کار از خانه: از کجا می توان شغل آنلاین پیدا کرد و چگونه شروع کنیم

در گذشته کار از خانه یک تجملات بود اما امروزه به نوعی در یک قاعده اجباری شکل گرفته است. با این وجود ، در بین جمعیت دسته بندی متفاوتی از افراد وجود دارند که تصمیم گرفته اند مشاغل خود را کاملاً مستقر در خانه دنبال کنند.


البته هر دو جوانب مثبت و منفی از کار در خانه وجود دارد ، اما برای موفقیت در رسیدن به موفقیت ، آمادگی و دانش لازم است. اگر این به نظر می رسد مانند فنجان چای شما است یا به نوعی خود را نیاز به یک کار در خانه پیدا کرده اید – در ادامه بخوانید.

Contents

در اینجا لیستی از فرصتهای شغلی بالقوه کار از خانه وجود دارد

انجام کاری که دوست دارید و در همان زمان از خانه خود درآمد کسب می کنید ، هدف است. به یاد داشته باشید که ایجاد این تغییر نه تنها به این دلیل که شما به تنهایی کار می کنید بسیار چالش برانگیز است ، بلکه مسئولیت خیلی بیشتر مسئولیت.

با گفتن این مطلب ، اجازه دهید نگاهی به برخی از مشاغل رایج و رایج بینجامد که می توانید از خانه کار کنید و ببینیم که برای رسیدن به این هدف چه کاری لازم است.

یادداشت:

 1. برای اضافه کردن وزن به این نقش ها ، من در برخی بازخورد ها که از طرف فریلنسرها و صاحبان مشاغل که از پیشینه های مختلف آمده و در شهرهای مختلف دنیا کار می کنند ، جمع کردم.
 2. دستمزد شغلی بر اساس لیست های شغلی اخیر توسط کارمندان با حداقل 10 سابقه استخدام در UpWork برآورد می شود.

1. طراح گرافیک

مثال – Icon Finder یک مکان آزاد در بازار است که می توانید نمونه کارها را بسازید و هنرهای نمادی خود را بصورت آنلاین بفروشید.

پرداخت تخمینی: 10 دلار – 50 دلار در ساعت

طراحان گرافیک یا هر نوع دیگری از هنرمندانی که برای ایجاد چیزی که از لحاظ بصری ارتباط برقرار کند ، کار می کنند ، احتمالاً به بهترین وجه متناسب با اثر از مشخصات خانه است. چه شما آرم ، چه پوستر یا هر نوع هنر دیگری ایجاد کنید ، کار به طور معمول با مختصر مشتری شروع می شود.

هنگامی که آنچه را که از مشتری می خواهید بدست آورید ، بقیه اساساً همه شما هستند. از تجهیزات شما گرفته تا مواد اولیه و استعدادها – اینها همه چیزهایی هستند که می توانید در خانه داشته باشید.

در حقیقت ، موارد بسیاری وجود دارد که کار کردن از خانه به واقع سودمند است ، زیرا این بدان معنی است که شما مجبور نیستید هر روز وسایل تجارت خود را به فضای اداری منتقل کنید. البته ، دقیقاً چقدر این کار سودمند است و بستگی به این دارد که شما چه نوع هنرمندی هستید.

اگر تازه کار باشید چگونه شروع کنید

اگر به طراحی گرافیک علاقه دارید پس می توانید با گذراندن نوعی از دوره مانند یک شروع به کار کنید لیسانس طراحی گرافیک. اگر به دلایل مختلف یا دلیل دیگری برای شما غیرممکن است ، می توانید به تنهایی یاد بگیرید و تمرین کنید.

از نظر تجهیزات فنی ، آماده باشید تا مقدار قابل توجهی را برای یک کامپیوتر قدرتمند ، احتمالاً لپ تاپ یا رایانه لوحی و همچنین نسخه های اصلی نرم افزار طراحی کنید..

چارلز یاربرو

چارلز یاربرو, رئیس Webhost.pro ، از فریلنسرها برای طیف گسترده ای از کارها ، از جمله طراحی گرافیک ، استفاده می کند. برای او ، طراحان گرافیک مستقل و مهمتر از همه ، نیاز به ارائه کار با کیفیت عالی دارند.

وی گفت: “مدت زمان لازم برای رفع خطا یا پیدا کردن شخص جدید برای کمک ، بسیار سخت تر از پرداخت پول بیشتر یا انتظار طولانی تر است. این دلیل اصلی است که ما خیلی روی آن تمرکز می کنیم تا اطمینان حاصل شود که آزادکارهایی که با آنها کار می کنیم از سابقه مناسب در کارهای مشابه برخوردار باشند. “.

ویکتور توماس

ویکتور توماس, صاحب شرکت طراحی وب سایت Thomasdigital.com موافق است. براساس سن فرانسیسکو ، توماس احساس می کند که سابقه اثبات موفقیت در کارهایی مشابه اهمیت دارد. وی افزود: با این حال ، این مهم نیز حائز اهمیت است که آزادکاران بتوانند انتظارات را به خوبی مدیریت کنند.

“من تصویر واضحی راجع به آنچه می توان و چه خواهد کرد ، همراه با آنچه ممکن نیست ، می خواهم. توماس اظهار داشت که این ، به علاوه ارتباط روشن و مداوم در مورد چگونگی روند کار در طول زندگی یک پروژه مهم است.

2. ویرایشگر فیلم

مثال – مشاغل تولید فیلم و فیلم در HUB تولید موجود است.

پرداخت تخمینی: 20 دلار – 120 دلار در ساعت

شبیه به طراح گرافیک ، ویرایشگرهای ویدیویی همچنین می توانند از امتیاز کار در خانه لذت ببرند. ویرایشگرهای ویدئویی کسانی هستند که روی فیلمبرداری خام کار می کنند ، آن را به یک محصول نهایی و صیقل داده شده آماده می کنند که برای بازدید عموم آماده است.

اگرچه این ممکن است جالب به نظر برسد ، همچنین ساده ترین کار در جهان نیست زیرا نیاز به ادغام بسیاری از عناصر مانند گفتگو ، صدا ، جلوه های ویژه و فیلم خام با کیفیت غیرقابل توصیف گاهی.

اگر تازه کار هستید چگونه شروع کنید

برای کسانی که می خواهند وارد ویرایش ویدیو شوند ، می توانید با دنبال کردن تحصیلات مرتبط با فیلم مانند پخش یا ارتباطات چندرسانه ای. همچنین برخی دوره های تخصصی وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید فیلمبرداری یا حتی آنهایی که مخصوص نرم افزار هستند.

این نکته را بخاطر بسپار ، مگر اینکه به دنبال انتهای پایین بازار مانند ویرایش فیلم های شخصی یا فیلم های بنیادی اساسی شرکت باشید ، الزامات ویرایش ویدیو می تواند به سرعت منع کننده شود.

برای مدیریت ویرایش فیلم ها یا نمایش فیلم های پیچیده تر ، شاید لازم باشد سرمایه گذاری قابل توجهی در استودیوی ویرایش کنید.

3. حسابدار / حسابدار

مثال - مشاغل حسابداری موجود در Freelancer.com.مثال – مشاغل حسابداری موجود در Freelancer.com.

پرداخت تخمینی: 20 دلار – 50 دلار در ساعت

در حالی که حسابداری و حسابداری هر دو عملکرد اساسی تجارت هستند ، چند تفاوت اساسی وجود دارد. یک حسابدار مسئول ثبت معاملات مالی است ، در حالی که یک حسابدار مسئول تفسیر ، طبقه بندی ، تجزیه و تحلیل ، گزارش و خلاصه داده های مالی است.

صرف نظر از مواردی که شما ترجیح می دهید ، تقریباً در هر صنعت امروزی به این دو شغل بسیار احتیاج دارید. نکته دیگر این است که در صورت تمایل می توانید این کارها را نیز از راحتی در خانه خود – یا جاهای دیگر انجام دهید.

شروع شدن

در حالی که حسابداران فقط برای شروع این نقش به درک اساسی حساب ها نیاز دارند ، حسابداران باید مجوز بگیرند. گواهینامه های دقیق به محل زندگی شما بستگی دارد ، اما حداقل یک پایه لیسانس علوم در حسابداری لازم است. از آنجا ، می توانید بعداً تخصص خود را انتخاب کنید.

با تشکر از زیبایی اینترنت ، مشتریان می توانند اسناد و پرونده ها را به راحتی با شما به اشتراک بگذارند و بسیاری از خدمات حسابداری مبتنی بر ابر وجود دارد که امروزه وجود دارد. در حقیقت ، شما فقط مجبور خواهید بود هر سال – در درجه اول در فصل مالیات ، از محدوده زمانی محدود بازدید کنید.

بسته به نیاز شرکت آنها معمولاً نرم افزار حسابداری توسط مشتری پرداخت می شود ، بنابراین تنها آنچه شما نیاز دارید یک رایانه ، اتصال به اینترنت ، به علاوه مواردی است که در سرتان است.

4- دستیار مجازی

مثال - لیست شغل دستیار مجازی در UpWork.مثال – لیست شغل دستیار مجازی در UpWork.

پرداخت تخمینی: 5 دلار – 15 دلار در ساعت

همانطور که ممکن است بتوانید از عنوان شغلی بگویید ، نقش یک دستیار مجازی چیزی است که می توانید به راحتی از خانه برعهده بگیرید. بنابراین بسیاری از صنایع به دستیاران مجازی ، بنگاههای املاک و مستغلات ، شرکتهای IT یا حتی شرکتهای حسابداری و مالی نیاز دارند.

شما به عنوان یک دستیار مجازی ، باید برای انعطاف پذیری نهایی در نقش شغلی خود آماده باشید. آنچه می توانید انجام دهید شامل پاسخگویی به تماسهای تلفنی ، مدیریت برنامه ها یا حتی رزرو ترتیب سفر است. البته بخش اعظم آن دقیقاً به این بستگی دارد که شما چه دستیاری دارید.

نحوه شروع کار به عنوان دستیار مجازی از خانه

در حالی که ممکن است نیازی به داشتن مدرک برای استفاده به عنوان دستیار مجازی نداشته باشید ، برخی از جایگاه های ممتاز حق بیمه ممکن است این را به عنوان یک الزام تعیین کنند. شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که دوره های دیگر را نیز افزایش دهید تا مجموعه مهارت های خود را افزایش داده و نمایه خود را مطلوب تر کنید.

نکته کلیدی در دستیاری مجازی موفق در انجام کار با بیشترین سرعت و کارآمد است. شما همچنین باید بسیار سازمان یافته باشید ، مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشید ، باهوش فن باشید و بتوانید همزمان چندین کار را انجام دهید.

در پایان تجهیزات ، دستیار مجازی یک “کار رایانه ای” خالص است. به این معنا که شما به یک کامپیوتر ، برخی از وسایل ارتباطی مانند هدست با میکروفون ، یک اتصال اینترنتی معتبر و نرم افزاری نیاز دارید تا بتوانید در سازماندهی شما کمک کنند – و این در مورد آن است.

مایکل ناوال مستقر در فیلیپین است اما وی به عنوان یک دستیار مجازی متخصص IT مستقل از IT پشتیبانی می کند. وی به افرادی که در زمینه کار دستیار مجازی در نظر دارند ، توصیه می کند که همیشه مهارت ها را تقویت کنند و از همه مهمتر ، دارای یک نگرش مثبت (می توانند انجام دهند) باشند.

اولی در انجام کارهای مختلف به شما کمک می کند ، در حالی که مورد دوم به شما کمک می کند تا با مشتریانی که ممکن است خواستار آن هستند ، رفتار کنید. آن را یک عامل “دوست داشتنی” در نظر بگیرید که می تواند به تمدید مدت قراردادها به طور نامحدود کمک کند.

مشروبات الکلی گفت: “توصیه می شود که هزینه کار VA را پرداخت کنید زیرا دامنه کار بسته به مشتری می تواند بسیار زیاد باشد. اصلی ترین چیزهایی که برای کار کردن نیاز دارید سرمایه گذاری وقت شماست ، هرگونه ابزار اضافی که ممکن است برای بازی در یک نقش خاص به آن نیاز داشته باشید ، بعلاوه مهارت های اضافی که در صورت لزوم ممکن است برای تقویت آنها لازم داشته باشید..

5. نویسنده / ویراستار / مترجم

مثال - مشاغل نویسنده موجود در مشاغل Problogger.مثال – مشاغل نویسنده موجود در مشاغل Problogger.

پرداخت تخمینی: 15 دلار – 60 دلار در ساعت

با سالها نویسنده و تدوینگر ، به راحتی می توانم به شما بگویم که این احتمالاً یکی از انعطاف پذیرترین کارهایی است که از مشاغل خانگی وجود دارد. در زمان های مختلف ، من در دفاتر ، زمینه ها ، و در خانه یا نقطه ای دیگر کار کرده ام.

انواع مختلفی از نویسندگان در اطراف وجود دارد – وبلاگ نویسان ، نویسندگان برجسته ، نویسندگان نسخه برداری ، رمان نویس ها و موارد دیگر. به یاد داشته باشید ، تقریباً همه آنچه در اینترنت یا روی کاغذ می بینید توسط یک نویسنده ایجاد شده است!

اگر فکر داشتن سخنان شما در همه جا برای شما جذاب است ، این همان نقشی است که شاید برای آن مناسب باشد. بسته به نوع نویسنده ای که می خواهید مورد نیاز شما قرار بگیرد می تواند بسیار متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، یک نویسنده فنی لزوماً باید با جزئیات فنی دانش لازم را داشته باشد ، در حالی که ممکن است یک نویسنده تحقیقاتی نیاز به پیش زمینه در منطقه ای که تحقیق در آن قرار دارد ، باشد..

نحوه پرداخت نوشتن به صورت آنلاین

توانایی جلب توجه مخاطبان و به وضوح انتقال پیام از مهمترین مهارتهایی است که می توانید به عنوان یک نویسنده داشته باشید. در حالی که شما می توانید مشخصات این مورد را در یک دوره مانند لیسانس روزنامه نگاری بیاموزید ، در حالت ایده آل ، مربی انتخاب می کنید که می تواند اسرار خود را از طریق تجربه به اشتراک گذارد.

با این وجود ، نویسنده ، ویرایشگر یا مترجم ، بخش های اصلی موجودی شما یک رایانه ، نرم افزار ویرایش ، به علاوه اتصال به اینترنت خواهد بود.

محمد روبی ارنوا

محمد روبی ارنوا مترجم اندونزیایی-انگلیسی است که کل تجارت خود را از freelancing ساخته است.

وی با بیش از 5 سال تجربه در زمینه آزاد سازی ، اکنون صاحب ترجمه Diamondo است. وی برای تازه واردان این مشاغل ، به آنها توصیه می كند كه هنگام درخواست كار برای خودتان زیاد نگران نباشید – مادامی كه در زمینه مهارت ها و ارتباطات بستر محكمی دارید..

وی گفت: “داشتن ارتباط خوب با مشتری بسیار مهم است و در تضمین شغل و همچنین مذاکره و درک دقیق الزامات ، نقش مهمی ایفا می کند. اگر در این کار شکست بخورید ، بهترین مهارتهای دنیا ممکن است شما را از ایجاد آشفتگی در امور نجات ندهد. ” می گوید محمد

محمد همچنین هشدار می دهد که ممکن است هزینه هایی برای ورود به این عرصه وجود داشته باشد ، مانند سرمایه گذاری در هاستینگ برای سایت تجاری شما ، اشتراک ابزارهای ترجمه ترجمه رایانه یا حتی میزبانی ایمیل کسب و کار.

تالار شارون هارلی, یک نویسنده و وبلاگ نویس آزاد حرفه ای B2B هم برای مشتری ها و هم در سایر فریلنسرها کار می کند.

با 30 سال نوشتن حرفه ای برای رسانه های چاپی و آنلاین ، او احساس می کند که ویژگی اصلی برای نویسنده مستقل آزاد ، کیفیت کار و تجربه در سوله های خاص است.

“مشتری های من از من انتظار کیفیت دارند و همان کیفیت را از هر آزادکار که با آنها کار می کنم ، دارند. من اعتقاد دارم که اولویت بندی سرعت بر کیفیت ، اشتباه است. ” همانطور که می بینید ، فارغ از خط کار یا وضعیت اشتغال شما ، کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است.

6. دستیار تحقیق / تحلیلگر تجارت

مثال - مشاغل تحلیلگر تحقیق در واقع موجود استمثال – مشاغل تحلیلگر تحقیق در واقع موجود است.

پرداخت تخمینی: 25 دلار – 150 دلار در ساعت

تصور کنید که از دانستن آن همه هزینه دریافت می کنید – و درمورد آنچه که یک دستیار تحقیقاتی انجام می دهد اشتباه خواهید بود.

همانطور که از این عنوان پیداست ، دستیاران تحقیق به مواردی مانند کارهای پس زمینه مانند یافتن واقعیت ، جمع آوری داده ها و بسیاری موارد دیگر برای حمایت از تولید کننده اصلی کار کمک می کنند..

همانطور که ممکن است برخی بگویند ، Google دوست شماست ، اما فقط به یاد داشته باشید که چیزهای زیادی وجود دارد که شاید نتوانید در اینترنت پیدا کنید. به این ترتیب اگر می خواهید یک دستیار تحقیقاتی باشید ، لازم است که هر از گاهی به این حوزه بروید و در صورت لزوم به بایگانی های غیر دیجیتال حفر کنید..

اگرچه تحقیقات معمولاً بسیار تخصصی است ، اما دستیار ممکن است نیازی به داشتن کلیه سوابق تحصیلی به عنوان محقق نداشته باشد. آنچه که احتمالاً مورد نیاز خواهد بود ، واجد شرایط بودن در یک حوزه مرتبط با تحقیقاتی است که انجام می شود.

به عنوان مثال ، اگر شما به عنوان دستیار تحقیقاتی در مورد پروژه شامل مطالعه پاسخ های نوظهور به محصولات اصلاح شده ژنتیکی متقاضی هستید ، به شما کمک می کند که یک پیش زمینه رسمی در مهندسی ژنتیک یا بیوشیمی داشته باشید..

شروع شدن

متأسفانه ، این پیش زمینه های تحصیلی وقت و هزینه لازم را برای کار در پیش می گیرند ، بنابراین احتمالاً نقش شما به عنوان دستیار تحقیق محدود به زمینه های خاص خواهد بود. با این وجود ، این چیزی است که بسته به نوع امکاناتی که ممکن است به عنوان بخشی از شغل مورد نیاز باشد ، می توان از راه دور کار کرد.

انتظار دارید که بر روی دستگاهی به راحتی قابل حمل مانند لپ تاپ کار کنید و به صورت دیجیتالی از طریق نرم افزار مدیریت پروژه یا در بعضی مواقع به راحتی ارتباط برقرار کنید.

7. مربی آنلاین / معلم

مثال – می توانید دوره آنلاین خود را به راحتی در Teachable ایجاد و بفروشید.

پرداخت تخمینی: –

در حالی که ممکن است این شوخی قدیمی وجود داشته باشد که “کسانی که نمی توانند انجام دهند ، تدریس می کنند” ، نقش یک معلم در واقع بسیار محترمانه است. با این وجود ، به لطف اینترنت می توانید معلم آنلاین باشید ، تا زمانی که مهارت ارزشمندی برای گذراندن آن داشته باشید.

برخی از نمونه های این مهارت های تخصصی شامل WordPress ، گل آرایی ، باغبانی ، بافندگی – تقریباً هر چیزی است. این بدان معنی است که نقش یک مربی یا معلم آنلاین می تواند برای طیف گسترده ای از مردم بسیار با ارزش باشد. تا زمانی که بخواهید این کار را انجام دهید ، می توانید دوره های خود را بصورت آنلاین ایجاد کرده و بفروشید.

نکته مهم ایجاد دوره های دیجیتال این است که نیازی به کار تمام وقت نیست. شما می توانید در اوقات فراغت خود کار کنید و آنها را بسازید و بسته به اینکه اولویت شما در هر زمان معین است ، برنامه خود را تغییر دهید.

برای بهبود دوره های ایجاد شده ، سعی کنید مهارت های نرم افزاری مانند سخنرانی عمومی ، ارتباطات یا هر چیز دیگری را بیابید که می تواند به بهبود تجربه به دست آمده از طریق دوره های ایجاد شده شما کمک کند. پس از داشتن این موارد می توانید دوره های دیجیتالی را شروع کنید.

بسته به آنچه تصمیم می گیرید ، ممکن است به نوعی وب کم یا ضبط صفحه به همراه ابزارهای دیجیتال تعاملی نیاز دارید تا با آنها آموزش دهید.

ویژگی ویژه: سقف کایل

کایل پشت بام

برای سازندگان دوره های آنلاین ، ما یک درمان ویژه داریم – یک قطعه کوتاه درباره اصول کار با کایل پشت بام. بنیانگذار موسسه طلا بازاریابی اینترنتی, PageOptimizer Pro, و چند سایت دیگر ، Roof با موفقیت خود در ایجاد دوره های آنلاین ، نام کاملی را برای خودش رقم زده است ، بنابراین نظرات خود را با دقت به یادگار بگذارید!

به گفته وی ، مبتدیان در ایجاد دوره های آنلاین باید بر ایجاد شهرت خود در تجارت تمرکز کنند – هرچه این نام بیشتر شناخته شود ، این دوره ها بهتر به فروش می رسند. این امر می تواند با ایجاد برخی دوره های “freebie” حاصل شود که به طور کلی ، ارزش افزوده را به انجمن ها می بخشد.

“هنگامی که خود را تاسیس کردید (و این می تواند سالها طول بکشد) ، در این صورت تعداد زیادی از افراد می خواهند دوره شما را بخرند. اگر در کانال YouTube یا پادکست شخص دیگری خوب عمل کرده باشید ، آنها خوشحال خواهند شد که شما را مجبور به صحبت در مورد دوره جدید خود کنند. “.

“همانطور که ارائه می دهید ، می توانید مفاهیم دوره خود را اصلاح کنید. می توانید مواردی را که انجام می شود را آزمایش کنید و چه کاری انجام نمی شود قبل از اینکه وقت بگذارید برای ضبط هر فیلم. “

هشدارهای پشت بام اگرچه حتی می توانید فیلم بسازید ، حتی در زمان ویرایش (که او از آن خارج می شود) بسیار وقت گیر باشد. هر فیلم حدود یک تا دو ساعت برای تولیدش طول می کشد – صرف نظر از مدت زمان طولانی آنها.

وی می افزاید: “بارگذاری فیلم ها و محتوا برای قابل آموزش یا هر بستر دیگر زمان زیادی طول می کشد تا فکر کنید.”.

8. برنامه نویسان / توسعه دهندگان وب

مثال - لیست مشاغل توسعه دهنده وب در SimplyHired.مثال – لیست مشاغل توسعه دهنده وب در SimplyHired.

پرداخت تخمینی: 15 دلار – 100 دلار در ساعت

شاید به طور معمول شناخته نشده ترین نقشهای شغلی ، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب ، دارای اجتماعی ترین مشاغل اطراف باشند. این به علاوه ماهیت کار به خودی خود سناریویی تقریباً ایده آل برای کار از خانه می دهد.

چه شما در حال کار بر روی پروژه های سفارشی برای یک شرکت هستید و چه حتی برنامه های کاربردی عمومی خود را بفروشید ، همه این کارها از راحتی خانه شما امکان پذیر است. شما اساساً یک توسعه دهنده مستقل خواهید بود.

شاید چالش برانگیزترین بخش کار ، گرفتن نام شما از آنجا باشد ، شاید از طریق یک سبد آنلاین ، و بازاریابی خودتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به طور طبیعی ، اگر بتوانید یک سبد قوی از پروژه هایی که قبلاً با موفقیت به اتمام رسانده اید یا در آنها شرکت کرده اید ، به مشتریان بالقوه ارائه دهید ،.

چگونه به عنوان یک توسعه دهنده وب کار از خانه شروع کنیم

با اينكه برنامه نویسی می تواند خودآموز باشد, همیشه بهتر است که پیشینه رسمی داشته باشیم. من بسیاری از برنامه نویسان عالی را دیدم که چیزهای زیادی در مورد مشخصات کد نویسی می دانند ، اما به دلیل مفاهیم اصلی ضعیف میانه رو هستند.

با این وجود ، هرچه را که تصمیمی بگیرید ، برای ساختن و تست کردن کد خود در مورد ترجیحاً استفاده برنامه های شخصی که ممکن است بخواهید نصب کنید ، به دستگاه کاری اختصاصی نیاز نخواهید داشت..

جولیان سونگ

جولیان سونگ, یکی از توسعه دهندگان آزادراه مالزی ، بیش از یک دهه است که مستقل است. وی به لطف تجربه بدست آمده در طول زندگی کاری قبلی و پشتیبانی همسرش ، توانایی انجام این کار را دارد.

همیشه مطمئن باشید که در هر پروژه ای که انجام می دهید ، 101 درصد تلاش کرده اید. مطمئن باشید که بیش از حد به خطر نمی افتد ، اما بهترین محصول ممکن را ارائه می دهید. اگر توانایی دارید ، ایده هایی را نیز برای کمک به شما پیشنهاد دهید. “.

9. Dropshipper / بازاریاب وابسته

مثال – فروشگاهی با استفاده از Shopify ساخته شده است.

پرداخت تخمینی: –

در حال حاضر بسیاری از شما احتمالاً به قدرت تجارت الکترونیک مؤمن بزرگی خواهید بود. سیستم عامل های بزرگ به شکلی بزرگ به وجود آمده اند و حتی مشاغل کوچک به لطف تغییر فن آوری ، در هیئت مدیره پرش کرده اند.

آیا می دانید که حتی می توانید به تجارت الکترونیکی مشغول شوید؟ یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید این است که با استفاده از dropshipping. این شیوه تجارت الکترونیک به شما امکان می دهد کالاهایی را بصورت آنلاین بفروشید بدون اینکه واقعاً محصول داشته باشید.

وب سایتی ایجاد کنید که به عنوان یک بخش فروش عمل کند ، سپس محصولات خود را از تامین کننده های dropshipping مانند AliExpress ، SaleHoo ، Doba یا بسیاری دیگر تهیه کنید. اگر از سازنده وب سایت مانند Shopify استفاده می کنید می توانید به سرعت و بدون دانش فنی سایتی بسازید.

در حالی که باید هزینه اولیه سرمایه گذاری و میزبانی وب سایت خود را بپردازید ، لازم نیست کالاها را به صورت عمده سفارش دهید و حتی حمل و نقل را نیز انجام دهید. این همه می تواند برای شما از طریق منابع dropshipping شما انجام شود.

بازاریاب های وابسته به روش های مشابه کار می کنند ، اما آنها عمدتا محتوا ایجاد می کنند که به فروش محصولات کمک می کند. برای هر مشتری یک بازاریاب وابسته مراجعه می کند ، آنها یک کمیسیون در مورد این فروش بدست می آورند.

اگر تازه کار هستید چگونه شروع کنید

هنگامی که تصمیم دارید از خانه به عنوان dropshipper یا بازاریاب وابسته مشغول به کار شوید ، در اصل نقش یک صاحب مشاغل را بر عهده دارید – شخصی که باید کلاه های زیادی را بپوشد. به همین دلیل ، شما ممکن است گاهی اوقات مجبور شوید از حوزه های خاصی از مشاغل خود خارج شوید ، توسعه وب یا تولید محتوا.

جری لاو, موسس WHSR ، BuildThis.io و HostScore یک بازاریاب وابسته به جانباز است. وی با 15 سال فعالیت در تجارت ، وی در مورد نقش تازه واردان بالقوه که نیاز به تأمین منابع خارجی دارند ، افکار خود را به اشتراک گذاشت.

وی گفت: “وقتی استعداد می گیرم ، ترجیح می دهم به جای اینکه درگیر شغل آزاد شغل آزاد شوم ، مبلغی را برای پرداخت یک نگهدارنده بپردازم. با این وجود ، مهم است که آنها مهارت و تجربه لازم را برای تکمیل شغلی که برای انجام کار استخدام شده اند ، داشته باشند. به منظور اهمیت ، به کیفیت ، قیمت مناسب و سرعت نیاز دارم.

از آنجا که همه ما از راه دور کار می کنیم ، یکی از جنبه های مهم هر کسی که من استخدام می کنم این است که آنها باید به جزئیات بسیار توجه کنند. این جنبه اصلی می تواند به معنای تفاوت بزرگ در آنچه فکر می کنید به دست می آورید و آنچه در نهایت دریافت می کنید ، باشد. “.

10. مدیر رسانه های اجتماعی

مثال - Fiverr یک بازار محبوب است که Freelancer خدمات خود را به استخدام کنندگان بالقوه ارائه می دهد.مثال – Fiverr یک بازار محبوب است که Freelancer خدمات خود را به استخدام کنندگان بالقوه ارائه می دهد.

پرداخت تخمینی: 10 دلار – 50 دلار در ساعت

همانطور که همه ما می دانیم ، رسانه های اجتماعی همه در حال حاضر همه درباره آن صحبت می کنند. بسیاری از مارک های بزرگ و کوچک نیز به یک اندازه نیاز به شخصی دارند تا بتواند فعالیت های ارتباطی دیجیتال خود را انجام دهد – بخش بزرگی از آن رسانه های اجتماعی است.

از مدیریت فعالیت های روزانه گرفته تا ایجاد محتوای برای مشتریان هدف شرکت ، نقش اصلی شما در مدیریت رسانه های اجتماعی کمک به افزایش آگاهی از برند است ، امیدوارم که منجر به رونق فروش شود.

شروع به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی

برای برتری در نقش مدیریت رسانه های اجتماعی ، در ایده آل شما پیش زمینه ای در ارتباطات ، روابط عمومی یا حتی بازاریابی خواهید داشت. از همه مهمتر ، شما باید شادابی داشته باشید و بتوانید خون خود را تحت فشار نگه دارید. به یاد داشته باشید ، شما چهره عمومی شرکت در کانالهای کلیدی خاصی هستید.

خوشبختانه ، همه این کارها را می توان از راحتی در خانه خود نیز انجام داد ، تا زمانی که دستگاهی برای کار روی آن وجود داشته باشید ، ابزارهای برنامه ریزی مناسب برای محتوای رسانه های اجتماعی خود و شاید برخی از نرم افزارهای ادغام که به شما امکان می دهد چندین اجتماعی را به راحتی مدیریت کنید. کانال های رسانه ای راحت تر.

از کجا می توان مشاغل آنلاین مشروع را پیدا کرد?

پنجر

بهترین چیز در مورد Fiverr این است که نه تنها به طیف گسترده ای از کارها از نقش های مشاغل خانگی مربوط می شود بلکه می تواند به کسانی که در بسیاری از سطوح حرفه ای خود هستند کمک کند. به عنوان مثال ، چه شما یک نویسنده گرسنه باشید و فقط 30 سال تجربه کار خود را شروع کنید یا یک حرفه ای باشید – در اینجا امکاناتی برای شما وجود دارد.

مشتریان در Fiverr خدمات خود را بر اساس تعاریف از پیش تعیین شده پروژه ای که ایجاد می کنید پیشنهاد می دهند. درخواست های سفارشی نیز پشتیبانی می شوند و شما می توانید بر اساس مشخصات دقیق پروژه خود ، مشتری بالقوه را نقل کنید.

Fiverr برای بسیاری از نقشهای شغلی مناسب است و مکان خوبی برای شروع کار شما از تلاش های خانگی است.

بازدید: https://www.fiverr.com/

کار کردن

Upwork در واقع بسیار شبیه به Fiverr است ، زیرا می تواند طیف گسترده ای از افراد متقاضی کار را نیز در بر داشته باشد. تفاوت اصلی در نحوه پرداختی به Upwork است. در جایی که Fiverr به شما امکان می دهد هزینه های برآورد شده پروژه را تعیین کنید ، Upwork به شما امکان می دهد به صورت ساعتی مشتری را نقل قول کنید.

این امر باعث می شود تا دقت بسیار بیشتری در صورتحساب صورت گیرد زیرا می توانید برای زمان خود صورتحساب دهید. در صورت بروز درخواست های اضافی یا موارد مشابه ، هزینه شما به دلیل افزایش زمان صرف شده در کار ، به سادگی افزایش می یابد.

Upwork تقریبا برای هر نقش شغلی مناسب است اما اگر قبل از شروع کار در اینجا تجربه ای دارید به شما کمک می کند.

بازدید کنید: https://www.upwork.com/

توپتال

Toptal با هدف آوردن کرم محصول مستقل به شرکت های برتر که می خواهند پروژه های برون سپاری داشته باشند. با توجه به نقش خود در اتصال مردم از طریق سیستم عامل ، Toptal خود هیچ دفتر مرکزی ندارد و واقعاً دیجیتالی است.

برای استفاده از Toptal باید بتوانید تعدادی از تست ها را پشت سر بگذارید ، اینگونه است که تنها بهترین موارد را در دست خود نگه می دارد. در ابتدا با ارائه خدمات مهندسین ، Toptal امتیاز خود را گسترش داده است تا طراحان ، حسابداران ، آمارشناسان ، مشاوران و سایر موارد را در بر بگیرد..

Toptal برای مهندسین و برخی دیگر از خدمات تخصصی تخصصی دیگر مناسب است و فقط 3٪ برتر متقاضیان را می پذیرد.

بازدید: https://www.toptal.com/

SimplyHired

SimplyHired ممکن است یک پرتال شغلی باشد ، اما همچنین شامل تعداد قابل توجهی از فرصت های آزاد برای کارمندان آزاد می باشد که می توانند از خانه کار کنند. منحصر به فرد ، شغل بیشتری را نسبت به ثبت نام در سكوی خود ارائه می دهد ، اما شغل ها را نیز از ده ها منبع دیگر جمع می كند..

SimplyHired برای بیشتر افراد متقاضی کار مناسب است اما لزوماً برای کارگران از راه دور تخصصی نیست. فرصت ها وجود دارد.

بازدید: https://www.simplyhired.com/

دسترسی نویسنده

اگر نویسنده یا متخصص محتوا هستید ، ممکن است به نویسنده دسترسی علاقه مند شوید. این بستر به ارتباط نویسندگان با شغل مناسب برای آنها کمک می کند و همچنین تطابق شغلی مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز در بر می گیرد. البته ، این مزایا بدون تعدادی از نتایج است.

در مرحله اول ، متقاضیان کار در Access Writer فقط از تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، ایرلند یا نیوزیلند تهیه می شوند. اگر این معیارها را رعایت کنید ، می بایست ارزیابی را از دسترسی نویسندگان انجام دهید. تیمی که بالاخره واجد شرایط شود.

بازدید: https://www.writeraccess.com/

نماد یاب

این سایت مخصوصاً برای طراحانی است که می خواهند روشی آسان برای به فروش رساندن کار خود داشته باشند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که با آنها ثبت نام کنید و مواردی را که می خواهید به بازار عرضه کنید بارگذاری کنید. از آنجا که Icon Finder یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین برای آیکون های آنلاین است ، برای طراحی های خود به بازار آماده دسترسی خواهید داشت.

با این حال ، گرفتن وجود دارد. Icon Finder هر آنچه کسب می کنید در سایت آنها 50-50 تقسیم می کند. این بدان معنی است که شما فقط نیمی از آنچه را که می خواهید محصولی بفروشید دریافت می کنید. با این وجود ، این راهی آسان و سریع برای به دست آوردن پول نقد بدون نیاز به پیدا کردن مشتری از خود شما است.

بازدید: https://www.iconfinder.com/

مشاغل ProBlogger

ProBlogger بیشتر یک وب سایت برای وبلاگ نویسان است تا یک سایت سکوی اختصاصی کار. با این وجود ، به لطف منابع اعضای آن ، شما به یک بخش شغلی اختصاصی در آنجا دسترسی پیدا می کنید.

بیشتر کارهای موجود در اینجا مربوط به تولید محتوا است ، چه به صورت نگارش متن یا ویرایش. نویسندگان جوانه زنی قطعاً باید به دلیل سهولت در دسترسی و همچنین منابع عظیم منابع پشتیبانی ، آن را بررسی کنند.

بازدید: https://problogger.com/jobs/

مرکز تولید

یافتن کار به عنوان ویرایشگر ویدیو می تواند دشوار باشد ، زیرا با وجود محبوبیت ، می تواند یک جنبه فوق العاده طاقچه از جنبه های مختلف باشد. خوشبختانه ما ProductHub داریم که مخصوص ویرایشگرهای ویدئویی و تولیدکنندگان است.

این بستر به شما امکان می دهد تا نه تنها برای شغل درخواست کنید بلکه کار خود را بارگذاری و به نمایش بگذارید تا مشتری بتواند شما را پیدا کند.

بازدید: https://www.productionhub.com/

قابل یادگیری

برای کسانی که مایل به ایجاد دوره های آموزشی و آموزش چیزها هستند ، Teachable یکی از بهترین راهها برای رفتن است. مانند یک وب سایت سازنده کار می کند و به شما امکان می دهد دوره هایی را روی سکوی خود ایجاد کنید و سپس میزبان این دوره باشید و به شما امکان می دهد آنرا به دانشجویانی که می خواهند یاد بگیرند بفروشید..

این در حالیست که به کاربران فرصت می دهد تا به سرعت و به راحتی شروع به کار کنند ، اما دارای اشکالاتی است. برای استفاده از خدمات باید هزینه اشتراک را بپردازید ، به علاوه Teachable هر فروش شما را انجام می دهد.

بازدید: https://teachable.com/

گروه های محلی فیس بوک

منبع دیگری که نباید از آن غافل شد و یا دست کم گرفت ، فیس بوک است زیرا صفحات یا گروه های زیادی را به کار اختصاص داده است. اگر یک طراح یا یک متخصص دیگر هستید ، در فیس بوک به جستجوی انجمن هایی بپردازید که افراد در خط کار شما جمع می شوند.

در بسیاری موارد ، ارائه دهندگان شغل این گروه ها را نیز پیدا می کنند تا فرصت هایی را ارائه دهند. همچنین برای خود اعضای گروه معمول است که فرصتهای شغلی را به طور کلی در جامعه به اشتراک بگذارند.

بازدید: https://www.facebook.com/

ابزاری که شما نیاز دارید / ممکن است برای کار از خانه استفاده کنید

از آنجا که موضوع اصلی در اینجا کار از راه دور است ، باید درک کنید که تجهیزات اساسی وجود دارد که لازم است در کنار خود باشید تا کارها را عملی کنید. از آنجا که در واقع ، شما یک سرویس ارائه می دهید ، همه این موارد باید از جیب خارج شوند.

برخی از نمونه ابزارهایی که ممکن است شما نیاز داشته باشید شامل موارد زیر است:

سیستم های کامپیوتری

برای بسیاری از نقش ها ، این به سادگی می تواند یک سیستم عمومی باشد که می توانید از آنها برای ایجاد اسناد ، ارسال و دریافت ارتباطات یا استفاده از ابزارهای مبتنی بر وب استفاده کنید. با این حال ، در برخی موارد ، ممکن است کمی اضافی احتیاج داشته باشید.

به عنوان مثال ، ویرایشگرهای ویدئویی یا طراحان گرافیک ممکن است به ماشینهای قدرتمندتری احتیاج داشته باشند ، زیرا ویرایش ویدیو بسیار گرسنه است.

سایر سخت افزارها

وب کم ، هدست با میکروفون ، مانیتور بزرگتر – ممکن است بسته به نقش شما به همه یا تمام این موارد نیاز باشد. به عنوان مثال ، شما به عنوان یک دستیار مجازی باید مکرراً با شما تماس برقرار کرده یا در غیر این صورت ارتباط برقرار کنید ، بنابراین سرمایه گذاری روی یک هدست محکم بسیار ارزشمند خواهد بود..

نرم افزار صورتحساب

برای کسانی که از طریق سیستم عامل هایی مانند Fiverr یا Toptal کار می کنند ، پرداخت و صورتحساب همه برای شما انجام می شود. اگر تصمیم دارید که با مشتریان خود کار کنید ، باید بتوانید آنها را برای کارهای انجام شده خود فاکتور بگیرید.

برای این کار ، می توانید از برگه های اکسل یا الگوهای فاکتور گرفته تا راه حل های حرفه ای تر مانند حسابداری مبتنی بر ابر و راه حل های صورتحساب ، از هر چیزی استفاده کنید. Zoho و Freshbooks نمونه های خوبی از این موارد هستند و می توانید ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید.

همچنین بررسی کنید: اتوبوس فاکتور ، عینک ، تولید کننده فاکتور.

ابزارهای همکاری

اگرچه کار کردن از خانه عمدتاً یک کار انفرادی است ، اما ممکن است فرصتی برای همکاری با دیگران به روشی پشتیبانی داشته باشید. اگر این وضعیت پیش آمد ، از برخی ابزارهایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد یکپارچه با هم کار کنید ، استفاده کنید.

نمونه های خوب از این موارد شامل Google Docs و برگه ها (موجود به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از آنها) است G مجموعه مجموعه ابزار), تیم های مایکروسافت, و Flowdock.

همچنین بررسی کنید: تقویم, ایده, تقویم Google

ابزارهای گرافیکی

طراحان گرافیک به برخی نرم افزارهایی احتیاج دارند که بسیار گران هستند اما اکنون خوشبختانه به عنوان اشتراک های مبتنی بر ابر و ابزارهای مبتنی بر مرورگر “فرمیوم” در دسترس هستند. ایده های خانگی درباره آنچه ممکن است لازم باشد شامل Adobe Cloud CC و شاید یک مخزن منبع مانند Bigstock باشد.

همچنین بررسی کنید: بوم, آماده سازی, طرح, طراح وابستگی

ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی / ایمیل

بسته به نوع کار شما از مشاغل خانگی که تصمیم دارید به آن بروید ، بسته می شود ، گاهی اوقات ممکن است شما به ابزارهای خاصی که مخصوص کارهای خاص هستند نیاز دارید. مثلا, HootSuite اجازه می دهد تا مدیران رسانه های اجتماعی به طور همزمان در چندین کانال کار کنند و حتی اجازه می دهند که پست ها نیز برنامه ریزی شوند.

همچنین بررسی کنید: TweetDeck, IFTTT, هرپست, دیدار با ادگار, حباب

ابزار نوشتن

برای نویسندگان ، Grammarly (بررسی من در اینجا) می تواند به شما در اصلاح یا برجسته کردن مناطقی که نیاز به تصحیح دارند در هنگام ایجاد متن در پرواز کمک کنید. دهها ابزار تخصصی تقریباً برای هر نیاز وجود دارد و بسیاری حتی برنامه های رایگان نیز در دسترس دارند.

همچنین بررسی کنید: برنامه همینگوی, بنویس یا بمیر

مدیریت گردش کار

قادر به هماهنگی کار و پروژه های مختلفی که در حال انجام هستید می تواند مشکل باشد. برای مراقبت از این موضوع ، پیشنهاد می کنم به سمت برخی از کارها یا نرم افزارهای مدیریت پروژه باشید.

امروزه ، اینها همچنین می توانند به عنوان سرویس های مبتنی بر Cloud مانند آسانا یا زاپیر. آنها نه تنها به شما در مدیریت کار کمک می کنند بلکه در صورت لزوم امکان برقراری ارتباط با مشتری و حتی همکاران را نیز فراهم می کنند.

همچنین بررسی کنید: ترلو, دوشنبه, خطای

امنیت

همانند رایانه شخصی ، ایمن نگه داشتن دستگاههای کاری خود یکی از مهمترین کارهایی است که شما باید انجام دهید. تصور کنید که ویروس باید کار شما را از بین ببرد یا اینکه هکر می تواند اطلاعات مشتری شما را از سیستم شما بدزدد.

همیشه یک نرم افزار امنیت اینترنت به روز شده مانند اجرا کنید نورتون 360. همچنین بهتر است اگر همیشه می توانید از a استفاده کنید سرویس شبکه خصوصی مجازی برای رمزگذاری تمام داده هایی که از دستگاه شما وارد یا خارج می شوند ، به خصوص اینکه از راه دور کار می کنید.

همچنین بررسی کنید: ExpressVPN, آنتی ویروس AVG, نرم افزارهای مخرب

کنفرانس نرم افزار

گذشته از هدست ، به نرم افزار ارتباطی قابل اعتماد برای کار از راه دور نیاز دارید. اینها بسته به نیاز شما متفاوت است ، از راه حل های ساده تماس تلفنی مانند Google Duo به برنامه های ارائه شده که دارای ویژگی هایی مانند موارد زیر می باشد TeamViewer یا وببکس.

همچنین بررسی کنید: بزرگنمایی, جیتسی, تیم های مایکروسافت

توجه داشته باشید: به یاد داشته باشید ، این لیست از موارد و برنامه ها فقط به عنوان یک راهنما عمل می کند. بسته به نقش و شرایط دقیقی که در آن پیدا می کنید ، نیازهای دقیق شما ممکن است بسیار متفاوت باشد.

آیا مشاغل خانگی برای شما مناسب است?

مزایای کار از خانه چیست؟?

مزایای کار از خانه - بدون ترافیک!

اول از همه, استقلال. خود انگیزه ، خود نظم و انضباط ، تمرکز و تمرکز. چهار مورد که شما می توانید پس از کار از خانه خود به دست آورید (و نه فقط کار کردن در لباس خواب خود در ساعت 8 صبح). این می تواند کششی برای یافتن منبع انگیزه شما باشد. یک نکته مهم سعی در ایجاد فضای کاری اختصاصی خود (نه تختخواب شما) است.

من “خانه شما” را ذکر کردم ، اما شما فضای کار می تواند کاملاً در هر نقطه باشد آیا می خواهید در کافه مورد علاقه خود در خیابان کار کنید؟ ممکن است آیا می خواهید از راحتی اتومبیل خود کار کنید؟ ممکن است هر جایی که احساس راحتی کنید و به شما امکان می دهد کار را انجام دهید می تواند فضای کاری شما باشد.

رفت و آمد هزینه می تواند به شدت کاهش یابد. تصور کنید که بدون نیاز به مسافرت در هر ساعت به هر روز به یک اداره ، چقدر می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. درعوض ، آن پس انداز را به وقت و هزینه بردارید و آنها را به همان اندازه در کار و خانواده خود سرمایه گذاری کنید.

برای افراد تعطیل کننده در خارج – بسیاری از مشاغل دورافتاده هستند قابل انعطاف برنامه ها (ما به زودی به این کار می پردازیم – ادامه خواندن!).

طرف های پایین کار از خانه

پیمانکاران یا کسانی که هستند واکنشی به جای فعال بودن می تواند کار کردن از خانه را به یک چالش تبدیل کند. عدم تمایز مشخص بین کار و اوقات فراغت مناسب برای افرادی است که بسیار با انگیزه هستند.

نداشتن رو در رو رابطه با همکاران می تواند سخت باشد. اگر دوست دارید در ساعات کاری خود را با افراد محاصره کنید ، کار کردن از خانه گاهی اوقات می تواند کمی تنهایی شود. اگر فردی هستید که در ارتباط بدنی شکوفا هستید ، کار کردن از خانه ممکن است منجر به عدم تعامل جسمی شود – که به طور بالقوه می تواند سلامت روان شما را در معرض خطر قرار دهد..

خود نظم و انضباط کلید اصلی کار در خانه (و کاملاً صریح و آشکار در هر کجا) است. داشتن مرزها و مسئولیت پذیری خود به ویژه در محیطی مانند خانه که تعداد بسیاری از آنها وجود دارد دشوار است حواس پرتی.

مدیریت خود را زمان و برنامه این امکان را برای شما فراهم می کند که کارآمد باشید. کسی نیست که شما را به صورت روزانه پاسخگو کند. هر زمان که دوست دارید می توانید بخوابید ، تعلل کنید ، کار کنید. به نظر می رسد عالی است ، اما اینطور نیست.

ما اغلب از ساختار منظم شکایت می کنیم که یک شغل 9-5 ما را در آن جا قرار می دهد ، اما به ما کمک می کند تا به یک برنامه بپیوندیم. با این حال ، ما یقین داریم که اگر تصمیم دارید برنامه خود را بکارید ، مطمئناً هدف خود را دنبال خواهید کرد.

جلوگیری از کلاهبرداری در محل کار

از آنجا که اکثر کار در مشاغل خانگی بصورت آنلاین انجام می شود ، باید از امکاناتی که ممکن است کلاهبرداری کنید یا در غیر این صورت با مشکل روبرو شوید ، آگاهی داشته باشید. کار با سیستم عامل های شغلی می تواند نوعی امنیت را فراهم کند ، زیرا این پلتفرم به عنوان یک واسطه عمل می کند و می تواند اطمینان حاصل کند که پرداخت برای کار انجام شده.

اگر بخواهید از طریق مجاری عمومی مانند Facebook یا انجمن ها درخواست شغل کنید ، محتاط باشید. مانند همه موارد آنلاین ، برخی از اقدامات احتیاطی مناسب مانند:

 • انجام برخی از بررسی های پیش زمینه برای کارفرمایان بالقوه.
 • جزئیات شخصی زیادی را ارائه نمی دهید.
 • درخواست سپرده برای کار.
 • همیشه مشخصات کار را به روشنی بیان کنید.

همیشه از کلاهبرداریها آگاه باشید – کارفرمایان معتبر هرگز به شما احتیاج ندارند که برای به دست آوردن شغل به آنها چیزی بپردازید!

بسته شدن

در طول این مقاله لیستی از کارهای احتمالی از فرصت های خانه و اینکه در آن می توان کارهای بالقوه را پیدا کرد ، بحث کرده ام. همیشه به یاد داشته باشید که کار کردن در خانه می تواند بسیار متفاوت از کار کردن با یک کار ثابت در یک محیط اداری باشد.

آگاه باشید که برای زنده ماندن شما به چیزی بیش از مهارتهای اصلی کار خود احتیاج دارید – در واقع با تمام آنچه که دلالت دارد ، تجارت خود را اداره می کنید. بعضی ماه ها ممکن است شما یک قتل را از نظر مالی مرتکب شوید ، در حالی که در برخی دیگر این اقدامات ممکن است لاغر باشد.

یاد بگیرید که برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشید و با تجربه به دست بیاورید ممکن است متوجه شوید که با گذشت زمان کسب و کار آنلاین بسیار موفق خود را ایجاد کرده اید.

* ترجمه: شناسه EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map