نظرسنجی: آیا وبلاگ نویسان فریلنسر را استخدام می کنند؟

اکثر مردم اکنون کسی را می شناسند که یا زندگی خود را به عنوان یک مترجم آزاد انجام می دهد و یا از بسترهای مختلفی برای بدست آوردن پول اضافی استفاده می کند. Gig Economy طی چند سال گذشته روند صعودی داشته و هیچ نشانه ای از کند شدن آن وجود ندارد.


بر اساس دفتر آمار آمریكا, 16.5 میلیون نفر تنها در ایالات متحده فریلنسر محسوب می شوند. و یک گزارش نیروی کار آینده 2018 از Upwork نشان می دهد که تقریبا نیمی (48٪) شرکت های ایالات متحده در حال حاضر از فریلنسر استفاده می کنند ، نسبت به سال 2017 43٪.

در سطح جهان ، متوسط ​​نرخ ساعتی برای یک فریلنسر 19 دلار است. این باید به اندازه کافی جذاب باشد زیرا بیش از نیمی (51٪) آزادکاران می گویند که هیچ مبلغی پول آنها را مجبور نمی کند دوباره یک کار سنتی را انجام دهند..

این ما را به آخرین سؤال ما سوق می دهد: آیا افرادی که “وبلاگ” می کنند مترجمان آزاد استخدام می کنند؟ برای پاسخ به این سوال ، BuildThis.io نظرسنجی ایجاد کرده و نتایج جالبی را از آن خود کرده است.

نظرسنجی کاربر: بلاگرها چقدر برای استخدام مترجمان هزینه می کنند؟ به دوستت بگو

Contents

5 مورد از تحقیق ما

ما به گروهی از 22 وبلاگ نویسان رسیدیم تا بدانیم که آیا آنها از مترجمان استفاده می کنند ، چگونه از آنها استفاده می کنند و نگرششان را نسبت به کار برون سپاری یا حفظ آن در خانه می گیرند. 5 راه اصلی مورد بررسی ما چشم انداز بود.

1- 66.7٪ از وبلاگ نویسان که با آنها مصاحبه کرده ایم ، کارگران استخدام کننده استخدام می کنند

بررسی وبلاگ نویسانآیا وبلاگ نویسان فریلنسر را استخدام می کنید?

وقتی از آنها سؤال شد که آیا آنها مترجمان آزاد استخدام می کنند ، اکثریت (66.7٪) گفتند که این کار را انجام می دهند. باقیمانده (33.3٪) تمام کارهایی که در خانه انجام می دهند را حفظ می کند.

چرا وبلاگ نویسان استخدام آزاد کار نمی شوند?

از پاسخگویانی که استخدام آزاد کارگران نیستند ، برخی از متداول ترین دلایلی که آنها برای تصمیم خود آورده اند:

 • من خودم از انجام این کار لذت می برم
 • محدودیت های بودجه
 • نگرانی در مورد کیفیت کار
 • برون سپاری فاقد اصالت است

2- 50٪ از وبلاگ نویسان ماهانه کمتر از 500 دلار هزینه می کنند

مبلغ وبلاگ نویسان هر ماه چقدر برای استخدام مترجمان هزینه می کنند?

نیمی (50٪) از پاسخ دهندگان این نظرسنجی می گویند که آنها در هر ماه زیر 500 دلار را برای کارگران آزاد هزینه می کنند. 25٪ بین 10000 $ – 3،000 دلار خرج می کنند ، 18.8٪ بین 501- $ 1،000 دلار و 6.2٪ باقی مانده ماهانه بیش از 5،000 دلار خرج می کنند.

3- Upwork ، Fiverr ، Peopleperhour و Freelancer.com در بین وبلاگ نویسان محبوب ترین هستند

وبلاگ نویسان آزادکاران خود را از کجا استخدام می کنند?

اکثر وبلاگ نویسان که با آنها مصاحبه کرده ایم از Upwork (3/31٪) برای پیش بینی و استخدام آزادکاران مناسب استفاده می کنند. دومین پلتفرم مشهور Fiverr (18.8٪) است و پس از آن Freelancer.com و Peopleperhour (هر دو به ترتیب 12.5٪).

هر دو Upwork و Fiverr ترکیب بیش از 50٪ از سهام را به خود اختصاص داده اند.

4- گروه های فیس بوک ، LinkedIn و جامعه مکان های دیگری هستند که افراد به دنبال منابع برون سپاری هستند

در حالی که پلتفرم های آنلاین وجود دارد که برای اتصال فریلنسرها با مشتری ها طراحی شده اند ، این تنها مکان هایی نیستند که این دو گروه یکدیگر را پیدا می کنند. مطابق این نظرسنجی ، روشهای دیگری که وبلاگ نویسان در مراکز صنفی آزاد مستقر هستند عبارتند از:

 • گروه های فیس بوک
 • جوامع محلی
 • یک مرجع شخصی یا حرفه ای
 • لینکدین

5- معروف ترین کار برون سپاری ، کار مرتبط با طراحی وب است و پس از آن نوشتن محتوا

وظایفی که وبلاگ نویسان برون سپاری می کنند چیست?

فقط به این دلیل که ما در وبلاگ نویسان نظرسنجی می کنیم ، لزوماً به معنای این نیست که آنها در حال تهیه و فروش از محتوا هستند (برخی انجام می دهند). وبلاگها دارای ویژگی های آنلاین هستند که برای پیشی گرفتن از همسالان خود به گرافیک ، سئو و سایر مهارتهای تخصصی نیاز دارند.

برخی از متداول ترین کارهایی که وبلاگ نویسان برون سپاری می کنند عبارتند از:

 • طراحی (وب سایت ، آرم ، سایر گرافیک ها) – 81.3٪
 • نوشتن مطالب – 62.5٪
 • توسعه وب – 50٪
 • رسانه های اجتماعی – 50٪

برای یافتن و استخدام فریلنسرها به راهنمایی نیاز دارید?

در بعضی مواقع ، استخدام فریلنسر می تواند سود بیشتری داشته باشد تا اینکه در خانه کارمند داشته باشید یا خودتان یک کار انجام دهید. فریلنسرها می توانند در جایی که در آنجا هستند (به طور کلی در خانه) مشغول به کار شوند ، این امر باعث می شود که سربار شما کاهش یابد ، و بسیاری از مهارت های تخصصی خود را دارند که به این میز می آورند.

اما کسی که خود را “فریلنسر” می نامد لزوماً به معنای این نیست که آنها می خواهند آنچه را که شما می خواهید و مورد نیاز شما هستند. بخاطر داشته باشید – میلیون ها مترجم آزاد در اقتصاد گیگ مشغول به کار هستند ، بنابراین فرصتی خوب وجود دارد که برخی از آن کارگران بسیار بهتر از دیگران باشند.

بنابراین ، چگونه آن استعداد برتر را پیدا می کنید؟ در اینجا نکاتی وجود دارد که ما از پاسخ دهندگان نظرسنجی جمع آوری کرده ایم.

1. دامنه خود را تعریف کنید و بدانید که چه چیزهایی را می خواهید

اگر نتوانید آنچه را که لازم دارید به یک مترجم آزاد ارتباط برقرار کنید ، انجام کار با کیفیت دشوار خواهد بود. قبل از استخدام ، داشتن یک طرح کلی از وظیفه مورد نظر برای برون سپاری بسیار مهم است. دامنه خود را به وضوح بنویسید و مهلت های تکمیل را تعیین کنید. دلیل این امر جلوگیری از هرگونه سردرگمی بین شما و آزادکاران است.

یکی دیگر از دلایل داشتن یک دامنه مشخص مشخص این است که خود را از خزیدن دامنه خودداری کنید. شاید شما از این امر آگاه نباشید که اکثر پروژه ها به دلیل تقاضای غیرقابل کنترل و تغییر در دامنه ، متروک می شوند. به همین ترتیب ، نکاتی از پاسخ دهنده ما ذکر شده است:

تا جایی که می توانید در مورد شرایط خود دقیق باشید زیرا این امر به یکدست شدن پروژه کمک می کند و در مسیر خود قرار می گیرد. همچنین کمک می کند انتظارات مربوط به آنچه را که باید تحویل نهایی داشته باشد تعیین کند. – کریس ماکارا

در مورد آنچه به دنبالش هستید ، آنچه در آن برای شما کار می کند ، و آنچه از نظر یک رابطه مداوم انتظار دارید ، بسیار روشن باشد. هرچه خصوصیات بیشتری کسب کنید ، بهتر خواهید بود. من همچنین این نکته را بیان می کنم که نرخ پرداخت در ارتباطات اولیه خود را بیان کنم تا اطمینان حاصل کنیم که در همان بالگرد قرار داریم تا وقت یکدیگر را هدر ندهیم. – مادی عثمان

با تنظیم انتظارات و اطمینان از پاسخ سریع آنها به ارتباط ، از تناسب خوبی برخوردار شوید. – وینای کوشی

2. در اطراف سکوها یا شبکه خود برای استعدادها جستجو کنید

همانطور که از نتایج نظرسنجی می بینید ، مکانهای مختلف زیادی برای یافتن یک فریلنسر وجود دارد. هنگام استخدام در سایت های فریلنسر ، یکی از نکات بسیار با ارزش مطالعه نمونه ها و بررسی ها است. نقد و بررسی بهترین شاخص عملکرد است زیرا آنها از طریق پرداخت پیش پرداخت مشتریانی مثل خود شما هستند.

در اینجا برخی از سیستم عامل های محبوب استخدام وجود دارد که می توانید به دنبال استعدادها باشید:

کار کردن

upwork - سکوهایی برای استخدام مترجمانUpwork یک سکوی برتر برتر است که می توانید برای انواع کارها و پروژه ها به دنبال فریلنسرهای ماهر و آژانس های حرفه ای باشید (به صورت آنلاین مراجعه کنید).

پنجر

fiverr - پلت فرم آزادFiverr یک انجمن آزاد و دارای بسیاری از آزاد و حرفه ای های با استعداد است. اغلب Fiverr خدمات سریع ، کوتاه مدت و بودجه ای را ارائه می دهد که بسیاری از کارفرمایان ترجیح می دهند (بازدید آنلاین).

اگر می خواهید تفاوت بین هر دو سیستم عامل را عمیق تر بدانید ، مقاله ما Upwork vs Fiverr را بخوانید. اگرچه ، ممکن است شما نیاز به آزادکاران داشته باشید که مانند یکی از پاسخگویان ما در اینجا با بسترهای خاص همکاری کنند:

من خاص نیستم ، فقط اهمیت می دهم که آنها می گیرند سیمبیریکی

علاوه بر این سیستم عامل ها ، آنچه که پاسخ دهندگان ما هنگام جستجوی نامزدهای آزاد باید بگویند?

1) ابتدا درباره VA تحقیق کنید. چگونه کار می کنند؟ چگونه می خواهند حقوق بگیرند؟ چقدر وقت می خواهند سرمایه گذاری کنند؟ چقدر درگیری از شما می پرسند؟ 2) اگر به دنبال VA هستید ، می گویم به دنبال ارزان نباشید. همیشه به یاد داشته باشید که کیفیت با کیفیت کمتری همراه نیست. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید. این بزرگترین یادگیری من تا کنون است. 3) اگر VA EXP را استخدام کرده اید ، بررسی کنید. اما از همکاری با یک چیز جدید دریغ نکنید. VA جدید خیلی کار می کند تا شما را خوشحال کند. 4. بدون معامله با VA جدید. – بهاوانا

اولین مورد برای توسعه وب برون سپاری انتخاب شریک برون سپاری مناسب است. سپس از آنها بخواهید که برای مراجع قبلی ، به عنوان مثال ، مشتری ها و محصولات قبلی ، از آنها بخواهند. فراموش نکنید که جریان ارتباطات را ارزیابی کنید زیرا روند شکایت دردناک و وقت گیر است. – جری لاو

کیفیت کار انجام شده و به موقع – Enstine Muki

تجربه و قیمت گذاری – آزلیناس میسوان

3. مطابق با تجربه آنها خواسته های خود را مطابقت دهید

اگر به کسی احتیاج دارید که وب سایت خود را دوباره کد کند ، ممکن است بخواهید به جای یک طراح گرافیک ، رمزگذار را استخدام کنید. شما ممکن است کسی را بخواهید که بتواند بجای نگهداری کتابداری سنتی ، حسابداری مالی شما را با BigCommerce اداره کند.

به عبارت دیگر ، شغل را با مهارت و تجربه کار آزاد مطابقت دهید. اگر مطالب واضحی دارید ، مانند آنچه در اولین نکته ذکر کردم ، می توانید در پروفایل های فریلنسر جستجو کنید تا نامزدهای مناسب را پیدا کنید.

نمونه ای از مشخصات فریلنسر و تجربیاتی که نامزد دارد. با دقت بخوانید تا دریابید که این کاندیدای مناسبی برای وظیفه شما است (منبع).

اگر به دنبال فریلنسرها با مهارت های خاص هستید ، در اینجا مثالی از سکوی فریلنسرینگ طاقچه ها آورده شده است:

کد پذیر

Codeable - بستر های نرم افزاری مستقلCodeable بسترهای نرم افزاری مستقل برای افراد نیازمند مهارت های WordPress است. در Codeable ، می توانید از کارشناسان WordPress استفاده کنید که می توانند در رابطه با موضوعات مرتبط با وردپرس به شما کمک کنند (به صورت آنلاین مراجعه کنید).

علاوه بر آن ، در اینجا چیزی است که تعدادی از وبلاگ نویسان در مورد این موضوع می گویند:

ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید. نمونه کارها خود را بررسی کنید و مکالمه کنید تا مطمئن شوید که مترجمان آزاد می توانند کاری را که برای آنها استخدام می کنید انجام دهند. دوم ، یک مهلت کوتاه و واضح داشته باشید. همیشه مهلت خود را چند روز قبل از اینکه به محتوا احتیاج داشته باشید تعیین کنید تا اتاق جادوگری ارائه دهید. – تالار شارون هارلی

به دنبال یک فریلنسر با تجربه و دارای مهارت های مناسب برای شغل خود باشید. – بیل آشولا

فراموش نکنید که با آنها مصاحبه کنید. – جو کوک

4. مرتب سازی بر اساس فریلنسرها و مصاحبه با آنها

درست است ، فراموش نکنید که با نامزد لیست کوتاه مصاحبه کنید!

از آنجا که به احتمال زیاد به موقعیت ها یا پروژه های خود علاقه زیادی خواهید داشت ، می خواهید قبل از استخدام هر کسی با نامزدهای نهایی خود مصاحبه کنید. در اینجا چند سؤال وجود دارد که می توانید قبل از تصمیم گیری بپرسید:

 • آخرین مشتری شما چگونه به شما امتیاز می دهد?
 • زمان معمول بازگشت شما چقدر است?
 • چگونه مرا به روز می کنید?
 • در کدام منطقه زمانی کار می کنید?
 • این موقعیت بلند مدت را چگونه می بینید?

به جواب های آنها توجه کنید و فرض نکنید که نامزدها فرهنگ کاری مشابه شما دارند. با استفاده از این سؤالات اساسی ، می توانید در مورد نامزدها بیشتر بیاموزید و زمینه را برای روابط بهتر برون سپاری فراهم کنید.

نکات اضافی پاسخ دهنده ما در این مورد عبارتند از:

وقت بگذارید تا مردم را کاملاً وسواس کنید. هنگام استخدام در سایت های آزاد – و به خصوص هنگام استخدام نویسندگان – شما اغلب در شرایطی قرار خواهید گرفت که نمونه های به اشتراک گذاشته شده در واقع چیزهایی نیستند که متقاضی نوشته است. شما همچنین در سناریوهایی قرار می گیرید که متقاضیان نمونه هایی از چیزهایی را که در واقع نوشته اند با یکدیگر به اشتراک بگذارند ، اما آنها به قدری توسط شخص دیگری ویرایش شده اند که پیش نویس های نهایی شبانه روز با روزنامه های اصلی متفاوت است. – Tabitha Naylor

من ترجیح می دهم چند نفر را استخدام کنم و سپس به همه آنها وظیفه یکسانی را ارائه دهم تا بهترین ها را در بین لیست های فهرست کوتاه پیدا کنند. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که در توصیف شغل خود چیز عجیب و غریب دارید تا افرادی که کل مطالب را نخوانده اند فیلتر کنید (به عنوان مثال: نامه جلد خود را با پایتخت ایرلند شروع کنید) – خالد فرهان

5. ایجاد یک رابطه طولانی مدت

استخدام یک مترجم آزاد کار کمی است ، بنابراین این کاری نیست که بخواهید هر بار که بخواهید کار خود را انجام دهید تکرار کنید. در برقراری روابط طولانی مدت با این کارگران ارزش وجود دارد.

اگر می خواهید با فریلنسرها رابطه طولانی مدت برقرار کنید ، در اینجا آمارهایی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. مطابق با همکاران MBO, به عنوان مثال ، آزادکاران غیر از پول ، از مشتری خود انتظار بیشتری دارند:

 • برای اینکه ارزش کار خود را داشته باشند – 96٪
 • کنترل برنامه خود – 89٪
 • کنترل بر کار آنها – 88٪
 • به عنوان یک عضو تیم رفتار می شود – 83٪

خلاصه اینکه باید به تخصص آنها اعتماد کنید.

در اینجا چند افکار اضافی از سوی یکی از پاسخ دهندگان آورده شده است:

هنگام استخدام هر کسی ، بلند مدت فکر کنید. فقط 1 یا 2 ماه از کسی نگیرید (یا برای 1 یا 2 پروژه). آنها را آموزش دهید ، از آنها بیاموزید و سعی کنید تا حد امکان آنها را حفظ کنید. نه تنها این یک رابطه سالم تر ایجاد می کند ، بلکه آنها کار شما را جدی می گیرند. – آنیل آگاروال

6. تصمیم خود را بر اساس قیمت تنها اتخاذ نکنید

استفاده از فریلنسر می تواند راهی مقرون به صرفه برای انجام کار در وبلاگ شما باشد ، اما این بدان معنی نیست که شما ارزانترین گزینه را انتخاب می کنید. درعوض ، شما فریلنسرهای مجرب را می خواهید که بتوانند متناسب با نیازهای شما باشند.

ممکن است یک فریلنسر تصادفی پیدا کنید که بتواند مشکل شما را به نصف قیمت یک فرد باتجربه حل کند. اما ، شانس نتیجه راه حل نیز به وضوح کمتر حرفه ای خواهد بود.

این همان چیزی است که یکی از پاسخ دهندگان نظرسنجی در این باره می گوید:

مانند خرید خوب ، بنابراین شما دو بار خرید نخواهید کرد – مترجمان آزاد را استخدام کنید ، بنابراین بیشتر برای هزینه های بد خرج نمی کنید. – سوریا

آیا برای استخدام مترجمان نیاز به کمک دارید؟ تصمیم خود را تنها براساس قیمت اتخاذ نکنید. بدانید چرا به دوستت بگو

افکار نهایی

همه مشاغل (وبلاگ نویسی شغلی نیست) علاقه مند به استخدام مترجمان هستند ، اما شما نمی توانید خودتان همه کارها را انجام دهید و انتظار دارید که در روزتان یک دقیقه آزاد داشته باشید. خوشبختانه ، فن آوری تغییر اساسی در نحوه نزدیک شدن به کار ایجاد کرده است ، به این معنی که می توانید با قیمتی مقرون به صرفه ، از کیفیت وبلاگ خود کمک بگیرید..

با این حال ، بیایید ببینیم برخی از دلایلی که وبلاگ نویسان استخدام کارفرمایان آزاد نمی کنند چیست:

نوشتن برای من آنقدر آسان و سرگرم کننده است که خودم این کار را می کنم. من در طول حرفه آنلاین خود بیش از 10،000 مقاله نوشتم ، بنابراین به راحتی و به راحتی می نویسم – رایان بیدولپ

من معتقدم که اصالت کلید موفقیت است ، به خصوص وقتی در مورد بازاریابی محتوا صحبت می کنیم. من همیشه توصیه می کنم که وبلاگ نویسان پستهایی منتشر کنند که در مورد تجربیات ، نظرات و دانش آنها صحبت شود. و به همین دلیل من به دلیل نیازهای محتوای من از استخدام مترجمان آزاد تصادفی نمی کنم. – شین بارکر

مخاطب باهوش است. آنها حتی کوچکترین تغییر لحن و به ظاهر کمبود اصالت را متوجه خواهند شد. ارتباط با حقیقت من برای من مهم است و با استخدام مترجمان چیزی قابل دستیابی است. – Rhode InStyle

من در حال حاضر به یکی نیاز ندارم من در آینده خواهم بود و نگران این هستم که برای آموزش آنها به آنچه نیاز دارم زمان زیادی طول خواهد کشید. – ایلین ب اسمیت

محدودیت و کیفیت نوشتن بودجه – یان جیان

چون خودم توانستم این کار را انجام دهم. – وونگ ذی شین

حتی اگر شما یکی از آنهایی هستید که در استخدام یک مترجم آزاد مقاوم است ، این نتایج باید غذایی برای فکر باشد. همسالان شما به طور فزاینده ای از پلتفرم های آنلاین و سایر منابع برای ارتباط با متخصصان استفاده می کنند تا کیفیت وب سایت های خود را افزایش داده و تجربه کلی را برای بازدید کنندگان سایت خود بهبود بخشند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map