وردپرس چقدر از اینترنت است

اگر مدت زمان معقولی را در اینترنت گذرانده اید (که اگر می خوانید ، پس هستید. فقط اعتراف کنید) ، من 99.99٪ مطمئن هستم که شما از وردپرس اطلاع دارید یا شنیده اید. در واقع ، اگر شما به وب سایتی نرسیده اید که از طریق وردپرس نیرو پیدا نکرده باشد ، بیشتر شوکه خواهم شد..


با توجه به محبوبیت وردپرس به عنوان CMS (سیستم مدیریت محتوا) ، جای تعجب نیست که آنها می توانند یک مجموعه کامل از داده ها و داده های کاملاً شگفت انگیز را جمع کنند..

بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم که اینترنت را پاک کنیم و برخی از آمارهای سایت وردپرس و سایر آمارهای جالب استفاده وردپرس را در این لیست بزرگ گردآوری کنیم. به علاوه ، اگر شما یک سازنده محتوا باشید ، حتی می توانید از برخی از این داده ها برای ایجاد اینفوگرافیک ، مقاله یا هر محتوای جالب دیگر استفاده کنید

بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید وارد آمار وردپرس شویم!

Contents

وردپرس چقدر از اینترنت است?

1. WordPress 34٪ از اینترنت را در اختیار دارد

اینترنت فضای گسترده ای است. میلیون ها وب سایت بر میلیون ها وب سایت وجود دارد – خواه آن وبلاگ کسب و کار یا وب سایت رزومه شخصی ، که در حال حاضر برای بازدید شما در دسترس است و حدود یک چهارم (یا 34.5٪ دقیق باشد) اینها توسط WordPress ساخته و ساخته شده اند. این اساساً بدان معنی است که از هر 4 وب سایت 1 وب سایت قرار است یک وردپرس باشد ، که نشان می دهد میزان وردپرس چقدر از اینترنت است.!

آمار استفاده وردپرس و محبوبیت

2. وب سایتهای WordPress با 3.2٪ افزایش یافت

جای تعجب آور است که وردپرس از 31.9٪ اینترنت استفاده می کند ، اما چیزی که حیرت انگیز تر است این است که به دلیل افزایش استفاده در حدود 3.2٪. با توجه به اینکه رقابت CMS در حال حاضر چقدر دشوار است ، شگفت آور است که وردپرس هنوز قادر است و به شما نشان می دهد که تا به امروز چند نفر از WordPress استفاده می کنند.

3. WordPress 59.3٪ از اشتراک سیستم مدیریت محتوا را در اختیار دارد

برای ادامه برجسته سازی تسلط WordPress در صنعت CMS ، این آمار وردپرس نشان می دهد که در حال حاضر ، وردپرس در حال نگه داشتن 59.3٪ سهم سیستم مدیریت محتوا این شکاف بزرگی نسبت به سایر سیستم عامل های CMS دیگر است!

4. WordPress توسط وب سایت های Big Name استفاده می شود

وردپرس به عنوان یک سیستم عامل CMS بسیار قدرتمند است و قادر به ایجاد و اداره انواع وب سایت ها است. هنوز هم تعجب می کند که چند وب سایت از وردپرس به عنوان CMS انتخابی خود و برخی از آن سایت های بزرگ استفاده می کنند کوارتز, Techcrunch(!) ، اتاق خبر فیس بوک ، بی بی سی آمریکا ، مشارکت و سایر موارد.

VentureBeat یکی از وب سایت های بسیاری است که توسط وردپرس تغذیه می شود. اعتبار: VentureBeat.com.

5.WordPress.com دارای رتبه 60 وب سایت جهانی الکسا است

الکسا ، ابزار تجزیه و تحلیل توسط آمازون ، بر ترافیک جهانی وب سایت ها در سراسر کشور نظارت می کند. WordPress.com تنها شرکت CMS است که موفق به کسب رتبه در می شود 60 تحت رتبه بندی وب سایت جهانی الکسا.

6. WordPress بارها بارگیری شده است

ما می دانیم که وردپرس از بدو تأسیس تاکنون وب سایت های زیادی را ایجاد کرده است ، اما جالب است که ببینید چند نفر از مردم از وردپرس به عنوان یک پلتفرم استفاده می کنند و آنها را بارگیری می کنند. در حال حاضر ، این تعداد در 157،563،262 بارگیری حیرت انگیز قرار دارد و در حال ثبت است هنوز حساب می کند!

7. WordPress بیش از 70 میلیون ارسال و 50 میلیون نظر در هر ماه تولید می کند

تعداد دیوانه کننده ای که باید در مورد آن فکر کنید مقدار محتوا / نظرات است که هر ماه در وردپرس تولید می شود. این وردپرس آمار سایت نشان می دهد که هر ماه 70.5 میلیون پست جدید و 52.1 میلیون نظر جدید وجود دارد. این به معنای واقعی کلمه به 27 پست جدید و 198 اظهار نظر جدید در هر ثانیه می رسد!

بیشترین تعداد ارسال در وردپرس بیش از 70،000،000 بود. اعتبار: WordPress.com

8. WordPress با قیمت 100 برای Google Trends

برای اینکه بتوانید از چقدر محبوب وردپرس با رقبای خود مقایسه کنید ، آنها تنها پلتفرم CMS بودند که موفق به دستیابی به 100 (اوج محبوبیت) در Google Trends. سیستم عامل های دیگر مانند دروپال ، بلاگر و شیرپوینت به سختی حتی موفق به رسیدن به 50 شدند.

9. وردپرس بیش از 2 میلیارد بار جستجو کرده است (!)

برای ادامه در آمار موتور جستجو و آمار وردپرس ، کلید واژه “WordPress” همچنان یک اصطلاح رایج است که افراد برای جستجو از آن استفاده می کنند. KWFinder نشان می دهد که هر ماه ، کلمه کلیدی “WordPress” هر ماه 2،739،999 بار جستجو می شود.

کلید واژه “WordPress” بیش از 2 میلیارد بار جستجو شده است. اعتبار: KWFinder.

پیشینه شرکت وردپرس

10. WordPress فقط حدود 700 کارمند دارد

با وجود شرکت بزرگی که حدود یک چهارم اینترنت را در اختیار دارد ، تعداد کارمندانی که WordPress در صدر آنها قرار گرفته است تقریباً وجود دارند. 798 نفر فقط. این به طور قابل توجهی کوچکتر از بسیاری از شرکت های فنی دیگر است.

11. آنها 721 برابر کوچکتر از آمازون هستند

می دانیم که مقایسه آمازون با وردپرس مانند مقایسه سیب با پرتقال است ، اما واقعیت این است که هر دو شرکت فناوری هستند. و با وجود اینکه 721 برابر کوچکتر از آمازون است ، وردپرس هنوز هم می تواند بکشد 149 میلیون بازدید کنندگان بی نظیر ماهانه (ایالات متحده) در مقایسه با 199 میلیون آمازون.

آمار استفاده از WordPress: افزونه ها و مضامین

12. بیش از 50،000 افزونه وردپرس در دسترس است

افزونه ها ابزاری عالی برای کمک به صاحبان وب سایت هستند تا بدون نیاز به برنامه نویسی ، ویژگی ها و کارکردهای اضافی را اضافه کنند. وقتی صحبت از افزونه ها می شود ، وردپرس همچنان همانطور که ارائه می دهد پادشاه است 56،201 افزونه در کتابخانه خود ، که به راحتی همه رقبای دیگر کوتوله می کند.

13. سه تا از مضامین وردپرس در بیش از 30،000 محبوب ترین وب سایت ها استفاده می شود

Genesis Framework ، Divi و Avada محبوب ترین تم های WordPress هستند و هرکدام به ترتیب بیش از 15 هزار و 839 وب سایت ، 10397 وب سایت و 7308 وب سایت مورد استفاده قرار گرفته اند. این تعداد کل است 3.35٪ از 1 میلیون سایت برتر با استفاده از همین مضامین!

Avada ، Genesis Framework و Divi سه مورد استفاده از تم های وردپرس هستند. اعتبار: BuiltWith.

14. Akismet گرفتار 4000000000000 Spam نظرات به WordPress

با توجه به محبوبیت وردپرس و چند وب سایت از وردپرس استفاده می کند ، فقط زمان لازم است قبل از اینکه یک وبلاگ یا یک وب سایت نظر خود را درباره هرزنامه ارسال کنند و آیا شما آن را نمی دانید ، آکیسمت آن را نشان داد 400 میلیارد اسپم نظرات در وردپرس گرفتار شده اند. این مانند میلیون نظر هرزنامه هر چند دقیقه است! آمار وردپرس خود بازخورد زیادی را دریافت کرده است توییتر همچنین.

15. Yoast SEO 130 میلیون بار بارگیری شده است

با وجود کتابخانه عظیمی از افزونه هایی که وردپرس ارائه می دهد ، تعداد معدودی از این موارد ضروری است. این افزونه Yoast SEO است ، ابزاری است که می توانید برای بهینه سازی موتور جستجو از آن استفاده کنید. در حال حاضر ، SEO Yoast دارای یک دانلود تعداد 130،801،289.

16. Akismet با 117 میلیون بار بارگیری دومین افزونه محبوب است

ما قبلاً کمی درباره Akismet صحبت کرده ایم و چگونه آنها موفق شده اند بیش از 400 میلیارد نظر درباره اسپم را بدست آورند. خوب ، شما می توانید دومین افزونه محبوب به آن لیست باشید زیرا در حال حاضر 118،069،141 دارند بارگیری در وردپرس.

17. افزونه های محبوب WordPress هر کدام بیش از 5 میلیون نصب فعال دارند

وردپرس برخی از بهترین افزونه های موجود در بازار را ارائه می دهد. افزونه هایی مانند Contact Form 7 ، Yoast SEO ، Akismet ، Jetpack و موارد دیگر افزونه های برتر وردپرس برخی از بزرگترین پایگاههای نصب فعال با حدود 5 میلیون نفر بر اساس آمار استفاده از WordPress به خود میبالند.

18. محبوب ترین قالب WordPress فروخته شده بیش از 450،000 کپی

Avada ، موضوع وردپرس از Themeforest ، یکی از محبوب ترین تم های پرداخت شده روی سیستم عامل است. با قیمت 60 دلار ، این موضوع موفق به فروش بیشتر شد 450،000 نسخه که بیش از 27،000،000 دلار فروش و شمارش ایجاد کرده است.

Avada با بیش از 450،000 نسخه پرفروش ترین موضوع در وردپرس است. اعتبار: ThemeForest.

آمار تجارت الکترونیک وردپرس

19. WooCommerce دارای 28٪ فروشگاه های آنلاین با بیش از 50 میلیون بار در دسترس است

وقتی به وردپرس فکر می کنید ، احتمالاً به وبلاگ ها فکر می کنید. با این حال ، وردپرس چنین پلتفرمی انعطاف پذیر است ، حتی می توانید با استفاده از افزونه ها یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید. WooCommerce یکی از این افزونه هاست و در حال حاضر آنها 28٪ فروشگاه های آنلاین در وردپرس را با 51،563،803 برق تغذیه می کنند بارگیری.

20. WooCommerce در حال حاضر محبوب ترین فناوری تجارت الکترونیک در وردپرس است

صحبت از WooCommerce ، آیا می دانید که WooCommerce همچنین یکی از محبوب ترین فناوری تجارت الکترونیک امروزه است؟ از میان 1 میلیون سایت تجارت الکترونیک ، WooCommerce با قدرت در صدر قرار دارد بیش از 20،000 از 1 میلیون وب سایت برتر امروز.

WooCommerce در حال حاضر محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در وردپرس است. اعتبار: WooCommerce.com

چند وب سایت از وردپرس استفاده می کنند?

21. بیش از 300،000 وب سایت 1 میلیون برتر از وردپرس استفاده می کنند

وردپرس بدون شک یک بستر محبوب برای بسیاری از وب سایت ها است. بر اساس این اعداد توسط BuiltWith, 310،599 از 1 میلیون وب سایت برتر که در حال حاضر از WordPress به عنوان پلتفرم اصلی CMS استفاده می کنند. اگر آمار وردپرس را در 100000 وب سایت برتر تقسیم کنید ، هنوز هم وردپرس وجود دارد قدرت 33،283 از آنها حتی به 10،000 وب سایت پایین بروید و حداقل 3838 از آنها از وردپرس استفاده می کنند. این نشان می دهد که چند وب سایت از وردپرس استفاده می کنند.

22. در کل اینترنت ، بیش از 20 میلیارد دلار از وردپرس استفاده می کند

وقتی به کل اینترنت نگاه می کنید ، وردپرس به وضوح بیشترین سهم را در اختیار دارد ، زیرا در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد 26،938،805 وب سایت. این اساساً بیش از 50 درصد اینترنت را شامل می شود!

وردپرس بیشترین توزیع را در 55٪ از اینترنت دارد. اعتبار: BuiltWith.

23. بیش از 50،000 نفر اعلامیه DMCA Takedown را دریافت کرده اند

با توجه به اینکه چند وب سایت از WordPress استفاده می کنند ، تعداد معدودی از این موارد که توافقنامه مالکیت معنوی شرکت را نقض می کنند ، ناچیز هستند. حداقل از ژانویه 2014 ، حداقل 53،718 برداشت اطلاعیه هایی توسط WordPress صادر شده است که برخی از مطالب منتشر شده در 39٪ وب سایت ها حذف شده است.

امنیتی و آسیب پذیری WordPress

24. 83٪ از 34371 وب سایت آلوده در سال 2017 از WordPress استفاده می کند

از آنجا که وردپرس پرکاربردترین سیستم عامل CMS در اینترنت است ، باعث می شود که آنها بیشتر در معرض حمله و آلوده شدن هکرها و ویروس ها قرار بگیرند.. گزارش سوچوری نشان می دهد که از 34271 وب سایت آلوده ، 83٪ آنها از وردپرس استفاده می کنند.

آسیب پذیری های موجود در هسته وردپرس در سال 2019 با کشف این واقعیت آشکار شد بدافزار تزریق می شد توسط کفگیرها. همین بدافزار همچنین کاربران Magento را تحت تأثیر قرار داده و به هکرها اجازه داده است تا اطلاعات کارت اعتباری را از سیستم های آسیب دیده سرقت کنند. ما به همه توصیه می کنیم سایت های خود را مرتبا اسکن کنید برای بدافزار مانند این.

38٪ وب سایتهای آلوده از کاربران وردپرس تهیه شده اند. اعتبار: سوچوری.

39.3٪ از سایتهای وردپرس هک شده به دلیل نصب های قدیمی

WordPress یک تن از امنیت ارائه می دهد و آنها به طور مداوم پلتفرم خود را به روز می کنند تا از اینکه کاربران در برابر تهدیدات احتمالی محافظت می شوند ، اطمینان حاصل کنند. با این حال, 39.3٪ از سایت های وردپرس که هک شده اند به دلیل نصب های قدیمی این سیستم عامل هستند. بنابراین ، همیشه بخاطر داشته باشید که در صورت ایمن بودن ، نصب خود را به روز کنید!

یک پلتفرم منسوخ دلیل مهمی برای هک شدن وردپرس بود. اعتبار: سوچوری.

26. در حال حاضر 11،632 آسیب پذیری در وردپرس وجود دارد

WPScan گزارشی از آسیب پذیری هایی که وردپرس به عنوان یک سیستم عامل CMS رنج می برد ، انجام داد. بیرون از 11.632 آسیب پذیری, 2944 نمونه منحصر به فرد هستند و نوع آسیب پذیری در نوع آسیب پذیری 74.27٪ به دلیل نسخه های قدیمی ، 22.69٪ به دلیل پلاگین ها و 3.04٪ به دلیل تم.

سه آسیب پذیری اصلی که وردپرس از آن رنج می برد مربوط به سیستم عامل ، افزونه ها و مضامین است. اعتبار: wpvuldb.com.

27. 40.9٪ از آسیب پذیری های WordPress از طریق برنامه نویسی درون سایت (XSS) هستند

برنامه نویسی cross-site (XSS) نوعی آسیب پذیری امنیتی رایانه است که معمولاً در برنامه های وب یافت می شود. تحقیق توسط KeyCDN نشان می دهد که 40.9٪ از آسیب پذیری آنها از XSS مانند SQLI ، آپلود ، CSRF ، RCE ، FPD و غیره ناشی می شود..

28. 36.28٪ سایتهای وردپرس از HTTPS استفاده می کنند

Google اخیراً با توجه به رتبه بندی آنها ، امنیت وب سایت را در نظر گرفته است. به همین دلیل ، 36.28٪ وب سایتهای وردپرس استفاده از HTTPS را شروع کرده اند ، که یک 14٪ افزایش می یابد در مقایسه با سال گذشته.

آمار شغل وردپرس

29. توسعه دهندگان WordPress می توانند هر ساعت بین 10 تا 300 دلار در هر ساعت داشته باشند

وردپرس برای توسعه دهنده وب و رمزگذارانی که با این سیستم آشنا هستند ، تعداد شغلی جدید ایجاد کرده است. این توسعه دهندگان WordPress معمولاً بین جایی ایجاد می کنند 10 تا 300 دلار در هر ساعت بر اساس آمار از UpWork.

30. نرخ کلی برای توسعه دهنده وردپرس 10 – 30 دلار در هر ساعت است

استخدام یک توسعه دهنده وردپرس در بیشتر موارد نسبتاً مقرون به صرفه است. بر اساس UpWork, وب سایت فریلنس ، نرخ کلی برای استخدام یک توسعه دهنده وردپرس برای کار در وب سایت شما تقریباً بین 10 تا 30 دلار در ساعت است.

31. متوسط ​​حقوق برای مشاغل وردپرس 66،775 دلار است

اگر به فکر کار کردن برای وردپرس هستید ، می توانید انتظار داشته باشید که حقوق خوبی داشته باشید. Simply Hired میانگین حقوق برای مشاغل در WordPress را بررسی کرده و آن را کاهش داده است حدود 66،775 دلار.

یک کارفرمای وردپرس تقریباً 60،000 دلار در سال درآمد خواهد داشت. اعتبار: SimplyHired.

32. در مجموع 344،750 شغل مرتبط با وردپرس وجود دارد

Freelancer.com وب سایتی است که می توانید مترجمان را برای کار روی پروژه ها / تکالیف یک طرفه استخدام کنید. وقتی مشاغل مرتبط با WordPress را جستجو می کنید ، می بینید که حدوداً وجود داشته است 344،750 شغل ارسال شده (هر دو باز و بسته) در وب سایت.

33. WordPress حدود 151 سال در سال هزینه دارد

مطابق با ماشین حساب هزینه پروژه هاب را باز کنید, وردپرس بیش از 151 سال شخص تخمین زده است. این مبنای 560،648 ردیف کد است که برای تأمین اعتبار پروژه ای با این اندازه ، بیش از 8.2 میلیون دلار تخمین زده شده است..

نصب وردپرس

34. وردپرس فقط 5 دقیقه طول می کشد تا نصب شود

وردپرس به دلیل داشتن بستری ساده و آسان برای استفاده شناخته شده است. ظاهراً استفاده از وردپرس بسیار شهودی است ، حتی می توانید کل سیستم عامل را در آن نصب کنید فقط 5 دقیقه! مطمئناً آن را به یکی از سریعتر نصب تبدیل می کند.

35. وردپرس فقط 3 میزبان وب را توصیه می کند

اگر می خواهید از وردپرس استفاده کنید ، می توانید از هر ارائه دهنده میزبان وب استفاده کنید ، با این وجود فقط وجود دارد 3 میزبان وب وردپرس در وب سایت رسمی خود توصیه می کند. این 3 نفر Bluehost ، Dreamhost و SiteGround هستند.

این سایتی که می خوانید توسط WordPress.org تهیه شده و در SiteGround میزبانی شده است. از طرف دیگر ، BlueHost یکی از ارزانترین راه حل های میزبانی وردپرس در بازار است.

36. افزونه وردپرس JetPack بیش از 93 میلیون بار بارگیری دارد

افزونه JetPack توسط وردپرس ابزاری محبوب برای انجام انواع کارها از جمله بینش ترافیک ، ادغام رسانه های اجتماعی ، پشتیبان گیری و امنیت است. این یکی از محبوب ترین افزونه رایگان وردپرس با بیش از 93 میلیون نفر است بارگیری تا حالا.

37. افزونه وردپرس JetPack بیش از 20 میلیارد بازدید از صفحه ثبت کرده است

وردپرس تعداد بازدیدهای صفحه ای را که در وبلاگ هایی که در سایتشان میزبانی شده اند و از افزونه Jetpack جمع شده بودند ، ضبط کرد. بالاترین شماره بازدید صفحه؟ 24،567،344،460 برگشت در مه 2017.

JetPack و WordPress موفق به ثبت بیش از 20 میلیارد بازدید در سیستم عامل خود شدند. اعتبار: وردپرس.

زبانها و ترجمه های WordPress

38. وردپرس دارای بیش از 180 ترجمه رسمی است

از آنجا که وردپرس مخاطبان بین المللی دارد ، لازم است به تعدادی زبان مختلف ترجمه شود. تاکنون وجود داشته است بیش از 180 ترجمه رسمی وردپرس با 48 محلی 100٪ ترجمه شده و 25 محلی با بیش از 95٪ ترجمه شده است.

39. بیش از 120 زبان در وردپرس استفاده می شود

وردپرس یک بستر جهانی است ، به این معنی که آنها باید با مخاطبان بین المللی که زبان های مختلف را می خوانند و صحبت می کنند ، تهیه کنند. از امروز ، WordPress در پشتیبانی می شود بیش از 120 زبان بیشترین استفاده را از انگلیسی در 71٪ و به ترتیب اسپانیایی و اندونزیایی 4.7٪ و 2.4٪ داشتند.

انجمن وردپرس

40. در 71 شهر در سراسر جهان 898 پیام کوتاه وجود دارد

WordCamp یک کارگاه / کنفرانس وردپرس است که به موضوعات و مباحث مربوط به وردپرس می پردازد. در حال حاضر ، وجود دارد 898 WordCamps در بیش از 71 شهر در سراسر جهان ، جلساتی مانند تکنیک های پیشرفته وردپرس ، افزونه های مبتدی و موارد دیگر برگزار می شود.

WordCamp بیش از 800 اردوگاه وردپرس در سراسر جهان برگزار کرده است. اعتبار: WordCamp.

41. اولین WordCamp در سال 2006 آغاز شد

مت مولنویگ سازماندهی کرد اولین WordCamp در سال 2006 در سانفرانسیسکو. در آن زمان ، این رویداد بسیار کوچکتر بود و فقط به مدت 1 روز اجرا شد. آنها علی رغم اینکه یک رویداد کوچک برای کاربران و توسعه دهندگان بودند ، حدود 500 هزار نفر در این کنفرانس حضور داشتند.

42. وردپرس مسئولیت 21 محصول محبوب است

در حالی که وردپرس بیشتر به دلیل داشتن سیستم عامل CMS شناخته شده است ، آنها نیز مسئولیت این امر را بر عهده دارند 21 محصول / خدمات محبوب که بصورت آنلاین در دسترس هستند. برخی از آنها شامل Gravatar ، PollDaddy ، WooCommerce ، Akismet و موارد دیگر هستند.

43. وردپرس در سال 2017 حدود 4.3 میلیون دلار درآمد داشته است

WordPress با منابع مالی آنها و در A کاملاً شفاف است گزارش سال 2017, این نشان داد که این شرکت 4.3 میلیون دلار درآمد داشته است. این گزارش درآمد وردپرس را از دو جریان مختلف ، بنیاد وردپرس و پشتیبانی انجمن وردپرس ، PBC نشان می دهد.

44. WordPress در سال 2018 برنامه جدیدی را راه اندازی می کند

WordPress به تازگی اعلام کرده است که آنها برنامه جدیدی به نام را راه اندازی می کنند جزر و مد, مدتی در سال 2018. از این برنامه برای انجام یک سری تست های خودکار استفاده می شود که در برابر موضوع و افزونه ها اجرا می شوند.

بسته بندی کردن

WordPress یک CMS شگفت انگیز است و با گذشت سال ها ، آنها به نقاط عطف و موفقیت های بیشماری دست یافته اند که همچنان به وجد می آورد. امیدواریم که تمام آماری که ارائه کردیم وردپرس را با در نظر گرفتن شما متفاوت نشان می دهد و آنها به میلیونها کاربر کمک کرده اند تا سفر وب سایت خود را شروع کنند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map