نحوه ساختن یک وب سایت پرتفوی نویسنده

به عنوان نویسنده ، شما چهره برند خود هستید و یک وب سایت پرتفوی نویسنده شما را با خوانندگان جدید آشنا می کند و همچنین یک کارت تلفن حرفه ای را برای مشتریان و ناشران بالقوه به شما هدیه می دهد. با این حال ، شما به عنوان یک نویسنده ، شما به اندازه کدگذاری وب سایت یا چگونگی جمع کردن همه آن ها اطلاعاتی ندارید.


خوشبختانه ، من هر دو هستم یک نویسنده و یک طراح وب سایت و من می خواهم به شما قدم به قدم در چگونگی ایجاد وب سایت پرتفوی نویسنده به راحتی ، ارزان و به شما کمک کنم تا آنچه را که می توانید برای بیشترین تأثیر در سبد خود قرار دهید ، به شما ارائه دهم. بهترین طراحی وب سایت برای نویسندگان هر چیزی است که کارهای شما و شما را به عنوان نویسنده به نمایش می گذارد ، زیرا مارک شما این است که چه کسی هستید و چه چیزی را در هنر خود می ریزید.

صفحه پروفایل نویسنده من در Amazon.com.

س: چرا به یک سبد نویسنده دیجیتال نیاز دارید?

تقریباً وجود دارد 45200 نویسنده و نویسنده در ایالات متحده, اما فقط 21٪ نویسندگان تمام وقت چاپ شده زندگی خود را صرفاً از نوشتن کتاب می کنند. اگر می خواهید در دنیای بسیار دیجیتالی صنعت انتشار امروز رقابت کنید ، وب سایتی ایجاد کنید که بازدید کنندگان را جذب کند و آنها را به خواننده تبدیل کند.

اگر خود انتشار دهید ، وب سایت شما به عنوان بخشی از فروشگاه اینترنتی شما عمل می کند. اگر کتاب های خود را از طریق ناشر به فروش می رسانید ، ممکن است سایت شما از نظر ماهیت اطلاعاتی تر باشد. سایت شما نشان می دهد که شما به عنوان یک شخص چه کسی هستید و چرا کتابهایی را که می نویسید می نویسید.

طبق آمار Statista: در سال 2018 ، بیش از 45200 نویسنده و نویسنده در ایالات متحده 2018 مشغول به کار بودند – که 10٪ بیشتر از رقمی است که در 7 سال گذشته به ثبت رسیده است (40.930).

س: به چه نوع وب سایت نویسنده نمونه کار نیاز دارید?

نوع سایتی که به آن نیاز دارید بستگی به نوع کار شما بستگی دارد. از آنجا که بسیاری از نویسندگان داستان نویسی درآمد خود را با کار بر روی پروژه های مستقل تکمیل می کنند ، ممکن است به سایتی نیاز دارید که منعکس کننده هر دو طرف شخصیت نویسندگی شما باشد.

انواع مختلفی از وب سایت های نویسنده وجود دارد ، و ممکن است شما بخواهید بیش از یک نوع ایجاد کنید تا به محتمل ترین خوانندگان یا مشتری ها برسید.

 1. یک وبلاگ شخصی ساده
 2. وب سایت استاتیک با اطلاعات شخصی
 3. نمایه نویسنده در Medium ، Clippings.me و غیره.
 4. صفحه رسانه های اجتماعی

در حالت ایده آل ، لیست های مختلف با هم کار می کنند تا شما به بیشترین تعداد ممکن برسید. شما می توانید با ارسال لینک به مقالات و اخبار جدید ، از وب سایت رسانه های اجتماعی به وبلاگ خود پیوند دهید. شما می توانید با افزودن پیوند به صفحه های رسانه های اجتماعی در صفحات وب سایت خود و سایر موارد در رسانه های اجتماعی خود به وب سایت خود وصل کنید.

گزینه های رایگان برای ایجاد یک وب سایت نویسنده

اگر عمدتا در یک طاقچه تنها می نویسید ، احتمالاً می توانید از یک طرح ساده تر برای نشان دادن چند نمونه استفاده کنید و اطلاعاتی در مورد چگونگی ارتباط با شما ارائه دهید. گزینه های رایگان و سازندگان آنلاین وجود دارد که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید ، اما اینها محدودیت های زیادی دارند و فقط باید به عنوان یک شکاف توقف مورد استفاده قرار بگیرند تا زمانی که بتوانید هزینه ساخت یک سایت سفارشی را داشته باشید که مهارت های بی نظیر شما را به عنوان نویسنده نشان می دهد..

 • WordPress.com – وردپرس وب سایتهای ابتدایی و رایگان را که می توانید بسازید ارائه می دهد. شما قادر نخواهید بود با بک گراند سایت کار کنید و یا با یک سایت رایگان وردپرس سفارشی سازی زیادی انجام دهید ، اما می تواند به صورت آنلاین و کمک به شما در دریافت این کلمه کمک کند ، تا زمانی که بودجه اضافی برای ساخت یک سایت شخصی خود ندارید. . این مسلما بهترین سازنده وب سایت برای نویسندگان است زیرا به این نرم افزار منبع باز کمک زیادی می کند.
 • اقامتگاه نویسنده – یک سبد آنلاین ساده را بصورت رایگان تنظیم کنید و سپس در ماه 8.99 دلار پرداخت کنید. باز هم ، شما به آنچه می توانید انجام دهید محدود هستید و این برچسب قیمت 9 دلار در هر ماه در طی سال افزایش می یابد که می توانید سایت خود را به راحتی از طریق یک شرکت میزبانی ارزان ارزان میزبانی کنید..
 • Clippings.me – آیا شما فقط می خواهید مکانی برای به اشتراک گذاشتن چند کلیپ از برخی از مقالات خود و جذب مشتری جدید؟ Clippings.me به شما امکان می دهد 10 کلیپ را به صورت رایگان بارگذاری کنید و سپس هزینه هر ماه بالایی را برای هر چیزی بالاتر از آن پرداخت کنید.
 • محتوا – یک سبد آنلاین رایگان تنظیم کنید و در مقابل مشتری در سایت قرار بگیرید. این پلتفرم احتمالاً برای نویسندگان مستند غیرداستانی مناسب تر است ، اما شما همچنین می توانید برخی از داستان های خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید و سعی کنید برای جادوگری های شبح نویسی.

به یاد داشته باشید ، ممکن است شما بخواهید در یک مقطع وب سایت و وبلاگ استاتیک اضافه کنید ، اما اینها شروع کننده های خوبی هستند.

چگونه وب سایت نمونه کارها نویسنده خود را بسازید

راه حل رایگان وب سایت بالا در بالا باید بصورت موقت یا علاوه بر راه حل سفارشی تر استفاده شود. برای راه اندازی سبد آنلاین خود و برجسته کردن نوشتار ، هزینه و زمان زیادی نمی شود. در حقیقت ، نسبت به هزینه سالانه شرکت هایی مانند Wix هزینه کمی صرف هزینه برخی از هاست مشترک و ساخت سایت وردپرس خواهید کرد. من در حال حاضر در حال انتقال سایت یک دوست خانوادگی به سرور هستم زیرا ویکس لایحه ای را برای آنها ارسال کرد که نمی توانند برای سال آینده توجیه کنند. Squarespace و شرکت های مشابه نیز قیمت های بالایی را بدون ارائه مزایایی که از طریق بسته میزبانی خود از طریق یک شرکت میزبان دریافت خواهید کرد ، شارژ می کنند.

اگر این نخستین وب سایت شماست یا در یک مدت زمان ایجاد نکرده اید ، ممکن است تعجب کنید که از کجا باید شروع کنید. مراحل زیر را دنبال می کنید:

مراحل ساخت وب سایت نویسنده

 • مرحله شماره 1: دریافت دامنه
 • مرحله شماره 2: سازنده میزبان / سایت را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 3: عناصر را برای سایت خود جمع کنید
 • مرحله شماره 4: وب سایت نویسنده را با استفاده از وردپرس ایجاد کنید
 • نمونه هایی از وب سایت های نویسنده

ابزارهای پیشنهادی

افشای اطلاعات: BuildThis.io هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

1. یک نام دامنه دریافت کنید

با انتخاب یک نام دامنه شروع کنید. برای من ، نام من نسبتاً بی نظیر است ، بنابراین توانستم از LoriSoard.com استفاده کنم. اما ، اگر نام شما اسمیت یا جانسون است ، ممکن است متوجه شوید نام دامنه شما قبلاً گرفته شده است. در این حالت ، می توانید کلمه “نویسنده” را اضافه کنید یا از افزونه .author استفاده کنید. برخی از شرکت های میزبان نام دامنه شما را از طریق بسته های خود ثبت می کنند ، بنابراین قبل از ثبت نام بررسی کنید ، اما GoDaddy یک انتخاب محبوب برای ثبت نام است. بسیاری از خدمات ثبت دامنه در خارج از کشور وجود دارند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که برای شما معنی دارد.

2. میزبان وب سایت سازنده را انتخاب کنید

برخی از شرکت های هاستینگ برای مشاغل کوچک یا سازندگان وب سایت وجود دارد که ارزان قیمت هستند و زنگ های زیادی را برای جلب نظر شما ارائه می دهند. این بهترین شرکت های میزبان وب سایت برای نویسندگان یا هر صاحب مشاغل کوچک هستند. آنها همچنین دارای خدمات عالی مشتری هستند و برای شروع سازندگان وب آماده هستند.

میزبانی A2

صفحه اصلی میزبان A2 (برای بازدید کلیک کنید)

این شرکتی است که من در حال حاضر از آن استفاده می کنم و خدمات به مشتریان آنها بسیار عالی بوده است. من خودم را یک توسعه دهنده وب با تجربه تر می دانم ، اما مواردی وجود دارد که من آنها را نمی شناسم و همیشه خوشحال می شوند که مرا در زمینه مسائل فنی راهنمایی کنند. آنها همچنین آموزش های مفصلی ارائه می دهند و بسیار قابل اعتماد و سریع هستند.

می توانید با حداقل 2.96 دلار در هر ماه یک وب سایت میزبانی مشترک به دست آورید. مطمئن نیستید که چگونه نصب و مدیریت وردپرس را کنترل کنید؟ می توانید یک سایت مدیریت شده را با قیمت حدود 9.78 دلار در هر ماه دریافت کنید. برای نویسندگان جدید و بدون تجربه زیاد در ساخت وب سایت ها ، میزبانی وب سایت 1 وردپرس A2 با قیمت حداقل 9.78 دلار در ماه بهترین گزینه شماست (قیمت بسته به مدت قرارداد متفاوت است و برای بدست آوردن بهترین قیمت ها باید پیش پرداخت کنید) ) این بسته شامل یک سایت واحد و ذخیره سازی نامحدود است.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه راه اندازی نمونه کارها وردپرس خود در زیر در مرحله 4.

از میزبانی A2 دیدن کنید

Weebly

سازنده وب سایت Weebly (برای بازدید کلیک کنید)

Weebly یک وب سایت سازنده است نه یک شرکت میزبان. شما از تم های داخلی استفاده می کنید و سپس تصاویر و اطلاعات را به سازنده می کشید تا وب سایت نمونه کار خود را ایجاد کنید. Weebly بسیار آسان برای استفاده است و برخی از الگوهای برای اوراق بهادار و همچنین ویژگی های فروشگاه آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت تمایل بتوانید کتاب های خود را بفروشید. این سایت از هوش مصنوعی (AI) استفاده می کند تا از طریق روند ساخت یک نمونه کار ساده با شما صحبت کند.

نویسندگان باید برنامه اتصال را به قیمت 5 دلار در هر ماه در نظر بگیرند زیرا نام دامنه رایگان دریافت می کنند ، که می توانند به سایت خود وصل کنند. اگر می خواهید از طریق سایت خود اقدام به فروش کتاب کنید ، به Pro Plan احتیاج دارید تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید و پرداختی را جمع کنید. نرم افزار ماهانه 12 دلار اجرا می شود. تمام قیمت ها یا وقتی سال قبل را پرداخت می کنید.

در بررسی جیسون درباره وبلی بیشتر بدانید.

از Weebly بازدید کنید

میزبانی InMotion

صفحه اصلی میزبان InMotion (برای بازدید کلیک کنید)

InMotion Hosting یکی دیگر از شرکت های هاستینگ است که انواع بسته ها و قیمت ها را بسیار مناسب ارائه می دهد. می توانید با برنامه های میزبانی وردپرس خود بروید و آنها حتی BoldGrid را نیز ارائه می دهند که سازنده سایت کشیدن و رها کردن است. هنوز یک منحنی یادگیری جزئی برای فهمیدن چگونگی ساخت یک نمونه کارها با BoldGrid وجود دارد اما این یک سیستم بسیار بصری است.

برخی از ویژگی هایی که با بسته های آنها به دست می آورید شامل نام دامنه رایگان ، 40 گیگابایت حافظه SSD تنها با 5.99 دلار در ماه و SSL رایگان است. بهترین بسته برای نویسندگان بسته مدیریت WP-1000 میزبان وردپرس است. اگر انتظار دارید کمتر از 20،000 بازدیدکننده در هر ماه ، این سایت به راحتی نیازهای شما را برآورده سازد. شما با قیمت 6.99 دلار در هر ماه یک نام دامنه رایگان و یک وب سایت دریافت می کنید.

از InMotion بازدید کنید

میزبان

صفحه اصلی هاستینجر (برای بازدید کلیک کنید)

هاستینجر لیست ما را ایجاد می کند زیرا آنها چنین بودجه ارزان قیمت را برای صاحبان وب سایت و نویسندگان بار اول ارائه می دهند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، بیشتر نویسندگان باید درآمد خود را به نوعی تکمیل کنند. احتمالاً شما پول زیادی برای ایجاد یک سبد آنلاین هزینه نمی کنید مگر اینکه نام شما استیون کینگ باشد و بعداً ناشر شما آن را برای شما سفارش دهد..

هاستینگر همچنین برای کسانی که بسیار دانش فنی ندارند ، یک سازنده وب سایت سریع ارائه می دهد. مراحل مختلفی را انتخاب خواهید کرد ، مانند انتخاب یک برنامه میزبانی برای حداقل 99 سنت در ماه و ایجاد یک وب سایت اصلی با انتخاب برخی از مضامین از پیش نصب شده و آپلود تصاویر و اطلاعات خود. سایت بسیار بصری است ، اما شاید شما مجبور شوید به کتابچه های راهنمای آنها در اینجا و آنجا مراجعه کنید.

افراد بدون دانش فنی زیادی می توانند با برنامه میزبانی وب سازنده وب سایت مشترک مشترک با 0.99 سنت در هر ماه با پهنای باند 100 گیگابایتی و یک پلتفرم ساخت وب سایت آسان که در آن می توانید تصاویر و متن را بکشید ، رها کنید..

از هاستینجر بازدید کنید

3. عناصر مورد نیاز سایت نویسنده خود را جمع کنید

چه با سازنده سایت جعبه ساز بروید و چه از بسترهایی مانند وردپرس استفاده کنید یا حتی یک وب سایت HTML ایجاد کنید ، برخی از عناصر وجود دارد که هر سایت نویسنده باید کاملاً مؤثر باشد.

 • درک مخاطب – اطمینان حاصل کنید که مخاطبان هدف خود را درک کرده اید. اگر عاشقانه های تاریخی می نویسید ، مخاطب شما کاملاً متفاوت از آن است که داستانهای علمی بنویسید. اگر مقالات غیر داستانی می نویسید ، مخاطب شما دوباره متفاوت است.
 • خریداران Personas – personas خریدار را بر اساس مخاطبان مختلف خواننده خود ایجاد کنید ، بنابراین می دانید از طریق سایت خود با چه کسی صحبت می کنید.
 • لوگو – شما به یک نوع آرم احتیاج دارید ، حتی اگر فقط نام نویسنده شما در یک اسکریپت فانتزی باشد. آرم شما به عنوان نویسنده با شما ارتباط برقرار می کند. با کار کتبی خود به عنوان یک تجارت رفتار کنید و آن را با نام تجاری خود انجام دهید. در اینجا آرم های رایگان ما می توانید دانلود کنید.
 • درباره صفحه – مردم باید بدانند شما چه کسی هستید و چرا می نویسید که چه می کنید. به نویسندگان مشهوری که از آنها می شناسید ، فکر کنید ، مانند استیون کینگ. شما به احتمال زیاد جزئیاتی در مورد زندگی خود می دانید.
 • صفحه کتاب – برای فهرست کردن تمام کتاب های خود به یک صفحه نیاز دارید. حتی اگر آنها را در صفحه اصلی خود قرار دهید ، همانطور که من انجام داده ام ، باید جزئیات بیشتری را در صفحات محصول / کتاب شخصی نیز درج کنید.
 • فراخوانی برای اقدام – وقتی می خواهید کاربران در صفحه شما فرود بیایند ، چه عملی را انجام می دهند؟ اگر به سادگی می خواهید آنها را در لیست پستی خود ثبت نام کنید تا بتوانید همچنان به بازار خرید و فروش در آنها بپردازید ، سپس روی متن بندی ، جایگذاری و نرخ تبدیل CTA خود تمرکز کنید..

4- با استفاده از WordPress یک وب سایت نویسنده ایجاد کنید

من شخصاً دوست دارم از وردپرس برای وب سایت پرتفوی نویسنده خود استفاده کنم. من فکر می کنم بیشترین انعطاف پذیری را ارائه می دهد و می توانم وبلاگ را با قسمت نمونه کارها سایت خود مشبک کنم ، وقتی که عجله دارم بدون صرف وقت زیادی برای ایجاد صفحات ، به روزرسانی می کنم. در حقیقت ، وردپرس به قدری محبوب است که توسط 34٪ وب سایتهای اینترنتی استفاده می شود.

صفحه من کمی با پس زمینه منحصر به فرد و برخی از عناصر دیگر که آنها را پیدا نمی کنید سفارشی شده است. شما می توانید ویژگی های منحصر به فرد توسط با استفاده از گزینه CSS سفارشی شما یا می توانید شخصی را استخدام کنید تا پس از اتمام ، موضوع خود را به سرعت جیر جیر کند. من قصد دارم شما را در مراحل استفاده از WordPress برای ایجاد وب سایت پرتفوی نویسنده خود پیاده کنم.

مرحله شماره 1 وردپرس را نصب کنید

من از A2 Hosting استفاده می کنم که همراه با ControlPanel است. افزودن وردپرس به سایت خود از طریق ControlPanel بسیار ساده است. اگر بعد از خواندن این مسیرها احساس گم شدن کردید ، می توانید وردپرس مدیریت شده را نیز پرداخت کنید و سرور را برای آن نصب کنید. قول می دهم آسان باشد ، هرچند.

به صفحه کنترل خود بروید و نصب وردپرس را انتخاب کنید (W درون یک حلقه آبی).

وقتی صفحه بارگیری می شود ، دکمه آبی را که می خواند “نصب کن” را انتخاب کنید.

نکات اساسی تنظیمات

URL نصب خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید سایت در پوشه root خود همانطور که من موجود است (www.lorisoard.com) ، سپس به سادگی در yourdomain.com پانچ کنید. اگر می خواهید آن را در یک زیر پوشه یا به طور مستقیم انجام دهید ، به سادگی آن را آنگونه که می خواهید ظاهر شود ، نامگذاری کنید. مثال:

yourdomain.com/writing.

این امر به خوبی کار می کند اگر یک وب سایت تجاری داشته باشید و بخواهید به عنوان نویسنده ، کارهای خود را به عنوان یک نمونه کار اضافه کنید.

در زیر تنظیمات سایت ، نام و توضیحات سایت خود را انتخاب کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید ، می توانید تحت تنظیمات وارد داشبورد وردپرس خود شوید و این اطلاعات را بعداً تغییر دهید.

برای حساب کاربری خود ، یک نام کاربری را که به خاطر دارید و یک رمزعبور پیچیده انتخاب کنید. همچنین باید یک ایمیل سرپرست تنظیم کنید. برخی از افراد توصیه می کنند که ایمیل وب سایت خود را در اینجا تنظیم کنید ، مانند [ایمیل محافظت شده] مشکلی که من با این مشکل پیدا کردم این است که اگر سایت شما هک شود یا خراب شود ، دسترسی به ایمیل سخت است. من برای این کار از یک ایمیل از یک سرور دیگر استفاده می کنم ، اما انتخاب مورد نظر شماست. مزایای استفاده از یک ایمیل دامنه مشابه مانند شناسایی کاربر وجود دارد.

سرور من به من اجازه می دهد تا برخی از افزونه ها را برای پیش نصب از قبیل آن انتخاب کنم تلاش برای ورود به سیستم محدود کنید و ویرایشگر کلاسیک. من معمولاً هر دو را انتخاب می کنم.

پس از انتخاب گزینه های خود ، مطمئن شوید که نام و رمزعبور سرپرست خود را در یک مکان امن نوشتید و روی دکمه آبی “نصب” کلیک کنید.

برای دسترسی به داشبورد WP خود باید به شما آدرس داده شود. به طور معمول ، اینگونه است

yourdomain.com/wp-admin.

گام 2. سایت خود را ایمن کنید

در این مرحله بعدی تأخیر نکنید. شما باید بلافاصله سایت خود مانند دریافت گواهینامه SSL و نصب افزونه های امنیتی ضروری را ایمن کنید.

مردم دوست دارند به وب سایت های WordPress هک شوند. سایت های وردپرس را به خود اختصاص می دهد 90٪ از کل محتوای هک شده سایت های سیستم مدیریت (CMS). یکی از دلایل عدم موفقیت در به روزرسانی افزونه ها و مضامین است. با این حال ، وردپرس آسیب پذیری های دیگری دارد که باید به محض نصب نرم افزار منبع باز در سایت خود به آنها بپردازید. حداقل باید افزونه های زیر را نصب کنید:

 • امنیت Wordfence – این کار باعث ایجاد دیواره آتش می شود و از حملات بی رحمانه جلوگیری می کند. البته پلاگین های اینچنینی وجود دارد. این یکی از مواردی است که من به خوبی پیدا کرده ام ، اما شما می توانید از هرکسی که بیشترین حس را برای شما داشته باشد استفاده کنید.
 • WP من را مخفی کنید – این ورود به داشبورد WP شما از yourdomain.com/wp-admin است؟ همه آن را می دانند. می توانید با استفاده از این افزونه صفحه ورود را تغییر داده و ورود هکرها را سخت تر کنید.

احراز هویت امنیتی WordPress (کلیدهای SALT) اطلاعاتی را که برای ورود به سایت خود استفاده می کنید رمزگذاری می کند. ممکن است در مورد تغییر کلیدهای SALT مطمئن نباشید زیرا فکر می کنید به کد احتیاج دارید و می توانید آنها را به صورت دستی از طریق یک فایل wp-config.php تغییر دهید.

خوشبختانه ، روش ساده تری برای تغییر آنها برای افرادی که بدون دانش برنامه نویسی هستند وجود دارد. شما به سادگی اضافه می کنید نمکپاش این افزونه را تنظیم کرده و می توانید بر اساس تنظیمات امنیتی خود ، هر هفته یا ماه را تغییر دهید. تنظیمش کن و فراموشش کن.

برای نصب Salt Shaker ، به داشبورد ، افزونه های خود بروید ، جدید اضافه کنید و Salt Shaker را جستجو کنید. نصب را کلیک کنید و سپس فعال کنید.

پس از نصب ، بر روی “تنظیمات” در زیر لیست افزونه های Salt Shaker کلیک کنید. کادر انتخاب را انتخاب کنید و سپس تغییرات را برای اولویت خود تنظیم کنید (روزانه ، هفتگی ، ماهانه). بر روی دکمه “تغییر اکنون” کلیک کنید. اگر برای امنیت از یک افزونه استفاده می کنید و از آن متنفر هستید ، کافیست آن را حذف کرده و چیز دیگری را اضافه کنید. نکته جالب در مورد WP به عنوان یک پلت فرم وب سایت این است که شما به طیف گسترده ای از افزونه ها و راه های شخصی سازی سایت خود دسترسی دارید.

مرحله شماره 3 موضوع وب سایت مناسب را پیدا کنید

پیدا کردن فقط موضوع مناسب برای نمونه کارها آنلاین شما کار ساده ای نیست. من واقعاً مضمونی را انتخاب کردم که با آن روبرو شدم زیرا برخی از ویژگی ها و چیدمان آن را دوست داشتم. همچنین می توانید شخصی را برای ایجاد یک موضوع سفارشی استخدام کنید یا از هر یک از بسیاری از تم های نمونه کارها رایگان در دسترس استفاده کنید.

با مطالعه وب سایت های نویسندگان شروع کنید و ببینید آنچه را که در مورد سبد آنها دوست دارید یا دوست ندارید ، است.

هنگامی که ایده هایی راجع به ویژگی های مورد نظر خود را پیدا کردید ، به برگه ظاهر در سمت چپ داشبورد WP خود بروید و روی “افزودن تم” کلیک کنید و سپس مرتب سازی بر اساس ویژگی هایی را برای یافتن مضامین احتمالی که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید. روی “اعمال فیلترها” کلیک کنید.

می توانید گزینه های خود را با تایپ کردن عبارتهای جستجو مانند “نویسنده,””کتابها,” یا “نمونه کارها.”

در اینجا چند موضوع جالب وجود دارد که متوجه شدم که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید:

وبلاگ نویسنده VW

نسخه ی نمایشی & جزئیات

صفحه فرود نویسنده

نسخه ی نمایشی & جزئیات

نمونه کارها یک صفحه

نسخه ی نمایشی & جزئیات

اینها فقط چند موضوع برای انتخاب هستند. صدها موضوع در دسترس است. حتی اگر شما در حال ساخت یک نمونه کارها هستید ، مطمئناً نباید به یک موضوع نمونه کارها بپیوندید. در صورت مناسب بودن ، می توانید از میان مضامین تجارت الکترونیک رایگان انتخاب کنید. نکته اصلی در محتوایی است که شما اضافه می کنید.

مرحله شماره 4 صفحات و کتابخانه رسانه خود را بسازید

هنگامی که یک موضوع را انتخاب کردید ، وقت آن است که با اضافه کردن جلد کتاب و تصاویر دیگر ، تصمیم بگیرید صفحات مورد نظر خود را اضافه کنید و به کتابخانه رسانه خود اضافه کنید. چند روش برای اضافه کردن کتاب به سایت خود وجود دارد.

کتابهایی را به عنوان صفحات با یک تصویر برجسته که پوشش شما و توضیحات شما است اضافه کنید و در هر صفحه پیوند خریداری کنید. سپس می توانید صفحات را در ناوبری خود به عنوان موارد زیر منو قرار دهید یا آن را به مناطق محتوا اضافه کنید.

فقط از پیام های خود برای اعلامیه های کتاب استفاده کنید و صفحه خود را به عنوان یک وبلاگ تنظیم کنید ، بنابراین نسخه های جدید در صفحه اول ظاهر می شوند. شما می توانید آنچه را که کاربران صفحه فرود می بینند تحت مضامین / شخصی سازی یا تنظیمات / خواندن را تغییر دهید. می توانید “آخرین ارسال های شما” را انتخاب کنید که آخرین پست های وبلاگ شما را در صفحه اصلی سایت خود قرار می دهد یا می توانید “یک صفحه استاتیک” را انتخاب کرده و صفحه ای را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید تا به عنوان صفحه اصلی سایت خود خدمت کنید..

اگر قصد یادگیری یک افزونه جدید و یادگیری نحوه استفاده از آن را ندارید ، می توانید از یک افزونه خرید استفاده کنید و مستقیماً با استفاده از WooCommerce یا یک افزونه مشابه ، کتاب بفروشید..

مرحله شماره 5 خطاها را بررسی کنید

هنگامی که سایت خود را به روشی که دوست دارید تنظیم کنید ، باید آن را با دقت بررسی کنید تا خطاها انجام شود. احتمالاً شما همه حواشی مربوط به تجربه کاربر (UX) را شنیده اید و اینکه چگونه یک تجربه بد مشتری را دور می کند. پیوندهایی که کار نمی کنند ، فرمهایی که نمی توانند ارسال شوند و 404 خطا باعث ناامیدی کاربران می شوند.

وقت خود را صرف آزمایش هر پیوند در سایت خود کنید. هر فرم را ارسال کنید تا مطمئن شوید که در انتهای شما قرار دارد و کاربر یک پیام تأیید دریافت می کند. روند سفارش خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید همه چیز به طور روان اجرا می شود.

شما همچنین باید نصب کنید جستجوگر پیوند شکسته برای اطمینان از اینکه در آینده خطایی ارائه نمی دهید.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما دوستانه تلفن همراه دارد. دور و بر 73٪ مردم تا سال 2025 فقط سایتهای هوشمند خود از طریق تلفنهای همراه خود وارد اینترنت می شوند. اگر سایت شما سازگار با تلفن همراه نیست ، احتمالاً در حال حاضر تعدادی از مخاطبان که از رایانه شخصی استفاده نمی کنند ، گم شده اید. مجدداً افزونه ای وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا سایت شما از نظر موبایل راحت تر باشد ، اما شما همچنین باید در فیلترشکن پاسخگو باشید زیرا در وهله اول به دنبال یک موضوع هستید. موضوعاتی مانند بیست و هفده هجده و بیست و نوزده در حال حاضر با رویکرد تلفن همراه اول ایجاد شده اند.

نمونه وب سایت نویسنده پاسخگومثال: در اینجا ظاهر سایت من در دستگاه های تلفن همراه چیست. توجه داشته باشید که چگونه همه عناصر در آنجا وجود دارند ، اما آنها صفحه را برای صفحه کوچکتر کمی پایین می آورند و به یک نسخه جدید در یک زمان یا یک پست وبلاگ در یک زمان محدود می شوند. اندازه متن و تصاویر سایت برای دستگاه های تلفن همراه تغییر اندازه می کند ، اما همچنان قابل خواندن است اما به اندازه کاهش می یابد.

مرحله شماره 6 (پیشرفت آینده) شخصی را استخدام کنید تا سایت شما را ببندد

پس از انجام همه کارهایی که می توانید انجام دهید ، یک قدم به عقب برداشته و به آنچه ممکن است از دست رفته است نگاه کنید. آیا می خواهید پس زمینه شفاف باشد ، اما آیا نمی توانید کد CSS سفارشی را کشف کنید؟ از آنجا که بیشتر کارهای سخت را انجام داده اید ، استخدام یک برنامه نویس مبلغ زیادی را برای پرداختن به چند مشکل جزئی برای شما لازم نیست. شما فقط می توانید بخش هایی از کارهایی را که نمی توانید راحت انجام دهید یا اینکه پیمانکاران مختلفی را برای انجام وظایفی که متخصص در آن هستند استخدام کنید.

با این وجود بهتر است ، از هر کسی که استخدام کرده اید بخواهید آنچه را که انجام داده اند توضیح دهد تا بتوانید یاد بگیرید و امیدوارم دفعه بعد خودتان آنرا اصلاح کنید همچنین می توانید در مورد موضوعات محبوب تر مانند بیست شانزده و بیست و هفده هفده اطلاعات زیادی کسب کنید. در اینجا چند منبع وجود دارد که به برخی از سفارشی سازی های معروف برای بیست و شانزده و بیست و هفده هفده می پردازد:

 • بیست و شانزده انجمن پشتیبانی – انجمن رسمی WordPress.org برای کمک به بیست و شانزده موضوع. از طریق پست ها مرور کنید یا سؤالی از خودتان بپرسید.
 • بیست و هفده انجمن پشتیبانی – همچنین در WordPress.org لیستی از سؤالات قبلاً حل شده و فروم پر از متخصصان در مورد نحوه استفاده از این موضوع و ترسیم آن به نیازهای شما.
 • انجمن های وردپرس – برای سؤالات عمومی به انجمن های وردپرس بروید یا در پوشه سؤالات شخصی سازی CSS بپرسید. همچنین می توانید موضوع را جستجو کنید و ببینید آیا سوال شما قبلاً پرسیده شده است و حل شده است یا خیر. این بخش موضوعات بیشتر از فقط یک موضوع را در بر می گیرد.
 • کینستا – اگر نمی خواهید از پرونده های مضمون خود استفاده کنید و صفحه سبک خود را تغییر دهید ، این راهنما نکاتی را برای شخصی سازی قالب های بیست چیزی ارائه می دهد. مجری همچنین در پاسخ به سؤالاتی که خوانندگان ممکن است داشته باشند ، خوب است ، بنابراین حتما نظرات را بخوانید و سؤالاتی را که ممکن است بپرسید.
 • همه چیز درباره پایه – برخی از خصوصیات معمولی وجود دارد که کاربران در مورد زمان و زمان دوباره از آنها سؤال می کنند. این راهنما برخی از مواردی را که افراد با موضوع بیست و هفده می بینند ، از جمله ارتفاع بالای صفحه در صفحه اصلی ، حذف عنوان صفحه و شکاف ناشی از آن و حذف پیام “Proudly Powered by WordPress” مشاهده می کند ، از طریق موضوعات بیست و هفده..

هرچه بیشتر با WordPress کار کنید ، آن را درک خواهید کرد و قادر خواهید بود تغییرات جزئی را از طریق کد نویسی یا از طریق افزونه هایی که نمونه کارها را به شخصی بسیار شخصی و سفارشی تبدیل می کند ، انجام دهید..

ایجاد یک وب سایت نویسنده چیزی نیست که یک شبه اتفاق بیفتد بلکه چیزی است که با گذشت زمان ایجاد می شود.

نمونه هایی از وب سایت های نویسنده بزرگ

جنت دین

وب سایت نمونه کارها جنت دینوب سایت نمونه کارها جنت دین

جنت دین نویسنده ای الهام بخش است که در ایندیانا واقع شده است. او برای خط الهام گرفته از عشق Harlequin می نویسد. وب سایت وی نمونه خوبی از نمونه کارها نویسنده است زیرا جدیدترین کتاب های وی را لیست می کند در حالی که هنوز هم درباره نویسنده کمی نشان می دهد. بازدید کنندگان می توانند تمام کتابهای خود را در سبد خود از روی لینک “کتابها” مشاهده کنند و همچنین در مراسم مختلف به عکسهای وی دسترسی پیدا کنند. یک مورد که من به خصوص در مورد این صفحه می خواهم این است که بخش او به رسانه اختصاص دارد.

نیکلاس اسپارکس

وب سایت نمونه کارها نیکلاس اسپارکسوب سایت نمونه کارها نیکلاس اسپارکس

نویسنده نیکلاس اسپارکس با استفاده از وب سایت پرتفوی نویسنده خود ، تمرکز خود را بر آخرین نسخه منتشر کرده و بازدید کنندگان را با دکمه تماس به اقدام به “سفارش اکنون” دعوت می کند. با این حال ، هنگامی که کاربر به پایین پیمایش می کند ، صفحات دیگری را مشاهده می کند که می توانند به آنها حرکت کنند ، مانند پیوندهای به داستانها و کارهای دیگر. همچنین می توانید در مورد رویدادها و اخبار نویسنده به روز شوید. پس از مدت کوتاهی در صفحه ، یک پنجره ظاهر می شود و از شما دعوت می کند تا در لیست پستی وی ثبت نام کنید.

دین کونتز

وب سایت نمونه کارها Dean Koontzوب سایت نمونه کارها Dean Koontz

دین کوونتز نویسنده سوسپانس پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز است. او با نمونه کارهای نویسنده خود کارهای جالبی انجام می دهد. اول ، جلد کتاب ها را در آخرین سری او می بینید که به صورت افقی در بالای صفحه گذاشته شده است. سپس ، اگر به برگه پیمایش برای کتاب ها ضربه بزنید ، بسته به اینکه به کدام سریال علاقه دارید ، مانند جین هاوک یا گزینه ای برای جمع آوری تمام کتابهای او به طور همزمان ، گزینه های مختلفی به شما داده می شود. ناوبری بسیار بصری است و نیازهای اقشار مختلف مخاطبان وی را برآورده می کند.

امیلی وینفیلد مارتین

وب سایت نمونه کارها امیلی وینفیلد مارتینوب سایت نمونه کارها امیلی وینفیلد مارتین

وب سایت Emily Winfield Martin احتمالاً یکی از جالب ترین پرتفوی های موجود در آنجا است. او نویسنده کودکان است ، اما همچنین یک هنرمند است. وقتی در صفحه اصلی او فرود می آیید ، از جلد کتاب استقبال نمی کنید ، اما تصاویری از هنر او را نشان می دهد. برای دیدن اطلاعات در مورد کتابهای خود باید واقعاً به صفحه کتابهای خود بروید. حتی فروشگاه آنلاین وی با ورود به هنر و کتابهای كودكانش به دو طرف كار خود می شتابد.

کلمه را دریافت کنید

اکنون که یک نمونه کار زیبا و یک نوع را برای برجسته کردن نوشتار خود ایجاد کرده اید ، وقت آن رسیده است که این کلمه را بیرون بیاورید. به همه خانواده و دوستان خود بگویید و از آنها بخواهید آدرس وب سایت خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. آدرس وب سایت خود را روی کارت ویزیت ، در امضای ایمیل خود قرار دهید و آن را در تبلیغات به اشتراک بگذارید. با نویسندگان دیگر عضو شوید و وب سایت های یکدیگر را در خبرنامه های خود به اشتراک بگذارید.

هر کار کوچکی که می توانید برای به دست آوردن این کلمه انجام دهید به ایجاد علاقه در سایت و کتاب های شما کمک می کند. سرانجام ، فرصتی برای تبدیل آن به یک تجارت داشته باشید. شما یک وب سایت نویسنده زرق و برق دار ساخته اید – اکنون زمان آن رسیده است که آن را با جهان به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map