آموزش: نحوه ایجاد اولین سایت خود با Weebly

Weebly یکی از قدرتمندترین سازندگان وب سایت در تجارت است. این امکان را برای کسانی که می خواهند حضور در وب داشته باشند امکان ساختن یک سایت بدون نیاز به یادگیری کد نویسی وب را فراهم می کند. برای صاحبان مشاغل کوچک که محدودیت های بودجه تنگ دارند ، این می تواند راهی برای گسترش تجارت باشد بدون اینکه بطور قابل توجهی افزایش یابد.


استفاده از سازنده وب سایت یک تجربه بسیار بصری است و ایجاد یک وب سایت با استفاده از آن مانند بازی با پشته لگو است – به جز حتی ساده تر. امروز من شما را از طریق اصول اولیه هر آنچه برای ایجاد اولین وب سایت خود با Weebly نیاز دارید ، اجرا می کنم.

تصویر صفحه اصلی Weeblyوب سایت حرفه ای یا فروشگاه آنلاین خود را با Weebly ایجاد کنید.

جدول محتویات

 • مرحله شماره 1: ثبت نام در یک حساب Weebly
 • مرحله شماره 2: یک موضوع Weebly را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 3: دامنه خود را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 4: وب سایت Weebly خود را طراحی کنید
 • مرحله شماره 5: وب سایت Weebly خود را منتشر کنید
 • اولین وب سایت من با Weebly چقدر هزینه خواهد داشت?
 • نتیجه گیری: سازنده وب سایت قدرتمند

Weebly را کاوش کنید

 • با Weebly شروع کنید
 • مشاهده همه مضامین Weebly (الگوهای سایت)
 • وب سایتهای واقعی با Weebly ساخته شده اند
 • برنامه های Weebly و قیمت گذاری

چگونه می توان از Weebly برای ساخت اولین وب سایت خود استفاده کرد

1. ثبت نام در یک حساب Weebly

برنامه های Weebly
رایگان
حرفه ای
کسب و کار
قیمت سالانه$ 0.00 / ماه12.00 دلار در ماه25.00 دلار در ماه
ذخیره سازی دیسک500 مگابایتنامحدودنامحدود
SSL Securityآرهآرهآره
دامنه را وصل کنیدنهآرهآره
دامنه رایگاننهآرهآره
هزینه های معامله
افزودن محصولات25 محصولنامحدود
مناسب برای…وب سایت Flyerتجارت کوچک / فروشگاه آنلاینهمه چیز و بیشتر

Weebly یک ارائه دهنده خدمات است و قبل از استفاده از هر یک از خدمات آنها باید یک حساب کاربری با آنها ایجاد کنید. سه روش برای ثبت نام با Weebly وجود دارد – استفاده از حساب Facebook ، حساب Google یا از طریق ایمیل.

ایجاد یک حساب کاربری در وبلی است رایگان.

از اینجا شروع کنید > برای ثبت نام کلیک کنید و یک وب سایت در Weebly ایجاد کنید.

2. یک موضوع را انتخاب کنید

مضامین Weebly - قالب های وب سایت ساخته شده در Weeblyنگاهی گذرا به مضامین Weebly.

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، Weebly با اصول اولیه شروع می شود. اولین چیزی که شما باید انتخاب کنید این است که آیا می خواهید فقط یک وب سایت اساسی یا یک فروشگاه آنلاین درست کنید. اگر این اولین وب سایت شماست ، بیش از این نگران نباشید و به سادگی یکی یا دیگری را انتخاب کنید.

پس از اتمام این کار ، به شما مجموعه ای از مضامین ارائه می شود (این همان چیزی است که Weebly به الگوی آنها می گوید) که می توانید انتخاب کنید. Weebly مضامین خود را در دسته هایی مانند مشاغل ، شخصی یا وبلاگ سازماندهی می کند. وقت خود را بگذرانید و از درون مضامین جستجو کنید تا انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

همه موضوعات Weebly را در اینجا کاوش و مشاهده کنید.

3. دامنه خود را انتخاب کنید

نام دامنه خود را در Weebly انتخاب کنیدنام دامنه خود را در Weebly انتخاب کنید

پس از انتخاب موضوع خود ، از شما خواسته می شود نام دامنه را انتخاب کنید. سه راه برای افزودن دامنه به وب سایت Weebly وجود دارد.

 1. جستجو و خرید – از Weebly برای جستجوی نام دامنه و خرید از طریق آنها استفاده کنید. این هزینه متداول را برای نام دامنه دربر می گیرد و سالانه هزینه های تمدید آن نیز در نظر گرفته می شود. اگرچه ممکن است این گزینه گزینه مناسبی به نظر برسد ، اما من آن را واقعا توصیه نمی کنم زیرا نام های دامنه Weebly و قیمت های نوسازی کاملاً شیب دار با 19.95 دلار در سال است.
 2. یک نام دامنه موجود وصل کنید – اگر به دنبال استفاده از نام دامنه ای هستید که قبلاً صاحب آن هستید ، انتقال خوبی خواهد بود. اما ، به یاد داشته باشید که انجام این کار به این معنی است که می توانید هزینه های تجدید نام دامنه Weebly را پس از اقدام به پرداخت پرداخت کنید.
 3. از یک زیر دامنه رایگان استفاده کنید – انتخاب بهینه نیست اما مکان خوبی برای شروع است. زیر دامنه های رایگان مجبور هستند از مارک Weebly در سایت خود استفاده کنند اما یک راه خوب برای کشف سیستم اول قبل از اینکه بعداً نام دامنه رسمی را وصل کنید بعداً.

4. وب سایت Weebly خود را طراحی کنید

سازنده وب سایت Weebly بسیار شبیه پردازنده Word WYSIWYG عمل می کندسازنده وب سایت Weebly بسیار شبیه پردازنده Word WYSIWYG عمل می کند.

سازنده وب سایت Weebly بسیار شبیه پردازنده Word WYSIWYG عمل می کند. این برنامه برای ایجاد وب سایت از عناصری مانند جعبه های متنی ، تصاویر و سایر ساختمانها استفاده می کند. استفاده از آنها فقط برای جمع آوری آنها و پر کردن برخی از نقاط خالی با متن خود شماست.

در حال ویرایش سایت Weebly خود باشید

ویرایش اولین وب سایت خود در Weeblyویرایش اولین وب سایت خود در Weebly

قبل از شروع ویرایش سایت خود ، به هرگونه علائم هشدار دهنده در نوار آدرس مرورگر خود توجه داشته باشید. ویرایشگران Weebly اسکریپت هایی را اجرا می کنند که برخی از مرورگرها درباره آنها هشدار می دهند و شما باید به آنها اجازه دهید بدون مشکل کار کنند..

پس از انجام این کار ، دو کار اصلی وجود دارد که می توانید به سایت خود انجام دهید. اولین مورد این است که بلوک های ساختمان را از نوار پیمایش سمت چپ به سایت خود بکشید که در سمت راست صفحه است. دوم ویرایش آن ساختمان برای سفارشی کردن آن.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما روی یک جعبه متن کلیک می کنید و آن را به سمت راست در سمت راست می کشید. پس از اتمام کار ، باید متنی را که می خواهید در آن کادر ظاهر شود تایپ کنید. استفاده از بلوک های ساختمانی به طور موثر می تواند کمی به نتیجه برسد ، اما این یک تجربه بسیار ساده است.

استفاده از ویژگی های تجارت الکترونیک برای ایجاد فروشگاه آنلاین

ویژگی های اصلی موجود در فروشگاه آنلاین Weeblyجلو فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنید ، قبول کنید پرداخت ، قوانین و نرخ حمل و نقل را تنظیم کنید ، مالیات را تنظیم کنید و سفارشات مشتری را با استفاده از فروشگاه اینترنتی Weebly انجام دهید.

اگر بر روی “فروشگاه” در نوار پیمایش بالا کلیک کنید ، می توانید تنظیمات اضافی را تنظیم کنید که در صورت ساختن یک فروشگاه آنلاین. اگر به آنها نیاز دارید ، آن جزئیات را پر کنید. منوی پیکربندی فروشگاه به شما امکان می دهد تقریباً هر کاری که برای تجارت الکترونیک لازم دارید را انجام دهید ، از اطلاعات اولیه در مورد فروشگاه اینترنتی خود و پذیرش پرداخت تا ایجاد کوپن و حمل و نقل حمل و نقل.

عملکرد را با استفاده از برنامه ها افزایش دهید

Weebly Center CenterWeebly Center Center

Weebly به خودی خود یک سازنده وب سایت بسیار اساسی است و این بسیار عالی است زیرا یک روش ساده و قابل کنترل را برای کاربران در اختیار کاربران وب قرار می دهد. با این حال ، کاربران پیشرفته تر ممکن است نیازهای متفاوتی داشته باشند که می توانند از طریق مرکز برنامه Weebly برآورده شوند.

بر روی ‘برنامه ها از نوار پیمایش بالا کلیک کنید و می توانید مرکز برنامه را مرور کنید. در اینجا شما می توانید یک تن برنامه را پیدا کنید که عملکرد فروشگاه شما را گسترش دهد. برخی از آنها توسط خود Weebly ساخته شده اند و برخی دیگر از توسعه دهندگان شخص ثالث.

تقریباً برای هر چیزی برنامه وجود دارد و می توانید هر تعداد که دوست دارید اضافه کنید. به عنوان مثال ، می توانید برنامه هایی داشته باشید که به شما در ساخت فرم های تماس قدرتمندتر یا سایر موارد کمک می کند تا بتوانید با وب سایت خود برنامه تلفن همراه بسازید.

برخی از برنامه ها رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است هزینه های ماهانه شما را برای استفاده استفاده کنند. در استفاده از برنامه هایی که بیش از حد زیاد استفاده می کنید ، مراقب باشید چه برنامه هایی را اضافه می کنید زیرا ممکن است هزینه اجرای وب سایت شما از کنترل خارج شود..

تنظیمات سایت را تغییر دهید

تنظیم اولیه سایت Weeblyتنظیم اولیه سایت Weebly

گزینه تنظیمات در نوار پیمایش به شما امکان می دهد گزینه کلی را در مورد سایت خود تغییر دهید. از نام سایت گرفته تا گزینه های سئو و افرادی که می خواهید در طراحی سایت خود با آنها همکاری کنید – همه این موارد را می توان در اینجا اضافه یا تغییر داد.

به یاد داشته باشید که بسیاری از این گزینه ها ، به عنوان مثال SEO ، بسیار اساسی هستند زیرا هدف اصلی Weebly برای شما ایجاد یک سایت به راحتی است. اگر برنامه صحیحی را در مرکز برنامه خود پیدا کنید ، قابلیت پیشرفته تر SEO را می توان بدست آورد.

ساخت برای موبایل

وب سایت Weebly خود را بر روی موبایل بسازید و پیش نمایش کنیدوب سایت Weebly خود را بر روی موبایل بسازید و پیش نمایش کنید

در این عصر تحرک ، برای وب سایت ها مهم است که به خوبی در دستگاه های تلفن همراه و همچنین رایانه های رومیزی کار کنند. برای اطمینان از خوب بودن ظاهر تلفن همراه ، می توانید نماد موجود در نوار پیمایش را انتخاب کنید تا نماهای مختلف (دسک تاپ یا موبایل) را تغییر دهید..

متأسفانه ، شما می توانید سایتی بطور اختصاصی برای موبایل بسازید و برای انجام این کار برای شما باید به موضوع پاسخگو تکیه کنید. این ابزار حداقل به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که هر کاری را که می کنید در هر دو قالب مناسب است.

5. وب سایت Weebly خود را منتشر کنید

پس از انجام همه کارها و رضایت شما ، می توانید وب سایت Weebly خود را منتشر کنید. فقط روی انتشار کلیک کنید و خوب است که بروید.

عکس صفحه وب منتشر شده Weebly

واگ & پنجه ها (اینجا را ببین) – سایتی که هنگام نوشتن این آموزش با استفاده از Weebly ساخته ایم.

بازاریابی وب سایت خود

راه اندازی یک وب سایت چیزی بیش از آن نیست که آنرا به هم بزنید. برای اثربخشی بیشتر ، شما باید قادر به ساختن پیشروها و دسترسی مردم باشید. برای کمک به شما در این زمینه ، Weebly یک ویژگی بازاریابی دارد که می توانید برخی از ابزارهای بازاریابی را پیکربندی کنید.

به عنوان مثال ، می توانید پنجره ای را تنظیم کنید که از بازدید کنندگان خود بخواهد برای عضویت در خبرنامه ای که می توانید بطور مرتب برای آنها ارسال کنید یا برای تبلیغات ویژه استفاده کنید. همچنین می توانید خبرنامه های شخصی سازی شده را ایجاد کرده و آنها را از قبل برای ارسال خودکار برنامه ریزی کنید.

باز هم ، این گزینه های اساسی هستند و می توان ابزارهای قدرتمندتری را در مرکز برنامه یافت.

گزینه های بازاریابی وب در Weeblyویژگی های بازاریابی وب داخلی در Weebly

اولین وب سایت من با هزینه Weebly چقدر خواهد بود?

در ابتدایی ترین آن ، شما می توانید وب سایت با Weebly را برای مطلقاً هیچ چیز – رایگان ایجاد و منتشر کنید. با این حال ، محدودیت های بسیاری برای وب سایت رایگان با Weebly وجود دارد. به عنوان مثال ، هر سایتی که ایجاد و منتشر کنید ، دارای مارک Weebly در آن خواهد بود و اساساً در زیر دامنه رایگان Weebly آنها گیر خواهید کرد..

واقع بینانه تر این است که پایین ترین سطح Weebly ، برنامه “اتصال” آنها را که در هر ساعت با 7 دلار در ماه در نظر گرفته می شود (در صورت پرداخت سالانه قیمت به 4 دلار در ماه کاهش می یابد) واقع بینانه تر بدانیم. از این گذشته ، شما همچنین باید قیمت یک نام دامنه را در نظر بگیرید که این رقم در سال 19/19 دلار خواهد بود.

با میانگین چیزها ، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه آن را بپردازید.

(4 12 12 دلار) + 19،95 $ = 67،95 دلار در سال

… برای ساخت و نگهداری وب سایت اصلی با Weebly.

با دانستن اینکه یک وب سایت واقع بینانه با Weebly حدود 67.95 دلار در سال هزینه خواهد داشت ، می توانیم یک مقایسه اساسی در قیمت انجام دهیم. اگر می خواستید وب سایت خود را بسازید و میزبان و نام دامنه خود را پیدا کنید ، باید همه چیز را به تنهایی جمع کنید.

متوسط ​​قیمت یک نام دامنه شما را در هر سال 10 تا 12 دلار اجرا می کند و میزبانی وب مشترک با بودجه بسته به ویژگی های آن در هر مکان بین 1 تا 8 دلار در هر ماه هزینه خواهد کرد. این بدان معناست که اگر شما می خواهید سایت خود را بسازید و میزبانی کنید ، هزینه های سالانه شما به طور متوسط ​​59 دلار اجرا می شود که صادقانه است ، به طور قابل توجهی ارزان تر نیست.

نتیجه گیری: سازنده وب سایت قدرتمند

سرانجام ، ما مزیت اصلی Weebly را داریم – این واقعیت است که یک وب سایت سازنده در هسته خود است و به کسانی که دارای دانش رمزگذاری وب صفر هستند اجازه می دهد تا یک وب سایت بسازند. این چیزی است که به مراتب بیشتر از صرفه جویی در هزینه های اندک است که احتمالاً با پیدا کردن هاست خود می توانید به آن دست پیدا کنید.

ایجاد اولین وب سایت شما با Weebly احتمالاً کار دلهره آور نخواهد بود. اگر حتی از راه دور با رایانه ها آشنایی دارید یا می دانید که چگونه از پردازنده Word استفاده کنید ، فکر می کنم حداقل مشکلات را داشته باشید.

حتی اگر خود را با مشکلاتی روبرو می کنید ، همیشه می توانید برای کمک های فنی به Weebly دسترسی پیدا کنید ، در مورد آنها تحقیق کنید دانش محور برای ایده ها و کمک ، یا حتی رسیدن به کلی جامعه Weebly برای کمک.

شروع کنید ، از اینجا وارد شوید

با استفاده از حساب Facebook ، حساب Google یا از طریق ایمیل به Weebly وارد شوید.ثبت نام کنید و اولین وب سایت خود را در Weebly ایجاد کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map