Shopify vs Volusion: بررسی و مقایسه بی طرفانه

با گذشت زمان ، به نظر می رسد Shopify و Volusion در بخشهای مختلف بازار هدف قرار گرفته اند. در تراز ستارگان (یا شاید مدیران بازاریابی) ، این دو سازنده سایت تجارت الکترونیک اکنون تقریباً به طور مستقیم تقاضا برای برخورد دارند.


در گذشته ، Volusion به سمت اواسط بازار بوده است ، اما زمان تغییر کرده است. انقلاب دیجیتالی روند صعودی در e-Tailers در مقیاس کوچک داشته است. با وجود Shopify که دارای یک پیشرو در حال حاضر سالم در این بخش از بازار بسیار رقابتی است ، Volusion به مجموعه ویژگی های مناسب مجهز است?

Shopify vs Volusion: با یک نگاه

در اینجا جدول مقایسه Shopify vs Volusion قرار دارد.

امکانات
خریدن
فرو رفتگی
طرحپایه ایشخصی
قیمت (سالانه)26.10 دلار در ماه26.10 دلار در ماه
برنامه رایگان در دسترس استنهنه
فروشگاه آنلاینآرهآره
چند کانالهآرهآره
پشتیبانی از POSمحدودآره
تعداد محصولاتنامحدود100
هزینه مبادله پایهنهنه
بازدید آنلایناز Shopify بازدید کنیدبازدید از Volusion

مقایسه Shopify و Volusion in

 • راحتی در استفاده
 • افزودن محصولات
 • کنترل موجودی
 • دست زدن به محصولات دیجیتال
 • نقطه فروش (POS)
 • پردازش پرداخت
 • پشتیبانی مشتری
 • ویژگی های دیگر

Shopify vs Volusion: The Key Comparison

1. راحتی در استفاده

داشبورد کاربر Volusion استفاده از Volusion برای کاربران جدید بدون کمک آسان نیست و در بسیاری موارد غیر ممکن است.

من در گذشته با بارها از Shopify استفاده کرده ام ، من همیشه احساس کرده ام سیستم موجود در آن ، جامع باشد. مهمتر از همه ، همه چیز از زمین به بالا بسیار کاربر پسند و شهودی است.

در واقع ، کاربران جدید نباید در کار کردن با Shopify مشکلی داشته باشند ، مگر اینکه آنها قبلاً از رابط کاربری گرافیکی (GUI) استفاده نکرده باشند. با توجه به احتمال کم آن ، طرح Shopify تقریباً نزدیک به ایده آل است.

Volusion از طرف دیگر مرا به یاد طراحی جدیدی می اندازد که بر روی سیستم ناوبری بسیار قدیمی مدرسه قرار دارد. به خودی خود ، این یک مشکل اساسی نیست. متأسفانه ، چیدمان نیز کمی تفکر چندانی ندارد.

Volusion همچنین از لحاظ قابلیت های سایت سازنده خود ، دارای الگوهای ارائه شده است ، اما از لحاظ قابلیت سفارشی بودن ، راه اندکی برای خرید ندارد. حتی تلاش برای تغییر آرم شما نیاز دارد که به صفحه دیگری بروید.

با توجه به این که این مقایسه عمدتا مقایسه سازندگان فروشگاه های آنلاین بین Shopify و Volusion است ، در مورد سهولت استفاده نمی توانم به جزئیات بیشتری بروم. با این حال ، من از هرکسی که Volusion را در نظر گرفته است می خواهم که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ، 14 روزه ثبت نام کرده و از سیستم خود استفاده کند..

که بهتر است?

من احساس نمی کنم که Volusion به راحتی قابل استفاده است ، و همچنین برای استفاده بدون وقت زیاد صرف خواندن اسناد و مدارک و درخواست کمک مناسب نیست. Shopify از نظر سهولت استفاده یک برنده واضح است.

بررسی دقیق Shopify ما را اینجا ببینید.

2. مدیریت تولید

مدیریت موارد فروشگاه اینترنتی شما یکی از مهمترین جنبه های سازندگان سایت تجارت الکترونیک است. برای دارندگان بالقوه فروشگاه ، این جایی است که احتمالاً در ابتدا مقدار قابل توجهی از وقت خود را صرف خواهید کرد.

2a افزودن محصولات

افزودن دسته بندی محصولات در حجم سنجی منوهای پاپ آپ سطوح غیرضروری را به آنچه باید یک تمرین ساده برای افزودن محصول باشد اضافه می کنند.

Shopify یک فرایند بسیار ساده برای اضافه کردن محصولات دارد ، تقریباً با همه چیزهایی که باید اضافه کنید تا چیزی را در نوک انگشتان خود قرار دهید. هر مجموعه از داده های مرتبط به طور مرتب در همان مناطق در مناطق خود سازماندهی می شوند.

استفاده از محصول Volusion کمی مشابه است ، به جز اینکه برچسب های کشویی را برای مجموعه های جداگانه از داده های مرتبط (به عنوان مثال اطلاعات اولیه ، مدیریت تصویر ، کنترل موجودی) ارائه می دهد. با این حال ، اگر بیشتر دقت کنید ، برخی از متغیرهای قابل انتخاب منوهای پاپ آپ را برای جزئیات بیشتر ایجاد می کنند. این روند باعث کند شدن روند می شود و در بعضی مواقع می تواند کمی آزار دهنده باشد.

همانطور که من در تلاش برای اضافه کردن محصولات و تغییر تنظیمات بودم ، با کمتر از 3 پاپ آپ و دو تب دیگر فهرست منوی مرورگر دیگری که ایجاد شد مواجه شدم! در همین حال ، Shopify بسته به آنچه ویرایش می کردم ، من را به صورت یکپارچه در بخش ها منتقل می کند.

همچنین دارای برخی از برچسب های غیرمعمول است که ممکن است همه با آنها آشنا نباشید (شما را ملزم می کند که مجدداً برای کمک به پایگاه دانش خود برگردید). برخی از این برچسب ها شامل قوانین فروشنده و شبکه کنترل موجودی است.

که بهتر است?

مدیریت محصول در مقایسه با Volusion در Shopify بسیار ساده تر و ساده تر است. به طرز عجیبی ، دومی فقط برای استفاده در سایت اجازه می دهد تا تصاویر GIF استفاده شود ، که به طور بالقوه منجر به استفاده از تصاویر با کیفیت پایین می شود..

2b کنترل موجودی

کنترل موجودی در حجم سنجی

در خرده فروشی ، رابطه بین محصول و موجودی کاملاً واضح و مشخص است. محصولات کالاهایی هستند که شما می فروشید ، و موجودی بر اساس فروش مدیریت می شود. فرایند مدیریت باید یکپارچه باشد.

هرکدام از این بخش ها در Shopify و Volusion به خوبی تعریف شده اند ، اما بخش دوم آن چیزی را که از آن به عنوان Grid Control Inventory نامیده می شود در یک بخش از صفحه محصول اضافه کرده است. این مسئله به جای راحتی ، سطح پیچیدگی دیگری را به همراه می آورد.

مطمئناً می توانم پتانسیل ایده را ببینم ، اما همانطور که با بسیاری از موارد انجام می شود ، Volusion آن را به روشی بسیار دشوار برای اکثر افراد غیر تکنیک مدیریت کرده است..

که بهتر است?

اگرچه سیستم Volusion پیچیده تر است ، شبکه موجودی موجودی می تواند برای فروشگاه های بزرگ که دارای حجم زیادی هستند مفید باشد. با این وجود ، پیچیدگی کارهایی که باید یکپارچه باشد ، همچنان یک کنجکاوی است.

2c دست زدن به محصولات دیجیتال

توضیحات محصول را خریداری کنید افزودن بارگیری دیجیتال برای یک محصول در Shopify آسان است.

بطور خاص ، Shopify با محصولات دیجیتال سرو کار نمی کند اما یک افزودنی وجود دارد که می توانید برای مدیریت آن به صورت رایگان استفاده کنید. پس از نصب آن ، اضافه کردن یک محصول دیجیتال تقریباً مشابه کالای فیزیکی است – با چند مرحله اضافی. برای فروش در صفحه محصول باید واقعاً محصول دیجیتال را بارگذاری کنید.

آیا لازم است هر بار که محصول دیجیتالی را به Volusion اضافه می کنید ، به این صفحه راهنما مراجعه کنید?

مجدداً ، Volusion روش پیچیده و پیچیده ای را برای مدیریت چیزی ایجاد کرده است که نباید متفاوت از هنجار باشد. Volusion به جای داشتن گزینه ای برای افزودن آن ، شما را ملزم می کند تا یک شبکه پیچیده از تنظیمات مورد نیاز خود را به خاطر بیاورید تا بتوانید یک محصول را به عنوان دیجیتال طبقه بندی کنید..

که بهتر است?

من نمی دانم که چرا Volusion بارگیری های دیجیتال را از این طریق مدیریت می کند و تمایلی به سؤال کردن ندارم. کافی است بگویم ، فقط می خواهم برای افزودن یک زمینه زمینه برای افزودن ‘0 به موارد دیگر ، فقط اضافه کنم..

3. نقطه فروش (POS)

POS Volusion سیستم POS Volusion بسیار آسان است و تقریباً درست از بیرون کار می کند.

سیستم POS شاید یکی از بزرگترین نجات بخش Volusion باشد. بسیار محکم یکپارچه است و فقط به منظور تنظیم کار شما نیاز به تنظیمات یک بار دارد. تنظیمات شامل فعال کردن حالت خالص POS یا ترکیبی است.

پس از اتمام این کار ، می توانید از یک اسکنر POS در یک فروشگاه خرده فروشی برای ورود به سفارش استفاده کنید ، یا می توانید برای همین منظور یک رابط کاربری فروشگاهی در آنجا داشته باشید. در هر صورت ، به فروشگاه Volusion و بصورت بومی خود پیوند می یابد.

حتی در این منطقه ، Shopify POS به Volusion مبلغی را برای اجرای پول خود می دهد. علاوه بر ادغام استاندارد POS بین فیزیکی و دیجیتال ، Shopify یک عنصر اضافی را در موبایل اضافه می کند.

این امکان را به صاحبان فروشگاه می دهد تا برای ورود به خرید و همچنین برای پذیرش پرداخت از یک برنامه تلفن همراه استفاده کنند. در حالی که اجرای کلی کمی از Volusion عقب مانده است ، عنصر موبایل در این روز و سن بیشتر مورد توجه است.

که بهتر است?

من از نظر پشتیبانی POS ، آن را قرعه ای بین Shopify و Volusion می نامم.

4. پردازش پرداخت

پرداخت های Shopify در بخش تنظیمات خود مدیریت می شوند. مناسب است ، زیرا این منطقه به طور مکرر اصلاح نمی شود. پیش فرض باشید ، PayPal در دسترس است به علاوه می توانید از طیف وسیعی از ارائه دهندگان پرداخت شخص ثالث مانند موارد استفاده کنید نوار. گزینه هایی نیز برای استفاده شما وجود دارد روش های پرداخت دستی مانند سپرده های بانکی و سفارشات پول.

اما ، اگر تصمیم به استفاده از پردازنده پرداخت های شخص ثالث دارید ، بسته به انتخاب خود برای استفاده ، مبلغی از مبلغ تراکنش دریافت خواهید کرد.

Volusion مبلغ مبادله مبلغی را برای شما نمی پردازد ، اما برای استفاده از آن باید با پردازنده پرداخت های خود وارد شوید. این هزینه هر تراکنش را می پردازد با شروع از 2.15 هر بار که سفارش داده می شود در صورت تمایل ، می توانید از پردازنده پرداخت شخص ثالث مانند Stripe یا اسکریل.

که بهتر است?

از نظر قابلیت استفاده ، Shopify دوباره شرایط را برای کاربران آزاد می کند اما در مورد پرداخت ها ، آن امتیاز را برای کاربران دریافت می کند. اگر حجم بالایی از فروش در سایت خود داشته باشید ، ممکن است هزینه ها به سرعت در پرداخت های Shopify جمع شوند. در این زمینه ، من می گویم صاحبان فروشگاه های آنلاین باید به دنبال خط بسیار بهتر با Volusion باشند.

5. پشتیبانی مشتری

هر دو Shopify و Volusion دارای کانالهای پشتیبانی از مشتری هستند. می توانید از طریق کانالهای مختلف با آنها تماس بگیرید و هر دو آنها بسیار گسترده هستند پایگاهها و راهنمای دانش آنلاین برای کمک به شما در کنار.

در واقع ، Volusion حتی یک مورد نیز دارد مقاله پایه دانش در مورد نحوه تماس با آنها در صورت نیاز به پشتیبانی.

که بهتر است?

این از نظر پشتیبانی حتی یک تیراندازی بین این دو است.

6. سایر ویژگی ها

رفع توهم ممکن است دشوار باشد اما مطمئناً جامع است. تعدادی مورد اضافی وجود دارد که باعث می شود در مقایسه با Shopify ، از قبیل توانایی انجام سفارشات تلفنی و بازده محصول (RMA) ، آن را متمایز کند..

اگر سایت شما به اندازه کافی بزرگ است که بتواند این مناطق را در نظر بگیرد ، Volusion یک قدم جلوتر از Shopify است. با این حال ، من احساس می کنم که این امکانات به دلیل حجم کمتری که به طور بالقوه کمتری علاقه مند هستند ، فروشگاه های آنلاین جدید یا کوچک نیستند..

نتیجه گیری: آیا Volusion هنوز ارزش بازگشت دارد?

در حال حاضر شما احتمالاً تصمیم گرفته اید که من از Volusion متنفرم و از آنها بیزارم. من می توانم به شما اطمینان دهم که این درست نیست. در حقیقت ، در بسیاری از مناطق ، احساس می کنم Volusion برای اداره فروشگاه های اینترنتی که به طور خاص حجم بیشتری در ترافیک دارند به دلیل روشی که گزینه های خود را تنظیم کرده اند ، اداره می شود..

با این حال ، با نگاهی به برنامه های سطح ورودی این دو در کنار هم و در نظر گرفتن بخش بازار در این سطوح که هر دو هدف گذاری شده اند ، باید مخاطب را در نظر بگیرم. در سطح ورود ، Volusion برای حمایت از صاحب فروشگاه جدید آنلاین ، پیچیدگی و کمی در دوستی کاربر ارائه می دهد.

ایجاد فروشگاه های آنلاین آنها باید کاری باشد که در آن اندکی تلاش می کنند – و یک بانک اطلاعاتی جامع فقط به این نتیجه نمی رسد. از دیدگاه سطح ورود ، من با Shopify خواهم رفت ، بدون هیچ تردیدی.

محاکمات رایگان

 • Shopify – برای امتحان رایگان Shopify به مدت 14 روز (بدون کارت اعتباری) اینجا را کلیک کنید
 • Volusion – برای امتحان Volusion به مدت 14 روز اینجا کلیک کنید (بدون نیاز به کارت اعتباری)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map