بررسی مربع مربع

رتبه بندی مربع & خلاصه مرور


نام: فضای مربع

شرح: تقریباً هر کسی که به یک وب سایت احتیاج به مربع دارد ، می تواند آن را به سرعت و به راحتی در کنار هم قرار دهد. این قالب ها از قبل طراحی شده در محیطی که بسیار کاربر پسند باشد ارائه می دهد. الگوهای طراحان باعث می شود تا مربع از رقبا بیش از حد بالاتر باشد.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح ها

 • کارکرد & انعطاف پذیری

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.2

خلاصه

فضای مربع به سمت کمال طراحی تکیه می کند. الگوهای مفهوم طراحان باعث می شود تا مربع مربع از سایر رقبا متمایز شود. با بعد جدید یک ویرایشگر ، روند سفارشی سازی را نرم تر می کند و طبیعتاً تمام قالب ها در بین دستگاه ها عالی به نظر می رسند. با وجود همه اشکالات ، Squarespace یک بستر بسیار مبتدی و دوستانه است و برای کسانی که به دنبال الگوهای جعبه هستند ، مناسب است..

بیشتر بدانید

 • مربع – ساده ترین سازنده هنوز?
 • الگوهای برنده جایزه
 • پرسش و پاسخ مربع
 • حکم ما

طرفداران

 • LayoutEngine 2 – بعد جدید ویرایشگر
 • دسترسی به تصاویر موجود از Getty Images و Unsplash
 • قالب های زیبا و جذاب که برای موبایل بهینه شده اند
 • وبلاگ نویسی آسان شد
 • ویژگی های ضروری میزبانی

منفی

 • هیچ برنامه رایگان موجود نیست
 • هیچ برنامه شخص ثالث / برنامه افزونه ای مجاز نیست
 • طرح تجارت الکترونیکی گران است
 • گزینه های محدود برای رشد وب سایت
 • مربع را به صورت رایگان امتحان کنید
 • به الگوهای قالب مربع مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "فضای مربع",
"شرح": "تقریباً هر کسی که به یک وب سایت احتیاج به مربع دارد ، می تواند آن را به سرعت و به راحتی در کنار هم قرار دهد. این قالب ها از قبل طراحی شده در محیطی که بسیار کاربر پسند باشد ارائه می دهد. الگوهای طراحان باعث می شود تا مربع از رقبا بیش از حد بالاتر باشد.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "جیسون چو"
},
"بررسی بدی": "

فضای مربع به سمت کمال طراحی تکیه می کند. الگوهای مفهوم طراحان باعث می شود تا مربع مربع از سایر رقبا متمایز شود. با بعد جدید یک ویرایشگر ، روند سفارشی سازی را نرم تر می کند و طبیعتاً تمام قالب ها در بین دستگاه ها عالی به نظر می رسند. با وجود همه اشکالات ، Squarespace یک بستر بسیار مبتدی و دوستانه است و برای کسانی که به دنبال الگوهای جعبه هستند ، مناسب است..

\ r \ n

بیشتر بدانید

\ r \ n

  \ r \ n
 • مربع – ساده ترین سازنده هنوز?
 • \ r \ n

 • الگوهای برنده جایزه
 • \ r \ n

 • پرسش و پاسخ مربع
 • \ r \ n

 • حکم ما
 • \ r \ n

"
}

آیا این آسان ترین سایت ساز هنوز است?

در چند سال گذشته ، ما سهم عادلانه ای از سازندگان وب سایت های تصویری دیدیم که این امر را برای غیر توسعه دهندگان آسان می کند. آنها همیشه وقتی صحبت از عملکرد ، طراحی و قابلیت استفاده می شود از یک الگوی پیروی می کنند.

بعد از گذراندن چند ساعت در Squarespace ، کاملاً متقاعد شده ام که این یکی از نمونه های عالی برای سازندگان سایت می باشد.

درست در خفاش ، به شما کمک می کند تا همه چیز را از ابتدا شروع کنید – از ثبت دامنه جدید و ادغام یک موضوع در وب سایت خود.

در اینجا سریع به ویژگی های Squarespace می پردازیم:

1. مدیریت دارایی های بصری آسان است

از آنجا که طراحی یکی از نکات برجسته Squarespace است ، از یک مدیر تصویر کشیدن و رها کردن برخوردار است. این می تواند به شما در سازماندهی ، گسترش و بهینه سازی کتابخانه دارایی های بصری بدون هیچ زحمتی کمک کند.

در زیر برخی از کارهایی که می توانید با مدیر تصویر Squarespace انجام دهید:

 • دسترسی به 40 میلیون تصویر
  اگر برای یک پست جدید در وبلاگ به یک تصویر منحصر به فرد نیاز دارید ، می توانید از Squarespace Getty Images Integration استفاده کنید. به شما امکان دسترسی به بیش از 40 میلیون تصویر را می دهد که می توانید با قیمت مناسب از آنها استفاده کنید.
 • عملکرد وب سایت سریعتر
  برای اطمینان از اوج عملکرد وب سایت خود ، Squarespace یک CDN رایگان – مختصر برای شبکه تحویل محتوا – فراهم می کند. این کار با توزیع بار انتقال محتوا به شبکه ای از مراکز داده توزیع شده در سطح جهان کار می کند.
 • لودر تصویر پاسخگو
  هر بار که یک پرونده تصویری را بارگذاری می کنید ، SquareSpace به صورت خودکار مجموعه ای از تصویر را در مقیاس های مختلف ایجاد می کند. بسته به نمایشگر کاربر ، تصویر با اندازه مناسب بارگیری می شود.
 • دارایی های بصری خود را به نمایش بگذارید
  برای نمایش دارایی های تصویری خود ، می توانید “بلوک های گالری” ایجاد کنید که می تواند در هر مکانی در سایت شما قرار بگیرد. شما همچنین می توانید فیلم ها و همچنین نمایش جلوه های نمایش را برای برجسته کردن گالری خود استفاده کنید.

2. ابعاد جدید کنترل

ویرایشگر سایت Squarespace کنترل شخصی سازی آسان و جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

با “LayoutEngine 2“، شما همیشه با تنظیمات روی صفحه سمت چپ و یک پیش نمایش مستقیم از سمت راست ارائه می شوید. بر خلاف سیستم عامل هایی مانند WordPress.org که به آزمایش و خطا متکی هستند ، Squarespace دستیابی به طراحی دقیق مورد نظر را آسان می کند.

طراحی وب سایت مورد نظر خود را با ابعاد جدید کنترل سفارشی کنیدبا ابعاد جدید کنترل ، می توانید طراحی وب سایت مورد نظر خود را سفارشی کنید.

همچنین می توانید با انتخاب آنها در پنجره پیش نمایش ، به طور مستقیم همه عناصر موجود در صفحه را تغییر دهید.

هنگامی که نوبت به ویرایش محتوا می رسد ، می توانید به سرعت عناصر صفحه مانند دکمه ها ، نمایش اسلایدها ، تقویم ها و قطعه های کد را اضافه کنید. فقط کافی است بر روی دکمه plus (+) در گوشه سمت راست پایین ویرایشگر پست کلیک کنید.

ویرایشگر مربعویرایشگر مربع مربع.

البته هر عنصر همراه با صفحه تنظیمات جامع خود را دارد. این برای کاربرانی که ایده های بزرگی دارند اما فاقد مهارت های فنی لازم برای وقوع آنها هستند مفید است.

به عنوان مثال ، اگر روی یک دکمه تازه اضافه شده کلیک کنید ، می توانید به راحتی ظاهر ، تعامل و موقعیت آن را تغییر دهید.

ویرایش مربعویرایش مربع.

3. وبلاگ نویسی آسان شده است

صرف نظر از اهداف و اهداف شما ، یک بخش وبلاگ بدون شک یکی از مهمترین ویژگی های سایت شماست. این می تواند به شما در رانندگی مجدد ترافیک ، ایجاد اعتبار خود به عنوان یک متخصص و بهبود SEO کمک کند.

در Squarespace ، پست های وبلاگ بلوک های ساختاری یک وب سایت هستند. شما می توانید آنها را از طریق ویرایشگر شناور ، که شبیه به یک برنامه اصلی پردازش کلمه است ، تغییر دهید.

وبلاگ نویسی با Squarespace آسان استوبلاگ نویسی با Squarespace آسان است.

ممکن است ساده به نظر برسد ، اما ویرایشگر Squarespace تنها هنگام تهیه نشریات وبلاگ ، موارد ضروری را بسته بندی می کند. می توانید آنها را به صورت دسته بندی سازماندهی کنید ، برچسب ها را اعمال کنید ، نظرات را فعال کنید و موارد دیگر. پیمایش به “گزینه ها” همچنین می تواند به شما در بهینه سازی جنبه های مهم پست خود ، از گزیده ای از عکس به تصویر کوچک کمک کند..

می توانید آنها را به صورت دسته بندی سازماندهی کنید ، برچسب ها را اعمال کنید ، نظرات را فعال کنید و موارد دیگر. پیمایش به “گزینه ها” همچنین می تواند به شما در بهینه سازی جنبه های مهم پست خود ، از گزیده ای از عکس به تصویر کوچک کمک کند..

سایر ویژگی های کلیدی سیستم وبلاگ نویسی Squarespace شامل موارد زیر است:

 • پادکست
  می توانید برای انتشار مصاحبه ، وبینارهای ضبط شده و سایر فرمهای پادکست “Blocks Audio” ایجاد کنید. این پشتیبانی از برچسب گذاری iTunes ، که به شما امکان می دهد کانال پادکست خود را به کاربران بیشتری تبلیغ کنید.
 • نویسندگان متعدد
  Squarespace امکان همکاری با مشارکت کنندگان محتوا را فراهم می کند. به عنوان صاحب سایت ، می توانید امتیاز دسترسی آنها را مانند اضافه کردن پست های جدید و تغییر موضوع سایت تغییر دهید.
 • اشتراک اجتماعی
  با استفاده از Squarespace می توانید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در پست های وبلاگ خود وارد کنید. برخی از شبکه های پشتیبانی شده شامل Reddit ، Facebook ، Twitter و Tumblr هستند.

4. فروش محصولات از وب سایت خود

اگر مایل به فروش مستقیم محصولات از وب سایت خود هستید ، می توانید از ویژگی های داخلی تجارت الکترونیک Squarespace استفاده کنید. شما می توانید سفارشات را پیگیری کنید ، موجودی خود را مدیریت کرده و مشتریان را پیگیری کنید – همه در بخش “تجارت” یکپارچه.

شما می توانید سفارشات را پیگیری کنید ، موجودی خود را مدیریت کرده و مشتریان را پیگیری کنید – همه در بخش “تجارت” یکپارچه.

فروش محصولات از وب سایت مربعمدیریت فروش خود با تجارت الکترونیکی Squarespace آسان است.

Squarespace همچنین به شما امکان می دهد تبلیغاتی تخفیف ایجاد کنید که می تواند فروش بیشتری را تحریک کند. آنها را می توان به عنوان تخفیف خودکار که برای یک دوره خاص یا از طریق کدهای تبلیغی اختصاصی ارائه می شود ، ارائه کرد.

پیشنهادات تخفیف مربعمدیریت تخفیف در Squarespace آسان است.

قالب ها و برنامه های مربع مربع

ممکن است تعداد زیادی سازنده سایت وجود داشته باشد که ده ها موضوع حرفه ای را ارائه دهند ، اما مجموعه Squarespace از نظر بصری خیره کننده است.

Squarespace در حال حاضر دارای بیش از 40 قالب طراح است که در دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند ، از جمله اما محدود به فروشگاه های آنلاین ، سلامتی ، موسیقی و عکاسی نیستند..

فقط در حال مشاهده مجموعه الگوی رسمی Squarespace می توانید برای مدتی قلاب کنید:

قالب ها و قالب های حرفه ای طراحی شده استتم های مربع برای عکس های بزرگ و تایپوگرافی قوی طراحی شده اند.

با وجود تصاویر با وضوح بالا ، این تم ها در هر جای دیگر از یک رویکرد حداقلی و مسطح استفاده می کنند. این بدان معنی است که سایت مورد نظر شما به سرعت بارگیری می شود و به محض پخش مستقیم ، عملکرد روان را انجام می دهد.

تمامی قالب های Squarespace نیز ساخته شده اند که پاسخگوی تلفن همراه هستند و از این طریق اطمینان حاصل می کنند که تجربه کاربر در سیستم عامل های مختلف پایدار است. همچنین به تغییرات در CSS اجازه می دهد تا الگوهای خود را بیشتر ببندید.

برای گسترش قدرت وب سایت خود در سراسر وب ، Squarespace تعداد کمی از ادغام برنامه ها را پشتیبانی می کند.

این ادغام ها می توانند به گسترش کارایی وب سایت شما کمک کنند. برخی از برنامه های محبوب شامل G Suite ، Xero ، Facebook ، Disqus ، Google Analytics و سیستم عامل های بازاریابی ایمیل.

مربع SEO

Squarespace تجزیه و تحلیل کامل وب سایت را ارائه می دهد که به شما در تصمیم گیری سئو کمک می کند.

شما می توانید به داخلی تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل مربع برای بهبود عملکرد وب سایت خود با گذشت زمان. این برنامه معیارهایی مانند منابع ترافیکی ، نمایش داده شدگان جستجوی سایت ، محتوای محبوب و تعداد کل بازدید کنندگان بی نظیر را در بر می گیرد.

اطلاعات بیشتر درباره مربع (سؤالات متداول)

آیا مربع رایگان است?

شماره Squarespace برخلاف دیگران مانند Wix و Weebly برنامه ای رایگان ارائه نمی دهد. اما ، Squarespace یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون هیچ هزینه ای Squarespace را محرک کنید..

آیا یک دامنه رایگان با Squarespace دریافت می کنید?

هنگام ثبت نام در برنامه صدور صورتحساب سالانه ، می توانید یک دامنه را به طور رایگان ثبت کنید. دامنه رایگان برای یک سال اعتبار دارد. این بدان معنی است که بعد از سال اول ، باید هزینه نوسازی دامنه استاندارد را 20 دلار در سال بپردازید.

مربع چقدر در هر تراکنش شارژ می کند?

برای تجارت الکترونیک ، Squarespace شامل 2 نوع هزینه معامله – هزینه دروازه پرداخت ($ 30/0 + 2.9٪) و مبلغ مبادله Squarespace برای برنامه تجاری (3٪) است. هیچ هزینه معامله مربعی برای برنامه های تجارت الکترونیک در نظر گرفته نشده است.

وب سایت های Squarespace چقدر هستند?

Squarespace دارای 4 برنامه – 2 مورد برای وب سایت و 2 تجارت الکترونیک: 1) برنامه شخصی – 12 دلار در هر ماه ، 2) برنامه تجاری – 18 دلار در ماه ، 3) طرح تجارت اساسی – 26 دلار در ماه ، 4) برنامه تجارت پیشرفته – 40 دلار در ماه

آیا برای Squarespace به میزبانی نیاز دارید؟?

شماره. برای استفاده از Squarespace به میزبانی نیاز ندارید. وب سایت شما در هاست کاملاً مدیریت شده تحت وب خود میزبانی خواهد شد. اگرچه Squarespace محدودیت منابع را برای بستهها ایجاد نمی کند ، اما باید سیاست استفاده از آنها را دنبال کنید.

بررسی مربعات: حکم ما

بازگشت به سوال ، آیا Squarespace ، ساده ترین سایت سازنده سایت است؟ احتمالاً بله ، اما در مقایسه با سایر سیستم عامل های ساده مانند Weebly و Wix خیلی زیاد نیست.

در کل ، Squarespace یک بستر بسیار دوستانه و مبتدی است. با مجموعه ای از ویژگی های آن می تواند در کمتر از یک ساعت وب سایت رقابتی ایجاد کند. اگرچه منحنی یادگیری در آنجاست ، هر کسی می تواند خیلی سریع راه خود را بیاموزد.

چگونه شروع کنیم

این که آیا شما یک مبتدی یا یک بازاریاب با تجربه با تجربه هستید ، Squarespace همه چیزهایی را که شما همیشه نیاز دارید دارید. این حتی یک آزمایش رایگان 14 روزه را در اختیار شما قرار می دهد – این امکان را به شما می دهد تا یک درایو تست کوچک را به سیستم عامل اختصاص دهید.

افشای FTC

BuildThis.io از مراجعه به محصولات ، خدمات و نرم افزارها از طریق مشارکت وابسته ، کمیسیون کسب می کند.

سایت ما بر کمک به مشاغل کوچک و افرادی که می خواهند چیزهای بسیار جذاب آنلاین بسازند متمرکز شده است. با خرید از طریق پیوندهای وابسته ما از ما پشتیبانی کنید تا بتوانیم مانند این راهنمای تولید رایگان و مفید را ادامه دهیم.

گزینه های مربع مربع

به دنبال جایگزین هستید؟ در اینجا سایر سازندگان وب سایت محبوب هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map