بررسی سیتی

رتبه بندی های Sitey & خلاصه مرور


نام: سیتی

شرح: Sitey ابزاری برای ساخت وب سایت است که سعی می کند به کاربرانی که ممکن است مهارت لازم برای ساختن یک وب سایت به تنهایی نداشته باشند ، کمک کند. از کمک به طرح بندی گرفته تا ارائه ابزارهای مناسب ، سایتی بخش اعظمی از روند را ساده می کند.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح ها

 • کارکرد & انعطاف پذیری

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

3

خلاصه

سیتی قوی و کاربر پسند است. اگر یک سازنده اصلی وب سایت می خواهید ، با Sitey در امان هستید. این بدان دلیل است که برای باز کردن قفل ویژگی های پیشرفته ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و همچنین عدم ادغام شخص ثالث نیز وجود دارد. با این وجود ، ممکن است شما با قیمت ورودی رقابتی Sitey جلب شوید اما باید توجه داشته باشید که در طول تجدید افزایش می یابد. در حالی که این استراتژی متداول است که بیشتر شرکت برای به دست آوردن سهام بازار استفاده می کند ، می توانید قبل از تصمیم گیری با برنامه رایگان ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید

 • نمای کلی ویژگی های Sitey
 • قالب ها و برنامه ها
 • حکم ما

طرفداران

 • قیمت ورودی رقابتی
 • کاربر پسند و ساده برای استفاده از ویرایشگر
 • برنامه رایگان در دسترس است

منفی

 • ابزار تجارت الکترونیکی در بالاترین برنامه در دسترس است
 • برنامه های شخص ثالث با قیمتی عرضه می شوند
 • قیمت در طول تجدید افزایش می یابد
 • الگوهای بسیار مشابهی
 • عدم پشتیبانی مشتری
 • Sitey را به صورت رایگان امتحان کنید
 • به برنامه ها و قیمت گذاری های سایت مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "سیتی",
"شرح": "Sitey ابزاری برای ساخت وب سایت است که سعی می کند به کاربرانی که ممکن است مهارت لازم برای ساختن یک وب سایت به تنهایی نداشته باشند ، کمک کند. از کمک به طرح بندی گرفته تا ارائه ابزارهای مناسب ، سایتی بخش اعظمی از روند را ساده می کند.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sitey-home-review.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 3,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "جیسون چو"
},
"بررسی بدی": "سیتی قوی و کاربر پسند است. اگر یک سازنده اصلی وب سایت می خواهید ، با Sitey در امان هستید. این بدان دلیل است که برای باز کردن قفل ویژگی های پیشرفته ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و همچنین عدم ادغام شخص ثالث نیز وجود دارد. با این وجود ، ممکن است شما با قیمت ورودی رقابتی Sitey جلب شوید اما باید توجه داشته باشید که در طول تجدید افزایش می یابد. اگرچه این استراتژی متداول است که بیشتر شرکت برای به دست آوردن سهام بازار استفاده می کند ، می توانید قبل از تصمیم گیری با برنامه رایگان ثبت نام کنید. \ r \ n \ r \ nبیشتر بدانید\ r \ n

  \ r \ n \ t
 • نمای کلی ویژگی های Sitey
 • \ r \ n \ t

 • قالب ها و برنامه ها
 • \ r \ n \ t

 • حکم ما
 • \ r \ n

"
}

در دنیای فناوری امروز ، حضور آنلاین ، دیگر اختیاری نیست. فرقی نمی کند که شما یک فریلنسر ، صاحب رستوران یا کارآفرین باشید. شما یا سازگار هستید و نام تجاری خود را به صورت آنلاین قابل کشف می دانید ، یا به عنوان رقبا تمام توجه خود را کنار می گذارید.

خوشبختانه ، تعداد زیادی از سازندگان سایت وجود دارد که تقریباً همه می توانند با سهولت از آن استفاده کنند. به ویژه ، سیتی را می توان به عنوان یک گوهر پنهان در نظر گرفت. این همه چیزهایی را دارد که می توانید در یک پلت فرم سایت سازی از آنها بخواهید – از یک ویرایشگر کشیدن و کشیدن گرفته تا ادغام اجتماعی.

سیتی چیست

Sitey یک بستر ایجاد وب سایت همه در یک برای انواع سوله ها است. نقطه فروش اصلی آن سهولت استفاده است ، که برای کسانی که هیچ سرنخی در توسعه وب ندارند بسیار مهم است.

در اینجا یک نگاه دقیق تر به نحوه ساخت سایت وب سایت با پارک در پارک وجود دارد:

ویژگی های Sitey که به شما در ساخت یک وب سایت کمک می کند

پس از ایجاد حساب کاربری ، مستقیماً به ویرایشگر اصلی Sitey منتقل می شوید. اگر هیچ تجربه ای با سیستم عامل های ساخت سایت ندارید ، با کلیک کردن روی “مراجعه به مرکز راهنمایی” مراجعه کنید. دکمه.

ویرایشگر سایتویرایشگر وب سایت sitey.

در غیر این صورت ، می توانید از طریق منوی پیمایش اکتشاف کنید. برای هموار کردن منحنی یادگیری ، در اینجا نگاهی دقیق تر به ویژگی های اصلی سایت برای ایجاد سایت می بینیم.

1. ایجاد وب سایت آسان است

با استفاده از Sitey می توانید با تغییر اندازه و کشیدن عناصر در اطراف با موس خود ، ظاهر وب سایت خود را آزادانه تنظیم کنید.

“فهرست زمینه” نیز در بالای عنصر انتخاب شده ظاهر می شود. این به شما امکان می دهد اقدامات مختلفی از جمله حذف عنصر یا اضافه کردن یک لینک را انجام دهید.

sitey-وب سایت-ویرایشگر-عناصرمنوی زمینه سیتی.
عناصر سایت-اضافه کردن عناصرتوجه داشته باشید: انواع مختلف عناصر از منوهای متنوع استفاده می کنند. به عنوان مثال ، اگر یک متن متن را انتخاب کنید ، منوی زمینه دکمه های قالب بندی متن را نشان می دهد.

در صورت نیاز به اضافه کردن کارکردهای بیشتر به وب سایت Sitey آسان است.

می توانید این کار را با کلیک کردن بر روی “Elements” از منوی اصلی انجام دهید. با این کار پالت ابزار ایجاد می شود که می توانید تمام مطالبی را که می توانید در سایت خود استفاده کنید پیدا کنید.

عملکرد سیتیفقط عناصر را به ویرایشگر اصلی Sitey بکشید و رها کنید.

عناصری مانند دکمه ها ، دکمه های اجتماعی و متن دارای قالب های مختلفی هستند. فقط یکی از مورد نیاز خود را انتخاب کنید و آن را در هر نقطه بر روی ویرایشگر اصلی رها کنید. بسیار آسان ، درست است?

2. میزبانی سایت خود را با چند کلیک

در بالای سازنده وب سایت خود ، سیتی همچنین نیاز به یک راه حل میزبانی وب خارجی را برطرف می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای شروع فرآیند میزبانی وب هنگامی که کار خود را ایجاد کردید ، روی دکمه “انتشار” کلیک کنید.

میزبانی وبقبل از اینکه بتواند به یک دامنه وصل شود باید یک وب سایت Sitey منتشر شود.

از شما خواسته می شود برای سایت خود نام دامنه تعیین کنید. پیش نمایش URL دامنه شما در پایین قسمت متن “دامنه” نمایش داده خواهد شد.

اتصال دامنهنام دامنه وب سایت خود را وارد کنید.

برای بررسی وب سایت خود ، به داشبورد Sitey بروید. باید بتوانید پیوندی به دامنه جدید خود را در بخش “سایتهای من” مشاهده کنید.

داشبورد سیتیداشبورد سیتی.

در کاوش در سایت خود راحت باشید و بررسی کنید که دکمه ها ، پیوندها و عناصر سایت شما مطابق آنچه در نظر گرفته شده است کار می کنند. در هر صورت ، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید سایت خود را با رفتن به “سایت های من” و کلیک بر روی “ویرایش سایت” ویرایش کنید.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید یک دامنه دلخواه بدون پسوند “.sitey.me” به حساب کاربری پرداخت شده نیاز داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت ها و برنامه های میزبانی سایت سیتی ، می توانید با کلیک روی دکمه “پشتیبانی” به بخش کمک آنها مراجعه کنید.

3. سایت خود را به فروشگاه تجارت الکترونیک تبدیل کنید

سیتی به هر آنچه برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید مجهز شده است.

ساده ترین روش استفاده از ادغام های پی پال در منوی عناصر است. در بخش “عناصر” به آنها دسترسی دارید.

تجارت الکترونیکیتجارت الکترونیکی.

اگر در فروش در سایت جدی هستید ، برای دسترسی به ویژگی های تجارت الکترونیک باید یک حساب کاربری پرداخت شده را ثبت کنید.

نگران نباشید – بیشتر موارد فنی بطور خودکار توسط سیستم عامل انجام می شود. شما فقط باید روی جنبه های طراحی نمای دیجیتال خود تمرکز کنید.

4. ابزارهای sitey برای بازاریابی

مبتدیان احتمالاً سرنخ هایی در مورد نحوه انجام بازاریابی آنلاین دارند. خوشبختانه ، سیتی می تواند شما را با پوشش دادن ملزومات نگه دارد.

شما می توانید یک بخش وبلاگ برای سایت خود ایجاد کنید ، که باعث جذب بازدید کننده و بهبود اقتدار شما خواهد شد.

sitey-blog-ایجاد کنیدشما فقط باید الگویی برای وبلاگ خود انتخاب کنید و نام آن را بدهید.

می توانید بلافاصله پس از ایجاد بلاگ نوشتن و مدیریت پست های وبلاگ خود را شروع کنید.

از بقیه ویژگیهای بازاریابی آنلاین سایت می توان به صفحه اصلی دسترسی داشت. در “بازاریابی” می توانید انواع ابزارهای مفیدی را که می توانید استفاده کنید پیدا کنید:

بازاریابیابزار بازاریابی sitey.

در اینجا سریع به این ابزارها می پردازیم:

 • تجزیه و تحلیل – به شما امکان می دهد Google Analytics را ادغام کنید تا عملکرد سایت خود را به مرور زمان ردیابی کنید.
 • ابزارهای جستجوگرها – به شما امکان می دهد کارهای مختلف SEO (بهینه سازی موتور جستجو) را انجام دهید. بعداً جزئیات بیشتری در این مورد ارائه خواهد شد.
 • تقویت کننده اجتماعی – به شما امکان می دهد وظایف بازاریابی رسانه های اجتماعی را در سایت مدیریت کنید.
 • کمپین های ایمیل – ادغام تماس ثابت برای تولید سرب و بازاریابی ایمیل.
 • به اشتراک گذاشتن سایت خود – به شما امکان می دهد سایت خود را در کانال های مختلف به اشتراک بگذارید.

با سیتی شروع کنید

قالب ها و برنامه های Sitey

الگوهای سیتی

Sitey بیش از 750 قالب را برای انتخاب شما ارائه می دهد.

قالبهای سیتیالگوهای سیتی.

اگر نیاز به نگاهی دارید که الگوهای مناسب شما هستند ، به سادگی کلمه کلیدی را در نوار جستجو تایپ کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیک ایجاد کنید ، کافی است “فروشگاه آنلاین” را در نوار جستجو تایپ کنید.

می توانید با انتخاب یک دسته از منوی کشویی در سمت چپ ، جستجوی خود را اصلاح کنید. بگویید ، اگر فروشگاه آنلاین شما دارای محصولات شیوه زندگی است ، کافی است “سبک زندگی” را انتخاب کنید تا به طور خودکار نتایج را تازه کنید.

sitey-الگوهای-دستهبا انتخاب یک دسته ، جستجوی الگوی خود را اصلاح کنید.

هر زمان که سعی در ایجاد سایت های جدید داشته باشید ، می توانید به قالب ها نیز دسترسی پیدا کنید. یک فرآیند جستجوی مشابه می تواند برای کمک به شما در یافتن یک مسابقه مناسب برای نیازهای آنلاین شما استفاده شود.

برنامه های sitey

برای تقویت وب سایت خود ، سیتی یک بازار برنامه را ارائه می دهد که می توانید با قیمتی از آنها خریداری کنید. این موارد از پشتیبانی از اولویت نمایش تا ابزارهای امنیتی مانند SiteLock متغیر است.

برنامه سیتیبازار برنامه sitey.

به یاد داشته باشید ، هنگام خرید برنامه هایی که در سایت شما استفاده می شوند ، به راحتی می توانید از آن خارج شوید. یک استراتژی خوب این است که پیش از این لیستی از اهداف وب سایت خود ایجاد کنید.

می توانید از طریق دکمه “Market Market” در صفحه اصلی به بازار بروید.

سئو سئو

سرانجام ، ذکر بهینه سازی موتور جستجو یا جستجوگرها کافی است تا حتی وبلاگ نویسان باتجربه نیز از بین بروند. اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که یکی از پایه های حضور موفق آنلاین است.

خبر خوب این است که سیتی می تواند با ابزارهای گسترده سئو خود شما را به سمت و سوی صحیح راهنمایی کند.

سیتی سوسئو سئو.

در نهایت ، اگر می خواهید رقابتی باشید ، باید از تمام ابزارهای SEO موجود در سایت استفاده کنید. برای استفاده بیشتر از آنها ، باید از کتابخانه یادگیری رایگان که در آن یافت می شود ، شروع کنید اینجا.

حکم ما

Sitey ابزاری برای وبلاگ نویسی ، سازنده صفحه و بستر بازاریابی است که در یکی قرار گرفته است.

اگرچه دارای ویژگی های کافی برای خوشحال کردن جانبازان است ، اما برای مبتدیان مطلق نیز قابلیت استفاده دارد. این ممکن است به اندازه سازندگان سایت های بزرگتر مانند Weebly محبوب نباشد ، اما باعث می شود که زحمت شما را جلب کند.

چگونه شروع کنیم

روند ثبت نام Sitey کاملاً غیرمعمول است. به جای پرتاب صفحه ثبت نام ، با صفحه انتخاب قالب شروع می شود. این بدان معناست که آنچه را که این سیستم عامل می تواند انجام دهد ، به یک نگاه بد پیشگیرانه می پردازید.

وقتی الگویی را که دوست دارید پیدا کنید ، موس خود را روی آن سوار شوید و بر روی دکمه “ویرایش” کلیک کنید. برای ادامه مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

از سایت sitey.com دیدن کنید

افشای FTC

BuildThis.io از مراجعه به محصولات ، خدمات و نرم افزارها از طریق مشارکت وابسته ، کمیسیون کسب می کند.

سایت ما بر کمک به مشاغل کوچک و افرادی که می خواهند چیزهای بسیار جذاب آنلاین بسازند متمرکز شده است. با خرید از طریق پیوندهای وابسته ما از ما پشتیبانی کنید تا بتوانیم مانند این راهنمای تولید رایگان و مفید را ادامه دهیم.

گزینه های جایگزین

به دنبال جایگزین هستید؟ در اینجا سایر سازندگان وب سایت محبوب هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map