بهترین معاملات سیاه جمعه 2019 برای مشاغل کوچک

جمعه سیاه درست در گوشه و کنار است و این بهترین زمان سال برای صاحبان مشاغل برای گرفتن بهترین معاملات است. از میزبانی وب تا ابزارهای تجاری ، موارد بسیاری وجود دارد که می تواند به پیشرفت تجارت در این عصر دیجیتال کمک کند. امروزه اداره یک تجارت به این معنی است که شما نیاز به انجام فعالیت های آنلاین بیشتر از داشتن وب سایت مستقر در آن راکد دارید.


برخی از این موارد می تواند چالش برانگیز باشد ، مانند یافتن ابزارهای مناسب برای کمک به شما. بیایید به برخی از بهترین مواردی که امسال ارائه شده است نگاهی بیندازیم و اینکه چگونه می توانید از آنها استفاده کنید تا پا به پای رقابت بگذارید.

معاملات جمعه سیاه برای صاحبان مشاغل کوچک

1. NameCheap

تخفیف های جمعه سیاه Namecheap 2019

NameCheap یک نام شناخته شده صنعت میزبانی وب و ارائه دامنه است. این جمعه سیاه چندین گزینه معامله را به مشتریان ارائه می دهد. اولین فروش بزرگ – تا 97٪ تخفیف – در ثبت دامنه های برتر و 27٪ تخفیف انتقال دامنه است. همچنین می توانید 60٪ تخفیف برنامه های ایمیل خصوصی و حداکثر 85٪ در گواهی های SSL را ذخیره کنید.

امروزه حضور در وب دیگر به سادگی گزینه ای نیست که خوب برای تجارت در همه سطوح ضروری باشد. حتی اگر شما از اینترنت به طور مستقیم برای فروش استفاده نمی کنید ، بدون حضور دیجیتالی می توانید برند و برند را از دست بدهید..

با این وجود ، آنچه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که شما مجبور نیستید تمام محصولات مورد نیاز فعالیت های آنلاین خود را همه در یک مکان خریداری کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید میزبانی وب خود را از یک شرکت بخرید ، اما نام دامنه خود را از یک شرکت دیگر انتخاب کنید.

دلیل این کار این است که همه این محصولات دارای قیمت الاستیک هستند. Namecheap یکی از بهترین منابع برای معاملات خوب در زمینه نام دامنه است و صرفه جویی 97٪ در قیمت یک می تواند برای یک تجارت کوچک قابل توجه باشد.

در حالی که بسیاری از بسته های میزبانی وب کمک هزینه ای برای رسیدگی به ایمیل را دارند ، اینها همیشه برای نیازهای تجاری مناسب نیستند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید حجم زیادی از ایمیل های بازاریابی ارسال کنید ، به احتمال زیاد با میزبانی جداگانه ایمیل شخصی بهتر خواهید بود.

سرانجام ، گواهینامه SSL وجود دارد. این امر امروزه ضروری است زیرا بسیاری از شرکت های مرورگر اینترنت ، تمرکز خود را بر امنیت ایجاد کرده اند. Google همچنین رتبه بندی جستجوی سایتهایی که دارای گواهینامه SSL نیستند را مجازات می کند.

معامله در NameCheap چیست?

 • 97٪ تخفیف از ثبت دامنههای برتر
 • 27٪ تخفیف انتقال دامنه
 • 60٪ تخفیف از برنامه های ایمیل خصوصی
 • تا 85٪ تخفیف از گواهینامه های SSL

از NameCheap دیدن کنید

2. عناصر Envato

Envato Black Friday Promo 2019

Envato Elements به کاربران امکان دسترسی به مجموعه عظیمی از گرافیک را می دهد که برای هر منظور قابل استفاده هستند. این امر آنها را تقریباً یک ضرورت برای مشاغل ، به ویژه مواردی که می خواهند از طریق بازاریابی دیجیتال به مخاطبان گسترده ای برسند ، تبدیل می کند.

مشکلی که در جستجوی تصویری برای استفاده در فعالیتهای بازاریابی شما وجود دارد این است که اغلب مواردی که به صورت آنلاین پیدا می کنید متعلق به شخصی است. برای استفاده از آنها برای نیازهای شخصی خود ، باید سعی کنید حقوقی را کسب کنید که می تواند بسیار پر دردسر و مقرون به صرفه باشد.

با ورود به سیستم با Envato این مشکل را حل کنید و به بانک اطلاعاتی آنها که حاوی میلیون ها فایل است دسترسی پیدا کنید. اینها می توانند به هر شکلی که دوست دارید ، سریع و به راحتی مورد استفاده مجدد قرار گیرند. همه شما به یک اشتراک واحد نیاز دارید که ماهانه پرداخت می کنید.

این جمعه سیاه تخفیف های مشترک سالانه و ماهانه را ارائه می دهد. قیمت اشتراک ماهانه از 33 دلار در هر ماه به 19 دلار در هر ماه کاهش می یابد ، در حالی که اگر سالانه پرداخت کنید با نرخ تنها 14 دلار در هر ماه حتی بیشتر صرفه جویی می کنید.

این مقایسه را در برابر پایگاه داده های تصویر سهام مانند عکس های iStock انجام دهید که 12 دلار برای یک اعتبار واحد هزینه می کند (برخی از تصاویر بیش از 1 اعتبار قیمت دارند) و می بینید که اشتراک با Envato چه دزدی می تواند داشته باشد..

معاملات جمعه سیاه آنها از 12:00 AEDT در تاریخ 2 دسامبر 2019 آغاز می شود و تا 5 بعد از ظهر ادامه می یابد. AEDT در 3 دسامبر 2019.

معامله اناتوو چیه?

 • 50٪ تخفیف از تمام برنامه های اشتراک

از Envato دیدن کنید

3. میزبانی A2 میزبان مشترک

A2 میزبان Black Friday Promo 2019

در جایی که Namecheap در جمعه سیاه پیشنهادات خوبی را برای نام دامنه ها و سایر لوازم جانبی ارائه می دهد ، اگر در بازار میزبانی مشترک هستید ، A2 Hosting از شما پوشش می دهد. میزبانی A2 یکی از نام های برتر در مشاغل است و اگر از میزبانی فعلی خود ناراضی هستید ، این مکان عالی برای انتقال به هم اکنون است.

آنها قیمت میزبانی مشترک را به پایین کاهش داده اند و این برنامه ها از 1.98 دلار در حال حاضر شروع می شود. این امر آنها را بسیار مقرون به صرفه می کند. بهترین بخش این است که نرخ تخفیف 67٪ در میزبانی مشترک در کل دامنه میزبانی مشترک آنها اعمال می شود ، به این معنی که اگر به دنبال منابع بیشتری برای میزبانی مشترک هستید ، حتی بیشتر نیز ذخیره خواهید.

اگر از میزبان وب کم عملکرد عصبانی شده اید ، حرکت به اینجا اکنون نه تنها می تواند در هزینه شما پس انداز کند بلکه مهاجرت وب سایت شما را نیز برای شما انجام می دهد. به جای آنها بگذارید نگران جزئیات فنی باشند!

از این نرخ های تخفیف ویژه از میزبانی A2 از 9 صبح در تاریخ 26 نوامبر 2019 تا 11.59 بعد از ظهر لذت ببرید. در 3 دسامبر 2019.

معامله در مورد میزبانی A2 چیست?

 • 67٪ تخفیف از همه برنامه های میزبانی مشترک

از میزبانی A2 دیدن کنید

4. میزبانی VPS KnownHost

معاملات جمعه سیاه KnownHost 2019

KnownHost یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب با طیف گسترده است ، اما همچنین برای برنامه های VPS عالی که شناخته شده است (عفو قلم) نیز شناخته شده است. اینها یک مرحله به مرحله میزبانی مشترک به طور منظم هستند و شما اغلب می توانید دقیقاً از نظر منابع چقدر می خواهید انتخاب کنید. این منابع همچنین به راحتی مقیاس پذیر هستند.

اگر سایت شما موفق بوده است ، حتماً در استفاده از منابع خود دقت کنید و برای گسترش برنامه ریزی کنید. اگر بیش از استفاده از منابع یا از این کار استفاده کنید ، میزبانی مشترک ممکن است منجر به قطع خدمات شود که در کسب و کار شما تأثیر می گذارد.

زودتر به برنامه های VPS نگاه کنید ، به خصوص اکنون که KnownHost در جمعه سیاه پیشنهادات ویژه ای را ارائه می دهد. برای هر برنامه VPS که با آنها وارد سیستم شوید ، نه تنها از تخفیف قیمت ، بلکه مزایای دیگری نیز برخوردار می شوید.

با استفاده از کد کوپن KHBLKFRI5030 در هنگام انتخاب بسته های مدیریت شده VPS یا مدیر KVM Cloud ، 50٪ تخفیف برای شما به دست نمی آید بلکه از زمان تکرار 30٪ تخفیف های اضافی نیز برخوردار خواهید بود. آنها همچنین منابع میزبانی VPS شما را دو برابر می کنند ، بنابراین بیشتر از همه چیز بدست می آورید. این ترکیب سودمندی طولانی مدت برای نتیجه نهایی برای اجرای وب سایت تجاری شما است.

این معاملات را از KnownHost در این جمعه سیاه بگیرید ، که از ساعت 6 بامداد در تاریخ 22 نوامبر 2019 تا نیمه شب 1 دسامبر 2019 معتبر است.

معامله در KnownHost چیست?

 • 50٪ تخفیف VPS مدیریت شده یا KVM Cloud Managed
 • 30٪ تخفیف صورتحسابهای مکرر

از KnownHost بازدید کنید

5. تماس ثابت

تماس با ما تماس بگیرید Black Friday Promo 2019

ثابت تماس با نام تجاری برتر هنگام بازاریابی دیجیتال است. آنها طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای ارائه مشاغل با هر اندازه ای که حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد ، دارند. این از بازاریابی ایمیل تا اتوماسیون بازاریابی متغیر است. آنها یکی از دارایی های بازاریابی دیجیتال شما هستند.

بازاریابی دیجیتال از بسیاری جهات می تواند به مشاغل کمک کند و ابزاری قدرتمند برای استفاده از آن است. ثابت تماس با ما نه تنها می تواند به مشتریان خود کمک کند بلکه در زمان مناسب و با پیشنهادهای مناسب نیز کمک می کند. نسل سرب خود را به راحتی و به سرعت افزایش دهید.

برای کاربرانی که جدیداً در تماس هستند ، می توانید 50٪ تخفیف از سه ماه اول اشتراک خود داشته باشید. قیمت اشتراک شما بستگی به تعداد آدرس های ایمیل شما در لیست ایمیل شما دارد.

این معامله همچنین برای کاربرانی که در حال آزمایشی رایگان خود هستند ، اعمال می شود ، بنابراین نگران نباشید ، کسانی که هستید ، می توانید 50٪ تخفیف را در سه ماه اول دریافت کنید.

این معامله از 25 نوامبر 2019 تا اول دسامبر 2019 معتبر است. اگر آن را از دست ندهید ، ثبت نام بین 2 دسامبر 2019 و 4 دسامبر 2019 هنوز 40٪ تخفیف در سه ماه اول شما را ذخیره می کند.

معامله در تماس با ثابت چیست?

 • 50٪ از سه ماه اول اشتراک خود را تخفیف می دهید

تماس با ما تماس بگیرید

6. موشک WP

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket یک افزونه وردپرس است که برای سرعت بخشیدن به سایت شما طراحی شده است. امروزه وب سایت های زیادی با وردپرس در حال اجرا هستند ، یک انتخاب محبوب که فقط قدرتمند نیست ، بلکه به عنوان افزونه ای نیز قابل استفاده است. به سادگی از افزونه وردپرس خود نصب کنید و آن را تنظیم کنید تا روشی را که می خواهید آن را اجرا کنید.

WordPress یک پلتفرم خارق العاده است ، اما به دلیل شیوه ای که در آن رفتار می کند ، گاهی اوقات یک منبع گره منبع نیز هست. این امر بیشتر روی سایتهای تجاری تأثیر می گذارد ، زیرا وب سایتهای آنها نه تنها فروش می کنند و نه منجر به تولید می شوند بلکه چهره دیجیتالی برند آنها هستند.

شما به سایتی نیاز دارید که بتواند به بهترین وجهی عملکرد خود را انجام دهد تا تجارت خود را به بهترین وجه نشان دهد و در جایی است که ابزاری مانند WP Rocket در دسترس شماست. شما همچنین فقط باید یک بار آن را پیکربندی کنید و سایت شما برای مدت طولانی در حالت نوک استفاده قرار می گیرد.

در این جمعه سیاه می توانید WP Rocket را با 30٪ تخفیف در نظر بگیرید. این قرارداد از 26 نوامبر 2019 تا 3 دسامبر 2019 اجرا می شود.

معامله WP Rocket چیست?

 • 30٪ تخفیف از همه مجوزها

از موشک WP بازدید کنید

اتمام – معاملات جمعه سیاه برای صاحبان مشاغل کوچک از طریقBuildThis_io به دوستان خود بگویید

نتیجه گیری: صرفه جویی در بزرگ و پیشرفت در تجارت خود

جمعه سیاه اغلب بهترین زمان برای تأمین معامله بزرگ است ، اما به ویژه در مورد مشاغل کوچک صادق است که باید از نزدیک مراقب هزینه ها باشند. مجموعه امسال معاملات جمعه سیاه که در اینجا جمع آوری کرده ایم بسیاری از بخش های تجارت دیجیتال را برای شما پوشش می دهد.

برای مشاغل ، حضور دیجیتال بیش از سادگی است – به صورت آنلاین دیده می شود ، اما روش های بسیاری وجود دارد که می توانید از دارایی های آنلاین خود برای تقویت شغل خود استفاده کنید.

بسیاری از این ابزارها را نه به عنوان اختیاری بلکه به طور بالقوه به عنوان روشهای ارزشمندی برای افزایش شغل در نظر بگیرید. در هر سناریو ، این خوب است اما با تخفیف های شیب دار بهتر می شود. اکنون از قیمت های پایین استفاده کرده و فوراً عملکرد دیجیتال خود را تقویت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map