بهترین سرویس ذخیره سازی ابر و اشتراک گذاری پرونده ها برای مشاغل کوچک

سایت های اشتراک فایل در طی چند سال گذشته به طور فزاینده ای رایج شده اند و محبوبیت آن در استفاده از مشاغل گسترش یافته است. این سایت ها اکنون یک راه امن و مناسب برای به اشتراک گذاری پرونده ها با شرکا و حتی گاهی مشتریان به مشاغل ارائه می دهند.


چرا از یک سرویس ذخیره سازی ابر / اشتراک گذاری فایل استفاده می کنید?

روزهایی که ایمیل برای انتقال پرونده ها به اندازه کافی ضمیمه شده است کافی است. حتی اسناد امروزه به دلیل توانایی بسیاری از پردازنده های کلمه در جاسازی پرونده های دیگر در دیگر ، از نظر کیفیت غنی تر و در اندازه بزرگتر هستند.

به همین دلایل و موارد دیگر, خدمات ذخیره سازی ابر رشد کرده اند و مانند علفهای هرز رشد می کنند. کیفیت و سرعت خطوط اینترنت آنها را به گزینه ای جدی برای استفاده شخصی و همچنین تجارت تبدیل کرده است.

برخی از شرکتهای ذخیره سازی Cloud و اشتراک فایل حتی ویژگیهای اضافی را اضافه کرده اند ، یا قابلیتهای اصلی خود را در اکوسیستم گردش کار پیشرفته قرار داده اند و یا حتی دارای موارد خاص تجاری هستند مانند رعایت مقررات.

با وجود این همه ویژگی ها و ویژگی ها ، اساسی ترین دلیل در نظر گرفتن استفاده از آن افزایش قابلیت اطمینان در تجارت شماست. تهیه نسخه پشتیبان از کلیدها هستند و هر چیز اضافی به راحتی روی کیک پخته می شود.

10 بهترین سرویس ذخیره سازی ابر و اشتراک گذاری پرونده ها

وقتی صحبت از تجارت می شود ، نه اندازه ، نیازهای خاصی وجود دارد که معمولاً باید از آنها مراقبت کرد. اینها از قیمت تا همکاری تیمی متغیر است و همه در هر سرویس قابل دسترسی نیستند. این خدمات دقیقاً برابر نیستند ، اما می توانند به روشهای مشابه استفاده شوند.

1. pCloud

pCloud برای تجارت با استفاده از این امکان به کاربران امکان می دهد که به راحتی فایلها و پوشه ها را با کامنت مسح کنند ، عملکردی را به اشتراک گذاری رایانه مبتنی بر Cloud اضافه می کند. کلیه فعالیت ها نیز رصد و ثبت می شوند تا سرپرستان بتوانند در هر زمان آنها را بررسی کنند.

شاید دو ویژگی اصلی در مورد pCloud این باشد که در فضای ذخیره سازی ارائه شده سخاوتمندانه تر است و می توانید در دو حالت مختلف نیز پرداخت کنید. اولین موردی است که بیشتر مارک های ذخیره سازی Cloud مانند آن کار می کنند – پرداخت ماهانه. بخش منحصر به فرد این است که می توانید به جای آن ، هزینه یک بار مصرف را بپردازید.

ویژگی های کسب و کار شامل یک جلوی برچسب سفید است که می توانید آنرا به عنوان خود تغییر دهید تا مشتریان پرونده های مشترک را در سیستمی ببینند که به نظر می رسد متعلق به شماست. این به تنهایی باعث می شود تا بسیاری دیگر از سرویس های ذخیره سازی Cloud در فضای بازپرداخت کسب و کار خود را افزایش دهند.

قیمت گذاری pCloud: از 3.99 دلار در ماه شروع می شود

طرفداران

 • سیستم اشتراک گذاری پرونده برچسب سفید
 • فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه
 • برنامه های عمر در دسترس است

منفی

 • محدود 30 روز سابقه پرونده و بازیابی
 • چند ویژگی اضافی

به pCloud مراجعه کنید

2. همگام سازی برای تجارت

اگر قبلاً از OneDrive استفاده کرده اید ، احتمال دارد که خیلی سریع به Sync عادت کنید. برنامه به راحتی با دستگاه ها ادغام می شود و خود را به عنوان پوشه ای روی سیستم شما نشان می دهد. از آنجا ، پرونده ها را می توان در Cloud ذخیره کرد و به راحتی با همکاران و مشتریان به طور یکسان به اشتراک گذاشته شد.

برای به اشتراک گذاشتن این خوب است که توجه داشته باشید که تنها آنچه را که باید ارائه دهید پیوندی به پرونده یا پوشه مورد نظر برای به اشتراک گذاری است – همتای شما برای دسترسی به آن نیازی به یک حساب همگام سازی ندارد. کاربران انفرادی با استفاده از حساب های 10 دلار در هر ماه ، پایان کوتاه چوب را دریافت می کنند اما Sync واقعاً برای مشاغل در نظر گرفته شده است.

شرکت ها می توانند از برنامه های قیمت هر کاربر کمتری استفاده کنند که از ابزارهای مدیریتی استفاده می شود و به شما امکان می دهد همه حساب ها را از یک دیدگاه واحد مدیریت کنید. این شامل اضافه کردن و حذف کاربران ، تنظیم مجدد گذرواژه‌ها ، بررسی سوابق فعالیت و موارد دیگر است.

قیمت گذاری همگام سازی: برنامه های تجاری از 10 دلار در ماه شروع می شود

طرفداران

 • کاملاً با Microsoft Office سازگار است
 • محدود کردن بارگیری روی پرونده های مشترک (فقط مشاهده)
 • بازیابی پرونده 365 روزه

منفی

 • محدود SLA از 99.9٪ به وقت
 • پشتیبانی چت زنده فقط در برنامه های Enterprise

از همگام سازی بازدید کنید

3. OneDrive for Business

شکی نیست که مایکروسافت در سیستم عامل ها و برنامه های تجاری پادشاه است. به دلیل این اکوسیستم قدرتمند ، کار کردن با OneDrive for Business فوق العاده وسوسه انگیز است ، به خصوص وقتی در بسیاری از محصولات مایکروسافت مانند Windows و Office به خوبی درآید..

OneDrive for Business به شما امکان می دهد تا اسناد و پرونده های دیگر را در Cloud ذخیره کنید و بدون توجه به جایی که هستید ، روی آنها کار کنید. همچنین ویژگی های کلیدی تجارت مانند اشتراک و همکاری را قادر می سازد ، همه از طریق رمزگذاری تضمین شده با نیازهای امنیتی که بیشتر سازمان ها دارند مطابقت دارد..

OneDrive برای قیمت گذاری تجاری: از 5 دلار در هر ماه

طرفداران

 • ادغام اکوسیستم مایکروسافت
 • نسبتاً ارزان است

منفی

 • ممکن است به خوبی با محصولات غیر مایکروسافت ادغام نشود

از OneDrive بازدید کنید

4. Dropbox برای تجارت

Dropbox برای كسب و كار Dropbox برای تجارت ، جانوری با ماهیت متفاوت است. Dropbox for Business با تکیه بر قابلیت های ذخیره سازی اساسی خود ، عنصر حیاتی همکاری را به آن اضافه می کند.

این یک دیدگاه واحد به کاربران تجاری ارائه می دهد که کل فضاهای کاری را با ترکیب محتوا و ابزار سازماندهی می کند. می توانید بر روی پرونده های محلی ، محتوای مبتنی بر ابر و اسناد کاغذی Dropbox به راحتی همگام سازی و کار کنید و آنها را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

Dropbox برای قیمت گذاری تجاری: از 12.50 دلار / کاربر / ماه

طرفداران

 • فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه
 • بسیار امن

منفی

 • حداقل ویژگی های گردش کار

از Dropbox دیدن کنید

5. Google Drive

در جائیکه مایکروسافت سیستم عامل و آفیس را حکم کند ، Google وب و موبایل را حکم می کند. به همین ترتیب ، هنگام ورود به فضای Cloud ، به خصوص با مجموعه گسترده و چالاک G برنامه ها ، یک مدعی جدی است..

Google Drive در آن اکوسیستم به خوبی کار می کند و می تواند نه تنها برای ذخیره سازی فایل بلکه از کار تیمی و همکاری در اسناد استفاده شود. این امر همچنین معامله با ابزارهای آنلاین را شیرین می کند و به شما امکان می دهد با همه آن پرونده ها از هر مرورگری که دارای اتصال به اینترنت است – یا حتی آفلاین کار کنید..

Google Drive برای قیمت گذاری تجاری: از $ 5.40 / کاربر / ماه

طرفداران

 • G ادغام سوئیت
 • ویژگی های همکاری خوب

منفی

 • ممکن است خیلی محور Google باشد

از Google Drive بازدید کنید

6. FileCloud

FileCloud جایی است که پسران بزرگ طیف کاملی از راه حل های Cloud Storage را برای کاربران مشاغل بازی و ارائه می دهند. این برای مصرف کنندگان متوسط ​​طراحی نشده است و حتی در سطح پایین مقیاس ، به ایجاد یک محیط اشتراک گذاری فایل ایمن برای کل سرورها کمک می کند.

این کمک می کند تا شرکت ها اکوسیستم خود را برای سرورهای به اشتراک گذاری پرونده و حساب های مشتری مرتبط ایجاد کنند ، به آنها اجازه می دهد تا مدیریت و مالکیت کامل داده ها را حفظ کنند. این امر در بعضی از سازمانها و حتی در بعضی از کشورها برای رعایت قوانین تنظیم داده برای تجارت ضروری است. البته می توانید از سرورهای آنها نیز استفاده کنید.

قیمت گذاری FileCloud: از 4.20 دلار / کاربر / ماه

طرفداران

 • می توانید برای استفاده از سرور خود میزبان انتخاب کنید
 • مقررات متعدد سازگار است

منفی

 • گزینه مصرف کننده وجود ندارد

از FileCloud دیدن کنید

7. ShareFile

ShareFile by Citrix یکی دیگر از سیستم های ذخیره سازی Cloud مخصوص تجارت است که بسیاری از ویژگی های مهم برای مشاغل بزرگ را در خود ادغام می کند. این شامل نه فقط به اشتراک گذاری پرونده ها و ویژگی های مشترک بلکه فراوانی از کنترل ها برای حاکمیت بهتر است.

این کمک می کند تا در اتوماسیون گردش کار که می تواند برای نیازهای خاص هر سازمان تنظیم شود. کنترل کننده ها می توانند جریان اسناد را کنترل کنند و در زمان واقعی شفاعت کنند ، بازخورد خود را ارائه دهند و یا حتی مصوباتی را انجام دهند یا تغییراتی ایجاد کنند.

به طور منحصر به فرد ، این سیستم می تواند از شناسایی امضاهای الکترونیکی قانونی الزام آور در کل سیستم و ردیابی زمان واقعی به علاوه سطح بالایی از رمزگذاری پشتیبانی کند تا بتواند همه این موارد را تأمین کند..

قیمت گذاری ShareFile: از 10 دلار / کاربر / ماه

طرفداران

 • ذخیره سازی نامحدود
 • اشتراک گذاری جامع فایل

منفی

 • می تواند گران باشد

از ShareFile بازدید کنید

8. جعبه

جعبه واقع در ایالات متحده ، یکی دیگر از سیستمهای ذخیره سازی Cloud با محور تجاری است که به سمت مدیریت محتوا بسیار محور است. این نه تنها در اکوسیستم یک شرکت کار می کند بلکه ویژگی های مشترک و اشتراکی را در مورد شرکاء و مشتری گسترش می دهد.

این سیستم بسیار ایمن است و با یک تن از الزامات حاکمیت شرکتی از جمله مقررات جهانی مانند GDPR ، HIPPA و موارد دیگر مطابقت دارد. گذشته از ذخیره سازی و همکاری ، Box همچنین دارای سیستم گزارشگری محکم برای اداره کل گردش کار است.

جعبه قیمت گذاری: از $ 5.80 / کاربر / ماه

طرفداران

 • شدیداً مبتنی بر تجارت
 • کنترل گردش کار کاملاً دقیق

منفی

 • هر طرح به حداقل 3 کاربر نیاز دارد

بازدید از جعبه

9. قدبل

Hightail با تلاش برای گسترش خود در مخاطبان گسترده کاربران ، برنامه های متنوعی دارد که مناسب برای افراد و همچنین مشاغل مناسب است. با این وجود به جای تمرکز انرژی های خود در ذخیره سازی Cloud یا ارسال پرونده های بزرگ ، سعی می کند هر دو را با نتایج عجیب و غریب انجام دهد.

به عنوان مثال ، گرچه امکان ارسال پرونده های بزرگ را فراهم می کند ، استفاده دقیق از این ویژگی دقیقاً مشخص نیست زیرا در برنامه های پرداخت شده نیز فضای ذخیره نامحدودی وجود دارد. به اشتراک گذاشتن پیوند ساده به جای داشتن گزینه سوال برانگیز برای ارسال پرونده هایی با اندازه بیش از 100 گیگابایت ، بهتر کار خواهد کرد.

قیمت گذاری Hightail: برنامه های پرداخت شده از 12 دلار در هر ماه

طرفداران

 • برنامه های متعدد در دسترس است
 • روی اشتراک گذاری فایل متمرکز شد

منفی

 • زیاد در راه ویژگیهای مشترک نیست

از Hightail بازدید کنید

10. SugarSync

در جاهایی که hightail دارای اهداف چند منظوره است ، SugarSync بسیار متشکل از ذهن است. این ارائه دهنده به جای ارائه مزایای واقعی مزیت تجاری ، بر ارائه مقادیر چشمگیر فضای ذخیره سازی با قیمت های مختلف متمرکز است.

این رفتار بسیار شبیه به همگام سازی و ذخیره بسیاری از سرویس های ذخیره سازی Cloud با برخی از ویرایش های اساسی و ویژگی های مشترک است. نکته خوب این است که در کاری که بسیاری از شرکت ها می توانند بهتر انجام دهند – سادگی – برجسته است.

قیمت گذاری SugarSync: از 7.90 دلار در هر ماه

طرفداران

 • ساده برای استفاده
 • امنیت بالا

منفی

 • حداقل ویژگی های پشتیبانی از گردش کار

از SugarSync بازدید کنید

نتیجه گیری: فضای ذخیره سازی ابری برای تجارت شما چقدر حیاتی است?

همانطور که احتمالاً می توانید از لیست این ارائه دهندگان ذخیره سازی Cloud و File sharing بگویید ، در وسعت خدماتی که هر ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد اختلاف زیادی وجود دارد. برخی از آنها در سطح مصرف کننده برتری دارند ، در حالی که برخی دیگر کل گرگ ها را برای پذیرایی از کاربران تجاری می گذرانند.

عنصر اصلی در انتخاب ارائه دهنده خدمات مناسب برای خود یا مشاغل مانند همیشه است – نیازهای خود را با دقت در نظر بگیرید. به عنوان نمونه ای از این ، در حالی که Box ویژگی های بسیار مفصلی را ارائه می دهد ، همه کسب و کارها نیاز به رعایت بسیاری از مقررات و مواردی از این دست ندارند. در مواردی از این دست ، یک گزینه دوستانه با مصرف کننده ممکن است انتخاب بهتری باشد ، مانند اکوسیستم اساسی Google.

دقیقاً آنچه را فکر می کنید قبل از انتخاب انتخاب کنید ، لیست کنید ، ممکن است یک تن از ناراحتی را در مواجهه با چندین ویژگی که از آنها استفاده نمی کنید پس انداز کنید و هنوز هزینه آن را بپردازید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map