گرامر نقد و بررسی: آیا گرامرلی ارزش آن را دارد؟

هنگامی که Grammarly برای اولین بار به رادار من رسید ، آن را با چیز دیگری در راه همراهی اطلاعات قرار داد. وقتی فهمیدم منظور از آن چیست ، وقتی تصور می کردم یک چهره شبیه مدرسه دراکون مانند پلیس هر حرف من را می زند ، ترس از ذهنم گذشت..


با این حال ، من به عنوان نویسنده و ویراستار ، مطمئناً می توانم مزایایی را که در بسیاری از موارد به دست می آورد ، ببینم. در حالی که من کاملاً مطمئن نیستم که این نیازهای من را برآورده کند ، احساس می کنم که مطمئناً بازاری برای چنین چیزی وجود دارد.

خلاصه بررسی گرامر

ابزار نوشتن بسته ویژه برای بزرگسالان و دانشجویان حرفه ای.

نام: دستور زبان

شرح: Grammarly ابزاری سودمند است که توسط هر کس می تواند به راحتی نوشتن خود را بهبود ببخشد. این برنامه هم به صورت آنلاین و هم به صورت یک فرمت قابل نصب در دسترس است و هرچه یکپارچه باشد تایپ می کند.

سیستم عامل: ویندوز ، macOS

دسته برنامه: نوشتن

[ بیشتر ]

 • راحتی در استفاده

 • امکانات

 • ارزش پول

 • پشتیبانی کاربر

 • دقت / قابلیت اطمینان

به طور کلی

4.7

خلاصه

Grammarly یک راه حل انعطاف پذیر برای پیدا کردن و رفع خطاها در نوشتن سریع شما ارائه می دهد. Grammarly Free اصلاحات نوشتاری اساسی را با 0 دلار هزینه ارائه می دهد. Grammarly Premium که از ویژگی های کاملاً بیشتری برخوردار است ، با قیمت 11.66 دلار در هر ماه نسبتاً مقرون به صرفه است.

به طور خلاصه ، گرامری بسیار متنوع است و می تواند طیف گسترده ای از مخاطبان را در خود جای دهد. برخی از موارد اصلی شامل مدیران کسب و کار ، وبلاگ نویسان ، دانشجویان (حتی تا دانشجویان فارغ التحصیل ارشد) ، نویسندگان جوان ، کارمندان فروش و موارد دیگر.

بیشتر بدانید

 • برنامه ها و قیمت گذاری
 • رایگان در مقابل حق بیمه
 • شروع کار: نحوه استفاده?

طرفداران

 • دستور زبان در همه جا موجود است
 • خودکار درست است
 • بیش از هجی کار می کند
 • واژگان خود را سفارشی کنید
 • پیشنهادات اصلاح آسان
 • نسخه محدود در دسترس است

منفی

 • برنامه افزودنی Chrome در بتا
 • برای کارهای تخصصی مناسب نیست
 • اصلاحات را گاهی از دست می دهد
 • برنامه ها & قیمت گذاری
 • Grammarly را به صورت رایگان امتحان کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "دستور زبان",
"شرح": "Grammarly ابزاری سودمند است که توسط هر کس می تواند به راحتی نوشتن خود را بهبود ببخشد. این برنامه هم به صورت آنلاین و هم به عنوان یک قالب قابل نصب در دسترس است ، همانطور که تایپ می کنید یکپارچه عمل می کند. \ r \ n",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"آدرس": "/ برو / دستور زبان",
"سیستم عامل": "ویندوز ، macOS",
"برنامه کاربردی": "نوشتن"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

Grammarly یک راه حل انعطاف پذیر برای پیدا کردن و رفع خطاها در نوشتن سریع شما ارائه می دهد. Grammarly Free اصلاحات نوشتاری اساسی را با 0 دلار هزینه ارائه می دهد. Grammarly Premium که از ویژگی های کاملاً بیشتری برخوردار است ، با قیمت 11.66 دلار در هر ماه نسبتاً مقرون به صرفه است.

\ r \ n

به طور خلاصه ، گرامری بسیار متنوع است و می تواند طیف گسترده ای از مخاطبان را در خود جای دهد. برخی از موارد اصلی شامل مدیران کسب و کار ، وبلاگ نویسان ، دانشجویان (حتی تا دانشجویان فارغ التحصیل ارشد) ، نویسندگان جوان ، کارمندان فروش و موارد دیگر.

\ r \ n

بیشتر بدانید

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • برنامه ها و قیمت گذاری
 • \ r \ n

 • رایگان در مقابل حق بیمه
 • \ r \ n

 • شروع کار: نحوه استفاده?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

جوانب مثبت: چیزی که من درباره گرامرلی دوست داشتم

1. دستور زبان در دسترس است (تقریبا) در همه جا

استفاده از دستور زبان در Chrome گرامرلی با بسیاری از ابزارهای شخص ثالث که من از طریق Chrome به آنها دسترسی داشتم ، کار کرد جعبه نوشتن

گرامرلی فقط یک ابزار آنلاین نیست که به شما امکان می دهد یک سند را برای بررسی بارگذاری کنید. به لطف توانایی ادغام با سایر برنامه ها ، انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهد. در هسته Grammarly نسخه اصلی آنلاین است. در اینجا می توانید سندی را بارگیری کنید تا بررسی شود یا به راحتی آن را بصورت آنلاین ایجاد کرده و هنگام تایپ آن را در پرواز بررسی کنید. علاوه بر آن ، Grammarly برای Windows ، Microsoft Office و Chrome نیز وجود دارد.

نسخه ویندوز (یا مک) یک قالب محلی شده از Grammarly آنلاین است. این بدان معنی است که در اصل همان چیز است ، اما قابل بارگیری در دسک تاپ شما. سپس آن را مانند هر برنامه دیگری روی رایانه خود اجرا می کنید. در اصل ، این مانند جایگزینی برای MS Word است.

افزونه Office Grammarly’s اجازه می دهد تا در Microsoft Word و Outlook کار کند. من فکر می کنم این یک حرکت عالی است زیرا بسیاری از ما وجود دارد که نمی توانیم به صورت شخصی یا به دلایل کاری با این برنامه ها شرکت کنیم.

سرانجام ، شما باید برنامه افزودنی گرامر Chrome که به آن امکان می دهد در سایت های مختلف بصورت آنلاین کار کند. اگرچه مانند Google Docs و سایر برنامه های شخص ثالث.

این تا کنون یکی از وسیع ترین حوزه هایی است که یک ابزار تصحیح متن تاکنون به آن نگاه کرده است که من به آن رسیدم. بیشتر برنامه هایی را دارند که مجبور به استفاده از آن هستید و فقط در آن فضای محدود محدود کار خواهید کرد.

2. خودکار درست است جالب است

با وجود بیشتر نرم افزارهای تصحیح متن ، شما را مجبور به چک کردن آنچه که آنها به عنوان نادرست علامت گذاری کرده اند ، نشان می دهد که ویژگی صحیح خودکار در Grammarly در حال طراوت است. این مانند نسخه گسترده شده متناسب با متن تلفن همراه است.

در حالی که این با چند اشکال همراه است (به دلیل عدم وجود یک کلمه بهتر) ، با این وجود پورت جدیدی از اجرای طولانی مدت موبایل است..

3. بیشتر از املا کار می کند

تصحیح متن در دستور زبان - نمای داشبورد کاربر با تایپ ، لیست پیشنهادات برای اصلاح متن شما رشد می کند

یكی از اصلی ترین مزایایی كه در گرامرلی مشاهده می كنم این است كه نه فقط برای املایی بلكه با بسیاری از زمینه های دیگر نیز كار می كند. گرامر متن نوشتاری شما را بر اساس چند زمینه ارزیابی می کند – صحت ، وضوح ، نامزدی و تحویل.

صحت & وضوح

صحت بیشتر از نظر فنی است ، به این معنی که دستور زبان Grammarly برای مواردی مانند املا ، دستور زبان و موارد مشابه است. شفافیت بیشتر به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که عادت نمی کنید عادت هایی مانند فرض کنید مخاطبان شما بدانند که به چه مواردی مراجعه می کنید.

نامزدی

نامزدی بیشتر به تجربه کاربر می پردازد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید استفاده از یک کلمه را به طور مکرر تکرار کنید ، گرامرلی احتمالاً پرچمی را برای توجه به بند “نامزدی” خود پرچم می زند. دلیل این امر این است که برای اینکه مخاطب خود را درگیر خود کنید ، باید از کلمات متنوعی استفاده کنید ، حتی اگر آنها معانی مشابهی داشته باشند.

تحویل

تحویل به شما در لهستانی کمک می کند. این عامل تمایز بین نویسندگان و نویسندگان خوب است. یک نویسنده خوب می داند که چگونه می تواند لحن مناسب را در متن ها به صورت غریزه تنظیم کند ، و گرامر را تقلید می کند که در Delivery.

گرامر برای Plagiarism بررسی

بسیاری از ما قبلاً در این مورد مقصر بوده ایم – ما تکه هایی از متن را کپی می کنیم و سپس آن را به قول خودمان ویرایش می کنیم. با این حال ، اشتباهات در گذشته انجام شده است و گاهی اوقات ، ما حتی نمی دانیم كه چگونه متن را تغییر دهیم و در آخر آن را از متن اصلی خارج كنیم..

محافظت در برابر سرقت ادبی مهمترین کارهایی است که نویسنده باید انجام دهد – مهم نیست که کار واقعی شما باشد. آنچه Grammarly انجام می دهد این است که متن خود را در برابر تعداد محتوا مبتنی بر وب اسکن کنید و به شما این امکان را می دهد که اگر بیش از حد کپی کرده اید نیز بدانید.

آن را یک محافظ داخلی در نظر بگیرید.

4. واژگان خود را سفارشی کنید

برای کسانی که ممکن است نیاز به استفاده مکرر از کلمات غیر استاندارد در متن خود داشته باشند ، گرامرلی همچنین امکان ایجاد یک فرهنگ لغت اضافی را نیز فراهم می کند. به حقیقت گفته می شود ، این ویژگی در بسیاری از پردازنده های توانمند کلمه مانند آنها موجود است مایکروسافت وورد, بنابراین چیزی نیست که واقعاً فریاد بزنید.

هنوز این ویژگی وجود دارد و من می توانم از قبل شنیدم که مهندسان و برنامه نویسان در بین ما آه تسکین نفس می کشند.

5- پیشنهادات اصلاح آسان

اگر ممکن است بخاطر بسپارید ، در ابتدای این مقاله من یک سرویس تصحیح زبان مانند یک مدیر مدرسه سخت را پیش بینی کردم. خوشبختانه ، گرامرلی اصلاً اینطور نیست. در واقع ، من از پیشنهادات بسیار ساده ای که ارائه کردم بسیار متحیر شدم.

برای یک کاربر متوسط ​​، این خیلی آسان است که همراه با آن و حتی درک آن کار کنید. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که احساس می کنم Grammarly برای برنامه های مختلف خوب است. اگر شما یک حرفه ای کار هستید ، بیایید بگوییم ، می توانید با استفاده از آن دسته از تنظیمات که به سرعت قابل تصحیح هستند ، می توانید از آن برای بهبود نوشتار خود در پرواز استفاده کنید.

به شخصه ، من فکر می کنم که میزان صحت و سادگی توضیحات آن باعث می شود گرامری نیز به عنوان یک ابزار آموزش زبان مناسب باشد. این را برای دانشجویی در نظر بگیرید که ممکن است در زبان با مشکل روبرو شود.

با استفاده از Grammarly برای تایپ سایر تکالیف (تاریخ ، ادبیات ، و غیره) ، می توانید همزمان مهارت های انگلیسی خود را نیز بهبود بخشید. البته ، این یک راه حل عالی نیست ، اما اگر روش های دیگر موفقیت کمتری داشته باشند ، گزینه ای است.

6. نسخه محدود و رایگان وجود دارد

دستور زبان برای Chrome تا حدودی رایگان است. این عالی است برای کسانی که به دنبال یک پسوند واحد هستند که بتواند اصلاحات اساسی را در طیف گسترده ای از سیستم عامل های ویرایش متن مبتنی بر وب انجام دهد. اگرچه نسخه رایگان بسیار محدود است ، اما عملکرد هنوز هم با هزینه صفر وجود دارد.

برنامه های دستور زبان و قیمت گذاری - برنامه رایگان در دسترس استGrammarly را با هزینه 0 دلار امتحان کنید.

منفی: چیزی که من درباره Grammarly دوست نداشتم

1. پسوند Chrome هنوز در Beta است

Uisng به صورت گرامر در Google Doc گرامرلی هنوز با Google Docs خوب بازی نمی کند ، زیرا هر دو برای انجام اصلاحات می جنگند.

این نکته را باید بپذیرم که در واقع چیزی در مورد خود Grammarly نیست ، بلکه بیشتر به عنوان کمک برای کسانی است که ثبت نام کرده اند و اکنون مجبورند هزینه آن را بپردازند. حالت بتا به این معنی است که احتمالاً هنوز اشکالات موجود در اطراف ابزار Grammarly Chrome در حال مرور است.

راستش را بخواهید ، کار کردن با افزونه ای مانند Grammarly در محیطی به اندازه Chrome (در واقع شما به دنبال سازگاری با کل اینترنت هستید) کار ساده ای نیست. با توجه به این چالش ، Grammarly برای Chrome از قبل بسیار خوب عمل می کند.

در طول ارزیابی من از پسوند Chome ، من متوجه سه موضوع اصلی شدم که آرزو می کنم قبلاً برطرف شده باشد. نکته اول این است که هنوز وردپرس آماده نیست ، به این معنی که برای وبلاگ نویسان ، شما باید از برنامه بومی استفاده کنید.

مورد دوم این است که به نظر می رسد Beta دارای مشکلاتی است که در هماهنگی با Google Docs کار می کند. GDOC چكل خاص خود را دارد و به نظرم هنگام اصلاحات با Grammarly برخورد مي كند. این چیز جدی نیست ، اما مطمئناً به سختی آزار دهنده بود.

سرانجام ، بیشتر اصلاحات مبتنی بر شخص ثالث که Grammarly در آن فعال است ، استفاده محدودی دارد. این کار در یک حالت بسیار اساسی انجام می شود و اگر می خواهید قدرت کامل پیشنهادات گرامرلی را داشته باشید ، هنوز هم باید در یک برنامه بومی ، مانند برنامه ، به آن برگردید..

2. برای کارهای تخصصی مناسب نیست

وقتی می گویم کار تخصصی هستم ، من به نقش های طاقچه مانند مهندسین یا موارد مشابه مراجعه نمی کنم ، بلکه بیشتر در زمینه یک ویرایشگر واقعی هستم. نوشتن و ویرایش چیزهای بیشتری وجود دارد که آنچه Grammarly در این مقطع زمانی ارائه می دهد.

بله ، درست است که از نظر فنی ، گرامرلی می تواند کمک کند ، به خصوص اگر نویسنده جدید و بی تجربه باشد. با این حال ، هنگامی که شما در مقیاس ، Grammarly از دست می دهد به تجربه و توانایی کمک به نویسندگان خود محدودتر است.

برخی از ایده هایی که فاقد آن هستند می تواند توانایی چارچوب موضوعات موضوعی ، برخورد به زاویه ای بر روی یک داستان و غیره باشد. این به هیچ وجه منفی جدی نیست زیرا به احتمال زیاد چنین مناطقی خارج از محدوده برنامه نویسان Grammarly نیست ، بلکه صرفاً مشاهده تفاوت های نقش است.

3. گاهی اوقات اصلاحات را از دست نمی دهد

مواقعی وجود دارد که گرامرلی به نوعی نشان را از دست می دهد

شاید بزرگترین مسئله من با گرامرلی این باشد که می تواند به مناسبت یک ضرب و شتم متناقض باشد. در سراسر تست های خود بر روی سیستم عامل های مختلف ، به نظرم این فرم به مرور زمان کار نمی کند. در حالی که این موارد از آنچه من دیده ام نادر است ، مواردی که از دست می دهند می توانند whopp باشند.

اگر می خواهید ایمان خود را به ابزاری مانند Grammarly بچسبانید ، ممکن است عواقب این کار را به شما اجازه دهد کار خود را بدون بررسی انجام دهد. آیا می توانید ایمیلی را که در یک پروژه مهم ارسال شده به رئیس خود در یک پروژه مهم تصویربرداری کنید ، با اشتباهات پر کنید?

نحوه استفاده از دستور زبان?

صفحه اصلی گرامر می توانید Grammarly را در Chrome استفاده کنید. رایگان است! (بازدید)

نحوه استفاده از Grammarly - افزودن ابزار به سیستم عامل های مختلفGrammarly Addon در سیستم عامل های اصلی SaaS ، شبکه های رسانه های اجتماعی و خدمات ایمیل کار می کند.

Grammarly به دو روش اصلی کار می کند – به عنوان افزودنی در سایت آنلاین بومی و یا از طریق آن. همه با روش های مشابه کار می کنند:

 1. یک سند جدید ایجاد کنید و متن اضافه کنید
 2. همزمان با ادامه ، Grammarly کلمات یا عباراتی را که نیاز به اصلاح دارند ، تأکید می کند
 3. زیرنویس های رنگ های مختلف بیانگر دسته بندی های مختلف اصلاحات هستند
 4. راهنماهای پیشنهادی ارائه شده در منوی سمت راست سند ظاهر می شود
 5. برای انجام اصلاحات ، می توانید به عبارت زیرین بپیوندید تا ببینید Grammarly چه چیزی می خواهد آن را به تغییر دهد.
 6. اگر می خواهید تغییر را بپذیرید ، به سادگی روی آن کلیک کنید.

سعی کنید به صورت رایگان: به Grammarly آنلاین مراجعه کنید

گرامر برنامه ها و قیمت گذاری

ویژگی ها / برنامه ها
رایگان
حق بیمه
کسب و کار
طریقه استفادهبرای افرادبرای افرادبرای تیم
دستور زبانآرهآرهآره
ثباتآرهآره
خواناییآرهآره
واژگانآرهآره
تشخیص تنآرهآره
تعداد مجوزهاآرهآره
پنل مدیریتآرهآره
صورتحساب متمرکزآرهآره
قیمترایگان11.66 دلار در ماه12.50 دلار در ماه

برای اشتراک های سالانه ، Grammarly با قیمت 11.66 دلار در ماه مقرون به صرفه است. اگر قرار بود برای شرایط کوتاه تر ثبت نام کنید ، قیمت ها کاملاً بالاتر است. می گویم اگر واقعاً از آن به عنوان ابزاری استفاده می کنید ، قیمت آن برای تعامل طولانی مدت به راحتی قابل توجیه است.

آن را به عنوان یک تجربه ارزش افزوده در نظر بگیرید که می تواند نه تنها در کارتان بلکه به صورت فردی برای پیشرفت خود به شما کمک کند. در آن زمینه ، اشتراک سالانه به نظر نمی رسد همه اینها گران باشد?

Grammarly Free vs Premium

Grammarly free ، بررسی اصلی طلسم و نوعی پلیس در مناطقی مانند وضوح ، درگیری و تحویل را ارائه می دهد. حالت Premium این موارد را در بر می گیرد اما مناطق دیگری را نیز شامل می شود. به عنوان مثال ، در درستی فنی ، به غیر از املایی و دستور زبان ، گرامری نیز به تسلط و قوام در نگارشی توجه خواهد کرد. از همه مهمتر ، Grammarly Premium شامل یک چک لیست Plagiarism است.

نتیجه گیری: آیا دستور زبان برای شما مناسب است?

در حال حاضر شما احتمالاً متوجه شده اید که گرچه گرامرلی کاملاً پر کاربرد است ، لزوماً راه حل مناسبی برای همه نیست. اگر به سختی برای کار ارتباط برقرار می کنید ، واقعاً نکته ای مهم از بهبود احتمالی خود نیست.

با این حال ، بسیاری از ما واقعاً آنقدر جدا هستیم که نمی توانیم از چیزی مانند Grammarly استفاده کنیم؟ من می گویم که این یک ابزار قدرتمند است نه فقط برای بزرگسالان شاغل حرفه ای ، بلکه همانطور که قبلاً نیز ذکر شد ، در یک زمینه آموزشی.

چه کسی برای دستور زبان خوب است?

به عنوان راهنمای کاربرانی که نمی خواهند وقت زیادی را صرف ارتقاء مهارت های زبانی خود کنند ، Grammarly می تواند یک دارایی ارزشمند را اثبات کند. به همین ترتیب ، برای کسانی که می خواهند زبان خود را بهبود ببخشند ، Grammarly به اندازه کافی سر راست است که هنگام دادن دستورالعمل های آسان برای درک ، متجاوز نیست..

موارد فوق حتی برای کسانی که نویسندگی حرفه خود را انجام داده اند ، به ویژه نویسندگان جوان صدق می کند. با این حال ، نویسندگان قدیمی مثل من تمایل دارند که کمی سرسخت تر باشند ، بنابراین ممکن است تغییراتی را پیدا کنید که گرامرلی می خواهد در بعضی مواقع کاملاً آزار دهنده باشد.

به طور خلاصه ، گرامری بسیار متنوع است و می تواند طیف گسترده ای از مخاطبان را در خود جای دهد. برخی از موارد اصلی شامل مدیران کسب و کار ، وبلاگ نویسان ، دانشجویان (حتی تا دانشجویان فارغ التحصیل ارشد) ، نویسندگان جوان ، کارمندان فروش و موارد دیگر.

سعی کنید به صورت رایگان: به Grammarly آنلاین مراجعه کنید

افشای اطلاعات: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map