نحوه راه اندازی وبلاگ مامان با استفاده از وردپرس (و رشد به یک تجارت پر رونق)

اگر می خواهید یک وبلاگ مادر را شروع کنید ، به جای درست آمده اید! من جینا بدالاتی هستم که Empracing Imperfect را دوست دارم و از سال 2002 یک مادر وبلاگ نگار هستم. در حالی که وبلاگ من مراحل زیادی را پشت سر گذاشته است ، من به لطف سالها تجربه من یک وبلاگ نویسی حرفه ای پرداخت شده هستم..


در این مقاله ، من می خواهم روش درست راه اندازی یک وبلاگ را برای کمک به شما در ایجاد یک وبلاگ و کسب و کار موفق به اشتراک بگذارم!

این وبلاگ من است – آغوش ناقص

Contents

مامان وبلاگ نویسان چقدر می سازند?

اگر جستجوی “چقدر درآمد وبلاگ نویسان” را می خوانید ، داستانهای کسانی را مشاهده می کنید که ماهانه 40،000 دلار به بیش از 1،000،000 دلار می آورند. این وبلاگ نویسان برای جلب مخاطب هدف مناسب ، تمرکز خود را بر روی موضوعات محبوب مانند کاهش بدهی به جای اجرای یک وبلاگ مادر تمرکز کرده اند. با این حال ، اگر به دنبال کار کردن 80+ ساعت در هفته نیستید تا بتوانید آن را بزرگ کنید ، می توانید با برنامه ریزی استراتژیک وبلاگ خود مانند یک تجارت ، درآمد مناسبی کسب کنید.

آنچه می توانید از وبلاگ خود کسب کنید متفاوت است. در اوایل سال جاری ، من از دریافت چک های پردرآمد از یک پست قدیمی روی وسایل آشپزی غیر سمی که پیوندهای وابسته داشتند ، تعجب کردم. در حالی که تضمین این که پست به صورت ویروسی کار سختی خواهد بود ، بهینه سازی موتور جستجوگر من (SEO) در آن پست به آن اجازه داد شماره # 1 را در Google وارد کند.

حتی بدون ارسال ویروس ، یک وبلاگ کوچک می تواند درآمد منظم داشته باشد. من فقط به صورت پاره وقت وبلاگ می کنم ، اما به روز شده ام 12000 دلار در سال در پست های وابسته و حمایت شده با مخاطبان کوچک من. نکته مهم در ایجاد طاقچه برای رسیدن به مخاطب هدف من است.

با این حال ، پست های وبلاگ تنها راهی برای درآمدزایی از وبلاگ شما نیست. وبلاگ من به راه اندازی حرفه نویسندگی در زمینه های فرزندپروری و بهداشت کمک کرده است. با ایجاد روابط با دیگر وبلاگ نویسان مادر در طول سالها ، من هر زمان که به آن احتیاج داشته باشم مشکلی در یافتن کار پایدار ندارم.

یک وبلاگ مامان تنظیم کنید و آن را به یک تجارت تبدیل کنید

مهم نیست که کجا می خواهید بروید ، وبلاگ شما می تواند به آنجا برسد. نکته اصلی برنامه ریزی استراتژیک قبل از زمان برای شروع بر روی بهترین پای خود است تا بتوانید به جایی برسید که رویاهایتان شما را ببرد.

چگونه می توانید در وبلاگ خود شروع کنید؟ بیایید حفر کنیم.

مراحل تنظیم وبلاگ مادر

 • مرحله شماره 1: قبل از شروع آماده شوید
 • مرحله شماره 2: وبلاگ مادر خود را به درستی تنظیم کنید
 • مرحله شماره 3: وبلاگ خود را به یک تجارت تبدیل کنید
 • کسب درآمد از یک وبلاگ مادر
 • نمونه هایی از وبلاگ های مادر
 • آیا وبلاگ ها هنوز هم یک چیز هستند?

ابزارهای پیشنهادی

افشای اطلاعات: BuildThis.io هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

1. آمادگی برای راه‌اندازی: برند ، مخاطب ، محتوا

قبل از شروع وبلاگ مادر

برای ایجاد پایه و اساس ایجاد یک وبلاگ که بازدید کنندگان را به خود جلب می کند ، شما به 3 عامل مهم نیاز دارید:

 1. یک برند جذاب
 2. راهی برای هدف قرار دادن مخاطبان خود
 3. محتوایی که با مارک تجاری همراه بوده و برای هدف شما جذاب است

شاید فکر کرده باشید که من قصد دارم بگویم “میزبانی وب” یا “نام دامنه” ، اما اگر می خواهید یک حرفه پر رونق از طریق وبلاگ خود راه اندازی کنید ، باید به عنوان یک تجارت به آن نزدیک شوید و این بدان معناست که ابتدا یک بنیان محکم بسازید..

نام تجاری خود را بسازید

برای ساختن نام تجاری خود ، شما باید کارهای مهم درونگرا را انجام دهید. این با یادگیری “چرا” شروع می شود. سیمون سینک ، نویسنده پرفروش ترین “با چرا شروع کنید,می نویسد,

مردم آنچه را که شما انجام می دهند ، خریداری نمی کنند ، چرا آنها این کار را می کنید.

کشف “چرا” شما به شما کمک می کند تا بر ایجاد محتوای قدرتمند و ایجاد یک تجارت موفق در اطراف آن تمرکز کنید.

وقت آن است که کاغذ و قلم را بیرون بیاورید و از خود بپرسید که چرا می خواهید یک وبلاگ بنویسید. برای حفر عمیق ، باید حداقل 5 بار سوال “چرا” را برای هر یک از پاسخ های خود مطرح کنید. به عنوان مثال ، من اخیراً از این فرایند برای استفاده مجدد استفاده کردم. بیانیه آغازین من این بود: “من می خواهم برای کمک به مادرانی که بچه های اوتیسم را با چالش های جدی روبرو می کنم ، بلاگ بنویسم. از آنجا ، من تا وقتی که به این نتیجه رسیدم ، برای هر یک از پاسخ های من “چرا” می پرسیدم ، “برای نشان دادن اینکه بچه های ما می توانند یک زندگی هدفمند و شاد داشته باشند و جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند.”

زیبایی این تمرین این است که شما اغلب می فهمید که “چرا” شما به دیگران کمک می کند ، اما شما باید کمی شیرین تر از خودتان را نیز به دلایل خود بزنید. چه چیزی شما را هر روز به شما انگیزه می دهد تا از بخش های چالش برانگیز اداره یک کسب و کار موفق در وبلاگ استفاده کنید؟ شاید بخواهید درآمد خود را برای پرداخت بدهی آزاد کنید. شاید شما علاقه مند به ایجاد یک وب سایت نویسنده برای تنظیم بستر کتابی هستید که می نویسید. یا شاید شما دوست دارید برای خرید یک خانه ساحلی زیبا درآمد کافی داشته باشید.

از این تمرین “چرا” استفاده کنید تا رویایی بزرگ داشته باشید تا بتوانید چالش هایی را برای رسیدن به یک وبلاگ نویس در سطح جهانی با شغلی که به دیگران در هنگام تحقق رویاهای خود کمک می کند ، سوق دهید..

بازدید کننده ایده آل خود را پیدا کنید

وقتی «چرا» خود را پیدا کردید ، می توانید در یافتن بازدید کننده ایده آل خود تمرکز کنید. در این مرحله ، خواهید فهمید که او کیست و به چه چیزهایی نیاز دارد. برخی از مشخصات اساسی جمعیتی که باید در مورد آنها فکر کنید عبارتند از:

 • سن
 • تعداد فرزندان / پسران یا دختران
 • محدوده درآمد / سطح تحصیلات
 • کار حرفه ای ، ماندن در خانه مادر ، کارآفرین?
 • او در کجا زندگی می کند: شهر ، کشور ، حومه?
 • صاحب خانه ، ساکن آپارتمان?
 • صاحب حیوان خانگی؟ صاحب ماشین?
 • مؤمن ، ملحد ، نژادپرست?
 • طاقچه ویژه: مادر ترد ، می خواهد متناسب باشد ، بچه هایی با نیازهای ویژه ، مادر فوتبال ، فرزندان متولد و غیره.

مخاطب هدف من شامل مادرانی است که کودک و نوجوانانی با اوتیسم شدید و ناتوانی های مرتبط با آنها پرورش می دهند. آنها برای بچه های خود نیاز به راه حل های سالم و راهی برای جلوگیری از فرسودگی دارند.

ممکن است فرد در ذهن شما باشد اما باید یک “نماد” ایجاد کنید که شما نیستید. این باعث می شود ایجاد محتوا بر اساس نیازهای او آسان تر شود ، که حتی اگر مورد شما نیز باشد تغییر نخواهد کرد. نوشتن پست های خود برای آن شخص نیز ساده تر است.

محتوای خود را با تحقیقات مخاطبان برنامه ریزی کنید

هنگامی که شما را برای درک خواننده ایده آل خود صرف کردید ، قدم بعدی تحقیق در مورد نیازهای وی است. وبلاگ شما باید اطلاعات ارزشمندی برای نماد ایجاد شده توسط شما ایجاد کند که می تواند منجر به ایجاد فرصت های کسب درآمد برای شما شود. شما این موضوع را با تحقیق در مورد نکات درد و لذت او کشف می کنید.

می توانید از گوگل استفاده کنید اما یک روش بسیار مؤثرتر برای تحقیق مصاحبه با مخاطبان هدف شماست. این واقعاً به تمرکز وبلاگ من کمک کرده است. به سادگی 5 سوال در مورد نیازهای آواتار خود بنویسید. یکی از سؤالات من این بود: “وقتی صحبت از کودک اوتیسم می شود ، چه راه حل هایی به شما کمک کرد؟”

مصاحبه شما فقط باید 15-20 دقیقه طول بکشد. شما می توانید این کار را از طریق ایمیل ، تلفن ، اسکایپ انجام دهید – هر جا دوست شما راحت باشد. بهتر است از افرادی که شما را می شناسند و به شما اعتماد دارند سؤال کنید. اگر می خواهید با افراد گروههای فیسبوکی که در آن قرار دارید مصاحبه کنید محتاط باشید – اول به مجوز احتیاج دارید.

این تحقیق به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه مشکلاتی مخاطبان شما با آن روبرو هستند تا بتوانید محتوای طوفان مغزی را حل کنید. به عنوان مثال ، مصاحبه های من نشان داد که بچه های اوتیسم با راه حل های وزنه بردار رشد می کنند. در اینجا مثالی از عنوانی که من بر اساس تحقیق نوشتم آورده شده است: “پتوهای وزن برای اوتیسم: تجربه ما با سونا زونا.همانطور که می بینید ، این مقاله فقط یک تحقیق خشک نیست بلکه یک روش شخصی برای به اشتراک گذاری اطلاعات و توصیه ابزاری است که من برای حل یک مشکل رایج از آن استفاده کردم..

در هنگام برنامه ریزی مطالب خود ، آنچه را که شخصاً می توانید ارائه دهید (محصولات ، خدمات ، عضویت و غیره) در نظر بگیرید تا به نماد شما کمک کند تا این نقاط درد را کاهش دهد و شادی را افزایش دهد.

به “تصویر بزرگ” هم فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر من 10 پست اختصاصی به این موضوع بنویسم ، می توانم از آن پستهایی که می توانم به خوانندگان و چشم اندازها بفروشم ، کتاب الکترونیکی ایجاد کنم. شما نیازی به لیست طولانی موضوعات ندارید. فقط 5-10 ایده برای شروع ، با 2-3 مقاله مقاله پر از مشاوره شخصی ، منحصر به فرد و / یا متخصص.

طراحی و تصاویر

داشتن لوگو یا طراحی سفارشی در این مرحله ضروری نیست. استفاده از الگوی جذاب از وردپرس متناسب با موضوع وبلاگ شما ، مانند طرح وب سایت برای نویسندگانی که مادر هستند. یک پالت رنگ می تواند با پیشرفت شما از مارک شما تشخیص بیشتری ببخشد ، اما ممکن است روزی شما بخواهید ظاهر خود را تغییر دهید یا از توسعه وب سایت خود برون سپاری کنید..

برای ایجاد تصاویر برای پست ها و اشتراک گذاری ها ، Canva ابزاری با کاربرد آسان است که به شما در ساخت تصاویر مناسب برای وبلاگ خود و اشکال مختلف رسانه های اجتماعی کمک می کند..
در هنگام افزودن تصاویر ، هرکدام باید یک متن “جایگزین” (با نام “تگ alt”) برای مبتلایان به بینش داشته باشند. برچسب های Alt همچنین به SEO کمک می کند بنابراین حتماً عنوانی را ایجاد کنید که با کلمه کلیدی SEO شما مطابقت داشته باشد.

با استفاده از دوربین گوشی های هوشمند خود برای ایجاد تصاویر جالب برای به اشتراک گذاشتن راحت شوید. همچنین می توانید از تصاویر حرفه ای استفاده کنید. تصاویر رایگان بدون هزینه در منابع معتبر عکس سهام مانند موجود است DepositPhotos.com یا Pexels.com.

این لیست را ببینید 30 منبع تصویر رایگان از وب میزبانی وب راز فاش شد. هرگز از تصویری که در Google برای وبلاگ خود پیدا می کنید استفاده نکنید. موارد محافظت شده توسط حق چاپ.

تعیین محدودیت برای محتوای وبلاگ خود

اکنون باید تصمیم بگیرید که هنگام نوشتن یا اشتراک گذاری در مورد بچه ها ، همسرتان و سایر عزیزان – از جمله تصاویر ، چه مرزهایی را باید تعیین کنید. به عنوان مثال ، من هرگز در مورد خانواده ام به هیچ وجه به جز یک کمک مثبت و مثبت ، وبلاگ نویسی نمی کنم و مطمئن هستم که تمام عکس های بچه های من بسیار بالاتر از صفحه هستند (عکس های “لباس شنا” نیست).

از چه موضوعات حساس جلوگیری می کنید و یا نیاز به پاک کردن با اعضای خانواده دارید؟ بیماری ، مالی ، از دست دادن شغل و عاشقانه می تواند موضوعات مهمی باشد ، بنابراین مراقب باشید آنچه را که برای خوانندگان آشکار می کنید ، مراقب باشید. حتی اگر تجارت شما شروع به کار کند ، عاقلانه است که تلفن ، آدرس و حتی ممکن است محله را مخفی نگه دارید.

2. تنظیم وبلاگ مادر

هنگام انتخاب وبلاگ خود ، مانند بودجه خود ، تعدادی گزینه وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

از کجا شروع کنیم: میزبانی و کارکردهای اساسی

با فکر کردن به نام دامنه وبلاگ خود شروع کنید. وقتی وبلاگ مادرم را دوباره اصلاح کردم ، چند ماه طوفان مغزی طول کشید تا با نام تجاری “Empracing Imperfect” ظاهر شود. به نامی بیاندیشید که طاقچه ، شخصیت و نیازهای مخاطبان شما را محصور می کند.

در مرحله بعد ، برای میزبانی وبلاگ خود به یک سرویس نیاز خواهید داشت.

اگر می خواهید یک وبلاگ “رایگان” داشته باشید ، برخی از مشکلات جانبی وجود دارد. استفاده از یک سرویس “انجام شده برای شما” مانند Wix یا Weebly در واقع می تواند پر هزینه تر از آنچه فکر می کنید باشد. شما در آنچه می توانید با وبلاگ خود انجام دهید بسیار محدود خواهید بود. به عنوان مثال در Wix ، مخاطبان شما در معرض تبلیغات قرار خواهند گرفت و نام دامنه شما نام آنها را در آن گنجانده است.

بهترین هاستینگ وب برای نویسندگان ، مربیان ، صاحبان مشاغل آینده و هر کس دیگری که می خواهد یک وبلاگ مادر داشته باشد گزینه خود میزبانی با استفاده از WordPress است.

صفحه اصلی میزبان A2 (برای بازدید کلیک کنید)

شما می توانید از خدمات میزبانی مناسب و با کیفیت بالا مانند A2 Hosting ، InMotion Hosting یا SiteGround استفاده کنید. این ارائه دهندگان قابل اعتماد ماهانه 4 تا 7 دلار کم هزینه دارند و برخی از بهترین هاستینگ وب سایت را برای نویسندگان و وبلاگ نویسان ارائه می دهند. آنها می توانند به شما در تنظیم نام دامنه خود و همچنین در حدود 15-20 دلار در سال کمک کنند.

برندی را انتخاب کنید که شامل “گواهی SSL” باشد. این یک گواهینامه امنیتی است که برای امنیت و سئو لازم است. دامنه شما مانند این است: “https://www.yourdomain.com” به جای “http: //”. برای این گزینه از میزبان وب خود سؤال کنید.

ویرایشگر وردپرس

هنگامی که میزبان شما پایگاه داده و وبلاگ WordPress خود را تنظیم کرد ، به پست “نمونه” ارائه شده بروید و نوشتن را شروع کنید. برای آموزش خوب این سایت ها را بررسی کنید:

یکی از نکات جالب در مورد وردپرس این است که وجود دارد هزاران پلاگین که به شما کمک می کند وبلاگ خود را اجرا کنید. اینها ابزاری هستند که از طریق منوی افزونه نصب می کنید و به شما در حفظ و اجرای توابع مختلف کمک می کنند. با بزرگ شدن ، می خواهید چیزهای بیشتری اضافه کنید اما مواظب باشید. افزونه های زیادی می توانند وبلاگ شما را کند کنند. این ابزارها همچنین باید هر از گاهی به روز شوند.

نمونه صفحه افزونه در باطن WordPress.

وقتی اولین نامه خود را می نویسید ، در زیر فهرست “جدید” ، دو گزینه اصلی دارید: “ارسال” یا “صفحه”. آنها مشابه هستند اما عملکرد متفاوتی دارند. ارسال ها برای پست های منظم وبلاگ است که در صورت نیاز می توانند به روز شوند ، تغییر کنند و تجدید شوند. خوانندگان شما می توانند از آنها مشترک شوند. صفحات پست های ایستایی هستند که بندرت تغییر می کنند ، مانند صفحه “درباره” شما ، مجموعه رسانه ها ، کد اخلاق شما و غیره.

این ظاهر ویرایشگر WordPress است:

نکاتی برای نوشتن پست های عالی

اکنون زمان آن رسیده است که اولین پست خود را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که در حالی که متناسب با مخاطب و طاقچه های شماست ، “صدای” پست شما قابل دسترسی ، معتبر و آگاه است. کیفیت بیش از کمیت را انتخاب کنید. یک پست معتبر 2000 کلمه ای بهتر از چهار پست 500 کلمه ای است.

علاوه بر این ، مطمئن شوید که مباحث شما موضوع مشترکی دارند. اگر وبلاگ شما کاملاً سیر شده است ، تمام پستهای شما مرتبط خواهند بود ، اما اگر اینگونه نباشد ، سعی کنید موضوعی را پیدا کنید که همه چیز را به آن بازگرداند تا بتوانید پستهای مرتبط را در وبلاگ خود پیوند دهید. این همچنین به تلاش SEO شما کمک خواهد کرد.

به هر پست باید یک “دسته” و “برچسب” اختصاص داده شود. (سمت راست تصویر ویرایشگر را در بالا مشاهده کنید.) دسته بندی ها کوتاه هستند ، به موضوعاتی بروید که مرتباً آنها را پوشش می دهید. شما باید آنها را به بیش از 6 محدود نکنید ، اما 3 یا 4 حتی بهتر است. معدن فرزندپروری ، اوتیسم و ​​زندگی غیر سمی هستند. هر چیز دیگری یک زیر مجموعه خواهد بود یا در آن مبحث به آن پرداخته می شود.

به عنوان مثال ، من به طور معمول در مورد ایمان خود در پست های والدین خود بحث می کنم. دسته بندی ها همچنین به عنوان پیش فرض عنوان های منو در وردپرس خواهند بود.

مثال: استفاده از دسته بندی های پست به عنوان منوی پیمایش وبلاگ خود.

برچسب ها مباحثی هستند که کمتر از آن استفاده می کنید. اینها می توانند طولانی تر و متمرکزتر باشند. در وبلاگ من ، “اوتیسم” یک مقوله است ، در حالی که “راه حل های اوتیسم” یک برچسب است. شما برای هر پست اما مباحث معمولی که روی آن کار می کنید ، یک برچسب منحصر به فرد نمی خواهید.

سرانجام ، هنگام نوشتن ، پاراگرافهای خود را کوتاه نگه دارید (3-4 جمله) و در تصاویر مربوطه در سراسر بافتید. این روش “chunking” اطلاعات شما اسکن را برای خوانندگان آسان می کند. همچنین ، هنگامی که معقول شد از نقاط گلوله استفاده کنید.

مسائل حقوقی

چند مسئله حقوقی وجود دارد که می خواهید هنگام نوشتن وبلاگ خود در نظر بگیرید. با حرکت به جلو ، این موارد باعث امنیت شما خواهد شد:

 • تصاویر خود را علامت گذاری کنید – چه این عکس های شخصی باشد و چه گرافیکی که شما ایجاد می کنید ، یک علامت آبدست ساده راهی سریع و آسان برای محافظت از تصاویر است. فرا گرفتن چگونه این کار را در بوم انجام دهیم.
 • سازگار با GDPR باشید – این قانونی است که برای هر کسی که عضو اتحادیه اروپا در وبلاگ شما باشد ، اعمال می شود. یاد بگیرید که چگونه این کار را در 10 دقیقه تنظیم کنید وبلاگى Passion شما.
 • وبلاگ خود را ایمن نگه دارید – به فیلتر اسپم ، امنیت و راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از وبلاگ خود نیاز خواهید داشت. اینها در پیوند “18 چیز” در بالا آمده است.
 • هرگز مطالب ادبی نکنید  – اگر می خواهید وبلاگ شخصی را نقل کنید ، خوب است که ابتدا از آنها بخواهید و همیشه از آنها اعتبار بگیرید!

3. وبلاگ مادر خود را به یک تجارت تبدیل کنید

در حال حاضر ، شما قبلاً کارهای زیادی را انجام داده اید که به وبلاگ خود بهترین فرصت برای تبدیل شدن به یک تجارت سودآور را بدهید. در مرحله بعد ، ما تمام قطعات را در کنار هم قرار خواهیم داد تا به شما کمک کنیم درآمد پایدار داشته باشید.

مخاطبان خود را بسازید

چگونه مخاطب هدف خود را جذب می کنید؟ ابزارهای مختلفی در اختیار شما است که هر وبلاگ نویسی برای رشد مخاطبان خود باید از آنها استفاده کند:

بهینه سازی موتور جستجو

در بالای لیست بهینه سازی موتور جستجو است. هر پستی که می نویسید باید یک کلمه کلیدی منحصر به فرد داشته باشد ، یعنی عبارتی که افراد در جستجوی آن هستند. ممکن است یک عبارت را در ذهن داشته باشید اما باید دریابید که افراد در جستجوی آن هستند یا خیر. ابزارهای رایگان که می توانند در کشف این موارد به شما کمک کنند برنامه ریز کلمات کلیدی Google (باید حساب Google تنظیم کنید), Ubersuggest, یا KW Finder (محدود به چند مورد در روز).

برنامه ریز کلمات کلیدی Google.

هنگامی که عبارتی را پیدا کردید ، سؤالات مرتبطی را که افراد در این موضوع دارند ، در Google جستجو کنید و این موارد را نیز به پست خود اضافه کنید اطمینان حاصل کنید که از برچسب های عنوان (H1، H2) برای اضافه کردن عناوینی که کلمه کلیدی شما را شامل می شود استفاده کرده و آن را در عنوان پست قرار دهید. کلمه کلیدی و تغییرات آن را در پست خود تکرار کنید اما مطمئن شوید که نوشتن هنوز سالم است. استفاده کنید افزونه Yoast برای مشاوره در مورد دریافت بهترین نتایج SEO.

اطمینان حاصل کنید که پست شما به این موارد پیوند دارد:

 1.  منابع معتبر ، به عنوان مثال ، آمار سازمان بهداشت جهانی.
 2. سایر پستهایی که در پاراگراف اول در مورد این موضوع نوشتید.

آنچه باعث می شود رتبه بندی کلمات کلیدی خوب در Google هر از گاهی تغییر کند. برای بررسی به روز درباره نحوه رتبه بندی خوب در Google ، این مطلب را بخوانید گزارش از Backlinko هر سال. مهم است که از کلمات کلیدی خود در رسانه های اجتماعی نیز استفاده کنید ، به خصوص هنگام اشتراک گذاری پست!

رسانه های اجتماعی

توصیه می کنم فقط 1 یا 2 رسانه رسانه اجتماعی را برای تمرکز انتخاب کنید. برای من ، اینها فیس بوک و اینستاگرام هستند. هنگامی که در رسانه های اجتماعی هستید ، از هر فرصتی برای یادگیری ، آزمایش و آزمایش چیزهای جدید استفاده کنید. خود طبیعی باشید و تا حد ممکن با برند خود مطابقت داشته باشید.

من در فیس بوک هستم!

افزونه ای را در وردپرس نصب کنید که به خوانندگان شما اجازه دهد پست ها را با اکثر سیستم عامل های محبوب اجتماعی به اشتراک بگذارند ، حتی اگر شما روی آنها نباشید. می توانید از افزونه هایی مانند اشتراک گذاری آسان اجتماعی یا اسنپ ​​اجتماعی کمک می کند تا با شبکه های مختلف ارتباط برقرار کنید.

سرانجام ، با آنچه به اشتراک می گذارید و نحوه بیان چیزها ، محتاط باشید. تفسیر نادرست و لیست سیاه در آب و هوای امروز آسان است. صادق و معتبر باشید ، اما بالاتر از همه احترام بگذارید.

خبرنامه ایمیل

یک خبرنامه الکترونیکی معمولی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید ، اعلام کنید ، نکات بیشتری ارائه دهید و موارد دیگر. می توانید از یک سرویس بازاریابی ایمیل مانند MailChimp یا استفاده کنید Mailerlite برای شروع.

مثال: در آغوش گرفتن حساب ناقص MailChimp.

خبرنامه شما لازم نیست که فانتزی باشد ، فقط اطلاعات مفیدی است که به طور مرتب مخاطبان خود را ارسال می کنید (یعنی هر 2 هفته). برای اینکه افراد را در لیست ایمیل خود قرار دهید ، یک مورد رایگان با ارزش را ایجاد کنید ، مانند یک صفحه راهنمایی با (“10 نکته برتر برای والدین جدید”) و تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی.

رویدادهای ویدیویی

دیر یا زود ، تقریباً همه وبلاگ نویسان باید ویدیو بگیرند. گزینه های شما در اینجا بی حد و حصر است ، از یک داستان کوتاه در اینستاگرام گرفته تا رویدادهای 60 دقیقه ای در Facebook Live تا هر اندازه در کانال YouTube خود. این کار خوب است که در مقابل دوربین راحت باشید و به شما در ایجاد اقتدار شما کمک می کند.

مثال: یکی از جلسات زنده من در FB.

شما می توانید یکی از من را بررسی کنید  زندگی در فیس بوک در مورد چگونگی تحقق اهداف خود.

ایجاد اقتدار

برای هدایت ترافیک باید در طاقچه خود یک مقام باشید. چگونه می توانید علاوه بر رسانه های اجتماعی این کار را انجام دهید؟ یک راه مهم ایجاد روابط واقعی با افراد در سوله های مرتبط است. شما می توانید این کار را از چند طریق انجام دهید:

 •  وبلاگ نویسی پست مهمان – وبلاگ های پر ترافیک را در طاقچه خود تنظیم کنید که مطابق با وبلاگ شما است. دستورالعمل های ارسال آنها را مرور کنید و به پست های مهمان آنها نگاهی خوب بیندازید. نکته اصلی در جهت رانندگی ترافیک اطمینان از داشتن پیوندی در پست مهمان به پست مربوطه در صورت اجازه است.
 • همایش های بلاگر – شرکت در کنفرانس های بلاگر به شما کمک می کند تا با وبلاگ نویسان و مارک های شبکه برقرار کنید ، بعلاوه مهارت ها و شیوه های جدید وبلاگ نویسی را یاد خواهید گرفت.
 • محلی فکر کنید – به مکانهای محلی که با تخصص شما مطابقت دارند ، نگاه کنید ، مانند شبکه های تلویزیونی عمومی ، ایستگاه های رادیویی ، پادکست ها و رویدادهایی که می توانید هنگام شرکت در آنها به بازار عرضه کنید..
 • به گروه های فیس بوک اختصاص داده شده به طاقچه خود بپیوندید – ترویج وبلاگ شما به صورت گروهی بسیار ناشایست است اما می توانید آنچه را که می شناسید در میان بگذارید و خود را به عنوان یک مقام تأسیس کنید. افرادی را که می خواهید با آنها دوستانه برقرار کنید ، دنبال کنید یا دوست خود را دنبال کنید.

کسب درآمد از ایده های وبلاگ مامان

وبلاگ نویسان موفق می گویند که شما باید 7 جریان درآمد داشته باشید. با یک وبلاگ ، به راحتی می توانید این مسیرهای درآمد مشترک برای وبلاگ نویسان آسان باشد:

1. حمایت مالی

برندها برای تبلیغ و انتشار پست ، سهام اجتماعی و موارد دیگر به بلاگرها پرداخت می کنند. برخی حتی دستور العمل ها یا عکس ها را از وبلاگ نویسان ماهر خریداری می کنند. بیشتر وبلاگ نویسان با ساختن نمونه کارها و شروع کار با یک شبکه تأثیرگذار مانند تعصب جمعی, هنگامی که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند.

2. بازاریابی وابسته

وقتی به یک برنامه وابسته می پیوندید ، برای هر آنچه که از طریق پیوندهای وابسته خود می فروشید درآمد کسب می کنید. Amazon.com یکی از قابل تشخیص ترین و ساده ترین است. برای وبلاگ نویسان بزرگتر ، شبکه هایی مانند ShareASale و MediaVine درآمد منفعلانه ای برای وبلاگ نویسان ایجاد کنید.

3. ایجاد محصولات برای فروش

وبلاگ نویسان که چشم به طراحی و شوخ طبعی دارند ، تی شرت یا لیوانی را از طریق شرکتهایی مانند ایجاد می کنند نوجوانان. برخی دیگر تقویم ها ، ژورنال ها و کتابهای الکترونیکی را ایجاد می کنند که نیاز مخاطبان آنها را برآورده می کند ، یا چیزی کاملاً جدید اختراع می کند!

4- کار آزاد

برای ساخت نمونه کارها از وبلاگ ، عکس ها و پست های مهمان خود استفاده کنید. پس از تجربه در زیر کمربند خود ، می توانید شروع به نوشتن برای دیگران برای پرداخت ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی یا فروش عکس به خانه های سهام کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان همچنین به دستیاران مجازی یا طراحان وب تبدیل می شوند.

5- دوره های تدریس

اگر مهارت خاصی دارید ، آن را با فیلم ها ، کتاب های الکترونیکی و / یا یک گروه پشتیبانی آموزش دهید ، یا از یک بستر مانند استفاده کنید قابل یادگیری برای ایجاد یک دوره.

6. فروش مستقیم

اگر محصول مستقیماً در خدمت مخاطبان هدف خود باشد ، بسیاری از تأثیر گذاران از این فرصت های تجاری آماده استفاده می کنند. به عنوان مثال ، یک مارک پودر پروتئین می تواند به خوبی در وبلاگ تناسب اندام کار کند.

7. مربیگری

بسیاری از وبلاگ نویسان مهارت را توسعه می دهند یا در یک زمینه مجوز می گیرند و وبلاگ های خود را به یک حرفه مربیگری تبدیل می کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، وبلاگ مادر شما می تواند چیزی بیش از مکانی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد فرزندپروری باشد. این می تواند پایه و اساس یک حرفه پر رونق باشد – و نه فقط به عنوان یک نویسنده! اگر وقت بگذارید و مراقب باشید که درست مانند یک تجارت برنامه ریزی کنید ، وبلاگ نویسی فرصت های متنوعی برای کارآفرینی ، مستقل و فرصت های دیگر فراهم می کند..

محبوب ترین وبلاگ نویسان مامان

در اینجا چند مورد از علاقه مندی های شخصی من و نحوه کسب درآمد آنها آورده شده است:

1. برندی جت 

برندی جتر – مادر همه را می داند

برندی جتر از مادر می داند که همه می نویسد در مورد انتقال از یک پدر و مادر تنها به یک مادر متاهل یک دختر تازه متولد شده و در حال رشد. او همچنین مربی وبلاگ نویسی است ، یک انجمن وبلاگ نویسی را اداره می کند ، و چندین کتاب الکترونیکی و کتاب نوشته است.

2. ورا سوونئی و آدری مک کلند

Vera Sweeney – بانوی وبلاگ
آدری مک کلند – MomGenerations

ورا سوونئی و آدری مک کللند بیش از یک دهه قبل با وبلاگ های خود شروع به کار کردند. آنها شریک تجاری شدند و اکنون مجوز دسترسی به هاستل را مدیریت می کنند ، که به مردم کمک می کند با پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی ، شکوفا شوند. ورا و آدری هنوز با بسیاری از مارک های بزرگ با نام های بزرگ ، رویدادهای میزبان ، تدریس در کنفرانس ها و موارد دیگر همکاری می کنند!

3. امیهرا مارتین

Amiyrah Martin – 4 کلاه & ناخوشایند

Amiyrah Martin از 4 کلاه & Frugal درباره لذت بردن از زندگی خانوادگی با بودجه می نویسد ، اما این تنها نوک کوه یخ است. او در مورد چگونگی فرار از بدهی و رونق بودجه سخت اشتراک دارد. او آنقدر هوادار بزرگ جنگ ستارگان است که می تواند رویدادهای فرش قرمز متعددی را پوشش دهد و حتی در یک تبلیغات جنگ ستارگان برای Target نیز ستاره دار شود.

4. لی Segedie

لی Segedie – Mamavation

لی Segedie از Mamavation.com یک وبلاگ نویس فعال است که با به اشتراک گذاشتن اسرار خود برای از دست دادن 100 پوند و کمک به مادران مناسب تر شروع به کار می کند. امروز ، او در جنبش زندگی ارگانیک کار می کند و با شرکت های بزرگ مواد غذایی و قانونگذاران مشورت می کند تا غذای بچه های ما را ایمن نگه دارد.

آیا وبلاگ های مامان هنوز هم امروز مرتبط هستند?

در مورد اینکه آیا بلاگها هنوز هم مرتبط هستند ، صحبت های زیادی شده است. آنها هستند اما ماهیت وبلاگ نویسی تغییر کرده است. مردم برای وبلاگ های مادر در حال دویدن نیستند تا آخرین اخبار مربوط به اینکه چگونه کودک فرزند خود را پرورش می دهد را بشنوند. درعوض ، آنها به دنبال محتوای با ارزش و دیدگاههای تازه هستند که به آنها در بهبود وضعیت خود کمک می کند. این بدان معنی است که وبلاگ شما باید پر از مطالب مفید و یکدست و مناسب برای مخاطبان مورد نظر شما باشد.

به عنوان مثال ، وبلاگ من مادرانی را که در حال پرورش کودکان اوتیسم هستند هدف قرار می دهد و راهکارهای جامعی را برای کمک به بچه های خود – و خودشان – برای پیشرفت ارائه می دهد..

اگر محتوای منحصر به فرد و سفارشی را برای مخاطب خاص تهیه می کنید ، شانس خوبی برای درآمدزایی از وبلاگ خود به طور مستقیم از طریق وبلاگ نویسی و یا از یک تجارت همراه دارید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map