نحوه برون سپاری کار توسعه وب سایت شما

ممکن است فقط وب سایت خود را شروع کرده و به یک سایت جدید نیاز داشته باشید. یا شاید شما یک صاحب سایت موجود باشید که می خواهید وب سایت شما بهتر باشد. بسیاری از موقعیت ها وجود دارد که از طریق آنها مطمئن هستم که شما با ایده برون سپاری توسعه وب خود به طور کامل یا جزئی از آنها بازی کرده اید.


قبل از خواندن بیشتر ، باید به شما اطلاع دهم که من از دانشکده اندیشه هستم که تجارت همیشه باید روی توانایی های اصلی آنها متمرکز باشد. این بدان معناست که اگر درآمد اصلی شما ناشی از فعالیتهایی غیر از توسعه وب است ، از توسعه وب خود خارج شوید!

فقط بخاطر داشته باشید که تأمین منابع مالی برای توسعه وب دقیقاً جزء ضروریات را از بین نمی برد..

چگونه برون سپاری کار می کند

به طور کلی در اینجا نحوه کار برون سپاری توسعه وب کار شده است –

1- یک شریک برون سپاری مناسب را انتخاب کنید

2- تماس و راه اندازی اولیه

3- برنامه ریزی و تنظیم نقاط عطف

4- تركيه قراردادها

5- توسعه و راه اندازی

مقدمه: طراحی وب در مقابل توسعه وب

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است بگویند که این فقط انتخاب واضح از اصطلاحات است ، طراحی وب و توسعه واقعاً یکسان نیستند. طراحی مربوط به زیبایی شناسی سایت است – چقدر زیبا به نظر می رسد. توسعه ممکن است طراحی سایت را شامل شود اما شامل ساخت موتور است که سایت را اداره می کند.

PSD به HTML / PSD به وردپرس دیگر کار نمی کند

چند وقت پیش ، صاحبان مشاغل قبلاً به یک طراح توضیح می دادند که چگونه می خواهند وب سایت آنها به نظر برسد. طراح می خواهد با استفاده از چیزی مانند Photoshop ، ظاهر و احساس سایت را پیش نویس کند و سپس آن را به توسعه دهنده ای ارسال کند که پرونده PSD را به کد HTML تبدیل کند..

این به دلیل هجوم گسترده دستگاههای با اندازه صفحه نمایش متفاوت ، اکنون اکثراً منسوخ شده است. طراحی یک اندازه متناسب با همه دیگر امکان پذیر نیست و مگر اینکه شما مایل به صرف وقت و هزینه برای انجام طراحی و توسعه جداگانه برای هر نوع دستگاه باشید – PSD به HTML دیگر واقع بینانه نیست.

PSD به HTML هنوز هم یک موضوع گسترده در وب است (جستجو را ببینید) – حتی اگر یک اندازه ‘متناسب با همه باشد امروز دیگر امکان پذیر نیست.

فقط به عنوان مثال به وردپرس نگاه کنید و این واقعیت را در نظر بگیرید. استفاده از قالب ها می تواند بسیاری از وزن طراحی را کاهش دهد و بسیاری از آنها پاسخگو هستند ، به این معنی که قالب ها خود را با قالب های مختلف صفحه نمایش سازگار می کنند..

اشتباه نکنید ، شما هنوز هم می توانید این کار را انجام دهید ، در واقع شما حتی می توانید پرونده های PSD خود را به قالب های وردپرس تبدیل کنید ، اما آیا ارزش این مشکل را دارد?

چگونه برون سپاری توسعه وب کار می کند

اولین چیزی که باید بدانید این است که حتی با برون سپاری توسعه وب خود ، به عنوان یک صاحب سایت آینده ، شما هنوز هم بسیار درگیر در روند توسعه خواهید بود. از انتخاب شریک مناسب تا مشخص کردن دامنه فعالیتهای آنلاین ، ورودی شما بسیار مهم است اگر انتظار دارید ناامید نشوید از برنامه نویسان وب خود.

به یاد داشته باشید: توسعه دهندگان وب مانند سایر صاحبان مشاغل – آنها متخصص در زمینه خود هستند. آنچه شما نیاز دارید این است که بتوانید تخصص خود را در حوزه خود به آنها منتقل کنید و به آنها اجازه دهید این دانش را به طراحی فنی خود انتقال دهند. اطمینان حاصل کنید که همه چیز به صورت ساده تر بیان می شود بنابراین جایی برای تفسیر وجود ندارد.

شکایت هندوب پر از شکایات مربوط به توسعه وب برون سپاری است

چه انتظاری دارم 

 • تاخیر در زمان بندی پروژه
 • تغییرات پیشنهادی در طرح های شما
 • برای ارتباط با توسعه دهنده نیاز به کارمندان داخلی اختصاص می یابد
 • حداقل هزینه های جزئی بیش از حد فراتر رفته است

آنچه انتظار نمی رود شامل شود:

 • محتوای وب سایت
 • هر گونه تصویر / فیلم خاص
 • موتور جستجو & بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • میزبانی وب و نام دامنه

1. یک شریک برون سپاری مناسب را انتخاب کنید

اکنون که این مسئله را از بین نبردیم ، چگونه می توانید بگویید که آیا توسعه دهنده وب مناسب شماست؟ به آسانی به نظر نمی رسد.

گذشته از هرزنامه معمول از شاهزاده های نیجریه و IRS از من بخواهند میلیون ها منتسب به من را پس بگیرم ، در طول سالهای گذشته من شروع به دریافت اسپم از طرف توسعه دهندگان وب کردم. این افراد معمولاً افراد هستند و هرزنامه حتی در تماسهای سرد سعی در فروش خدمات خود کرده است.

به معنای واقعی کلمه امروزه هزاران شرکت توسعه وب وجود دارد و تعداد بیشتری از توسعه دهندگان وب مستقل نیز هستند. مشکل پیدا کردن یک راه مناسب برای همکاری با شما در وب سایت شما است.

در اینجا چند نکته برای انتخاب یکی آورده شده است.

 • از آنها بخواهید مراجعات کنید – همه شرکت های توسعه وب می توانند از سایت مناسبی برخوردار بوده و از آن دفاع کنند ، اما دلیل این امر داشتن مشتری های خوشحال است. در آن منابع مراجعه کنید و به نظرات آنها توجه کنید.
 • جریان ارتباط را ارزیابی کنید – بپرسید جریان ارتباطات کاری چگونه است؟ من یک بار با یک توسعه دهنده کار کردم که یک رویکرد بسیار سکوت داشت – من با کارکنان پشتیبانی آنها ارتباط برقرار کردم که با کادر فنی خود ارتباط برقرار کردند و افراد دیگری را جدا کردند که صورتحساب ، شکایات و غیره را اداره می کردند. این روند بسیار دردناک بود و بارها گیج کننده بود.
 • بودجه خود را متناسب کنید – غالباً وسوسه می شود با یک توسعه دهنده کوچکتر بروید که به شما قول ماه و ستاره ها را برای گودال می دهد. به طور مقایسه ای ، ممکن است یک شرکت بزرگتر و معتبرتر از برخی از موارد مورد نیاز شما اطمینان داشته باشد – قبل از تصمیم گیری در مورد میزان ریسکی که مایل به پذیرش آن هستید ، به صورت واقع بینانه و بی طرف به هر دو طرف گوش دهید..

گزینه های عالی برای کار برون سپاری

برون سپاری شماره 1- برنامه نویسی

صفحه اصلی رمزگذار (بازدید آنلاین)

Codeable که در سال 2012 تأسیس شد ، با به دست گرفتن افراد با استعداد و سپس استخدام آنها به افرادی که نیاز به پشتیبانی وب سایت موقت داشتند ، آغاز شد. امروز آنها به یکی از بهترین منابع موجود برای افراد نیازمند مهارت های WordPress تبدیل شده اند.

آنها سیستم فریلنسرینگ را ساده کرده اند تا زمان و تلاش لازم برای یافتن مهارت های مناسب را کاهش دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به آنها بگویید که چه می خواهید و آنها به شما در یافتن استعدادهای مناسب و نقل قول یک قیمت واحد کمک خواهند کرد – با ضمانت.

* توجه – ما با Codeable همکاری کردیم و فرم نقل قول داخلی در اینجا دارد. جزئیات پروژه خود را ارسال کرده و درخواست 1) سهمیه رایگان و 2) توصیه توسعه دهنده را بدهید. با استفاده از این فرم. 

طرفداران

 • نرخ ساعتی معقول بین 70 تا 120 دلار
 • تخمین قیمت تک به شما کمک می کند تا تمرکز خود را از هزینه بردارید
 • فریلنسرهای متخصص در بیش از 60 کشور جهان
 • ضمانت رفع اشکال 28 روزه

CONS

 • 17.5٪ هزینه خدمات در بالای نرخ های ساعتی تنظیم می شود
 • هزینه خدمات قابل استرداد نیست
 • فقط مهارتهای خاص WordPress موجود است

به Codeable بروید

برون سپاری شماره 2- 2- Stack Overflow

Stackoverflow (اینجا را ببینید).

Stack Overflow به عنوان یک شبکه آزاد و متخصص در زمینه رمز گشایی در سال 2008 ، کار خود را از سال 2008 آغاز کرد. آنها به حدی رسیده اند که چهار دور از بودجه را به ارزش 70 میلیون دلار طی کرده اند. امروز ، آنها دارای شبکه ای با بیش از 50،000 برنامه نویس هستند.

چیزی که باعث می شود آنها در فضای شبکه فری لنسر بی نظیر باشند Q آنهاست&مدلی که به شما امکان می دهد به سادگی سؤال کنید و در اشتراک دانش شرکت کنید. این سایت یک جماعت برای توسعه دهندگان ماهر است که مایل به شرکت در Q هستند&یک جلسه.

طرفداران

 • بدون هزینه اضافی – فقط مبلغی را که فریلنسر پرداخت می کند بپردازید
 • بزرگ جامعه محور Q&بانک اطلاعاتی
 • اجازه می دهد تا پست های شغلی

CONS

 • ساختار لیست کار سنتی برای یافتن مترجمان

به StackOverflow بروید

برون سپاری شماره 3- 3- Fiverr

استعدادهای Fiverr در برنامه نویسی و فناوری (بازدید آنلاین).

Fiverr منبع دیگری است که به شما امکان می دهد از طریق ایجاد محتوا تا پشتیبانی رسانه های اجتماعی در استخرهای فریلنسرها جستجو کنید. آنها به مترجمان اجازه می دهند پیشنهادهایی را ایجاد كنند كه بتوانند توسط شما انتخاب شوند. از طرف دیگر ، می توانید شغل ایجاد کنید (درخواستی را ارسال کنید) که به طور خاص به آن احتیاج دارید و به مترجمان آزاد Fiver اجازه دهید که پیشنهاد دهند..

برای هر معامله ، Fiverr کاهش قیمت خود را به صورت هزینه ای که با قیمت نهایی در نظر گرفته شده است. هزینه بسته به ارزش معاملات متفاوت است. به دلیل داشتن سیستم شهرت ، فریلنسرهای Fiverr می توانند در تلاش برای برآورده کردن نیازهای شغلی پرخاشگر باشند.

طرفداران

 • طیف گسترده ای از انواع مهارت و سطح در دسترس است
 • مرور شغل می تواند منبعی برای ایده های شما باشد
 • Fiverr تا زمانی که شما بگویید از کار انجام شده راضی هستید ، مبلغی را پرداخت می کند

CONS

 • وجود برخی از ارسالهای تاریخ نشده
 • طیف گسترده ای از قیمت های کنترل نشده
 • برخی از فروشندگان ممکن است غیر ماهر باشند

برو به پنجر

برون سپاری شماره 4- 4- Toptal

صفحه اصلی Toptal (بازدید آنلاین)

ادعای شهرت این شبکه این است که به شما کمک می کند تا در ساختن محصول توسعه دهنده وب freelance ، برون سپاری کنید. آنها موفق شده اند استعدادهایی را پوشش دهند که هر مهارت مهمی را که حتی ممکن است نیاز به یک وب سایت داشته باشد ، حتی طراحان نیز در اختیار دارند.

خواه به دنبال توسعه دهندگان عمومی هستید یا افرادی که دارای مهارت های خاصی مانند Node.js یا موتور Unity هستند ، به احتمال زیاد در اینجا می توانید راهنمایی پیدا کنید..

طرفداران

 • منبع بزرگ توسعه دهندگان و طراحان بسیار با استعداد
 • ارائه دهنده انواع اندازه مشاغل
 • فریلنسرهای پیش نمایش در چندین سطح – مهارت ها ، زبان ، اخلاق کار و موارد دیگر
 • دوره آزمایشی رایگان با تمام فریلنسرها

CONS

 • با نرخ ساعتی بین 60 تا 210 دلار گران می شود
 • ثبت نام برای مرور استعدادها لازم است

برو به Toptal

برون سپاری شماره 5- 5- Gun.io

صفحه اصلی Gun.io (بازدید آنلاین)

Gun.io سعی دارد با کمک به مهارت های خود در فرآیند استخدام آزاد ، مهارت های دردناک سنتی را در روند پردازش بشکند. آنها استعدادهای بسیار باتجربهی را تجربه می كنند (تازه كارهایی در اینجا نیست) كه مایل به كار براساس قرارداد هستند و به آنها واگذار می شود ، سپس به یافتن متناسب با هم برای آزادكاران و هم برای شما كمك می كند..

آنها لیستی از آزادکاران وجود ندارند که می توانید از طریق آنها انتخاب کنید ، اما با کسانی که می خواهند مستقیم استخدام شوند ، کار می کنند. یک تماس برای کمک به آنها در یک مأموریت یافتن واقعیت منجر به پیدا کردن فرد مناسب برای کار می شود.

طرفداران

 • فقط فریلنسرهای بسیار با تجربه
 • نامزدها از قبل بررسی و ارزیابی شده اند
 • برای پیدا کردن آنچه می خواهید نیازی به فهرست کردن در لیست ها نیست
 • مسابقات استعدادیابی در مدت 48 ساعت

CONS

 • مقیاس به طول کرایه – اجاره کوتاه می تواند گران باشد

برو به Gun.io

برون سپاری # 6- کار

صفحه اصلی Upwork (بازدید آنلاین)

Upwork بیشتر از یک سایت تخصصی شبکه ترکیبی و چند اختلافی است تا یک متخصص در زمینه توسعه وب. آنها همه چیز را از توسعه وب گرفته تا حسابداری ارائه می دهند ، و متخصص در کارگران از راه دور هستند که از هر نقطه در سراسر جهان در دسترس هستند.

نحوه کار آن بسیار شبیه به قالب لیست سنتی کار در هیئت مدیره است ، که در آن استعدادهای مختلفی با هم جمع می شوند و سپس برای طبقه بندی طبقه بندی می شوند. گذشته از فریلنسرها ، آژانس ها نیز در اینجا فهرست شده اند و به جویندگان استعداد گزینه دیگری نیز می بخشد.

طرفداران

 • سطوح چند مهارت در دسترس است
 • طیف گسترده ای از مهارت های موجود است

CONS

 • برای مرور فریلنسرها ثبت نام لازم است
 • آنچه می بینید با بسته ثبت نام محدود است (قیمت از ماه آزاد تا 499 دلار در ماه)
 • حداکثر 13٪ در هزینه پردازش

برو به Upwork

2. آنچه می خواهید را بدانید (و به روشنی بگویید)

منظور من در اینجا این است که شما باید دیدی برای وب سایت خود داشته باشید. اهداف شما چیست؟ آیا می خواهید وب سایت شما به سادگی اطلاعاتی باشد و از موقعیت اصلی تجارت شما پشتیبانی کند ، یا به دنبال استفاده از آن به عنوان یک پسوند مجازی در کسب و کار خود هستید.?

در اینجا اختلافات کلیدی در دامنه وجود دارد که توسعه دهنده وب باید آن را بشناسد.

هنگامی که تصمیم گرفتید که چه مواردی باید در سایت شما باشد ، حتماً اطلاعات وی را به وضوح به توسعه دهنده وب خود منتقل کنید. اگرچه ظاهر مهم است ، به خود جلب نکنید و بیش از حد به طراحی سایت خود توجه کنید.

نمونه ها: قاب سیم و طرح های دیجیتالی که ما هنگام توسعه مجدد این سایت در سال 2018 استفاده می کنیم. از ضبط های ویدیویی ، چت ها ، تصاویر و طرح های دستی برای ارتباط واضح استفاده شد.

3. نقاط عطف پروژه را تعیین کنید

با توسعه دهنده خود کار کنید تا یک جدول زمانی ارائه دهید که برای هر دوی شما قابل قبول باشد. در هر مرحله ، باید یک نکته ارزشیابی وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که اگر احساس کنید چیزی به روشی که باید طی می کند ، وقت تلف کردن ندارید..

جدول زمانی همچنین احساس بهتری نسبت به زمان عرضه محصول نهایی شما (وب سایت) به شما نشان می دهد ، بنابراین می توانید فعالیت های حمایتی مانند راه اندازی نرم ، برخی تبلیغات یا سایر فعالیت های بازاریابی را در طول تاریخ راه اندازی برنامه ریزی کنید..

نقاط عطف استاندارد توسعه وب سایت. هر پروژه طراحی وب بی نظیر است اما این مرجع خوبی برای کاربرانی است که برای اولین بار نقاط عطف پروژه خود را ایجاد می کنند (منبع).

4- عقد قرارداد

در حال حاضر شما احتمالاً می دانید که وب سایت شما می تواند ابزاری ارزشمند باشد که می توانید فعالیت های تجاری بیشتری را نیز در این زمینه ایجاد کنید. به همین دلیل ، شما از جهات مختلف به آن متعهد خواهید بود. داشتن یک قرارداد ، هم از سرمایه گذاری شما و هم از منافع توسعه دهنده وب محافظت می کند.

با این حال ، توجه داشته باشید که باید تصمیم بگیرید که به شخص ثالثی ، به عنوان مثال در هند ، برون سپاری کنید ، پس باید بدانید که هر قراردادی که ممکن است با آنها داشته باشید قابل اجرا است..

5- با توسعه دهنده خود رابطه خوبی برقرار کنید

هنگامی که وب سایت خود را داشته باشید ، معمولاً معمولاً بعضی موارد اشتباه پیش می روند. برقراری ارتباط خوب با توسعه دهنده شما به شما اطمینان می دهد که هر گونه اشکال یا سایر مشکلات شما به سرعت برطرف می شود.

همچنین باعث ایجاد اعتماد بیشتر می شود و در صورت تصمیم گیری برای اضافه کردن “مرحله 2” به وب سایت خود گزینه خوبی به شما می دهد. بچه هایی که آن را ساخته اند ، معمولاً می توانند آن را در یک بازه زمانی کوتاهتر و با منابع کمتری ، توسعه دهند.

داستان موفقیت: کرودو

منبع: کارآفرین مقیاس کردن مشاغل توسط مشاغل برون سپاری

به عنوان مشاور بازاریابی در کرودو, جان سخت به سختی در رقابت با سایر شرکتهایی که به مشتریان اطمینان خاطر از “اندازه” می دادند ، رقابت می کرد. محدودیت هایی در میزان دستیابی او به هر روز به تنهایی وجود داشت و تصمیم گرفت تا از یک توسعه دهنده وردپرس برون سپاری کند.

از طریق یک رابطه کاری ، جان به جایی رسید که دیگر در کارهای مشاوره ای خود را تحت تأثیر مسائل توسعه قرار ندهد و قادر به تمرکز روی اهداف اصلی تجارت خود باشد.

هنگام برون سپاری از این 5 اشتباه جلوگیری کنید

 1. انتخاب شریک اشتباه
 2. بودجه غیر واقعی ایجاد کنید
 3. نداشتن اهداف کلیدی به روشنی تعریف شده است
 4. بیش از حد “دست از کار” در روند توسعه
 5. ایجاد یک برنامه بازاریابی در اطراف وب سایت شما

نتیجه گیری: آیا برون سپاری برای شما مناسب است?

هر مشاغل متفاوت است ، چه در آنچه انجام می دهند و چه نقطه ای در آن وجود دارد. اگر سؤال می کنید که آیا برون سپاری انتخاب مناسبی برای شماست ، به احتمال زیاد چنین است. آنچه شما باید به آن توجه کنید بیشتر از مواردی است که در این مقاله پوشش داده ام.

اشتباه نکنید – مسیر برون سپاری با گل سرخ پوشیده نشده است و بیش از سهم عادلانه آن از خارها را در بر می گیرد. با این حال ، در پایان روز ، اگر این کار درست انجام شده باشد ، شما یک فعالیت فوق العاده حرفه ای برای فعالیت های اصلی تجارت خود به دست آورده اید.

تفاوت اساسی بین برون سپاری یا نبودن در چند اصول نهفته است. اگر به جای اینکه به مهارت های فنی که هرگز به آن احتیاج نخواهید داشت ، برون سپاری کنید ، در عوض بر کیفیت دیگر مدیریت خوب – ارتباط و برنامه ریزی پروژه بنا خواهید کرد..

حتی پس از انجام پروژه توسعه وب ، اینها به خوبی به نفع شما خواهند بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map