FreshBooks Review: ویژگی های بسته بندی حسابداری ابر

من به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، احساس می کنم ابزارهایی مانند FreshBooks یک سبک زندگی بسیار مورد نیاز را برای بسیاری از افراد ارائه می دهند. در حالی که ممکن است بحث برانگیز باشد که حسابداری و صورتحساب اساسی می تواند به تنهایی انجام شود ، با قیمتی که FreshBooks با آن شروع می شود – چرا زحمت انجام این کار را دارید?


با این وجود ، مانند هر ابزاری ، جوانب مثبت و منفی هم وجود دارد ، بنابراین بیایید یک شیرجه عمیق تر به FreshBooks بزنیم تا ببینیم که واقعاً جدا از عدد فقط چه چیزی را در جدول به ارمغان می آورد.

خلاصه نقد و بررسی FreshBooks

ابزار بسته بندی ویژه حسابداری آنلاین تقریباً برای همه مشاغل بزرگ و کوچک

نام: تازه های کتاب

شرح: FreshBooks یکی دیگر از خطوط طولانی سیستم های حسابداری مبتنی بر ابر است که با هدف جایگزینی روش های سنتی حسابداری انجام می شود. راحتی و قدرت آن ، آن را به یک پیشنهاد بسیار جذاب برای مشاغل مدرن تبدیل کرده است که می خواهند با اتوماسیون تعداد سربار و کارمندان را کاهش دهند.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: نرم افزار حسابداری

 • راحتی در استفاده

 • امکانات

 • دقت & قابلیت اطمینان

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.6

خلاصه

FreshBooks یک ابزار حسابداری ابری بسیار تمیز و در عین حال دارای ویژگی های طراحی شده است. علیرغم اینکه منظور از حسابداری است ، رابط کاربری ساده و طبقه بندی های واضح آن باعث می شود که تقریباً هر کسی به راحتی قابل استفاده باشد.

به راحتی می توانم بگویم که این مورد توسط مخاطبان گسترده کاربران قابل استفاده است و می تواند به راحتی در مشاغل با اندازه های کوچک و متوسط ​​مناسب باشد. اگر علاقه مند باشید ، آنها حتی می توانند برای شرکتهای بزرگتر در صورت تقاضا برنامه های سفارشی ایجاد کنند.

بیشتر بدانید

 • برنامه ها و قیمت گذاری های FreshBooks
 • ویژگی هایی که باعث می شود FreshBook ها از هم متمایز شوند
 • حکم: آیا FreshBooks برای شما مناسب است?

طرفداران

 • فرآیند سوار شدن عالی
 • رابط کاربری گرافیکی ساده
 • راه حل حساب پایان به پایان
 • درجه بالایی از اتوماسیون
 • سیستم بسیار سازگار
 • به خوبی با حساب های بانکی ادغام می شود
 • تعداد گسترده ای از افزودنی ها
 • پشتیبانی مشتری زنده

منفی

 • می تواند به سرعت گران شود
 • نحوه ارسال فاکتورها
 • اعضای تیم هزینه های اضافی دارند
 • برنامه ها و قیمت گذاری
 • FreshBooks را به صورت رایگان امتحان کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "تازه های کتاب",
"شرح": "FreshBooks یکی دیگر از خطوط طولانی سیستم های حسابداری مبتنی بر ابر است که با هدف جایگزینی روش های سنتی حسابداری انجام می شود. راحتی و قدرت آن ، آن را به یک پیشنهاد بسیار جذاب برای مشاغل مدرن تبدیل کرده است که می خواهند با اتوماسیون تعداد سربار و کارمندان را کاهش دهند.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "نرم افزار حسابداری"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "تیموتی شیم"
},
"بررسی بدی": "

FreshBooks یک ابزار حسابداری ابری بسیار تمیز و در عین حال دارای ویژگی های طراحی شده است. علیرغم اینکه منظور از حسابداری است ، رابط کاربری ساده و طبقه بندی های واضح آن باعث می شود که تقریباً هر کسی به راحتی قابل استفاده باشد.

\ r \ n

به راحتی می توانم بگویم که این مورد توسط مخاطبان گسترده کاربران قابل استفاده است و می تواند به راحتی در مشاغل با اندازه های کوچک و متوسط ​​مناسب باشد. اگر علاقه مند باشید ، آنها حتی می توانند برای شرکتهای بزرگتر در صورت تقاضا برنامه های سفارشی ایجاد کنند.

\ r \ n

بیشتر بدانید

\ r \ n

  \ r \ n
 • برنامه ها و قیمت گذاری های FreshBooks
 • \ r \ n

 • ویژگی هایی که باعث می شود FreshBook ها از هم متمایز شوند
 • \ r \ n

 • حکم: آیا FreshBooks برای شما مناسب است?
 • \ r \ n

"
}

جوانب مثبت: چیزی که درباره FreshBooks پسندیدم

1. فرآیند سوار شدن عالی

روند سوار شدن ساده استقایق سواری به همان سادگی 1 ، 2 ، 3 است.

هنگامی که برای اولین بار با FreshBooks وارد شوید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که تجربه چقدر یکپارچه است. هنگامی که نامه الکترونیکی خود را برای آنها ارسال می کنید ، باید آن را تأیید کنید و از آنجا بلافاصله وارد فرآیند سوار شدن آنها می شوید.

پاسخ به یک سری سؤال به شما کمک می کند تا حساب کاربری خود را تنظیم کرده و آماده استفاده باشید. این به FreshBooks کمک می کند تا برخی از اصول اولیه ، مانند ارز ارزی را که در آن معامله می کنید ، از چه بخشی از سیستم مورد استفاده خود استفاده کنید (صورتحساب ، حسابداری و غیره) یا حتی طرح اولیه فرم های شما.

تجربه در حال طراوت است و احساس نمی کنید انگار به شما سؤالی از سوالات داده می شود که هیچ هدف نهایی در چشم ندارند. این قطعاً جریانی است که می خواهید کاربر جدیدی از آن عبور کند.

2. رابط کاربری ساده و رابط کاربری گرافیکی

FreshBooks دارای طرح دوستانه و آسان برای خواندن است.همانطور که مشاهده می کنید ، طرح آن دوستانه و آسان برای خواندن است.

اگر اصطلاح من و شما وقتی از اصطلاح حسابداری یاد می کنید لرزیدید ، این نکته مثبت دیگری به نفع FreshBook است. کل رابط کاربری البته بسیار ساده و سرراست است.

از همه بهتر ، این طوری طراحی شده است که مردم را راحت تر جلوه دهد. به جای ظاهری سخت و بی پرده که اکثر نرم افزارهای حسابداری برای آن شناخته شده اند ، FreshBooks طراحی جدید و خوبی را به خود می گیرد. رنگ های پاستلی و انواع و اندازه فونت های قابل خواندن آن بسیار کاربر پسند است.

3. راه حل حسابهای پایان به پایان

برای بسیاری از دارندگان مشاغل جدید ، حسابداری می تواند یک چالش باشد حتی اگر تجربه مختصری در آن داشته باشید. خوشبختانه ، می توان آن را به مناطق جداگانه ای تقسیم کرد که به نوعی در ارتباط هستند.

کاری که FreshBooks انجام می دهد این است که به کاربران کمک می کند مناطق مختلفی را که باید برای کار بر روی آنها متمایز باشند ، بطور مشخص مشاهده کنند ، سپس ادغام back-end را به صورت خودکار انجام می دهد. این امر به ساده نگه داشتن امور برای کاربران در عین حال ، با ارائه یک بسته جامع حسابداری کمک می کند.

4- درجه عالی اتوماسیون

با تشکر از اینکه یک سیستم سرویس گرا است ، FreshBooks خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید به اتوماسیون کمک می کند. به عنوان مثال ، استفاده از یکی از فرم های فاکتور فاکتور آن را در نظر بگیرید. این به شما امکان می دهد تا مشتری و صورتحساب را پرداخت کنید و تنها کاری که باید انجام دهید پر کردن موارد خط است.

FreshBooks همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد ، به شما کمک می کند فاکتور را ارسال کنید ، حساب های دریافتنی حساب ها و موارد دیگر را حفظ کنید. از طرف هزینه ، این همان چیز است. موارد خط را پر کنید و مستندات لازم مانند رسید را بارگذاری کنید. همه چیز به طور خودکار برای شما ردیابی می شود.

در پایان روز ، برای گرفتن عکس فوری از امور مالی شرکت شما ، همه کاری که باید انجام دهید اینست که به بخش گزارش ها بروید و آنچه را که می خواهید مشاهده کنید انتخاب کنید..

5. FreshBooks یک سیستم کاملاً سازگار است

در امور مالی ، یکی از وحشتناک ترین کلمات ، انطباق است. به لطف پیچیدگی های تجارت و دولت ، بخش بزرگی از هر دو هدف این است که اطمینان حاصل شود که همه چیز قانونی است – که به معنای انطباق است.

شما خوشحال خواهید شد که می دانید FreshBooks ساخته شده است تا بسیاری از مقررات از جمله را مطابقت دهد ساخت دیجیتال مالیاتی (MTD), PCI, PSD2, GDPR, و بیشتر. این بدان معناست که مهم نیست که در کدام کشور زندگی کنید ، با استفاده از FreshBooks برای رسیدگی به حساب های خود خوب خواهید بود.

6. به خوبی با حساب های بانکی ادغام می شود

FreshBooks به خوبی با حساب های بانکی ادغام می شود.اضافه کردن حساب بانکی شما به همان سادگی جستجو و انتخاب است.

شاید یکی از بهترین ویژگی های FreshBooks این باشد که می تواند مستقیماً به حساب بانکی شرکت شما متصل شود. این کمک می کند تا تأیید صحت بسیاری از حسابهای خود به خودی خود آسانتر شود.

هنگام ورود یا بیرون رفتن پول ، دیگر نیازی به صرف هر زمان و ارقام به روزرسانی نیست. این دوباره به اتوماسیون آن برمی گردد – که بسیاری از سرویس های ابری قادر به انجام آن هستند. با این حال ، تعداد بسیاری از افراد قادر به ادغام با تعداد زیادی از مؤسسات مالی نیستند.

به عنوان نمونه خوبی از این ، من سعی کردم یک حساب بانکی مالزی (از طریق یک بانک داخلی در اینجا) اضافه کنم و متعجب شدم که آنها واقعاً آن را در بانک اطلاعاتی خود دارند.

7. تعداد گسترده ای از افزودنی ها

تعداد گسترده ای از افزودنی هاFreshBooks به شما امکان می دهد اطلاعات را در سیستم عامل های مختلف وصل و همگام سازی کنید.

اگر تاکنون از هرگونه سرویس مبتنی بر وب استفاده کرده باشید ، خواهید فهمید که بسیاری از آنها خدمات اصلی را به همراه قابلیت های ادغام ارائه می دهند که به گسترش قابلیت ها کمک می کند. FreshBooks نیز این کار را انجام می دهد و می توانید ویژگی های اضافی را نیز اضافه کنید.

به عنوان ایده ای در مورد چگونگی کارکرد این روش ، می توانید توانایی پذیرش پرداخت کارت اعتباری ، تنظیم و برنامه ریزی جلسات و موارد دیگر را نیز اضافه کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از 100 مورد یا مواردی که FreshBooks ارائه می دهد ، افزودنی مناسبی پیدا کنید.

این آسان است و می تواند در تأمین نیازهای تجاری شما بسیار مفید باشد.

8. پشتیبانی پشتیبانی مشتری

از آنجا که FreshBooks یک سرویس مبتنی بر ابر است ، آنها کنترل اصلی بر بسیاری از موارد دارند. این به آنها امکان می دهد خدمات بسیار کارآمد مشتری را مانند سایر محصولات مبتنی بر ابر ارائه دهند. به عنوان مثال ، می توانید برای کمک به خواندن پایه دانش آنها شروع کنید.

اگر این کار نمی کند ، روی نماد چت از سمت راست حساب FreshBooks خود کلیک کنید و می توانید یک فهرست چت زنده را مطرح کنید. کمک بخواهید و باید دریافت کنید! در حالی که درست است که ممکن است بسته به حجم مشتری آنها در آن لحظه ممکن باشد مدتی طول بکشد ، در نهایت با کسی صحبت خواهید کرد که می تواند مستقیماً به شما کمک کند.

منفی: چیزی که من در مورد FreshBooks را دوست نداشتم

1. می توانید به سرعت گران شوید

با چنین لیست عالی از ویژگی ها و چیزهایی که من در مورد آن دوست دارم ، جای تعجب ندارد که FreshBooks با هزینه ای همراه باشد. من آنها را با چند برنامه حسابداری دیگر مبتنی بر ابر مقایسه کرده ام و به نظر می رسد که آنها در پایان زیاد هستند.

این امر از زمانی که قیمت گذاری آنها براساس تعداد مشتری های قابل پرداخت شما صورت می گیرد ، رشد اقتصادی پیدا می کند. من احساس می کنم این روش کاملاً منصفانه ای برای اداره امور نیست زیرا همه مشاغل به طور یکسان کار نمی کنند.

به عنوان مثال ، شما ممکن است شغلی را اداره کنید که به جریان مداوم مشتری جدید نیاز داشته باشد ، با این اقدام ، شما با سرعت نور از برنامه Lite خود عبور خواهید کرد زیرا فقط برای 5 مشتری قابل پرداخت امکان پذیر است..

از طرف دیگر ، برخی مشاغل روی مشتریان مکرر رونق می گیرند و اینها افرادی هستند که حداکثر سود را کسب می کنند. در حقیقت ، برخی حتی می توانند با برنامه Lite برای سنین طولانی بدون نیاز به به روزرسانی ، کنار بیایند.

2. راه فاکتور ارسال می شود

نمونه ای از فاکتور FreshBooks.امروزه مردم از کلیک کردن بر روی پیوندها ابراز کمتری می کنند.

به دلایلی ارسال فاکتور در FreshBooks واقعاً فاکتور را ارسال نمی کند. این بدان معناست که ایمیلی از FreshBooks به مشتری شما ارسال می شود – به آنها می گوید که آنها یک فاکتور آماده برای مشاهده دارند.

اگرچه بدترین روش برای انجام کارها نیستم ، اما می توانم مشاهده کنم که برخی از مشتریان با کلیک روی پیوندهایی که از طریق ایمیل وارد می شوند ، ابراز کمتری می کنند. امنیت سایبری این روزها یک درد واقعی است و شما نمی خواهید مجبور شوید یک به یک با مشتریان خود تماس بگیرید تا به آنها اطمینان دهید که کلیک بر روی این پیوند درست است!

3. هزینه اعضای تیم اضافی

بیشتر برنامه های حسابداری آنلاین برای کاربر اصلی به علاوه حداقل یک حسابدار کمک هزینه ای خواهد داشت. این حداقل به صاحب مشاغل و شخص مسئول مدیریت امور مالی اجازه می دهد تا به سیستم دسترسی پیدا کند.

بله ، شما می توانید این کار را در FreshBooks نیز انجام دهید ، اما آماده پرداخت هزینه اضافی باشید. قیمتی که برای ثبت نام پرداخت می کنید فقط برای شما است. هر کس دیگری که می خواهید به حساب های خود دسترسی پیدا کنید عضو تیم است – و در هر ماه 10 دلار اضافی هزینه دارد.

برنامه ها و قیمت های FreshBooks

ساختار قیمت گذاری در FreshBooks بسیار واضح است. تقریباً تمام ویژگی های اصلی اصلی با تمام برنامه ها همراه با چند مزیت اضافی که همراه با برنامه های گران قیمت تر در آن گنجانده شده است. Lite از 15 دلار در هر ماه شروع می شود و تمام راه را به Premium با 50 دلار در هر ماه می کشاند. همچنین گزینه ای برای ایجاد یک برنامه سفارشی وجود دارد.

امکانات
آرشیو
به علاوه
حق بیمه
مشتریان قابل پرداخت550500
صورت حساب Cuztomizedنامحدودنامحدودنامحدود
هزینه های ورودینامحدودنامحدودنامحدود
پیشنهاداتنهنامحدودنامحدود
واردات خودکار بانکیآرهآرهآره
گزارش های حساب ورودی مضاعفنهآرهآره
نگهدارنده مشترینهآرهآره
یادآوری پرداخت تأخیر خودکارنهآرهآره
پرداختهای پیشرفتهنه20 دلار در ماه20 دلار در ماه
اعضای تیم10 دلار / نفر10 دلار / نفر10 دلار / نفر
قیمت15 دلار در ماه25 دلار در ماه50 دلار در ماه

*توجه داشته باشید: FreshBooks دارای تخفیف حداکثر 70٪ تخفیف است. برای کسب بهترین دقت در قیمت گذاری ، به وب سایت رسمی مراجعه کنید: https://www.freshbooks.com/

اگر قصد استفاده از FreshBooks را برای طولانی مدت دارید ، تصمیم به پرداخت سالانه تخفیف کمی به شما می دهد. این حدود 10٪ تخفیف از قیمت اصلی شما خواهد بود – البته همه این موارد از جلو پرداخت می شود.

مهمترین چیزی که باید در مورد قیمت گذاری FreshBooks بدانید این است که در هر طرح تعداد مشتریانی که می توانید با سیستم مدیریت کنید ، تعیین می کند. این بدان معنی است که حتی اگر هرکدام از آنها 20 مشتری را به صورت چرمی شارژ کنید ، باید از برنامه Lite به Plus ارتقا دهید.

این موضوعی است که باید به طور جدی مورد توجه قرار دهید ، زیرا میزان پرداخت شما به میزان کار شما بستگی دارد.

حکم: آیا FreshBooks برای من است?

زمان صداقت وحشیانه است. FreshBooks تقریبا یکی از بهترین ابزارهای حسابداری مبتنی بر ابر است که مدت زمان زیادی با آن روبرو شده ام. این شرکت برای مشاغل کوچک مانند معدن بسیار مناسب طراحی شده است.

متأسفانه ، این یک تماس سخت است زیرا قیمت گذاری آنها نسبتاً بالا است. من همچنین احساس می کنم نحوه شارژ آنها بر اساس مشتری های قابل پرداخت کمی قرص دشوار برای بلعیدن است ، به خصوص که برنامه Lite فقط به 5 مشتری اجازه می دهد.

چه کسی برای FreshBooks طراحی شده است?

FreshBooks را به صورت رایگان امتحان کنید. شما می توانید 30 روز دسترسی نامحدود به FreshBooks داشته باشید.FreshBooks را به صورت رایگان امتحان کنید. شما می توانید 30 روز دسترسی نامحدود به FreshBooks داشته باشید. (بازدید)

بنابراین ، در حالی که ممکن است FreshBooks برای من نباشد ، من به راحتی می توانم مشاغل کوچک و متوسط ​​را ببینم که از این سیستم بی نهایت استفاده می کنند. این امر به ویژه با توجه به گستردگی سازگاری بانکی و همچنین میزان انطباق زیاد آنها صادق است.

سعی کنید به صورت رایگان: از FreshBooks به صورت آنلاین بازدید کنید

افشای اطلاعات: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map