SEMrush Review: آنچه در پی بردن به رقابت شماست

برای کسانی از شما که فکر می کنید اینترنت فقط یک مجموعه تصادفی از وب سایت ها ، eStores و وبلاگ هایی است که برای لذت خواندن شما در آنجا ریخته شده اند ، دوباره فکر کنید. اینترنت ، مانند دنیای واقعی ، یک محیط تجاری کوتاه است. درست است ، متوسط ​​متوسط ​​جو به راحتی در آن گول می زند اما تاجر واقعی دقیقاً مانند آن رفتار می کند – رقابتی علیه رقبای تجاری برای درآمد.


اکثر شهروندان خالص و حتی مشاغل کوچک این اخبار را می خوانند و تحت تأثیر حرکت هایی هستند که کشورهای جهان برای حمایت از تجارت مرزی انجام می دهند. اینترنت مدتهاست که مرزی است و اگر انتظار دارید که بصورت آنلاین به عنوان یک تجارت زنده بمانید ، به دانش مختصری از معنای اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو احتیاج دارید..

SEMrush یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را برای نرم افزار خود ارائه می دهدیک آزمایش آزمایشی 7 روزه در دسترس است.

در یک فروشگاه آجر و ملات ، باید نکاتی مانند مکان و ترافیک مشتری را ارزیابی کنید. این مورد در مورد وب سایت نیز صدق می کند. در اکثر موارد ، ترافیک نامرئی است ، بنابراین باید بدانید مشتریان شما چه چیزی را جذب می کند – از جمله لیست های موتورهای جستجو.

خلاصه نقد و بررسی SEMrush

ابزار گسترده تحلیل وب سایت برای مشاغل آنلاین

نام: SEMrush

شرح: SEMrush یک نرم افزار هوش تجاری است که تحقیق جامع داده ها را ارائه می دهد. برای پیشی گرفتن از رقابت خود به این داده ها نیاز دارید.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: بازاریابی آنلاین ، سئو

 • راحتی در استفاده

 • قابلیت اطمینان

 • امکانات

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.2

خلاصه

Semrush همه چیز در کمک به شما در بازاریابی محتوای وب خود است ، اما از نظر مجموعه ویژگی ، حتی فراتر از آن گسترش می یابد. تقریباً به هر ابزاری که برای انجام نبرد با دیگران بخواهید برای کسب رتبه برتر در رده بندی های Google دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بدانید:

 • با SEMrush آشنا شوید
 • SEMrush چه پیشنهادی دارد?
 • قیمت گذاری SEMrush
 • SEMrush برای چه کسی است?

طرفداران

 • پشتیبانی باورنکردنی قدرتمند از سئو
 • در غیر این صورت اطلاعاتی در مورد رقبا در دسترس نیست

منفی

 • قیمتهای شیب دار
 • SEMrush را به صورت رایگان امتحان کنید
 • قیمت گذاری SEMrush را مقایسه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "SEMrush",
"شرح": "SEMrush یک نرم افزار هوش تجاری است که تحقیق جامع داده ها را ارائه می دهد. برای پیشی گرفتن از رقابت خود به این داده ها نیاز دارید.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "بازاریابی آنلاین ، سئو"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

Semrush همه چیز در کمک به شما در بازاریابی محتوای وب خود است ، اما از نظر مجموعه ویژگی ، حتی فراتر از آن گسترش می یابد. تقریباً به هر ابزاری که برای انجام نبرد با دیگران بخواهید برای کسب رتبه برتر در رده بندی های Google دسترسی پیدا کنید.

\ r \ n

بیشتر بدانید:

\ r \ n

  \ r \ n
 • با SEMrush آشنا شوید
 • \ r \ n

 • SEMrush چه پیشنهادی دارد?
 • \ r \ n

 • قیمت گذاری SEMrush
 • \ r \ n

 • SEMrush برای چه کسی است?
 • \ r \ n

"
}

SEMrush چیست؟

SEMrush یک مجموعه هوش رقابتی قدرتمند و همه کاره برای بازاریابی آنلاین ، از SEO و PPC گرفته تا رسانه های اجتماعی و تحقیقات تبلیغاتی ویدیویی است.

با SEMrush آشنا شوید

SEMrush از نظر سئو یکی از بزرگترین نامهای موجود در آنجا است. کاملاً کامل است ابزار تحلیل وب سایت کمک می کند تا اطلاعات لازم را برای ایجاد یک وب سایت موفق به شما ارائه دهیم. منظور من این است که از نظر اطلاعات – هم در سایت خود و هم رقابت شما.

با بهینه سازی وب سایت خود بر اساس داده های SEO ، می توانید کلمات کلیدی و استراتژی هایی را ایجاد کنید که ترافیکی را که برای زنده ماندن در شما ایجاد می کند ، ایجاد می کنید.

کنترل پنل SEMrushسیستم عصبی مرکزی شما – کنترل پنل

اولین چیزی که در SEMRush با آن روبرو می شوید پانل کنترل شما صفحه نمای کلی است. از اینجا, می توانید ترافیک وب سایت و کلمات کلیدی ، به علاوه دسترسی به بخش های دیگر را مشاهده کنید. این من را به اولین مورد اصلی که SEMrush پوشش می دهد ، یعنی اطلاعات ، منتقل می کند.

SEMrush چه پیشنهادی دارد

SEMrush اطلاعات کاملی درباره وب سایت خود و همچنین رقبا به شما ارائه می دهد..

از طریق SEMrush ، شما می توانید نه تنها در سایت خود ، بلکه در مورد وب سایت های دیگر – از جمله رقابت خود ، اطلاعات جامع کسب کنید.

به شما این فرصت داده می شود که کلمات کلیدی را یاد بگیرید ، در آن مکان ها رتبه بندی می شوند ، هر کلمه کلیدی چه میزان ترافیک دریافت می کند و حتی هزینه خرید کلمات کلیدی مختلف از طریق Google.

علاوه بر این ، یکی از ویژگیهای قدرتمندی که SEMrush ارائه می دهد ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. قبل از اینکه حتی محتوای خود را برای سایت خود تهیه کنید ، SEMrush را بررسی کنید و می توانید بگویید که این کلید واژه چقدر گرم است. این بدان معناست که چقدر محبوب است ، رتبه بندی آن کلمه کلیدی چقدر دشوار خواهد بود و حتی می بینید دیگران در همان تلاش چه کاری انجام می دهند.

SEMrush - دانستن بک لینک های سایت شما بخش مهمی از استراتژی SEO شما استدانستن بک لینک های سایت شما بخش مهمی از استراتژی SEO شما است

در ادامه حرکت ، مهم است که در رده بندی کلمات کلیدی ، مواظب موقعیت خود باشید. این یک کار در حال انجام است و می تواند از طریق SEMrush به صورت خودکار انجام شود. فقط پارامترهای خود را تنظیم کرده و گزارش های منظم را از سیستم دریافت خواهید کرد.

آخرین زمینه مهم برای برجسته این است که SEMrush با زمانها همگام بوده و با دانستن اینکه Google از نظر چه کاری انجام می دهد ، به طور واضح و متمایز است. ترافیک تلفن همراه. این یک بعد نسبتاً جدید است که بسیاری از مردم حتی با وجود انفجار ترافیک مبتنی بر تلفن های هوشمند هنوز از آن غافل می شوند.

با داشتن امکان مقایسه دسک تاپ در مقابل آنالیز موبایل ، می توانید در جلوی دوگانه به کلیدواژه نزدیک شوید. برای هر دو بهینه سازی کرده و برای موفقیت آماده خواهید شد.

قیمت گذاری SEMrush

برنامه های SEMrush و قیمت گذاریارزان نیست ، اما آیا این قیمتی است که شما قادر به پرداخت آن نیستید?

SEMrush 3 نوع برنامه را ارائه می دهد,

 • طرفداری – از 99.95 دلار در هر ماه شروع می شود
 • گورو – از 199.95 دلار در هر ماه شروع می شود
 • تجارت – از 399.95 دلار در هر ماه شروع می شود

گذشته از ویژگی های تحلیلی ، کاربران Guru و Business قادر به دسترسی به اطلاعات پایگاه داده قدیمی هستند.

در حال حاضر بیش از 1 میلیون نفر از SEMrush استفاده می کنند. شما می توانید آن را امتحان کنید زیرا یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را بر روی ابزار دریافت خواهید کرد.

نتیجه

من شخصاً می فهمم که SEMrush ابزاری ترسناک است که همه مشاغل وابسته به وب باید از آن استفاده کنند. در سئو پایگاه های دانش وجود دارد ، آموزش هایی نیز وجود دارد ، حتی کارشناسان دیگری نیز وجود دارند که می توانند این کار را برای شما انجام دهند. اما SEMrush قدرت خالصی در نوک انگشتان شما است و کار را بیش از حد پیچیده نمی کند.

تنها مشكل كوچك فني با آن اختلاف نظر است. SEMrush در ابتدایی ترین سطح قیمت گذاری خود با 99.95 دلار در ماه شروع می شود. با این حال ، در سمت تلنگر آن سکه قدرت مطلق آنچه ارائه می دهد. شخصاً ، سؤال من این خواهد بود – آیا شما قادر به پرداخت هزینه آن نیستید?

برای شروع: 7 روز آزمایشی رایگان دریافت کنید

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map