10 بهترین گزینه جایگزین SquareSpace و رقبا 2020

2

بنابراین ، شما برای انتخاب بهترین گزینه جایگزین Squarespace که به مهارت های فنی مینیمالیستی نیاز دارد اما در این زمینه عملکرد عالی ارائه می دهید ، در این صفحه قرار گرفتید..


Squarespace یکی از ساده ترین سازنده هایی است که می تواند از الگوهای زیبا برای فروشگاه های آنلاین ، وبلاگ ها و سایت های مد و غیره استفاده کند..

روزهایی که می توانید یک وب سایت پراکندگی یک خرابکار را از بین خرید دامنه و یک برنامه میزبانی پراکنده کنید ، رفته است. شما باید کارهای زیادی از جمله برخورد با پارامترهای کد نویسی انجام دهید تا ظاهر خوبی از سایت خود داشته باشید.

اما با گذشت زمان ، با ورود سازندگان وب سایت ، کارها ساده تر می شوند – تقریباً به هیچ کار فنی نیاز ندارد و سایت را فقط در چند دقیقه زمان راه اندازی می کنید. Squarespace جزو بهترین نرم افزارهای سازنده وب سایت موجود در بازار است.

اگرچه Squarespace با مجموعه ای از ویژگی ها کامپایل شده است ، اما هیچ کدام حق ندارند به عنوان سازنده وب سایت کامل انتخاب شوند. تنها چیزی که می توانید برای شما بهترین استفاده کنید.

بنابراین اگر Squarespace شرایط شما را برآورده نمی کند – به خصوص برای وب سایت تجارت الکترونیکی ، آنها دارای درگاه های پرداخت بسیار محدود هستند.

نگران نباشید زیرا سازندگان وب سایت مشابه Squarespace وجود دارند که دارای ویژگی های متنوعی هستند که ممکن است در Squarespace پیدا نکنید..

بیایید به مجموعه عکس های برتر نگاهی بیندازیم.

10 بهترین گزینه جایگزین مربع 2020 – رقبای قابل اعتماد مربع

1. ویکس

Wix - بهترین گزینه جایگزین مربعات

Wix یکی از سازندگان محبوب سایت است که به مشتریان برای ساختن وب سایت تقریباً بدون دردسر کمک می کند. شروع با آنها بسیار آسان است ، یک جادوگر راه اندازی به شما کمک می کند بین ADI و ویرایشگر Wix را انتخاب کنید.

ویرایشگر ADI به بهترین وجه مناسب newbies است زیرا این راهی بسیار اتوماتیک است که در آن فقط چند سؤال ساده برای دریافت یک وب سایت طراحی شده می پرسند..

ویرایشگر Wix همچنین به راحتی امکان پذیر است و در جایی که شروع می کنید با انتخاب 100 مورد از قالب های زیبا و زیبا ، به دسته های مختلفی از جمله فروشگاه آنلاین ، عکاسی ، مسافرت و وبلاگ و غیره دسترسی پیدا می کنید. ویرایشگر Wix به شما امکان می دهد تقریباً در هر قسمت تغییراتی ایجاد کنید صفحات وب بدون پیام دادن با برنامه نویسی.

می توانید طرح صفحه وب را انتخاب کنید ، دسته بندی ایجاد کنید و ویرایش های مختلف را از نوار ابزار آنها انجام دهید. علاوه بر این ، می توانید به راحتی عناصر را بکشید تا آنها را در هر کجا که دوست دارید قرار دهید.

با Wix ، به بازار برنامه های آنها دسترسی خواهید یافت که صدها برنامه با نصب آسان ارائه می دهد و قابلیت استفاده را بسیار بهبود می بخشد. شما می توانید یکپارچه سازی برنامه های اجتماعی ، ابزارهای بازاریابی ، گزینه های چت ، برنامه های تجارت الکترونیکی و موارد دیگر را در اختیارتان قرار دهید.

Wix بسیار انعطاف پذیر است و کدهای تعبیه شده یک امکانات عالی برای دوست داشتن بچه ها برای انجام کدنویسی است. مشکل اصلی Wix این است که شما به یک الگوی متعهد هستید و در برخی از مواقع اگر احساس می کنید آن را تغییر دهید ، مجبورید سایت را دوباره بسازید.

در حین کار با خدمات آنلاین ، شما همیشه نیاز به خدمات پشتیبانی از کارشناسان فنی شرکت دارید. متأسفانه ، آنها ویژگی چت زنده ای ندارند اما از طریق تلفن و ایمیل پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها دسترسی به راهنماهای ویدیویی مرحله به مرحله خود را فراهم می کنند.

شما می توانید از Wix بدون هزینه فقط برای طعم شروع کنید. به عنوان یک کاربر رایگان ، شما دارای 500 مگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 1 گیگابایتی هستید. و هنگامی که دوست دارید آنها را به برنامه حق بیمه دلخواه خود ارتقا دهید.

آنها برنامه های متنوعی دارند که از 4.50 دلار در ماه شروع می شود که به شما امکان می دهد دامنه سفارشی را وصل کنید. برای ایجاد فروشگاه اینترنتی ، آنها برنامه تجارت الکترونیکی را با قیمت 8.25 دلار در ماه و با بیش از 100 دلار رایگان قیمت ارائه می دهند.

2. خرید

گزینه جایگزین مربع را برای فروشگاه خریداری کنید

اگر در حال جستجوی گزینه های Squarespace برای راه اندازی فروشگاه آنلاین هستید ، احتمالاً Shopify بهترین مکان است.

سازنده متمرکز تجارت الکترونیکی آنها مشاغل پیچیده را آسان تر کرده و چندین جایزه نیز به دست آورده است. آنها در حال برقراری بیش از 500K فروشگاه اینترنتی هستند. برای تجربه ، می توانید درایو تست 14 روزه را از اینجا بگیرید.

آنها تقریباً 100 الگوی رایگان و رایگان برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهند. خوشبختانه ، بیشتر آنها پرداخت می شوند اما مضامین رایگان داده شده نیز به نظر می رسند.

نکته بسیار مهم در انتخاب Shopify این است که لازم نیست وقت خود را در مدیریت تنظیمات باطله تلف کنید زیرا این بسیار ساده است حتی یک کاربر مبتدی قادر به درک آن نیست.

در داشبورد Shopify ، شما می توانید چشم اندازهای مختلف فروشگاه مانند محصولات ، سفارشات و تخفیف ها و غیره را مدیریت کنید. آنها همچنین بینش هایی از قبیل نرخ تبدیل ، محل مشتری ، مشتری تکراری ، کل سفارشات و موارد دیگر را ارائه می دهند..

نکته دیگری که آن را به انتخاب بهتری نسبت به Squarespace تبدیل کرده است ، در دسترس بودن 1000 برنامه است که می توانید با چند کلیک در آن گنجانید. فقط از داشبورد به فروشگاه برنامه بروید و برنامه هایی در رابطه با حمل و نقل ، دروازه پرداخت ، مدیریت اجتماعی ، حسابداری و موجودی پیدا خواهید کرد.

آنها 100+ دروازه پرداخت را پشتیبانی می کنند در حالیکه Squarespace فقط محدود به Stripe و PayPal است. مشابه فروشگاه Squarespace ، Shopify هزینه معامله را نیز شارژ می کند (طبق برنامه انتخاب شده متفاوت است).

کانال های پشتیبانی مشتری مانند چت زنده ، تلفن و ایمیل به صورت 24 و 7 در دسترس کاربران آزاد و پریمیوم قرار دارد. از طرف دیگر ، آنها همچنین یک بخش آموزش و همچنین یک انجمن اجتماع را حفظ می کردند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از Shopify بیش از Squarespace ، قیمت گذاری است.

3 طرح مختلف وجود دارد که Shopify ارائه می دهد ، ابتدایی ترین طرح 29 دلار در ماه هزینه دارد و هنگام استفاده از دروازه پرداخت شخص ثالث ، 2٪ هزینه معامله را نیز پرداخت می کنید..

اگرچه کمی بالاتر از بسیاری از ابزارهای تجارت الکترونیکی دیگر موجود در بازار است ، به همین دلیل افراد به جستجوی گزینه های آن می پردازند اما قیمت گذاری آن به ارزش خدمات خود به جز هزینه معامله ای است که ممکن است کمی صدمه ببیند.

3. پیکسپا

رقیب مربع Pixpa

Pixpa یک پلتفرم همه در یک است که متخصصان خلاق می توانند وب سایت خود را با یک فروشگاه تجارت الکترونیک یکپارچه ، گالری های مشتری ، وبلاگ و موارد دیگر ایجاد کنند..

Pixpa به یک جایگزین بسیار محبوب برای Squarespace تبدیل شده است ، به خصوص در میان عکاسان ، هنرمندان و طراحانی که عاشق قابلیت های همه جانبه آن و برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه هستند.

ایجاد وب سایت های خیره کننده نسیم با انتخاب زیادی از تم های پیکسلی کامل و کاملا قابل تنظیم است. همه وب سایت ها سازگار با موبایل هستند و در همه دستگاه ها بسیار عالی کار می کنند.

سازنده وب سایت ساده و در عین حال قدرتمند ، کشیدن و رها کردن آن ، راه حل ساده ای را برای هر کس بدون مهارت برنامه نویسی ارائه می دهد تا بتواند حضور کامل آنلاین خود را در یک مکان ایجاد و مدیریت کند. تیم پشتیبانی آنها همچنین 24 ساعت 7 در چت زنده و ایمیل موجود است تا در هر زمان نیاز به کمک به شما کمک کند.

Pixpa وقتی از نمایش ، اشتراک گذاری ، فروش و تحویل تصاویر استفاده می کند ، از فضای مربع بسیار زیاد است. گالری های Pixpa دارای یک تن از ویژگی های از قبیل پشتیبانی از محتوای چندرسانه ای ، 15+ طرح بندی گالری برای انتخاب ، وارد کردن داده IPTC ، ابزار قدرتمند گالری تصاویر و موارد دیگر.

همچنین می توانید برای فروش تصاویر به صورت چاپی یا بارگیری ، گالری هایی با تجارت الکترونیکی ایجاد کنید. پلتفرم یکپارچه Client Galleries به شما امکان می دهد جریان کاری خود را ساده تر کرده و تصاویر را به مشتریان به اشتراک بگذارید ، بفروشید و تحویل دهید.

همچنین می توانید با Pixpa یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کامل و یکپارچه ایجاد کنید. می توان ظرف چند دقیقه فروش محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتال یا خدمات را آغاز کرد. در جایی که بسیاری از سیستم عامل ها مبلغی را برای هر معامله پرداخت می کنند ، به هیچ وجه برای هر تراکنش هزینه ای ندارند. بنابراین ، تمام سود شماست.

از همه بهتر ، Pixpa همه اینها را با کسری از قیمت Squarespace ارائه می دهد و قیمت ها فقط از 6 دلار در ماه شروع می شوند.

این ویژگی ها ، برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه و پشتیبانی 24 * 7 آن را به سکوی مطلوب برای افراد خلاق و مشاغل کوچک در سراسر جهان تبدیل می کند..

هنوز هم سردرگم در تصمیم گیری اینکه آیا باید آن را انتخاب کنید؟ نگران نباشید ، یک آزمایش 15 روزه نیز برگزار شده است ، پیش بروید و آن را امتحان کنید.

4. دادا

داشبورد داود

Duda یکی دیگر از رقیبان عالی Squarespace با ساختار قیمت مناسب است. وب سایت شما با حداکثر زمان به روز سازگار خواهد بود زیرا ساختار ابر آمازون توسط Duda برای میزبانی مطالب استفاده می شود.

سازنده وب سایت Duda از سال 2010 قابل استفاده است و یک راه حل خوب برای کسانی که فاقد دانش فنی و مهارت های دیگر مدیریت سایت هستند. این نرم افزار دارای پشتیبان گیری ، جستجوگرها و ویژگی های تجزیه و تحلیل است.

زمان توسعه سایت با ویژگی کشیدن و رها کردن آنها بطور چشمگیری کاهش می یابد. می توانید با کلیک ساده ماوس موارد را به وب سایت خود اضافه کنید.

بر خلاف Squarespace Duda تعداد ابزارک های موجود مانند دکمه ، افزودن متن ، پست های اخیر و نوار جستجو و غیره را فراهم می کند. 100 فونت با ابزار آنها پشتیبانی می شود.

کافیست عنصر مورد نظر را بکشید و در هر کجا که دوست دارید ، آن را در صفحه وب رها کنید. به شخصه ، ما استفاده راحت تر از Squarespace را پیدا کردیم.

Duda به شما امکان می دهد در هر زمان تغییراتی در طراحی سایت ایجاد کنید. می توانید از فیلم ها و تصاویر به عنوان پس زمینه استفاده کرده و یک صفحه زیبا طراحی کنید.

علاوه بر این ، ویژگی واردات محتوا شما را قادر می سازد از سایت موجود وارد کنید بدون آنکه وارد کار فنی شوید.

حتی می توانید یک طرح متفاوت برای موبایل ، رایانه لوحی و دسک تاپ انتخاب کنید. علاوه بر این ، شخصی سازی وب سایت برای کاربران تازه کار مانند افزودن پاپ آپ ، نوار اطلاع رسانی ، تماس با ما و قوانین خارج از ساعت و غیره مشکلی ندارد..

Duda یک سازنده فروشگاه تجارت الکترونیک را با ابزار خود به نمایش گذاشت. برای ذخیره ویژگی ها در نوار کناری که در آن می توانید فروش ، محصولات و تبلیغات را مدیریت کنید ، فقط حرکت کنید.

به علاوه ، حمل و نقل ، مالیات ، فاکتور ، روش پرداخت و بسیاری از تنظیمات دیگر با زحمت قابل تنظیم است.

می توانید برای یک پلتفرم خاص مانند دسک تاپ ، موبایل و رایانه لوحی تغییر و مشاهده کنید. کاربران رایگان می توانند به راهنماها و پشتیبانی جامعه دسترسی داشته باشند در حالی که کاربران پرداخت شده نیز 24 ساعت 7 از طریق گفتگوی زنده و 18 ساعت در روز پشتیبانی تلفنی از شما کمک می گیرند.

آنها قبل از خرید بهترین فرصت را با ارائه حساب کاربری رایگان به جای آزمایش چند روزه ارائه می دهند. در یک نسخه رایگان ، می توانید از ویژگی های تجارت الکترونیکی آنها نیز تا حدی استفاده کنید.

برنامه های پرداخت شده با عضویت در سالانه از 7.13 دلار در ماه شروع می شوند و شامل یک دامنه سفارشی ، HTTPS ، پشتیبان گیری و حالت توسعه دهنده می شوند. در مقایسه با Squarespace ، داود در عوض تعداد محصولات موجود در هر بسته را مبلغی را مبادله نمی کند.

5- Weebly

شبیه به فضای مربع

تعدد ویژگی ها ، قالب های خوب طراحی شده و قابلیت استفاده عالی ، Weebly را جایگزین عالی برای Squarespace می کند.

از سال 2007 کار می کند و اکنون بیش از 40 میلیون کارآفرین را که از Weebly استفاده می کنند ، توانمند می کند. زیبایی این سازنده وب سایت که می توانید سایت را با استفاده از دستگاه های Android ، iPhone و iPad نیز مدیریت کنید.

پس از انتخاب الگو ، وارد ویرایشگر آنها می شوید. ویرایشگر سایت آنها بسیار ساده است و به زودی عادت می کنید حتی اگر قبلاً هرگز سازنده را امتحان نکرده اید. این خیلی راحت کار می کند همه شما فقط باید عنصر را بکشید.

شما می توانید رنگ ، قلم ها یا حتی کل موضوع را بدون هیچگونه سکسکه تغییر دهید. برای توسعه دهندگان ، آنها یک حالت ویرایش CSS / HTML بسیار مناسب را در اختیار شما می گذارند که قسمتهای مختلف موضوع مانند هدر ، سبک ها و دارایی ها و غیره را نشان می دهد که امکان پیمایش سریع را فراهم می آورند..

هر صفحه از وب سایت شما به راحتی قابل تنظیم است و یک ابزار SEO یکپارچه برای بهبود دید موتور جستجوگر سایت بدست آورده است. تعداد زیادی عنصر در سازنده وجود دارد که به نوشتن یک پست وبلاگ و ساخت صفحات وب کمک می کند.

به عنوان مثال ، شما می خواهید یک صفحه “تماس با ما” ایجاد کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد صفحه و عنصر “فرم تماس” از نوار کناری است. بازار برنامه شامل صدها برنامه است که آن را به عنوان یکی از ابزارهای سازنده دیگر ، تبدیل به قدرتمندترین رقیب در Squarespace می کند.

Weebly به اندازه کافی خوب است برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین. داشبورد با طراحی زیبا می تواند در افزودن محصولات ، کارت های هدیه ، کوپن و غیره مفید باشد.

می توانید سفارشات و همچنین چرخ دستی های رها شده را اجرا و نظارت کنید. همچنین بسیاری از ویژگی های لازم برای کار با eStore وجود دارد.

آنها احتمالاً همه کانالها را برای کمک به مشتریان خود از جمله چت زنده ، ایمیل ، محل اجتماع و طیف گسترده ای از راهنماها و فیلم ها حفظ می کنند. پشتیبانی تلفن در دسترس کاربران برنامه “Pro” و “Business” است. اشکال اصلی Weebly این است که گزینه های ویرایش قالب محدود است.

برای درایو آزمایشی ، می توانید به عنوان یک کاربر رایگان در زیر دامنه آنها و ذخیره سازی 500 مگابایت شروع کنید. آنها برنامه ها را به عنوان “برای وب سایت ها” و “فروشگاه اینترنتی” تقسیم کردند. بنابراین برای یک وب سایت ، این طرح در هر سال 8 $ / ماه تا 25 دلار در ماه متغیر است.

طرح اولیه شامل نام دامنه رایگان ، 100 دلار AdWords و ذخیره نامحدود است. برای طرح “فروشگاه آنلاین” ، Weebly یک راه حل کمی پرهزینه است زیرا آنها در دو برنامه اول 3٪ هزینه معامله و محصولات محدود را دریافت می کنند. بسته ها از 8 دلار تا 38 دلار در ماه شروع می شوند.

برنامه سوم 25 دلار در ماه (پایین تر از Shopify basic) هزینه دارد و به محصولات نامحدود ، گواهی SSL و هزینه معامله اجازه نمی دهد. بنابراین ممکن است Wix را امتحان کنید یا به فروشگاه گزینه های Shopify بروید.

6. WooCommerce

WooCommerce - فروشگاه آنلاین فروشگاه جایگزین فضای مربع

WooCommerce یک افزونه وردپرس است و هنگام کنترل و قیمت گذاری به عنوان یک جایگزین قوی برای Squarespace در نظر گرفته می شود. WordPress یک CMS برتر برای ایجاد وب سایت یا وبلاگ است. WooCommerce و WordPress هر دو رایگان هستند و بهترین راه حل برای ایجاد فروشگاه اینترنتی را ارائه می دهند.

تنها اشکالاتی که ممکن است برخی از افراد تازه وارد با آن روبرو شوند ، کار فنی است که شامل خرید نام دامنه ، میزبانی وب ، نصب CMS ، گواهی SSL و سپس مدیریت همه آنها است..

اما چنین مواردی کنترل بیشتری نیز به شما می دهد. خوشبختانه ، اکنون شرکت های میزبان وب چنین مواردی را بسیار ساده تر می کنند و می توانید همه مواد تشکیل دهنده را در یک مکان بدست آورید. بعلاوه ، برخی حتی CMS از پیش نصب شده و WooCommerce را نیز ارائه می دهند.

WooCommerce یک نرم افزار پیشرو است که تقریباً 28٪ فروشگاه های آنلاین از آن استفاده می کنند. پس از نصب افزونه ، یک جادوگر به شما راهنمایی می کند تا تمام مراحل لازم فروشگاه را تنظیم کنید.

لیستی از تم ها وجود ندارد اما موضوع پیش فرض خیره کننده رایگان “Storefront” را دریافت خواهید کرد. برخی از مضامین کودک نیز موجود است. به علاوه ، اگر می خواهید WooCommerce با همه سازگار باشد ، می توانید از هر موضوع شخص ثالث استفاده کنید.

افزونه های رایگان و پرداخت شده زیبایی WooCommerce است. افزونه های بیشتر از هر سیستم عامل دیگر برای نصب در دسترس است. صدها برنامه افزودنی را در داشبورد در زیر تب WooCommerce پیدا خواهید کرد. درگاه های پرداخت زیادی مانند نوار ، پی پال و میدان و غیره وجود دارد.

WooCommerce رایگان است و شما بر روی افزونه کنترل کاملی کسب می کنید. و اگر با هر مشکلی روبرو هستید ، آنها دارای دانش دانش گسترده و همچنین آموزش فیلم هستند.

برای صحبت با متخصصان خود فقط بلیط ارسال کنید و آنها در بهترین حالت به شما کمک می کنند. این گزینه جایگزین واقعی و مقرون به صرفه برای Squarespace با ویژگی های بیشتر است. همه شما فقط باید عملکردهای میزبان وب سازگار WooCommerce را انتخاب کنید تا عملیات صافی داشته باشند.

7. BigCommerce

BigCommerce برای گزینه های مربع جایگزین 2017

BigCommerce بارها و بارها با ویژگی های زیادی ارائه می دهد راه حلی برای راه اندازی فروشگاه وب تجارت الکترونیکی. این یک جایگزین ارزشمند برای Squarespace و بسیار شبیه به سازنده فروشگاه Shopify است. آنها به یکپارچه سازی آسان اجازه می دهند تا محصولات خود را در آمازون ، فیس بوک ، بی بی و یکپارچه با بسیاری از نرم افزارهای POS و غیره به نمایش بگذارد ، بنابراین به شما امکان می دهد نرخ تبدیل را افزایش دهید.

آنها تعدادی ویژگی ویرایش پیشرفته را در دستان شما ارائه می دهند. علاوه بر این ، همچنین لیست گسترده ای از مضامین پاسخگو رایگان و پرداخت شده وجود دارد که هرکدام گزینه های ویرایش زیادی دارند. ج

با استفاده از برگه “Storefront” در نوار کناری داشبورد ، جایی که می توانید چشم اندازهای مختلف موضوع و همچنین کل طرح را ویرایش کنید..

برای انجام کارهایی مانند اضافه کردن محصولات ، مدیریت سفارشات ، و مشتریان و غیره می توانید به کلیه ویژگی ها از پس زمینه دسترسی داشته باشید و علاوه بر این ، تنظیم فرآیند پرداخت ، بسته بندی هدیه ، صادر کردن یک موضوع شخص ثالث ، چت زنده و بسیاری موارد دیگر نیز مشمول.

علاوه بر این ، فروشگاه برنامه آنها به شما امکان می دهد تا از تنوع ویژگی های مرتبط با بازاریابی ، پرداخت ، حسابداری ، ابزارهای نظارتی و موارد دیگر استفاده کنید.

بر خلاف مربع, هیچ هزینه معامله ای توسط Bigcommerce برای هر طرحی تعیین نشده است. آنها از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل به مشتری کمک می کنند. به علاوه ، می توانید به راهنماهای آنها نگاه کنید. دانشگاه BigCommerce دارای ویدئوهای زیادی است یا در انجمن انجمن سؤال می کند.

تنوع برنامه های موجود از 29.95 دلار تا 249.95 دلار در ماه. اگرچه طرح اولیه پر هزینه به نظر می رسد اما این بسیار پایین تر از Squarespace است.

علاوه بر این ، دروازه پرداخت بیشتری در دسترس است و به شما امکان می دهد فروشگاه خود را در بازارهای بزرگتر لیست کنید. یک گواهینامه اختصاصی SSL همچنین تمام برنامه های مربوط به معاملات امن را ارائه می دهد. در کل ، BigCommerce برای ساختن یک فروشگاه آنلاین بسیار بهتر از Squarespace است.

8. جیمدو

سازنده وب سایت جیمدو

جیمدو به اندازه Squarespace از قالب های مختلف چندان ثروتمند نیست ، اما سهولت استفاده ، قیمت گذاری و موجودی فراوان ویجت ها ، جیمدو را به گزینه جایگزینی نزدیک برای Squarespace تبدیل می کند..

بهترین قسمت ، این برنامه به شما امکان می دهد تا از برنامه تلفن همراه خود برای کاربران Android و iOS در دسترس باشید. این یک راه حل عالی برای آزادکاران و سایتهای تجاری است.

جیمدو دو راه ، جیمدو دلفین و سردبیر را ارائه می دهد. دلفین سایت را با نسیم ایجاد می کند که در آن تعدادی سؤال ایجاد می کند ، و در عرض چند دقیقه سایت شما آماده می شود تا به زندگی بپردازید.

نرم افزار داخلی ساخته شده در ابزار جستجوگرها می تواند دید فروشگاه اینترنتی و همچنین زیرشاخه ها را بهبود بخشد تا مشتریان بیشتری بتوانند به سایت شما رانده شوند.

می توانید در سبک های قالب ، پس زمینه تغییراتی ایجاد کنید یا اگر می خواهید مهارت های در حال توسعه را تقویت کنید ، فقط با HTML و CSS بازی کنید.

سازنده Jimdo ویژگی هایی را برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک کاملاً کاربردی ارائه می دهد. برای پذیرش پرداخت می توانید نوار و پی پال و غیره اضافه کنید. به علاوه ، مدیریت سفارش ، موجودی و ایجاد تخفیف بسیار آسان است. و از همه مهمتر ، آنها هیچ هزینه معامله ای را پرداخت نمی کنند.

یک مزیت بزرگ Jimdo نسبت به Squarespace در دسترس بودن ابزارک هایی است که می توانید برای عملکرد بیشتر به سایت خود اضافه کنید.

ابزارهای مربوط به تجارت الکترونیکی ، وب سایتها ، ابزارهای ارتباطی و موارد دیگر فقط با چند کلیک فاصله ندارند. متاسفانه برای پشتیبانی از مشتری پشتیبانی تلفنی ارائه نمی دهند. در صورت بروز هرگونه مشکل ، می توانید از طریق ایمیل یا راهنماهای DIY از متخصصین کمک بگیرید.

در حال حاضر ، دو برنامه حق بیمه برای انتخاب وجود دارد. برنامه اول برای اشتراک سالانه 7.50 دلار در ماه هزینه دارد. شما یک نام دامنه رایگان ، حافظه 5 گیگابایتی ، پهنای باند 10 گیگابایتی و رویکرد به ویژگی های اصلی فروشگاه (15 محصول) دریافت می کنید.

برخلاف بسیاری از سازندگان ، جیمدو با یک برنامه اساسی یک حساب کاربری ایمیل دارد. برای پروژه های بزرگتر ، در برنامه 20 دلار در ماه خود که شامل فضای ذخیره نامحدود است ، مشترک شوید & پهنای باند ، محصولات نامحدود و پشتیبانی از اولویت.

9. به طرز چشمگیر

جایگزین بسیار جالب فضای مربع

وقتی به دنبال رقیب Squarespace هستید به طرز چشمگیری در حال حرکت است. با رابط کاربری ساده خود ، ساخت و مدیریت وب سایت بی دردسر می شود.

شما می توانید از خدمات آنها به عنوان یک کاربر رایگان استفاده کنید و تقریباً از 25 موضوع را انتخاب کنید و سپس یک ویرایشگر در مقابل شما قرار بگیرد. به نظر ما ، Strikingly برای ایجاد وب سایتهای یک صفحه ای و صفحه های خیره کننده مناسبتر است.

در مقایسه با Squarespace ، یک فروشگاه App را محدود کنید که محدود به چند برنامه باشد. برخی از ابزارهایی که قبلاً توسط آنها ادغام شده اند مانند SEO ، Google Analytics ، همکاری ها و رسانه های اجتماعی و غیره.

اگر کمی در مورد کد نویسی می دانید ، می توانید کدهای دلخواه را اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که فقط “تنظیمات” را باز کرده و تنظیمات را به عنوان نیاز خود تغییر دهید.

به عنوان یک ابزار ساده ، فقط به شما این امکان را می دهد که قلم ها یا کل قالب را تغییر دهید. همچنین می توانید چیدمان ها و پس زمینه سایت را تغییر دهید. علاوه بر این ، تعدادی اثر انیمیشن برای پس زمینه صفحه ، پیمایش و پیوندهای شناور وجود دارد.

تعداد بسیار محدودی از گزینه های ویرایش و تعداد کمی از ادغام ها ممکن است هنگام تلاش برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک به طرز حیرت انگیزی ، تنگنای شما شود. بنابراین تنوع ویژگی های موجود در Strikingly از دست رفته ، آن را به یک انتخاب مناسب برای فروشگاه آنلاین تبدیل نمی کند.

با این گفته ، اگر می خواهید یک سایت پیچیده بسازید ، بهترین سازنده وب سایت نیست. اما مطمئناً در جستجوی سازندگان وب سایت شخصی و شغلی با طرح های از پیش ساخته زرق و برق دار ، شایسته و راحت تر از Squarespace است..

بسیاری از سازندگان این صنعت پشتیبانی چت را لغزنده می کنند در حالی که با Strikingly باید به دلیل چت زنده ، فروم ، ایمیل ، آموزش های ویدیویی و راهنماهای خود احساس راحتی کنید..

در زیر دامنه آنها ، می توانید یک حساب کاربری رایگان تنظیم کنید که برخی از ویژگی های آن را با پهنای باند 5 گیگابایتی محدود می کند. در حال حاضر ، دو برنامه حق بیمه وجود دارد ، برنامه اول 8 دلار و دیگری دوم 16 دلار است.

برنامه دوم دارای ویژگی های منحصر به فرد مانند دسترسی به فروشگاه برنامه ، تعبیه HTML / CSS / JavaScript ، عملکرد تلفن همراه و فونت های مختلف است. علاوه بر این ، پهنای باند نامحدود را حفظ می کند. هر دو دارای یک دامنه رایگان و 14 روز ضمانت برگشت پول برای صورتحساب سالانه هستند.

10- ولوس

Volusion - بهتر از فضای مربع برای فروشگاه

در حال جستجوی سازنده وب سایت مانند Squarespace هستید که شامل مجموعه های کاملی از ویژگی های یک فروشگاه آنلاین است؟ سپس اینجا Volusion می آید. با عملکرد و کشیدن و رها کردن آن ، دیگر نیازی به ساخت یک فروشگاه خیره کننده نخواهد بود. آنها ادعا می کنند تاکنون در افزایش فروش تقریبا 26 میلیارد دلار کمک کرده اند.

در حال حاضر ، Volusion ارائه 11 قالب چشمگیر رایگان و 38 پرداخت می کند و می توانید سازنده آنها را با آن سوار شوید حساب آزمایشی 14 روزه. داشبورد مناسب آنها هرگز به شما اجازه نمی دهد اشتباهات خود را مدیریت کرده و به شما در مدیریت سفارشات ، مشتریان و موجودی و غیره کمک کند. علاوه بر این ، آنها همچنین برای اولین بار راهنمایی می کنند.

Volusion بازاریابی را با ابزارهای یکپارچه خود آسانتر می کند. فقط کافی است به برگه “بازاریابی” بروید و به شما امکان می دهد در آمازون ، فیس بوک ، و بی بی و غیره بفروشید. علاوه بر این می توانید کوپن ها و معاملات روز را برای جذب مشتری بیشتر طراحی کنید. گزینه های سئو و همچنین مولد نقشه سایت برای خزیدن و فهرست بندی مناسب نیز وجود دارد.

نکته مهم دیگر اینکه Volusion هیچ درصد از معاملات را شارژ نمی کند. درگاههای پرداخت مانند Autorizize.net ، Skrill و Stripe و غیره به صورت رایگان در دسترس هستند. بازار برنامه ای وجود ندارد که بتواند ویژگی های فروشگاه را گسترش دهد ، در عوض آنها تقریباً هر ابزاری را در بر می گیرند بنابراین به شما فرصت بیشتری می دهد تا روی فروشگاه تمرکز کنید.

خدمات مراقبت از مشتری از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل انجام می شود. علاوه بر این ، آنها یک پایگاه دانش گسترده برای کمک به خود داشتند.

آنها برای رفع نیازهای مشتریان مختلف بسته‌های مختلفی را طراحی کردند. برنامه ها از 15 تا 135 دلار در ماه با مشخصات متنوع شروع می شوند. اولین طرح “Mini” به شما امکان می دهد تا 100 محصول و پهنای باند 1 گیگابایتی منتشر کنید. باید هزینه SSL را نیز اضافه کنید. بنابراین هنگام برداشتن هر یک از خدمات Volusion نیازهای آینده خود را با دقت پیش بینی کنید.

11. WebFlow

خالق وب سایت جریان وب

Webflow ابزاری دیگر شبیه به Squarespace است اما قابلیت شخصی سازی بیشتری را ارائه می دهد. قبل از سرمایه گذاری می توانید با یک حساب کاربری رایگان شروع کنید.

نزدیک به یک ساعت زمان خواهد برد تا با داشبورد آنها که دارای ویژگی های بارگیری است آشنا شوید. نرم افزاری که به گونه ای طراحی شده است تا حداکثر قابلیت شخصی سازی را بدون دست زدن به کدها ارائه دهد.

برای افزودن عناصر مانند متن ، تصاویر ، فیلم ها ، ستون ها و موارد دیگر فقط باید آن را بکشید و روی محل دلخواه بکشید. گزینه های ویرایش بهترین قسمت این نرم افزار است.

فقط روی هر یک از عناصر کلیک کنید و گزینه های مختلفی را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این ، می توانید اقدامات مبتنی بر ماشه را تنظیم کنید. این پلتفرم فقط از چند ادغام مانند نقشه های Google ، تجزیه و تحلیل و رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند.

اگرچه ویرایش WebFlow وجود دارد که آسان و با مهارت کد نویسی صفر است ، می توانید وب سایت را مطابق میل خود شکل دهید ، اما برای افرادی که دانش کد نویسی دارند می توانند کدهای جاوا اسکریپت ، HTML و CSS را یکپارچه تغییر دهند..

WebFlow به شما قدرت می دهد تا بین نماهای مختلف مانند دسک تاپ ، رایانه لوحی و تلفن همراه جابجا شوید. نه تنها این بلکه ایجاد تغییر در دستگاههای خاص نیز بسیار مفید است. این بهترین روش برای طراحی وب سایتهای پاسخگو است.

اگر هنگام استفاده از تور برای تنظیمات پشتیبان گیری اشتباه گرفته اید ، باید به آموزش های ویدیویی ارسال شده در بخش دانش دانش نگاه کنید. علاوه بر این ، پشتیبانی ایمیل ، انجمن انجمن و راهنماهای بیشماری توسط آنها ارائه می شود.

اشکال اصلی WebFlow که فاقد قابلیت تجارت الکترونیکی است. سردبیر فقط بر ایجاد وب سایت ها / وبلاگ های اطلاعاتی تمرکز دارد.

برنامه رایگان WebFlow دسترسی محدودی به ویژگی های آنها می دهد. برنامه های حق بیمه از 12 دلار در ماه شروع می شوند و 25K بازدیدکننده داشته است. همچنین شامل پشتیبان گیری نامحدود ، گواهینامه های SSL و CDN.

طبق نظر ما ، قیمت آنها نسبت به سایر رقبا مانند Wix ، Duda و Weebly بالاتر است. اما انعطاف پذیری بالا ، ویژگی های CMS و ابزارهای ویرایش فراوان آن را به یک انتخاب بالقوه برای مترجمان ، طراحان و مشاغل تبدیل می کند..

بنابراین ، بهترین گزینه جایگزین برای مربع چیست?

همانطور که قبلاً در مقاله ما اشاره کردیم که هیچ کس به عنوان “بهترین” نامیده نمی شود ، باید نیازهای خود را در اولویت ها نگه دارید و سپس از رقبای فوق مربع مربع انتخاب کنید. شما می توانید خدمات ارزان قیمت ، آسان و قابل استفاده و دارای ویژگی های غنی را پیدا کنید.

در تجربه ما, خریدن بهترین انتخاب برای فروشگاه های آنلاین و ایجاد وب سایت های ساده است ویکس یک انتخاب عالی است.

بنابراین ، برای ابزاری مناسب که متناسب با نیازها و نیازهای شما باشد ، ویژگی های کلیه خدماتی را که ذکر کرده ایم قبل از تصمیم گیری ، بررسی کنید.

از طریق بخش نظرات ، انتخاب و تجربه خود را با هر گزینه جایگزین Squarespace آگاه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map