نظرسنجی: آیا میزبانی وردپرس مدیریت شده هزینه های اضافی را دارد؟

پرداخت هزینه خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده می تواند بسیار گران باشد ، اما آیا اگر صاحب مشاغل متوسط ​​و متوسط ​​یا یک وبلاگ نویس باشید ، واقعاً ارزش دارد؟?


با قدرت وردپرس 31.9٪ از اینترنت و بیشتر در میان صاحبان مشاغل و وبلاگ نویسان محبوب تر است ، جای تعجب نیست که برخی از افراد هنگام مراجعه به خدمات میزبانی خدمات اضافی را ترجیح دهند.

با این حال ، همه خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده برابر نیست و برای برخی از کاربران حتی ممکن است اصلاً ارزش آن را نداشته باشد. برای به دست آوردن نتیجه این ، تصمیم گرفتیم یک نظرسنجی را انجام دهیم و از کاربران بپرسیم که درباره هزینه میزبانی وردپرس مدیریت شده فکر می کنند.

به علاوه ، ما همچنین در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده و عواملی که می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا آنها هزینه های اضافی ارزش دارند یا نه ، به چند موضوع می پردازیم..

جدول محتویات

 • 5 راه بزرگ از نظرسنجی ما
 • میزبانی وردپرس مدیریتی که ما توصیه می کنیم
 • چه اتفاقی افتاد که افراد به میزبان WP تغییر می کنند
 • آیا میزبانی وب WP برای شما مناسب است?
 • نحوه انتخاب: توصیه متخصص

5 غذای بزرگ از نظرسنجی ما

ما به تازگی نظرسنجی را برای تعدادی از افراد ارسال کرده ایم و می پرسیم که نظرات و نظرات آنها در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست. کمترین نتیجه را می دهد که جالب بود.

1. 52.2٪ از کاربران می گویند مدیریت میزبانی وردپرس بهای اضافی را دارد

آیا فکر می کنید میزبانی WP که ارزش هزینه اضافی دارد ، مدیریت شده است؟52.2٪ کاربران فکر می کنند که میزبان WP مدیریت شده به ارزش اضافی مدیریت شده است.

بیش از نیمی از افرادی که به این نظرسنجی پاسخ داده اند می گویند که خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده قطعاً ارزش هزینه های اضافی را دارند. دلیل این امر این است که شما از عهده پشتیبانی حرفه ای و عملکرد سرورهای سرور شده برای برخورداری از میزان زیادی از ترافیک بر می آیید.

نظرسنجی: 52.2٪ کاربران فکر می کنند میزبانی WP مدیریت شده که هزینه بیشتری دارند. برای توییت کلیک کنید

2. بقیه معتقدند که می توانند خودشان این کار را انجام دهند

در حالی که بیش از نیمی معتقدند که پشتیبانی اضافی و عملکردهای سرور ارزش اضافی را ندارند ، بقیه معتقدند که ارزش این کار را ندارند زیرا آنها دانش لازم را دارند که بتوانند تمام بخش های فنی را خودشان انجام دهند ، وقتی پشتیبانی حرفه ای را بی معنی جلوه دهند.

3. پشتیبانی بزرگترین نگرانی برای اکثر کاربران است

پشتیبانی - بزرگترین عامل78.3٪ کاربران می گویند پشتیبانی بزرگترین نگرانی برای یک سایت وردپرس است.

یکی از بزرگترین نگرانی در مورد خدمات میزبانی برای کاربران ، کیفیت پشتیبانی از آن است. با توجه به اینکه این سرویس درمورد توجه بیشتر به جزئیات به کار می رود ، پشتیبانی خوب احتمالاً نکته اصلی مورد توجه ویژه کاربران WordPress در نظرسنجی است..

4- بیشتر کاربران 6 دلار در ماه و بالاتر از میزبان پرداخت می کنند

هزینه میزبان وب60.9٪ کاربران ماهانه بیش از 15 دلار برای میزبانی خود پرداخت می کنند.

حداقل 82.6٪ از کاربران این نظرسنجی در حال حاضر مبلغ 6 دلار در ماه و بالاتر برای میزبانی وب سایتهای خود پرداخت می کنند. این نباید تعجب آور باشد زیرا بیشتر میزبانی مشترک ، میزبانی مشاغل کوچک و خدمات میزبانی وردپرس در آن محدوده قیمت قرار دارند.

شماره 5: کاربران اگر نتوانند خودشان این کار را انجام دهند ، میزبان مدیریت WordPress را انتخاب می کنند

اگر آنها دانش و زمان کافی برای رسیدگی به جنبه های فنی نداشتند ، بیشتر کاربران از استفاده از خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده استفاده می کنند.

میزبانی وردپرس مدیریت شده توصیه می شود

1. کینستا

Kinsta نامی است که بسیاری از آنها باید با آن آشنا باشند حتی اگر طاقچه آنها بسیار خاص باشد. آنها فقط با کاربران وردپرس که به هر قیمت به دنبال عملکرد درجه یک هستند ، ارائه می دهند. در این راستا ، آن را به یک شهرت قابل توجه در بین کاربران سطح شرکت به دست آورده و توسط توسعه دهندگان پیشرفته نیز بسیار توصیه می شود.

میزبانی یک میزبان سایت وردپرس با 20،000 پوند بازدید و 10 گیگابایت فضای دیسک هزینه 300 دلار در سال است.

از Kinsta بازدید کنید

2. میزبانی WPX

میزبانی وب WPX فقط دو مورد را ارائه می دهد – سرخ کردن سریع وردپرس و نام دامنه. میزبانی مبتنی بر ابر آنها روی WPX Cloud اجرا می شود ، یک CDN سفارشی که برای عملکرد نهایی وردپرس به کاربران می دهد. این میزبان پیش از این توسط وبلاگ نویسان مشهور توصیه شده و در تست های ReviewSignal عملکرد خوبی داشته است.

برنامه سطح ورود به WPX ، که به شما امکان میزبانی حداکثر 5 وب سایت با 10 گیگابایت حافظه را می دهد ، هزینه سالیانه 20.83 دلار در ماه.

از میزبان WPX بازدید کنید

چه اتفاقی افتاد وقتی افراد به سمت میزبان WP مدیریت شده تغییر می کنند?

داستان موفقیت شماره 1: موتور WHSR + WP

موتور WP یکی از شرکت های برتر میزبان وردپرس در اطراف است و من شخصاً خدمات آنها را آزمایش کرده ام. یک نکته برجسته عملکرد سرور آنها بود که قبلاً میزبان سایتهای خواهر خود بودیم که میزبانی وب راز فاش شده (WHSR).

زمان اولین بایت (TTFB) از WebpageTest 224ms را نشان می دهد

تست سرعت سرور در Bitcatcha نتیجه خوبی را نشان می دهد – بیشتر از 250 میلی متر و پایین تر

ما با میزبانی در زمان بالاتر از 99٪ ، TTFB (زمان به اول) در زیر 250 میلی متر و کسب رتبه A + در تست سرعت Bitcatcha هیچ نتیجه ای شگفت انگیز نداریم..

تمام این اجراها بدون نیاز به انجام تنظیمات اضافی به این معنی است که میزبانی WP Engine برای وب سایت های وردپرس بهینه شده است.

داستان موفقیت شماره 2: Intelisys + LiquidWeb

ما تنها کسی نیستیم که از انتقال به هاست با تمرکز بیشتر وردپرس سود برد. Intelisys شرکتی دیگر که از لحاظ عملکرد سرور هنگام تغییر در میزبانی وردپرس مدیریت شده با آن ، بسیار چشمگیر بهبود یافته است LiquidWeb.

اما فراتر از جنبه فنی نیز فراتر می رود. LiquidWeb همچنین به عنوان بخشی از بسته های خود ، پشتیبانی گسترده ای را برای Interlisys ، 24 ساعت ، 7 روز در هفته ارائه داده است. این امر به Interlisys اطمینان و توانایی تمرکز در کار خود را بدون نگرانی در مورد مسائل فنی داد.

آیا میزبانی WordPress برای شما مناسب است?

آره:

اگر به دنبال یک میزبان مدیریت WordPress هستید ، مناسب شماست…

1. سرعت

روشی که میزبان وردپرس بهینه سازی می شود باعث می شود وب سایت های وردپرس روی آن به طور کامل انجام شود. در حالی که سرعتهای دقیق متفاوت هستند ، انتظار دارید عملکرد بهتری در مقایسه با میزبانی مشترک داشته باشید.

محل سرور Kinsta برخی از میزبان های مدیریت شده با WordPress مکان های متفرقه مرکز داده را ارائه می دهند ، در صورت هدف قرار دادن مکان های خاص (به عنوان مثال: آسیا ، اروپا ، ایالات متحده و غیره) می تواند در بهبود سرعت بارگذاری بسیار مفید باشد. به عنوان مثال Kinsta ارائه می دهد 20 مکان مختلف مرکز داده که در سراسر جهان در دسترس هستند. از این طریق می توانید مرکز داده را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با مخاطبان شما باشد.

2. ابزارهای محور WordPress

از مضامین رایگان گرفته تا ابزارهای چند منظوره مانند JetPack, می توانید انتظار داشته باشید که وردپرس زیادی در اختیار شما باشد.

3. پشتیبانی وردپرس

با توجه به اینکه از WordPress استفاده می کنید ، به نظر شما متخصصان WordPress برای کمک به شما احتیاج دارند. با میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس ، همه پشتیبانی ها متخصصان متخصص در موضوعات مرتبط با وردپرس هستند که می توانند به شما کمک کنند.

4. محیط سازگار با توسعه دهندگان

اگر شما یک توسعه دهنده هستید یا به وب سایت خود علاقه مندید ، میزبان های مدیریت شده WordPress مجموعه ای از ابزارهای محور را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر می خواهید ویرایش های دلخواه خود را انجام دهید یا با سیستم خود بازی کنید ، می توانید بدون نگرانی در مورد از بین بردن وب سایت خود این کار را انجام دهید.

نه:

در حالی که میزبانی وب WP مدیریت شده برای بسیاری از افراد مانند utopia به نظر می رسد ، دلایلی وجود دارد که این نوع سرویس برای وب سایت شما مناسب نیست. در اینجا دو مهمترین معایب میزبان وردپرس مدیریت شده وجود دارد.

1. قیمت

در سراسر صفحه ، میزبانی وردپرس مدیریت شده گران تر از سرویس های میزبانی مشترک است. این می تواند فراتر از بودجه برای وبلاگ نویسان یا صاحبان وب سایت باشد که تازه شروع به کار می کنند.

2. فقط وردپرس

همانطور که از این نام پیداست ، میزبانی وردپرس مدیریت شده فقط برای وب سایت های وردپرس است. اگر به فکر امتحان کردن CMS های دیگر هستید ، باید دوباره از ابتدا شروع کنید.

نحوه انتخاب: ثبت نام برای میزبان مدیریت شده با WordPress را چه مواردی باید در نظر بگیریم

همانطور که از نتایج نظرسنجی ما می بینید ، تعدادی آمار جالب درباره کاربران و نحوه درک آنها از خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده وجود دارد.

اما ، در مورد شما?

آیا شما یک مشاغل کوچک هستید یا یک وبلاگ نویس بزرگ ، می توانید برچسب قیمت را برای استفاده از یک هاست مدیریت شده وردپرس توجیه کنید?

پاسخ: همه چیز به نیاز وب سایت شما بستگی دارد.

بنابراین ، قبل از اینکه به یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده متعهد شوید ، بهتر است فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید تا به شما در تصمیم گیری مبلغی برای هزینه های اضافی کمک کنید.

1. زمان و دانش

این اغلب بزرگترین عامل تعیین کننده برای استفاده از هاست مدیریت شده وردپرس است یا خیر و اینکه آیا ارزش پرداخت کمی بیشتر از برنامه های میزبانی وردپرس را دارند یا خیر..

اگر فردی هستید که در مورد میزبانی وردپرس قادر و آگاه هستید ، پس از آن شانس دارید ، لازم نیست شخص دیگری را استخدام کنید تا از جنبه های فنی مراقبت کند.

بسیاری از شرکت کنندگان در نظرسنجی ما از این که خودشان وب سایت خود را اداره می کنند خوشحال هستند و معتقدند که میزبانی وردپرس مدیریت شده اگر ارزش خود را نتوانند انجام دهند ارزش اضافی ندارند..

با این حال ، اگر شما این دانش فنی را ندارید یا فقط وقت ندارید یک وب سایت وردپرس را به طور موثر حفظ کنید ، یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده می تواند به راحتی در مراقبت از کلیه مشخصات فنی به شما کمک کند.

من قبلاً به وردپرس عادت کرده ام و می توانم اکثر چیزهای آنجا را مدیریت کنم. من سالهاست در طراحی / توسعه وب هستم و این روزها به ندرت مشکلی ندارم. اما من فکر می کنم برای کسانی که با وردپرس آشنایی ندارند و تجربه چندانی با وب سایت ندارند مدیریت میزبانی وردپرس می تواند مفید باشد. – مارینا بارایوا

خوشحالم که کجا هستم! من با HostGator در سرور اختصاصی هستم. من از آزادی ، تطبیق پذیری و سرعت این سرویس لذت می برم. – اریک امانوئلی

من شخصاً مهارت فنی کافی برای مدیریت همه میزبان های خودم را دارم. من همچنین طرفدار پلتفرم وردپرس نیستم ، بیشتر به دلیل مدل درآمد زایی پرفروش آنها. – آلکسی وایمن

2. ترافیک وب سایت

بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ وردپرس یا یک وب سایت دارید و رشد شگرفی را تجربه می کنید و ترافیک زیادی را تجربه می کنید ، احتمال اینکه استفاده از هاست مدیریت شده وردپرس ممکن است انتخاب بهتری برای شما باشد وجود دارد..

به طور کلی ، به دلیل اینکه منابع سرور شما با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شود ، برنامه های میزبانی مشترک مشترک به طور منظم قادر به تردد عظیم نیستند. بنابراین ، اگر از تمام منابع اختصاصی برای وب سایت خود استفاده کرده اید ، پس از آن صفحه بارگیری کند شما به پایان می رسد و باید به یک نقشه متفاوت ارتقا دهید.

با میزبانی وب وردپرس مدیریت شده ، میزان منابع سرور شما در دسترس شما می تواند به شما کمک کند تا سطح عظیمی از ترافیک ورودی را کنترل کنید.

با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که اگر این میزان بالای ترافیک را به طور مداوم بدست نمی آورید ، در اصل مبلغی اضافی برای منابع سرور پرداخت می کنید که حتی نمی خواهید از آنها استفاده کنید.

مهم است که از ترافیک و فعالیت وب سایت خود آگاه باشید تا بتوانید درک بهتری از منابع سرور وب سایت وردپرس خود داشته باشید.

به نظرم بستگی به سطح ترافیک دارد. من مطمئناً وقتی که وب سایت من ترافیک سنگین منظمی را دریافت می کند ، در نظر می گیرم که یک میزبان مشترک نمی تواند از آن پشتیبانی کند و وردپرس بهینه نیست که بتواند از پس آن برآید ، هزینه اضافی پرداخت کند. من معتقدم که بسته های میزبانی مشترک از طرف برخی از شرکت های هاستینگ خوب برای اکثر وبلاگ نویسان کافی است و پرداخت هزینه اضافی برای میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس برای آنها مقرون به صرفه نیست. من شخصاً تا زمانی که مشاهده ترافیکی سایت را مشاهده نکنم ، پرداخت نخواهم کرد. – Harpreet Siddhu

اداره می شود بسته های میزبانی وردپرس به طور کلی نسبت به پیشنهادات میزبانی مشترک مشترک ، قیمت بیشتری دارند. ممکن است بخواهید قبل از انتخاب این سرویس میزبانی ، آمار ترافیک و اندازه وب سایت خود را در نظر بگیرید. در اکثر موارد ، منابع میزبانی مشترک برای وبلاگ های کوچکتر کافی است. – دیوش شارما

3. نگرانی شرکت میزبانی

در بررسی ما ، تعدادی از نگرانی هایی را که کاربران می توانند از بین آنها انتخاب کنند (و آنها می توانند بیش از یک گزینه انتخاب کنند) در مورد میزبانی از نگرانی های وب سایت وردپرس ذکر کردیم..

در اینجا نتایج با کمترین نگرانی ها به حداقل ها شروع می شود:

 1. 78.3٪ از کاربران پشتیبانی را به عنوان بزرگترین نگرانی برای وب سایت های وردپرس انتخاب کردند.
 2. 69.6٪ به طور مساوی رأی دادند كه امنیت و بهینه سازی سرعت یك نگرانی اساسی است.
 3. 30.4٪ نگران نگهداری وب سایت وردپرس خود هستند.
 4. بقیه مواردی بودند که کاربران در مورد سایتهای وردپرس از جمله کمترین هزینه ها یا نگرانی آنها از قبیل هزینه های تمدید ، پشتیبانی SSL ، WHM و رابط cPanel به آنها نگران نبودند..

این مورد است ، اگر نگرانی های زیادی را با شرکت کنندگان در نظرسنجی ما به اشتراک بگذارید ، سپس ثبت نام با هاست مدیریت شده با وردپرس به کاهش بسیاری از این نگرانی ها کمک می کند.

برای مبتدیان ، مزایایی وجود دارد که با وردپرس مدیریت شده در مقایسه با برنامه های مشترک میزبانی مشترک مانند امنیت بهتر ، سرعت و پشتیبانی مشتری می توانید داشته باشید.

من هرگز به میزبانی مشترک معمولی برمی گردم. برای شروع ، هر میزبان مشترک معمولی قادر به ترافیک نیست. و این فوق العاده مهم است.

اما ، حتی اگر یک سایت را از ابتدا شروع می کردم ، بازهم با یک هاست مدیریت شده WordPress می روم زیرا همه چیز نیز خیلی بهتر است. به خصوص پشتیبانی.

به عنوان مثال ، من میزبان BloggingWizard.com با میزبانی WPX هستم. آنها ظرف 10 دقیقه به اکثر بلیط های پشتیبانی پاسخ می دهند و سرورهای آنها سریع است.

میزبان های مشترک جای خود را دارند و وقتی بودجه می گیرید ، گزینه خوبی برای آن هستند ، اما آنها همیشه به اندازه آنچه که در سطحشان قرار دارد ارزش خوبی ندارند. – آدام کانل

(بازگشت به میزبانی مشترک مشترک نیست) زیرا مدیر برای وبلاگ نویسی مشغول مانند من بهتر است. – رایان بدولف

4- آماده سازی برای رشد وب سایت

عاملی که هنگام میزبانی وردپرس باید به آن توجه کنید این است که آیا شما می توانید برنامه های میزبانی خود را با رشد وب سایت خود اندازه بگیرید. اگر از برنامه میزبانی مشترک استفاده می کنید ، بیشتر از مواقع ، نه با منابع سرور که فضای بسیار کمی برای مقیاس پذیری دارند ، گیر کرده اید.

با میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس ، مقیاس پذیری بهتری در مقایسه با برنامه میزبانی مشترک برای وب سایت خود دارید.

اگر یک وب سایت WordPress دارید که بازدید کننده زیادی دارد ، احتمالاً شما می توانید در صورت نیاز مقیاس منابع سرور خود را اندازه گیری کنید. اگر تمایل دارید مبلغ بیشتری بپردازید ، حتماً برای میزبانی وردپرس مدیریت شده توصیه می کنید.

بله ، من هزینه بیشتری برای میزبانی وردپرس مدیریت شده در نظر می گیرم. میزبانی وردپرس مدیریت شده معمولاً دارای کارایی بالاتری است و برای کار با وردپرس از کیفیت مطلوبی برخوردار است. مزیت مهم دیگر این است که اغلب مقیاس پذیری بهتر برای رشد نسبت به میزبانی مشترک وجود دارد. در مقایسه میزبانی وردپرس مدیریت شده با میزبانی مشترک مشترک مانند امنیت ، سرعت و پشتیبانی بهتر مزایای بیشتری وجود دارد.

سپس می توانید این سؤال را بپرسید که آیا همه نیاز به مدیریت میزبانی وردپرس دارند؟ پاسخ من به آن این است: نه ، همه نیازی به استفاده از مدیریت میزبانی وردپرس ندارند?

اگر یک وب سایت خوب وردپرس مشاهده کرده اید ، مقیاس پذیری بیشتری را می خواهید و مایل به پرداخت کمی بیشتر هستید ، بنابراین من میزبانی وردپرس مدیریت شده را توصیه می کنم.

اگر مبتدی ، وبلاگ نویس تازه کار هستید ، ممکن است یک وبلاگ کوچک داشته باشید؟ این سرویس با یک ارائه دهنده میزبانی مشترک که هزینه دو دلار در هر ماه بسیار مناسب است ، کار می کند.

آیا هزینه اضافی را برای میزبانی مدیریت شده WordPress در نظر می گیرید؟ بله! مدیریت میزبانی وردپرس یک راه حل بهتر از میزبانی مشترک است. – پیتر نیلسون

5. ویژگی های کانون وردپرس

یکی از مزایای استفاده از یک سرویس میزبانی با تمرکز وردپرس این است که آنها تمایل دارند ویژگی هایی را شامل شوند که به سود وب سایت وردپرس شما باشد. در زیر برخی از ویژگی های مرتبط با وردپرس وجود دارد که می توانید از یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده انتظار داشته باشید.

ویژگی های WordPress:

می توانید انتظار داشته باشید که برای هر برنامه وردپرس مدیریت شده ، مبلغی بین 19،95 دلار در هر ماه – 37.50 دلار در ماه بپردازید ، با این وجود علاوه بر ویژگی های رایج مانند SSL رایگان ، علاوه بر ویژگی های رایج مانند اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب رایگان ، سطح سازمانی محافظت DDoS, و CDN رایگان.

به طور کلی ، شرکت میزبان مشترک به طور متوسط ​​این خدمات را به عنوان بخشی از برنامه های خود ارائه نمی دهد. در عوض ، شما به احتمال زیاد از یک ارائه دهنده یا خدمات خارجی برای به دست آوردن همه این ویژگی ها استفاده می کنید (و آنها تمایل به گران شدن دارند!).

مطلقاً نه (بازگشت به میزبانی مشترک به طور مشترک) ، من وقت ندارم که با آن اشتباه بگیرم ، و عملکرد معمولاً بدتر است. – شین

احتمالاً نمی خواهم به میزبانی مشترک مشترک (از میزبانی وب مدیریت شده با WordPress) برگردم ، مگر اینکه من از بودجه تمام شده باشم. میزبانی مشترک برای وبلاگ های کوچک که بودجه اصلی ترین نگرانی است و منابع اهمیت زیادی ندارند بسیار مناسب است. اما اگر یک وب سایت شغلی یا حرفه ای اداره می کنید ، داشتن یک هاست مدیریت شده به شما آرامش می بخشد ، کنترل کامل بر وبلاگ شما و منابع بیشتر.- عمار علی

(عدم بازگشت به میزبانی مشترک به طور معمول) فقط به این دلیل است که میزبانی وردپرس مدیریت شده نسبت به میزبانی مشترک معمولی از امنیت بیشتری برخوردار است و برای عملکرد بهتر تنظیم می شود. – Abhijit Rawool

خواندن به آیا میزبانی وردپرس مدیریت شده ارزش اضافی دارد؟ بر كورا

خواندن به آیا میزبانی وردپرس مدیریت شده ارزش اضافی دارد؟ بر كورا

خواندن به نگرانی های میزبانی وب سایت وردپرس چیست؟ بر كورا

خلاصه

میزبانی وردپرس مدیریت شده می تواند یک زرادخانه عالی باشد ، اما تنها در صورت نیاز وب سایت شما. اگر همه نیازهای لازم را برآورده کنید ، مطمئناً برای تهیه یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ، هزینه های اضافی را نیز ارزش دارد. بیل آشولا, مادی عثمان, Bridget M Willard, جیمز هانت, و مارشا کلی از جمله مالکان وبلاگ نویسان وب سایت هستند که فکر می کنند میزبانی مدیریت شده وردپرس ارزش هزینه های اضافی را دارند.

با این حال ، اگر وبلاگ یا وب سایت کوچکی را شروع کرده اید ، هنوز هم ارزش آن را ندارد که تمام پول زیادی را در آن خرج کنید. جنیس والد, بیل گاست, آدریان جوک, و اشلی از جمله شرکت کنندگان هستند که هزینه اضافی را برای آن پرداخت نمی کنند.

خط پایین ، همه لازم نیست از هاست مدیریت شده با وردپرس استفاده کنند ، اما اگر این کار را انجام دهید ، قطعاً ارزش آن را دارد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map