بررسی تماس ثابت: ویژگی ها ، قیمت گذاری و مقایسه

امروزه وب سایت های زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که اگر شما یک خرده فروش تجارت الکترونیکی یا حتی شخصی هستید که می خواهید به اطلاعات و مجانی دسترسی پیدا کنید ، احتمالاً درست می توانید نگران باشید. در دنیای اعلانهای فشار و بازاریابی تهاجمی ، امکان دستیابی از طریق ایمیل بسیار مهم است. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند راهی فوق العاده برای هدایت ترافیک به سایت شما در صورت انجام صحیح باشد.


در میان میزبان بهترین خدمات بازاریابی ایمیل دیگر ، ConstantContact نامی است که مرتباً مطرح می شود (بدون هدف در نظر گرفته شده). گذشته از صلاحیت اصلی خود در بازاریابی ایمیل ، این سایت گسترش یافته است تا سایر خدمات مرتبط با بازاریابی را نیز به همراه داشته باشد.

امروز می خواهیم آنچه را که ثابت تماس با شما ارائه می دهد و تجربیاتی را که انتظار دارید در صورت تمایل به این کار ارائه دهید ، بررسی خواهیم کرد.

خلاصه بررسی تماس ثابت

ابزار بازاریابی ایمیل ویژه بسته بندی شده برای مشاغل کوچک

نام: تماس مداوم

شرح: ثابت تماس یک راه حل خودکار دیجیتال مارکتینگ است که به مشاغل (و برخی افراد) کمک می کند تا دسترسی خود را گسترش دهند. این بسته بندی شده از ویژگی های بسته بندی شده با هر چیزی که شما همیشه نیاز دارید ، از ایجاد محتوای دسترسی خود به تجزیه و تحلیل نتایج است.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: نرم افزار بازاریابی ایمیل

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح

 • امکانات

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.1

خلاصه

این ابزار بسیار ساده و در عین حال بسیار چابک ، راه حل مناسبی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است تا از قابلیت های بازاریابی خود استفاده کنند. رابط کاربری آن که به راحتی قابل پیمایش است ، تعادل کاملی از سادگی به همراه مجموعه ویژگی های آن است. از فرآیندهای بسیار پیچیده دوری کنید و در اینجا با جریان های خوب و کارآمد کار کنید.

بیشتر بدانید:

 • ویترین الگوهای ایمیل
 • تماس ثابت در مقابل MailChimp
 • ثابت موفقیت تماس با ما
 • یادداشت جری لاو

طرفداران

 • دوره آزمایشی 60 روزه رایگان
 • وارد کردن لیست تماس آسان
 • لیست چشمگیر افزودنیها

منفی

 • سیستم پاسخ خودکار عجیب

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "تماس مداوم",
"شرح": "ثابت تماس یک راه حل خودکار دیجیتال مارکتینگ است که به مشاغل (و برخی افراد) کمک می کند تا دسترسی خود را گسترش دهند. این بسته بندی شده از ویژگی های بسته بندی شده با هر چیزی که شما همیشه نیاز دارید ، از ایجاد محتوای دسترسی خود به تجزیه و تحلیل نتایج است.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "نرم افزار بازاریابی ایمیل"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

این ابزار بسیار ساده و در عین حال بسیار چابک ، راه حل مناسبی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است تا از قابلیت های بازاریابی خود استفاده کنند. رابط کاربری آن که به راحتی قابل پیمایش است ، تعادل کاملی از سادگی به همراه مجموعه ویژگی های آن است. از فرآیندهای بسیار پیچیده دوری کنید و در اینجا با جریان های خوب و کارآمد کار کنید.

\ r \ n

بیشتر بدانید:

\ r \ n

  \ r \ n
 • ویترین الگوهای ایمیل
 • \ r \ n

 • تماس ثابت در مقابل MailChimp
 • \ r \ n

 • ثابت موفقیت تماس با ما
 • \ r \ n

 • یادداشت جری لاو
 • \ r \ n

"
}

ویژگی های تماس ثابت

به خاطر داشته باشید که تمرکز اصلی ثابت مخاطب در بازاریابی ایمیل است ، پس از ثبت نام حساب ، می توانید یک لیست ایمیل ایجاد کنید ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید و سپس اولین ایمیل خود را ایجاد کنید.

اطلاعات تماس الزامی است و برای کسانی از شما که تازه وارد بازاریابی ایمیل شده اید ، این منطقه ای است که باید توجه کنید. امروزه بسیاری از کشورها قوانین سختگیرانه ای در مورد حریم شخصی داده ها و داده های شخصی دارند. لطفاً از این قوانین آگاه باشید و قبل از ارسال هرگونه ایمیل بازاریابی ، با آنها مطابقت داشته باشید!

1. ایجاد لیست

لیست مشترکین شما قلب کمپین بازاریابی ایمیل شماست و شامل تمام آدرس های ایمیل است که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید. وارد کردن یکبار یکبار آنها یک شکل جدید جنون است ، بنابراین ثابت تماس با چندین روش آسان برای پر کردن لیست شما وجود دارد.

سریعترین و آسانترین روش بارگذاری آنها در قالب یک فایل ، وارد کردن مستقیم آنها از لیست مخاطبین Gmail یا حتی استخراج آنها از Microsoft Outlook است. اگر لیست را در یک پرونده بارگذاری می کنید ، توجه داشته باشید که ثابت تماس با مقادیر جدا شده با کاما (CSV) ، اکسل و قالبهای متن ساده را تشخیص می دهد.

هر رکورد قابل ویرایش است و می توانید برچسب ها را اختصاص دهیدپس از اتمام کار ، می توانید از طریق مدیر تماس با ما به سوابق مخاطب خود دسترسی پیدا کنید. این امر به شما امکان می دهد تا اطلاعات را در آنجا ویرایش کنید ، اما به شما امکان می دهد آنچه را که سیستم “Tag” نامیده می شود اضافه کنید. من فکر می کنم این ممکن است برای نوعی گروه بندی مخاطبین در لیست ها مفید باشد ، اما ویرایش یکبار رکوردها به یکباره بسیار خسته کننده است..

2. اجرای کمپین های بازاریابی ایمیل

ویرایشگر بصری ثابت تماس با استفاده آسان استویرایشگر بصری آسان برای استفاده است و الگوهای بسیار زیاد است.

پس از اینکه لیست ایمیل خود را مرتب کردید ، می توانید یک کمپین بازاریابی ایمیل را شروع کنید.

برای کمک به شما در این تماس ثابت ، یک مخزن بسیار بزرگ از قالب ها برای شروع کار وجود دارد. حتی بهتر ، ویرایشگر تصویری وجود دارد که می توانید برای تغییر نیازهای خود از هر یک از این الگوها استفاده کنید. در حقیقت ، می توانید پیش از ثبت نام برای تماس با ما ، پیش نمایش برخی از این الگوها را بدست آورید.

3. الگوهای ایمیل ثابت تماس با ما

برای بزرگنمایی ، روی تصویر کلیک کنید.

الگوی اصلی خبرنامه ثابت تماس با ماالگوی اصلی خبرنامه.

الگوهای تماس با ایمیل ثابت برای کمپین بازاریابی جمعه سیاهالگوهای ایمیل برای کمپین بازاریابی جمعه سیاه.

الگوهای تماس ثابت برای مراکز تناسب اندام / سالن های بدنسازی.الگوهای ایمیل برای مراکز تناسب اندام / سالن های بدنسازی.

قالب های ایمیل برای رستوران ها و کافه ها.

الگوهای ایمیل برای مشاغل املاک.

قالب های ایمیل برای فروش کریسمس.

قالب های ایمیل برای کنفرانس ها.

الگوهای ایمیل برای مد / بوتیک.

بیشتر بدانید: تمام الگوهای ایمیل را در تماس با ثابت مشاهده کنید.

هر یک از قالب ها شامل کلیه اطلاعات اولیه لازم جهت رعایت اکثر مقررات استاندارد برای ایمیل شما می باشد. این شامل درج آدرس فیزیکی برای تجارت شما ، پیوند عضویت اجباری اجباری و همچنین برخی از اطلاعات مفید دیگر است.

اگر رسانه های خود را مانند آرم یا تصاویر اختصاصی به دست آورده اید ، می توانید آن را در سیستم بارگذاری کنید و در خبرنامه های خود نیز استفاده کنید. شما اجازه ذخیره حداکثر 2 گیگابایت را دارید ، بنابراین بعید است به زودی تمام شود.

ایمیل های خود را برای انتشار خودکار برنامه ریزی کنید.

پس از نامگذاری ، ویرایش و رضایت از کمپین ایمیلی که طراحی کرده اید ، می توانید آن را ذخیره کنید و یا بلافاصله آن را ارسال کنید یا برای زمان و تاریخ تحویل خودکار بعدی برنامه ریزی کنید. ثابت تماس با زمان استاندارد غربی استرالیا (AWST) دنبال می شود ، بنابراین مجبور خواهید بود وقت محلی خود را تبدیل کنید به دنبال آن برنامه ریزی صحیح ایمیل ها.

یک نقص جزئی که من از اهمیت آن احساس کردم این است که به نظر نمی رسد به هیچ وجه امکان تنظیم سیستم برای پاسخگویی خودکار به پاسخ های کاربر وجود داشته باشد. آنچه ثابت تماس با عنوان پاسخ خودکار می داند بیشتر شبیه به یک اثر ماشه است که در زمان های از پیش تنظیم شده برای انتشار یک سری ایمیل ارسال می شود.

4- بررسی نتایج کمپین های شما

ارائه دهندگان ثابت تماس با ارائه دهندگان فوری در مورد کمپین های بازاریابی شمابه روزرسانی های فوری در مورد کمپین های بازاریابی خود دریافت کنید.

پس از هرگونه فعالیت ، می توانید نتایج آن را در زیر زبانه گزارشگری مشاهده کنید.

ثابت تماس با نمودارهای خواندن از نتایج شما آسان است و شامل آمارهای حیاتی مانند نرخ کلیک و نرخ باز است. اگر تصمیم دارید Google Analytics را ادغام کنید ، اطلاعات بیشتری در دسترس خواهد بود. گذشته از نتایج کمپین منفرد ، می توانید نتایج خود را در بین کمپین های مختلف هماهنگ کنید.

5. برنامه ها و ادغام های ثابت تماس با ما

صدها مورد افزودنی در بازار ثابت تماس با ما در دسترس است.صدها مورد اضافی در بازار موجود است.

ثابت تماس با بیش از 300 برنامه و ماژول های دیگر دارای لیست چشم نواز است که می توانید در حساب اصلی خود ادغام شوید. این موارد شامل برنامه های ساده وارد کردن ایمیل مانند حساب های Google یا Outlook شما است تا بتوانید با Zoho و Azureplus برای مدیریت ارتباط با مشتری و خودکار مدیریت رهبری و پیش بینی فروش استفاده کنید.

برنامه ها در یک Marketplace ذکر شده اند که می توان آنها را با روشی مشابه با افزونه های وردپرس ، بر اساس نام ، رتبه بندی ، بررسی و یا حتی در هنگام اضافه شدن مرتب کرد. این برنامه ها توانایی بی سابقه ای برای مقیاس گسترده بازاریابی ایمیل شما را ارائه می دهند.

6. مدیریت رویداد

این چیزی است که اکثر ابزارهای بازاریابی ایمیل هنوز واقعاً شامل آن نشده اند. به عنوان یک ماژول اضافی برای حساب کاربری خود ، می توانید برای مدیریت رویداد در Constant Contact ثبت نام کنید. این به شما امکان می دهد یک دعوت نامه از طریق ایمیل ارسال کرده و از کاربر بخواهید پاسخ های خود را پر کند. این پاسخ ها در سیستم ثبت می شوند و می توانید ثبت نام را از راحتی داشبورد ردیابی کنید.

این یک ویژگی بسیار ساده است که می تواند برای بسیاری از مشاغل بسیار مفید باشد. در حقیقت ، شما حتی می توانید از طریق ایمیل که می تواند به صفحه اهداهای سفارشی پیوند یابد ، برای برخی از موارد کمک مالی اهدا کنید. متأسفانه هزینه اضافی ماهانه برای این کار وجود دارد.

7. منابع و پشتیبانی اضافی

به عنوان یکی از نام های برتر بازی مارکتینگ ، ثابت تماس با شما می خواهد که در مبارزات خود موفق شوید. برای این منظور ، یک مخزن بزرگ از منابع آنلاین دارد که می توانید برای کمک از آنها تماس بگیرید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که انتخاب کنید که در چه صنفی قرار دارید و ایده های کمپین و حتی پیشنهاداتی راجع به اینکه کدام قالب ها برای نیازهای شما مناسب باشد انتخاب می کنید.

گذشته از این سیستم ، یک پایگاه دانش نیز وجود دارد که پاسخ بسیاری از موضوعات متداول را که کاربران گذشته با آن روبرو بوده اند ، دارد. این شامل هم مقاله ها و هم آموزش های ویدئویی است. اگر هنوز این مشکل را حل نکرده اید ، یک سیستم پشتیبانی گسترده نیز وجود دارد.

تماس مداوم با کمک chatbot ، پشتیبانی از ایمیل ، یک انجمن کاربر فعال و همچنین خطوط تلفنی تماس مستقیم از ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک و انگلیس همراه است. خط دیگری وجود دارد که از تماس های سایر مناطق بین المللی پشتیبانی می کند. پشتیبانی تلفن 24/7 نیست اما زمان پشتیبانی شده سخاوتمندانه است.

برای کسانی که واقعاً ناامید به کمک هستند ، ثابت تماس با تعطیلات آخر هفته از طریق حساب توییتر خود کمک محدودی ارائه می دهد.

قیمت تماس ثابت

تماس مداوم دو نوع اصلی را ارائه می دهد. ایمیل و ایمیل پلاس. نامه الکترونیکی یک نسخه اساسی تک کاربره است و امکان اتوماسیون ایمیل ، بازاریابی رویدادها ، کمک های آنلاین ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها یا استفاده از کوپن ها را ندارد..

گذشته از آن ، بسته به اندازه لیست ایمیل شما ، همه موارد دیگر براساس قیمت مناسب انجام می شود. قیمت ها از پایان کم 500 مشترک در 20 دلار در هرماه تا 50،000 مشترک با 335 دلار در ماه متغیر است. کسانی که لیست های حتی بزرگتری دارند باید برای تعیین قیمت با آنها مستقیماً برخورد کنند.

اگر ویژگی مدیریت رویداد افزودنی را انتخاب کردید ، بسته به اندازه لیست بازاریابی خود ، حداقل 45 دلار در ماه پرداخت کنید..

برای کاربران جدید ، ثابت تماس با یک دوره آزمایشی 60 روزه است ، که در طی آن شما می توانید از تمام مزایای یک حساب ایمیل پلاس بهره مند شوید. تنها تفاوت این است که شما در طول دوره آزمایشی خود به اندازه لیست 100 محدود می شوید.

تماس ثابت در مقابل شمپ های ایمیل

ویژگی ها / قیمت گذاری
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
برنامه های رایگان?نهنهآره
0 – 500 مشترک17.00 دلار در ماه38.25 دلار در ماهرایگان
برای 2،000 مشترک38.25 دلار در ماه59.50 دلار در ماه50.00 دلار در ماه
برای 10،000 مشترک80.75 دلار در ماه106.25 دلار در ماه75.00 دلار در ماه
برای 25000 مشترک191.25 دلار در ماه191.25 دلار در ماه150.00 دلار در ماه
چند مدیرنهآرهآره
کلیک کنید-ردیابی نقشه گرماآرهآرهنه
بازاریابی پیامکیآرهآرهنه
تقسیم بندی کاربران آسانآرهآرهنه
مدیریت رویدادآرهآرهنه
بازاریابی فیس بوک / اینستاگرامنهنهآره
صورتحسابآرهآرهنه
تخفیف غیرانتفاعی20 – 30٪ تخفیف20 – 30٪ تخفیفنه
امتحان رایگان60 روز60 روزنه
بازدید آنلاینتماس مداومMailChimp

* توجه: برنامه رایگان MailChimp برای زیر 2،000 مشترک و 12،000 ایمیل در هر ماه در دسترس است

تماس با ما تماس بگیرید

داستان های موفقیت

برای یک دهه گذشته ، وین بن با ارائه انواع مختلفی از شراب ، آبجو بادمجان ، ارواح ، پنیرهای صنعتگر و غذاهای لذیذ ، متخصصان خود را به اثبات رسانده است. مغز مغز ریک لومباردی ، این فروشگاه تخصصی از قدرت به قدرت افزایش یافته و اشتیاق او را به یک تجارت پر رونق تبدیل کرده است.

ثابت تماس یکی از ابزاری است که ریک از آن استفاده می کند و او با داشتن بخش بزرگی از موفقیتش ، آن را اعتبار می دهد. این سیستم یک روش مقرون به صرفه برای ایجاد روابط با مشتری و آوردن آنها به وین بن به او پیشنهاد کرد. ریک و بسیاری دیگر مانند او برای توانمندسازی تجارت خود و افزایش رشد ، در بازاریابی از طریق ایمیل کمک کرده اند.

بیشتر بدانید: داستانهای موفقیت را در تماس با ما ثابت بخوانید.

نتیجه

با بیش از 650،000 مشتری بیش از 15 سال خدمت کرده است ، ثابت تماس با رهبر در بازاریابی مشاغل کوچک تبدیل شده است. آنها ترکیبی از دانش تخصصی ، صلاحیت اصلی کارآمد و همچنین سیستم پشتیبانی قوی را ارائه می دهند.

شخصاً ، با استفاده از چند سیستم عامل بازاریابی ایمیل قبل ، ثابت تماس بسیار خوبی دارد. این همه امکاناتی را دارد (و موارد دیگر) که یک سایت حرفه ای می تواند در عین حال یک رابط کاربری ساده ای ارائه دهد که به شدت مرعوب نشود ، ارائه می دهد. هنگامی که شما در این سیستم پشتیبانی محکم عامل هستید ، می گویم که این یک برنده واقعی است.

یادداشت جری لاو

من از MailChimp برای خبرنامه WHSR استفاده می کنم. حدود یک سال پیش ، ثابت تماس با من یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد. من به چند دلیل تغییر نکردم:

 1. هزینه ارزان تر در طولانی مدت – MailChimp 5 – 10٪ ارزان تر از رقبای خود است.
 2. من از سازنده ایمیل MailChimp خوشحال هستم – از این رو من نمی توانم دیگران را امتحان کنم (چرا وقتی شکسته نشد چیزی را حل کنید؟).
 3. و مهمتر از همه ، من تلاش و پول زیادی را صرف کرده ام تا بتوانم در استفاده از MailChimp و استفاده از سیستم اتوماسیون ایمیل فعلی خود را تنظیم کنم. هزینه تعویض پولی که می توانم از حساب رایگان پس انداز کنم.

به گفته من ، ثابت تماس ، به راحتی یکی از سه مدعی برتر در ابزارهای بازاریابی ایمیل است.

آنها مانند نسخه پیشرفته MailChimp هستند.

قیمت ثابت کنتاکت اندکی بالاتر است اما آنچه را می پردازید دریافت خواهید کرد. برخی از ویژگی های بازاریابی ، مانند پیام کوتاه پیام کوتاه ، هشدار فروش در زمان واقعی ، CRM اجتماعی ، تقسیم کاربران آسان و صورتحساب (که نمی توانید در MailChimp دریافت کنید) ، می توانند برای سازمان تجاری بزرگ ضروری باشند. برای مبتدیان ، توصیه می کنم داستان های موفقیت را در سایت ثابت تماس بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بیشتر بدانید: از طریق تماس آنلاین ثابت بازدید کنید

توجه: این بررسی برای اولین بار در سایت خواهر ما منتشر شد راز میزبانی وب آشکار شد.

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map