بررسی افزونه Sucuri Security WordPress

من با بیشتر تکرار مانترا “مشاغل خود را بخاطر داشته باشید” در بیشتر دوران حرفه ای خود ، من همیشه از مشاغل خواسته ام که تمرکز خود را حفظ کرده و وسایل ضروری را به دست متخصصان بگذرانند. امروز ما به افزونه Sucuri Security WordPress نگاه می کنیم که میزبان گزینه های امنیتی در یک بسته واحد ارائه می دهد.


خود سوچوری یک شرکت امنیتی مستقر در دلاور است که با اوقات فراغت توسعه یافته و یک تیم توزیع شده از کارشناسان امنیتی را در سرتاسر جهان نگهداری می کند. اگرچه شرکت های امنیتی نسبتاً جوان هستند ، اما در بین شرکت های برفی که در اینترنت زندگی می کنند ، شهرت قابل توجهی ایجاد کرده است (به معنای واقعی).

خلاصه نقد و بررسی Sucuri

افزونه امنیتی کامل وردپرس

نام: سوچوری

شرح: Sucuri یک مجموعه امنیتی است که از وب سایت شما در برابر حملات DDoS یا هکرها محافظت می کند. با این حال ، ابزار Freemium در مقایسه با سایرین جامع تر نیست. برخی از ویژگی ها نیاز به پرداخت دارند در حالی که رقبای آنها بصورت رایگان ارائه می دهند.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: امنیت ، وردپرس

 • راحتی در استفاده

 • قابلیت اطمینان

 • امکانات

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.1

خلاصه

برخلاف اکثر افزونه های امنیتی معمولی ، Sucuri Security به عنوان یک سرویس پایان کار طراحی شده است به این معنی که قبل از وقوع حمله از شما مراقبت می کند ، بعلاوه حتی می تواند به شما بهترین راه حل را برای شما توصیه کند اگر چیزی اشتباه پیش آمد. استفاده از این نرم افزار رایگان است اما دارای ویژگی های ممتازی برای افرادی است که به دنبال اطمینان در اطمینان نهایی هستند.

بیشتر بدانید:

 • چگونه سخت شدن Sucuri کار می کند?
 • گزینه های هک Sucuri
 • قیمت گذاری سوچوری
 • آیا Sucuri ارزش آن را دارد?

طرفداران

 • مدل اشتراک فریمیوم

منفی

 • عملکرد محدود
 • هزینه های بالا برای برخی از ویژگی های اساسی مانند فایروال
 • درباره افزونه Sucuri WP اطلاعات بیشتری کسب کنید
 • به Sucuri مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "سوچوری",
"شرح": "Sucuri یک مجموعه امنیتی است که از وب سایت شما در برابر حملات DDoS یا هکرها محافظت می کند. با این حال ، ابزار Freemium در مقایسه با سایرین جامع تر نیست. برخی از ویژگی ها نیاز به پرداخت دارند در حالی که رقبای آنها بصورت رایگان ارائه می دهند.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "امنیت ، وردپرس"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

برخلاف اکثر افزونه های امنیتی معمولی ، Sucuri Security به عنوان یک سرویس پایان کار طراحی شده است به این معنی که قبل از وقوع حمله از شما مراقبت می کند ، بعلاوه حتی می تواند به شما بهترین راه حل را برای شما توصیه کند اگر چیزی اشتباه پیش آمد. استفاده از این نرم افزار رایگان است اما دارای ویژگی های ممتازی برای افرادی است که به دنبال اطمینان در اطمینان نهایی هستند.

\ r \ n

بیشتر بدانید:

\ r \ n

  \ r \ n
 • چگونه سخت شدن Sucuri کار می کند?
 • \ r \ n

 • گزینه های هک Sucuri
 • \ r \ n

 • قیمت گذاری سوچوری
 • \ r \ n

 • آیا Sucuri ارزش آن را دارد?
 • \ r \ n

\ r \ n

"
}

آشنایی با افزونه Sucuri Security WordPress

افزونه را می توان در پایگاه داده افزونه وردپرس یافتافزونه را می توان در بانک اطلاعاتی افزونه وردپرس.

نصب افزونه Sucuri هیچ تفاوتی با سایر افزونه های وردپرس ندارد. می توان آن را از طریق جستجوی پنل افزونه یافت یا مستقیماً به عنوان یک بسته در فهرست پلاگین های خود بارگذاری کرد. پس از آن ، باید فعال شود و سپس پیکربندی شود.

مرکز فرماندهی Sucuri Security داشبورد است که نمای بزرگی از وضعیت سایت شما به شما می دهد. در اینجا ، نمایشگرهای لیست و ورود به سیستم وجود دارد که همه چیز را از آنچه اخیراً در جریان بوده است به همه توصیه ها ارائه می دهد.

Sucuri بسیار عالی است که وب سایت خود را در برابر حملات ایمن و ایمن نگه دارید.

اولین کاری که افزونه انجام خواهد داد انجام یک اسکن یکپارچگی هسته سایت شماست. این افزونه می داند چه پرونده هایی باید در آنجا و ترکیب آنها باشند ، بنابراین حتی اگر شما شخصاً در هر پرونده سایتی مانند .httaccess تغییراتی را اعمال کرده باشید ، افزونه هشدار را نشان می دهد. این خوب است که بدانید ، و اگر مطمئن هستید که تغییراتی توسط شما ایجاد شده است ، اخطارها را می توان رد کرد.

اسکنر روزانه اجرا می شود ، و شما می توانید زمان لازم را برای اجرا در صورت مناسب برای خود تعیین کنید. این یک کار پیکربندی مفید و فراموش شده است که شما فقط نیاز دارید یک بار انجام دهید.

چگونه سخت شدن Sucuri کار می کند

sucuri-02گزینه های سخت شدن سوچوری به رفع آسیب پذیری کمک می کند.

Sucuri فایروال سخت افزاری مخصوص به خود را دارد که می توانید از طریق آن ترافیک خود را انتخاب کنیدSucuri فایروال سخت افزاری مخصوص به خود را دارد که می توانید از طریق آن ترافیک خود را انتخاب کنید.

گذشته از آن ، بخش عمده دیگری از افزونه گزینه سخت تر کردن سایت شما است ، آنچه Sucuri از آن به عنوان “سخت شدن” یاد می کند. این به شما امکان می دهد از بین چندین گزینه سطح امنیتی را که می خواهید در مناطق خاصی انتخاب کنید ، انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، آیا می خواهید از طریق فایروال های سرور Sucuri ترافیک خود را انجام دهید؟ برخی گزینه ها مانند سرویس فایروال با قیمتی ارائه می شوند.

میزبانی Sucuri

البته توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از میزبانهای خوب وب برخی از این خدمات را با همکاری متخصصان امنیتی از قبل ارائه می دهند.

همکاری Sucuri با شرکت های میزبان محبوب مانند InMotion Hosting ، A2 هاستینگ ، GoDaddy و غیره.

اگر تازه وارد این کار هستید و هنوز به دنبال گزینه های میزبانی خوب هستید ، لیست جامع ما را بررسی کنید بررسی میزبان وب اولین.

گزینه های هک کردن پست Sucuri

گزینه های ارسال هک نیز موجود استگزینه های ارسال هک نیز موجود است

یکی از ویژگی های Sucuri Security این ویژگی برجسته است و این واقعیت این است که اگر قبلاً به مشکل برخورید ، فقط “اوه ، خیلی بد” پیش نمی رود. افزونه دارای بخشی است که لیستی از اقدامات انجام شده در صورت هک شدن شما را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می توانید کلیدهای امنیتی ، گذرواژه‌ها یا حتی افزونه های کلیدی را مجددا تنظیم کنید.

بیشتر بیاموزید: بدانید چگونه Sucuri هک وردپرس را پاک می کند

قیمت گذاری سوچوری

Sucuri بر روی یک مدل فریمیوم کار می کند و در حال حاضر 2 سرویس اصلی ارائه می دهد,

 • برنامه های آتش سوزی Sucuri – از 10 دلار در هر ماه شروع می شود
 • پلت فرم امنیت وب سایت Sucuri – از 16.67 دلار در هر ماه شروع کنید

در اینجا می توانید از خدمات و تفاوت قیمت ها مطلع شوید.

Sucuri در حال حاضر در بیش از 300،000 سایت وردپرس نصب شده است که برخی از آنها نسبتاً قوی و معتبر هستند. در واقع ، Yoast ، یکی از افزونه های موفق تر وردپرس SEO از سایت خود با Sucuri محافظت می کند. iThemes و WPBeginner را هم انجام دهید.

Sucuri – امنیت کامل وب سایت ، CDN ، محافظت از DDoS.

نتیجه گیری – آیا Sucuri ارزش آن را دارد?

صادقانه بگویم ، بعد از اجرای Sucuri Security برای وردپرس ، شخصاً احساس می کنم کمی احساس تحمل نمی کنم. اگرچه از یک شرکت امنیتی مشهور آمده و محصولی با کاربرد آسان را ارائه می دهد ، به نظر نمی رسد به اندازه سایر پیشنهادات موجود در آنجا جامع باشد.

هیچ عامل واقعی وو وجود ندارد.

در حقیقت ، برخی از ویژگی های امنیتی که از یک افزونه امنیتی خوب وردپرس انتظار دارم ، وجود ندارد ، مانند تأیید هویت دو عاملی برای ورود به سیستم. سایر ویژگی ها مانند فایروال نیاز به پرداخت دارد و Sucuri با شروع قیمت 10 دلار در هر ماه دقیقاً ارزان ترین نیست. بدتر این است که سایر شرکت های معتبر برخی از این خدمات را بصورت رایگان ارائه می دهند.

در آخر ، من کمی ناراحت کننده هستم که یک افزونه امنیتی آنقدر طولانی است که بین به روزرسانی ها ادامه پیدا کند. در زمان بررسی ، 4 ماه از زمان بروزرسانی افزونه گذشته بود (اولین تصویر بالا را ببینید). در حالی که این ممکن است برای کارهای معمولی خیلی زیاد نباشد ، من می گویم طول عمر یک افزونه امنیتی است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: افزونه Sucuri Security WordPress

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map