محتوای تولید شده توسط کاربر چیست (و چرا برای بازاریابی شما مهم است)

رابطه ای را تصور کنید که هم هیجان و هم ثبات به شما می دهد. آیا شما آن را نمی خواهید?


خوب ، اگر شما یک بازاریاب دیجیتالی هستید ، محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) همسر ایده آل شما است. محتوای ایجاد شده توسط کاربر رابطه ای طولانی مدت ارائه می دهد که هرگز از سبک دور نمی شود.

محتوای تولید شده توسط کاربر چیست?

UGC ، کوتاه برای محتوای تولید شده توسط کاربر ، هرگونه محتوای رسانه ای است که توسط کاربران ذکر شده یا به مارک شما اشاره می کند و با استفاده از وب سایت ها ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، سایت های وبلاگ نویسی ، سایت های مرور یا رتبه بندی و غیره در یک حوزه عمومی ارسال شده است..

این فقط محتوا ایجاد شده توسط افرادی است که مقامات برند شما نیستند و تجربیات برند خود را با خانواده ، دوستان و پیروان خود به اشتراک می گذارند. محتوا می تواند از هر چیزی باشد ، اعم از مطالب نوشتاری ، مطالب وبلاگ ، پست های انجمن ، بررسی ها یا تصاویری مانند تصاویر ، GIF ها ، فیلم ها یا ضبط های صوتی.

چرا محتوای تولید شده توسط کاربر برای بازاریابی شما مهم است?

UGC بر دنیای بازاریابی حاکم است. دلیل این امر آن است که به میل ناگفته مشتری برای به رسمیت شناختن و تأیید رسیدگی دارد. به رسمیت شناختن بیرونی یا یک ابراز قدردانی از برند شما ، و این نیز توسط مشتریان اصلی شما ، به اعتماد به نفس و وابستگی کاربران در برند شما ارزش افزوده می کند..

این امر آنها را ترغیب می کند تا محتوای مرتبط با برند شما را با خانواده و دوستان خود از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند (و این به نفع برند شما به طرز فجیعی سود می برد).

93٪ از کاربران UGC را هنگام تصمیم گیری در مورد خرید سودمند می دانند در حالی که 86٪ هزاره ها UGC را به عنوان سنج اصلی کیفیت عالی از برند می دانند (منبع) UGC جایگزینی کامل برای هر استراتژی بازاریابی نیست بلکه این سس مخفی است که باعث افزایش کارآیی کل زرادخانه بازاریابی شما می شود..

با گفتن این نکته ، مزایای بسیار بیشتری وجود دارد که به سؤال فوق پاسخ می دهند – چرا محتوای تولید شده توسط کاربر?

بیایید نگاهی به برخی از این دلایل بیاندازیم.

1. اصالت

محتوای تولید شده توسط کاربر سفیر عینیت است. این عینیت از این واقعیت ناشی می شود که UGC توسط کاربران واقعی و اصیل برند شما ایجاد شده است. آنها مارک شما را تأیید نمی کنند ، زیرا به آنها پرداخت می شود ، بلکه فقط به این دلیل که از محصول و خدمات برند شما رضایت دارند.

60٪ از مصرف کنندگان می گویند UGC معتبرترین شکل محتوا است (منبع).

از این رو ، هنگامی که نظرات مشتری تولید شده توسط کاربر را در وب سایت های خود گنجانید یا آنها را به عنوان علائم دیجیتالی خود نمایش می دهید ، اصالت برند خود را ارائه می دهید و پذیرش اجتماعی آن را در بین پایگاه کاربر خود به نمایش می گذارید. از این رو ، اعتماد عمومی کاربر به نام تجاری شما افزایش یافته است.

2. نامزدی

محتوای تولید شده توسط کاربر ذاتاً جذاب است. منبع اصلی محتوای تولید شده توسط کاربر رسانه های اجتماعی است. همه ما می دانیم که رسانه های اجتماعی اعتیاد آور چقدر است. این یکی از پرکاربردترین ترفندها برای تقویت درگیری کاربر است.

براساس مطالعه Meltwater ، UGC 73٪ CTR بالاتر (منبع).

بنابراین ، هنگامی که محتوای رسانه های اجتماعی تولید شده توسط کاربر را از طریق وب سایت خود یا از طریق دیوارهای اجتماعی در رویدادها و علائم دیجیتالی به مخاطبان خود نمایش می دهید ، کاربران شما به طور خودکار مورد علاقه آن قرار می گیرند و تشویق می شوند تا با استفاده از هشتگ خود در رسانه های اجتماعی پست بگذارند. بخشی از نمایشگر دیوار اجتماعی شما.

یک نمونه عالی از یک دیوار موثر اجتماعی در مبارزات انتخاباتی هشتگ کارمندان سیسکو بود. این برنامه از یک موضوع متحد با نقشه جهانی استفاده بسیار خوبی کرد و توییت هایی را از سراسر جهان جمع کرد و نشان از تعامل خوب.

به عنوان مثال.- Taggbox یک فروشنده دیوار شگفت انگیز اجتماعی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را از چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی نمایش می دهد و به شما کمک می کند تا مخاطبان را در رویدادهای خود یا وب سایت های خود درگیر کنید. این یک روش عالی برای تشویق مشارکت کاربر و تعامل با نام تجاری شما است ، در نتیجه بهبود ROI کلی کمپین بازاریابی شما. شما به ابرقدرتها می توانید بازاریابی از زبان دهان را حتی فراتر از حلقه های هدف خود گسترش دهند.

3. تبدیل

محتوای تولید شده توسط کاربر عامل اصلی تبدیل برای تجارت شما است. UGC اثبات اجتماعی را ارائه می دهد ، بنابراین اعتماد کاربر را تقویت می کند و آنها را برای خرید نهایی متقاعد می کند. این به شما کمک می کند درصد بازدید کنندگان وب سایت و مخاطبان رویداد را بالاخره به مشتری تبدیل کنید.

مقایسه تبدیل بین UGC در مقابل بدون UGC.
UGC به افزایش تبدیل 161٪ در صنایع کمک می کند. این چنین تأثیر بسیار بزرگی دارد! به دوستت بگو

اجرای مسابقات UGC یکی از آزمایش شده ترین و آزمایش شده ترین روش برای هدایت تبدیل برای برند شما است. این امر باعث ایجاد جذابیت درگیر کاربر برای نام تجاری شما می شود.

کمپین #MyCalvins افراد مشهور را با مصرف کنندگان معمولی مانند ما ارتباط می دهد. هنگام مشاهده گالری تصاویر در وب سایت ، بازدید کنندگان می توانند از مشتریانی که عکس ها را ارسال کرده اند دیدن کنند. سپس بازدید کنندگان می توانند با کلیک کردن روی تصویر ، خرید را انجام دهند.

راه عالی دیگر برای بهبود نرخ تبدیل شما ، جاسازی محتوای رسانه های اجتماعی تولید شده توسط کاربر در نقطه فروش است که به عنوان همزمان الهام بخش عمل می کند. بنابراین ، نرخ تبدیل شما بی حد و حصر بهبود می یابد.

4- جامعه سازی

محتوای تولید شده توسط کاربر روشی عالی برای ایجاد یک جامعه قدرتمند و وفادار در مورد برند شما است. این انجمن نه تنها به شما کمک می کند تا رشد کنید بلکه از طرفداری برای اینکه برند شما مشتری وفادار شما باشد نیز حمایت می کند.

کمپین های UGC به عنوان یک بستر عالی برای تمرین های جامعه سازی شما عمل می کنند. این کمک می کند تا با مشتریان خود ارتباط عمیقی برقرار کنید.

کمپین های UGC = راه عالی برای ایجاد یک جامعه قوی در اطراف یک نام تجاری (منبع).

UGC مانند محتوای ناخواسته ای است که به طور مستقیم از مشتریان شما تهیه می شود. کاربران شما UGC مثبتی را که در وب سایت یا رویدادهای خود یا به عنوان علامت های دیجیتالی شما نمایش می دهند ، ارزیابی می کنند. این کمک می کند تا اعتماد کاربر به نام تجاری شما ایجاد شود. این اعتماد به نوبه خود ، مشتریان خود را به عنوان یک جامعه با مارک شما پیوند می زند و بدین ترتیب آنها را به مشتری طولانی مدت برند شما تبدیل می کند.

5. جستجوگرها Perks

88٪ مشتریان به همان اندازه که به توصیه های خانواده و دوستانشان اعتماد دارند ، به بررسی های ایجاد شده توسط کاربر اعتماد دارند. اکنون تصور کنید تأثیرگذاری رسانه های اجتماعی در وب سایت (ایجاد شده توسط کاربران شما) بر نرخ تبدیل ، زمان ساکن شدن ، ارتباط وب سایت و رتبه کلی وب سایت تجارت الکترونیکی شما تصور شود..

این مطالعه نشان می دهد که با افزودن بررسیهای مشتری به صفحات وب سایت ، تعداد بازدیدهای صفحه صفحه ارگانیک در طی 9 ماه افزایش یافته است.

محتوای تولید شده توسط کاربر توانایی ارائه خدمات به مشتریان خود را با اثبات اجتماعی در هر مرحله از سفر خرید خود دارد. در عین حال ، فرصتی شگفت انگیز برای بازاریاب ها برای هدایت ترافیک بالقوه به وب سایت شما فراهم می کند. این به شما کمک می کند تا رتبه خود را در لیست جستجو در Google بهبود بخشید. در حقیقت, گزارش نشان می دهد که آن وب سایت هایی که بررسی های کاربران را به عنوان بخشی از محتوای وب سایت خود درج کرده اند ، افزایش رتبه موتور جستجوگر خود را تجربه کردند. عالی نیست?

6. آگاهی از برند

محتوای تولید شده توسط کاربر یک واکنش زنجیره ای را آغاز می کند که وقتی یک کاربر چیزی را در رسانه های اجتماعی درباره نام تجاری شما ارسال می کند و به دنبال آن سایر کاربران نیز شروع به ارسال مطالب مشابه در مورد برند شما می کنند. این محتوای تولید شده توسط کاربر در محافل اجتماعی متعدد مشتریان وفادار شما در دسترس است و بدین ترتیب آگاهی از برند گسترش می یابد.

کمپین Share-a-Coke یک نمونه عالی از یک کمپین بسیار موفق تولید شده توسط کاربر برای افزایش آگاهی از برند است. این کمپین به افراد امکان می دهد قوطی های کک را شخصی سازی کنند.

محتوای رسانه های اجتماعی تولید شده توسط کاربر یکی از محبوب ترین و مورد علاقه ترین بازاریابان برای سوءاستفاده از وسعت وسیع رسانه های اجتماعی است تا یک کلمه بازاریابی دهانی را برای برند شما پخش کند و اطلاعات مربوط به آن را پخش کند.. 84٪ هزاره و 70٪ رونق کودک موافقت با این واقعیت است که محتوای تولید شده توسط کاربر حداقل تاثیری در تصمیم خرید آنها دارد.

محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند بر تصمیمات خرید تأثیر بگذارد – 84٪ هزاره و 70٪ رونق کودک. به دوستت بگو

7. موجب صرفه جویی در منابع می شود

محتوای تولید شده توسط کاربر معدن طلای اطلاعات و داده هایی است که اغلب دست کم گرفته می شود. و اگر رسانه های اجتماعی را به عنوان منبعی برای تولید محتوای کاربر در نظر بگیریم ، مانند یک استخر بی نهایت است. شما می توانید غواصی های عمیق را ادامه دهید و هرگز از محتوای جدید و کشف نشده شما در خدمت شما نخواهد بود. از این رو ، در کل وقت ، هزینه و تلاش زیادی صرفه جویی می کند که می توان با سرمایه گذاری موثر در جای دیگری سرمایه گذاری خود را مستحکم تر کرد..

به جای اینکه محتوای در رسانه های اجتماعی خدشه دار باشد ، می توانید از محتوای تولید شده توسط کاربر در کمپین بازاریابی ایمیل خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، Foot Locker برای افزایش تبدیل ، ایمیلهای معمولی ارسال می کند که شامل تصاویر از ارسال های مشتری است.

همچنین ، ترکیب محتوای تولید شده توسط کاربر در استراتژی بازاریابی شما ، مانند بازاریابی از طریق ایمیل ، شما را از وظیفه هولناک در ایجاد محتوای جدید دائماً نجات می دهد. این منابع شما را برای استفاده در رسیدن به اهداف بازاریابی دیگر آزاد می کند. همچنین ، هنگامی که با موفقیت یک کمپین هشتگ UGC را بر روی رسانه های اجتماعی راه اندازی کردید ، در واقع یک منبع ثابت برای محتوای جدید و تازه را برای اهداف بازاریابی خود تعیین می کنید ، یعنی محتوای تولید شده توسط کاربر ، بهترین شکل برای تبلیغات تبلیغاتی. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید اینست که فقط محتوای تولید شده توسط کاربر را جمع و تعدیل کنید.

8. به دست آوردن بینش مخاطبان

محتوای تولید شده توسط کاربر مانند بازخورد مستقیم مخاطبان و کاربران شما است. برای بهبود استراتژی بازاریابی ، هیچ چیز نمی تواند شکل بهتری از بینش تولید شده توسط کاربر داشته باشد. اکنون ، این بینش مخاطب / کاربر می تواند به اشکال و انواع مختلفی ارائه شود.

این بررسی ، نظرات ، تصاویر ، فیلم ها ، توییت ها یا هر شکل دیگری از ارسال رسانه های اجتماعی در مورد مشتری است.

این بینش مخاطب می تواند هم مثبت و هم منفی باشد. بازخورد مثبت همیشه مورد نظر است اما بازخورد منفی نیز به همان اندازه مهم است. شما همیشه می توانید بازخورد مثبت خود را نشان داده و یاد بگیرید که اشکالاتی را از بازخورد منفی بهبود می بخشید. از این رو محتوای تولید شده توسط کاربر به شما کمک می کند بینش مخاطب را بدست آورید که می تواند به شما در بهتر کردن کارزار بازاریابی شما کمک کند ، از این رو آن را قوی تر می کند.

در آخر…

با ایجاد فرصتی برای ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر برای رویداد / نام تجاری خود ، مخاطبان خود را برای ایجاد نام تجاری / رویداد خود هیجان زده و از آنها تشویق کنید. نتایج واقعاً شما را شوکه خواهند کرد. مزایای شگفت انگیز تولید شده توسط کاربر برای مبارزات بازاریابی شما واقعاً باورنکردنی است.

محتوای تولید شده توسط کاربر گزینه مناسبی برای وقایع است. مخاطب در رویدادها همیشه از تعامل با محتوای تولید شده توسط کاربر نمایش داده شده در دیوار اجتماعی و یا به عنوان علامت های دیجیتال هیجان زده است. آنها به راحتی در رسانه های اجتماعی ارسال می شوند تا جزئی از محتوای تولید شده توسط کاربر شما شوند. UGC برای وب سایت ها همچنین روشی شگفت انگیز برای بهبود عملکرد کلی وب سایت شما و هدایت ترافیک بالقوه به آن است و بدین ترتیب تجارت آنلاین شما رشد می کند.

پس چرا هنوز منتظری؟ ترکیب محتوای تولید شده توسط کاربر را شروع کرده و مزایای شگفت انگیز را برای فعالیت بازاریابی خود تجربه کنید.

من آن گریفین هستم و یک بازاریاب دیجیتال و نویسنده فنی هستم. من علاقه مند به کاوش و نوشتن در مورد نوآوری ، فناوری و روندهای بازاریابی دیجیتال هستم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map