سایت هایی مانند AppSumo: یافتن معاملات بیشتر در گزینه های AppSumo

AppSumo سایتی است که معاملات مربوط به نرم افزار را ارائه می دهد. این بازار دیجیتال مدت زیادی است که وجود دارد و فقط معاملات مداوم را ارائه می دهد. از آنجا که فروش هر نوع از نظر ماهیتی گذرا است ، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر معاملات در سایتهایی مانند AppSumo به طور مکرر تغییر می کند.


اگرچه AppSumo یکی از قدیمی ترین مکانهای این طبیعت است که به معنای این نیست که شما فقط با یک منبع گیر کرده اید. امروز ، تعداد زیادی wannabes وجود دارد که سعی کرده اند مدل AppSumo را دنبال کنند – برخی از آنها موفق تر از سایرین.

با وجود تعداد فزاینده ای از بازارهای نرم افزاری که ظاهر می شوند ، این وب سایت ها چقدر در برابر AppSumo پشته هستند بیایید عمیق تر به این گزینه ها بپردازیم و ببینیم چه می کنیم.

* افشای اطلاعات: در این پست از لینک های وابسته استفاده می شود. در صورت خرید از طریق لینک های ما ، ما یک کمیسیون (بدون هزینه اضافی برای شما) کسب می کنیم. این کمک می کند تا هزینه نویسنده و هزینه های سایت ما را تأمین کنیم.

درباره AppSumo

وب سایت appumoصفحه اصلی AppSumo (اینجا را ببینید)

AppSumo تقریباً یک دهه است که در تجارت بازار نرم افزار فعالیت داشته است. این پلت فرم در سال 2011 تأسیس شد و به صدها نفر از توسعه دهندگان و ناشران نرم افزار کمک کرد تا بخش هایی از پول کسب کنند.

معاملات و تخفیف های عمر نرم افزار

تعدادی از انواع معاملات از طریق AppSumo ارائه شده است که قابل توجه ترین آنها است معاملات طول عمر. این بدان معناست که خرید آن نرم افزار یا خدمات از طریق سیستم عامل یک هزینه یک طرفه است و می توانید برای همیشه از آن استفاده کنید. گذشته از آن ، معاملات سالانه و حتی آزاد نیز وجود دارد.

به نظر می رسد با افزایش تعداد بازارها ، AppSumo در برابر رقابت سخت پیش می رود. در زمان نوشتن ، AppSumo تعداد 66 معاملات را ذکر کرده است – که هنوز هم مقدار قابل توجهی است.

AppSumo را مرور کنیدپیشنهادات فعلی موجود در AppSumo (برای مرور این معاملات اینجا را کلیک کنید).

آنها نرمافزارهای موجود را در گروههای کاملاً وسیعی تقسیم می کنند ، اما ظاهرا مناطق پر طرفدار در بازاریابی و تولید سرب وجود دارد. البته موارد عجیب و غریب در مواردی مانند کتابهای الکترونیکی و سایر مطالب اطلاع رسانی وجود دارد.

بهترین بخش استفاده از AppSumo این است که می توانید معاملات نرم افزاری جامعی را در هر زمان دریافت کنید و دیگر نیازی به انتظار برای فروش جمعه سیاه یا دوشنبه سایبر نیست.

AppSumo برای چه کسی است: وبلاگ نویسان حرفه ای ، بازاریاب های وابسته ، مشاغل کوچک.

از AppSumo بازدید کنید

5 بهترین گزینه های AppSumo

1. StackSocial

صفحه اصلی Stacksocial

اگر به دنبال یافتن AppSumo به سایتی مشابه StackSocial رفته اید ، اولین واکنش شما احتمالاً “WOW” خواهد بود. StackSocial چند سال پس از AppSumo راه اندازی شد و از آن زمان به بعد به شدت در حال رشد است.

از زمان شروع کار ، Stacksocial ادعا می کند که برای مشتریان بیش از 50 میلیون دلار درآمد داشته است ، بازدید کنندگان را بیش از 1.5 میلیارد دلار پس انداز کرده است و بیش از چهار میلیون معاملات را در این لیست ذکر کرده است. با هر معیار که یک نرم افزار و دلار بسیار بزرگ است.

به معنای واقعی کلمه صدها معاملات در StackSocial وجود دارد و پلت فرم از مرحله “نرم افزار فقط” رشد کرده است. در حال حاضر عملاً یک پلتفرم کامل تجارت الکترونیک است که در مورد همه چیز از وسایل نقلیه خودکار گرفته تا لوازم جانبی مد نیز معاملات دارد.

گرچه ممکن است در این میان خیلی خوشحال نباشند ، واقعاً چیزی برای گریه کردن وجود ندارد ، زیرا StackSocial هنوز قدرت خود را در ارائه نرم افزارهای اصلی حفظ کرده است. جستجوی سریع برای “VPN” به تنهایی بیش از 20 گزینه را برای انتخاب فراهم آورد.

StackSocial به راحتی بهترین گزینه AppSumo است که تا به امروز پیدا کرده ام. در حقیقت ، بسیار از AppSumo بر حسب آنچه در هر زمان معین ارائه می شود ، پیشی می گیرد.

StackSocial برای چه کسی است: هر کس

از StackSocial دیدن کنید

2. نمایندگی

صفحه اصلی نمایندگی

با مقایسه با دلیل قدرتمند ذکر شده در بالا ، به نظر می رسد Dealify کمی از معاملات ناامیدکننده برخوردار است. در حقیقت ، وقتی من به سایت ضربه زدم ، فقط 6 معامله در دسترس بود. حتی با در نظر گرفتن معامله هایی که می شوند و می روند ، داشتن کمتر از ده معامله در کل سایت کمی به نظر می رسد.

گذشته از پیشنهاد نسبتاً ناچیز ، صفحه فیس بوک Dealify نیز تنها با چند صد دنبال کننده در معرض دید محدود است. Dealify واقعاً وانمود نمی کند که با دیگری مخالف است ادعای مالک او این سایت را از “اشتیاق به بازاریابی آنلاین و رشد هک” شروع کرد.

قله بازاریابی آنها آنها را به بازاریابان و “هکرهای رشد” هدف می دهد ، اما با نگاه به اولین معامله نمایش ، من خیلی قانع نبودم. این یک پیشنهاد برای برنامه مدیریت پسورد بود.

چه کسی Dealify است برای: هکرهای رشد ، بازاریاب ها ، مشاغل کوچک

به نمایندگی مراجعه کنید

3. PitchGround

صفحه اصلی PitchGround

وقتی یک شرکت بازار از تعداد معاملاتی که در آن فعال است ، تعداد کارمندان بیشتری دارد ، اگر من مالک آن بودم ، کمی نگران خواهم شد. متأسفانه این موقعیت فعلی است که به نظر می رسد PitchGround خودش را پیدا کرده است.

من اولین بار این سایت را هنگام انجام تحقیقات اساسی درباره AppSumo پیدا کردم – تبلیغ PitchGround دائماً در گوگل نشان می داد و می گفت “شما می توانید بهتر انجام دهید”. این بدان معنی است که تیم بازاریابی آنها به طور جدی مشتریان AppSumo را هدف قرار می دهد. شاید زمان بیشتری برای تهیه منابع برای کاربران خود صرف شود.

نگاهی گذرا از طریق سایت PitchGround در مجموع 27 معاملات را نشان داد – تنها 5 مورد از زمان تولید این مقاله فعال بودند. مابقی به عنوان “فروخته شده” علامت گذاری شده است. گذشته از این ، بازدید کنندگان سایت دائماً از طریق مجموعه ای از پاپ های بسیار آزار دهنده ، برای اعلان های معامله خود ثبت نام می کنند..

چه کسی PitchGround برای: مشاغل کوچک ، بازاریابان ، وبلاگ نویسان طرفدار

از PitchGround بازدید کنید

4. DealFuel

صفحه اصلی DealFuelصفحه اصلی DealFuel

DealFuel به جای تمرکز فقط روی صاحبان وب سایت یا مشاغل ، طیف گسترده ای از نرم افزارهای چند منظوره و حتی منابع بسیار مفید را ارائه می دهد. برخی از نمونه های اینها پاک کننده های ناخواسته برای رایانه های شخصی یا حتی بسته های آگهی برای استفاده در تجارت است که برخی از آنها حتی به صورت رایگان داده می شوند.

با انتخاب 21 صفحه از معاملات ، مرور سایت ممکن است مدتی شما را بگیرد. آنها این کار را با چندین راه مرتب سازی از طریق معاملات ارائه شده آسانتر کرده اند. نکته قابل توجه این است که DealFuel دارای مقوله های ویژه ای است که وردپرس و پلاگین ها را پوشش می دهد – برای بسیاری از دارندگان سایت در خارج عالی است.

در یک نگاه ، این عملیات کوچک دیگری است که توسط یک گروه اصلی از مردم اجرا شده و موفق به ایجاد یک سایت موفق شده است. الهام بخش برای هر صاحب سایت دیگری که از معاملات خود برای رشد سایت های خود استفاده می کند ، بله?

برای چه کسی DealFuel است: دارندگان سایت وردپرس ، مشاغل کوچک ، متقاضیان معامله منظم

بازدید از DealFuel

5. معامله آینه

صفحه اصلی DealMirrorصفحه معامله Mirro

Deal Mirror بسیار به معاملات نرم افزاری متمرکز است تا به رشد وب سایت کمک کند. آنها تعدادی پیشنهاد ارائه می دهند که دسته بندی ها را شامل می شود از بازاریابی گرفته تا تحلیل اجتماعی. متأسفانه ، به نظر می رسد که در زمان نوشتن ، پیشنهادات محدودی وجود دارد.

در حالی که آنهایی که من پیدا کردم نسبتاً مفید بودند ، به نظر می رسد در عمق آنچه در اینجا موجود است ، کمی عمق وجود ندارد. با این وجود ، خوب است که آنها مشکلات سایت های جدیدتر را درک کرده و دسته ای با عنوان “معاملات زیر 20 دلار” ایجاد کرده اند.

معاملات در اینجا همچنین با ضمانت رضایت, و آنها هرگونه خریدی را که می خواهید بازپرداخت می کنند ، بدون سؤال.

چه کسی معامله آینه است برای: وبلاگ نویسان حرفه ای ، مشاغل کوچک و متوسط

از DealMirror دیدن کنید

نحوه کار بازارهای نرم افزار

مدل کار نسبتاً ساده است.

بازارها به توسعه دهندگان ، ناشران یا ارائه دهندگان خدمات دسترسی پیدا می کنند و شرایط “معامله” را مذاکره می کنند. این معاملات اغلب منحصر به بازار است تا بتواند یک عامل فروش قانع کننده را ایجاد کند.

سپس بازارها وظیفه دارند تا این معامله را تا حد ممکن برای بازدید کنندگان خود جذاب کنند. در ضمن ، برای هر فروش که مرد را در وسط (بازار) قرار داده است ، کاهش می یابد – بعضی اوقات مبلغ قابل توجهی.

نمونه های AppSumoمثال – پس انداز هنگفتی که در AppSumo یافت می شود ، در نرم افزار بازاریابی مانند Boost و دیگران تا 96٪ صرفه جویی می کند.

این استراتژی سه گوشه ای مزایای همه افراد را درگیر می کند. منبع نرم افزار دسترسی به بازار آزاد به بخش مشتری غیرمستقیم غیرقابل دسترسی می دهد و بازار بخشی از هر فروش را بدست می آورد. سرانجام ، خریدار با تخفیف بسیار خوبی مواجه می شود.

بسیاری از بازارهای معاملاتی با شرکت های وابسته نیز کار می کنند ، بنابراین شما به احتمال زیاد با سایت هایی مواجه خواهید شد که معاملات بیشتری را در بیش از یک بازار ارائه می دهند. این امر بیشتر به گسترش بازارها کمک می کند تا اینترنت را گسترش دهند.

در حقیقت ، اگر علاقه مند باشید ، خودتان می توانید یک سایت وابسته راه اندازی کنید و از معاملات ارائه شده توسط این بازارها استفاده کنید.

نتیجه گیری: آیا بازارهای معاملاتی مفید هستند?

در حال حاضر شما احتمالاً متوجه شده اید که اکثر این سایت های معامله گر به سمت صاحبان وب سایت هستند که به دنبال گسترش رشد هستند. محتوا و سئو هسته اصلی هر وب سایت یا وبلاگ است ، اما گسترش دسترسی به آن یک موضوع متفاوت است.

دسته های محبوب برای معاملات نرم افزار شامل موارد زیر است:

 • ساختمان وب سایت
 • دوره ها و راهنماها
 • مدیریت جستجوگرها
 • فروش و تولید سرب
 • بازاریابی و توسعه

وب سایت های معامله به روش های بیشتر از یک مفید هستند. اولین مورد بدیهی است – پس انداز هزینه. معاملات موجود در اکثر این سایت ها اغلب در ارائه آنها بی نظیر است. به عنوان مثال از فرصت خرید مجوز مادام العمر برای یک برنامه استفاده کنید نه اینکه مجبور به پرداخت هزینه های تکراری سالانه شوید.

دوم کمی لطیف تر است. بیایید پرونده یک صاحب سایت وابسته را که می خواست برخی از برنامه ها برای کمک به نسل سرب باشد ، در نظر بگیریم. گذشته از جستجوی معامله برای آنچه در بازار می خواهید ، می توانید از طریق پیشنهادهای جایگزین نیز جستجو کنید تا ببینید آیا می توانید چیزی بهتر پیدا کنید یا ارزش خوبی برای پول شما دارد.

همچنین بخاطر داشته باشید که این معاملات مرتباً تغییر می کنند ، بنابراین می توانید همیشه به عقب برگردید تا ایده های جدیدی راجع به چه نرم افزاری به بهترین وجهی برای تجارت شما بدست آورند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map