سایت هایی مانند Fiverr (برای کارگران آزاد و استخدام کننده)

پنجر سایتی است که به آزادکاران اجازه می دهد تا خدمات خود را به بازار عرضه کنند. طی چند سال گذشته ، رشد شگرفی در صنعت آزاد ایجاد شده است. مدل ها و فرصت های جدید تجاری باعث ایجاد اقتصاد حیرت انگیز شده است.


به دلیل این رشد ، هم فریلنسرها و هم صاحبان مشاغل که به دنبال خدمات هستند ، اکنون انتخاب بسیار بیشتری دارند. با این وجود انتخاب به این معنی است که باید تصمیم گیری شود. این که آیا شما یک مترجم آزاد کسی هستید که به دنبال خدمات است – برای کدام بستر باید انتخاب کنید?

Fiverr چیست و چگونه کار می کند؟?

صفحه اصلی Fiverrصفحه اصلی Fiverr (اینجا را ببینید)

Fiverr.com به یکی از بزرگترین بازارهای جهان در زمینه خدمات دیجیتال تبدیل شده است. این خریداران و فروشندگان را برای همه چیز از رمزگذاری گرفته تا هنر متصل می کند. فروشندگان با مهارت ها و سطح مهارت های مختلفی همراه هستند.

مترجمان آزاد با استفاده از پلتفرم Fiverr می توانند تقریباً هر تصور را ارائه دهند ، تا زمانی که از طریق اینترنت قابل تحویل باشد. اوراق بهادار ، قیمت های ذکر شده و بررسی های قبلی مشتریان از فروش آنها به موارد جدید کمک می کند.

ثبت نام در اینجا رایگان است ، اما برای یافتن شغل یا مشاغل آزاد کارگران باید با آنها ثبت نام کنید. این سایت براساس دسته بندی های کاری تنظیم شده است و می توانید مانند کاتالوگ آنلاین آن را مرور کنید.

برای فروشندگان (فریلنسرها)

اگر به دنبال لیست کردن خدمات خود در Fiverr هستید ، اطمینان حاصل کنید که مشخصات فروشنده شما کامل است. یک ارائه گیگ به خوبی نوشته شده که خدمات خود را به وضوح توصیف می کند نه تنها می تواند به شما کمک کند فروش گیگ را بفروشید بلکه از اختلافات احتمالی نیز جلوگیری کنید.

دریافت رتبه های خوب پس از خدمات ارائه شده خود یک امتیاز اضافی است ، زیرا در پروفایل شما قابل مشاهده است. Fiverr فوراً برای مبالغه های تکمیل شده پرداخت می کند ، اما از هزینه شما کم می کند. اطمینان حاصل کنید که هنگام لیست قیمت های خود ، این مسئله را تعیین کرده اید. این سیستم عامل 80٪ به شما می پردازد (این بدان معنی است Fiverr 20٪ برش می دهد) از آنچه گیگ شما برای آن می فروشد.

مزایا شامل:

 • لیست رایگان برای خدمات شما
 • نیازی به پیشنهاد شغل نیست
 • نکاتی در مورد قیمت های گیگ بالا

برای خریداران (استخدام کنندگان)

با وجود ده ها هزار نفر از مشکلات موجود در Fiverr ، واقعاً بازار خریدار است. آنها همچنین طیف گسترده ای از مفرح ها را در اختیار شما قرار می دهند ، بنابراین تقریباً هر چیزی را می توانید در اینجا بیابید. قیمت ها شفاف هستند ، و آنچه می بینید اساساً آن چیزی است که پرداخت می کنید بدون هزینه پنهان.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید:

 • حواشی ارزان قیمت ممکن است با هزینه ای در کیفیت ارائه شود
 • جادوگران محبوب ممکن است مهلت های طولانی مهیج داشته باشند
 • کار گاه به گاه

5 گزینه های پنج گانه برای مترجمان و کارفرمایان

با این حال ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، اقتصاد کلاه گیس به معنای انتخاب بیشتر است. Freelancing با Fiverr شروع و پایان نمی یابد ، گزینه های بیشماری Fiverr در اطراف وجود دارد. در اینجا 5 سایت مانند Fiverr در نظر گرفته شده است:

1. کار کردن

Upwork - جایگزین برای Fiverrصفحه اصلی کار

Upwork یک بازار مشابه مانند Fiverr است اما بیشتر در بعضی زمینه ها تمرکز دارد. در اینجا پیشنهادهایی مانند طراحی گرافیک ، ادبیات و توسعه وب پیدا خواهید کرد. با همین روش ، این سایت به حرفه ای هایی که به دنبال کار اضافی هستند ، ابزاری برای یافتن پروژه ها ، برقراری ارتباط با مشتری های بالقوه و یک روش ایمن برای پرداخت هزینه ارائه می دهد..

نمایه شما به عنوان یک هدف کلی برای یک کارفرمای عمومی برای کارفرمایان آینده استفاده می شود ، بنابراین ضروری است که شخصی را بسازید که مناسب باشد. بیشتر از همه ، خود و کارهای خود را به درستی تبلیغ کنید.

چگونه کار می کند Upwork?

دسته بندی شغلی را که می خواهید در آن جا بیابید پر کنید و حتماً به مهارت های خود و سطح تخصص خود اشاره کنید. همچنین مهم است که کار شما به بهترین شکل ممکن انجام شود ، زیرا اگر نتوانید مشاغل را تحویل بگیرید ، ممکن است حساب شما بسته شود.

هرچند آگاه باشید که در اینجا هزینه های بالایی در رابطه با شغل وجود دارد. Upwork حدود 25٪ از هزینه های شما را پرداخت می کند و بالاترین میزان آن با 2.75٪ هزینه پردازش + مالیات بر ارزش افزوده + FX است. به عبارت دیگر ، ایجاد زندگی در اینجا به دلیل آن کمیسیونها ممکن است دشوار باشد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در اینجا مقایسه سر به سر بین Upwork و Fiverr آورده شده است.

مزایای Upwork به جای پنجر

برای فریلنسر:

 • عضویت رایگان
 • چشم انداز درآمد جانبی
 • برای مشتری های بلند مدت کمیسیون کمتری بپردازید

برای استخدام کننده:

 • جستجو و بررسی مؤثر
 • ابزارهای یکپارچه برای همکاری
 • صورتحساب منصفانه

2. توپال

توپتالصفحه اصلی Toptal

Toptal یک شبکه انحصاری از توسعه دهندگان نرم افزار برتر ، طراحان ، کارشناسان امور مالی ، مدیران محصول در جهان است. شرکت های برتر ، آزادکاران Toptal را به عنوان گزینه ایده آل برای بسیاری از پروژه های مهم استخدام می کنند.

به سادگی به وب سایت آنها رفته و روی “استخدام استعدادهای برتر” کلیک کنید و ثبت نام با جزئیات خود را شروع می کنید. تیم Toptal هنگام افزودن مهارت ها و خدمات ، مشخصات شغلی شما را بررسی می کند و سپس شما را با بهترین نامزدها مطابقت می دهد. پس از انجام بررسی شما ، می توانید کار را شروع کنید.

چگونه Toptal درآمد کسب می کند?

Toptal با شارژ افرادی که به دنبال تعامل با کارگزاران آزاد هستند درآمد کسب می کند. خود فریلنسرها هیچ کاری به این سرویس نمی پردازند. مبلغ شارژ شده دقیقاً همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد (احتمالاً هزینه نقل و انتقال بانکی نیز کمتر است).

مشتریان نرخ ساعتی را می پردازند که تقریباً دو برابر چیزی است که آزادکاران خواهان آن هستند. این بسته به هزینه های دریافتی می تواند در صورتحساب های بسیار سختی به پایان برسد. به عنوان مثال ، اگر فریلنسرها در هر ساعت 20 دلار درخواست کنند ، در هر ساعت 40 دلار به متقاضیان شارژ می شود.

مزایای Toptal به جای پنجر

برای فریلنسر:

 • پروفایل کار سفارشی
 • رابط کاربری ساده
 • برای مخاطبان جهانی کار کنید

برای استخدام کننده:

 • استخر مجموعه مهارت محدود
 • عموماً فریلنسرهای گران قیمت هستند

3. Freelancer.com

Freelancer.comصفحه شخصی Freelancer.com

Freelancer.com یک وب سایت بازار شلوغ است که به میلیون ها نفر از مشاغل در یافتن مترجمان کمک کرده است. اگر می خواهید کار با کیفیت بالا در بودجه معقول (برای خریداران و فروشندگان) انجام دهید ، Freelancer.com برای شما مناسب است.

Freelancer.com چه پیشنهادی دارد?

این وب سایت طیف گسترده ای از فرصت های شغلی مانند پروژه های نوشتن مقاله را برای طراحی وب و موارد دیگر ارائه می دهد. مترجمان آزاد ، با ساختن پروفایل های شخصی خود شروع کنید. مهارت ها و مهارت های خود را ذکر کرده و تجربیات خود را با عموم مردم به اشتراک بگذارید. سپس شغل هایی پیدا کنید که مناسب مهارت ها و مهارت های شما باشد. بهترین پیشنهاد خود را بنویسید ، جایزه بگیرید و درآمد کسب کنید.

مزایای Freelancer.com به جای پنجر

برای فریلنسر:

 • پروژه های بی شماری در دسترس است
 • تعامل در زمان واقعی با مشتریان
 • طرح اشتراک ارزان

برای استخدام کننده:

 • پشتیبانی فنی پاسخگو
 • تعامل آسان با مترجمان آزاد

4- PeoplePerHour

مردمپورصفحه شخصی PeoplePerHour

PeoplePerHour یکی دیگر از بازارهای کار آزاد مبتنی بر وب است که نیازهای تجاری را با استعداد مطابقت می دهد. این یک بستر ایده آل برای مشاغل کوچک و افراد است. در حالی که این پلت فرم استعداد جهانی را در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین به شما کمک می کند تا استعدادهای محلی را طبق مشخصات خود در اولویت قرار دهید.

چگونه PeoplePerHour کار می کند?

این پلتفرم همچنین انعطاف پذیری بودجه را در اختیارتان قرار می دهد و به شما امکان می دهد قیمت مناسب یا نرخ هر ساعت پرداخت را متناسب با خواسته ها و نیازهای خود تعیین کنید..

مزایای استفاده از PeoplePerHour به جای پنجر

برای فریلنسر:

 • روش های پرداخت ایمن
 • تعامل آسان با مشتری
 • پرونده ها و اسناد را به اشتراک بگذارید

برای استخدام کننده:

 • یافتن استعداد آسان
 • بسیاری از نامزدهای واجد شرایط
 • رابط کاربری آسان

5. Guru.com

guru.comصفحه اصلی Guru.com

Guru.com بستری است برای آزاد و کارفرمایان برای همکاری در پروژه ها. با دستیابی جهانی ، یک کارفرما می تواند از مجموعه گسترده ای از نامزدها به طیف گسترده ای از پرتفوی دسترسی داشته باشد. همه این کارها با استفاده از یک داشبورد ساده و یک رابط تمیز انجام می شود ، هم کار آزاد و هم کارفرمایان را آسان تر می کند.

Guru.com چه پیشنهادی دارد?

Guru شغلهایی را از برنامه نویسی ارائه می دهد & توسعه به نوشتن & خدمات ترجمه. دامنه شغلی این مجموعه مجموعه مهارت های مختلفی را نیز از خدمات حقوقی گرفته تا مهندسی و معماری ارائه می دهد. نگران نباشید ، به صورت رایگان بپیوندید ، مشاغل خود را پست کنید و دریافت نقل قول را شروع کنید.

مزایای Guru.com به جای پنجر

برای فریلنسر:

 • تیم پشتیبانی خوب
 • سیستم پرداخت آسان

برای استخدام کننده:

 • گروه جهانی استعدادها
 • رابط کاربری ساده
 • از روش های پرداخت چندگانه را انتخاب کنید

چرا از پرتال های کاری مانند Fiverr استفاده می کنیم?

این سوالی است که از طرف بسیاری از افراد ، آزاد و شغل و نیز مشاغل یکسان ، از من سؤال شده است. انگیزه هرکدام ممکن است متفاوت باشد ، اما دلایل قانع کننده ای برای انتخاب پورتال های شغلی مانند Fiverr یا هر یک از رقبای Fiver در لیست بالا وجود دارد..

برای افراد متقاضی شغل ، فقط به این دلیل که این اقتصاد کلاه گیس به معنای این نیست که بازار فروشنده است. به یاد داشته باشید ، شما با بقیه افراد متقاضی کار در اقتصاد هیجان نیز رقابت می کنید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که آیا وقت خود را برای درخواست مشتری نیز دارید. اگر تازه کار مالی را شروع کرده اید ، حتی نمی دانید شغل های بعدی خود را در کجا بیابید! (اگر به کمک نیاز دارید ، ما 10 مکان را در آنجا لیست کرده ایم که می توانید مشاغل آنلاین مشروع پیدا کنید.) در حالی که آزادکاران فصلی اغلب می توانند به تنهایی زنده بمانند ، در ابتدا این کار ساده ای نیست.

برای مشاغل ، این به طور عمده مربوط به آنچه پولی است معنا دارد. امروزه مشاغل كوچك زیادی وجود دارند كه با بودجه كوچك كار می كنند. بزرگترین مشکل معمولاً حقوق و دستمزد شایع است ، بنابراین بر روی تجارت اصلی خود متمرکز شوید و سایر کارهای توسعه وب یا مشاغل پشتیبانی را برون سپاری کنید.

این می تواند به شما در حل مشکلات کمک کند و در عین حال راحت تر خط پایین خود را نیز مدیریت کنید.

گزینه های Fiverr – افکار نهایی

اقتصاد کلاه گیس فرصتی را فراهم می کند ، اما بستری از گل رز نیست. فریلنسرها عمدتاً با نبردهای صعب العبور مبارزه می کنند ، حتی اگر مایل به ارائه خدمات عالی با نرخ مناسب باشند. بزرگترین مسئله بین خریداران و فروشندگان اعتماد به نفس است – و این جایی است که وب سایت هایی مانند Fiverr وارد می شوند.

با فعالیت به عنوان واسطه ، بسترهای کاری به سوخت رسانی به اقتصاد حیرت انگیز کمک می کنند و اطمینان حاصل می کنند که آزادکاران در هنگام باز کردن خیابان اختلاف برای مشاغل پرداخت می شوند. با این وجود ، همه اینها اغلب با قیمتی همراه می شوند – بعضی اوقات ، قیمت بسیار تند.

توصیه من به فریلنسرها این است که در حواشی خود سخت تلاش کنید ، اما سعی کنید وب سایت پرتفوی خود را بسازید. به عنوان برنامه ریزی برای آینده فکر کنید. از سایت هایی مانند Fiverr بیاموزید و از تجربه خود در رابطه با مشتریانی که در آنجا هستند برای مدیریت خود در آینده استفاده کنید.

برای مشاغل ، بسترهای شغلی اکثراً بی خطر هستند ، اما فریلنسرهای فصلی معمولاً به دلیل مبلغی که این سیستم عامل ها شارژ می شوند ، از خود دور می شوند. این واقعیت را در نظر بگیرید ، بنابراین اگر به دنبال یک متخصص واقعی هستید ، ممکن است پیمانکاران مستقل مشکل اصلی شما باشند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map