آموزش: نحوه فروش هنر آنلاین با استفاده از Shopify

Shopify در قلب خود یک بستر تجارت الکترونیک است. این بدان معنی است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا فروشگاه آنلاین بسیار شخصی خود را ایجاد کنید ، مهم نیست که تصمیم بگیرید چه چیزی بفروشید. این باعث می شود تا یک بستر ایده آل برای کار هنرمندان فراهم شود تا زمان لازم برای آنها را برای مدیریت خلاقیت های خود با جهان کاهش دهد.


زیبایی یک فروشگاه اینترنتی این است که چیزی است که می توانید یک بار تنظیم کنید و هر زمان که محصولات جدید وارد بازار شوید ، این نیاز به هنرمندان را برای صرف وقت در یافتن مناطق نمایش برای مواردی که ایجاد کرده اند نیز کاهش می دهد..

مهمتر از همه ، از آنجا که فروشگاه های آنلاین بخشی از دنیای دیجیتال هستند ، ایجاد یکی در Shopify به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه به بسیاری از کانال های فروش دیگر دسترسی پیدا کنید.

اگر نگرانی شما از راه اندازی فروشگاه آنلاین صرفاً فناوری است ، نگران نباشید. من شما را از طریق یک تجربه با Shopify راهنمایی می کنم تا ببینم چگونه می توانید فروشگاه خود را در زمینه هنر سایبر اختصاص دهید بدون دانستن یک خط کد.

چگونه Shopify کار می کند

خریدنفروشگاه آنلاین خود را با استفاده از Shopify ایجاد کنید

اولین چیزی که باید در مورد Shopify بدانید این است که این یک سرویس است. شما محصولی را خریداری نمی کنید ، همچنین هزینه یک نرم افزار را نمی پردازید. Shopify درمورد کمک به صاحبان مشاغل در ایجاد فروشگاه های دیجیتالی خود به عنوان کارآمدترین راه ممکن است.

این بدان معنی است که شرکت می فهمد که مشتریانش لزوماً باهوش ترین افراد روی زمین نیستند. Shopify با استفاده از یک سیستم ساده از قالب ها و بلوک های ساختمانی ، فروشگاه های آنلاین را به همه وسایل خود می سازد..

همچنین Shopify مبلغ زیادی را برای استفاده از خدمات به مشتریان نمی پردازد ، اما نرخ های مقرون به صرفه از فقط 29 دلار در ماه شروع می شود. با رشد کسب و کار شما ، در صورت نیاز به استفاده از ویژگی های بیشتر ممکن است قیمت افزایش یابد. این یک پیشنهاد برنده است.

بررسی عمیق Shopify ما را در اینجا بخوانید.

جدول محتویات

 • مرحله شماره 1: ثبت نام در یک حساب کاربری
 • مرحله شماره 2: محصولات خود را به فروشگاه خود اضافه کنید
 • مرحله شماره 3: یک موضوع Shopify را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 4: موضوع را سفارشی کنید
 • مرحله شماره 5: ویژگی ها را کاوش کنید
 • مرحله شماره 6: استفاده از برنامه های Shopify
 • مرحله شماره 7: با کانال های اجتماعی ادغام شوید
 • جوانب مثبت و منفی استفاده از Shopify برای فروش هنر

Shopify را کاوش کنید

 • شروع به کار با Shopify
 • مشاهده تمام تم های Shopify
 • فروشگاه نمونه ساخته شده با Shopify
 • برنامه ها و قیمت ها را خریداری کنید

شروع به کار در Shopify

1. ثبت نام برای یک حساب کاربری

اولین کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب کاربری Shopify است. این کار به آسانی با مراجعه به وب سایت آنها و کلیک بر روی دکمه “شروع آزمایشی رایگان” است. Shopify به تمام کاربران یک حساب آزمایشی رایگان 14 روزه ارائه می دهد. تنها آنچه شما باید وارد کنید یک آدرس ایمیل ، رمز عبور و نام فروشگاه است.

در طول دوره آزمایشی رایگان می توانید کل مراحل راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را تجربه کنید اما نمی توانید سایت خود را راه اندازی کنید یا فروش محصولات با آن را شروع کنید.

اگر در مورد جواب ها مطمئن نیستید ، می توانید دکمه “پرش” را فشار دهید.

به محض تکمیل مراحل ثبت نام ، Shopify تجربه شما را با یک جلسه کوتاه پرسش و پاسخ شروع می کند. این برای Shopify در نظر گرفته شده است تا کمی بیشتر درباره آنچه می خواهید فروشگاه شما باشد ، بیاموزید.

این بخش اصلی برای هدایت شما به مرحله بعدی است.

پس از گذراندن آن پرسشنامه کوتاه ، منطقه بعدی که باید روی آن تمرکز کنید همان چیزی است که در وسط صفحه قرار دارد. یک بخش با سه حوزه اصلی وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد محصولاتی را به فروشگاه خود اضافه کنید ، ظاهر خود را به صورت دلخواه سفارشی کنید ، و سپس نام دامنه را پیوند دهید.

نام دامنه آدرس عمومی است که مشتریان باید از فروشگاه آنلاین شما بازدید کنند. به عنوان یک آدرس دیجیتالی فکر کنید که به شما امکان می دهد شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

از اینجا شروع کنید > برای ثبت نام و ایجاد فروشگاه آنلاین Shopify کلیک کنید.

2. افزودن محصولات

در اینجا صفحه ای است که می توانید اطلاعات مربوط به هنر خود را پر کنید.

این بخشی است که شما باید از آن هیجان زده شوید – اولین هنر خود را به فروشگاه اضافه کنید! بر روی دکمه “افزودن محصول” کلیک کنید و به شکلی آورده می شود که به شما اجازه می دهد تا جزئیات مربوط به آنچه را می فروشید کلید بزنید..

در تصویر بالا ، من متن نمونه را پر کرده ام تا آنچه را که می توانید برای قسمت های جزئیات محصول اضافه کنید نشان دهم. اطلاعاتی که در اینجا وارد می کنید فقط برای اهداف نمایش نیست. زمینه هایی مانند نوع محصول ، مجموعه ها و برچسب ها می توانند به شما در سازماندهی کارهای هنری کمک کنند. همچنین به مشتریان شما کمک می کند تا هنر را در فروشگاه اینترنتی شما راحت تر پیدا کنند.

هنگامی که تمام جزئیات لازم را در صفحه پر کردید ، روی ذخیره کلیک کنید و سوابق مورد اول خود را برای فروش خواهید داشت!

3. انتخاب یک موضوع برای فروشگاه آنلاین شما

موضوع مناسب را برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید.

از صفحه اصلی حساب Shopify خود ، روی “Customize Theme” کلیک کنید تا مراحل شروع شود. مضامین قالب های از پیش طراحی شده ای هستند که می توانید برای فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید. اگر نمی خواهید برای این کار وقت بگذارید ، می توانید به سادگی یکی را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

من به شما توصیه می کنم که شخصی خود را سفارشی کنید تا بتوانید فروشگاه آنلاین خود را به آن لمس شخصی بدهید. برای انتخاب یک الگوی ، روی “کاوش تم های رایگان” کلیک کنید. این یک گالری پاپ آپ از مضامین شما می توانید انتخاب کنید.

در میان آنها حرکت کرده و بر روی شخصی که دوست دارید کلیک کنید تا جزئیات بیشتری راجع به آن مشاهده کنید. اگر موضوع را دوست دارید ، روی “افزودن به کتابخانه تم” کلیک کنید.

مضامین Shopify بیشتر را کاوش کرده و مشاهده کنید.

4. قالب را سفارشی کنید

می توانید ظاهر فروشگاه هنری خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید

در صفحه اصلی ، روی “شخصی سازی” در کنار موضوعی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. مضامینی که قبلاً انتخاب کرده اید در بخش تحت عنوان “کتابخانه تم” در دسترس خواهد بود. با انجام این کار ویرایشگر موضوع ایجاد می شود.

این یک برنامه آنلاین است که بر روی اصل What-You-See-Is-What-You-Get (WYSIWYG) کار می کند. مانند برنامه هایی مانند مایکروسافت ورد ، صفحه طراحی دقیقاً به شما نشان می دهد که سایت شما در هنگام ویرایش چه شکلی خواهد بود.

می توانید مکانی را انتخاب کنید که میخ ها ، متن ، نحوه ترتیب بخش ها و حتی تنظیم جزئیات را به اندازه و رنگ فونت تنظیم کنید. اگرچه به یاد داشته باشید که در روند طراحی گم شدن آسان است ، بنابراین وقت خود را عاقلانه خرج کنید و ابتدا محصولات خود را به موجودی خود اضافه کنید قبل از طراحی فروشگاه خود.

پس از اتمام طراحی ، روی “ذخیره” کلیک کنید.

5. کاوش در ویژگی های Shopify

لیست ویژگی های مفید تجارت الکترونیکی ارائه شده توسط Shopify.

تا کنون ، آنچه من به شما نشان داده ام ، فقط مبانی چگونگی ایجاد فروشگاه آنلاین و اضافه کردن محصولات به آن ، با تنظیمات جزئی است. Shopify یک بستر کامل تجارت الکترونیک است ، به این معنی که برای کمک به شما در فروش طراحی شده است.

روند فروش چیزهای بیشتری را صرفاً ایجاد فروشگاه می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید از آنالیز استفاده کنید تا در مورد مشتریان خود بیاموزید ، با کمپین های بازاریابی برای جذب بازدید کنندگان بیشتر به سایت خود و حتی ایجاد تخفیف ها.

اینها فقط کارکردهای اساسی Shopify هستند و در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، همیشه می توانید برنامه های دیگری را اضافه کنید تا ویژگی هایی که فروشگاه شما ارائه می دهد را تقویت کنید.

ویژگی های منحصر به فرد تر در مورد Shopify را کاوش کنید.

6. با استفاده از برنامه ها

فروشگاه برنامه فروشگاهی (منبع).

برای دیدن اینکه چه برنامه های اضافی در دسترس هستند ، از منوی پیمایش در سمت چپ ، روی “برنامه ها” و سپس “بازدید از فروشگاه App Shopify” کلیک کنید. برنامه های موجود در اینجا برنامه ها یا اسکریپتی های کوچکی هستند که برای اضافه کردن کارکردهای خاص برای Shopify فروشگاه ها طراحی شده اند.

به دلیل محبوبیت آن ، Shopify دارای اکوسیستم عظیمی از کاربران و توسعه دهندگان برنامه است که برای گسترش قابلیت های Shopify با یکدیگر همکاری می کنند. به عنوان نمونه ، ممکن است بتوانید برنامه ای مانند Spocket را پیدا کنید که به شما کمک می کند حمل و نقل هنر خود را انجام دهید و آن را به فروشگاه Shopify خود اضافه کنید. شما حتی می توانید گسترش دهید تا به یک تجارت dropshipping تبدیل شوید.

البته این را بخاطر بسپار که برخی از برنامه ها ممکن است شما را مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده کند. قیمت ها بستگی به هزینه توسعه دهنده آن برنامه ها دارد. فروشگاه برنامه Shopify گسترده است و تقریباً هر چیزی را که یک خرده فروش آنلاین بخواهد یا نیاز داشته باشد دارد. برنامه هایی برای کمک به شما در فعالیت های بازاریابی ، حمل و نقل یا موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

7. گسترش فروش به کانال های اجتماعی

Shopify به شما امکان می دهد تا با سیستم عامل های اجتماعی محبوب برای گسترش کانال فروش خود در ارتباط باشید.

یکی از مهمترین ویژگی های Shopify این است که به شما امکان می دهد قابلیت های فروشگاه اینترنتی خود را فراتر از خود سایت گسترش دهید. این بدان معنی است که شما می توانید از کانال های دیگر برای افزایش فروش استفاده کنید – راه های محبوب مانند Facebook ، Instagram یا حتی Amazon.

برای افزودن کانالهای فروش دیگر ، روی علامت “+” در کنار “کانال فروش” کلیک کنید و از لیست موجود در آنجا انتخاب کنید. این امر در دستیابی مخاطبان بسیار بزرگتر از فروشگاه اینترنتی شما به خودی خود بسیار مفید خواهد بود.

نتیجه گیری: آیا فروشگاهی مناسب برای فروشگاه اینترنتی شما است?

قیمت گذاری فروشگاه را انجام دهید.

اگر تاکنون توجه نکرده اید ، Shopify بسیار شبیه به بسیاری از سازندگان وب سایت مانند Wix و Weebly است. این کار بر روی اصل یک سیستم کشیدن و رها کردن آسان است که بصری و عاری از استرس است. تفاوت اصلی در این است که Shopify از ابتدا با تجارت الکترونیکی در ذهن طراحی شده است.

به همین دلیل ممکن است متوجه شوید که ساختار قیمت گذاری کمی بالاتر از سازندگان پایه وب سایت است. آنچه در عوض به دست می آورید ، بسیار بیشتر از هزینه ماهانه شما است.

حساب های Basic Shopify از 20 دلار در ماه شروع می شوند. این امر به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از محصولات را لیست کرده و بفروشید. آنچه در حسابهای رده بالاتر پرداخت می کنید ، ویژگیهای بیشتری مانند امکان اضافه کردن کارکنان بیشتر به حساب Shopify با رشد کسب و کار شما.

نکته قابل توجه این است که Shopify است فروش خود را کاهش می دهد در قالب هزینه معاملات برای خریدهای آنلاین انجام شده از طریق کارت اعتباری. به این ترتیب ، منطقی است که با افزایش فروش ، برنامه Shopify خود را ارتقا دهید ، زیرا نرخ آنها برای ردیفهای طرح بالاتر پایین تر است.

از اینجا شروع کنید > برای شروع با Shopify کلیک کنید.

مزایای استفاده از Shopify برای فروش هنر

 • سازنده فروشگاه بصری با کاربرد آسان
 • در چند کانال بفروشید
 • حمل و نقل یکپارچه حمل و نقل و پرداخت
 • هر دو هنر فیزیکی و دیجیتال را کنترل می کند
 • بسیاری از ویژگی های افزودنی موجود است

منفی استفاده از Shopify برای فروش هنر

 • هزینه معامله اجباری
 • هیچ برنامه رایگان در دسترس نیست (فقط برای آزمایش)
 • موارد سفارشی محدود
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map