Spocket Dropshipping را در یک سطح متفاوت ارائه می دهد

به عنوان یک شرکت نسبتاً جدید, اسپیک می توانست به راحتی به عنوان یکی دیگر از راه اندازی گرسنه که در تلاش است تا آن را در بازار سودآور خدمات dropshipping بزرگ قرار دهد ، اشتباه گرفته شود.


با این حال ، هنگامی که ما با او صحبت کردیم مدیرعامل صبا محب پور, این روی ما طلوع کرد که آنها فقط یک شرکت فنی دیگر نیستند که به دنبال ایجاد استراحت بزرگ باشند. در حقیقت ، Spocket مسئولیت انقلابی در نحوه برخورد با dropshipping را بر عهده داشته است و این موفقیت را داشته است که همراه آن باشید.

مصاحبه ما عمیقاً به ریشه های Spocket می رسد و اینکه چگونه می توانند با ایستادگی در دریایی از خدمات dropshipping در حالی که هنوز هم در آن قرار دارند ، خود را برای موفقیت آماده کنند..

صفحه اصلی Spocket

Origins Spocket

در حالی که این شرکت به طور رسمی در سال 2017 تأسیس شد ، ایده Spocket در آثار مدیرعامل و بنیانگذار صبا محب پور در طی روزهای دانشگاه خود در UBC بود..

محبور با صراحت یادآوری می کند که چگونه یک فیلم یوتیوب عامل مهار او برای ورود به دنیای برنامه نویسی بوده است.

(من) با الهام از یوتیوب یک ویدئوی 17 ساله که یک اپلیکیشن را به یاهو فروخت ، شروع به یادگیری برنامه نویسی کردم و برنامه ای را با نام Vendchat شروع کردم. در حالی که ما مجبور بودیم این کار را تعطیل کنیم ، من از طریق تجربه و voila چیزهای زیادی یاد گرفتم! اسپیک متولد شد.

اما قبل از این که Spocket واقعاً بتواند فعالیت را برخاست ، مسئله آشنایی با بازار تجارت الکترونیک و تلاش برای ورود به این صنعت وجود داشت..

برای موهب پور و تیم ، گام منطقی ایجاد فروشگاه آنلاین بود ، اما آنها به زودی متوجه شدند که پیدا کردن تأمین کنندگان قابل اعتماد ، سفارش دستی هر محصول ، سهام خود را نگه می دارد: همه اینها برای شرکتی که هنوز در تلاش است پایش را پیدا کند بسیار غیر عملی بود..

صبا محب پور ، بنیانگذار Spocket و تیم.

در طول تحقیقات وی بود که محب پور متوجه شد که نگهداری سهام برای بسیاری از خرده فروشان یک مشکل بزرگ است. این جرقه ای بود که برای ایجاد پایه و اساس Spocket لازم بود: یک راه حل بدون خطر برای تجارت الکترونیکی.

مانند اکثر استارتاپ ها ، Spocket قبل از ایجاد خود مجبور به مقابله با چند برآمدگی در طول جاده بود ، اما یک دست انداز مخصوص جاده کاملاً از دست آنها خارج بود. در طول زمان بود برنامه Techstars سیاتل, که این شرکت در دسامبر سال 2017 پذیرفته شده بود ، که محب پور به دلیل سیاست های سختگیرانه تر سفر ، در حضور در این شرکت مشکل داشت.

خوشبختانه ، همه اینها در پایان کار شده است.

“شهروند ایرانی در آن زمان و با سیاست های جدید ترامپ در جای خود بود – من نمی توانستم چنین کاری کنم. اما تیم من به نمایندگی از شرکت شرکت کردند! ما از آن زمان به تازگی ارتفاعات جدیدی را فتح کرده ایم – از دور بودجه شگفت انگیز ما تا رشد تعداد خرده فروشان روی سیستم عامل ما. این یک پروژه بسیار هیجان انگیز است! “.

ایستادن در حالی که متناسب با

البته ، پا گذاشتن در صنعت dropshipping چیزی بیش از ایجاد شرکت و ارائه خدمات برای آن نبود. تیم Spocket مجبور بودند درک کنند که چه چیزی مربوط به “نگهداری سهام” و “پایین نگه داشتن خطرات” برای یک خرده فروش آنلاین است.

اگر آنها می خواستند در میان دریا از خدمات dropshipping بایستند و کاملاً با نیاز مشتری یا مشتری منطبق شوند ، آنها باید درک کنند که بزرگترین مشکلات در dropshipping چیست و چگونه Spocket قصد دارد با آنها بطور متفاوتی مقابله کند..

Dropshipping ، به طور کلی محدود به تامین کنندگان چینی بوده است. ماه تحویل ماه دقیقاً در این قرن رضایت فوری کار نمی کند. برای اینکه خرده فروشان در مواجهه با غول هایی مانند آمازون ، شانس منصفانه ای برای موفقیت داشته باشند ، باید زمان حمل و نقل کوتاه و رقابتی باشد.

ترجیح محصولات محلی به همراه محصولات با کیفیت آزمایش شده و از نظر اخلاقی رو به افزایش است و با توجه به این موضوع ، ما برای کاهش زمان حمل و نقل ، از تامین کنندگان اصلی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا سوار می شویم و اطمینان حاصل می کنیم که کیفیت جای نگرانی نیست..

موقعیت یابی خود به عنوان خدماتی که نه تنها زمان حمل و نقل بهتر را فراهم می کند بلکه محصولات محلی با کیفیت بالا نیز آنها را یک قدم بالاتر از میانگین خدمات dropshipping قرار می دهد.

برنامه اسپیک و قیمت گذاری از مارس 2019 (منبع)

اما تیم Spocket از این امر راضی نبود. محب پور به ویژه متوجه شد که بسیاری از بسته بندی های عرضه کنندگان تمایل به سایه انداختن برند خرده فروشان دارند. برای مقابله با آن ، آنها با تأمین کنندگان اصلی همکاری ایجاد کرده اند تا فقط از بسته های خنثی استفاده شود ، و فاکتور خرده فروش توسط تهیه کننده به جعبه اضافه شود.

برای اضافه کردن گیلاس در بالا ، Spocket باعث می شود تا تجار بتوانند قبل از افزودن آن به فروشگاه خود ، با استفاده از سفارشات نمونه ای که درست در صفحه جستجو در دسترس هستند ، محصولات خود را چک کنند..

با پرداختن به همه این موارد و ارائه خدمتی که هم از نظر کیفیت و هم با سرعت ارائه شود ، Spocket در حال تنظیم بهترین خدمات dropshipping برای خرده فروشان آنلاین است..

نه فقط یک سرویس بلکه یک راه حل

علی رغم اینکه اسكوپ در تمام سیلندرها اجرا می شود ، محب پور و تیمش هرگز آنچه را كه این شركت قصد داشت باشد از بین نرفتند. و این فقط بیش از یک شرکت خدماتی دیگر ، بلکه راه حلی برای خرده فروشان است.

این به معنای ترک خوردن سر آنها برای چگونگی حل مسئله ای است که مدت هاست خرده فروشان آنلاین را گرفتار می کند.

ما در حال حل مسئله 1.1 تریلیون دلار اعوجاج موجودی هستیم ، خدمتی را ایجاد می کنیم که به کارآفرینان اجازه می دهد تا ضمن رها کردن برند ، برند خود را بسازند ، محصولات با کیفیت منبع را از فروشندگان محلی تهیه کنند و حمل و نقل سریع انجام شود..

Spocket در حال اتوماتیک کردن کلیه مشاغل “خسته کننده” است تا خرده فروشان بتوانند روی بازاریابی ، مارک تجاری و تبدیل متمرکز شوند.

این یک کار بزرگ برای یک شرکت است که فقط بیش از یک سال قدمت دارد (!) بلکه برای Spocket فقط این نیست که یک داستان موفقیت دیگری باشد ، بلکه در مورد ایجاد شکاف بین خرده فروشان و بازار دیجیتال است..

وی گفت: “ما بخشی از این انقلاب بزرگ تجارت الکترونیکی بوده ایم که به هر کسی که دارای اتصال اینترنتی است اجازه می دهد فروشگاه را راه اندازی کند و آن را بزرگ کند. ما اطمینان می دهیم که تجربه شما به عنوان خرده فروش بدون سکسکه در زمینه تهیه و تحویل محصول! “

پلت فرم محصولات به خرده فروشان کمک می کند تا محصولات منبع را داشته باشند

با این حال ، در پایان روز ، چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در Spocket کاربران آنها شده و محب پور به ما می گوید دیدن خرده فروشان که از Spocket برای مشاغل آنلاین خود استفاده می کنند چقدر مهم و خوشحال کننده است..

وی گفت: “بزرگترین انگیزه ما این است که به کارآفرینان توانمند شویم: دیدن هزاران خرده فروش در حال راه اندازی مشاغل خود از طریق Spocket بصورت غیر واقعی است. ما به واسطه تعداد مغازه های بسیار جذاب که محصولات Spocket را جمع آوری می کنند و با سبک منحصر به فرد خود ، آنها را به خود اختصاص می دهیم ، بسیار سپاسگزار و سپاسگزار هستیم.

Spocket با داشتن هزینه صفر صعودی ، پردازش خودکار و محصولات تأیید شده ، توانسته است مدت زمان ساخت فروشگاه را به نصف کاهش دهد ، و منابع قابل اطمینان را برای خرده فروشان فراهم کند: تأثیری که در واقع در بازار دارند باعث می شود آنها فشار بیشتری برای دستیابی به بیشتر!

دستیابی به موفقیت و شکستن نقاط عطف

Spocket تقریباً حدود یک سال است که وجود دارد ، اما در حال حاضر آنها موفق به ریختن شده اند تعدادی از نقاط عطف و موفقیت. مدیرعامل محب پور با صراحت یادآوری می کند که چگونه آنها در طول برنامه Techstars و گسترش به WooCommerce موفق به جذب سرمایه گذار شدند.

سفر Spocket کاملاً بزرگ بوده است – با وجود عدم توانایی من برای رفتن به برنامه Techstars ، با وجود اینکه نزدیک شد 1.5 میلیون دور با سرمایه گذاران مانند Mistral Venture Partners ، 7 Gate Ventures ، Panache Ventures و Plug and Play تعطیل شود..

… ما ماه گذشته (آگوست 2018) به WooCommerce گسترش یافتیم ، و به خرده فروشان بیشتری این فرصت را می دهیم تا تجارت خود را ساده تر کنند ، و این یک نقطه عطف بزرگ است.

برنامه Spocket Shopify (دانلود)

افزونه وردپرس Spocket (دانلود)

نقطه عطف بزرگ دیگر برای Spocket رسیدن به 25000 خرده فروش در کمتر از یک سال بود که تعداد آنها همچنان در حال افزایش است. کافی است بگویم ، سخت کوشی آنها پرداخت می شود.

امروزه ، Spocket از فروشندگان در هر پنج قاره با کمک به راه اندازی و مقیاس بندی فروشگاه های آنلاین خود پشتیبانی می کند. در مورد خود تیم ، آنها یک تیم دو نفره را با یک مکان اصلی در ونکوور به 11 عضو با طراحان در هند ، توسعه دهندگان در برزیل و عملیات در فیلیپین گسترش داده اند. همه اینها همچنین قدرت شرکت را در تنوع نشان می دهد.

ساختن برای آینده (و برای کاربران)

به همان اندازه موفقیتی که Spocket در حال حاضر از آن برخوردار است ، محب پور و تیم هنوز چشم به آینده دارند که قصد دارند کارهای بزرگی را برای شرکت در نظر بگیرند.
صبا محب پور ، بنیانگذار Spocket

وی گفت: “ما قصد داریم Spocket را به سیستم عامل های دیگر ، جدا از WooCommerce و Shopify ، بیاوریم تا مهم نیست که کارآفرینی در اینترنت کجا باشد ، آنها بتوانند با Spocket سریعتر رشد کنند..

ما مایل به ایجاد یک پایگاه دانش برای خرده فروشان هستیم تا از همان ابتدا در این سفر حماسی به آنها مراجعه کنند ، و از همه مهمتر ما مشتاقانه منتظر ارائه راه حل های سریع برای خرده فروشان بیشتر در سراسر جهان هستیم. “

بخش اصلی ساخت یک بستر بهتر با Spocket درک کاربران آنها است. برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، این بدان معنی است که خود را به عنوان بستر مناسبی برای کمک به کاربران در توسعه تجارت خود قرار می دهند.

Spocket برای کمک به مقیاس مشاغل کوچک و متوسط ​​ساخته شده است.

با رشد مشاغل ، ردیابی موجودی یا هر فرایند شخصی به مراتب دشوار می شود: ما همه کار دستی را مدیریت و به صورت خودکار انجام می دهیم ، به طوری که بازرگانان می توانند تمام توجه خود را به تبلیغات ، بازاریابی ، بهینه سازی فروشگاه ، حفظ مشتری بکشند: همه مهم. بخش هایی از اجرای یک فروشگاه اینترنتی موفق.

محب پور ادامه می دهد ، “خرده فروشان می توانند محصولات بدون نیاز به مجوزها و قراردادها را از چندین تامین کننده اضافه کنند ، زیرا ما این کار را انجام داده ایم: این امر باعث می شود طیف وسیع تری از محصولات در دسترس خرده فروشان قرار گیرد ، البته این موارد را نیز با قیمت های بسیار پایین تخفیف نمی دهیم. مشاغل سریعتر ، روانتر و بهتر نتیجه Spocket بوده است! “

Dropshipping در یک سطح متفاوت

برای هر شرکتی یا استارتاپی دشوار است وقتی با دریایی از رقبا روبرو شوید ، اما با وجود تنها یك سال بودن ، Spocket توانسته است فقط با سرویس dropshipping خود این كار را انجام ندهد ، آنها به طور كلی این كار را انجام می دهند. سطح متفاوت.

اما رسیدن به آن سطح از موفقیت آسان نبود و همه اینها به عنوان یک تیم واقعاً پرشور وابسته بودند. مدیرعامل صبا محب پور هنگام توصیف مردمی در Spocket می گوید:

ما تیمی متشکل از افراد پرشور و کنجکاو از سراسر جهان هستیم. ما به مشتریان خود گوش فرا می دهیم و دائماً مشغول تکامل Spocket به نسخه بهتر خود هستیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map