نکاتی درباره SMM برای وبلاگ نویسان: رسانه های اجتماعی خود را به سطح بعدی ببرید

شماره های رسانه های اجتماعی حساب می شود.


اگر یک وبلاگ نویسی هستید که به دنبال ایجاد نام و همکاری با مارک های بزرگتر هستید ، اما Google Analytics شما جایی نیست که می خواهید آن را ببینید ، یک رسانه بزرگ اجتماعی زیر می تواند به شما کمک کند. کارشناسان رسانه های اجتماعی به شما خواهند گفت که طبعاً درگیری بسیار مهم است ، اما روند کنونی حرکت به مشارکت “زنده” تر است. در حالی که ابزارهای خودکار جای خود را دارند ، ورود به “رسانه” بهترین استفاده شما از وقت است. شما نباید تمام وقت را خودکار کنید ، اما احتمالاً نباید 50٪ از زمان را خودکار محتوا کنید.

با داشتن ابزارهای بسیار زیاد و زمان کمی ، چگونه می توانید یک کمپین موفق در بازاریابی در رسانه های اجتماعی مقابله کنید?

10-31-pinterestآنالیز Pinterest

مرحله 1: ابزارهای برتر خود را انتخاب کنید

اولین کاری که من توصیه می کنم کار روی یک ابزار در هر زمان ، رسیدن به مکانی است که با آن راحت هستید ، به سمت ابزار دیگری که می خواهید استفاده کنید حرکت کنید و سپس به عقب چرخانید تا اولین ابزار را بهبود ببخشد – و غیره . شما نمی خواهید از هر ابزار موجود استفاده کنید ، اما حدود 5 عدد را انتخاب کنید تا مرتباً از آن استفاده کنید و حداقل یک یا دو تا آن را تسلط دهید. روی تسلط بر ابزارهایی که قبلاً از آن پیروی می کنید یا Google Analytics استفاده می کنید ، کار کنید یا اگر هیچ کششی به دست نمی آورید ، بیشترین گزینه را انتخاب کنید.

مرحله 2: رسانه اجتماعی خود را از هم جدا کنید

از کانالهای رسانه های اجتماعی خود به روش های مختلف و برای مخاطبان هدف مختلف استفاده کنید. این یک عمل ایده آل برای یک وبلاگ نویس شیوه زندگی است زیرا آنها چندین طاقچه را پوشش می دهند ، اما برای یک وبلاگ نویس زیبا نیز کار می کند. به عنوان مثال ، وبلاگ نویسی که دستور العمل هایی را می نویسد می تواند مواردی را در فیس بوک به اشتراک بگذارد ، بتواند در + Google درباره تغذیه صحبت کند ، می تواند در مورد غذای مرتبط با غذا توییت کند ، دستور العمل های دیگران (و چند مورد از آنها) و اینستاگرام را بخورد..

در اینجا نحوه تنوع کانال های من به عنوان یک وبلاگ نویس سبک زندگی آورده شده است:

 • صفحه طرفداران فیس بوک (چشم انداز: جدی ، حرفه ای ؛ تمرکز: بحث برانگیز)
  از آنجا که مشغول شدن در فیسبوک بسیار سخت است ، من این کار را در این صفحه انجام می دهم – هیچ طنز به جز اخبار و مجادلات زیاد ، فعالیت های غذایی و سموم در اخبار.
 • صفحه شخصی فیس بوک (چشم انداز: سرگرم کننده ، سبک ؛ تمرکز: شخصی)
  در صفحه شخصی من ، بیشتر با دوستان و وبلاگ نویسان درگیر هستم ، اما کارهای مرتبط با آنها را نیز به اشتراک می گذارم. من در اینجا بیشتر از یک رویکرد “سبک زندگی” استفاده می کنم. ممکن است شوخ طبعی کنم ، چیزهای دیوانه وار که در روز من اتفاق می افتد یا پست های جایگزین سلامتی که احساس می کنم به اندازه کافی برای صفحه طرفدارانم جدی نباشد.
 • گوگل+ (چشم انداز: دوستانه ، خوش بین ؛ تمرکز اصلی: زندگی سبز ، خانواده ، غذا)
  من در حال حاضر سعی می كنم كه بیشتر به زندگی سبز و غذای واقعی توجه كنم ، اما در اینجا از جنجال پرهیز می كنم و نگاهی الهام بخش تر به مسائل موجود در سوله هایم.
 • پینترست (چشم انداز: گاه به گاه ؛ تمرکز اصلی: غذا ، محیط زیست)
  من بسیاری از تابلوهای مختلف را انجام می دهم ، اما تخته بدون گلوتن من موفق ترین است ، بنابراین من بیشتر وقت خود را صرف پین کردن در آنجا می کنم ، اگرچه هیئت مدیره “سرگرمی برای بچه ها” من نیز خوب عمل می کند. در اصل ، من روی غذا ، خانواده ، صنایع دستی و اسباب بازی تمرکز می کنم.
 • توییتر (چشم انداز: روزمره ، شخصی ، سبک ؛ تمرکز: هر چیزی که مورد علاقه من باشد)
  من برای همه چیز از توییتر استفاده می کنم: ورود به مسابقات ، به اشتراک گذاری دلایل ، بازاریابی برای مشتری ، ارسال مجدد پست های متناسب با وبلاگ من ، به اشتراک گذاری چیزهایی که از آنها لذت می برم که در وبلاگ من مورد بحث قرار نمی گیرند (مانند انتخابات زنده صدای جیر جیر یا “مردگان در حال راه رفتن”). دوست دارم بگویم “من توییتر هستم”. (من در پست بعدی من تعامل توییتر را به عمق پوشش خواهم داد.)
 • اینستاگرام (چشم انداز: گاه به گاه ؛ تمرکز: خانواده)
  این دقیقاً برای عکس های خانوادگی است. بیشتر وبلاگ نویسان که من دنبال می کنم همین کار را می کنند. به شخصه ، من ترجیح می دهم این نوع تصاویر را به جای تبلیغات یا بازاریابی ، که خارج از مکان است احساس کنم – مثل تمام آنهایی که “بدن را می پوشند” Instagrammers.

اکنون از طریق فیدهای خود بروید و چشم انداز و تمرکز خود را برای هر یک از آنها انتخاب کنید. یک یا دو کانال را به زندگی شخصی خود اختصاص دهید و بقیه را به صورت حرفه ای یا اختصاصی به وبلاگ غذایی خود نگه دارید. شما هنوز هم می توانید بخش هایی از وبلاگ خود را در کانال های شخصی خود به اشتراک بگذارید حتی اگر آن را خصوصی نگه دارید – اما تبلیغ آن به شما کمک می کند تا نام خود را از آنجا خارج کنید.

مرحله سوم: پیروان خود را درک کنید

در مرحله بعد ، شما باید درک کنید که مخاطبان شما چگونه از هر کانال استفاده می کنند. قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه تفکیک آنها ، نگاه کنید افرادی که در طاقچه شما دنبال می شوند از آن استفاده می کنند و با آن سازگار هستند. شما باید واقعاً آنچه را که واکنش نشان می دهند و نسبت به آنها واکنش نشان می دهند را نگه دارید. هشتگ های آنها را دنبال کنید و توسط مهمانی های آنلاین یا رویدادی که در آن شرکت می کنند متوقف شوید. به وب سایت های آنها بازگردید تا یک مرور کلی درباره وبلاگ های آنها دریافت کنید. در مورد چهره های بحث برانگیز در قلمرو خود به اشتراک بگذارید و واکنش نشان دهید.

در اینجا مثالی از چگونگی این کار برای من آورده شده است: من درباره فعالیت های غذایی وبلاگ می کنم ، اما من همچنین یک سفیر تجاری برای ابریشم هستم. در حالی که به نظر می رسد هر دو به هم پیوند خورده اند ، مخاطب برای یکی می تواند با دیگری مخالف باشد. بنابراین من اکثر پست هایم را برای Silk در صفحه شخصی Facebook ، Pinterest و G + قرار می دهم و آنها را در گروه های کاملاً نظری وبلاگ نویسانم به اشتراک می گذارم ، ضمن اینکه آنها را از گروه های نظر فعالان من دور می کنم. این نوع تقسیم بندی به شما امکان می دهد تا در مباحث بیشتری حتی در همان طاقچه ها متنوع شوید.

عمیق تر برو: بیاموزید که چگونه با این 12 نکته ، مخاطبان خود را بهتر بشناسید و محتوای عالی ارائه دهید.

مرحله 4: رسانه های اجتماعی خود را تقویت کنید

گرفتن کشش در صفحات فن Facebook

خوشحالم که می گویم نامزدی فیس بوک برای من جلب شده است و من در این رتبه قرار گرفته ام که اغلب پست های من دیده می شود – قسمت مهمتر. میزان دسترسی هفتگی من در هفته از تعداد انگشت شماری در هفته به تقریباً 1000 در هفته می رسد ، یعنی حدود 20٪ تعامل ، از 1٪ یا کمتر – تعداد خوبی برای مارک ها در این مرحله. در اینجا آنچه انجام داده ام ، در ترکیب با هدیه دادن ، برای جذب بیشتر فیس بوک است:

 • ارسال بسیار مکرر:
  این نکته مهم من است و با دیدن پست های من شگفتی هایی ایجاد کرده است. من تا آنجا که ممکن است انسانی پست کنم. هرچه بیشتر پست می کنم ، جریان من بیشتر دیده می شود – و روزهایی که زیاد پست نمی کنم ، کمتر دیده می شود.
 • ارسال در اوایل روز:
  هرچه زودتر ارسال کنم ، پست بهتر می شود – حتی قبل از اینکه به میز کار خود برسم ، جالب است از آنجا که در ساحل شرقی آمریکا حضور دارم ، بنابراین خیلی زود است! بینش خود را بررسی کنید تا ببینید چه زمان هایی برای شما بهتر کار می کنند – همچنین به شما می گوید چه نوع به روز رسانی بهترین کار را انجام می دهد. می توانید پست اولیه خود را شب قبل بطور خودکار انجام دهید ، سپس روز بعد به صورت زنده در نظرات شرکت کنید.
 • ارسال از خبرگان:
  باز هم ، این فقط چیزی نیست که من ارسال کردم ، بلکه داده هایی است که من به اشتراک گذاشتم. وقتی من یک مورد را با هشتگها و نظرات شخصی خودم از یک شخص مهم به اشتراک می گذارم ، می گویم رابین اوبراین از “حقیقت ناسالم” ، من تعامل بهتری دارم. من حدود 70٪ داده های مربوطه را از متخصصان حوزه خود می گذارم ، و 25٪ از پست های خودم را فقط با تعداد معدودی از دوستانم.
 • درباره پست ها و سهام ها نظر دهید:
  من سعی می کنم با ارسال موضوعی بحث برانگیز در اینجا شرکت کنم و از خوانندگان سؤال کنم که چه فکر می کنند یا چگونه واکنش نشان می دهند یا اینکه این موضوع چه تاثیری بر من گذاشته است.
 • به طور صحیح از ویژوال استفاده کنید:
  پستی که بیشترین جذابیت ارگانیک را برای من دارد ، ویدئویی به آن پیوست شده است ، بنابراین توصیه می کنم فیلم ها را در موضوع خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، تصاویر به اندازه مناسب ایجاد کنید. در واقع ، اگر عکس وبلاگ شما مناسب نیست ، می توانید تصویری را با اندازه های مختلف بارگذاری کنید مشاهده کنید ابعاد اساسی فیس بوک ابعاد اساسی لوییز میر 2014 برای اندازه های دقیق.
 • افزایش پست:
  در این مورد بسیار بحث برانگیز است ، اما اگر می خواهید 5 دلار برای تقویت یک پست سرمایه گذاری کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد ، می گویم حداقل یک بار این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که این یک پست واقعا با ارزش است! آخرین موردی که تقویت کردم ، اقبال خوبی داشت و از این سرمایه گذاری یک روزه هزار بازدید کردم. این کاری نیست که بتوانید بطور منظم انجام دهید مگر اینکه بودجه بزرگی داشته باشید ، اما اگر کنجکاوی شما بهترین شما را داشته باشد ، محتوا را تقویت کنید که واقعاً می خواهید از آنجا خارج شوید ، مانند نکات تخصصی یا کتاب الکترونیکی رایگان که نوشتید. قطعاً ارزش عکس گرفتن دارد. مراقب دستورالعمل های آنها برای تصاویر باشید و اطمینان حاصل کنید که تقویت شما ارزش آن را دارد. 5 دلار برای 1000 بازدید یک معامله بزرگ است ، اما برای 130 بازدید – چندان عالی نیست.
 • 10-31-facebooktargetingبرچسب زدن به دیگران:
  من صادقانه این کار را به همان اندازه که می خواهم انجام نمی دهم ، اما وقتی شخص را می شناختم و او یک فرد متخصص بود یا این کار را انجام می داد خوب کار می کند. اگر فرد را نمی شناسید ، ممکن است خطر مسدود شدن از آن کاربر را داشته باشید.
 • استفاده از هدف گذاری فیس بوک:
  اکنون فیس بوک به جای ارسال پیام های شما به همه ، گزینه ای را برای هدف قرار دادن مخاطبان خود به شما می دهد. شما می توانید یک هدف را بر اساس جنسیت ، رابطه یا وضعیت تحصیلی ، علاقه مند به (زن و مرد) ، سن ، مکان و زبان انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر من یک پستی در مورد یک رویداد بهداشتی جایگزین یا محل اقامت داشته باشم ، می توانید موقعیت مکانی خود را به یک کشور ، منطقه یا ایالت یا شهر خاص اختصاص دهید. این برای تبلیغ رویدادها و نمایش های با تمرکز محلی بسیار مفید است.

عمیق تر برو: در اینجا نکات بیشتری در مورد چگونگی بهبود عملکرد خوراک فیس بوک ارائه شده است.

مجدداً Google+ شد

وبلاگ نویسان هنوز احساسات متفاوتی در مورد استفاده یا عدم استفاده از Google+ دارند. و چقدر وقت به آن اختصاص می دهیم G + یکی از آن ابزارهایی است که شما به شخصه نیاز دارید که شخصاً درگیر آن شوید. در Google+ ، تعداد بیشتری از افراد و گروهها اطلاعاتی را نسبت به شرکتهایی که از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کنند ، به اشتراک می گذارند. از آنجا که G + برای موقعیت یابی موتور جستجو بسیار ارزشمند است ، ارزش آن را دارد که زمان را سرمایه گذاری کنید.

در اینجا چند مرحله مبتدی آورده شده است:

 • روی G + بروید و در طاقچه های مورد نظر خود با وبلاگ نویسان درگیر شوید و حلقه ای از آنها ایجاد کنید. این کار را با یافتن آنها در اشکال دیگر رسانه های اجتماعی انجام دهید.
 • مانند صفحه گزیده ای از وبلاگ خود از G + استفاده کنید. با نوشتن گزیده ای درباره محتوای خود در مورد سؤال ، محتوای خود را به درستی ارسال کنید ، هشتگ های مربوطه را در زیر تنظیم کنید ، برچسب زدن به پخش کننده های کلیدی و اضافه کردن یک تصویر افسانه.
 • با دادن اعضا و نظرات 1+ اعضای آن حلقه شروع کنید. به بحث معنادار پاسخ دهید و نه فقط “جالب!”
 • آنها را به صورت جداگانه با پست های مفید برچسب گذاری کنید. لطفاً آن را فقط در پست های خود محدود نکنید ، اما مواردی که واقعاً برای آنها ارزش و کنجکاوی خواهد بود.
 • سهام خود را هدف قرار دهید. مزیت این است که می توانید برخلاف فیس بوک ، هدف های دقیق تری را هدف قرار دهید. اولین قدم شما ایجاد و پیوستن به حلقه‌ها و مشخص کردن افراد در حلقه‌های مناسب ، دانستن اینکه بازیکنان اصلی هستند و معاشرت با آنها هستند. \ اگر یک رویداد محلی داشتم ، می توانستم فقط با حلقه مادران اجتماعی فیلی خود را به اشتراک بگذارم. وقتی یک دستور گلوتن رایگان دارم ، من با وبلاگ نویسان فاقد گلوتن و آلرژی خودم را به اشتراک می گذارم. این یک روش عالی برای مرتب سازی و هدف قرار دادن پست ها برای افرادی است که سوله های مختلفی دارند.

عمیق تر برو: در اینجا نگاهی عمیق به انجمن های Google+ و چگونگی مشارکت آنها ارائه شده است.

پینترست

کنار گذاشتن این صفحه آسان است اما می تواند بیشترین منبع ترافیک شما باشد حتی اگر برای حفظ آن بسیار کم کاری کنید اما می توانید بر روی آن کار کنید.

 • اطمینان حاصل کنید که محتوای دیگران را نه فقط خودتان در حال پین کردن می کنید. احتمالاً باید حدود 50/50 باشد.
 • نظرات و همچنین پسندیدن ها را بنویسید. می توانید بحثی را آغاز کنید ، که نادر از پینترست است – اما توجه من را متوجه شده است!
 • حداقل 15-20 پین در روز انجام دهید. این PDF در White Gloves Social Media لیستی از ابزارهای برنامه ریزی Pinterest را دراختیار دارد, اگر به آنها احتیاج دارید ، که بسیاری از آنها پرداخت می شوند یا محدود هستند.
 • تجزیه و تحلیل خود را در پین ها بررسی کنید. این کمک زیادی میکند! به شما نشان می دهد چه تابلوهایی کار می کنند و کدام یک نیستند ، بنابراین می توانید انرژی خود را روی تابلوهای محبوب تر متمرکز کنید.
 • به تابلوهای گروهی دعوت شوید – یا خودتان را ایجاد کنید. پین کردن با یک تیم در یک موضوع مشترک ایده خوبی است. توجه داشته باشید که هم اکنون تابلوهای تعطیلات و فصلی گرم است. بهترین راه برای دستیابی به این امر بخشی از یک گروه وبلاگ نویسان و پیدا کردن افرادی با علایق مشترک است.
 • درخواست یک دعوت نامه برای Ahalogy. این یک برنامه زمانبندی عالی برای Pinterest است ، اما همچنین امکان تعامل را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا زمان رسیدن دوباره پین ​​را بدانید. همچنین با استفاده از آن ، آمارهای اضافی و ابزارهای پیشرفته تری را ارائه می دهد.
 • Google Analytics خود را بررسی کنید – باید از Pinterest نیز استفاده کنید. اگر اینطور نیست ، حتماً این نکات را رعایت کنید. (فرض می کنم شما وب سایت خود را تنظیم کرده اید تا به صفحه Pinterest شما پیوند داده شود.)
 • هیئت مدیره خود را در پست وبلاگ مربوطه قرار دهید تا افراد را به دنبال دعوت دعوت کنید.

عمیق تر برو: بررسی کنید 10 صفحه Pinterest که هر بلاگر باید دنبال کند.

اینستاگرام

10-31-iconosquare

این بسیار آسان است: یک عکس عالی بگیرید و آن را به اشتراک بگذارید – یا یک عکس ناخوشایند بگیرید ، آن را فیلتر کنید ، سپس به اشتراک بگذارید! ابتدا باید افراد را دنبال کنید.

اگر می توانید یک گروه اشتراکی بلاگر پیدا کنید ، افراد را دنبال کنید و آنها را دنبال کنید. نکته اصلی این است که ببینید افرادی که دنبال می کنید آنها را به اشتراک می گذارید و از آنها تقلید می کنید. نکات برتر:

 • هشتگ زیاد است. من به تازگی عکسی از لباس هالووین دخترم ، آن را “# یخ زده” برچسب گذاری کردم و حساب رسمی Frozen تصویر من را دوست داشت. اگر فریزن یا دیزنی مورد توجه من بودند ، من از آنها پیروی می کردم و تا حد امکان برچسب زدن مواد منجمد را شروع می کردم.
 • مانند سایر عکسها ، حتی عکسهایی که در کاوش مشاهده می کنید.
 • نظر دادن! مانند پینترست ، این اندازه به اندازه رسانه های دیگر استفاده نمی شود ، بنابراین توجه شما را جلب می کند. دوباره ، یک مکالمه معنی دار را شروع کنید و تملق داشته باشید.
 • استفاده کنید Iconosquare. علاوه بر آمارهای عمیق ، افزونه های ابزار و موارد دیگر دریافت می کنید. در واقع ، آنها یک افزونه دارند ، بنابراین می توانید فید خود را در وب سایت خود نصب کنید. بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد!

نوبت شما!

به آن توصیه‌ها نگاهی بیندازید و از طریق کانالهای رسانه اجتماعی خود شروع به کار کنید تا برنامه خود را ایجاد کنید و هم اکنون تولید دنبال کنندگان بیشتر رسانه های اجتماعی را شروع کنید!

مقاله ای که توسط جینا بدلاتی نوشته شده است. در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map