Upwork vs Fiverr: کدام سکوی بهترین استعداد را دارد؟

امروز, 36٪ از نیروی کار ایالات متحده متشکل از آزادکاران.


این کارمندان منعطف هر ساله حدود 1.4 تریلیون دلار در اقتصاد کمک می کنند و این یک فرصت عالی برای دنیای جدید کار است.

در حالی که بسیاری از کارفرمایان در حال کاوش در مورد مزایای کارگران از راه دور هستند ، بسیاری از آنها نمی دانند که در جستجوی استعداد درست به کجا می روند. ارسال آگهی در روزنامه محلی شما در این محیط کار نخواهد کرد.

جوامع فریلنسر مانند Upwork و Fiverr برای حمایت از نیروی کار مستقل ظاهر شده اند. این سایت ها مراکز تفریحی هستند که می توانید با مهارت های خاص مورد نیاز خود مترجمان را پیدا کنید ، به پروژه اختصاص دهید و حتی کارهای پیمانکار منتخب خود را نیز ردیابی کنید.

چگونه Fiverr کار می کند?

Fiverr یک انجمن آزاد است که برای کارفرمایانی که پروژه های سریع و کم هزینه ای دارند که به آنها کمک می کنند ، طراحی شده است. این وب سایت برای پیدا کردن کارگران گیگ با قیمتی که مناسب شما باشد فوق العاده است.

چگونه کار می کند Upwork?

کار کردن یک وب سایت با کاربرد آسان است که از استقلال دهندگان با همه زمینه ها استعداد ارائه می دهد. این سایت بیش از 10 میلیون نفر ثبت نام کرده و آماده کار است.

هر دو وب سایت به شرکت ها راهی برای ارتباط با کارگران در طیف وسیعی از مهارت های مهارت می دهد. با این حال ، نحوه عملکرد این دو سیستم عامل بسیار متفاوت است.

بنابراین ، کدام یک را باید انتخاب کنید?

Upwork vs Fiverr: کدام سیستم عامل بهترین استعداد را دارد؟ #freelancing #outsourcing #upwork #fiverr به یک دوست بگویید

Upwork در مقابل Fiverr: کدام یک را باید انتخاب کنید?

اگرچه هم Upwork و هم Fiverr حضور چشمگیری در دنیای آزاد دارند ، اما آنها تجربه مشابهی را ارائه نمی دهند.

بیایید نگاهی بیشتر به آنچه می توانید از هرکدام انتظار داشته باشید بپردازیم.

1. Upwork در مقابل Fiverr: قیمت گذاری

مهم نیست که برای چه کاری استخدام می کنید ، بودجه همیشه مورد توجه اساسی خواهد بود.

هر دو Upwork و Fiverr با کسر هزینه از پرداختی که در سیستمهایشان انجام می دهند ، درآمد کسب می کنند. با این حال ، نحوه تعیین قیمت ها می تواند متفاوت باشد.

نسخه ی نمایشی - جستجوی سئو در Upwork.comجستجوی سئو در Upwork.com

در مورد Upwork ، فریلنسرها با توجه به ترجیحات خود میزان قیمت و پیشنهاد را توسط این پروژه یا یک ساعت تعیین می کنند.

تیم Upwork با شارژ هزینه در هر پروژه تکمیل شده ، درآمد کسب می کند. این هزینه ها شامل قیمتی است که فریلنسر شما از شما نقل می کند ، بنابراین ممکن است قیمت آنها برای پرداخت هزینه بالاتر باشد.

به عنوان مثال ، اگر یک مترجم آزاد برای یک پروژه مبلغ 500 دلار مبلغی اختصاص دهد ، 20٪ آن ممکن است به Upwork برود ، به این معنی که حرفه ای فقط 400 دلار دریافت می کند. Upwork همچنین 2.75٪ بیشتر از پرداخت شما را به عنوان هزینه پردازش شارژ می کند.

نسخه ی نمایشی: در جستجوی طراح گرافیک در Fiverrجستجوی طراحان گرافیک در Fiverr

Fiverr همچنین هردو طرف هزینه دارد. خریدار مجبور است از قبل مبلغی را که مایل به خرید است بپردازد. هزینه برای هر یک از مباحث حداکثر 40 دلار و برای همه موارد فوق 5٪ است. فروشنده (فریلنسر) 80٪ از درآمد خود را بدست می آورد زیرا a کمیسیون 20٪ می رود به پنجر.

2. مقایسه جریان کار: چگونه آنها کار می کنند?

این فقط قیمت گذاری نیست که بین Fiverr و Upwork متفاوت است.

این سیستم عامل ها همچنین در نحوه مدیریت کار متفاوت هستند.

به عنوان مثال ، در Upwork ، فریلنسرها خدماتی را ارائه می دهند که به مجموعه خاصی از مهارت ها متصل هستند. Fiverr به مردم اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از خدمات مختلف را به طور همزمان ارائه دهند.

در مورد Upwork ، فریلنسرها با ارسال برنامه های منحصر به فرد و نامه های پوشش به مشتریان هنگام ارسال یک کار در دسترس ، برای پروژه های خاص پیشنهاد می دهند. در Fiverr ، مشتریان خدمات خاصی را که فریلنسر قبلاً تعریف کرده است ، خریداری می کنند.

شما به جای ارسال شغل و گرفتن برنامه در Fiverr ، یک پایگاه داده از استعدادهای بالقوه را جستجو می کنید و به دنبال چیزی هستید که متناسب با نیازهای شما باشد.

یکی از ویژگی های برجسته Upwork این است که آن را با علم داده است که در این سیستم عامل ساخته شده است. این بدان معناست که این پلتفرم می تواند بر اساس یک الگوریتم مطابق با الگوریتم ، بهترین فریلنسرها را متناسب با نیازهای شما بدست آورد.

با این کار می توانید زمان زیادی را برای جستجوی فرد مناسب در بین هزاران مترجمین آزاد صرفه جویی کنید. البته – شما لزوماً لازم نیست از فریلنسرهایی استفاده کنید که Upwork پیشنهاد می کند ، اما گزینه موجود است.

3. کیفیت کار فریلنسرها

مهمترین جنبه انتخاب یک فریلنسر مناسب این است که اطمینان حاصل کنید که کیفیت کار مورد نظر خود را بدست خواهید آورد.

هر دو بازار Fiverr vs Upwork طیف وسیعی از متخصصان ماهر را برای انتخاب انتخاب می کنند. با این حال ، در نحوه یافتن و طبقه بندی کارکنان بالقوه تفاوت های بسیاری وجود دارد.

به عنوان مثال ، در Upwork ، می توانید با کلیک کردن روی یک طاقچه خاص و مرور افراد با استعدادهای فردی در نمایه خود ، مهارتهای مورد نیاز خود را جستجو کنید:

طبقه بندی جزئیات مهارت های کارگران آزاد در Upwork.

با کلیک بر روی یک مهارت ذکر شده ، شما را به صفحه دیگری می برد که در آن مترجمان آزاد را می بینید که متعلق به آن دسته هستند. پروفایلهایی که می یابید اطلاعات زیادی در مورد میزان ساعت ساعت شخص ، زمان صرف شده در Upwork و موارد دیگر ارائه می دهد.

Fiverr همچنین به شما امکان می دهد با وارد کردن یک کلمه کلیدی در یک نوار جستجو ، استعداد را جستجو کنید.

Fiverr از سبک مستقیم تری در جستجوی استعداد استفاده می کند.Fiverr از سبک مستقیم تری در جستجوی استعداد استفاده می کند.

نکته جالب در مورد Fiverr این است که هنگام کلیک روی سرویس ارائه شده توسط یک فریلنسر ، چقدر اطلاعات کسب می کنید. شما می توانید به مقایسه دقیق بسته هایی که افراد مختلف ارائه می دهند دسترسی داشته باشید و این باعث می شود تصمیم گیری در مورد استخدام آسان تر شود.

4- سیستم های رتبه بندی

پیدا کردن کیفیت مناسب کار فقط به معنای انتخاب چند نفر نیست.

کمک مالی برای افرادی که با آنها ملاقات نکرده اید می تواند یک چشم انداز نگران کننده باشد. به همین دلیل Upwork و Fiverr هر دو سیستم رتبه بندی را ارائه می دهند تا به شما در گرفتن بینش از کارفرمایانی که پیش روی شما هستند کمک کند.

رتبه بندی های ستاره در کنار هر فریلنسر ، کامل با گزینه ای برای بررسی بازخورد از پروژه های دیگر می تواند آرامش فوق العاده ای به شما بدهد.

برای محافظت از کیفیت کار خود ، مهم است که از هرگونه شرکت آزمایشی که مشاغل کامل زیادی را در زیر کمربند خود داشته باشد ، خودداری کنید ، اما هیچ گونه بازخوردی ندارید. این می تواند نشانه ای باشد که آنها از بررسی های منفی خلاص می شوند.

5. خدمات قبل از غربالگری

علاوه بر رتبه بندی و بازخورد ، Upwork نیز یک قدم جلوتر می رود تا کیفیت بالاتری از کار را برای شما فراهم کند. این وب سایت به طرز گسترده ای پیش می رود تا مطمئن شوید که از استعدادی که استخدام می کنید می دانید:

 • تأیید هویت آزاد به اهداف امنیتی و انطباق
 • ارائه ویژگی های کنفرانس ویدیویی و گپ برای مصاحبه
 • نمایش نمرات فریلنسر ، داستانهای موفقیت و بازخورد از مشاغل تکمیل شده
 • ارائه تست های مهارت های آنلاین: می توانید در افرادی مانند آزمون های UX و HTML افرادی را امتحان کرده باشید.

همچنین اگر می خواهید یک متخصص استخدام شده بتوانید فریلنسر مناسب را از طرف شما پیدا کند گزینه ای برای سرمایه گذاری در سرویس Upwork Pro وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که جزئیات پروژه خود را ارائه دهید ، و Upwork دامنه انتخاب و افراد مناسب را برای شما انتخاب می کند.

تضمین داشتن استعداد مناسب در Fiverr همیشه ساده نیست. به جز Fiver “جوانب مثبت” ، هر کس می تواند خدمات را در Fiverr بفروشد. می توانید بازخورد ناشناس را در مورد آن فریلنسر بگذارید ، اما هیچ تست مهارت یا گزینه های بررسی برای اطمینان از اتلاف وقت خود ندارید.

6. نظارت بر کار و حل اختلاف

یکی دیگر از ویژگی های مهم برای جستجوی یک سکوی فریلنسر برای کیفیت کار ، ابزارهای نظارت است.

Upwork به شما امکان می دهد تا کل پروژه خود را از طریق پلتفرم آن ، با ارتباط بین شما و فریلنسرتان سازماندهی کنید. می توانید نقاط عطف را برای یک کار اختصاص دهید و مطمئن شوید که پس از اتمام کار ، پرداخت را ارسال می کنید.

Upwork همچنین با یک مرکز شگفت انگیز حل اختلاف شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکل در پروژه تکمیل شده خود ، برای رفع مشکلات استفاده کنید. یک واسطه به پرونده خود اختصاص خواهید داد که اگر تشخیص دهد که شکایت شما معتبر است ، پول شما را پس می گیرد.

Fiverr دارای سیستم مدیریت کار یکسان نیست. تا زمانی که فروشنده از شرایط خدمتی که شما خریداری می کنید پیروی کند ، پس از آن همه چیز به آرامی کار خواهد کرد.

با این وجود ، اگر می خواهید وضعیت پروژه خود را بررسی کنید ، همیشه می توانید با یک پیام سریع به فروشنده دسترسی پیدا کنید.

برای حل و فصل اختلاف ، پنجر همچنین برای حل و فصل اختلاف شما واسطه ای ارائه نمی دهد. برای تمدید مدت زمان تحویل در یک پروژه می توانید به مرکز رزولوشن مراجعه کنید یا درخواست بروزرسانی در مورد سفارش را دارید. با این حال ، اگر چیزی در پنجر رخ ندهد ، حل مسئله بسیار دشوار است.

راهنمای استخدام: ایجاد نیروی کار آزاد

به گزارش مدیوم ، فریلنسرها بیشتر نیروی کار ایالات متحده را تا سال 2027 تشکیل می دهد.

اکنون وقت آن است که اگر می خواهید استعداد مناسبی کسب کنید ، روی استراتژی استخدام خود کار کنید.

در حالی که کارمندان آزاد می توانند در قالب بهره‌وری بهتر ، هزینه بالای سربار و دسترسی بیشتر به استعداد ، مزایای زیادی را ارائه دهند. یک چالش برای یافتن افراد مناسب.

اگر کسی را برای پروژه خاص خود استخدام نکرده اید ، فقط وقت و هزینه خود را تلف می کنید.

بنابراین ، چگونه می توانید شانس موفقیت خود را افزایش دهید?

1. آنچه را که می خواهید جستجو کنید

اولین چیزی که شما باید بدانید همان چیزی است که از یک فریلنسر جدید نیاز دارید.

این فقط به معنای لیست کردن مهارت هایی نیست که برای تکمیل یک پروژه بسیار مهم باشند. شما همچنین باید تعیین کنید که چه نوع کارمندی به عنوان بخشی از تیم شما بهترین کار را خواهد کرد – حتی اگر آنها فقط برای مدت محدود با شما تعامل داشته باشند..

بررسی مشخصات یک فریلنسر در سایت استخدام مانند Upwork یا Fiverr به شما می دهد بینشی از شخصیت و اخلاق کاری آنها بگذارد. این به شما کمک می کند تا کیفیت مناسب پیمانکار را بدست آورید.

2. به دلیل ظلم خود را انجام دهید

درست مانند هر فرآیند استخدام ، ضروری است قبل از ارائه پیشنهاد شغلی هرچه بیشتر در مورد یک نامزد احتمالی بیاموزید.

کار قبل از غربالگری نامزدها برای شما می تواند با این فرآیند مفید باشد و به شما امکان دهد قبل از استخدام شخصی ، مصاحبه ویدیویی را برگزار کنید..

با این وجود ، مهم نیست از چه ابزاری استفاده می کنید ، می توانید با خواندن پروفایل های آنها و بررسی نظرات مشتریان قبلی ، چیزی در مورد فریلنسر مورد علاقه خود بیاموزید.

اطمینان حاصل کنید که شخصی که شما انتخاب می کنید با بررسی نظرات خود کیفیت خدمات خوبی را ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که در نوع پروژه شما نیز تجربه ای داشته است.

3. دنبال کار باشید

هنگامی که با فریلنسر خود مصاحبه کردید و بررسی کردید که آنها برای این کار مناسب هستند ، به یاد داشته باشید که نباید آنها را به سمت این کار بگذارید.

بهترین وب سایت های فریلنسر به شما امکان می دهد مکالمه ای مداوم با شخصی که با او کار می کنید ، ادامه دهید. این بدان معناست که می توانید پروژه در حال انجام آنها را بررسی کنید و در مورد نحوه انجام کار سؤال کنید.

اگر مشکلی پیش آمد ، دریغ نکنید که با همان خدمتی که از آنها استفاده می کنید ، استعلام دهید. اگر فکر می کنید کار مورد نیاز خود را دریافت نمی کنید ، Upwork و Fiverr به شما امکان می دهند کار را لغو کنید یا درخواست درخواست کمک ارسال کنید..

Upwork در مقابل Fiverr: کدام یک برای کدام شغل مناسب است?

انتخاب بین Fiverr و Upwork یک تصمیم شخصی بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما خواهد بود.

برای بیشتر شرکت ها ، Upwork گزینه های بهتری برای پروژه های بزرگتر یا کارهایی است که نیاز به دانش و بینش یک متخصص دارد. اگر فقط به دنبال کسی هستید که یک چیز ساده را انجام دهد ، پنجر می تواند راهی عالی برای پس انداز پول باشد.

Fiverr بستری برای کمک به مشاغل کوچک و آسان بدون هزینه کردن پول زیادی است.

مزایای استفاده از Upwork:

 • کنترل فرآیند غربالگری / استخدام
 • پشتیبانی عالی قبل از غربالگری
 • هزینه های مقدماتی لازم نیست
 • عالی برای پشتیبانی خاص و ویژه
 • استخر عظیم جهانی

مزایای استفاده از Fiverr:

 • مناسب بودجه
 • استفاده آسان از محیط
 • جامعه فعال
 • راه سریع پیگیری استعداد

Fiverr در مقابل Upwork: سؤالات متداول

&# 11088؛ آیا Fiverr یا Upwork برای مترجمان آزاد است?

هر یک از این سیستم عامل ها مزایای خاص خود را ارائه می دهند. Fiverr اغلب دارای کارهایی با محور بودجه است ، به معنای حجم بالاتر ، در حالی که Upwork برای متخصصان ماهر بهتر است.

&# 11088؛ آیا Fiverr یا Upwork ارزان تر است?

هر دو سایت به روش های مختلف شارژ می شوند. مترجمان آزاد در ساعت Upwork شارژ می شوند ، در حالی که Fiverr در هر شغل هزینه دارد.

&# 11088؛ کدام بستر مستقل برای مبتدیان مناسب است?

Fiverr دارای مهارتهای مجزا است که براساس سطح مهارتها تفکیک شده است. این باعث می شود منبع خوبی برای مشاغلی باشد که به دنبال ایجاد آزادترین فریلنسرها هستند.

درباره نحوه برون سپاری کار توسعه وب سایت بیشتر بخوانید.

&# 11088؛ آیا استخدام مترجمان در Fiverr آسان است؟?

بله ، Fiverr استعداد زیادی در ارائه خدمات متعدد دارد. همچنین بسیاری از آزادکاران برتر در Fiverr به سرعت پاسخ می دهند.

&# 11088؛ بهترین وب سایت آزاد چیست؟?

اکثر وب سایت های مستقل از مشخصات مشتری خود پذیرایی می کنند. بهترین مورد ، آن چیزی است که متناسب با مهارت و تجربه افراد آزاد است.

آیا شما آماده استخدام کارمندان مستقل خود هستید?

از آنجا که جهان به تکامل خود ادامه می دهد ، و مردم به دنبال تعادل بیشتر بین کار و زندگی شخصی خود هستند ، آزاد کردن مالی فقط محبوب تر خواهد شد.

در سالهای بعد ، کارفرمایان هیچ انتخابی ندارند که از فریلنسر استفاده کنند یا خیر. اگرچه ممکن است با فراز و نشیب های برون سپاری روبرو شوید ، اگر استعداد مناسبی می خواهید ، باید تعدیل کنید.

وب سایت هایی مانند Fiverr و UpWork که اجتماعات افراد ماهر را در یک سکوی آسان برای استفاده قرار می دهد می تواند منبع خوبی برای افراد در جستجوی کارگران مستقل باشد..

با این وجود ، لازم است اطمینان حاصل کنید که از ابزاری استفاده می کنید که بهترین نتیجه را به شما می دهد.

قبل از شروع حتماً بدانید که به دنبال چه چیزی هستید و انجمن آزاد را انتخاب کنید که برای تیم شما بهترین کار را انجام دهد.

اگر به دنبال یک منبع پشتیبانی بودجه برای یک پروژه ساده هستید ، Fiverr ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

اگر به چیزی پیشرفته تر نیاز دارید و مایل به پرداخت هزینه برای یک متخصص هستید ، Upwork می تواند راه حل برای شما باشد.

اعتبار: این مقاله در ابتدا توسط اشلی ویلسون در سال 2019 ، یک نامزد دیجیتال که در مورد تجارت و فناوری می نویسد. ما پست را چندین بار به روز کردیم و جزئیات بیشتری در مارس 2020 اضافه کردیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map