کسب و کار خود را رشد دهید: برای گسترش تجارت آنلاین خود باید انجام دهید

غالباً در نحوه مشاهده افراد وب سایت ها و مشاغل قطع ارتباط وجود دارد. یکی از گرایشی که من متوجه شده ام این است که با وب سایت فقط به عنوان یکی از مؤلفه های جداشده یک تجارت رفتار کنید ، در حالی که در واقع این خیلی بیشتر است.


حداقل یک وب سایت باید به عنوان یک پسوند کسب و کار شما عمل کند و به شما کمک کند تا به مشتری خود دسترسی پیدا کنید که برای اکثر فروشگاه های کالایی قابل دسترسی نیست. اگر وب سایت را به خوبی مدیریت کنید ، این پتانسیل را دارد که نه تنها فروشگاه فیزیکی خود را به عنوان یک منبع درآمد بدست آورید بلکه ضمن انجام این کار ، هزینه کلی خود را نیز کاهش دهید..

نزدیک شدن به کل وب سایت به عنوان یک نهاد تجاری به تنهایی یک روش خوب برای حرکت در جهت درست است. امروز ، من می خواهم یک توضیح مختصر در مورد چگونگی عملکرد رویکرد و کارهایی که باید برای انجام این کار انجام دهید به شما ارائه دهم..

Contents

1. دامنه خود را بدست آورید

قرار دادن وب سایت خود در یک دامنه رایگان بدترین تصمیمی است که می توانید تاکنون بگیرید. برای توییت کلیک کنید

قرار دادن وب سایت خود در یک دامنه رایگان – مانند mysaloon.wix.com ، بدترین تصمیمی است که می توانید تا کنون بگیرید. افرادی که وب سایتهای تجاری را در یک دامنه رایگان اداره می کنند ، در کتاب من به این دسته ها تعلق دارند:

 • تازه کار ، یا
 • یک ارزانقیمت ، یا
 • کلاهبرداری که شبانه با پرواز پرواز می کند ، یا
 • ترکیبی از هر سه مورد فوق.

… که من فکر می کنم سه بار قبل از خرید هر چیزی از آنها.

نام دامنه ارزان است. دامنه .com یا .net سالانه 10 تا 20 دلار هزینه دارد. دامنه های رایگان برای پروژه های مدرسه ، سازمان های غیرانتفاعی و سرگرمی ها است. اگر مشاغل خود را بصورت آنلاین گسترش می دهید ، اطمینان حاصل کنید که تمام کارهای قانونی را انجام می دهید – به یک ثبت دامنه (به عنوان مثال NameCheap) بروید و یک دامنه خریداری کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد.

قیمت دامنه در NameCheap (صفحه نمایش گرفته شده در آوریل 2019).

2. میزبان وب سایت خود در یک هاست قابل اعتماد وب

داشتن نام دامنه خود نیمی از معادله است. نیمه دیگر میزبانی از میزبان وب قابل اعتماد است.

وب سایت شما باید 24 × 7 در دسترس باشد تا بازدید کنندگان شما هر وقت بخواهند به شما برسند. برای کسانی که تازه کار را شروع می کنند ، میزبان وب را انتخاب کنید که حداقل 99.9٪ ضمانت به موقع و عملکرد خوب را ارائه دهد. برای کسانی که قبلاً در یک وب سایت موجود مشغول به کار هستند, مرتباً وب سایت خود را رصد کنید. با ارائه دهندگان میزبانی که اغلب پایین می روند تحمل نکنید. سر و صدای زیادی را برای پشتیبانی ایجاد کنید تا آنها شما را به یک سرور پایدار منتقل کنند یا در صورت لزوم به یک شرکت میزبان دیگر تغییر دهند.

اگر به دنبال یک هاست معتبر وب هستید ، در اینجا لیستی از هاستینگ تجاری که به شما توصیه می کنم آورده شده است.

برای این سایت که می خوانید (BuildThis.io) – من آن را در SiteGround میزبانی می کنم. زمان تمام شدن آنها به عنوان یک سنگ ثابت بوده است. این وب سایت که هم اکنون می خوانید ، در SiteGround میزبانی شده است و من سالهای گذشته از نزدیک آن را نظارت کردم. در اینجا یکی از عکسهای ضبط شده در زمان ساخت BuildThis.io در گذشته وجود دارد.

عکس صفحه 15 ژوئیه 2019 – 100٪ به روز رسانی برای 7 روز گذشته. در بررسی من درباره SiteGround بیشتر بدانید.

3. پیاده سازی HTTPS

چگونه SSL کار می کند.

اتصال HTTPS داده هایی را که بین رایانه کاربر و وب سایت شما منتقل شده است رمزگذاری می کند. این از داده های حساس کاربران (مانند شماره کارت های اعتباری و اعتبار ورود به سیستم) محافظت می کند و به کاربران احساس امنیت می دهد (Google Chrome اکنون وب سایت های بدون HTTPS را “امن” نداند.).

برای اجرای HTTPS ، به گواهینامه SSL نیاز دارید.

یک گواهینامه SSL مشترک رایگان است و معمولاً توسط بیشتر شرکتهای میزبان ارائه می شود. از طرف دیگر می توانید SSL رایگان را از Let’s Encrypt دریافت کرده و به صورت دستی آن را در وب سایت خود نصب کنید. برای بیشتر مشاغل کوچک ، یک SSL مشترک رایگان کافی است

معمولاً هنگام پرداخت هزینه های کاربر در وب سایت خود ، گواهی SSL اختصاصی توصیه می شود. سه نوع گواهینامه SSL اختصاصی وجود دارد – دامنه معتبر (DV) ، سازمان معتبر (OV) ، و Extended Validated (EV). DV ، اساسی ترین گواهینامه SSL ، حدود 20 دلار – 30 دلار در سال هزینه دارد. در حالی که حداقل هزینه های OV و EV به ترتیب در حدود 60 دلار در سال و 150 دلار در سال است.

با وجود انواع اعتبارسنجی ، همه گواهینامه ها دارای سطوح رمزگذاری یکسان هستند. تنها تفاوت اطمینان در مورد هویت مشاغل موجود در پشت وب سایت است.

 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SSL و اجرای آن ، راهنمای SSL ما را در اینجا بخوانید.
 • برای خرید یک گواهی SSL اختصاصی ، به SSLL مراجعه کنید.

4- سرعت وب سایت خود را بهینه کنید

تاخیر یک ثانیه در بارگذاری صفحه می تواند باعث از دست رفتن 7٪ در تبدیل مشتری شود.

سرعت وب سایت شما یک بخش جدایی ناپذیر برای یک وب سایت است که فراتر از بارگذاری سریع است. به عنوان مثال ، گوگل ، وب سایت هایی را که به سرعت بارگیری می شود بالاتر از آنهایی که نمی کنند قرار می دهد. و رتبه بالا در گوگل مطمئناً به وب سایت شما کمک می کند تا از ترافیک بیشتر و فروش بیشتر استفاده کند.

علاوه بر این ، تحقیقات نشان داده اند که 40٪ از افراد در صورت بارگذاری بیش از 3 ثانیه ، وب سایت شما را رها می کنند. تصور کنید 40٪ از مشاغل خود را از دست می دهید فقط به این دلیل که شما سرعت سایت خود را بهینه نکرده اید. این فروش بالقوه زیادی در تخلیه است!

بدون اینکه بیش از حد به جزئیات فنی بروید ، در زیر مواردی وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود انجام دهید.

نکات بیشتر بهینه سازی وب سایت در اینجا.

در سطح سرور

در سطح وب سایت

 • وب سایت خود را ذخیره کنید
 • سربرگهای منقضی شده را برای استفاده در حافظه پنهان مرورگر اضافه کنید
 • از استفاده از تصاویر با اندازه بزرگ خودداری کنید
 • تصاویر خود را فشرده کنید
 • وب سایت خود را بر روی PHP7 بسازید
 • استفاده از شتاب دهنده PHP
 • مانع از داغ شدن دیگران در تصاویر خود شوید
 • تمام پیوندهای خراب شده را در وب سایت خود برطرف کنید
 • پرونده های Javascript و CSS را به حداقل برسانید

نکته – از Google PageSpeed ​​Insights برای تجزیه و تحلیل سرعت صفحه وب خود و پیشنهادات بهینه سازی مفید استفاده کنید.

5- ردیابی وب سایت را اضافه کنید و اهداف وب سایت را تعیین کنید

کسب و کار شما اهداف خود را برای بهبود و پیشرفت پیش می برد.

همین امر در مورد اهداف وب سایت شما نیز صدق می کند.

وقتی می خواهید پیگیری پیشرفت و بهبود عملکرد وب سایت Busins ​​خود را انجام دهید ، اطلاعات مهم است. با داشتن اطلاعات صحیح ، می توانید وب سایت خود را متناسب با رفتار و نیازهای کاربر تنظیم کنید.
اینجاست که ابزارهای تحلیلی وب مانند Google Analytics (GA) در دسترس هستند. GA رایگان ، بسیار قدرتمند ، و بیش از 40٪ از کل وب سایتهای شناخته شده در سراسر جهان استفاده می شود. برای نصب GA و شروع به ردیابی داده های وب سایت خود, این سند Google را بخوانید.

مثال – تصویر Google Analytics.

برای رمزگشایی حجم عظیمی از داده هایی که Google Analytics ارائه می دهد ، توصیه می کنم شروع ساده و تمرکز روی این چهار معیار اصلی را انجام دهید:

 1. جلسات / کاربران کسب شده: پیگیری تعداد جلسه / کاربرانی که سایت شما دریافت می کند یکی از راه های اندازه گیری رشد است. در حالت ایده آل ، می خواهید با رشد سایت خود ، جلسات بیشتری کسب کنید.
 2. کانال های مراجعه به سایت / مراجعه به سایت: درک کنید که ترافیک شما به کجا می رسد و تلاش های خود را بر روی سیستم عامل های مهم متمرکز کنید.
 3. نرخ گزاف گویی: این به سنجش محتوای شما یا کیفیت ترافیک کمک می کند و به شما می گوید آیا شما محتوای مناسب را ارائه می دهید یا مخاطبان اشتباهی را هدف قرار داده اید.
 4. میانگین زمان در صفحه: دانستن مدت بازدید کننده از سایت شما می تواند به شما در یافتن راه هایی برای بهبود چسبندگی سایت کمک کند.

با توجه به این داده ها ، می توانید شروع به کاوش و تعیین اهداف خاص کنید که به رشد و پیشرفت کار شما کمک می کند. برخی از نمونه های اهداف وب سایت که می توانید تعیین کنید عبارتند از:

 • افزایش جلسات / کاربران به دست آمده 25٪
 • متوسط ​​زمان در صفحه را 5٪ افزایش دهید
 • 20٪ بازدیدها از کانالهای خاص ترافیکی را افزایش دهید
 • نرخ گزاف گویی وب سایت را 10٪ کاهش دهید

6. بازدیدکنندگان خود را راضی نگه دارید

وقتی بازدید کنندگان شما در وب سایت شما تجربه خوبی کسب می کنند ، خوشحال می شوند.

هنگامی که آنها خوشحال هستند ، آنها به احتمال زیاد دیگر در وب سایت شما ماندگار می شوند ، مطالب خود را با دوستان خود به اشتراک می گذارند و برای یک محصول / خدمتی که می فروشید پول خرج می کنند.

چگونه ما بازدید کنندگان خود را خوشحال کنیم?

کارهای بی شماری وجود دارد که می توانیم انجام دهیم تا وب سایت ما به مکانی شادتر برای بازدید کنندگان ما تبدیل شود.

برای یک – اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سریع بارگیری می شود (به شماره شماره 4 مراجعه کنید).

دو ، وب سایت خود را برای UX بهتر طراحی کنید. اگر یک محصول را بصورت آنلاین می فروشید ، اطمینان حاصل کنید که مراحل پرداخت شما به راحتی دنبال شده و امن است. همه حواس پرتی ها را حذف کرده و در هنگام پرداخت از یک نشانگر پیشرفت استفاده کنید. همچنین ، برای خریدهای بعدی اطلاعات خود را برای ارسال و صدور صورتحساب برای مشتریان خود ذخیره کنید.

گزارشی که توسط هارون مارکوس از AM + A انجام شده نشان می دهد بهبود تجربه کاربر وب سایت (UX) متعاقباً درآمد کلی شما را بهبود می بخشد. مارکوس در مورد تعدادی از شرکت ها یک مطالعه موردی انجام داد و این همبستگی روشنی بین UX خوب و درآمد کسب و کار سالم نشان داد.

عنصر تجربه کاربر (منبع).

مطالعه موردی شماره 1 

حضور وب IBM به طور سنتی از یک پیچ و خم به سختی در جهت بازدید از سایتهای فرعی متفاوت ساخته شده است ، اما طراحی مجدد باعث شده است تا آن را منسجم تر و کاربر پسند تر کند. به گفته IBM ، تلاش مجدد برای طراحی مجدد به سرعت سود سهام را پرداخت کرد. این شرکت در ماههای پس از راه اندازی مجدد فوریه 1999 اعلام کرد که میزان تردد به فروشگاه اینترنتی فروشگاه IBM 120٪ افزایش یافته است و فروش 400٪ افزایش یافته است (منبع).

مطالعه موردی شماره 2

Staples.com تعیین کرد که کلید موفقیت آنلاین و افزایش سهم بازار ، ایجاد سایت تجارت الکترونیکی آن تا حد امکان قابل استفاده است. Staples.com صدها ساعت در ارزیابی محیط کار کاربران ، نیازهای پشتیبانی از تصمیم و تمایلات هنگام مرور و خرید محصولات اداری و خدمات تجاری کوچک از طریق وب صرف کرده است. روشها شامل جمع آوری داده ها ، ارزیابی اکتشافی و آزمایش قابلیت استفاده (منبع).

7. اثبات اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید

مثال – اثبات اجتماعی قوی که در صفحه موفقیت مشتری Drift نمایش داده می شود (منبع).

توصیفات واقعی اعتبار محصولات یا خدماتی را که می فروشید می افزاید. و ، مردم تمایل دارند هنگام خرید ، به نظرات آنلاین اعتماد کنند.

سه کار شما می توانید انجام دهید:

 1. ارسال نظرسنجی به مشتریان. برای تشویق پاسخ ها ، برای آنها کوپن یا هدیه رایگان ارسال کنید.
 2. مشتریان خود را تشویق کنید تا نظرات خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. برای ردیابی پاسخ مشتریان به محصولات خود از هشتگ استفاده کنید.
 3. محصولات خود را ارسال کرده یا آزمایش رایگان را به وبلاگ نویسان یا تأثیرگذار رسانه های اجتماعی ارائه دهید و از آنها بخواهید محصولات / خدمات خود را مرور کنند.

این بازخورد ها و نظرات را به وب سایت خود اضافه کنید.

با بهره گیری از صفحه درباره شما

صفحه “درباره ما” احتمالاً دومین صفحه مهم در وب سایت شماست که غالباً از آن غافل می شوید. می بینید ، یک صفحه مؤثر “درباره ما” می تواند در صورت انجام صحیح “صفحه فروش” باشد.

هنگامی که صفحه “درباره ما” دارید که با کاربران صحبت می کند و مارک شما را به عنوان قابل اعتماد و قابل دسترسی تعیین می کند ، پس از آن کاربر به احتمال زیاد می تواند با شما تجارت کند..

اما چه چیزی باعث ایجاد صفحه “درباره ما” می شود؟ هیچ قانون سختی که باید دنبال کنید وجود ندارد ، اما برای مبتدیان ، آنها باید به سؤالات زیر پاسخ دهند:

 • شما کی هستید?
 • چرا آنها باید شما را بر سر شخص دیگری انتخاب کنند
 • چه کار میکنی?
 • کی شروع کردی?
 • چطور انجامش دادی?

این باید پایه و اساس خوبی را برای شروع آن فراهم کند. پس از آن ، در مورد طراحی صفحه متناسب با بازار شما است. باز هم ، قوانین سختی پیروی نمی شود و می توانید سعی کنید با طراحی خود آزمایش کنید تا متناسب با برند شما باشد.

در اینجا مثالی از صفحه خوب “درباره ما” توسط Canva آورده شده است:

تصویر صفحه Canva About Us.

8. بهینه سازی برای رتبه های جستجوی بالاتر (SEO)

جستجوهای ارگانیک حدود یک سوم از ترافیک وب سایت کسب و کار را مطابق با آن تشکیل می دهند مطالعه Hubspot.

بیش از 90٪ از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شوند.

بهینه سازی وب سایت خود برای رتبه بندی جستجوی بالاتر – به ویژه رتبه بندی گوگل ، دیگر گزینه ای نیست.

برای پوشش همه چیز در مورد سئو در این مقاله ، اطلاعات بسیار زیادی خواهد بود ، بنابراین من به سه نکته مهم که شما باید انجام دهید ، متمرکز می شوم.

محتوا / قصد

محتوای مفیدی ایجاد کنید که با هدف مخاطبان هدف شما مطابقت داشته باشد. بازدید کنندگان شما به هر دلیلی در وب سایت شما هستند – چه بخواهند بخشی از اطلاعات را بدست آورند ، چه کالایی را مقایسه کنند یا خرید کنند. وب سایت شما باید به صورت هدفمند و کارآمد به هدف مخاطبان شما خدمت کند ، این شامل استفاده از:

 • اقدامات تماس (CTA) را برای یک صفحه تجاری پاک کنید,
 • لیست شماره برای نشان دادن مراحل گام به گام,
 • عناوین را برای خوانش آسان وب پاک کنید,
 • نمودارها و گرافیک های قابل درک آسان برای نشان دادن اطلاعات به روشنی.

پیوندهای ورودی / ورودی

پیوندها ، هر دو لینک ورودی و خروجی ، یکی از مهمترین عواملی هستند که موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایتها از آن استفاده می کنند. به طور طبیعی از وب سایتهای معتبر مرتبط پیوند بدست آورید. هر زمان که مناسب باشد به سایر منابع قابل اعتماد از وب سایت خود پیوند دهید.

سئو در صفحه

کلمات کلیدی مرتبط را در عنوان صفحه و زیر عناوین خود وارد کنید (

,

) ، برای همه تصاویر از متون alt توصیفی استفاده کنید ، از نشانه گذاری طرحواره استفاده کنید تا موتورهای جستجو به درک مطالب شما کمک کنند ، مرتباً به صفحات مهم خود پیوند بزنند ، و صفحات را با محتوای تکراری حذف یا تلفیق کنند.

9- در شبکه های رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید

این سال 2020 است ، به من نیازی نیست که به شما بگویم رسانه های اجتماعی نقش عمده ای در یک استراتژی بازاریابی تجاری دارند.

با استفاده تقریباً 3.5 میلیارد کاربر فعال از رسانه های اجتماعی ، این مهم است که شما در رسانه های اجتماعی حضور فعال در سیستم عامل هایی داشته باشید که به مخاطب هدف شما مربوط باشد..

فواید استفاده از رسانه های اجتماعی برای ساخت برند شما غیرقابل انکار است. با توجه به آن 60٪ از کاربران اینستاگرام محصولات جدیدی را روی سیستم عامل کشف می کنند, رسانه های اجتماعی مکانی طبیعی برای دستیابی به مشتریان بالقوه جدید و بسیار هدفمند است.

در حالی که می توانید حساب کاربری خود را در هر بستر رسانه اجتماعی انتخاب کنید ، بسیار عاقلانه تر است که به مکان هایی که جمعیت اصلی آنها تمایل به فعالیت دارند تمرکز کنید..

به عنوان مثال ، اگر مخاطبان جوان تری را هدف قرار می دهید ، باید روی سیستم عامل های معروف مانند SnapChat و Instagram این حساب را داشته باشید. FaceBook برای هدف قرار دادن جمعیت های قدیمی تر بسیار عالی است در حالی که Linkedin در درجه اول روی متخصصان شاغل تمرکز دارد.

در اینجا مثالی از رسانه های اجتماعی درست انجام شده است:

سایت لورن, SincerelyLauren.com, به طور موثر با صفحه رسانه های اجتماعی او ادغام می شود.

مادر وبلاگ نویس ، لورن ، در ساختن دنباله های خود در اینستاگرام از صفحه اصلی خود متمرکز شده است – اینستاگرام مکان مناسبی است تا آنجا که لورن در “فرزندپروری به سبک” متمرکز شده و جنسیت غالب در اینستاگرام زنان است..

10. ایجاد یک لیست ایمیل

نکته بازاریابی ایمیل – مشترکین خود را در گروه های مختلف قرار دهید تا بتوانید محتوای خاصی را که مربوط به آنها به طور جداگانه است ارسال کنید. برای توییت کلیک کنید

بازاریابی از طریق ایمیل می تواند راهی مؤثر برای افزایش درآمد و سود کسب و کار شما باشد.

بازاریابی پست الکترونیکی بازده تقریبی سرمایه گذاری (ROI) 3800٪ را نشان می دهد ، بدین معنی که به طور متوسط ​​، هر دلار که در شبکه های بازاریابی پست الکترونیکی سرمایه گذاری می کند 38 دلار بازده دارد. گذشته از دیدگاه مالی ، جنبه های مفید دیگری در زمینه بازاریابی ایمیل وجود دارد که عبارتند از:

 • دسترسی گسترده: بازدید کنندگان وب سایت می آیند و می روند ، اما یک بار بسیاری از آنها هرگز برنگشته اند. با جمع آوری اطلاعات ایمیل از بازدید کنندگان خود می توانید در آینده دوباره به آنها دسترسی پیدا کنید. شما با یک لیست ایمیل ، کل لیست را برای محتوای ارزشمند ارسال می کنید که در غیر این صورت ممکن است از دست دهند. همچنین ممکن است برخی از افرادی که تصمیم دارند پیوندهای برگشتی به سایت خود را بر اساس اطلاعاتی که برای آنها ارسال شده است دنبال کنند ، ترافیک دیگری کسب کنند.
 • افزایش فروش: برای بهتر از ترافیک جستجوی اجتماعی و ارگانیک ، تبدیل ایمیل مشاهده شده است. در حقیقت ، آمارها نشان می دهد که رسانه های اجتماعی در مقایسه با نرخ 3.71٪ کلیک از طریق نرخ (CTR) برای ایمیل ، میزان تعامل کلی فقط 0.58٪ دارند..
 • عملکردهای خود را مرتب کنید: از آنجا که بازاریابی ایمیل مبتنی بر آمار است ، می توان این داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کرد. سپس می توان از این اطلاعات برای تقویت فعالیتهای ایمیل خود برای افزایش اثربخشی استفاده کرد. به عنوان مثال ، در مورد لایک ، دوست نداشتن و علاقه های پایگاه کاربر خود بیاموزید و مطالب مربوط را برای آنها ارسال کنید.

“عدم دسترسی به لیست ایمیل بزرگترین دارایی است که ما برای رانندگی خریدهای جدید داریم.” – کوری دیلی ، مدیر بازاریابی در Unbounce (منبع).

برای جمع آوری ایمیل های بازدید کننده

 • برای کمک به ایجاد و مدیریت کمپین بازاریابی ایمیل خود ثبت نام کنید. در اینجا لیستی از خدمات بازاریابی ایمیلی که توصیه می کنیم وجود دارد.
 • اطمینان حاصل کنید که چیزی در آن برای کاربران شما وجود دارد – در ازای ایمیل خود ، از محصولات دانش ، کوپن رایگان و آخرین اخبار محصول (که برای آنها مفید است) استفاده کنید..
 • برای ارتباط با بازدید کنندگان وب سایت موجود خود ، تبلیغات بازاریابی فیس بوک را اجرا کنید.
 • برای تشویق اشتراک های ایمیل از “نوار هاله” یا پنجره بازشو در وب سایت استفاده کنید.

برای حفظ لیست فعال ایمیل

 • مشترکین خود را در گروه های مختلف تقسیم کنید تا بتوانید محتوای خاصی را که مربوط به آنها به طور جداگانه است ارسال کنید.
 • ارزش زیادی را در ایمیل های خود ارائه دهید (به عنوان مثال محتوای مفید ، تخفیف محصول و غیره).
 • لمس های ساده مانند پرداختن به آنها با نام های اول و نام خانوادگی می تواند به شخصی تر شدن ایمیل شما کمک کند.
 • با زمان بندی ایمیل های خود با سه فاصله اصلی ، تعامل خود را به حداکثر برسانید: صبح ، اوایل ظهر یا عصر.
 • خطوط موضوعی را ایجاد کنید که خوانندگان را برای باز کردن پیام شما جذاب می کنند. از خلاق شدن نترسید و چیز جدیدی را امتحان کنید.

11- قوانین و مقررات را رعایت کنید

درست مانند اجرای یک تجارت آجر و ملات ، قوانین و مقرراتی برای اداره یک وب سایت مانند یک تجارت وجود دارد. و دقیقاً مانند اداره یک تجارت ، باید نوعی حسابداری را به صورت دستی داشته باشید.

برخی از این مباحث ممکن است کمی پیچیده به نظر برسند اما قطعاً برای شما ، به عنوان یک تجارت و صاحب وب سایت ، مهم است که آنها را بشناسید و آنها را بشناسید.

حسابداری خود را کنترل کنید

یکی از جنبه های مهمی که اکثر کارآفرینان تمایل دارند از آن در تجارت آنلاین چشم پوشی کنند ، امور مالی است. وقتی وب سایت و شغل شما بزرگتر می شوند ، ایده خوبی است که یک حسابدار خوب داشته باشید تا مطمئن شوید که مالی سایت شما سالم است.

هنگامی که شما یک تجارت آنلاین دارید که به روز با بهترین شیوه های حسابداری است ، این به رشد اقتصادی شما کمک می کند و احتمالاً فرصت های بیشتری را برای گسترش شما فراهم می کند.
اما از کجا شروع می کنید?

خوب ، اگر هنوز هم یک تجارت کوچک هستید ، بهتر است فقط یک حسابدار مستقل را به صورت قرارداد استخدام کنید تا هر از گاهی به تمام امور مالی خود رسیدگی کند. هرچه بزرگتر باشد ، باید از یک آژانس حسابداری کامل برای پیگیری امور مالی خود استفاده کنید.

 • برای اداره امور مالی می توانید بسته نرم افزاری حسابداری مانند QuickBook را انتخاب کنید. برخی از کارکردهایی که QuickBooks ارائه می دهد شامل برنامه های حسابداری از پیش فرض ، کارکردهای حقوق و دستمزد و حتی مدیریت صورتحساب است.
 • اگر فقط می خواهید یک فاکتور ساده تهیه کنید ، می توانید به دنبال الگوهای فاکتور رایگان مانند Invoiceto.me یا فاکتور ژنراتور باشید.

درک GDPR

GDPR مخفف است مقررات عمومی حمایت از داده ها. در اصل قانونی است که چگونگی جمع آوری ، استفاده ، محافظت یا تعامل با داده های شخصی را مشخص می کند. گرچه عموماً بر اتحادیه اروپا متمرکز است ، می تواند بر هر سازمانی که مستقر در اتحادیه اروپا نباشد نیز تأثیر بگذارد.

مواردی که با نیاز GDPR مطابقت ندارند ، احتمالاً تا 4٪ از درآمد جهانی سالانه یک شرکت یا 20 میلیون یورو جریمه خواهند شد (هر کدام بیشتر باشد).

اگر در اتحادیه اروپا مستقر هستید یا قصد انجام مشاغل در داخل اتحادیه اروپا را دارید ، توصیه می شود وب سایت خود را GDPR سازگار کنید تا از جریمه شدن خودداری کنید.

اهمیت سلب مسئولیت & سیاست حفظ حریم خصوصی

با توجه به شرایطی که اتحادیه اروپا GDPR را ملزم می کند ، داشتن هر گونه سلب مسئولیت یا سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر کارآفرینی یا مشاغلی که شروع به ایجاد یک وب سایت می کند ضروری می شود. به طور کلی ، یک خط مشی رازداری باید اطلاعات شخصی را که از یک کاربر جمع می کنید و چگونه قصد استفاده از آن و خصوصی نگه داشتن آن را دارید فاش کند..

برخی از کشورها به شما الزام می کنند که طبق قانون و زمانهای دیگر خط مشی حفظ حریم خصوصی را رعایت کنید ، ممکن است توسط خدمات شخص ثالث مانند Google Adsense یا شرکتهای وابسته آمازون لازم باشد. در هر صورت ، ایده خوبی است که آن را در محل خود قرار دهیم.

در حالت ایده آل ، شما با توسعه دهنده خود همکاری می کنید تا یک سیستم کوکی وب را تهیه کنید و برای تهیه یک خط مشی رازداری که مطابق با کلیه قوانین قابل اجرا باشد ، به یک وکیل مراجعه کنید. اما ، اگر وقت و بودجه ندارید ، iubenda یک گزینه مناسب است.

12- افراد را استخدام كنيد تا مقياس بگيرند

پس از بزرگ شدن وب سایت شما ، ممکن است وقت آن باشد که افراد را برای انجام کارها یا کارهایی خاص استخدام کنید.

بیایید بگوییم که وبلاگ خود را در وب سایت کسب و کار خود اجرا می کنید. وقتی وبلاگ بزرگتر می شود ، تولید محتوای مداوم تر ممکن است سخت تر شود زیرا ممکن است مجبور شوید کارهای دیگری مانند تولید وبلاگ های جدید و شبکه سازی با سایر وبلاگ نویسان را کنار بزنید..

اینجاست که مترجمان یا پاره وقت به کارشان می آیند. واگذاری وظایف خود به دیگران به شما امکان می دهد تا روی کارهای بزرگتر و مهم تر تمرکز کنید.

بسترهای نرم افزاری مانند Upwork ، Freelancer.com و حتی Fiverr استخدام افراد بصورت موقت یا پروژه توسط پروژه را برای شما راحت تر می کند. البته, هزینه استخدام یک مترجم آزاد متفاوت است و بعضی اوقات ، بهتر است فقط لباس خود را گسترش دهید و به جای آن کارمندان دائمی را استخدام کنید. اگر به دنبال استخدام کارمند دائمی هستید ، سایتهایی مانند Monster.com یا CareerBuilder.com یک گزینه محبوب برای مشاغل کوچکتر است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که فقط یک آگهی شغلی بنویسید یا جستجوی رزومه کاری روی سکو باشید.

البته برخی از نگرانی ها در مورد استخدام افراد این است که سربار بیشتر برای شما وجود دارد. اگر یک شغل کوچک هستید ، ممکن است در نهایت به مدیریت مالی برای کارمندان خود بپردازید و فرصت کمتری برای تمرکز روی مشاغل خود داشته باشید.

مثال – فریلنسرهایی که می توانید در Fiverr پیدا کنید

Fiverr منبعی است که به شما امکان می دهد از طریق ایجاد محتوا تا پشتیبانی رسانه های اجتماعی در استخرهای فریلنسرها جستجو کنید..

آنها به مترجمان اجازه می دهند پیشنهادهایی را ایجاد كنند كه بتوانند توسط شما انتخاب شوند. از طرف دیگر ، می توانید شغل ایجاد کنید (درخواستی را ارسال کنید) که به طور خاص به آن احتیاج دارید و به مترجمان آزاد Fiverr اجازه دهید که در این زمینه پیشنهاد دهند. برای هر معامله ، Fiverr کاهش قیمت خود را به صورت هزینه ای که با قیمت نهایی در نظر گرفته شده است. هزینه بسته به ارزش معاملات متفاوت است. به دلیل داشتن سیستم شهرت ، فریلنسرهای Fiverr می توانند در تلاش برای برآورده کردن نیازهای شغلی پرخاشگر باشند.

توسعه دهندگان وب

استعدادهای Fiverr در برنامه نویسی و فناوری – توسعه دهندگان وب مستقل را برای بهینه سازی ، مدیریت ، و یا حتی افزودن قابلیت های جدید به سایت خود استخدام کنید (ببینید که در اینجا زندگی می کنید).

نویسندگان

نویسندگان قدم زنیاستعدادهای Fiverr در محتوای وب سایت – نویسندگان مستقل را استخدام کنید تا محتوای جدیدی برای وب سایت خود ایجاد کنید (ببینید آن را در اینجا بصورت زنده ببینید).

13. فروش وب سایت خود (خروج!)

در بعضی از مواقع ، ممکن است بخواهید پس از ساخت آن ، وب سایت خود را در نظر بگیرید.

پس از بزرگ شدن وب سایت شما و تبدیل شدن به یک دارایی ارزشمند ، می توانید آنرا به دیگران بفروشید ، دقیقاً مانند فروشگاه فیزیکی.

فروش وب سایت شما می تواند یکی از دو روش باشد:

 1. شما توسط یک شرکت تجاری یا شرکتی دیگر که به خرید وب سایت شما علاقه مند هستند ، نزدیک می شوید.
 2. شما آن را در سایت های حراج به افرادی که می خواهند وب سایت شما را بخرند بفروشد.

گزینه A ممکن است برای بیشتر صاحبان وب سایت قابل اجرا نباشد اما مطمئناً می توانید گزینه B. بازار آنلاین مانند آن را کشف کنید فلیپا و BuySellWebsite به طور خاص با خرید و فروش وب سایت سرو کار دارد.

اگر وب سایت شما شروع به کشیدن ترافیک مناسب ، ماهانه حدود 20،000 بازدید کننده بی نظیر می کند ، می توانید به راحتی 7000 دلار آن را در فلیپا بفروشید! اگر مایل هستید وب سایت خود را رها کنید ، فروش آنها در سایت های حراجی قطعاً گزینه ای مناسب است.

به عنوان مثال زندگی واقعی: وب سایت با میانگین 18،790 بازدید منحصر به فرد در هر ماه به قیمت 7000 دلار در Flippa فروخته می شود (منبع).

نتیجه

با تشکر از سن دیجیتال ، حضور آنلاین ، دیگر یک چیز اضافی اختیاری نیست بلکه یک ضرورت بسیار واقعی است. مراحلی که در اینجا بیان کردم باید ایده خوبی از پتانسیل قدرتمندی که وب سایت شما ارائه می دهد به شما بخشد.

تنها سؤالی که پس از گذراندن این راهنما باید باقی بماند نقش شما آرزو می کنید وب سایت شما در موفقیت کسب و کار شما باشد. آیا به دنبال پشتیبانی از آن برای تجارت اصلی خود هستید یا آیا حاضرید از این راه فاصله بگیرید و از تمام توان خود بهره برداری کنید?

مثل این مقاله؟ با اشتراک گذاری از ما پشتیبانی کنید

13 باید انجام دهیم تا تجارت خود را به صورت آنلاین گسترش دهیم ، روی توییت کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map