نقد و بررسی بوم: بهترین ابزار گرافیکی برای کاربر غیر ماهر

بوم چیست؟?

Canva یکی دیگر از ابزارهای گرافیکی آنلاین freemium است که بسیار ساده برای استفاده است و یک بار کوهی از الگوهای ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند. قرار است روشی سریع و آسان برای ایجاد تصاویر و کمک به افراد غیر متخصص در جادوی طراحی گرافیک باشد.


ثبت نام بوم سریع و آسان استثبت نام سریع و آسان است (بازدید).

خلاصه نقد و بررسی بوم

ابزار گرافیکی آنلاین Freemium برای کاربران غیر ماهر

نام: بوم

شرح: بوم برای ایجاد تصاویر ساده فوق العاده است. غالباً به افراد غیر متخصص در جادوی طراحی گرافیک کمک می کند.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: طراحی گرافیک ، نرم افزار

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح ها

 • امکانات

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.5

خلاصه

بوم به دلیل رابط کشیدن و رها کردن بسیار بصری آن بسیار آسان است. همچنین ، لازم نیست که از ابتدا شروع کنید ، اگرچه اگر می خواهید این کار را انجام دهید. یک تن قالب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا با چندین دسته کار کنید. این موارد شامل اینفوگرافیک ، پوستر و حتی کارت ویزیت است.

بیشتر بدانید:

 • آیا واقعا کانوا آزاد است?
 • تجربه من با Canva
 • کیوا برای چه کسی طراحی شده است?

طرفداران

 • مدل اشتراک فریمیوم
 • بسیار ساده برای استفاده
 • ادغام با بانک تصویر عکس سهام

منفی

 • عملکرد محدود
 • Canva را به صورت رایگان امتحان کنید
 • به الگوهای شگفت انگیز بوم مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "بوم",
"شرح": "بوم برای ایجاد تصاویر ساده فوق العاده است. غالباً به افراد غیر متخصص در جادوی طراحی گرافیک کمک می کند.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "طراحی گرافیک ، نرم افزار"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.5,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

بوم به دلیل رابط کشیدن و رها کردن بسیار بصری آن بسیار آسان است. همچنین ، لازم نیست که از ابتدا شروع کنید ، اگرچه اگر می خواهید این کار را انجام دهید. یک تن قالب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا با چندین دسته کار کنید. این موارد شامل اینفوگرافیک ، پوستر و حتی کارت ویزیت است.

\ r \ n

بیشتر بدانید:

\ r \ n

  \ r \ n
 • آیا واقعا کانوا آزاد است?
 • \ r \ n

 • تجربه من با Canva
 • \ r \ n

 • کیوا برای چه کسی طراحی شده است?
 • \ r \ n

"
}

آشنایی با بوم

جریان کلی Canva تقریباً شبیه به مواردی است که امروزه در رده آنلاین آن قرار دارد. شما ثبت نام می کنید (یا با + Google یا یک آدرس ایمیل) و سپس فقط نان خرده فروشی ها را دنبال می کنید. Canva از شما خواسته می کند که چه نوع گرافیکی را که می خواهید ایجاد کنید ، انتخاب کنید ، سپس به ارائه الگوهای گوناگونی برای شما.

استفاده از Canva بسیار آسان است ، حتی ساده تر از Microsoft Paint.

هنگامی که طرح و الگوی مورد نظر خود را انتخاب کردید ، پس از آن سفارشی سازی انجام می شود. همه چیز با کشیدن و رها کردن است و متن را می توان مانند هر جعبه متن در هر نرم افزار طراحی گرافیکی دیگر ویرایش کرد. اعتراف خواهم کرد ، استفاده از آن بسیار آسان است.

طرح های بسیاری برای انتخاب از کتابخانه Canva وجود داردطرح های بسیاری برای انتخاب وجود دارد (پیدا کردن الگوهای بیشتر).

آیا کانوا آزاد است?

در اینجا جایی است که یک تمایز ناچیز بین کاربران رایگان و پرداخت کننده ایجاد می شود.

1000،000 تصویر برای حساب های پرداخت شده است. حسابهای رایگان محدودتر هستند1000،000 تصویر برای حساب های پرداخت شده است. حسابهای رایگان محدودتر هستند.

برای کسانی که از نسخه رایگان استفاده می کنند ، Canva دارای الگوهای محدودتری برای انتخاب شماست و تیم همکاری خود را به 10 عضو محدود می کند. مهمتر از همه ، به هیچ وجه به شما هیچ تصویری را ارائه نمی دهد. هر تصویری که می خواهید استفاده کنید باید برای استفاده شما مجوز یا مجوز باشد. هرچند که این تصاویر را با 1 دلار در هر قطعه به شما می فروشد.

افرادی که برای یک حساب کاربری پرداخت شده طرفدار انتخاب می کنند ، یک حساب کاربری 30 نفره دریافت می کنند ، به علاوه دسترسی به آنچه Canva ادعا می کند ، یک بانک اطلاعاتی 300000 تصویر است. همچنین می تواند به شما در تغییر اندازه طرح ها کمک کند. سایر نکات برجسته شامل پذیرش فونت های سفارشی ، پالت های رنگی و امکان ذخیره قالب ها است.

اوه بله ، با 9.95 دلار / کاربر / ماه برای Canva Pro ، شما نیز از اولویت پشتیبانی برخوردار می شوید.

تجربه من با Canva

از آنجا که کانوا گزینه ای برای طراحی بروشورها ارائه می دهد ، من کنجکاو شدم و این را امتحان کردم. من علاقه مند شدم زیرا چاپ بروشورها اغلب به پرونده های با وضوح بالاتر نیاز دارند تا پس از چاپ ، زیبایی پیدا کنند. خوب بود به این نکته توجه داشته باشید که یک بار که الگوی بروشور را آزمایش کردم ، سیستم گزینه ای را برای بارگیری پرونده به عنوان ارائه می دهد PDF قابل چاپ.

بروشورهای چاپی در Canva پشتیبانی می شوندبرای بروشورهای چاپی پشتیبانی وجود دارد (برای دیدن کار بیشتر Canva را ببینید).

من با یکی از دوستان طراح من بررسی کردم و او موافقت کرد که این بروشور ساده گرایانه است (او به هر حال یک طراح است) اما قطعاً قابل چاپ است. این نکته مهمی است که باید برای کسانی که فکر می کنند از Canva به عنوان یک ابزار تجاری استفاده می کنند ، توجه داشته باشید.

گذشته از بارگیری نسخه های طراحی نهایی خود ، می توانید آنها را مستقیماً در توییتر یا فیس بوک به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از طریق ابزار به افراد ایمیل ارسال کنید تا آنها را برای همکاری در طراحی هر کاری که روی آن کار می کنید دعوت کنید.

نتیجه

چند نفری که با آنها صحبت کردم و از Canva صحبت کردم ، یک دیدگاه جالب را به من داد. یکی از آنها معلم است و او گفت که استفاده از آن برای ایجاد تصاویر ساده برای کمک به آموزش بچه ها بسیار عالی است. از طرف دیگر ، دوست طراح من ، چیزی جز گفتن چیزی برای گفتن ندارد – اینکه منابع عظیمی را که فتوشاپ انجام می دهد ، مصرف نکرده است..

از طرف من ، در بیشتر دوران حرفه ای خودم ، من یا نویسنده یا ویراستاری بوده ام و تجربه بسیار کمی با طرح بندی و گرافیک دارم ، حتی اگر خودم آنها را تولید نکنم. به همین دلیل ، من به سرعت از حین دور زدن در محافل ریز و درشت با Canva بی حوصله شدم.

اگرچه استفاده از آن فوق العاده آسان است ، اما فهمیدم که برای نوع تولیدی که به چاپ نیاز دارم ، بسیار ساده است. از طرف دیگر ، فوق العاده است برای ایجاد تصاویری از طریق مسنجر ، تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که نمی خواهید الگوهای با هزاران نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

من احساس می کنم که این چیزی است که از یک تجارت کوچک و یا از دیدگاه شخصی ، که احتمالاً اولی بیش از دومی باشد ، ارزشمند باشد.

سعی کنید به صورت رایگان: از Canva بصورت آنلاین بازدید کنید

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map