10 بهترین ثبت دامنه برتر 2020 [نکته: شماره 2 بسیار ارزان است]

4

ملزومات اساسی برای پخش آنلاین میزبانی وب و نام دامنه است. این لیست از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب به شما کمک می کند تا با توجه به نیاز خود در بودجه ، خدمات میزبانی با کیفیت را انتخاب کنید.


بنابراین ، شما تصمیم به ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت گرفته و به دنبال بهترین ثبت دامنه هستید?
بدون شک ، تعداد زیادی ثبت کننده دامنه در دسترس است اما کدام یک قابل اعتماد و قابل اعتماد است؟ بنابراین ، ما تصمیم داریم این لیست را با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر تهیه کنیم.

پیمایش سریع

عواملی که باید قبل از انتخاب ثبت دامنه خود در نظر بگیرید

 • اعتبارنامه ICANN: ثبت کنندگان باید باشند ایکان (شرکت بین المللی برای نام ها و شماره های اختصاص داده شده) معتبر. این سازمان تمام دامنه هایی را که از شرکت خریداری کرده اید مدیریت می کند. بنابراین ، واجب است که ثبت کننده توسط ICANN معتبر شود.
 • خدمات پشتیبانی: نکته بسیار مهم دیگر که باید در یک ثبت دامنه بررسی کنید ، آیا خدمات پشتیبانی 24/7 دارد؟ و کانال های آنها برای کمک به مشتریان چیست؟ (باید بررسی کنید که آیا آنها از طریق چت زنده ، بلیط فروشی ، پشتیبانی از طریق ایمیل و تماس تلفنی پشتیبانی فنی ارائه می دهند)
 • اعتبار: آنها چه نوع شهرتی دارند؟ آیا آنها به طور کلی یک شرکت شناخته شده هستند؟ یک شرکت کلاهبرداری نه تنها پول شما را هدر می دهد بلکه به تجارت / وبلاگ نویسی شما نیز آسیب می رساند. بنابراین انتخاب شرکتی که اعتبار و اعتبار خوبی داشته باشد بسیار مهم است.
 • Freebies: ارائه هزینه رایگان راهی عالی برای جذب مشتری است. به نظر ما ، آزادگان خوب هستند اما باید ارزشمند باشند زیرا هیچ کس نمی خواهد تله بخورد ، شما هستید؟ برخی از شرکت ها هستند که حریم خصوصی دامنه رایگان را ارائه می دهند.
 • انتقال دامنه: بعضی اوقات به دلایلی مانند نرخ تجدید زیاد ممکن است بخواهید نام دامنه خود را به یک ثبت کننده دیگر منتقل کنید. بنابراین قبل از انتخاب هر شرکت فروش دامنه باید هزینه انتقال آنها را بررسی کند. بهترین ثبت کنندگان دامنه معمولاً هیچ هزینه ای مانند NameCheap و GoDaddy را نمی پرسند.
 • امنیت: ثبت کننده از نظر امنیت و در دسترس بودن باید قابل اعتماد باشد. بررسی کنید آیا به کاربران موجود اعتماد دارد؟ به راحتی می توانید نظرات کاربر را در مورد هر ثبت دامنه پیدا کنید.
 • Control Panel: این یکی از اساسی ترین فاکتورها در انتخاب ثبت دامنه است. کنترل آسان پانل کنترل تنظیم دامنه را آسان تر می کند و بدین ترتیب زمان زیادی را صرف می کند که می توانید در موارد مهم دیگر از آن استفاده کنید. کنترل پنل پاک ، صاف و سریع بسیار آسان است.
 • هزینه های تمدید: ارتباطات آنلاین مانند میزبان وب و ارائه دهندگان نام دامنه معمولاً در اولین خرید خود تخفیف بزرگی را برای مشتریان جدید ارائه می دهند. و برخی از آنها در زمان تجدید بیش از هزینه های عادی درخواست می کنند. بنابراین ، شما باید شرایط و هزینه های تمدید را تأیید کنید تا از نرخ بالاتر تمدید جلوگیری کنید.

برخی از شرکت ها فقط ثبت نام دامنه را ارائه می دهند اما بیشتر شرکت ها هم نام دامنه و هم میزبانی وب را ارائه می دهند. مزایایی که هنگام خرید محصولات وب (دامنه و هاستینگ) از همان ارائه دهنده کسب می کنید این است که نیازی نیست به آنها اشاره کنید (تغییر تنظیمات DNS) و بیشتر اوقات با عضویت در برنامه میزبانی ، نام دامنه رایگان دریافت می کنید. نگران نباشید که دامنه با هاستینگ وب کار سختی نیست. فقط از ثبت کننده خود بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد ، آنها با خوشحالی به شما کمک خواهند کرد.

به نظر ما ، اگر پول در پرونده شما مهم نیست ، اشتراک در هر دو سرویس از همان شرکت خوب است. اما اگر می خواهید از تمدیدهای بالاتر خلاص شوید ، پس از شرکت های مختلف یک نام دامنه و هاستینگ وب خریداری کنید.

چرا?

از آنجا که در تجربه ما ، ارائه دهندگان میزبانی وب خواستار افزایش قیمت تجدید نام دامنه و همچنین بسته میزبانی هستند. با انتخاب شرکتی که فعالیت اساسی در فروش نام دامنه است ، می توانید پول قابل توجهی صرفه جویی کنید. برای مثال؛ برای تجدید نام دامنه خود با BlueHost ، باید حدود 15 دلار در سال بپردازید اما NameCheap فقط 10.69 دلار در سال نیاز دارد.

حال ، بیایید در مورد معتبرترین و بهترین رجیسترهای نام دامنه برای خرید نام دامنه صحبت کنیم.

10 بهترین ثبت دامنه برتر 2020 برای خدمات قابل اعتماد و با کیفیت

پس از تجزیه و تحلیل عمیق و مقایسه قیمت ها و همچنین ویژگی ها ، لیست زیر از ثبت نام کنندگان دامنه برتر را آورده ایم?

1. NameCheap

namecheap ثبت دامنه برتر

NameCheap جزء ارزانترین ارائه دهندگان خدمات دامنه و هاستینگ است. داشتن دامنه با آنها تجربه ای دلپذیر بود. این شرکت در سال 2001 شروع به سرعت کرد و اکنون بیش از 7 میلیون دامنه تحت مدیریت آنها است. در گذشته هنگامی که SOPA و PIPA (لوایح علیه آزادی اینترنت کاربر) بوجود می آید ، NameCheap به نفع عموم مردم ایستاده است. واقعاً خوب است avkanî

در جایی که اکثر شرکت ها با قیمت مقدماتی پایین مشتریان خود را جذب می کنند ، NameCheap نیز برخی از مقدمه های منحصر به فرد را در مورد خرید دامنه و برنامه های میزبانی وب با تمدید ارزان ارائه می دهد.

فقط با قیمت 10.69 دلار می توانید دامنه .Com را با 1 سال اشتراک رایگان “WhoisGuard” خریداری کنید. وقتی دامنه منقضی شد ، می توانید آن را تمدید کنید که فقط 10.69 دلار هزینه دارد. همچنین می توانید WhoisGuard را با 2.88 دلار کم کنید.

با افزایش موارد هک شدن روز به روز ، لازم است برای هر شغلی که وجود آنلاین داشته باشد ، داده های مشتری خود را با استفاده از گواهینامه SSL تأمین کند. برای این NameCheap گواهینامه PositiveSSL را در 9.00 دلار در سال ارائه دهید.

در کنار تمام این موارد ، NameCheap راه حل های میزبانی وب را نیز ارائه می دهد. ابتدایی ترین طرح میزبانی فقط سالانه 88/9 دلار هزینه دارد که در آن می توانید 3 وب سایت میزبان باشید. این شرکت دارای چندین مرکز داده برای ارائه میزبانی وب معتبر است. می توانید مرکز داده ایالات متحده یا مرکز داده UK را انتخاب کنید. نه تنها این ، آنها سرورهای میزبانی سطح شرکت با راه حل میزبانی SSD را ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید با باز کردن حساب نمایندگی فروش با آنها ، شرکت میزبان خود را راه اندازی کنید.

NameCheap خدمات پشتیبانی فنی را از طریق کانالهای رایج مانند بلیط ، ایمیل و چت زنده ارائه می دهد. و ما هیچ تردیدی نداریم که بگوییم که هر زمان که از طریق Live Chat با آنها تماس بگیریم ، در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق انبوه دانش بنیان ، راه حل هایی پیدا کنید. پشتیبانی تلفنی وجود ندارد. خواه می خواهید هاستینگ را خریداری کنید یا نه ، اما طبق تجربه ما ، نامCheap بهترین ثبت نام دامنه است. ما آن را بدون شک توصیه می کنیم.

از NameCheap دیدن کنید

2. iPage

ipage

در اینجا یک ثبت نام دامنه دیگر نیز وجود دارد که از سال 1998 به مشتریان خدمت می کند. علاوه بر این ، بیش از 1 میلیون وب سایت در سرورهای خود میزبانی شده اند. به نظر ما ، آنها خدمات کاربر میزبان قابل توجهی را برای کاربرانی که به میزبانی با نرخ بسیار ارزان نیاز دارند ارائه می دهند. بیشتر اوقات با تخفیف های فراوان در دسترس است که قیمت ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. iPage تحت مدیریت EIG است. گروه تجاری تاثیرگذار.

بنابراین ، اگر شما فقط می خواهید نام دامنه را خریداری کنید ، پس از آن در سال 8.99 دلار خواهد بود. علاوه بر این ، اگر می خواهید حریم خصوصی دامنه را فعال کنید ، باید سالانه 9.99 دلار جداگانه پرداخت کنید.

در خرید برنامه میزبانی وب ، یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید و فقط 24 دلار در سال هزینه دارد. فوق العاده ارزان نیست؟ و شما مجاز به نصب وب سایت های نامحدود هستید. علاوه بر این ، اگر شما از کیفیت خدمات آنها راضی نیستید ، در صورت تمایل به بازپرداخت ظرف 30 روز بخواهید. آنها بدون هیچ سؤالی پول شما را پس می دهند.

این شرکت مجانی رایگان از قبیل Sitelock ، ابزارهای امنیتی ، فضای ذخیره‌سازی ابری 1 گیگابایتی و ایجاد سایت و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. 200 تبلیغ تبلیغی 200 دلار نیز توسط این شرکت به صورت رایگان ارائه شده است که برای تبلیغ وب سایت های تازه تاسیس خود در Google و Bing تبلیغات بسیار عالی است..

نام دامنه ها دارای یک صفحه کنترل تمیز است که امکان مدیریت آسان را فراهم می آورد. بنابراین در صورت داشتن ارائه دهنده هاست و دامنه مختلف ، نگران نباشید. به راحتی می توانید آنها را تبلیغ کنید. این شرکت همچنین گزینه های مقیاس پذیر مانند VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد. این یک انتخاب عالی است که می خواهید میزبان پروژه های کوچک و بودجه کم باشید.

هنگامی که صحبت از پشتیبانی مشتری می شود ، در صورت تمایل به شما کمک کنید. مهم نیست که روز و از کجا تعلق دارد. برای راهنمایی سریع با آنها تماس بگیرید یا یک گپ زنده را باز کنید. اگر عجله ای هم ندارید بلیط ارسال می کنید. iPage مرکز راهنما را با اطلاعات بسیار مفیدی در رابطه با میزبانی وب ، دامنه ها ، طراحی وب سایت و راهنماهای مدیریت حساب حفظ می کند.

از iPage دیدن کنید

3. G oDadd y

بزرگترین ثبت نام دامنه خدادادی

این شرکت در سال 1997 تأسیس شد و در سال 1999 با نام GoDaddy ظاهر شد. با بیش از 5000 کارمند و 14+ میلیون مشتری ، می توانید حدس بزنید که آنها چقدر بزرگ و حرفه ای هستند؟ GoDaddy به عنوان بزرگترین ثبت دامنه شناخته شده است. و بله آنها هستند ، زیرا حدود 63 میلیون میلیون دامنه تحت مدیریت آنهاست. آنها انواع گسترده ای از محصولات وب را ارائه می دهند که مربوط به دامنه ها ، هاستینگ ، ایمیل ، امنیت و بازاریابی آنلاین و غیره است.

GoDaddy تنوع بسیار گسترده ای از پسوند دامنه دارد. دامنه .com فقط با قیمت 2.99 دلار برای 1 سال در دسترس است. و اگر می خواهید محافظت از حریم خصوصی اطلاعات مهم شما مانند نام ، آدرس ایمیل ، آدرس فیزیکی و شماره تلفن و غیره را مخفی کند ، باید در سال 7.99 دلار بپردازید. وقتی نوبت به شما رسیده باشد ، ممکن است از اینکه می بینید 14/99 دلار بپردازید شوکه شوید. بالاتر از NameCheap است.

برای امنیت ، آنها گواهی SSL را ارائه می دهند ، از 55.99 دلار در سال شروع می شود. این واقعاً بالاتر از بسیاری از شرکت های دیگر است ، می توانید SSL ارزان را از میزبان های دیگر خریداری کنید. از طرف دیگر ، آنها همچنین خدمات میزبانی را از 3.99 دلار در ماه شروع می کنند.

در برنامه بسیار بنیادی (اقتصاد) 1 دامنه رایگان دریافت خواهید کرد. این میزبان می تواند 1 وب سایت داشته باشد و حجم زیادی از داده ها (100 گیگابایت ذخیره سازی) را ذخیره کند. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی در تعداد بازدید کنندگان / ماه مجاز وجود ندارد. بدون شک ، GoDaddy یکی از برترین ثبت کنندگان دامنه است ، اما برای هاستینگ وب ، ما به دلیل خدمات کم کیفیت آنها ، هرگز آن را توصیه نمی کنیم. ما توصیه می کنیم 10 بهترین ارائه دهنده برتر میزبانی وب را دنبال کنید.

چه دامنه و چه میزبانی وب ، پشتیبانی مشتری همیشه یک عامل مهم است که باید در نظر بگیرید. اگرچه در مورد دامنه شما به کمک زیادی از ثبت احتیاج ندارید اما هنوز هم باید این فاکتور بسیار مهم را در نظر بگیرید. برخی از کانالهای پشتیبانی به صورت 24/7 مانند تلفن و ایمیل در دسترس هستند. گفتگوی زنده فقط در برخی ساعات خاص در دسترس است. همانطور که در مورد دامنه ها ، مشتری به دفعات به خدمات پشتیبانی احتیاج نداشت ، بنابراین اشکالی نخواهد داشت. یا پیشنهاد این است که خدمات آنها برای خرید نام دامنه قابل توجه است.

از GoDaddy بازدید کنید

4. BlueHost

ثبت دامنه ارزان bluehost

BlueHost نیاز به معرفی ندارد تقریبا همه افراد نام خود را می دانند. مهم نیست که شما یک وبلاگ نگار یا یک توسعه دهنده هستید یا به خدمات آنها برای سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید که همه نوع کاربران را راضی کند. آنها خدمات خود را به مشتریان از سال 2003 آغاز می كنند. نه تنها توسط ما و وبلاگ نویسان برتر توصیه می كنیم ، بلكه WordPress.org آن را نیز توصیه می كند. بنابراین ، اگر می خواهید سایتی با استفاده از بستر وردپرس ایجاد کنید ، BlueHost یک انتخاب عالی برای خدمات میزبانی قابل اعتماد خواهد بود.

BlueHost هنگام خرید میزبانی وب از آنها ، نام دامنه رایگان ارائه می دهد. بنابراین ، اگر در جستجوی ثبت دامنه برتر هستید ، پس مطمئناً برای آنلاین شدن به میزبانی نیاز دارید. بنابراین ، چرا می توانید یک پنی اضافی برای ثبت دامنه هزینه کنید وقتی می توانید یک سرویس رایگان دریافت کنید. بنابراین ، فرصت گرفتن دامنه رایگان با میزبانی کم هزینه را در یک مکان تلف نکنید. این شرکت انواع خدمات میزبانی از جمله اشتراکی ، ابری ، اختصاصی ، WooCommerce و مدیریت وردپرس و غیره را ارائه می دهد.

بیش از 2 میلیون وب سایت تحت مدیریت و روز به روز میزبانی می شوند. شما می توانید 1 وب سایت را میزبانی کرده و با خرید برنامه اولیه ، حداکثر داده های 50 گیگابایتی و 5 حساب ایمیل را ذخیره کنید. آنها cPanel را برای مدیریتی ارائه می دهند که نرم افزاری سنتی برای مدیریت حساب میزبان شما است.

اگر توانایی پرداخت هزینه را دارید ، سعی کنید طرح “پلاس” را انتخاب کنید که بسته خوبی دارد و به سایتهای نامحدود اجازه دهید. این طرح همچنین شامل فضای ذخیره نامحدود ، پهنای باند ، حساب های ایمیل و 200 دلار اعتبار موتور جستجو رایگان است.

تمام برنامه ها در گزینه CDN ساخته شده اند که برای فعال کردن سرویس به تعداد کمی کنک نیاز دارد. CDN یک سرویس عالی برای بارگذاری سریع وب سایت است. BlueHost کمک به مشتریان را به طور فوری امکان پذیر می کند. برای این کار ، چت زنده همیشه در دسترس است. علاوه بر این ، سیستم فروش بلیط و شماره تلفن نیز توسط شرکت نگهداری می شود. بنابراین ، اگر می خواهید کار را به صورت حرفه ای شروع کنید ، پس BlueHost یک ارائه دهنده قابل اعتماد هم برای نام دامنه و هم برای میزبانی است.

از BlueHost بازدید کنید

5- InMotion

بهترین میزبانی و دامنه توسط Inmotion

InMotion به دلیل خدمات پشتیبانی برجسته و دارای برنامه های غنی یکی از ارائه دهندگان بزرگ میزبانی است. اغلب مشاهده می کنید که بیشتر شرکت های میزبان برای کمک به مشتری خود چت زنده ، تلفن ، بلیط و ایمیل ارائه می دهند. اما تیم متعهد InMotion جلوتر رفته و خط Skype را حفظ می کند. هر كدام كانال را كه مي خواهيد از آنها استفاده كنيد شبانه روز در دسترس است. همچنین می توانید با جستجوی اطلاعات از پایگاه دانش که در وب سایت آنها نگهداری می شود ، به تنهایی یاد بگیرید.

وقتی صحبت از سرویس دامنه ها می شود ، آنها دامنه ای را با 14.99 دلار در سال ارائه می دهند. اگر می خواهید اطلاعات شخصی خود را مخفی کنید ، باید برای WHOIS حریم شخصی مشترک شوید که فقط 9.99 دلار هزینه دارد. بله ، برخی از شرکت ها دامنه با قیمت های پایین را ارائه می دهند ، اما InMotion ارائه دهنده میزبانی وردپرس بسیار قابل اعتماد و شناخته شده است. آنها همچنین دارای رتبه + A توسط BBB هستند.

طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی نیز توسط این شرکت ارائه شده است. برنامه های میزبانی InMotion غالباً با تخفیف در دسترس هستند و با استفاده از لینک EXCLUSIVE ما می توانید 43٪ تخفیف در برنامه کسب و کار صرفه جویی کنید.

طرحی بنیادی بنام “پرتاب” که در آن می توانید 2 دامنه را میزبانی کنید ، که مناسب برای کاربران با بودجه محدود است. این معامله شامل کلیه ویژگی های اساسی مانند نصب کننده 1 کلیک CMS ، منطقه سرعت حداکثر ، آزادی سیستم عامل های منبع باز و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و غیره می باشد. علاوه بر این ، برای تبلیغات سایت که ارائه می دهند تمام برنامه ها شامل 250 $ اعتبار تبلیغاتی است.

یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر ، برگشت ایمن است. اگر نسخه جدید برنامه به اندازه کافی پاسخ نداد و رفتار ناپایدار نشان داد ، این ویژگی باعث می شود که با خیال راحت به نسخه قبلی برگردید.

InMotion همچنین یک برنامه ویژه برای کاربران وردپرس تهیه کرده است. بنابراین ، اگر دوست دارید مانند وردپرس از ما استفاده کنید ، انتخاب میزبان وردپرس بسیار عالی است که شامل وردپرس از پیش نصب شده است. علاوه بر این ، با همان قیمت میزبانی مشترک در دسترس است. این شرکت نسبت به کیفیت خدمات خود بسیار اطمینان دارد و به همین دلیل 90 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این مانند یک سرمایه گذاری در کل بدون ریسک است. مطمئناً خدمات آنها قابل توجه است ، بنابراین یک برنامه میزبانی بخرید و یک دامنه رایگان بدست آورید.

از میزبانی InMotion دیدن کنید

6. 1 یک nd1

دامنه های مقدماتی کم و 1

به دنبال برخی از ثبت نام های میزبان و دامنه ارزان وردپرس با قیمت های مقدماتی پایین؛ در اینجا 1and1 ، ثبت کننده دامنه عالی با راه حل های میزبانی است. چندین پسوند دامنه در دسترس است ، و شما حتی می توانید بر اساس طاقچه یا مشاغل خود مانند .restaurant را انتخاب کنید.

آنها پسوند دامنه رایگان مانند “.info” و “. وب سایت” و غیره را ارائه می دهند. اگر به دامنه “.com” احتیاج دارید ، پس از آن فقط برای سال اول 0.99 دلار شارژ می کنند. این شرکت چندین ویژگی به همراه دامنه .com شامل 1 حساب ایمیل رایگان ، افزودنی WhoIs و قفل دامنه و غیره را ارائه می دهد..

نه تنها دامنه ها بلکه محصولات گسترده ای را نیز ارائه می دهند. این محصولات مربوط به هاستینگ وب ، سازنده سایت و قالب ها ، تجارت الکترونیکی ، بازاریابی و محصولات MS و غیره است. شما می توانید برای طراحی الگوی خود یا میزبان مبتنی بر cPanel میزبانی را با سازنده سایت انتخاب کنید. برنامه اولیه “نامحدود” که منابع زیادی را ارائه می دهد. می توانید دامنه های نامحدود را روی یک حساب اختصاصی میزبان کنید زیرا این برنامه شامل فضای ذخیره نامحدود است. این طرح شامل گواهی SSL نیز می باشد.

در "نامحدود" برنامه ریزی ، شما می توانید 20 بانک اطلاعاتی ایجاد کنید. همچنین ، 1 دامنه رایگان در این طرح گنجانده شده است. بنابراین اگر فکر خود را برای خرید میزبانی از آنها ساخته اید ، دیگر نیازی به خرید دامنه نیست زیرا آنها حتی با یک برنامه بسیار اساسی ، دامنه رایگان ارائه می دهند. راستش ، ما میزبانی آنها را برای پروژه های بزرگتر توصیه نمی کنیم. اما می توانید با تعداد کمتری بازدید کننده ، میزبان پروژه های کوچک باشید. علاوه بر این ، آنها دوره بازپرداخت 40 روزه را ارائه می دهند.

این شرکت ادعا می کند خدمات پشتیبانی 24/7 ارائه می دهد. اما هیچ کانال حمایتی غیر از تماس تلفنی وجود ندارد. بله ، تماس تلفنی راهی سریع برای تعامل است. اما ممکن است افرادی که به زبان انگلیسی یا خارج از ایالات متحده خوب نیستند ، کمک را دشوار کنند. بنابراین قبل از ثبت نام در سرویس های آنها به خاطر داشته باشید. 1and1 همچنین تعداد مقالات مفید مربوط به هاستینگ وب ، نام دامنه ، SSL و خدمات ایمیل و غیره را حفظ کرده است. کلیه مقالات با استفاده از تصاویر به خوبی توضیح داده شده اند.

از 1and1 بازدید کنید

7. HostGator

میزبان بهترین ثبت نام دامنه 2019

از سال 2002 ، HostGator زمان زیادی را صرف نمی کند و به سرعت نام خود را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ایجاد کرد. اکنون آنها میزبان بیش از 8000K دامنه هستند. ثبت دامنه با HostGator بسیار ساده است. به جای بمباران پیشنهادات upsell روش بسیار ساده است و مشتری می داند که قصد خرید را دارد. دامنه خود را با قیمت 13 دلار دریافت خواهید کرد. آنها همچنین از قفل دامنه برای جلوگیری از انتقال غیرمجاز پشتیبانی می کنند. حریم خصوصی دامنه در مقایسه با بسیاری از شرکت های دیگر با قیمتی نسبتاً پایین در دسترس است.

ما میزبانی مشترک آنها را تجربه می کنیم و هنوز هم از آنها استفاده می کنیم ، بسیار جذاب هستند. اخیراً ما برای سرویس مدیریت وردپرس ثبت نام کرده ایم که به طرز حیرت انگیزی سریع و روان است. 3 برنامه میزبانی مشترک وجود دارد. شما پهنای باند نامحدود ، پایگاه داده های MySQL و حساب های ایمیل دریافت خواهید کرد. همچنین ، تعداد اسکریپت های موجود در دسترس است که می توانید با زحمت نصب کنید. HostGator 100 دلار گوگل و 100 دلار اعتبار بازاریابی بینگ ارائه می دهد. در اینجا در نظر داشته باشید که برای Google باید برای استفاده از این اعتبارات 100 دلاری ، 25 دلار هزینه کنید.

HostGator خط مشی بازپرداخت 45 روزه را ارائه می دهد. مدت زمان طولانی و کافی برای تست خدمات است. علاوه بر این ، این بالاتر از دوره غالب صنعت است. علاوه بر میزبانی مشترک ، انواع دیگری از هاستینگ نیز با قیمتهای نسبتاً کم مانند Cloud ، VPS و اختصاصی و غیره وجود دارد.

علاوه بر این ، برای تأمین امنیت سایت شما نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از داده ها دارد ، بنابراین شرکت خدمات CodeGuard را ارائه می دهد که هزینه آن 1.67 دلار در ماه است. به طور کلی آنها میزبان با ارزش را با 99.9٪ ضمانت به موقع ، سیاست بازپرداخت 45 روزه ، نصب 1 سیک ، قالب وب سایت ارائه می دهند. فقط با 3.95 دلار در ماه مناسب نیست?

این پشتیبانی 24/7/365 با شماره تلفن رایگان موجود است. همچنین برای چگونگی سهولت مشتریان سیستم چت و بلیت زنده نیز وجود دارد. برای کمک به دیداری ، آنها دسترسی رایگان به تن از آموزش های ویدئویی را ارائه می دهند. علاوه بر این ، این شرکت ثبت نام دامنه ارزان و شرکت میزبان همچنین یک فروم ایجاد می کند که می توانید با اعضای دیگر ارتباط برقرار کنید. بنابراین ، اگر به همه راه حل ها در یک مکان نیاز دارید ، آنها بهترین گزینه هستند.

از HostGator بازدید کنید

8- ثبت نام کنید

Register.com بهترین ثبت نام 2019

Register.com یکی از قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات وب و بهترین ثبت دامنه نیز هست. آنها از سال 1994 در این صنعت فعالیت می کنند. اکنون حدود 2 میلیون دامنه تحت مدیریت آنها و صدها هزار مشتری رضایتمند از آن استفاده می کنند. به همین دلیل ما آنها را به عنوان یکی از بهترین ثبت نام های دامنه نامیدیم.

این شرکت تقریبا 50 محصول مختلف از جمله دامنه ، هاستینگ ، بازاریابی پست الکترونیکی و SSL و غیره را ارائه می دهد. غیره. فرآیند پرداخت بسیار ساده است فقط کافیست نام وب سایت مورد نظر خود را وارد کرده و با کلیک بر روی افزودن به سبد خرید ، سپس جزئیات پرداخت را پر کنید. و تمام شد اکنون آنها فوراً نام دامنه شما را آماده می کنند. شام آسان است.

در حال حاضر پسوندهای .com و .net صرفاً با 0.50 دلار در دسترس هستند. بسیار ارزان است! اما شوکه خواهید شد که آنها را در همان سال آینده 35 دلار برای تجدید دامنه شارژ می کنند. بنابراین ، اگر به مدت 1 سال به دامنه احتیاج دارید ، پس ثبت نام.com بسیار جذاب است. ترفند دیگری که ممکن است استفاده کنید خرید دامنه است و پس از انقضا پس از انتقال آن به سایر رجیسترهای ارزان دامنه مانند NameCheap. در این روش می توانید تخفیف تبلیغاتی آنها را بگیرید و همچنین می توانید خود را از تمدیدهای بالا نجات دهید.

همچنین می توانید WHOIS را فقط با 10 دلار فعال کنید. حال اگر به دلایلی نتوانید دامنه خود را تمدید کنید ، آنها 1 سال آن را تضمین می کنند. علاوه بر این ، اگر می خواهید نامی پریمیوم داشته باشید ، می توانید آن را بر اساس طبقه بندی مرور کرده و یک کلمه کلیدی را در قسمت دامنه های حق بیمه اضافه کنید.

همچنین می توانید محصولات مربوط به بلاگ ها و تجارت الکترونیکی را خریداری کنید. اگر فقط به میزبانی ایمیل احتیاج دارید ، می توانید این کار را انجام داده و حساب شخصی ایمیل خود را شخصی سازی کنید. Register.com میزبان ویژگی های غنی مانند ذخیره 300 گیگابایتی و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد ، اما ما میزبانی آنها را توصیه نکردیم. علاوه بر این ، 20 گیگابایت نیز در ابتدایی ترین برنامه خود برای ذخیره سازی ایمیل اختصاص داده است. هر دو برنامه میزبانی مبتنی بر ویندوز و لینوکس برای انتخاب وجود دارند. آنها همچنین بسته مقدماتی را فقط با قیمت 1.96 دلار در هر ماه شامل دامنه و هاستینگ ارائه می دهند.

علاوه بر این ، خدمات پشتیبانی 24/7 و سؤالات متداول همیشه بسیار مفید هستند. یک تلفن انتخاب کنید و با آنها تماس بگیرید یا فقط ایمیل بفرستید. آنها خطوط مختلفی را برای میزبانی ، فروش ، صورتحساب و پشتیبانی فنی حفظ کردند. علاوه بر این ، شماره های رایگان در ایالات متحده و کانادا نیز برای ارتباط برقرار می شود. همچنین می توانید چیزهای زیادی را از نکات و آموزش هایی که در بخش دانش بنیان توسط آنها به اشتراک گذاشته شده است بیاموزید.

 • 10 بهترین سرویس میزبانی وب برتر سال 2019
 • برترین بهترین میزبانی ارزان وردپرس 2019

ثبت نام کنید

9. DreamHost

آخرین قیمت دامنه های Dreamhost

DreamHost نه تنها بهترین راه حل میزبانی وردپرس را ارائه می دهد بلکه به عنوان بهترین ثبت دامنه شناخته می شود. نام وب سایت فقط 13.95 دلار و همان نرخ تجدید می آید. خرید دامنه از DreamHost همچنین شامل حریم خصوصی دامنه رایگان برای محافظت از شما در برابر اقدامات مخرب است. می توانید دامنه های فرعی متعددی ایجاد کنید.

در حال حاضر آنها بیش از 350 پسوند دامنه از جمله .com ، اطلاعات و .org و غیره را ارائه می دهند. سه گزینه تجدید مانند “خودکار” ، “دستی” و “از من سؤال کنید” وجود دارد. همچنین برای امنیت دامنه می توانید دامنه خود را قفل کنید که از انتقال غیرمجاز جلوگیری می کند.

DreamHost میزبان های اشتراکی ، مدیریت شده WordPress ، اختصاصی و VPS را ارائه می دهد و ادعا می کند نزدیک به 1.5 میلیون وب سایت و وبلاگ تحت مدیریت میزبان است. میزبان اشتراکی با قیمت 7.95 دلار با نصب 1 کلیک وجود دارد که شما را قادر می سازد اسکریپت ها را به طور روان نصب کنید. آنها برای مبتدیان کمی گران هستند اما می توانید میزبان سایت ها ، انبارداری و پهنای باند نامحدود باشید. برنامه های میزبانی پشتیبانی می کند رمزگذاری شود و با یک کلیک می توانید گواهی SSL / TLS را فعال کنید که ممکن است در رتبه بندی موتورهای جستجو کمک کند.

داده های ذخیره شده در درایوهای SSD که باعث کاهش زمان بارگذاری صفحه می شود و عملکرد کلی سایت را بهبود می بخشد. برنامه های میزبانی همچنین شامل یکپارچه سازی آسان CloudFlare با اسکن بدافزار خودکار است. موارد منحصر به فرد ارائه شده ضمانت برگشت پول است. ممکن است حدود 15 روز و 30 روز ضمانت برگشت پول را بشنوید. اما DreamHost با مدت زمان 97 روز همراه است. این یک دوره بسیار بزرگ است.

این شرکت در حال حاضر دارای تیم پشتیبانی مشتری در منزل است و یک کنترل پنل سفارشی برای مدیریت ویژگی های میزبانی ارائه می دهد. می توانید از طریق کانالهای اصلی (ایمیل ، تلفن و چت زنده و غیره) و همچنین از طریق توییتر با آنها تماس بگیرید.

تیم پشتیبانی داخلی به این معنی است که کارمندان پشتیبانی از خود شرکت استخدام می کنند. و تیم به روشنی می داند که چگونه به مشتریان کمک کند و مشکلات آنها را برطرف کند. همچنین می توانید در اوقات فراغت از پایگاه دانش آنها چیزهای زیادی بیاموزید. آنها نوعی خدمات گران قیمت را ارائه می دهند ، اما به نظر ما خدمات ارزشمند هستند.

به DreamHost مراجعه کنید

10. نام.com

ارزان و بهترین ثبت دامنه

این شرکت دارای اعتبار ICANN از سال 2003 شروع به کار می کند. Name.com فروشگاه گسترده ای از محصولات را در اختیار شما قرار می دهد. آنها میزبان وب ، ایمیل ، دامنه ها ، SSL ، ابزار سازنده سایت و محصولات دیجیتالی بسیار بیشتری را ارائه می دهند. آنها ممکن است ارائه دهنده کم هزینه نباشند ، اما در اینجا در این لیست ، هدف ما توصیف بهترین ثبت کنندگان دامنه است. اما آنها خیلی گران نیستند شما می توانید این اسم را فقط با 12.99 دلار خریداری کنید. نه تنها این امر اگر دامنه مربوط به کلمات کلیدی شما در دسترس نباشد ، می توانید داده های دامنه منقضی شده آنها را بررسی کنید.

از آنجا که SSL مخصوصاً برای وب سایتهای تجارت الکترونیکی که یک پروتکل امنیتی برای محافظت از اطلاعات مشتری است ، بسیار مهم است. به راحتی می توانید با چند کلیک آن را فعال کنید و هزینه آن در هر سال 8.49 دلار خواهد بود. برای محافظت از اطلاعات شخصی شما ممکن است به WhoisGuard نیاز داشته باشید که 4.99 دلار هزینه دارد. بنابراین با صرف صرف چند دلار ، آنها راه مطمئن برای آنلاین شدن را برای شما فراهم می کنند. روند بسیار ساده و تمیز است فقط کافی است نام را جستجو کنید ، به سبد خرید اضافه کنید و جزئیات پرداخت آن را پر کنید.

بگذارید کمی از خدمات میزبان آنها مرور کنیم. برنامه میزبانی از گواهینامه SSL رایگان و پهنای باند 100 گیگابایتی ارائه می شود. به شما امکان می دهد 10 پایگاه داده MySQL ایجاد کنید و داده های 10 گیگابایتی را روی سرورهای آنها با قیمت 4.99 دلار در ماه ذخیره کنید. وقتی حداقل برای یک سال مشترک می شوید علاوه بر این ، می توانید حساب های FTP نامحدود ایجاد کنید.

آنها همچنین گزینه اسکریپت های از پیش نصب شده (50+) را ارائه می دهند. سایر ویژگی ها شامل تهیه نسخه پشتیبان رایگان ، اسکن هرزنامه ، ارسال کنندگان و بیش از 100 حساب ایمیل می باشد. همچنین ، طبق سیاست بازپرداخت 30 روزه ، سرمایه گذاری شما بی خطر است.

آنها همچنین سئو و میزبانی از محصولات مرتبط را ارائه می دهند. از طریق مدرس سئو ، اطلاعات كلیدی و پیشنهادی برای افزایش دید سایت شما در اختیار شما رقبا قرار می دهند. متأسفانه هیچ چت زنده اختصاصی موجود نیست. اما می توانید با استفاده از فیس بوک و توییتر و غیره با آنها تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر name.com ، یک پایگاه دانش خوب مدیریت کرده است. ما طرفدار خدمات میزبانی آنها نیستیم ، اما برای ثبت دامنه ، name.com یک گزینه قابل توجه است.avkanî

نام را مشاهده کنید

نکاتی سریع برای رسیدن به بهترین نام دامنه

اگر شما فقط به دنبال یک نام دامنه هستید ، ما NameCheap را توصیه می کنیم زیرا قیمت آنها بسیار پایین تر از سایرین است و همچنین شامل انواع مختلفی از موارد مفید است. بیایید این کار را انجام دهیم.

شما یک اسم را در ذهن دارید و می خواهید بخرید اما در صورت عدم موجود بودن آن چیست؟ بنابراین هرگز به یک نام واحد بستگی ندارد. در اینجا پیشنهادات زیر را در نظر داشته باشید.

طاقچه / موضوع: طاقچه (موضوع) شما چیست؟ سپس در مورد کلمات مرتبط با موضوع خود بیاندیشید. به عنوان مثال ، اگر موضوع شما به غذا مربوط باشد ، از جمله پخت و پز ، مار و غیره خوب است. مثلا موضوعی که در مورد foodgeek.com و receipeshub.com فکر می کنید؟ نام دامنه مربوطه اولین تأثیر خوب برای بازدید کنندگان است. اگر ایده ای ندارید ، می توانید از مولد نام استفاده کنید خریدن و BusinessNameGenerator.

گزینه های گسترده: ما پیشنهاد می کنیم نامی را انتخاب کنید که یک فیلد را در بر می گیرد. به عنوان مثال ، اگر یک دامنه receehub.com خریداری می کنید و در آینده می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن هر نوع دستور العمل نیز استفاده کنید.

به یاد ماندنی: سعی کنید نامی بنویسید که نوشتن آن آسان باشد. علاوه بر این ، نام به یاد ماندنی نیز بسیار ضروری است. از طلسم های اشتباه مانند مواد زائد برای پوشاک استفاده نکنید ، زیرا گفتن به کسی دشوار است.

اعداد: ممکن است کاربران را گیج کرده و همچنین زشت به نظر برسد. فقط نام-012.com را تصور کنید. مشکل است.

کوتاه: نام دامنه با طول 3 تا 4 کلمه تقریباً از بین رفته است. حالا که چی؟ شما فقط سعی می کنید به عنوان نام ممکن کوتاه باشد. نام با تقریبا 10 تا 12 کاراکتر عالی است تا آنجا که صحبت کردن و نوشتن آسان است.

برنامه افزودنی: پسوندهای زیادی مانند .com ، .org ، .info در دسترس است. ما پیشنهاد می کنیم که یک .com را انتخاب کنید زیرا بیشترین کاربرد آن است. علاوه بر این ، اگر می خواهید مخاطبان کشور خاصی مانند انگلستان را هدف قرار دهید ، استفاده از .uk بسیار عالی خواهد بود زیرا این امر همچنین به برخی از موتورهای جستجو رتبه می دهد..

نکته: سعی کنید وقتی نمی خواهید در آن زمان ثبت نام کنید ، در دسترس بودن نام دامنه از بررسی آنلاین خودداری کنید. از آنجا که موارد نادری وجود دارد که شرکتی نام را خریداری می کند ، سپس آن را به شما بفروشد. به همین دلیل ما شرکت های معتبر را انتخاب می کنیم ، اما با این وجود ، ما می خواهیم که شما در این چشم انداز فعال باشید.

با در نظر گرفتن رهنمودهای فوق ، می توانید نام دامنه خوبی داشته باشید.

نحوه خرید دامنه

شما می توانید هرگونه ثبت دامنه را از این لیست انتخاب کنید زیرا ما NameCheap را ترجیح می دهیم تا به شما در آشنایی با روش خرید دامنه کمک کند. اگر می خواهید شرکت متفاوتی را انتخاب کنید ، دیگر نگران نباشید زیرا تقریباً تمام ثبت دامنه روند مشابهی دارند.

به نام ارزان بروید و سپس نام دامنه ای را که می خواهید خریداری کنید بنویسید

نحوه خرید دامنه در namecheap

پس از آن ، آنها به شما نشان می دهند که آیا دامنه موجود است یا نه. علاوه بر این ، آنها همچنین هزاران پیشنهاد دیگر برای نام دامنه با پسوندهای مختلف را نشان می دهند. اکنون روی نماد Add سبد کلیک کنید. برای کمک بصری به تصویر زیر نگاه کنید.

نام دامنه را به سبد خرید اضافه کنید

در همان زمان ، می توانید جدول هزینه را در سمت راست صفحه مشاهده کنید. فقط روی آن کلیک کنید "مشاهده سبد خرید" دکمه. در اینجا شما نیازی به چیز دیگری ندارید.

قیمت دامنه انتخاب شده

بعد ، مدت زمانی که می خواهید نام دامنه را خریداری کنید ، خواهید دید. مدت زمانی است که پس از آن نام دامنه شما منقضی می شود. این همه به بودجه شما مربوط می شود و اگر توانایی پرداخت هزینه را دارید ، برای مدت طولانی تری بخرید. به عنوان مثال ، ما 3 سال مشترک هستیم. مدت زمان بیشتر می تواند مقداری پنی را نجات دهد.

گزینه تمدید خودکار نیز توسط شرکت داده شده است تا به طور خودکار دامنه شما را تمدید کند.

در اینجا توجه داشته باشید که برای تجدید موفقیت آمیز باید مبلغ را در حساب بانکی متصل نگه دارید. در غیر این صورت آنها هشدارهای مختلفی را برای شما ارسال می کنند.

ما همچنین WhoisGuard را فعال می کنیم که به مدت 1 سال به رایگان اعطا می شود و در سال های بعدی مبلغ بسیار کمی نیز شارژ می شوند. و اگر می خواهید بعد از 1 سال تمدید کنید ، دوباره گزینه تجدید خودکار نیز داده می شود.

WhoisGuard

WhoisGuard افزونه دامنه ای است که از اطلاعات خصوصی شما مانند نام ، شماره تلفن ، آدرس ، شناسه ایمیل و غیره محافظت می کند.

چرا برای محافظت از اطلاعات

زیرا اگر لایه محافظتی را فعال نکردید ، همه اطلاعات شخصی شما را می بینند. بنابراین اگر می توانید به راحتی هزینه کنید ، باید آن را فعال کنید تا در برابر هرزنامه ها و هکرها محافظت کند. اما توجه داشته باشید که این یک افزونه ضروری نیست.

پس از انتخاب مدت زمان و سایر گزینه ها روی “تأیید سفارش” کلیک کنید".

نام را با محافظت از حریم خصوصی Whois

حالا آنها از شما می خواهند حساب کاربری ایجاد کنید. خیلی ساده می توانید فیلدهای موردنیاز را پر کنید ، و اینگونه است. این حساب به شما کمک می کند تا عوامل مختلف مانند لیست دامنه ها ، دامنه منقضی شده و غیره را مورد توجه قرار دهید.

پس از ایجاد حساب کاربری ، یک صفحه اطلاعات تماس با شما روبرو خواهد شد که می خواهد جزئیات مربوط به آدرس ، شهر ، استان ، کد پستی و شماره تلفن و غیره را پر کنید..

پس از پر کردن جزئیات بر روی “ادامه” کلیک کنید. در صفحات بعدی ، اطلاعات مختلف را نشان می دهند. چیز خاصی وجود ندارد که فقط به آن نگاه کنید و سپس ادامه دهید.

مورد بعدی انتخاب روش پرداخت است. NameCheap 3 روش برای انجام پرداخت خریدها ارائه می دهد. روش پرداخت را انتخاب کرده و دکمه “ادامه” را بزنید.

نحوه پرداخت پول برای دامنه

پس از آن یک جعبه کوچک در سمت راست مشاهده خواهید کرد. بر روی دکمه “Paypal” کلیک کنید و به آنجا بروید. به صفحه PayPal شما که در آن فقط باید جزئیات ورود به سیستم را وارد کنید ، تغییر مسیر داده می شود ، و این همان است.

پرداخت را با استفاده از paypal انجام دهید

برای پردازش سفارش چند ثانیه طول می کشد. و این انجام شده است که نام دامنه مال شما باشد. Namecheap همچنین در هنگام خواندن چت زنده ارائه می دهد. بنابراین در صورت بروز هرگونه ناراحتی احساس راحتی کنید با آنها صحبت کنید. آنها بسیار سریع هستند.

هنگام خرید دامنه هنگام خرید میزبانی وب از NameCheap ، دیگر نیازی به پیوند دامنه و هاستینگ ندارید زیرا شرکت به طور خودکار این کار را برای شما انجام می دهد. اما هنگام خرید دامنه و هاستینگ از شرکت های مختلف به منظور جلوگیری از بالا بودن نرخ تجدید.

هنگام ثبت دامنه هنگام خرید میزبانی وب ، دیگر نیازی به پیوند دامنه و هاستینگ نیست زیرا شرکت به طور خودکار این کار را برای شما انجام می دهد. اما هنگام خرید دامنه و میزبانی از شرکتهای مختلف به منظور اجتناب از بالا بودن نرخ تجدید ، باید آنها را پیوند دهید..

چگونه به دامنه به میزبانی اشاره کنیم

 • این بسیار ساده تر از فکر شماست. هنگامی که شما یک دامنه را خریداری می کنید ، پس از آن شرکت کنترل مدیریت دامنه را به شما می دهد. اگر نمی دانید کنترل پنل کجاست ، باید ایمیل های ارسال شده توسط ثبت دامنه را بررسی کنید. یا فقط به سایت ثبت دامنه خود بروید و آواز بخوانید.
 • هنگامی که به صفحه کنترل دامنه وارد شوید ، وارد زبانه لیست دامنه / دامنه می شوید.
 • پس از آن بر روی دکمه مدیریت در نزدیکی دامنه ای که می خواهید به هاست وصل شوید کلیک کنید

نحوه اشاره دامنه به هاستینگ

اکنون به پایین بروید تا بخش “نام سرور” را پیدا کنید. سپس بر روی فلش کشویی کلیک کرده و “سفارشی” را انتخاب کنید.

حال باید “Name Server 1” و “Name Server 2” را قرار دهید.

جایگذاری dns در سرورهای نام

برای دریافت “نام سرور 1 و 2” دوباره حساب ایمیل خود را بررسی کنید. اما در این زمان ایمیل ارسال شده توسط شرکت میزبان را باز کنید. اما اگر سرور نام را در آنجا پیدا نکردید ، وارد صفحه کنترل میزبان خود شوید یا با شرکت میزبان تماس بگیرید.

· هنگام ورود به صفحه کنترل میزبان / صفحه کنترل حساب ، “” اطلاعات حساب “را پیدا کنید که بیشتر در نوار کناری ارائه می شود..

سرورهای نام چیزی شبیه به زیر دارند

ns1.bluehost.com

ns2.bluehost.com

لطفاً از سرور نام استفاده کنید همانطور که ارائه دهنده میزبان خود ارائه داده است.

 • اکنون سرورهای Name را کپی کرده و آنها را در قسمت “Name Server” قرار دهید که در تصویر بالا نشان داده شده است.
 • پس از آن تغییرات را ذخیره کنید. اکنون برای تبلیغ کامل میزبانی وب و نام دامنه شما 4 تا 48 ساعت زمان خواهد برد.
 • و همین.

اکنون فکر می کنیم نحوه خرید دامنه و سپس اتصال آن با هاستینگ وب مشخص است. هنوز هم اگر چیزی برای شما نامشخص باشد احساس راحتی می کنید با ما تماس بگیرید.

نتیجه گیری – بنابراین ، بهترین ثبت دامنه چیست?

بنابراین ، این لیست بهترین ثبت نام کنندگان دامنه است اما توصیه های شخصی ما چیست؟ به نظر ما ، اگر فقط به یک دامنه احتیاج دارید ، NameCheap یک ثبت دامنه عالی است زیرا دامنه هایی با قیمت ارزان ارائه می دهند و قیمت تمدید نیز معقول است. تجدید SSL و WhoisGuard نیز بسیار کم هزینه هستند.

اما اگر به دنبال میزبانی وب از جمله نام دامنه هستید ، به دنبال BlueHost باشید زیرا این پشتیبانی از WordPress.org نیز پشتیبانی می کند. آنها مقرون به صرفه و ارائه دهنده میزبانی وردپرس با کیفیت هستند و نام دامنه رایگان دریافت می کنید.

بنابراین این پیشنهادات ما در حال حاضر نوبت شماست که طبق بودجه و نیازهای خود انتخاب کنید. و اگر از قبل کسی را امتحان کرده اید ، احساس راحتی کنید که کدام یک از بهترین ثبت دامنه ها است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map