نحوه شروع یک وبلاگ غذایی با وردپرس

بنابراین شما تصمیم گرفتید که با یک وبلاگ غذایی ، زندگی تمام وقت داشته باشید?


عالی!

شما می دانید … وبلاگ های زیادی که امروز درآمد 6 رقمی کسب می کنند ، همگی توسط کسی مانند شما ساخته شده اند ، با چیزی غیر از اشتیاق بی امان نسبت به طاقچه آنها.

و من از اینكه امروز اولین قدم خود را برداشته اید ، هیجان زده ام. بنابراین ، بیایید شروع کنیم.

جهت یابی

 • مرحله شماره 1: نوع وبلاگ غذایی خود را تصمیم بگیرید
 • مرحله شماره 2: نام دامنه ، میزبانی وب و ایجاد سایت
 • مرحله شماره 3: تم ها و افزونه های وبلاگ غذایی وردپرس
 • مرحله شماره 4: وبلاگ غذایی خود را از زمین خارج کنید
 • چگونه می توان با استفاده از وبلاگ نویسی در زمینه پول ، درآمدزایی کرد

لیست ابزارها 

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Contents

نحوه شروع یک وبلاگ غذایی

مرحله 1 – تصمیم بگیرید که چه نوع وبلاگ غذایی را می خواهید شروع کنید

شروع یک وبلاگ غذایی آسان است اما تصمیم گیری در مورد نوشتن دشوار است.

موضوع وبلاگ غذا ، به طور کلی ، بسیار گسترده است.

همیشه بهتر است موضوعات خود را به چند طاقچه بکشید که می توانید روی آنها تمرکز کنید. شما باید وبلاگ غذایی خود را به عنوان یک تجارت واقعی جدی بگیرید. سلیقه هایی که می توانید در نظر بگیرید ، احتمالاً پختن گلوتن ، فاقد گلوتن ، کربوهیدرات ، وگان یا پخت و پز است.

یا ، شما می توانید در نوع آشپزی برای وبلاگ های غذایی خود مانند کباب کردن ، پخت و پخت و پز تخصص دهید.

گام 2 – نام دامنه ، هاستینگ و سازنده سایت را انتخاب کنید 

پس از تصمیم گیری در مورد طاقچه وبلاگ غذایی خود ، 3 مورد مورد نیاز برای شروع کار را در اینجا آورده ایم:

 1. یک نام دامنه
 2. میزبانی
 3. یک سایت ساز

ابتدا نام دامنه می آید. به عبارت ساده ، نام دامنه شما آدرس وب شماست.

بسیاری از مردم از استفاده از “کلمات کلیدی” در نام دامنه سر و صدا می کنند به طوری که Google وقتی این کاربر را جستجو می کند آن کلمات کلیدی را در صدر نشان می دهد.

با این وجود وجود کلید واژه در نام دامنه دیگر بر الگوریتم موتور جستجو تأثیر نمی گذارد.

بنابراین ، اگر می خواهید یک وبلاگ در مورد غذای سرخپوشان باز کنید ، لازم نیست وبلاگ خود را با paleofood.com تماس بگیرید. حداقل ، با انجام این کار هیچ نکته ای در زمینه سئو Brownie به شما ارائه نمی شود.

گفته می شود ، این نوع نام دامنه را انتخاب می کنید ، کاملاً بر عهده شماست.

همچنین ، باید بدانید که راه اندازی یک وبلاگ غذایی و استفاده از نام خود به عنوان نام دامنه اشکالی ندارد. بنابراین ، اگر جین Doe هستید ، خوب است که با وبلاگ غذایی خود JaneDeo.com تماس بگیرید.

به این ترتیب ، در دراز مدت بازدهی بالاتری خواهید داشت زیرا پس از مدتی ، در طاقچه خود به یک برند محبوب تبدیل خواهید شد. ممکن است شما هم تأثیرگذار شوید.

نمونه بارز چنین مارک شخصی تأثیرگذار پشتیبانی مشتری است, شپ هاکن. او می توانست بلافاصله وبلاگ خود را ، “customersupportadvice.com” بنامد.

نکته را گرفتی، درسته?

باشه.

پس از انتخاب نام دامنه ، می توانید از یک سرویس ثبت نام دامنه مانند Namecheap برای رزرو آن استفاده کنید. یا ، در صورت ارائه یکی از آنها ، می توانید آن را از ارائه دهنده میزبان خود نیز خریداری کنید. (بسیاری از آنها حتی با برنامه های سالانه دامنه های رایگان می دهند.)

پس از نام دامنه ، باید یک میزبان مطمئن پیدا کنید تا وب سایت شما زنده بماند.

میزبان وب زیادی برای انتخاب وجود دارد ، و بسیاری از آنها با بسته های مدیریت شده WordPress نیز همراه هستند. تفاوت بین یک حساب میزبانی وردپرس معمولی و یک حساب میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که در حالت دوم ، ارائه دهندگان میزبانی از امنیت سایت شما مراقبت می کنند و سایت شما را با جدیدترین نسخه وردپرس به روز می کنند.

در زیر ، من به چهار شرکت ارائه دهنده میزبانی دوستانه مشتری توصیه می کنم. (من از طریق وبلاگ دیگری که روی میزبان وب متمرکز شده است ، هر گزینه را به بررسی دقیق آن پیوند می دهم.)

 • iPage – انتخاب شماره میزبانی بودجه شماره 1 من ، که برای تازه کارها مناسب است.
 • eHost – انتخاب دیگری برای تازه ها؛ کاربر پسند و محترم.
 • SiteGround – حق انتخاب میزبانی با پشتیبانی از مشتری خوب.
 • میزبانی وب InMotion – میزبان وب بسیار قابل اعتماد ، خانه BuildThis.io.

میزبان وب می تواند به همان اندازه 1.99 دلار در ماه و به همان اندازه 29 دلار در ماه ارزان باشد. احساس رایگان کنید تا وب سایت خود را با یک برنامه ورود به سطح شروع کنید و پس از رشد ترافیک خود مبلغ بیشتری بپردازید.

با داشتن هاست وب و نام دامنه ، مورد بعدی که باید انتخاب کنید ، بستری برای ساخت سایت شما – یا سازنده سایت است. در این آموزش ، ما به طور پیش فرض در مورد WordPress CMS (بیشتر)
در وب سایت سازنده اینجا.)

خود میزبان در مقابل WordPress.com

وردپرس از 31.8٪ اینترنت برخوردار است و بین WordPress.org و WordPress.com تفاوت وجود دارد. ساده ترین راه برای درک تفاوت بین خود میزبان و یک حساب WordPress.com این است که نگاهی به URL های شما با هر یک از آنها داشته باشید.

yourfoodblog.wordpress.com

یا

yourfoodblog.com

اولین وب سایتی است که با WordPress.com به صورت رایگان میزبانی می شود. بدیهی است که وردپرس در سراسر آن مارک دارد.

مورد دوم – yourfoodblog.com – یک وب سایت خود میزبانی است که به معنای واقعی مستقل است.

وب سایتی که به صورت رایگان با وب سایت WordPress.com میزبانی شده باشد در صورتی که:

 • شما فقط یک وبلاگ نویس سرگرمی هستید
 • شما نمی خواهید … یا در مورد تأمین هزینه زندگی آنلاین جدی نیستید
 • شما به مارک شخصی خود اهمیتی نمی دهید
 • شما از گزینه های محدود کننده مختلف مانند پشتیبانی از افزونه ها و سایر موارد راضی هستید
 • شما نمی خواهید تبلیغات در سایت خود بفروشید (حداقل تا زمانی که به یک وب سایت پر ترافیک تبدیل نشوید)

اگر اینگونه نیست ، به یک وب سایت خود میزبان وردپرس بروید. انجام این کار به شما امکان می دهد از هزاران مضمون و افزونه وردپرس استفاده کنید
(هم رایگان و هم پرداخت) و وب سایتی بسازید که بتوانید آن را اداره و مقیاس کنید.

با این کار ، تمام تدارکات از کار خارج است.

اکنون شما آماده ساختن وبلاگ خود هستید. برای این کار به یک موضوع و چند افزونه نیاز دارید.

مرحله 3 – بهترین مضامین وبلاگ غذایی وردپرس را انتخاب کنید

از آنجا که تازه وبلاگ خود را شروع می کنید ، و به دلیل اینکه مدتی قبل از شروع به کار درآمدی برای شما خواهد بود ، اشکالی ندارد که با یک موضوع رایگان شروع کنید.

مضامین رایگان

در اینجا سه ​​موضوع غذایی رایگان وردپرس وجود دارد که می توانید انتخاب کنید:

دیاد

دیودنسخه ی نمایشی & جزئیات

دایاد یک موضوع وبلاگ غذایی جذاب با طرح وبلاگ زیبا است. این تصاویر را در کانون توجه قرار می دهد ، که یک ویژگی بسیار مطلوب برای یک موضوع وبلاگ غذایی است. شما همچنین عاشق لغزنده صفحه اصلی هستید که می توانید بهترین دستور العمل های خود را انتخاب کنید. همچنین ، آن از Automattic (شرکتی در پشت WordPress.com) است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از بهترین کدگذاری و استانداردهای کیفیتی پیروی می کند.

كوكي

کوکینسخه ی نمایشی & جزئیات

اگر عاشق فضای سفید هستید و یک طراحی ذن و طراحی مینیمال را ترجیح می دهید ، کوکی برای شما مناسب است. کوکی از یک فونت عالی استفاده می کند و تصاویر را بسیار زیبا نشان می دهد. آن را با یکی از پلاگین های دستور العمل رایگان (که در زیر توصیه می شود) آن را باشگاه کنید ، و شما باید آماده باشید تا با وبلاگ غذایی خود به صورت زنده بروید.

Veggie Lite

گیاهخوارینسخه ی نمایشی & جزئیات

Veggie Lite یکی دیگر از مضامین ساده وردپرس برای وبلاگ نویسان مواد غذایی است. این یک طرح بندی متمرکز است که توجه خوانندگان شما را به خود جلب می کند. و با تمام فضای سفید ، به وب سایت شما اجازه می دهد نفس بکشد و از نظر چشم آسان است.

مضامین وبلاگ مواد غذایی رایگان بیشتر را از اینجا ببینید مخزن WordPress.org.

مضامین پرداخت شده

در حال حاضر – تم های رایگان برای شروع خوب است ، اما اگر بودجه دارید و می توانید یک موضوع غذای پریمیوم نرم و صاف را در خود جای دهید ، به هر حال یکی را بخرید.

جذابیت تصویری یک وبلاگ غذایی نقش مهمی در موفقیت آن دارد. در اینجا چند موضوع آب دهان برای بررسی وجود دارد:

قالب حرفه ای Cook

پخته شدهنسخه ی نمایشی & جزئیات

Cook’d Pro یک موضوع غذایی وردپرس خیره کننده است که در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، بیشتر روی تصاویر متمرکز است.

همچنین ، در فریم ورک Genesis ساخته شده است که به سرعت و نور مشهور است. چارچوب Genesis همچنین دارای یک صفحه جداگانه برای تنظیمات سئو و سایر تنظیمات طرح نیز می باشد.

توجه داشته باشید که مضامین پیدایش فقط ویژگی های موردنیاز شما را حمل می کند. آنها با زنگ ها و سوت های زیاد همراه نیستند. این گفت ، آنها کار خود را به زیبایی انجام می دهند.

تم ظرف روزانه یکی دیگر از مضامین Genesis است که باید بررسی کنید. از ثبات و سرعت چارچوب جنسیس بهره می برد و از یک طراحی مسطح زیبا و زیبا استفاده می کند
کاملاً پاسخگو است.

هزینه: 129 دلار

موضوع بلاگر مواد غذایی

Blogger Food Theme WordPress by Templaticنسخه ی نمایشی & جزئیات

موضوع بلاگر مواد غذایی اگر می خواهید وبلاگ دستور العمل و تمیز و حرفه ای به دنبال مواد غذایی تمیز باشید ، برای شما مناسب است. شما می توانید از سازنده صفحه Elementor برای تغییر ساختار مجدد یا طراحی مجدد صفحات خود به راحتی استفاده کنید.

علاوه بر این ، موضوع وبلاگ نویس مواد غذایی SEO دوستانه است و با تمام ویژگی هایی که وبلاگ مواد غذایی باید داشته باشد همراه است – نوع ارسال ویژه ای برای دستور العمل ها ، طراحی صفحه اصلی برای همه ، پشتیبانی از WooCommerce ، پشتیبانی از بنر تبلیغاتی و تلفن همراه طرح.

وبلاگ نویس مواد غذایی بسیار قابل تنظیم است و باعث می شود وبلاگ غذایی شما فقط در عرض چند دقیقه زنده شود.

هزینه: 79 دلار

موضوع وبلاگ غذا

بلاگ غذانسخه ی نمایشی & جزئیات

موضوع بلاگ غذا از NimbusThemes تهیه شده است. آنچه من در مورد موضوع به غیر از چلپ چشمی بصری که ایجاد می کند ، بیشتر تمرکز دارد تمرکز موضوع روی برندینگ است.

Theme Blog Blog با افزونه Recipe Card Recipe Card WordPress ارسال می شود که به شما امکان می دهد دستور العمل های دوستانه SEO را به وبلاگ خود اضافه کنید. وبلاگ نویسان مواد غذایی ساخته اند برخی وب سایتهای عالی با این موضوع.

هزینه: 39 دلار

موضوع YumBlog

yumblogنسخه ی نمایشی & جزئیات

این محصول Up Themes به راحتی یکی از مهمترین مضامین تم وبلاگ غذایی وردپرس است. این همراه با یک قالب دستور العمل های سفارشی است و همچنین به شما امکان می دهد تا درخواست های ارسال دستور العمل را از خوانندگان خود بپذیرید. این ارسال های دستور العمل توسط Cooked ساخته شده است – افزونه 39 دلار حق بیمه. لیست دستورالعمل ها و دستورالعمل های دستور العمل های موجود در این موضوع با یک جعبه چک همراه است ، بنابراین خوانندگان شما را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کنند که آنها هیچ قدم یا مورد مهمی را از دست ندهند..

هزینه: 125 دلار

مرحله 4 – افزونه های وردپرس مناسب را نصب کنید تا در وبلاگ غذایی خود حداکثر استفاده کنید

با استفاده از هر یک از مضامین فوق ، با یک وبلاگ کاربردی آماده خواهید شد.

اما – مهم نیست که موضوع برای یک طاقچه چقدر خوب باشد ، امکان پذیر نیست همه عملکردی را که یک صاحب وب سایت ممکن است به آن نیاز داشته باشد را وارد کنید.

به عنوان مثال ، برای وبلاگ غذایی خود ، ممکن است متوجه شوید که برای نشان دادن دستور العمل های خود به روشی بهتر و بهینه تر نیاز دارید ، یا ممکن است بخواهید تصاویر ارسال شده از مواد غذایی را به راحتی در Pinterest به اشتراک بگذارید. توابع مانند این لزوما وارد موضوع نمی شوند.

برای به دست آوردن چنین قابلیت هایی ، باید افزونه ها را نصب کنید.

در اینجا چند افزونه خوب وبلاگ غذایی WordPress وجود دارد که ارزش افزوده به وبلاگ شما را نشان می دهد:

دستور العمل نهایی WP

دستور العمل نهایینسخه ی نمایشی & جزئیات

WP Ultimate Recipe یک افزونه وبلاگ غذایی وردپرس سازگار با موبایل است که به شما امکان می دهد دستور العمل هایی را به وبلاگ خود اضافه کنید. شما می توانید از آن برای تبدیل هر موضوع معمولی وردپرس به یک موضوع غذایی استفاده کنید.

همچنین به کاربران امکان می دهد دستور العمل های شما را به اشتراک بگذارند و چاپ کنند.

نسخه حق بیمه نسخه نهایی WP Ultimate Recipe ویژگی هایی مانند اجازه دادن به کاربران را برای ارائه دستور العمل ها ، رتبه بندی دستور العمل های شما ، نشان دادن ارزش های غذایی و موارد دیگر.

دستور العمل های Simmer

بجوشنسخه ی نمایشی & جزئیات

دستور العمل های Simmer افزونه دیگری است که به شما امکان می دهد دستور العمل هایی را در وبلاگ خود منتشر کنید. تنظیمات آسان برای لیست مواد ، ارائه دستورالعمل های پخت و پز و سایر اطلاعات را ارائه می دهد. دستور العمل هایی که با استفاده از این افزونه اضافه می کنید ، موتورهای جستجو دوستانه هستند زیرا این افزونه از نشانگر طرحواره Google برای ساخت ساختارهای دوستانه SEO استفاده می کند.

مواد اولیه دستور العمل کاسنی

چیچورینسخه ی نمایشی & جزئیات

Recipe Ingredients کاسنی یک افزونه جالب وبلاگ مواد غذایی است که به شما امکان می دهد دکمه خرید را در زیر تمام مواد تشکیل دهنده دستور العمل خود اضافه کنید.

وقتی کاربران روی آن کلیک کنند ، آنها به فروشگاه های مواد غذایی آنلاین می روند که در آن می توانند مستقیماً خریداری کنند. بدیهی است ، برای هر فروشی که به آن مراجعه می کنید ، کاهش می دهید. نه تنها این ، شما همچنین گزارش هفتگی و ماهانه در مورد نحوه عملکرد دستور العمل های خود را از نظر تولید درآمد دریافت می کنید.

پخته شده

پخته شدهنسخه ی نمایشی & جزئیات

Cooked یک افزونه برتر وردپرس دستورالعمل است که همراه با سازنده دستور العمل کشیدن و رها کردن است. همچنین از 10 طرح آماده استفاده استفاده می شود.

با Cooked ، هر یک از خوانندگان شما یک صفحه نمایه می شوند. پخته شده همچنین دارای یک تایمر ، یک نوار جستجوی قدرتمند و حقایق تغذیه ای در مورد دستور العمل ها / مواد تشکیل دهنده می باشد. با توجه به تمام ویژگی هایی که ارائه می دهد ، این افزونه با قیمت 39 دلار سرقت کامل است.

علاوه بر این افزونه ها ، چند افزونه وجود دارد که من به هر سایت توصیه می کنم که داشته باشید. اینها مخصوص هیچ طاقچه ای نیستند و به هر سایتی که در آن استفاده می شود ارزش افزوده می دهند. لیست کامل را در اینجا مشاهده کنید.

باشه – بنابراین این کار از تدارکات مراقبت می کند. شما دامنه ، هاستینگ ، و یک موضوع … و برخی از افزونه های اختیاری را در اختیار دارید.

در این مرحله ، شما آماده هستید تا در وبلاگ خود شروع به کار کنید و تعیین کنید که چه مباحثی را پوشش خواهید داد ، چند مرتبه منتشر خواهید کرد ، کدام سیستم عامل رسانه های اجتماعی را امتحان خواهید کرد و غیره. برای آسان تر کردن امور ، سعی کنید برنامه 5 مرحله ای را که در زیر ذکر شده است دنبال کنید.

وبلاگ غذای خود را از زمین خارج کنید – 5 نکته برای دنبال کردن

1. ساختار وبلاگ غذایی خود را برنامه ریزی کنید

شما می خواهید ساختار وبلاگ غذایی خود را از ابتدا مستقیماً بدست آورید زیرا ساختار یک سایت (بیشتر از این ، فهرست اصلی ناوبری آن) چگونگی تجربه ناوبری کاربران شما را تعیین می کند..

این مسئله برای یک وبلاگ غذایی مهمتر است زیرا محتوای وبلاگ مواد غذایی می تواند در چندین دسته ، وعده های غذایی ، غذاهای آشپزی و سایر موارد مختلف باشد. بنابراین ، اگر منوی اصلی وب سایت را به درستی دریافت کنید ، شروع بسیار خوبی خواهید کرد.

علاوه بر این ، فکر کردن در مورد ساختار سایت یا صرفاً برنامه ریزی منوی سایت شما به شما فرصت می دهد تا درباره آنچه در محتوای شما خواهد بود و چیزهای مختلفی که در وبلاگ خود کاوش می کنید تأمل کنید..

در اینجا مثالی وجود دارد که می توانید یک ستون اصلی به شما ارائه دهیم.

وبلاگ نویس محبوب Kate از CookieAndKate دارای منوی کامل وب سایت است. فقط نگاه کنید که آیتم های منو چقدر توصیفی دارند و میزان کشویی چقدر کار می کند:

کوکی و کیت

بنابراین اگر می خواهید یک سایت با محتوای سنگین داشته باشید ، می توانید به دنبال منو مانند این بروید.

انجام دادن – به مطالبی که می خواهید به اشتراک بگذارید فکر کنید و از این طریق منوی وب سایت را ترسیم کنید. انجام این تمرین بر روی کاغذ به شما کمک می کند چندین ترکیب ساختاری را امتحان کنید تا زمانی که احساس کنید به درستی دریافت کرده اید.

2. مباحث مرتبط را پیدا کنید و یک برنامه انتشار محتوا را نهایی کنید

رنگ پریده

اول ، بیایید ببینیم چگونه می توانید موضوعاتی را برای پوشش در وبلاگ خود ارائه دهید. سریعترین راه برای یافتن ایده های پست ، بررسی آنچه وبلاگ های محبوب ارسال می کنند است.

اول ، بیایید ببینیم چگونه می توانید موضوعاتی را برای پوشش در وبلاگ خود ارائه دهید. سریعترین راه برای یافتن ایده های پست ، بررسی آنچه وبلاگ های محبوب ارسال می کنند است.

بنابراین ، اگر قصد دارید در چند هفته آینده روی وبلاگ خود کار خود را شروع کنید ، با عضویت در تمام بلاگرهای غذایی که تحسین می کنید ، شروع به کار کنید. به این ترتیب ،
به روز رسانی های منظم درباره آخرین به روزرسانی های محتوای خود را دریافت کنید.

بنابراین ، پس از یک هفته ، حداقل 7-10 ایمیل مانند این یکی از جولی (از PaleOMG) خواهید داشت. در اولین ایمیل خود ، جولی دستور العمل های زیادی را به اشتراک می گذارد.

در اینجا یک ایده پست وجود دارد که می توانید به راحتی از دستور العمل های او سرقت کنید:

“ظرف X دقیقه Y ماده”

همچنین ، چنین ایمیل / خبرنامه ها همیشه پیوند به بهترین مطالب از وبلاگ ها دارند. این بدان معناست که ، شما بیش از اندازه ایده های ارسال بلاگ در مورد موضوعات محبوب خواهید داشت.

حداقل 5 ایده را انتخاب کنید و نوشتن را شروع کنید. در این میان ، از این وبلاگها به روزرسانی های بیشتری دریافت خواهید کرد ، بنابراین لیست ایده های شما از نظر ارگانیک رشد می کند.

برای قسمت برنامه چاپ – ابتدا بدانید که خوانندگان عاشق برنامه های چاپ و نشر مداوم هستند. اگر تصمیم دارید که هر جمعه یک نسخه را منتشر کنید ، در یک مقطع ، خوانندگان وفاداری خواهید داشت که فکر می کنند:

جین هر جمعه دستور العمل عالی را منتشر می کند. من باید صبر کنم تا بتوانم آخر هفته را امتحان کنم! “

فهمیدم?

عالی! این کار را انجام دهید – در حالت ایده آل ، قبل از شروع وبلاگ خود ، باید حداقل 20 پست آماده برای انتشار داشته باشید. این بدان معناست که ، اگر دو بار در هفته چاپ کنید ، بیش از دو ماه تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

3. ایجاد محتوا (با تمرکز ویژه بر تصاویر)

قسمت متن مطالب شما به طور طبیعی برای شما خواهد آمد. با تشکر از تخصص شما در زمینه طاقچه. با این حال ، این متن فقط نیمی از مطالب شما را تشکیل می دهد
چرا که از همه ، چقدر یک دستور العمل عالی بدون برخی تصاویر جالب خواهد بود …

متأسفانه ، عکاسی به طور طبیعی برای همه حاصل نمی شود. اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید یاد بگیرید.

این تصاویر ظروف تمام شده یا مواد تشکیل دهنده آن باشد ، تصاویر بخش بزرگی از یک وبلاگ غذایی را تشکیل می دهند. این بدان معنی است که شما نمی توانید با تصاویر متوسط ​​انجام دهید. اما خوشبختانه ، شما این آموزشهای جالب عکسبرداری رایگان غذایی را دارید که می توانید از آنها یاد بگیرید:

اگر وقت کافی برای یادگیری زیاد ندارید ، حداقل با این هک سریع و کثیف شروع کنید:

 • ماده یا ظرف را روی پیشخوان نگه دارید
 • دوربین خود را درست بالای آن نگه دارید
 • فوکوس خودکار را تنظیم کرده و کلیک کنید

فقط مطمئن شوید که هنگام شلیک نور طبیعی زیادی وجود دارد.

علاوه بر تصاویر غذایی ، با استفاده از ابزارهای رایگان مانند تصاویر ، سعی کنید تصویری خلاقانه تر مانند دستور العمل های تصویر و نکات ایجاد کنید بوم یا DesignBold.

نکته بهینه سازی تصویر – تمام تصاویر خود را با بهینه سازی کنید TinyPNG. این ابزار به شما امکان می دهد پرونده های PNG خود را فشرده سازی کنید بدون اینکه کیفیت آن را کاهش دهید. با فشرده سازی فایل های تصویری ، سایت خود را از نفخ و کند شدن ذخیره می کنید.

4- از بازاریابی رسانه های اجتماعی شروع کنید

از آنجا که عاشقان مواد غذایی تمایل به دیدن تصاویر دارند ، بهتر است اگر روی رسانه های بصری مانند Pinterest توجه کنید. در واقع ، اگر فقط با Pinterest شروع کنید ، کاملاً خوب است. همیشه می توانید یاد بگیرید که چگونه می توانید موارد زیر را در یک سیستم عامل رشد دهید.

افزونه ای برای افزایش در زیر در Pinterest: دکمه Pinterest “Pin It”.

با استفاده از این افزونه ، هربار که کاربر از تصویری در وبلاگ شما معاشرت می کند ، از آنها خواسته می شود که آن را روی تابلوهای Pinterest خود پین کنند. نه تنها این ، دکمه های Pin It را نیز به همه پست ها و صفحات شما اضافه می کند.

5- شروع به جمع آوری ایمیل کنید

هنگامی که برای جمع آوری ایده های پست در وبلاگ های مختلف مشترک می شوید ، به نوع آهنرباهای سرب که از آنها برای ساختن لیست های ایمیل خود استفاده می کنند ، توجه کنید..

مثلاً دانا از MinimalistBaker دستورالعمل ماهانه رایگان را به مشترکین وبلاگ خود ارائه می دهد.

توجه کنید که چگونه دانا انگیزه های ارزشمندی را برای ورود به سیستم جدید ارائه می دهد.

به همین ترتیب ، شما همچنین باید یک خواننده رایگان را تهیه کنید که به خوانندگانی که مشترک هستند ، هدیه دهید.

برای ایجاد اولین بار از ارسال رایگان ایمیل خود ، کافیست 5 دستور العمل عالی را در کنار هم قرار داده و آنها را در قالب PDF قرار دهید. و شما تنظیم شده اید.

از آنجایی که اکنون یک وب سایت کاربردی و یک برنامه کاری برای وبلاگ خود دارید ، بیایید ببینیم چگونه می توانید روش های کسب درآمد مناسب را انتخاب کنید.

چگونه می توان از طریق وبلاگ نویسی مواد غذایی پول بدست آورد – یک طرحی ضد آب 

برای کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس مواد غذایی ، چگونگی کسب درآمد دیگر وبلاگ نویسان مواد غذایی را تحلیل کنید. این کار سختی نیست زیرا بسیاری از وبلاگ نویسان مواد غذایی گزارش درآمد خود را منتشر می کنند. این گزارشها بینش زیادی در مورد چگونگی کسب درآمد (و همچنین هزینه ها) ارائه می دهند..

به عنوان مثال ، گزارش درآمد ماهانه Pinch of Yum – یک وبلاگ پرطرفدار وردپرس.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، Pinch of Yum با فروش محصولات خود (درآمد عکاسی از غذاهای خوشمزه و نحوه کسب درآمد از وبلاگ غذایی شما کتاب الکترونیکی می کند) درآمد خوبی کسب می کند..

شاید شما هم بتوانید در نظر بگیرید ایجاد محصولی برای فروش.

کانال های وبلاگ نویسی دیگر درآمد کسب می کنند

شبکه های تبلیغاتی

سریعترین راه برای درآمدزایی از وبلاگ غذایی شما ، پیوستن به شبکه های تبلیغاتی است. برخی از شبکه های تبلیغاتی برای ترافیک و بازدید از صفحه الزامات خاصی دارند ، اما اکثر آنها به راحتی قابل دسترسی هستند.

Google Adsense یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی است که تبلیغات نمایشگر ، موبایل ، فیلم و کسب درآمد از جستجو را ارائه می دهد. پیوستن آن رایگان و آسان است. AdSense حتی اگر تازه کار را شروع کنید قبول می کند. سایر شبکه هایی که می توانید کشف کنید Media.net ، BuySellAds و Infolinks هستند.

فروش فضای تبلیغ

در اصل ، شما برای کسانی که مایل به خرید مستقیم فضا از شما هستند ، در وب سایت خود اختصاص می دهید. فروش فضای تبلیغ به طور معمول با تبلیغ کنندگان کوچکتر یا شاید صاحبان کار می کند.

می توانید چند جعبه تبلیغاتی را با قیمت های مختلف ایجاد کنید و با بیان اینکه چرا باید در وب سایت شما تبلیغ کنند ، تبلیغ کننده را تشویق کنید. و هنگامی که آنها با شرایط شما به توافق رسیدند ، فقط پرداخت را از طریق پی پال دریافت کنید. این آسان و بدون دردسر است.

برنامه های وابسته

عضویت در یک برنامه وابسته یکی از راه های عالی برای کسب درآمد است. شما می توانید محصولات یا خدمات مرتبط با طاقچه خود را ارتقاء داده و هنگام بازدید از سایت از طریق سایت ، کمیسیون دریافت کنید.

ShareASales ، CJ Affiliate و ClickBank چند شبکه وابسته مشهور هستند که می توانید کشف کنید. بیش از هزاران تبلیغ کننده با انواع مختلف محصولات و خدمات شما می توانید تبلیغ کنید. برخی حتی می توانید محصولات اطلاعاتی را که توسط دیگر وبلاگ نویسان فروخته می شود ، تبلیغ کنید.

من اکیداً توصیه می کنم کالاهایی را که مربوط به طاقچه شما هستند ، تبلیغ کنید.

توجه: درباره بازاریابی شرکت های وابسته اینجا را کسب کنید.

سایت عضویت را راه اندازی کنید

اگر چیز خارق العاده ای برای ارائه دارید ، می توانید یک سایت عضویت را در نظر بگیرید. در این حالت ، شما به دلیل محتوا ، بازدید کنندگان خود را شارژ می کنید.

برای دسترسی به این اطلاعات می توانید هزینه عضویت ماهانه یا سالانه را جمع آوری کنید. این یک روش خوب برای کسب درآمد از وبلاگ غذایی شما است تا زمانی که بتوانید واقعاً ارزش پول آنها را بدست آورید.

تا آنجا که می توانید گزارش های درآمد را بررسی کنید و از خود بپرسید از کدام کانال های درآمد می توانید بیشترین بهره را ببرید.

با این گزارش های درآمدی شروع کنید:

همچنین ، درک کنید که برای کسب درآمد از یک وبلاگ زمان لازم است – بنابراین تمام حرکات را در حین صبر انجام دهید. اگر به اندازه کافی امتحان کنید مطمئناً به آنجا خواهید رسید.

نتیجه

بنابراین در مورد آن برای شروع یک وبلاگ غذایی با وردپرس این مورد وجود دارد. اگر پولی برای سرمایه گذاری در یادگیری دارید ، برنامه هایی مانند Food Blogger Pro را بررسی کنید. یا ، بهترین کار بعدی را انجام دهید و وبلاگ های غذایی دیگر را دنبال کرده و مطالعه کنید و از آنها یاد بگیرید.

بهترین ها برای وبلاگ غذایی شما!

آیا در مورد تنظیم یا نگهداری وبلاگ خود سؤالی دارید؟ یا anythingelse در مورد این آموزش؟ سرک بکش! دوست داریم همه را بشناسیم و یاد بگیریم چگونه می توانیم کمک کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map