10 بهترین گزینه جایگزین گرامر در سال 2020

7

آیا می دانید خطاهای دستوری می توانند در رتبه بندی وبلاگ ، محبوبیت و شخصیت شما تأثیر بگذارند?


اگرچه اشتباهات جزئی قابل چشم پوشی است ، اما نوشتن مقالات بدون خطا باید بیشترین اولویت شما باشد.

برای یک بلندگو انگلیسی غیر بومی شناسایی و تصحیح خطاهای گرامری یک کار بسیار مهم است مگر اینکه از دیگران کمک بگیرید.

اکثر مردم به دفتر کارشناسی ارشد اعتماد می کنند ، اما ممکن است برای اشتباهات املایی و نه برای خطاهای دستوری و / یا دیگر مفید باشد. گرچه Grammarly ابزاری پیشرفته است و دارای چندین ویژگی است ، برنامه های گران قیمت آن ممکن است شما را ترغیب کند که یک گزینه جایگزین Grammarly پیدا کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید که بخوانید:
ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی ابر

قبل از شروع باید بدانید که گرامرلی به شما امکان می دهد بین انگلیسی انگلیسی / آمریکایی انتخاب کنید ، سرقت ادبی را بررسی کنید ، سبک های نوشتاری متعددی را ارائه می دهید ، پیشنهادهایی برای غنی سازی واژگان ، پیدا کردن دستور زبان & خطاهای نگارشی, و خیلی بیشتر. بررسی جامع دستور زبان ما را در اینجا بخوانید.

چرا گرامرلی بهتر از دیگران است?

Grammarl y یکی از ابزارهای پیشرفته ، مدرن و عالی است که قابلیت های مختلفی را در یک مکان و هم اکنون ارائه می دهد ، هیچ ابزار واحدی به اندازه کافی مناسب برای ضرب و شتم آن وجود ندارد. گرچه خدمات زیادی وجود دارد ، الگوریتم پیشرفته گرامری مانند جذابیتی عمل می کند و همه اشتباهات احتمالی را در عرض چند ثانیه نشان می دهد. بنابراین ، دوباره آن را امتحان کنید و از آزمایش رایگان 7 روزه لذت ببرید.

 • این اشتباهات گرامر ، هجی و نگارشی را از بین می برد.
 • این کلمات مرتبط را برای عبارات / کلمات متداول استفاده می کند یا واژگان را تقویت می کند.
 • برای جلوگیری از محتوای تکراری ، سرقت ادبی را فوراً بررسی کنید.
 • به شما در بهبود ساختار جمله با مثال کمک می کند.

Grammarly NOW را امتحان کنید

بنابراین ، هر دلیلی برای جستجوی گزینه های Grammarly ، قیمت گذاری یا کیفیت یا چیز دیگری در اینجا باشد ، لیست 10 مورد برتر را برای شما قرار داده ایم بهترین گزینه های دستور زبان.

10 بهترین گزینه دستوری در سال 2020

1. ProWritingAid

وقتی نگرانی اصلی شما قیمت گذاری است ProWritingAid یک گزینه جایگزین عالی Grammarly است. این یک ابزار غنی از ویژگی است که در نسخه های رایگان و پریمیوم موجود است. شما می توانید آن را به راحتی در مرورگر خود گنجانید تا به تجزیه و تحلیل نواقص موجود در متن هنگام تایپ Gmail ، WordPress ، Facebook و Twitter و غیره بپردازید. علاوه بر این ، به راحتی می توان با MS Office و Google Docs یکپارچه شد. برای توسعه دهندگان ، آنها همچنین دسترسی API را فراهم می کنند تا توسعه دهندگان بتوانند آن را با برنامه خود ادغام کنند. هیچ برنامه دسک تاپ برای کاربران رایگان وجود ندارد.

مانند Grammarly ، آنها سبک های نوشتن زیادی مانند عمومی ، شغلی و دانشگاهی ، پست وبلاگ و غیره را ارائه می دهند. می توانید از سبک های آمریکایی ، انگلستان و زبان انگلیسی عمومی انتخاب کنید. استفاده از ProWritingAid کاملاً ساده است. پس از نصب برنامه افزودنی ، نمادی کوچک مشاهده خواهید کرد که هر زمان که در ویرایشگر متن هر سایت هستید ، ظاهر می شود. اکنون کافیست مکان نما ماوس خود را روی نماد بکشید و گزینه دیگری را که ترجیح می دهید برای دستور زبان ، کلمات استفاده شده ، سبک ، کلیشه و افزونگی و غیره تست کنید ، انتخاب کنید..

اگر نمی خواهید نصب کنید ، فقط به ProWritingAid بروید و ثبت نام کنید. آنچه این ابزار را جایگزین نزدیکی برای Grammarly می کند این است که می تواند 25 نوع تست را بر روی متن شما انجام دهد مانند گرامر ، ضمایر ، ساختار جمله & طول ، انتقال و کلمات مبهم و غیره.

گزینه Thesaurus کلمات را برجسته می کند و با حرکت دادن مکان نما ماوس می توانید از لیست کلمات جایگزین انتخاب کنید. این ابزار با نرخ بسیار ارزان قابل دستیابی است و فقط هزینه اشتراک سالانه 60 دلار هزینه دارد در حالی که یک اشتراک عمر آن 210 دلار است.

این طرح ها با ضمانت برگشت 14 روزه پشتیبانی می شوند. آنها هیچ مترجمی را در بر نمی گیرند ، اما به نظر ما به طور کلی ، این یک اجزای اجباری در ابزار چاپی نیست. اگرچه آنها یک چکاله سرقت ادبی را ارائه می دهند ، اما مبلغ اضافی برای شما هزینه دارد. ProWritingAid ابزاری باورنکردنی است که دارای لیست طولانی از ویژگی ها است و مطمئناً ارزش پول شما را دارد.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke همچنین ابزار نوشتن و تصحیح انگلیسی بسیار کارآمد است. این دستور زبان و همچنین نگارشی ، چک کردن هجی و پیشنهادات سبک نوشتن را نشان می دهد. این برنامه برای همه دستگاه ها از جمله Mac ، Windows ، مرورگرهای وب ، iOS و Android و غیره در دسترس است. این نرم افزار حاوی بیش از 100 قالب نوشتن مانند رزومه ، تسلیت ، با تشکر از شما ، گزارشات ، و نامه های جلد و غیره است..

مترجم WhiteSmoke در ترجمه ماشین آماری ساخته شده است و بالاترین احتمال دقیق بودن این ترجمه را نشان می دهد. آنها تقریباً از 55 زبان پشتیبانی می کنند. این برنامه کلمات را برجسته می کند و با حرکت دادن مکان نما ماوس می توانید پیشنهادات مربوط به گرامر و نگارشی را مشاهده کنید. این 16 قسمت مختلف جمله مانند قطعات ، تنش ، عیب نگارشی ناصحیح و اصلاح کننده های آویز و غیره را بررسی می کند..

ابزار توضیحی در مورد برجسته بودن کلمه ارائه می دهد و همچنین نمونه ای از نحوه برخورد با آن کلمه را ارائه می دهد. همچنین لیست گسترده ای از مترادف ها از طریق اصطلاحنامه ارائه شده است که مناسب برای ساختن واژگان و یافتن جایگزین کلمه ای است که بارها در سند شما استفاده می شود. علاوه بر این ، کلمه انتخاب شده را نیز تعریف می کند.

با کمک WhiteSmoke می توانید متوجه شوید که این متن ادبی است یا نه. در صورت استخدام برخی نویسندگان آنلاین برای وب سایت خود ، این بسیار مفید است. این شرکت یک افزونه را ایجاد کرده است که به کاربران هنگام نوشتن در Outlook ، MS Office یا سایر جعبه های ویرایش متن کمک می کند. WhiteSmoke خطاها را با قلم قرمز (برای اشتباهات غلط) ، سبز (برای دستور زبان) و کلمات خاکستری (برای تکرار) ذکر می کند.

یکی از نکات جالب این است که آنها آموزشهای مختلف یادگیری ویدیویی مربوط به Prepositions ، افعال کمکی ، اسم و ضمایر و غیره را ارائه می دهند. برای کمک می توانید با آنها ایمیل بفرستید یا برای آنها ارسال کنید. WhiteSmoke هزینه 4.16 دلار در ماه "ضروری" برنامه و 6.67 دلار در ماه برای "حق بیمه" اشتراک یک ساله.

این شرکت برای برنامه هایی با اعتبار کمتر از 31 روز یک سیاست بازپرداخت 48 ساعته ارائه می دهد در حالی که برنامه های دیگر شامل یک سیاست بازپرداخت کامل 31 روزه است. WhiteSmoke ابزاری چشمگیر برای یک راه حل نوشتن انگلیسی است ، اما آنها فقط یک آزمایش 4 روزه را ارائه می دهند که بسیار محدود است. طبق تجربه ما ، زنجبیل از نظر قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان از WhiteSmoke سازگارتر است.

3. زنجبیل

زنجبیل به دلیل نتایج کارآمد آن یکی دیگر از ابزارهای درخشان در بین دانش آموزان ، معلمان و وبلاگ نویسان است. زنجبیل ویژگی های آن را با راحتی بیشتری ارائه می دهد زیرا در دسترس برای ویندوز ، iOS ، Android ، Chrome ، Safari و Mac است. می توانید در حین تایپ کردن جعبه های ویرایش مانند وردپرس از ابزار تصحیح زنجبیل استفاده کنید یا به سادگی به سایت آنها بروید و متن را بچسبانید. حتی در هنگام استفاده از نوار جستجو در وب سایتهایی مانند YouTube به شما کمک می کند.

زنجبیل خطاها را خیلی سریع تشخیص می دهد و آنها را برجسته می کند. هنگامی که ماوس را بر روی کلمه برجسته شده معلق می کنید ، پیشنهادی برای اصلاح آن ارائه می دهد. و اگر می خواهید همه پیشنهادات را به یکباره تأیید کنید ، کافیست روی “تأیید همه” کلیک کنید. مانند گرامرلی ، در زنجبیل نیز می توانید انگلیسی یا انگلیسی انگلیسی را انتخاب کنید.

زنجبیل همچنین سند شما را به 40 زبان از جمله چینی ، فرانسوی ، اردو ، هندی ، عربی و روسی ترجمه می کند. علاوه بر این ، می توانید تعریف کلمات خود را از طریق فرهنگ لغت جستجو کرده و جملات خود را برای تنوع ساختار تغییر دهید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک فرهنگ لغت شخصی ایجاد کنید تا برنامه دفعه دیگر خطایی برای آن کلمات نشان ندهد. متن خواننده یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد زنجبیل است که برای یادگیری تلفظ مفید است ، اما فقط در نسخه حق بیمه موجود است.

دو نسخه Free و Premium وجود دارد. نسخه رایگان برخی از ویژگی های مانند گزارش تجزیه و تحلیل خطاها ، خواننده متن و چک گرامر نامحدود را از دست می دهد. پیشنهاد می کنیم به جای امتحان کردن وب سایت خود ، افزونه مرورگر یا دسک تاپ خود را نصب کنید. زیرا وقتی متن خود را با قرار دادن در وب سایت آنها بررسی می کنید ، فقط کلمات محدود را تحلیل می کند.

برای یک برنامه سالانه ، گرامرلی 11.66 دلار در هر ماه شارژ می کند در حالی که زنجبیل 7.49 دلار در ماه (با تخفیف 40٪ تخفیف) هزینه می کند. زنجبیل یکی از گزینه های عالی Grammarly برای مک و سایر کاربران است اما فاقد ابزاری دزدی ادبی است که ناشر آنلاین را برای مبارزه با تکثیر تسهیل می کند. علاوه بر این ، هنگامی که شما با کلیک راست بر روی کلمه از ویژگی مترادف یا تعریف آنها استفاده می کنید ، به جای نشان دادن اطلاعات در همان برگه ، به برگه مترادف یا تعریف تغییر می یابد. این یک مشکل بزرگ نیست اما به نظر می رسد تحریک کننده است.

 • گرامرلی در مقابل زنجبیل – کدام یک بهتر است?

4. JetPack

مورد بعدی در لیست افزونه Jetpack WordPress است. اگر از WordPress استفاده می کنید ، ممکن است قبلاً از این افزونه استفاده کنید. از آنجا که این ابزار یکی می تواند مزایای بی شماری از جمله ردیابی ترافیک سایت شما ، بهبود امنیت ، تم های رایگان و موارد دیگر را به شما ارائه دهد. ویژگی تصحیح آن بر اساس همان اصول کار می کند بعد از خط مرده. برای وبلاگ نویسان وردپرس ، بسیار جالب است که به جای قرار دادن مطالب به طور جداگانه در ویرایشگر متن ابزار جستجوگر انگلیسی ، یک ابزار تصحیح درست در ویرایشگر پست داشته باشید..

پس از نصب Jetpack ، نمادی مانند این را مشاهده خواهید کرد. نوشتن را شروع کنید یا فقط محتوای را چسباند و سپس به آن نماد ضربه بزنید. اسکن شروع خواهد شد و کلمات را با خط قرمز ، سبز و آبی علامت گذاری می کنید. قرمز به معنای غلط بودن کلمه یا سوءاستفاده از کلمه است. سبز خطاهای گرامر را نشان می دهد در حالی که رنگ آبی رنگ اشاره ای به سبک های نوشتن دارد. علاوه بر این ، توضیحات مربوط به اشتباهات را نیز ارائه می دهد.

می توانید با پیمایش به کاربران = ، ابزار تصحیح Jetpack را پیکربندی کنید> مشخصات شما. کافی است جعبه ها را برای ویژگی مورد نظر خود فعال کنید. ویژگی اصلی شامل شناسایی صدای زیاد استفاده شده ، پیچیده ، غیرفعال و عبارات خوش صدا و غیره است.

ویژگی های دستور زبان jetpack

علاوه بر این ، این ابزار می تواند پست های نوشته شده به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، آلمانی و فرانسوی را تصحیح کند.

این ابزار ساده است و می توانید بدون پرداخت حتی یک پنی از تمام ویژگی های تصحیح آن استفاده کنید. اما برخی ویژگی های مهم را از دست داد. شما نمی توانید فرهنگ لغت شخصی را تهیه کنید و به کلمات سوءاستفاده شده به زبان های غیر از انگلیسی نیز اشاره نمی کند. همچنین ، آنها به شما امکان نمی دهند از بین سبک های انگلیسی ، انگلستان و کانادا انتخاب کنید. از تجربیات ما ، آنقدر مؤثر به عنوان Grammarly یا زنجبیل نیست ، اما ابزاری ارزشمند و رایگان است که می تواند به شما در بهبود مهارت های اساسی نوشتن کمک کند..

5. PaperRater

PaperRater بر روی الگوریتم های رایانه ای کار می کند که از روی محبت به عنوان Grendel یاد می شود. در حال حاضر هیچ افزونه یا نسخه دسک تاپ این ابزار وجود ندارد. نگران نباشید ، به آنها مراجعه کنید Proofreader و Grammar Check متن خود را در کادر نمایش داده شده در جلوی خود قرار دهید و گزارش را دریافت کنید. سیستم آنها کلماتی را که اشتباه غلط یا مشکل گرامر دارند تأکید می کند. در تصویر زیر ویژگی های PaperRater آورده شده است.

ویژگی های کاغذ چاپی

از آنجا که سالانه تعداد زیادی داده منتشر می شود توسط ناشران آنلاین ، انتشار داده های اولیه ضروری می شود. PaperRater همچنین چک لیست ادبیات مانند Grammarly را ارائه می دهد. اما در یک نسخه رایگان ، جستجوگر ادعای سرقت ادبی فقط درصد عدم صلاحیت را بیان می کند. شما نمی توانید خطوط ادبی یا محتوا را بدون عضویت در برنامه پرداخت شده پیدا کنید. همچنین ، با ابزار proofreader یکپارچه شده است ، به این معنی که شما نیاز دارید که متن را در Check Plagiarism Checker بطور جداگانه بچسبانید.

آنها همچنین سازنده واژگان را ارائه می دهند. فقط کلمه را وارد کنید و آنها تعریف و همچنین جملات مثالهای مختلف را ارائه می دهند تا بتوانید ایده استفاده از آن کلمه را بدست آورید.

PaperRater شبیه به Grammarly است ، اما نسخه رایگان آن محدودیت های مختلفی دارد. شما نمی توانید پرونده ها را وارد کنید و همچنین این ابزار به 5 صفحه محدود می شود. علاوه بر این ، کتابخوانی آنها کمی پیچیده است. برای اشتراک حق بیمه ، اگرچه نرم افزار ارزان است ، اما یک راه حل نهایی نیست ، و شما فقط نمی توانید به آن اعتماد کنید.

6. نوشتن نرم و صاف

تنوع ویژگی ها باعث می شود SlickWrite یک گزینه جایگزین نزدیک برای گرامرلی باشد. اول از همه ، از ویرایشگر آنها برای نوشتن استفاده کنید یا فقط متن را چسباندن کنید. اکنون از کنار نوار کناری ضربه بزنید. این ابزار عناصر مختلفی را از پاراگرافهای شما از جمله جملات زائد ، صدای غیرفعال ، کلمات انتقالی ، ضرب المثل ها ، و کلمات شروع مشترک و موارد دیگر نشان می دهد..

نکته جالب در مورد SlickWrite این است که دارای چندین گزینه یکپارچه است. وقتی کلمه را انتخاب می کنید ، پنجره ای در پایین ظاهر می شود که می توانید برای یافتن کلمات مرتبط ، و اصطلاحنامه یا تعریف فرهنگ لغت انتخاب کنید. همچنین ، برای کسب اطلاعات بیشتر گزینه های Google و Wikipedia را نیز شامل می شود.

خوانایی بسیار مهم است زیرا مقاله ای که خواندن آن وحشتناک است ، تقریباً برای خوانندگان و / یا جویندگان اطلاعات بی فایده است. با استفاده از ویژگی ساختار جمله SlickWrite ، می توانید خوانایی مقاله خود را افزایش دهید. این جملات پیچیده و طولانی را نشان می دهد. به عنوان یک نویسنده ، ممکن است شما از “جریان” آگاهی نداشته باشید. SlickWrite جزئیات گرافیکی در مورد طول کلمه ، طول جمله و جریان ساختاری ارائه می دهد تا کاربر بتواند سرعت جریان را به راحتی تغییر دهد.

می توانید SlickWrite را در عرض چند لحظه پیکربندی کنید ، فقط به تنظیمات آن بروید و جعبه ها را بررسی کنید که چه نوع از موضوعاتی را که می خواهید در متن خود پیدا کنید. از بین تمام خصوصیات ، بهترین بخش از این نرم افزار تصحیح مبتنی بر وب ، آمار است. این یک تجزیه و تحلیل جامع از محتوای شما و همچنین آمار عبارات و کلمات ارائه می دهد. تاکنون می توانید از خدمات آنها بدون هزینه لذت ببرید زیرا در حال حاضر نسخه پریمیومی وجود ندارد.

SlickWrite ابزاری قابل توجه است که شامل قوانین متعددی است که می توانید طبق خواست خود فعال یا غیرفعال کنید. اما این فاقد راحتی است. مانند گرامرلی ، آنها اجازه می دهند تصحیح یک کلیک در جایی که شما فقط باید روی پیشنهاد برای تصحیح کلیک کنید. این بدان معناست که می توانید از Slick Writ فقط برای تشخیص خطاها استفاده کنید. برای یک بلندگو انگلیسی غیر بومی ، پیشنهاد می کنیم ابزاری را امتحان کنید که سهولت استفاده را برای تصحیح مانند Grammarly فراهم می کند..

 • همچنین مطالعه را در نظر بگیرید: 10 چک و خدمات پلاگینگرایی برتر

7. 1 چک

هنگام بررسی بهترین 10 گزینه برتر Grammarly ، 1Checker به دلیل ماهیت انعطاف پذیر مطمئناً در موقعیت خوبی قرار گرفته است. می توانید از نسخه آنلاین استفاده کنید یا آن را در دستگاه های Windows یا Mac خود نصب کنید. می توان آن را با Word و Outlook یکپارچه کرد. این برنامه بر روی سیستم پردازش زبان طبیعی است که ترکیبی از علوم رایانه و زبان مصنوعی است.

با کلیک بر روی “بررسی” ، پس از مدتی آمارهایی را نشان می دهد که درصد گرامر ، هجی و سایر اشتباهات را نشان می دهد. فقط آن را ببندید و ویرایش را شروع کنید. ابزار به راحتی خطاها را برجسته می کند و نکات زیر کلمات را ارائه می دهد. آنها همچنین توضیح کلمات پرچم دار را در نوار کناری نشان می دهند. اگر نمی خواهید هر خطایی را مرور کنید ، برای تصحیح خودکار فقط “اعمال همه” را بزنید.

1Checker همچنین تعداد قالب های مربوط به تجارت و ارتباطات را ارائه می دهد. کافیست “الگوی اسناد” را انتخاب کنید و سپس جای خالی را که در سمت چپ ظاهر می شود ، پر کنید. آنها بطور خودکار یک نسخه خوب از سند تولید می کنند. 1Checker همچنین مترجمی را پشتیبانی می کند که توسط گوگل و بینگ تهیه شده است تا بتوانید به سرعت کلمات و عبارات مبهم را ترجمه کنید.

این یک برنامه رایگان مانند نسخه رایگان Grammarly برای تشخیص اشتباهات اساسی است. این می تواند برای از بین بردن مهارت ، خطاهای املایی و تغییرات ساختاری مفید باشد. در کل ، شایسته است از این نرم افزار استفاده کنید زیرا هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

8. تصحیح آنلاین

OnlineCorrection یک برنامه آنلاین رایگان برای نجات شما از شرمساری است که به دلیل خطاهای دستوری و هجی می توانید با آن روبرو شوید. محتوای شما را با دقت تجزیه و تحلیل می کند و سپس خطاها را ذکر می کند. اصلاحات بسیار آسان است زیرا کلمات اشتباه با رنگ های مختلف نشان داده شده است. ابزار همچنین کلمات پیشنهادی را ارائه می دهد.

تصحیح آنلاین جستجوی گرامر ، سبک ، طلسم ، نگارشی و تکثیر کلمات در متن شما است. هیچ راهی برای یافتن اصالت مطالب وجود ندارد. همچنین ، هیچ نسخه برتر این ابزار را ارائه نمی دهند.

در کنار ویژگی تصحیح انگلیسی ، OnlineCorrection همچنین از چندین زبان پشتیبانی می کند که بهترین قسمت از این جستجوگر است. این نرم افزار می تواند هر متنی را که به زبان های آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، لهستانی ، پرتغالی و روسی نوشته شده باشد دوباره تصحیح کند.

OnlineCorrection ابزاری ساده برای تصحیح مقاله قبل از انتشار یا ارائه به هر کسی است. این گزینه ممکن است یک گزینه قابل توجه باشد اگر در جستجوی گزینه های رایگان Grammarly هستید. همچنین نیازی به ثبت نام نیست ، بنابراین باید امتحان کنید.

9. همینگوی

همینگوی عمدتا بر افزایش خوانایی پست های شما متمرکز است. می توانید از نسخه آنلاین آنها استفاده کنید یا برنامه دسک تاپ را بارگیری کنید. اما برای نسخه دسک تاپ باید 19.99 دلار پرداخت کنید. علاوه بر این ، می توان از آن در WordPress یا Editor Medium استفاده کرد. آنها همچنین درجه خوانایی را ارائه می دهند.

هنگامی که متن را می چسبانید ، عبارات را با رنگ های مختلف برجسته می کند. ابزار به شما می گوید خواندن کدام جمله دشوار است و همچنین برای ساده سازی کلمات پیشنهاداتی را ارائه می دهد. ویرایشگر همینگوی همچنین گزینه های مختلفی مانند سرفصل ، جسورانه ، ایتالیایی ، گلوله و درج لینک ها و غیره را در اختیار شما قرار می دهد..

ابزار همچنین صدای منفعل از جملات را نشان می دهد. از دیدگاه ما ، همینگوی ابزاری مؤثر برای خطاهای دستوری نیست.

اگرچه ، این یک ابزار عالی برای تقویت خوانایی مقالات شما است ، در کجا مناسب است؟ ابتدا می توانید از ابزار پیشرفته ای مانند Grammarly استفاده کرده و آن مقاله را از طریق همینگوی عبور دهید تا مقاله شما نه تنها از خطاهای دستوری خلاص نشود بلکه به روشی نیز تهیه شود که خواندن آن آسان باشد..

10. معکوس

اگر به دنبال یک ابزار تصحیح مبتنی بر وب هستید ، Reverso برای شما مناسب است. آنها برنامه افزودنی را برای کاربران Chrome ایجاد کردند ، اما هیچ برنامه دسک تاپ ، اندرویدی یا iOS وجود ندارد. برای استفاده از نسخه آنلاین کافیست به آن بروید در مقابل و متن را بچسبانید. ممکن است خطاهای پیش رو را پیدا نکند اما برای پیدا کردن اشتباهات اساسی خوب است.

بنابراین ، چه چیزی آن را به یک نرم افزار مشابه با Grammarly تبدیل می کند؟ این یک فرهنگ لغت یکپارچه به همراه گزینه های مزدوج و مترادف دارد. برای استفاده از اینها ، ابتدا تمام متن را انتخاب کرده و سپس گزینه را انتخاب کنید. خوب است اگر دوست ندارید سایتهای مختلف را باز کنید تا تعریف یا مترادف کلمات خاص را پیدا کنید.

Reverso از چندین زبان پشتیبانی می کند ، به این معنی که می تواند داده های شما را به هر زبانی که پشتیبانی می کند مانند آلمانی ، فرانسوی ، عربی و روسی و غیره ترجمه کند. اگر می خواهید مهارت های گرامر خود را بهبود بخشید ، باید به پایگاه دانش کاملاً سازمان یافته آنها مراجعه کنید. اطلاعات مربوط به زمانها ، افعال ، ضرب المثل ها ، عبارات و موارد دیگر. آنها همچنین در مورد قوانین دستور زبان فرانسه مباحث بیشماری دارند.

اگر در خواندن مقاله ها با موانع زبانی روبرو هستید ، باید از افزونه Chrome آنها استفاده کنید. پس از نصب برنامه افزودنی ، روی هر یک از کلماتی که در هر صفحه وب ظاهر شده است ، دو بار کلیک کنید تا آنها را به 11 زبان مختلف ترجمه کنید. به همین ترتیب ، می توانید جملات را ترجمه کنید.

طبق تجربه شخصی ما ، این ابزار می تواند برای ساخت انواع جملات مورد استفاده قرار گیرد ، اما برای چاپ مجدد فقط نمی توانید به آن اعتماد کنید. علاوه بر این ، کمی مشکل با Reverso این است که فقط می تواند 600 کاراکتر را بررسی کند. بنابراین ، برای تصحیح ساده و مهمتر از همه اگر با اختلافات زبان رنج می برید ، مطمئناً استفاده از آن منطقی است.

 • میزبانی SSD
 • بالا "10" بهترین سریعترین ارائه دهندگان میزبانی وب
 • بالا "10" خدمات میزبانی ویندوز سرور
 • 10 "بهترین" برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی خود گزینه های جایگزینی را خریداری کنید

نتیجه

طبق تجربه ما ، ProWritingAid و دود سفید یکی از گزینه های امیدوار کننده گرامرلی هستند.

اما شخصاً ، ما ابتدا پیشنهاد می کنیم که از Grammarly استفاده کنید زیرا این پیشرفته ترین ابزاری است که می تواند 400+ خطای ساده و پیشرفته را به عنوان خطای دستوری تشخیص دهد و همچنین برای تقویت واژگان اثبات می کند. علاوه بر این ، آن را دوستانه ترین رابط در مقایسه با هر یک از ابزارهای صنعت در حال حاضر است.

آیا شما بهترین گزینه جایگزین گرامری را در ذهن خود دارید؟ در این صورت ، لطفاً در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید و به ما بگویید که از چه ابزاری برای اصلاح اشتباهات نوشتاری استفاده می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map