آموزش Shopify: نحوه ایجاد فروشگاه آنلاین

انفجار دیجیتال طی سالها شاهد افزایش مداوم تجارت الکترونیکی بوده است. در حقیقت ، پیش بینی ها تخمین می زند که حجم معاملات در سطح جهانی ضربه خواهد خورد 6.5 تریلیون دلار تا سال 2023. عضویت در بازرگانان تجارت الکترونیک ، فروشگاههای خرده فروشی هستند که انتقال به دیجیتال و همچنین افرادی که اقدام به ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی خود می کنند ، می شوند..


ما در کسب و کار dropshipping داستان های موفقیت بیشتر و بیشتری می شنویم. به عنوان مثال ، مارک با رها کردن محصولات آمریکایی و اروپایی با استفاده از Shopify و Spocket 178،492 دلار درآمد (مطالعه موردی را بخوانید).

به لطف سیستم عامل هایی مانند Shopify ، انجام این کار از گذشته راحت تر شده است.

اصول خرید فروشگاه تجارت الکترونیک خود با Shopify در واقع بسیار ساده است. سایت های تجارت الکترونیک اساساً مشابه وب سایت های اساسی هستند ، به جز اینکه به کاربران امکان می دهند در سایت خرید کنند.

مراحل زیر ذکر شده است:

جدول محتویات

 1. ثبت نام برای یک حساب کاربری Shopify
 2. یک فروشگاه اصلی درست کنید
 3. محصولات خود را به موجودی خود اضافه کنید
 4. محصولات خود را به فروشگاه خود اضافه کنید
 5. روش های پرداخت خود را پیکربندی کنید
 6. تنظیم پارامترهای حمل و نقل
 7. مدیریت چرخ دستی های خرید
 8. فروشگاه خود را راه اندازی کنید!
 9. فروشگاه خود را با ویژگی های Shopify گسترش دهید

Shopify را کاوش کنید

 • بازدید و ثبت نام در Shopify
 • مشاهده تمام تم های Shopify
 • نمونه هایی از فروشگاه Shopify
 • برنامه ها و قیمت ها را خریداری کنید

Contents

فروشگاه اینترنتی Shopify خود را راه اندازی کنید

اصول خرید فروشگاه تجارت الکترونیک خود با Shopify در واقع بسیار ساده است. سایت های تجارت الکترونیک اساساً مشابه وب سایت های اساسی هستند ، به جز اینکه به کاربران امکان می دهند در سایت خرید کنند.

مرحله 1. برای یک حساب Shopify ثبت نام کنید

فروش آنلاین با Shopify - ثبت نام برای یک آزمایش رایگان 14 روزهShopify یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را برای شما ارائه می دهد که اطلاعات کارت اعتباری لازم را ندارد (به Shopify مراجعه کنید).

Shopify یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه به همه کاربران جدید ارائه می دهد. برای شروع کار با آنها ، به سایت Shopify مراجعه کرده و روی “شروع آزمایشی رایگان” کلیک کنید. این ثبت نام به شما امکان می دهد تا به سازنده سایت Shopify دسترسی پیدا کنید.

از اینجا شروع کنید > برای ثبت نام و ایجاد فروشگاه Shopify کلیک کنید.

مرحله 2. فروشگاه Shopify خود را راه اندازی کنید

برای ساخت فروشگاه آنلاین از Shopify Site Builder استفاده کنیدسازنده سایت Shopify ساده و آسان برای مدیریت است.

Shopify Site Builder از مفهوم لگو پیروی می کند. آنچه به شما امکان می دهد انجام دهید این است که اساساً ‘قسمت های مختلفی از یک سایت را جمع کنید تا به شکلی که می خواهید کار کند. همه چیز بصری است بنابراین می توانید سایت خود را در هنگام ساختن آن شکل دهید.

دو راه برای ساخت سایت در Shopify وجود دارد:

1. تم های پیش ساخته Shopify

موضوع پیش ساخته را برای جلو فروشگاه خود پیدا کنیدتم ها را خریداری کنید

اولین استفاده از یک الگوی از قبل موجود در Shopify و سپس اصلاح کردن آن است تا به نظر شما منحصر به فرد باشد.

برای یافتن موضوعی متناسب با نیازهای خود ، می توانید به فروشگاه تم Shopify در مراجعه کنید themes.shopify.com – بیش از 70 موضوع رایگان و پیش پرداخت شده از قبل ساخته شده وجود دارد.

2. از ابتدا با استفاده از Liquid ایجاد کنید

خرید برنامه نویسی مایعLiquid به زبان برنامه نویسی Shopify – چندین توسعه دهنده Shopify به ما گفتند که Liquid زبانی آسان برای یادگیری است. اگر می خواهید یک فروشگاه Shopify را از ابتدا ایجاد کنید ، باید آن را یاد بگیرید.

روش دیگر – اگر می خواهید چیزی منحصر به فرد تر باشد ، می توانید سایتی را از ابتدا ایجاد کنید. پلت فرم Shopify از زبان PHP خود توسعه یافته با نام “Liquid” استفاده می کند. برای ایجاد فروشگاه Shopify از ابتدا باید به این زبان تسلط داشته باشید.

فروشگاه های آنلاین واقعی را که با Shopify ساخته شده اند ، مشاهده کنید.

مرحله 3. محصولات خود را به موجودی خود اضافه کنید

افزودن محصولی به موجودی خود در Shopifyصفحه ‘add product’ همچنین به شما امکان می دهد تا جایی که محصولات خریداری می شوند را سازماندهی کنید.

دو روش اصلی برای اضافه کردن محصولاتی وجود دارد که می خواهید در Shopify بفروشید.

محصولات را به صورت دستی اضافه کنید

مورد اول با افزودن دستی محصولاتی است که شما در واقع موجودی آن را دارید.

برای انجام این کار ، روی “محصولات” کلیک کرده و “افزودن محصول” را انتخاب کنید. صفحه Add Product ابزاری بسیار قدرتمند برای فروشگاه شما است. گذشته از اصول اولیه مانند نام محصول و توضیحات ، می توانید مجموعه ها ، فروشنده ها و برچسب ها را نیز در اینجا تنظیم کنید. این به سازماندهی محصولات شما کمک می کند.

محصولات dropshipping را اضافه کنید

روش دیگر اضافه کردن محصولات ، روش dropshipping است. شما باید از فروشگاه Shopify بازدید کرده و یک برنامه dropshipping مانند Oberlo را انتخاب کنید. با استفاده از آن ، می توانید به جای آن ، محصولات رابط برنامه را مرور کرده و اضافه کنید.

مرحله 4. نمایش محصولات به فروشگاه تجارت الکترونیکی خود

قرار دادن یک محصول در فروشگاه Shopifyدر اینجا کالای اضافه شده قبلی را در مجموعه صفحه اصلی قرار می دهم.

افزودن محصولات به موجودی شما به سادگی بدان معنی است که آنها در سیستم ذخیره می شوند. شما همچنین باید ترتیب دهید تا آن محصولات در فروشگاه Shopify شما قرار بگیرد. برای انجام این کار ، مجدداً ویرایشگر فروشگاه خود را باز کنید.

در اینجا تصمیم می گیرید که مجموعه های خاصی از محصولات را به کجا اضافه کنید. می توانید بخش های مختلفی داشته باشید که مجموعه های مختلفی را نشان می دهند ، یا فقط یک فهرست بزرگ – انتخاب مورد نظر شماست.

مرحله 5: روش های پرداخت را پیکربندی کنید

پیکربندی روشهای پرداخت در فروشگاه shopify شمادر هر زمان ارائه دهندگان پرداخت را اضافه یا پیکربندی کنید ، به تنظیمات بروید > ارائه دهندگان پرداخت برای دیدن ارائه دهندگان پرداخت موجود در دسترس شما هستند.

پس از راه اندازی سایت اصلی شما ، زمان آن است که به دنبال ویژگی های تجارت الکترونیک باشید. اولین چیزی که از این جنبه به آن احتیاج دارید این است که تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید مشتریان در خرید سایت خود بپردازند.

پی پال

به طور پیش فرض ، PayPal در فروشگاه شما موجود است ، اما در صورت تمایل به استفاده از این ، بعداً نیاز به ایجاد یک حساب کاربری PayPal دارید. گذشته از PayPal ، دو پردازنده اصلی دیگر پرداخت دارید.

پرداخت خرید را انجام دهید

اولین مورد ، Shopify Payments است که مستقیماً توسط Shopify تهیه شده است. اگر تصمیم به استفاده از این مورد را دارید ، به شما امکان می دهد تقریباً هر نوع پرداخت را از طریق حساب خود پردازش کنید. با این حال ، پرداخت Shopify کمی محدود است زیرا همه افراد نمی توانند از آن استفاده کنند. فقط تعداد معدودی از کشورها در دسترس هستند و محدودیت های بیشتری در مورد مشاغل کشورهایی که می توانند از آن استفاده کنند یا خیر ، وجود دارد.

به عنوان مثال ، مشاغل استرالیا می توانند از Shopify Payments استفاده کنند اما افراد مرتبط با برخی خدمات مالی و حرفه ای ، قمار یا لیست کامل سایر فعالیت ها ممنوع است..

ارائه دهندگان پرداخت شخص ثالث

راه دیگر که می توانید در مورد آن استفاده کنید ، استفاده از یک پردازنده پرداخت شخص ثالث مانند نوار, iPay88, یا WorldPay. متأسفانه ، یک “اما” دیگر وجود دارد. قبل از انتخاب ارائه دهنده برای استفاده ، باید اطمینان حاصل کنید که آن برای منطقه شما در دسترس است.

مرحله 6. تنظیم پارامترهای حمل و نقل

راه اندازی حمل و نقل فروشگاه Shopifyشما باید جزئیات مربوط به نحوه ارسال محصولات خود را مشخص کنید.

برای مدیریت تنظیمات حمل و نقل ، روی “تنظیمات” و سپس “حمل و نقل” کلیک کنید. در اینجا می توانید تمام جزئیات مربوط به هر سفارش را تنظیم کنید – از شرکت حمل و نقل تا لیست ها و نرخ های آشکار.

می توانید تنظیمات حمل و نقل متعددی را برای تهیه سفارشات مختلف مانند داخلی یا بین المللی ایجاد کنید. همچنین می توان شرایط را تعیین کرد ، به عنوان مثال ، وزن سفارشات به چه نوع بسته بندی نیاز دارد.

مرحله 7. مدیریت چرخ دستی های خرید

مدیریت چرخ دستی خریدگذشته از پرداخت ، می توانید در طی فرآیند پرداخت ، اطلاعات مشتری را ضبط کنید.

از “تنظیمات” -> صفحه “پرداخت” ، می توانید فرایندی را انجام دهید که مشتریان از طریق آن خرید خود را انجام دهند. تصمیماتی درمورد نحوه مدیریت فروشگاه وجه چک باید اتخاذ شود.

به عنوان مثال ، آیا می خواهید کسی بتواند بدون حساب کاربری در فروشگاه شما اقدام به خرید کند؟ بخش پرداخت یکی دیگر از مناطق قدرتمند است که می توانید نه تنها برای تولید درآمد بلکه برای گرفتن اطلاعات و اهداف بازاریابی از آن استفاده کنید.

مرحله 8. فروشگاه خود را راه اندازی کنید!

راه اندازی فروشگاه خود رافروشگاه Shopify شما در طول دوره آزمایشی توسط رمز عبور محافظت می شود.

برای راه اندازی فروشگاه Shopify خود ، باید یکی از برنامه های آنها را ثبت کنید. برنامه های مختلف در مورد Shopify دارای ویژگی های مختلفی است. به عنوان مثال ، کلیه معاملات در Shopify با پرداخت هزینه معاملات انجام می شود اما برنامه های سطح بالاتر در این هزینه ها برای شما هزینه کمتری خواهند داشت.

از اینجا شروع کنید > برای شروع فروشگاه Shopify خود کلیک کنید.

چرا خرید: درباره ویژگی های آنها بیشتر بدانید

سازنده وب سایت آسان برای استفاده

یک نگاه دقیق تر به Shopify Site Editorویرایشگر Shopify آسان برای استفاده است. در سمت چپ نوار پیمایش است که می توانید در بلوک خاص ویرایش کنید.

“جلوی” سایت تجارت الکترونیک شما همان چیزی است که بازدید کنندگان با آنها مشاهده و تعامل می کنند. با استفاده از بلوک هایی که Shopify در سازنده سایت دارد ، می توانید با نیازهای دقیق آن ساخته شوید. می توان از آن برای شروع با یک الگوی خالی یا اصلاح یکی از مضامین موجود Shopify استفاده کرد.

خریدن پرداخت و ارسال

سبد خرید و پردازش پرداخت قلب فروشگاه تجارت الکترونیک شما است. شما می توانید پرداختهای مورد نظر خود را از مشتریان خود انتخاب كنید. وجود دارد بیش از 100 پردازنده مختلف در دسترس است بنابراین انتخاب واقعاً به عهده شماست.

گذشته از آن ، Shopify همچنین به شما امکان می دهد قیمت گذاری و رسیدگی به حمل و نقل را یکپارچه کنید ، مالیات و سایر موارد را محاسبه کنید.

مدیریت مشتری

دانستن مشتریان شما مهم است. Shopify مشتریان شما و همچنین تاریخچه خرید آنها و سایر اطلاعات را پیگیری می کند. این به شما کمک می کند تا آنها را ساماندهی کنید و با این کار ، می توانید بازاریابی گسترده مانند راه اندازی کمپین های سفارشی و موارد دیگر را انجام دهید.

ابزار بازاریابی

Shopify با برخی موارد داخلی یا داخلی امکان پذیر است که به شما در اجرای کمپین های بازاریابی کمک می کند. می توانید کارت های هدیه به مشتریان ارائه دهید ، رسانه های اجتماعی یا کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل و موارد دیگر را انجام دهید.

مدیریت محصولات

مدیریت مدیریت مدیریت پسوندزمینه های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد محصولات را با جزئیات سازماندهی کنید.

شما با داشتن وب سایت به عنوان نمای فروشگاه خود ، یک پس زمینه در Shopify نیز دارید.

این شبیه به فروشگاه موجود در فروشگاه خرده فروشی شماست ، جایی که می توانید موجودی خود را مدیریت کنید. در اینجا ، شما می توانید محصولات را برچسب گذاری کنید ، گزارش هایی را تهیه کنید تا در بهسازی مجدد سهام کمک کرده یا حتی SKU های مختلفی را تعریف کنید.

برو موبایل

با بسیاری از کارآفرینان پرش به باند باند تجارت الکترونیک ، Shopify یک برنامه موبایل را برای پشتیبانی از کاربران خود که در حال حرکت هستند در دسترس قرار داده است. برنامه تلفن همراه آنها کنترل کاملی از سایت و رفتار شما در هر نقطه از جهان خواهد داشت.

دکمه خرید

دکمه خریدبعد از تنظیم دکمه Buy ، می توانید کد را در ویرایشگر HTML وب سایت خود کپی کنید.

برای کسانی که نمی خواهند کل سایت تجارت الکترونیکی خود را داشته باشند ، Shopify یک برنامه Lite دارد که ادغام دکمه Buy را ارائه می دهد. می توانید از این طریق در وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید تا به راحتی از قابلیت های معامله شده Shopify استفاده کنید.

خریدن تجزیه و تحلیل

خرید تجزیه و تحلیلداشبورد تحلیلی نمای کلی از فروشگاه Shopify شما را نشان می دهد.

از یک داشبورد واحد می توانید به تمام داده هایی که از سایت خود جمع آوری شده دسترسی پیدا کنید. این شامل آمار بازدیدکنندگان مانند مکانهایی که از کجا می آیند ، چگونگی کسب اطلاعات در مورد سایت شما و موارد دیگر می باشد. همچنین می توانید گزارش های مربوط به محصول و فروش را صادر کنید.

خرید POS

یکی از موارد منحصر به فرد در مورد Shopify این است که آنها برای فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی کمک هزینه می کنند تا بتوانند به راحتی به دیجیتال تبدیل شوند. این به شکل Shopify POS است که به آنها اجازه می دهد تا بخش فروشگاهی Shopify را به تجارت خرده فروشی خود بچسبانند. نتیجه موجودی یکپارچه و حتی گزارش گیری است.

هزینه خرید چقدر است؟?

هزینه خریدهزینه فروشگاه Shopify.

در مجموع Shopify پنج برنامه برای انتخاب شما دارد. سه مورد از اینها برنامه های استانداردی است که بیشتر کاربران آن را انتخاب می کنند ، در حالی که دو مورد دیگر در انتهای شدید طیف قرار دارند. برنامه های استاندارد Shopify با قیمت 29 دلار در هر ماه (پایه اولیه خرید) ، 79 دلار در ماه (Shopify) و 299 دلار در ماه (ماهانه پیشرفته).

تفاوت های ظریف اما مهمی بین این برنامه ها وجود دارد. همه آنها البته شما را قادر می سازند یک سایت تجارت الکترونیکی بسازید و راه اندازی کنید. برنامه های گران قیمت تر اما دارای ویژگی های اضافی هستند که می توانند از سایتهای بزرگتری که ترافیک بیشتری را مشاهده می کنند ، بهره مند شوند.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک سایت با حجم زیاد ترافیک در اختیار داشته باشید ، ثبت نام در Advanced Shopify با وجود قیمت بالاتر آن ممکن است در هزینه شما صرفه جویی کند. Advanced Shopify با پرداخت مبلغ معامله کمتر برای پرداخت کارتهای اعتباری همراه است که یک روش پرداخت رایج برای فروشگاه های آنلاین است.

اگر برنامه های استاندارد برای شما مناسب نیست ، می توانید Shopify Lite یا Plus را نیز در نظر بگیرید. شركت Shopify Lite در نظر گرفته شده است كه بدون نیاز به ساختن فروشگاه كامل با Shopify ، به شما در فروش آنلاین كمك می كند. این امکان را به شما می دهد تا تنها از 9 دلار در ماه استفاده کنید.

Shopify Plus برای مشاغل بزرگی است که ممکن است نیازهای ویژه ای داشته باشند. هر یک از این طرح ها متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم می شوند ، بنابراین هزینه ها متفاوت است. برای گفتگو در مورد شرایط دقیق خود باید با Shopify تماس بگیرید.

بیایید نگاهی به جدول قیمت گذاری بیندازیم.

برنامه های Shopify / PriceBasic ShopifyShopifyAdvance Shopify
قیمت ماهانه29 دلار در ماه79 دلار در ماه299 دلار در ماه
حساب کارمندان2515
هزینه کارت اعتباری2.9٪ + 0.30 $2.6٪ + 0.30 $2.4٪ + 0.30 $
هزینه تراکنش / دروازه شخص ثالث0.5٪
خرید را پرداخت کنید
کارت هدیهآرهآره
بازیابی سبد خرید رها شده استآرهآرهآره
گواهی SSL رایگانآرهآرهآره
تجزیه و تحلیل کلاهبرداریآرهآره
گزارش های شخصیآرهآره
گزارش های حرفه ایآرهآره
سازنده گزارش پیشرفتهآره
نرخ حمل و نقل در زمان واقعیآره
پشتیبانی 24/7آرهآرهآره

* برای کسب بهترین قیمت و صحت برنامه ، به وب سایت رسمی Shopify مراجعه کنید.

آیا Shopify ابزار تجارت الکترونیکی مناسب برای شما است?

Shopify همه چیز در مورد کمک به مردم برای فروش آنلاین است. این امر می تواند از سه طریق اتفاق بیفتد ، چه به عنوان یک فروشگاه کاملاً جدید تجارت الکترونیک ، چه در سایت موجود و یا با پیوند دادن مشاغل خرده فروشی موجود به یک فروشگاه آنلاین جدید. بگذارید سه مورد زیر را به عنوان نمونه ببریم ؛

فروشگاه جدید – جک می خواهد فروش تجهیزات ماهیگیری را بصورت آنلاین آغاز کند زیرا هزینه اجاره یک فروشگاه فیزیکی برای این منظور هزینه زیادی را برای وی به همراه خواهد داشت. فقط با 29 دلار در ماه ، Shopify Basics اجازه می دهد تا بدون نیاز به او این کار را انجام دهد بدون اینکه وی بیاموزد که چگونه برای توسعه و نگهداری فروشگاه خود کد گذاری کند..

سایت موجود – پیتر وب سایت موفقی دارد و می خواهد با فروش برخی از محصولات از ترافیک خود استفاده کند. برای انجام این کار ، وی برای Shopify Lite ثبت نام می کند که به وی در انجام این کار در سایت خود تنها با 9 دلار در ماه کمک می کند.

فیزیکی تا دیجیتال – جان صاحب فروشگاه های سخت افزاری زنجیره ای در منطقه دنور است. با استفاده از Shopify ، او قادر است به راحتی یک فروشگاه آنلاین را برای مغازه های خود راه اندازی کند. با Shopify POS ، او همچنین می تواند مدیریت سهام را برای فروشگاه های فیزیکی و خرده فروشی خود ادغام کند.

اگر قصد فروش آنلاین را ندارید ، تنها موردی که Shopify در آن واقعاً مفید نیست ، این است. قیمت آن نسبت به بسیاری از سازندگان وب سایت های استاندارد کمی تندتر است زیرا بسیاری از ویژگی های تجارت الکترونیکی را در خود جای داده است.

از اینجا شروع کنید > برای شروع با Shopify کلیک کنید.

نتیجه گیری: Shopify برای کمک به شما در فروش ساخته شده است

تا زمانی که شما قصد انجام هر نوع فروش آنلاین را دارید ، Shopify راه حل مناسبی برای شماست. آیا شما در حال فروش کالاهای فیزیکی هستید یا کالاهای دیجیتال ، Shopify شما را پوشش داده است. بهترین بخش این است که شما می توانید بدون یادگیری یک خط کد ، یک فروشگاه تجارت الکترونیک حرفه ای و حرفه ای ایجاد و راه اندازی کنید.

Shopify به دلیل محبوبیت زیادی که دارد ، پر جنب و جوش است جامعه آنلاین. اگر چیزی وجود دارد که می خواهید بدانید ، به سادگی سؤال کنید و احتمالاً شخصی را پیدا خواهید کرد که جواب را بداند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map