نظارت مانند 1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 10 ، 15 ، 30 و 60 دقیقه را ارائه می دهند.

می توانید با انتخاب مکان در سراسر جهان (آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی) آزمایش سریع را انجام دهید. آنها به شما امکان می دهند مخاطبین نامحدودی را حتی در برنامه اصلی اضافه کنید ، این عالی است وقتی می خواهید بیش از یک مخاطب را برای دریافت اعلان اضافه کنید

دریافت هشدار از طریق تلفن های هوشمند روشی بسیار مناسب است. پزشک به موقع با استفاده از خدماتی مانند Pushover ، Push Bullet و Prowl و غیره ، اطلاعیه های فشار نامحدود را در Android و IOS ارائه می دهد..

برای جلوگیری از ضرر و زیان ، شما باید با استفاده از داده های موجود ، روند عملکرد را اندازه گیری کنید. دوره نگهداری طول عمر را ارائه می دهد. در حال حاضر ، آنها 29 مکان را ارائه می دهند. اینها به از بین بردن هشدارهای دروغین کمک می کند. و هرگاه خطا را تشخیص دهد ، حداقل آن را از 2 مکان مختلف تأیید می کند.

علاوه بر این ، می توانید مکانهایی را نیز از لیست اضافه کنید. این ابزار بسیار ساده برای استفاده است ، اما هنوز هم آنها پشتیبانی فنی و 14 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

UptimeDoctor همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد 5 وب سایت یا سرور اضافه کنید. این بسته از 2 پیامک ، 50 فشار ، هشدار ایمیل نامحدود پشتیبانی می کند و همچنین شامل مخاطبین نامحدود می باشد. این تجزیه و تحلیل را به فاصله کم 1 دقیقه انجام می دهد و داده ها را برای مدت یک سال در حفظ نگه می دارد. علاوه بر این ، شما 14 روز از برنامه حق بیمه بازپرداخت دریافت خواهید کرد و پس از 14 روز بازپرداخت پیشنهادی را صادر می کنند.

آنچه دوست داریم:

 • تقریباً تمام پروتکل های اصلی مانند HTTP ، HTTPS ، پورت ها و پینگ و غیره را تجزیه و تحلیل کنید ، مکان های بی شماری ، نگهداری داده های طول عمر ، هشدارهای فشار ، پاسخ سریع ایمیل.

آنچه ما دوست نداریم:

 • بدون درگاه های سفارشی ، بدون هشدار پیام کوتاه رایگان ، اما شما گزینه خرید دارید. در غیر این صورت ، هشدارهای فشار و ایمیل نامحدود به صورت رایگان درج شده است.

از UptimeDoctor دیدن کنید

5. پینگومتر

جایگزین pindomer close pindomer

Pingometer راهی عالی برای نظارت بر سایت بدون هرگونه مکث است. آنها 4 برنامه مختلف را برای پاسخگویی به نیازهای فرد به سطح سازمانی ارائه می دهند. این طرح بسیار ابتدایی به عنوان SMALL نامگذاری شده است و به شما امکان می دهد 5 مانیتور اضافه کنید. می توانید به بالا نگاه کنید & مانیتورهای پایین ، میانگین زمان بروز و سرعت متوسط ​​فقط از یک داشبورد واحد.

این بررسی انواع چک مانند HTTP ، HTTPS ، RUM ، POP3 ، معاملات و بسیاری از پروتکل های دیگر است. در اینجا بخاطر داشته باشید که برنامه Small شامل SSL و تأیید صحت داده ها نبود. تعداد مکان های آزمایش بستگی به برنامه ای که شما انتخاب می کنید به عنوان مثال بستگی دارد. در طرح كوچك آنها 3 مکان را ارائه می دهند در حالی که X بزرگترین (بزرگترین طرح) تا 10 مکان را ارائه می دهد.

نکته ای که واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داد داشبورد پینگومتر است. بر این اساس ، شما به راحتی می توانید برای نظارت ، هشدار و حساب کاربری حرکت کنید. به راحتی می توانید ایمیل ، توییتر ، شماره تلفن و قلاب وب خود را برای هشدار ادغام کنید.

اگرچه این ابزار ساده است و بسیار عالی عمل می کند ، اما اگر به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق ایمیل و خط تلفنی این کار را انجام دهید. محدودیت در طرح کوچک این است که فقط یک مخاطب را مجاز می کند که این امکان برای سایت شخصی که دارای یک مدیر باشد قابل قبول است. بنابراین اگر می خواهید بیش از یک مخاطب هشدار ارسال کنید ، به برنامه Medium بروید.

Pingometer یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک وب سایت را از یک مکان ایالات متحده با فرکانس فاصله 1 دقیقه ای بررسی کنید و همچنین سرعت بار را نظارت کنید. علاوه بر این ، گزارش های مختلفی مانند زمان به موقع و زمان پاسخگویی نیز برای اندازه گیری روند عملکرد در حساب رایگان در دسترس است.

روی هم رفته ، پینگومتر یک ابزار عالی با یک پنل جامد است. همچنین ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند که در صورت عدم رضایت پس از خرید ، عالی است.

آنچه دوست داریم:

 • نظارت 24/7 ، داشبورد دوستانه ، 30 روز سیاست بازپرداخت کامل ، پشتیبانی از پروتکل های کلیدی ، قیمت گذاری پایین ، ادغام هشدار با توییتر و شماره تلفن و غیره.

آنچه ما دوست نداریم:

 • شما می توانید فقط با یک تماس (گروه) در طرح کوچک ، فقط 24 ساعت ذخیره چک را اضافه کنید

از پینگومتر بازدید کنید

راهنماهای میزبانی وب را کاوش کنید:

میزبان SSD | میزبان لینوکس | میزبانی ویندوز | میزبان PHP | میزبانی MongoDB | میزبانی Tomcat

6. NodePing

بهترین ابزار مانیتورینگ سایت

Nodeping یک سرویس انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای نظارت بر زمان و زمان قطع سایت ارائه می دهد. نه تنها وب سایت بلکه بسیاری از خدمات دیگر مانند POP3 ، IMAP4 ، DNS ، پینگ ، مانیتورینگ SSL و موارد دیگر.

نودپینگ نظارت را از مناطق مختلف (33) شامل آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیای شرقی و آمریکای لاتین انجام می دهد. همچنین می توانید با انتخاب گزینه جهانی ، مکان تصادفی را انتخاب کنید.

برنامه مبتکر بهترین برنامه را برای وب سایت های شخصی فراهم می کند که به 5 مانیتور و کاربران نامحدود اجازه می دهد. علاوه بر این ، مانیتورهای اضافی را فقط با مانیتور 0.50 دلار می توان اضافه کرد. هشدارها را می توان از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، توییتر و پاوشور به کاربران ارسال کرد.

آنها طیف گسترده ای از فرکانس های چک را از 1 دقیقه تا 1 روز ارائه می دهند. Nodeping حساسیت تأیید را در دست کاربر قرار داده است. در این روش می توانید تعداد بازپرسی ها را انتخاب کنید که پس از آن آنها خرابی را تأیید کرده و گزارش می دهند.

اگر امکان بررسی مجدد را نداشته باشید ، احتمال هشدارهای دروغین وجود دارد ، بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از اعلان های غیر ضروری ، حداقل 2 مورد بازرسی را انتخاب کنید. نتایج را می توان در اعداد و فرم نمودار بررسی کرد. این شرکت همچنین تست دستی را در زیر برگه ابزارهای تشخیصی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد زمان بارگیری صفحه ، پینگ ، حفاری و ردیابی و غیره را آزمایش کنید..

ندوپینگ هیچ سیاستی برای بازپرداخت ارائه نمی دهد ، اما آنها حساب های آزمایشی را برای مدت مقرر (15 روز) ارائه می دهند. بدون قرار دادن جزئیات کارت اعتباری ، می توانید هرکدام از برنامه ها را حتی با ارزش ترین بسته آواز بخوانید. خدمات آنها توسط تعدادی از مشتریان از جمله Rippleit و Pureweb و غیره نیز قابل اعتماد است. برنامه های برجسته باعث می شود Nodeping یک جایگزین عالی برای Pingdom باشد..

بنابراین قبل از اینکه ضرر زیادی را متحمل شوید ، برنامه ای را طبق شرایط مورد نظر خود شروع به نظارت کنید.

آنچه ما بیشتر دوست داریم:

 • اعلانات نامحدود از جمله پیام کوتاه ، تقریباً از همه نوع پروتکل ها و خدمات ، قیمت گذاری اقتصادی ، کاربران نامحدود پشتیبانی می کند

آنچه ما دوست نداریم:

 • برنامه استارت دسترسی API را شامل نمی شود بنابراین برای توسعه دهندگان نیز گزینه خوبی نیست

بازدید از گشودن

7. UptimeRobot

گزینه جایگزین pingdom ارزان - UptimeRobot

این سرویس خیلی قدیمی نیست ، که در سال 2010 راه اندازی شد ، اما به زودی به عنوان یکی از بهترین خدمات برای نظارت بر زمان به روز شناخته شد و اکنون مورد اعتماد بیش از 360،000 کاربر است. اگر در مورد نوع خدمات صحبت کنیم ، ابزار محدود است زیرا تنها در زمان پینگ مانیتور می کند در حالی که Pingdom ارائه می دهد به موقع ، نظارت کاربر واقعی و نظارت بر معاملات و غیره.

دلیل لیست ربات uptime قیمت پایین ، دقت و سهولت استفاده آن است. علاوه بر این ، اگر شما فقط می خواهید به نظارت بر زمان ، پس از آن UptimeRobot گزینه قابل توجهی است.

شما می توانید 50 وب سایت را رصد کنید و فقط در یک حساب کاربری ، پورت های HTTP ، HTTPS ، کلمه کلیدی ، پینگ و پورت های سفارشی را ارسال کنید. راه اندازی وب سایت ساده است فقط URL را قرار دهید ، و این همان است. این سایت شما را از گره های مختلف واقع در قاره های مختلف (ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان و کانادا و غیره) مشاهده می کند و پس از هر دقیقه و هنگام شناسایی خرابی ، هشدارهایی را ارسال می کند. حتی آنها برنامه کم قیمت را ارائه می دهند؛ با این وجود ، شما 30 روز فرصت دارید تا در صورت عدم رضایت از کیفیت خدمات ، بازپرداخت کامل بخواهید.

چیزی که باعث می شود ربات uptime یک انتخاب عالی باشد ، اطلاع رسانی قبلی است. شما می توانید تعداد هشدارها را فقط برای یک زمان خرابی و مدت زمان خرابی انتخاب کنید و پس از آن آنها را به شما اطلاع دهند. این به نادیده گرفتن خرابی های کمکی کمک می کند.

بنابراین چگونه هشدار می گیرید؟ آنها 10 پیامک رایگان و ایمیل نامحدود را برای ارسال هشدارهای خرابی و به موقع به کاربران ارائه می دهند. علاوه بر این ، می توان آن را با برخی از کانال های بزرگ مانند Twitter ، Pushover ، Slack ، HipChat ، Boxcar ، و webhook و غیره ادغام کرد..

هنوز تمام نشده است ، UptimeRobot داده های 1 ساله گذشته را ذخیره می کند و می توانید با یک کلیک به راحتی می توانید گزارش های نظارت را در Excel بارگیری کنید. مانند بسیاری از شرکت های دیگر ، می توانید پاسخ خود را از طریق سؤالات متداول پیدا کنید یا فقط به آنها ایمیل دهید. در حال حاضر ، آنها همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهند که شامل 50 مانیتور و فرکانس نظارت 5 دقیقه ای است. مطمئناً برنامه های آنها ارزش زیادی دارند و ارزش آن را تحویل می گیرند.

آنچه ما بیشتر دوست داریم:

 • می توانید 50 مانیتور ، برنامه های ساده و سر راست ، با قیمت پایین ، اجازه به اشتراک گذاری استاتیک با بازدید کنندگان ، سیاست بازپرداخت 30 روز را بررسی کنید

آنچه ما دوست نداریم:

 • تنوع خدمات (فقط به وقت خراب)

از UptimeRobot بازدید کنید

8. Updown.io

updateown.io مانیتور سایت رایگان

Updown.io خدمات ارائه می دهد اما با سبکی متفاوت. به جای خرید نقشه فقط کافی است اعتبار را خریداری کنید. در ابتدا ثبت نام کنید 100،000 اعتبار به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. نکته خوب این است که آنها همچنین به شما اطلاع می دهند که این اعتبارات با تعداد فعلی مانیتورها چقدر طول می کشد و فرکانس را بررسی می کند. و البته آنها قیمت های بی نظیری را ارائه می دهند. برای خرید اعتبار از کارت اعتباری ، پی پال یا بیت کوین استفاده کنید.

داشبورد براق تجربه بسیار دوستانه ای را ارائه می دهد. فقط Url را قرار داده و فاصله نظارت را انتخاب کنید. همچنین می توانید روند زمان پاسخ را در داشبورد مشاهده کنید. اگر خرابی حتی چند ثانیه را تحمل نکردید ، آنگاه Updown.io برای شما مناسب است.

آنها به کاربر اجازه می دهند تا 30 ثانیه فرکانس نظارت را انتخاب کند. وقتی فاصله 1min را انتخاب می کنیم ، آنها نشان می دهند که می توانیم سایت را بیش از 2 ماه نظارت کنیم. عالی!

سایت شما از 8 شهر مختلف واقع در قاره های مختلف کنترل می شود. علاوه بر این ، شما می توانید تنها با یک کلیک هر مکان را فعال و غیرفعال کنید. ویژگی قابل توجه بعدی ارائه آمار است.

هنگامی که به جزئیات می پردازید ، اول از همه آمارهای به موقع داده می شود و سپس زمان پاسخگویی هر مکان با گرافیک های خوب. در پایان می توانید داده های 6 ماه گذشته را به همراه وقایع مشاهده کنید.

برای هشدارها ، آنها یکپارچه سازی بی سیم ، ایمیل و پیامک را ارائه می دهند. سایر خدمات شامل تطبیق محتوا و آزمایش SSL است. اگر می خواهید تعدادی رشته متن خاص را رصد کنید ، پس از پیدا کردن رشته (متن) ، تطبیق محتوا راهی عالی است که به شما هشدار می دهد..

بنابراین چرا باید صبر کنید که اکنون بصورت رایگان ثبت نام کنید و اگر از طریق ما ثبت نام کنید ، 100K اعتبار اضافی نیز دریافت خواهید کرد.

آنچه ما بیشتر دوست داریم:

 • فواصل ساده و ارزان ، فاصله 30 ثانیه ، اعتبار 100K رایگان برای همه ، تأیید از مکانهای مختلف قبل از هشدار ، خدمات پشتیبانی سریع

آنچه ما دوست نداریم:

 • قیمت یورو که ممکن است برخی از مشتریان را گیج کند ، هشدار پیامکی بسیار پرهزینه است (7500 اعتبار / پیامکی)

از بروزن بازدید کنید

9. Uptime.com

Uptime.com

ویژگی های مزایای مختلف در اینجا می آید Uptime.com. با استفاده از این یک ابزار ، می توانید DNS ، Webserver ، سرورهای پست الکترونیکی و بدافزارها را فوراً آنالیز کنید. همچنین می تواند مانیتورینگ PING را انجام دهد. آنها برای آزمایش 30 مکان در سراسر جهان ارائه می دهند. این شرکت ادعا می کند که مشتریان شاد و بزرگی از جمله AMD ، IBM و CISCO و غیره دارد ، بنابراین چه چیزی آنها را برتر از Pingdom قرار می دهد?

Uptime.com 4 طرح مختلف از 10 تا 400 دلار ارائه می دهد. برنامه اولیه به خوبی برای وب سایتهای شخصی ساخته شده است. صرف نظر از برنامه ، همه می توانند آنالیز را با فرکانس 1 دقیقه انجام دهند.

برنامه اساسی که به بهترین وجه مناسب سایتهایی است که عمدتا به مخاطب ایالات متحده (مخاطبان هدفمند ایالات متحده) وابسته است. دلیل این امر این است که این امر فقط به جای مکانهای مختلف در سراسر قارهها ، بررسی از مناطق ایالات متحده را انجام می دهد. همچنین ، این طرح شامل 50 چک (مانیتور) است در حالی که طرح پایه Pingdom (استارت) فقط شامل 10 چک است.

داده های گذشته می توانند در تصمیم گیری های فنی و سایر موارد بسیار مهم باشند. بنابراین ، Uptime داده 4 ماه گذشته شما را نگه می دارد. علاوه بر این ، آنها مطابق با محتوا را انجام می دهند که به دنبال رشته خاصی در سایت شما هستند و اگر این رشته وجود نداشته باشد ، آنگاه هشدار دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید درگاه های سفارشی ، مانیتورینگ SSL را اضافه کنید و گزارش های RUM را تهیه کنید تا در زمان متوسط ​​بار دقت کنید.

آنها از چندین کانال پشتیبانی می کنند تا در مورد حوادث ناخوشایند مانند خرابی و غیره به کاربران هشدار دهند. شما از طریق پیام کوتاه ، ایمیل ، توییتر ، Webhook و اعلان فشار (در HipChat و Pushover ، و غیره) هشدار دریافت خواهید کرد. در صورت بروز هر مشکلی می توانید از طریق ایمیل کمک دریافت کرده یا بلیط را باز کنید. شماره تلفن نیز داده می شود ، و برای کمک به خود ، یک پایگاه دانش بزرگ را حفظ می کردند.

Uptime.com هیچ آزمایشی یا حساب رایگان ارائه نمی دهد ، اما Pingdom 14 روز محاکمه ارائه می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید سلامت دامنه را به صورت رایگان بررسی کنید. داشبورد ساده و دوستانه است ، و ما فکر نمی کنیم که یک تازه کار ممکن است با هر مشکلی روبرو شود.

آنچه دوست داریم:

 • 50 چک ، جزئیات مربوط به زمان و بار و غیره ، جزئیات سلامت دامنه ، تعداد زیادی کانال هشدار ، میزان تست 1min ، ویروس & اسکن بدافزار ، آمار RUM

آنچه ما دوست نداریم:

 • فقط موقعیت مکانی ایالات متحده برای آزمایش برنامه اصلی ، حساب کاربری منفرد
 • فقط با 20 چک گران به نظر می رسد
 • پشتیبانی حق بیمه برای برنامه های بالاتر

بازدید از Uptime

10 برنامه های مبارک

در دسترس بودن سایت و تست عملکرد سایت Happyapps

پشتیبانی از طیف گسترده ای از انواع چک مانند وب سایت ها ، برنامه ها ، پینگ ، بانک اطلاعاتی ، Postgres و پریز برق و غیره باعث می شود HappApps برای همه انواع تست مناسب باشد. آنها نسبت به Pingdom ارزش بیشتری را ارائه می دهند.

طرح اولیه توسط HappyApps کمتر از 10 دلار است در حالی که Pingdom 11.95 دلار هزینه دارد. علاوه بر این ، در Pingdom به شما امکان می دهند 10 چک (مانیتور یا وب سایت و غیره) اضافه کنید در حالی که HappyApps از 25 چک پشتیبانی می کند. بنابراین اگر چندین وب سایت داشته باشید یک انتخاب عالی است.

فرکانس مانیتورینگ کوتاه شما را قادر می سازد تا به روز بودن توجه داشته باشید. بنابراین در HappyApps فرکانس 1 دقیقه ای را ارائه می دهند. در کنار این ، آمار زمان پاسخ نیز داده می شود.

شما می توانید چک را در هر زمان از زمان قطع کنید. این کار هنگام انجام برخی از تعمیرات بسیار مفید است و نمی خواهید هشدارها را دریافت کنید. فقط بر روی چکی که اضافه کرده اید کلیک کنید و سپس روی پرچم داده شده در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و در آنجا می روید اکنون در حالت بی صدا است.

برای تجزیه و تحلیل میانگین ها می توانید تاریخ 30 روز گذشته را مرور کنید. ایمیل تنها راهی برای تماس آنلاین با آنها یا مرور در مرکز کمک است. اما ما فکر می کنیم نیازی به کمک نداریم زیرا فرد جدید به راحتی می تواند چگونگی استفاده از آن را بفهمد.

هر ماه 20 هشدار پیامکی برای دریافت هشدارهای مربوط به زمان به کار و خرابی به شما داده می شود. اما این موارد شامل هشدار نامحدود ایمیل است. علاوه بر این ، آنها همچنین سیاست بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهند.

با این وجود ، اگر مردد هستید ، با ثبت نام یک حساب کاربری رایگان در HappyApps ، سعی کنید HappyApps را ثبت کنید تا بتوانید حداکثر 3 وب سایت را برای نظارت ارسال کنید. علاوه بر این ، شامل 5 دقیقه حداقل فرکانس ، هشدارهای نامحدود ایمیل و دارای سابقه 7 روزه است.

می دانیم که وقتی می خواهید به طور خاص زمان را کنترل کنید ، فاصله زمانی 5 دقیقه ای طولانی است. اما در یک حساب کاربری رایگان ، زیرا می توانید انواع کنترل را اضافه کنید ، بنابراین دوست داشتن با داشبورد آنها مفید خواهد بود.

آنچه دوست داریم:

 • 25 چک ، 1 دقیقه مانیتورینگ ، دوستانه و آسان برای استفاده ، به چندین کاربر با نقش ها ، انواع مختلف چک اجازه دهید

آنچه ما دوست نداریم:

 • نوع چک سفارشی فقط در بیشتر برنامه با ارزش و بدون سیاست بازپرداخت موجود است

از HappyApps دیدن کنید

11. میزبان-Tracker.com

ارزانترین جایگزین pingdom 2017

یکی از دلایل اصلی قرار دادن میزبان ردیاب در لیست گزینه های Pingdom ، قیمت گذاری وسوسه انگیز آن است. برنامه اصلی آنها گزینه قابل توجهی برای وب سایت های کوچکتر است. گره ها در بیش از 140 مکان واقع شده اند و اکنون آنها بیش از 43k مشتری دارند. علاوه بر این ، این شرکت اعتماد برخی از غول ها مانند مایکروسافت ، پاناسونیک ، و کسپرسکی و غیره را به دست آورد.

در برنامه شخصی ، می توانید 5 URL را رصد کنید. ویژگی تمایز آنها مکانهایی است که سایت شما در حال نظارت است. با در نظر گرفتن مخاطب مورد نظر خود می توانید مکان ها را آزادانه انتخاب کنید.

خدمات زیادی مانند HTTP ، پینگ ، پورت ها ، انقضاء گواهینامه ها ، بانک اطلاعاتی ، CPU ، نظارت بر HDD و موارد دیگر وجود دارد. اما خدمات در دسترس شما بستگی به طرحی دارد که شما انتخاب می کنید.

در برنامه شخصی ، آنها چک را بعد از 10 دقیقه انجام می دهند. ما می دانیم که به نظر می رسد مدت زمان طولانی است ، اما برای وب سایت های کوچکتر ، هنوز گزینه مناسبی است. می توانید 5 مخاطب اضافه کنید. تعداد ارسال هشدار از طریق ایمیل محدودیتی ندارد ، اما هشدارهای پیام کوتاه به 50 محدود است.

میزبان ردیاب از ابزارهای مختلفی همچون Skype ، Viber و Hangout و غیره استفاده می کند تا هنگام پایین آمدن سایت از کاربران مطلع شود. در کنار پایان نامه ها ، آنها زمان پاسخ را نیز دنبال می کنند.

در حال حاضر ، میزبان ردیاب 30 روز ضمانت بازگشت پول را تصویب می کند. اما همچنین می توانید برای یک محاکمه 30 روزه یا یک حساب کاربری رایگان که همه از عهده شماست ، مشترک شوید. اگر سایتی بزرگتر دارید ، بنابراین پیشنهاد می کنیم که انتخاب کنید "برنامه تجاری" که شامل بسیاری از خدمات مفید از جمله بررسی لیست سیاه DNS و پشتیبانی از 25 مانیتور و 300 هشدار پیامکی است.

آنچه دوست داریم:

 • قیمت بسیار پایین ، تعداد زیادی کانال (Skype ، Hangout و غیره) برای اعلان ها ، تن گره برای هشدارهای تأیید شده ، با گزارش های هفتگی به سال

آنچه ما دوست نداریم:

 • فاصله مانیتورینگ بالا در برنامه شخصی ، بسیاری از ویژگی های مانند تطبیق محتوا و API و غیره را در برنامه شخصی از دست می دهید.

از میزبان ردیاب بازدید کنید

12. پورت مانیتور

کنترل وضعیت سایت پورت

نمی خواهید به پیچیدگی خدمات بپردازید ، در اینجا PortMonitor با برنامه های قیمت کم است. در داشبورد ، می توانید وب سایت ، DNS ، سرور و پورت های سفارشی را اضافه کنید. داشبورد در حال ترمیم خودکار است تا آخرین جزئیات را ارائه دهد. این وضعیت زمان بروز و پاسخگویی آخرین 24 ساعت ، 7 روز و 30 روز گذشته را ارائه می دهد.

PortMonitor 6 طرح از پیش ساخته را با مشخصات مختلف ارائه می دهد همچنین در صورت نیاز به برنامه سفارشی ، می توانید از طریق تماس با انجمن این کار را انجام دهید. اگر آنها را با برنامه اساسی پینگدوم مقایسه کنیم ، دو طرح اول هزینه کم دارند.

بسته اول شامل 10 مانیتور و طرح دوم 20 مانیتور است. اجرای خودکار پس از هر 1 دقیقه انجام می شود تا اندازه گیری شود آیا سایت شما دچار خرابی یا زمان به روز شده است و زمان پاسخگویی چیست؟.

می توانید هشدارها را از طریق دو طریق ایمیل و Pushover دریافت کنید. به صفحه تنظیمات در پنل بروید و سپس اعلان های ایمیل را برای هشدارهای ایمیل انتخاب کنید. و برای دریافت هشدارها در تلفن هوشمند ، فقط باید تب Pushover را پیکربندی کنید.

علاوه بر این ، می توانید گزارش ها و رویدادها را در هر زمان مشاهده کنید ، همچنین گزارش های ایمیل هفتگی و ماهیانه را ارسال می کنید. برای توسعه دهندگان ، آنها API REST را ارائه می دهند که اجازه می دهد تا مانیتور آسان بندر با یک وب سایت و برنامه و غیره انجام شود.

اگر هنوز قانع نیستید ، می توانید حساب رایگان آنها را که بهترین روش برای سنجش کیفیت خدمات است ، امتحان کنید. این حداکثر 2 مانیتور ، 60 ثانیه فرکانس نظارت دقیقه ، ایمیل و هشدارهای فشار و غیره را در بر می گیرد.

آنچه دوست داریم:

 • قیمت پایین ، ایمیل نامحدود و اعلانهای فشار ، داده های گذشته 1 سال در حالت نگهداری ، 1 دقیقه فرکانس بررسی ، مجاز به چندین مخاطب ، تأیید قبل از ایجاد رویداد خرابی

آنچه ما دوست نداریم:

 • هشدار پیامکی وجود ندارد ، اگر به Twitter و Hangout اجازه دهند ادغام شوند ، دستیابی به آن خواهد بود

از PortMonitor دیدن کنید

13. R apidspi ke

جایگزین Rapidspike برای pingdom

ممکن است آنها را پرهزینه بدانید ، و بله آنها هستند. دلیل ثبت نام آنها این است که در یک مکان راه حل های زیادی به دست خواهید آورد. چگونه یک مدیر وب سایت دارای وب سایت بزرگتر و زمان کمتری برای تمرکز روی سرویس های نظارت با جابجایی بین داشبوردهای مختلف است؟ در اینجا RapidSpike وارد بازی می شود.

این فاصله بین 1 تا 60 دقیقه را ارائه می دهد ، انتخاب شماست. این برنامه حرفه ای را می توان در بین 5 کاربر به اشتراک گذاشت و به شما امکان اضافه کردن مانیتور نامحدود را می دهد. این عالی است وقتی شما در یک گروه کار می کنید.

این وب سایت ها ، سرورها ، پورت ها ، SSL ، آمار جستجوگرها و موارد دیگر را نظارت می کند. بعد از اضافه کردن مانیتور ، حتی می توانید صفحات خاص وب سایت خود را ردیابی کنید. هر ماه 25 اعتبار پیام کوتاه / تماس صوتی داده می شود. علاوه بر این ، می توانید وظیفه Slack و ، Webhooks و Pager را برای دریافت هشدار تنظیم کنید.

Rapidspike همچنین نظارت پیشرفته از جمله WHOIS و SSL را ارائه می دهد و تاریخ انقضا و آمارهای دیگر را نشان می دهد. اگر Google سایت شما را به دلایل نرم افزار مخرب لیست نمی کند ، در Google علامت سایت خود را با علامت احتیاط جستجو می کنید و بنابراین بازدید کنندگان هر زمان که سعی در ورود به سایت داشته باشند هشدارهایی دریافت می کنند و بنابراین ممکن است از سایت شما بازدید نکنند..

Rapidspike لیست مرور ایمن Google را رصد می کند و هشدارهایی را برای بدافزارها و محتوای مضر ارسال می کند. فقط در داشبورد تنها می توانید سئوی سایت خود را با رتبه الکسا ، گوگل آنالیتیکس ، رتبه Moz و آمار بک لینک مشاهده کنید.

این تمام نشده؛ موارد بیشتری وجود دارد ، شما می توانید عملکرد را از طریق نظارت کاربر واقعی دنبال کنید. آنها حالت تلویزیون را ارائه می دهند که آمار زندگی را نشان می دهد ، بنابراین می توانید مشکلات را به سرعت ضبط کنید. اگر یک صفحه جداگانه دارید این ویژگی مفید است.

Rapidspike مانیتورینگ جهانی را انجام می دهد ، گزارش های گرافیکی ایجاد می کند و به کاربران امکان می دهد حساسیت هشدار را پیکربندی کنند. علاوه بر این ، می توانید با ایجاد یک صفحه وضعیت عمومی ، آمار را با دیگران به اشتراک بگذارید. این یک ابزار بسیار مفید است اگر می توانید هزینه کنید. اکنون ثبت نام کنید و 30 روز محاکمه کنید.

آنچه دوست داریم:

 • مانیتور نامحدود ، نظارت بر سئو ، تشخیص بدافزار ، SSL را ارائه می دهد & WHOIS مانیتورینگ ، ادغام با ابزارهای بیشمار ، دارای 1 دقیقه نظارت بر بازه.

آنچه ما دوست نداریم:

 • قیمت بالا ، بمباران خدمات ممکن است تازه ها را گیج کند

به RapidSpike مراجعه کنید

نتیجه گیری:

بنابراین در بالا ما به برخی از گزینه های عالی Pingdom برای پیگیری وب سایت های خود اشاره کردیم. بسیاری از شرکت های موجود در لیست برنامه هایی با قیمت پایین تر از Pingdom دارند و تمام ویژگی های اساسی را ارائه می دهد. این همه انتخاب شماست.

UptimeRobot انتخاب خوبی است زیرا از انواع مختلف چک ، 50 مانیتور و فاصله تست 1 دقیقه ای پشتیبانی می کند. اما فقط نظارت بر بروزرسانی محدود است. از طرف دیگر ، Statuscake و Rapidspike ویژگی های مفیدی را ارائه می دهند اما قیمت بالایی دارند.

بهترین راه برای انتخاب سرویس این است که تعداد فاکتورهایی از جمله فاصله چک ، تعداد مانیتورها ، انواع هشدارها ، حفظ داده ها و مکان گره ها را در نظر داشته باشید. البته قیمت گذاری نیز ضروری است.

ما در حال دیدن ایده های شما هستیم و از تجربه شما مطلع می شویم. آیا بهترین گزینه جایگزین Pingdom وجود دارد که فکر می کنید باید در اینجا ذکر شود؟ لطفاً در بخش نظرات زیر توضیح دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map