مرور وببلی

رتبه بندی Weebly & خلاصه مرور


نام: Weebly

شرح: Weebly به کاربران اجازه می دهد وب سایت ها را به راحتی و به سرعت به عنوان یک سرویس بسازند و میزبانی وب را نیز در این معامله قرار دهند. اگر فقط می خواهید یک سایت ساده داشته باشید ، حتی به صورت رایگان نیز در دسترس است.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح ها

 • کارکرد & انعطاف پذیری

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.6

خلاصه

Weebly یک وب سایت سازنده است ، به این معنی که ابزارهای لازم را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند وب سایت های خود را به سرعت و با تلاش کمتری نسبت به کد نویسی از ابتدا توسعه دهند. همچنین کاملاً کامل است ، به این معنی که فقط در مرحله ساختمان به پایان نمی رسد – بلکه تمام راه را برای داشتن ابزارهای اضافی برای سئو ، پشتیبان گیری و موارد مشابه کمک می کند.

بیشتر بدانید

 • برنامه های Weebly و قیمت گذاری
 • طراحی با Weebly (مضامین Weebly)
 • سؤالات متداول وب
 • حکم: آیا باید از Weebly برای ساخت سایت خود استفاده کنید?

طرفداران

 • ترکیب خوبی از قالب ها
 • ویرایشگر سایت آسان برای استفاده
 • Weebly Center Center
 • تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند تا سایت خود را رصد کنید
 • ساخته شده در ابزار جستجوگرها
 • عالی برای تجارت الکترونیک

منفی

 • وبلاگ نویسان ممکن است دور شوند
 • کمک می تواند گران باشد
 • بزرگترین سیستم پشتیبان نیست
 • مشکلات مربوط به تصاویر و ویرایش عکس
 • Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید
 • به الگوهای Weebly مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "Weebly",
"شرح": "Weebly به کاربران اجازه می دهد وب سایت ها را به راحتی و به سرعت به عنوان یک سرویس بسازند و میزبانی وب را نیز در این معامله قرار دهند. اگر فقط می خواهید یک سایت ساده داشته باشید ، حتی به صورت رایگان نیز در دسترس است.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "جیسون چو"
},
"بررسی بدی": "

Weebly یک وب سایت سازنده است ، به این معنی که ابزارهای لازم را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند وب سایت های خود را به سرعت و با تلاش کمتری نسبت به کد نویسی از ابتدا توسعه دهند. همچنین کاملاً کامل است ، به این معنی که فقط در مرحله ساختمان به پایان نمی رسد – بلکه تمام راه را برای داشتن ابزارهای اضافی برای سئو ، پشتیبان گیری و موارد مشابه کمک می کند.

\ r \ n

بیشتر بدانید

\ r \ n

  \ r \ n
 • برنامه های Weebly و قیمت گذاری
 • \ r \ n

 • طراحی با Weebly (مضامین Weebly)
 • \ r \ n

 • سؤالات متداول وب
 • \ r \ n

 • حکم: آیا باید از Weebly برای ساخت سایت خود استفاده کنید?
 • \ r \ n

"
}

بررسی اجمالی: Weebly چیست?

Weebly چگونه کار می کند?

Weebly بیش از 40 میلیون وب سایت دارد. معادل 2٪ از کل وب سایتهایی که در حال حاضر زندگی می کنند. به نظر می رسد بسیار عالی به نظر می رسد وقتی آن را با دسترسی گسترده سازندگان وب سایت مقایسه کنید. این اعتقاد پایه گذاری شده بود که “هر کسی باید ابزاری را در اختیار داشته باشد تا بتواند تجارت خود را از ایده گرفته تا به رشد و توسعه ببرد”..

Weebly با ارائه یک رابط کاربری بسیار بصری که می تواند از آنها برای ساخت وب سایت های خود استفاده کند کار می کند و به هیچ وجه نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد. تمام چیزهایی که شما نیاز دارید این است که موارد را بکشید و رها کنید ، اندازه را با استفاده از اندازه تغییر دهید و متن یا تصاویر را اضافه یا ویرایش کنید.

نمونه هایی از وب سایت های ساخته شده با Weebly

برخی از سایتهای عالی که با Weebly ساخته شده اند-

مثال Weebly 1مثال شماره 1: عکاسی لئو ادواردز از Weebly برای نمایش طرح های خیره کننده غنی از تصویر استفاده می کند

مثال Weebly 2مثال شماره 2: Box Bros یک فروشگاه اینترنتی است که صنایع دستی دستباف سفارشی را ارائه می دهد.

مثال Weebly 3مثال شماره 3: آشپزخانه خلیج تمپا کمی مدرسه قدیمی است اما نمونه خوبی از یک سایت اصلی است که کارها را انجام می دهد

مثال Weebly 4مثال شماره 4: راکل اورزکو نمونه خوب دیگری از بوتیک مد آنلاین است

مثال Weebly 5مثال شماره 5: ویسکی توپ استفاده از طرح منو غیر سنتی برای ایجاد تفاوت

برای دیدن اطلاعات بیشتر ، این مجموعه وب سایت های زیبا Weebly را بررسی کنید.

جوانب مثبت: آنچه راجع به وبیلی دوست دارم

1- ترکیب خوب قالبها

روزی روزگاری ، Weebly مسیری را که توسط اکثر سازندگان وب سایت طی می شود ، دنبال می کرد و آن این بود که یک تن از قالب ها را برای انتخاب به کاربران ارائه دهد. امروز آنها به نوعی توانسته اند این مسئله را بهینه سازی کنند ، حتی اگر این تعداد بر روی چند قالب کاهش یافته است.

احساس می کنم این شمشیر دو لبه است زیرا برخی از افراد فقط دوست دارند وقت خود را در قالب الگوهای مختلف ، بلکه در تنظیمات صرف مرور کنند. با این حال ، به صورت شخصی تر احساس می کنم که با ماموریت اصلی Weebly مطابقت دارد – برای کمک به توسعه آسان و سریع سایت.

همانطور که پایگاه داده های الگوی آنها را مرور کردم (Weebly آنها را به عنوان مضامین دعوت می کند) ، متوجه شدم که آنها اسپردی را ارائه می دهند که در عین حال اسپارتان ، بیشتر دسته بندی هایی را که مردم برای سایت های اصلی به آنها نیاز دارند را پوشش می دهد. این بدان معناست که ، همه چیز در آنجاست اما ساده شده است تا کاربران از اتلاف وقت و جستجوی صدها قالب برای جلوگیری از یافتن “یک ایده آل” جلوگیری کنند..

مضامین Weeblyمضامین Weebly برای انواع مختلف سایت.

بسیاری از قمرها پیش ، وبلی یک قالب مناسب برای انتخاب دارد اما به دلایلی آنها را کاهش می دهند تا با کیفیتی بیش از 50 برابر قابل کنترل تر شوند. من در اینجا صادقانه خواهم بود و می گویم که من درباره کل fence تعداد الگوهای موجود کمی در حصار هستم.

همچنین کاربران را ترغیب می کند تا در طراحی های خود کمی خلاقانه تر عمل کنند ، بنابراین ، در کل ، من این را به عنوان یک برد برای آنها حساب می کنم.

2- آسان برای استفاده از ویرایشگر سایت

سازنده کشیدن و رها کردن هسته اصلی سیستم Weebly است و همان چیزی است که به کاربران در ساخت سریع وب سایت کمک می کند. از طریق دستکاری برخی از عناصر بصری ، کاربران می توانند وب سایت خود را در یک رابط “آنچه می بینید همان چیزی است که شما می گیرید” جمع کنند.

هسته اصلی این دو مورد است. یک – به دانش برنامه نویسی صفر نیاز دارد. بله ، کاملاً صفر حتی اگر نتوانید بگویید HTML از پی اچ پی می توانید یک وب سایت کامل و کاربردی بسازید که پتانسیل قدرتمند بودن به اندازه سایر موارد را داشته باشد (تقریبا).

بخش دوم این است که سیستم امکان توسعه سریع سایت را فراهم می کند. فکر می کنید مانند ساخت و سازهای مدرن است که پیمانکاران به جای اینکه نیاز به ساخت همه چیز در محل داشته باشند از قطعات پیش ساخته استفاده می کنند. سرعت توسعه را با یک تن کاهش می دهد!

من با استفاده از سازنده و قالب های آنها ، شخصاً در کمتر از چند ساعت یک وب سایت کاربردی با سفارشی سازی ایجاد کرده ام! البته ، این تنها در صورتی صدق می کند که به خود اجازه ندهید از آنچه را که وبیلی در اختیار دارد پریشان شوید.

ویرایشگر Weeblyنسخه نمایشی Weebly: برای افزودن محتوا به سایت خود ، از سازنده drag-and-drop در سمت چپ خود استفاده کنید.

ویرایشگر WeeblyWeebly Demo: برای افزودن صفحه به سایت خود.

ویرایشگر WeeblyWeebly نسخه ی نمایشی: پیش نمایش سایت خود در نسخه موبایل.

3- مرکز برنامه Weebly

برای کسانی که به دنبال تجربه اولیه ساخت وب سایت هستند ، یعنی جایی که مرکز برنامه Weebly وارد می شود. رابط کشیدن و رها کردن امکان استفاده از عناصر اصلی وب سایت را فراهم می کند ، اما مرکز برنامه جایی است که شما به دنبال ابزارهای قدرتمندتری هستید.

Weebly در کل بیش از 270 برنامه در اینجا وجود دارد که ترکیبی از رایگان برای استفاده و پرداخت می باشد. در اینجا به راحتی می توانید مواردی مانند تجارت الکترونیکی ، بازاریابی یا ویژگی های رسانه های اجتماعی را اضافه و فعال کنید. باز هم ، آنها نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند ، اگرچه برخی ممکن است نیاز به درک مفاهیم اساسی مانند بازاریابی ایمیل و موارد مشابه داشته باشند.

Weebly Center Center

برنامه هایی برای قوی تر کردن وب سایت های Weebly (دیدن همه برنامه های موجود در اینجا).

4- تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند تا سایت خود را رصد کنید

پس از راه اندازی یک سایت ، صاحبان سایت می توانند پس از آن نظارت بر نحوه عملکرد سایت آنها برای ردیابی و درک رفتار بازدید کنندگان. Weebly به شما امکان می دهد برخی از معیارهای اصلی را مشاهده کنید مانند صفحاتی که بازدید کنندگان شما به آن مراجعه می کنند ، تعداد بازدیدهایی که می کنید ، افرادی که در سایت شما جستجو می کنند یا حتی منابع خارجی به بازدید کنندگان سایت شما مراجعه می کنند.

دقیقا چه میزان دستیابی به تجزیه و تحلیل شما بستگی به حساب Weebly شما دارد. حساب های رایگان فقط می توانند بازدیدهای صفحه و بازدید کنندگان منحصر به فرد را مشاهده کنند ، بنابراین ممکن است لازم باشد همانطور که بعضی ها می گویند ، “هزینه بازی” را بپردازید. با این وجود ، دانستن وجود ویژگی فوق العاده است.

می توانید بازدید کنندگان را ردیابی کرده و با استفاده از آمار Weebly ، عملکرد شغلی خود را درک کنید.

5- ساخته شده در ابزار جستجوگرها

بهینه سازی موتور جستجو یک فصل بسیار بزرگ در کتاب توسعه و مدیریت وب سایت است. در حالی که برخی ممکن است از ویژگیهای اساسی Weebly که SEO در آن مربوط است ، مسخره کنند ، من دوباره از شما می خواهم که فکر کنید Weebly برای چیست – توسعه سریع و آسان سایت.

به این ترتیب ، در این بررسی Weebly ، متوجه می شوم که گزینه های محدودتر سئو برای سایتهای اساسی بهتر است و آنچه Weebly قبلاً آن را پوشش می دهد. آنها اجازه ورود عناوین صفحه و توضیحات ، کد سربرگ و پاورقی ، کنترل نمایه سازی موتور جستجو و تغییر مسیرها را می دهند.

SEO WeeblyWeebly توابع اصلی SEO را در هسته خود پوشش می دهد. می توانید عنوان شخصی سازی صفحات را شخصی سازی کنید ، نقشه سایت را ایجاد و ویرایش کنید ، صفحه را با استفاده از .htaccess تغییر مسیر دهید و طرح محصول را در داشبورد تغییر دهید > تنظیمات > سئو.

6- عالی برای تجارت الکترونیک

یک دسته از وب سایت ها که با توجه به محبوبیت بالایی برخوردار است محبوبیت خرید آنلاین سایت های تجارت الکترونیک است. Weebly برای این کار بسیار عالی است و همه چیزهایی را که برای شروع راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید ، به تنهایی دارد.

حتی سیستمی برای افزودن و نگهداری از بانک اطلاعاتی محصول وجود دارد که با تصاویر و دسته بندی ها کامل است. بخش تجارت الکترونیکی آنها به صورت قالب نیز عرضه می شود و بر نحوه نمایش محصولات تأثیر می گذارد. حتی الگوهای مختلفی برای انواع مختلف کالا وجود دارد. به عنوان مثال ، برای مدیریت جدایی دیجیتال در مقابل کالاها و خدمات فیزیکی.

ویژگی ها و قالب های فروشگاه اینترنتی Weeblyفروشگاه آنلاین Weebly خود را پیکربندی کنید – یعنی. کوپن ها را اضافه کنید ، محصولات را مدیریت کنید و دروازه پرداخت را در Dashboard تنظیم کنید > فروشگاه.

افزودن محصولی به فروشگاه آنلاین خود در Weebly.

حتی به کاربران کمک می کند تا پرداخت ها را مدیریت کنند و به شما این امکان را می دهد تا مشتریان خود را از طریق روش های مختلفی مانند کارت های اعتباری و پی پال پرداخت کنید. در این زمینه گزینه های زیادی وجود دارد و هر چیزی را که نمی توانید در منطقه پرداخت اصلی Weebly بیابید ، می توانید در مرکز برنامه پیدا کنید.

همچنین می تواند از راه های دیگری برای تجارت الکترونیک ، مانند:

 • کوپن: برای جذب فصلی بیشتر فروش ، کدهای کوپن را پیشنهاد کنید.
 • کارت هدیه: کارتهای هدیه غافلگیرکننده را از طریق پست الکترونیکی برای مشتریان خود ارسال کنید.
 • حمل و نقل: قوانین و نرخ حمل و نقل را برای انواع مختلف سفارشات تنظیم کنید.
 • مالیات: برای هر کشور مالیات تعیین کنید و کالاهایی را که محصولات را برای آنها ارسال می کنید.

منفی: چیزی که من دوست ندارم

1- وبلاگ نویسان ممکن است خجالتی باشند

اشتباه نکنید ، به نظر نمی رسد با یک سایت Weebly وبلاگ نویسی کنید. با این حال ، برای کسی مثل من که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار آشنا است ، وبی به طور جدی فاقد این حوزه است.

با این حال با استفاده از ابزار وبلاگ Weebly چنان احساس می کند که من از نسخه بسیار ابتدایی یک پردازنده کلمه استفاده می کنم که آن را خیلی احساس می کند … کسل کننده. تعداد کمی وجود دارد که به محتوا اختصاص داده شده است و امکان عملکرد گسترده در آن را نیز فراهم می کند.

کل تجربه وبلاگ نویسی در این پلتفرم احساس عجیب و غریبی به نظر می رسید و به نظر می رسد تلاشی دست و پا گیر برای ارائه کاری است که واقعاً نمی خواستند انجام دهد. قالبهای شما عمدتا ثابت هستند ، و به شما اجازه می دهد یک عنوان را تهیه کنید و محتویات را حذف کنید ، در مورد آن است.

با توجه به تعداد زیاد وبلاگ هایی که امروز از آن خارج می شوند ، من کمی تعجب کردم که وبی به نظر نمی رسد که مشتاقانه به آن بازار دست پیدا کند. شاید نخواسته است که با WordPress.com مستقیم وارد رقابت شود.

2- راهنمایی می تواند گران باشد

پشتیبانی مشتری می تواند گران باشد برای شرکت ها – این را می فهمم. با این وجود ، در عین حال پشتیبانی بد مشتری می تواند شرکتی را ایجاد کرده یا آن را خراب کند. بنابراین من کمی کنجکاو هستم که چگونه Weebly در مورد یک برنامه پشتیبانی از مشتری کاملاً واضح تصمیم گرفت.

میزان کمک شما از Weebly به این بستگی دارد که با آنها برنامه داشته باشید. البته ، اصول اولیه همه برای همه وجود دارد (به عنوان مثال دانش بنیان ، FAX و حتی برخی آموزش های ویدیویی) اما مگر اینکه شما به جز یک برنامه رایگان یا شروع برنامه ، به چیزی دسترسی داشته باشید ، شما به پشتیبانی تلفنی یا پشتیبانی اولویتی آنها دسترسی نخواهید داشت..

آنها دارای یک انجمن اما وقتی به آنجا نگاه کردم ، کمی … لخت به نظر می رسید.

3- نه بزرگترین سیستم پشتیبان

ویژگی های پشتیبان گیری Weebly

این چیزی است که مرا عصبانی کرده است – سیستم پشتیبان ضعیف ارائه شده توسط وبی. پشتیبان گیری چیزی است که برای تقریباً هر چیزی که مربوط به فناوری باشد ، بسیار مهم است. در رایانه محلی ، وب سایت یا هر چیز دیگری ، همیشه به پشتیبان گیری نیاز دارید. اگر مشکلی نداشته باشید ساعت ها بی شماری از کار خود را از دست می دهید اگر اشتباهی رخ دهد.

سیستم پشتیبان گیری Weebly برای دستیابی به آن کمی ناوبری لازم دارد ، اما مسخره ترین چیز این است که حتی اگر از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، Weebly به شما اجازه نمی دهد که فایل پشتیبان را دوباره وارد سیستم خود کنید!

با توجه به این ، من مطمئن نیستم که چرا آنها اصلاً اجازه تهیه نسخه پشتیبان را می دهند.

4- مشکلات مربوط به تصاویر و ویرایش عکس

برای یک سازنده سایت همه در یک ، قابلیت ویرایش تصویر ارائه شده توسط Weebly در بهترین حالت ساده است. در حقیقت ، شما می توانید با استفاده از Microsoft Paint (اگر در سیستم Windows هستید) بهتر عمل کنید. در خود Weebly تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که زوم ، تاری ، تیره یا اعمال فیلتر رنگی است.

برنامه های Weebly & قیمت گذاری

برنامه های Weebly
رایگان
حرفه ای
کسب و کار
قیمت سالانه$ 0.00 / ماه12.00 دلار در ماه25.00 دلار در ماه
ذخیره سازی دیسک500 مگابایتنامحدودنامحدود
SSL Securityآرهآرهآره
دامنه را وصل کنیدنهآرهآره
دامنه رایگاننهآرهآره
هزینه های معامله
افزودن محصولات25 محصولنامحدود
مناسب برای…وب سایت Flyerتجارت کوچک / فروشگاه آنلاینهمه چیز و بیشتر

قیمت گذاری Weebly دارای 5 برنامه مختلف – Free، Starter، Pro، Business، and Performance. برنامه رایگان Weebly با ذخیره سازی 500MB ، تبلیغات Weebly و آدرس وب سایت با زیر دامنه Weebly.com همراه است. نکته اصلی در اینجا این است که شما نمی توانید فعالیتهای تجارت الکترونیکی را به صورت رایگان انجام دهید.

با این حال ، اگر می خواهید برنامه های پرداخت شده را ارتقا دهید ، می توانید با Weebly کارهای بیشتری انجام دهید.

الگوهای Weebly & طرح ها

Weebly قالبهای وب سایت 50+ را در مخزن خود ارائه می دهد. آنها به نظر می رسد تمیز ، پاسخگو و طبقه بندی شده تحت برچسب های مختلف – مانند فروشگاه آنلاین ، شخصی ، وبلاگ ، تجارت و غیره.

نمونه الگوهای سایت Weebly

مشاهده همه مضامین Weebly & طرح های از پیش ساخته شده در اینجا.

قالب های Weeblyالگوهای Weebly: CV / وب سایت شخصی

قالب های Weeblyالگوهای Weebly: سایت تجاری کامل صفحه

قالب های Weeblyالگوهای Weebly: نمونه کارها تجارت

قالب های Weeblyالگوهای Weebly: نمونه کارها ساده / گالری عکس

اطلاعات بیشتر درباره Weebly (FAQ)

آیا Weebly رایگان برای استفاده است?

بله ، وبلی قابل استفاده است. می توانید به صورت رایگان در وبلی ثبت نام کنید. اما برای استفاده کامل از کلیه ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل دقیق تر و موارد دیگر ، باید در یکی از نسخه های با هزینه Weebly ثبت نام کنید. با این حال ، نسخه رایگان Weebly به اندازه کافی مناسب برای ساختن وب سایت های عالی است.

در اینجا نحوه ایجاد اولین وب سایت خود با Weebly آورده شده است.

هزینه استفاده از Weebly چقدر است?

قیمت گذاری Weebly بسته به آنچه می خواهید انجام دهید و چه میزان کارایی لازم دارید متفاوت است. برنامه ورود از 5 دلار در هر ماه شروع می شود که به شما امکان می دهد دامنه ای را به وب سایت خود وصل کنید. برنامه Pro شما 12 دلار در هر ماه که در آن تبلیغات حذف شده و شامل آمار پیشرفته سایت می باشد ، هزینه می کند. اگر می خواهید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید ، می توانید برنامه Business را انتخاب کنید ، هزینه 25 دلار در هر ماه یا برنامه Business Plus هزینه 38 دلار در هر ماه دارد. به طور کلی ، Weebly یکی از خدمات با قیمت مناسب در نوع خود است.

چگونه می توانم یک حساب Weebly رایگان ایجاد کنم?

1. به وب سایت Weebly در “www.weebly.com” بروید > 2. ثبت نام در یک حساب Weebly > 3. یک موضوع برای سایت خود انتخاب کنید > 4. یک نام دامنه برای سایت خود انتخاب کنید > 5- وب سایت خود را طراحی و ویرایش کنید > 6. هنگامی که از وب سایت خود راضی هستید ، بر روی “انتشار” کلیک کنید. برای شروع اینجا را کلیک کنید.

آیا دامنه Weebly رایگان است?

Weebly یک زیر دامنه کاملاً رایگان ارائه می دهد. یک زیر دامنه رایگان به عنوان yourwebsite.weebly.com قالب بندی شده است. اگر قصد خرید دامنه برای وب سایت خود ندارید ، می توانید از زیر دامنه رایگان ارائه شده توسط Weebly استفاده کنید. در غیر این صورت ، اگر در برنامه های پرداخت شده به روز شوید ، می توانید یک دامنه نام رایگان دریافت کنید و در هر سال با 19.95 دلار تمدید کنید.

آیا Weebly SSL رایگان ارائه می دهد?

تمام برنامه های Weebly با SSL رایگان ارائه می شوند. با فعال کردن آن در زبانه تنظیمات ، می توانید SSL را در تمام وب سایت های Weebly خود بدون اتهام پیاده سازی کنید. Weebly مانند سایر سازندگان وب سایت ، از ارائه دهندگان گواهینامه SSL شخص ثالث پشتیبانی نمی کند.

آیا می توانم فروشگاه اینترنتی خود را با Weebly راه اندازی کنم?

بله ، Weebly یکی از بهترین سازندگان فروشگاه آنلاین برای newbies است. این نرم افزار دارای ویژگی های گسترده تجارت الکترونیکی از قالب فروشگاه تا طرح بندی و مدیریت ارائه محصول است ، برای شروع یک فروشگاه آنلاین ، همه چیز مورد نیاز شما ، از جمله درگاه پرداخت را دارد..

گزینه های خوب Weebly شامل Shopify و BigCommerce است.

آیا Weebly هزینه تراکنش را پرداخت می کند?

Weebly اگر شما در برنامه كسب و كار قرار دارید ، هزینه معامله را به شما تعلق نمی گیرد. Weebly تنها درصورتیکه در برنامه های Connect و Pro فروش داشته باشید ، مبلغ 3٪ از معاملات را می پردازید. با این حال ، Weebly 2.9٪ + 0.30 $ برای هزینه معامله درگاه پرداخت پرداخت می کند. ارائه دهندگان پرداخت که با Weebly ادغام شده اند Stripe ، PayPal و Square هستند.

آیا می توانم از دامنه خودم با Weebly استفاده کنم?

بله ، می توانید از دامنه خود با Weebly استفاده کنید. برای اتصال نام دامنه موجود به Weebly ، می توانید نام دامنه را به Weebly منتقل کنید یا سوابق DNS دامنه خود را به روز کنید..

آیا می توانم وسایل را در وبلی بفروشم?

بله ، شما می توانید انواع کارها را در وب سایت Weebly خود بفروشید. به عنوان مثال ، محصولات فیزیکی که نیاز به حمل و نقل یا حتی محصولات دیجیتال قابل بارگیری مانند کتابهای الکترونیکی و آهنگ ها دارند.

آیا Weebly برای وبلاگ نویسی خوب است?

در حالی که Weebly ممکن است ابزاری مفید و حتی قدرتمند برای ساخت وب سایت باشد ، در مورد ابزار وبلاگ نویسی تا حدودی فاقد آن است. می توانید وبلاگ نویسی کنید ، اما گزینه های شما در اینجا نسبت به سیستم مدیریت محتوای اختصاصی مانند وردپرس محدودتر است.

آیا می توانم با Weebly یک فروم یا سیستم عضویت راه‌اندازی کنم?

آره. Weebly سیستم عضویت / انجمن را ارائه می دهد و به 100 عضو برای Pro Plan و اعضای نامحدود برای Business Plan امکان می دهد.

Weebly را با Wix و WordPress.com مقایسه کنید

ویکس
Weebly
WordPress.com

برنامه رایگانآرهآرهآره
کمترین برنامه پرداخت شده4.50 دلار در ماه12.00 دلار در ماه5 دلار در ماه
فضای ذخیره سازیاز 500MBاز 500MBاز 3 گیگابایت
پهنای بانداز 1 گیگابایتنامحدودغیرمتعارف
دامنه رایگانبرنامه Combo و بالاتربله ، به جز برنامه های رایگانبرنامه شخصی و بالاتر
افزونه / افزونه های سایت250+320+50،000+
پشتیبانی مشتریتلفن و ایمیل برای برنامه های پرداخت شدهپشتیبانی از تلفن فقط برای برنامه های پولی طبقه بالاایمیل و پشتیبانی چت زنده برای برنامه های پرداخت شده
فروشگاه آنلاین آماده است?فقط در برنامه های سطح بالافقط در برنامه های سطح بالاوابسته به پلاگین
پادکست آماده است?آرهنهوابسته به پلاگین
انجمن آماده است?آرهبا خدمات شخص ثالثوابسته به پلاگین
SSL رایگانآرهآرهآره
دروازه پرداختStripe ، PayPal ، Square ، 2CO و موارد دیگرStripe ، PayPal ، Square ، 2CO و موارد دیگرفقط پی پال
می تواند محصولات دیجیتال بفروشدفقط برنامه تجاریآرهوابسته به پلاگین
پشتیبانی چند زبانهآرهوابسته به برنامه استآره
یادداشتWix قدرتمند و آسان برای استفاده است ، اما کاربران خود را نزدیک نگه می دارد ، اجازه صادرات سایت را نمی دهدWeebly کمی بیشتر به سمت سایت های تجارت الکترونیک سوق داده و از انتخاب الگوهای محدودتری برخوردار استبه طور کلی ، وردپرس بسیار قدرتمند و محبوب است اما برای استفاده کامل از آن ، یک منحنی یادگیری وجود دارد.
بازدید کنیدWix.comWeebly.comWordPress.com

Weebly Review: حکم ما

اگرچه این مزیت و مضرات خود را دارد ، اما احساس می کنم Weebly یک موفقیت است و تقریبا برای هر کسی خوب کار خواهد کرد. اصول اولیه همه وجود دارد و مطمئناً ابزاری قدرتمند برای ایجاد سایت های تجارت الکترونیکی جوان است.

ویژگی های اولیه به اندازه کافی آسان برای استفاده تقریباً برای هر کس امکان پذیر است ، حتی با در نظر گرفتن زمان کمی برای آشنایی. در همان زمان ، مرکز برنامه به ابزارهای پیشرفته تری که برای قوی تر کردن سایت های خود نیاز دارند ، می دهد.

بهتر از همه ، شما می توانید با یک برنامه رایگان شروع کنید تا ببینید آیا مناسب شماست یا اگر این کار را انجام داد ، می توانید یک طرح پرداخت شده را انتخاب کنید.

برای شروع

با سازنده سایت Weebly شروع کنیدمرحله 1 – ثبت نام با استفاده از Facebook ، Google یا یک حساب ایمیل.

نوع وب سایتی را که می خواهید با Weebly بسازید انتخاب کنیدمرحله 2 – در صورت نیاز به فروشگاه آنلاین انتخاب کنید (می توانید بعداً این گزینه را در تنظیم تغییر دهید).

* ترجمه: شناسه EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map