راهنمای ضروری امنیت سایبری برای مشاغل کوچک

حوادث امنیت سایبری می تواند تأثیر مخربی بر تجارت داشته باشد و متوسط ​​تلفات آن در سال 2019 بیش از هزینه باشد 200000 دلار برای هر حادثه. با این حال ، هزینه می تواند فراتر از امور مالی باشد و مشاغل کوچک ممکن است در برابر ضربات شهرت آنها مقاومت نکند.


با وجود امنیت سایبری به عنوان یک حوزه گسترده ، بسیاری از زمینه ها وجود دارند که مشاغل کوچک می توانند سریع اقدام کنند. این مراحل پیشگیرانه حتی می تواند به میزان قابل توجهی مانع از تأثیر بیشتر حوادث شود.

با پیشرفت دنیای دیجیتالی ، بسیار ضروری است که صاحبان مشاغل کوچک مسئولیت دفاع سایبری خود را بر عهده بگیرند. در حالی که ممکن است شما بخواهید برای درک پیچیدگی های امنیت سایبری وقت اختصاص ندهید ، آینده تجارت شما ممکن است به این کار بستگی داشته باشد..

این راهنما برای صاحبان مشاغل کوچک است که هر نوع دارایی دیجیتالی دارند (این می تواند به هر چیزی وصل شود ، حتی یک ایمیل ساده برای تجارت) منظور شده است. کمی از وقت خود را سرمایه گذاری کنید تا شغل شما بتواند به رشد ، نوآوری و ایجاد ارزش برای مشتریان ادامه دهد

ناوبری سریع:

 • 4 نوع اصلی تهدیدات امنیت سایبری
 • نکاتی برای تأمین امنیت شغل خود
 • امنیت سایبری به طور خلاصه
 • چرا هکرها مشاغل کوچک را هدف قرار می دهند

ابزارهای امنیتی برای استفاده:

 • NetDefender
 • ZoneAlarm
 • فایروال شخصی Comodo
 • ExpressVPN
 • تصویر واقعی Acronis
 • پشتیبان گیری از خانه EaseUS ToDo
 • IObit Updater

انواع تهدیدات امنیت سایبری

با وجود حملات بسیار زیادی که هکرها می توانند انجام دهند ، صاحبان مشاغل حداقل باید به برخی از مماس های کلیدی توجه کنند. صرف نظر از هدف اصلی آنها ، هر یک از این روش ها می تواند به روش های ممکن است که سن را برای رونق گرفتن ، صدمه ای به تجارت شما وارد کند ، در هر صورت.

تهدیدهای مداوم پیشرفته (APT)

این حملات هدفمند بلند مدت عمدتاً برای سرقت ، جاسوسی یا اخلال در نظر گرفته شده است. نفوذ به شبکه ممکن است به صورت مخفیانه و در مراحل مختلف انجام شود. پس از دستیابی به دسترسی ، مهاجمان حتی نمی توانند برای مدت زمان طولانی کاری انجام دهند – انتظار برای اعتصاب لحظه های استراتژیک.

انکار خدمات توزیع شده (DDoS)

حملات DDoS برای ایجاد اختلال در عملکرد یک شبکه یا وب سایت از طریق طغیان آن با درخواست ها و اطلاعات انجام شده است. هنگامی که سرور دیگر نمی تواند مقابله با سیل ، خدمات شروع به خرابی می کنند و در نهایت خاموش می شوند.

فیشینگ

فیشینگ یک تهدید امنیتی سایبر بسیار رایج است. این عمل ارسال ایمیل های تقلبی است که به ایمیل های مشروع شباهت دارد تا گیرندگان را برای ارسال اطلاعات حساس مجذوب خود کند. حملات فیشینگ معمولاً با هدف جذب اعتبار کاربر مانند نام کاربری و رمزعبور یا حتی اطلاعات مالی انجام می شود.

باج افزار

در طی سالهای گذشته ، Ransomware محبوبیت پیدا کرده و طیف گسترده ای از قربانیان را هدف قرار داده است. قربانیان ناآگاه ممکن است کل درایوهای سخت خود را رمزگذاری شده با یک یادداشت پیدا کنند و از آنها بخواهند مبلغ پس انداز را برای کلید رمزگشایی پرداخت کنند. کاربرانی که پرداخت نمی کنند به طور معمول تمام داده های خود را از دست می دهند.

امنیت سایبر در کسب و کار شما

برای مشاغل کوچک با هدف اطمینان از اینکه شبکه های آنها در برابر حملات مشترک محافظت می شوند ، نصب نرم افزار امنیتی اساسی ضروری است. با این حال ، ممکن است نرم افزار به تنهایی کافی نباشد.

بیایید روش هایی را که جریان داده ها برای بسیاری از مشاغل در نظر گرفته شده ، در نظر بگیریم.

 • ارتباطات محرمانه ممکن است از طریق ایمیل ارسال شود
 • دستگاه های داخل و خارج از دفتر ممکن است داده ها را به صورت بی سیم منتقل کنند
 • ممکن است دستگاههای جداگانه مستقیماً به اینترنت وصل شوند
 • کارگران از راه دور ممکن است وارد سرورهای شرکت شوند
 • همکاران ممکن است برای برقراری ارتباط از برنامه های پیام رسانی استفاده کنند
 • و بیشتر.

همانطور که مشاهده می کنید ، نقاط ورودی بالقوه زیادی وجود دارد که هکر می تواند به هر بخشی از فعالیتهای شرکت شما دسترسی پیدا کند. متأسفانه ، ایجاد مشاغل کوچک برای ایجاد شبکه های محکم در پشت دیوارهای قوی ممکن است کمی هزینه بر باشد.

برای حل این مشکل ، می توانید حداقل امنیت سطح دستگاه را در جهت ارتقاء دفاعی خود پیاده سازی کنید.

1. فایروال ها را فعال کنید

بسیاری از مشاغل رایانه را در مایکروسافت ویندوز اجرا می کنند که همراه با ابزار داخلی فایروال است. این نسخه های مبتنی بر نرم افزار نسبت به فایروال های سخت افزاری کارایی کمتری دارند اما حداقل حفاظت اساسی را ارائه می دهند.

فایروال های مبتنی بر نرم افزار قادر به نظارت بر ترافیک داده ها در داخل و خارج از دستگاه ها هستند و به عنوان محافظ امنیتی در دستگاه شما عمل می کنند. اگر Windows را اجرا می کنید ، حتماً اطمینان حاصل کنید فایروال ویندوز خود را روشن کنید.

شما همچنین می توانید در نظر بگیرید؛

NetDefender

برنامه netdefender - فایروال رایگان

NetDefender – این برنامه فایروال رایگان نه تنها داده های شما را کنترل می کند بلکه به شما امکان می دهد قوانینی را که می تواند یا نمی تواند به دور شبکه شما حرکت کند تنظیم کنید. به عنوان مثال ، می توانید مرور کارمندان خود را محدود کنید.

ZoneAlarm

زنگ هشدار - ابزار چند ویژگی برای محافظت از وب سایت شما

ZoneAlarm – با هم ادغام فایروال و آنتی ویروس ، ZoneAlarm یک برنامه چند منظوره خوب برای کاربران تجاری است. این ماده در برابر تقریباً انواع تهدیدات از 39.95 دلار در سال محافظت می کند.

کومودو

فایروال شخصی Comodo - فایروال و ابزار آنتی ویروس

فایروال شخصی Comodo – Comodo هم در نسخه های رایگان و هم در نسخه های تجاری موجود ، در تجارت امنیتی از اعتبار بالایی برخوردار است. این پوشش جامع برای انواع تهدیدهای چندگانه فقط با 17/17 دلار در سال ارائه می دهد.

2. از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) ابزارهای بسیار مفیدی هستند که به شما امکان می دهند کلیه داده های منتقل شده از دستگاه های خود را ایمن کنید. آنها از پروتکل های ارتباطی ایمن و سطوح بالای رمزگذاری برای اطمینان از محرمانه بودن هر چیزی که می فرستید یا دریافت می کنید استفاده می کنند.

ExpressVPN

expressvpn - یک ابزار vpn برای تأمین امنیت داده های خود هنگام انتقال

امروزه بسیاری از VPN ها همچنین ویژگی های دیگری دارند که قابلیت های آنها را تقویت می کند. به عنوان مثال ، ExpressVPN ، یکی از نامهای شناخته شده در تجارت VPN ، شامل یک سوئیچ قفل شبکه, سرورهای DNS رمزگذاری شده خصوصی ، مسدود کننده تبلیغات و موارد دیگر.

استفاده از VPN نه تنها دستگاه ها را در مطب ایمن می کند بلکه در حرکات نیز حرکت می کند. این بدان معناست که تا زمانی که کارمندان و خودتان از VPN استفاده می کنند ، می توانید با اطمینان از هر مکانی در سراسر جهان کار کنید.

3. از نسخه پشتیبان تهیه کنید

همه مشاغل باید از داده های مهم بطور منظم نسخه پشتیبان تهیه کنند. داده های مهم مانند جزئیات مشتری ، فاکتورها ، اطلاعات مالی و موارد دیگر همه برای تجارت شما حیاتی است. اگر این داده از بین برود ، یک فاجعه خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم می تواند اطمینان حاصل شود که همه داده های مهم در هر زمان بازیابی می شوند. حتی بهتر ، تهیه پشتیبان نیز به راحتی قابل اتوماتیک است تا نیروی انسانی در انجام کارهای روزمره مانند این هدر نرود.

امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی و خدمات پشتیبان تهیه داده های آسان و ارزان قیمت مناسب برای مشاغل کوچک وجود دارد. برخی از شما ممکن است دوست دارید امتحان کنید شامل موارد زیر است.

آکرونیس

Acronis - یک راه حل پشتیبان برای مصرف کنندگان و مشاغل

تصویر واقعی Acronis – ارائه دهنده محبوب راه حل های پشتیبان ، Acronis نرم افزار پشتیبان تهیه کننده پشتیبان و راه حل های محافظت از داده را برای مصرف کنندگان و مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد. این سریعترین نرم افزاری است که ما تاکنون برای تهیه نسخه پشتیبان از دیسک های کامل آزمایش کرده ایم. قیمت ها از 69 دلار / سال کم شروع می شود.

سهولت

easeus - نرم افزار پشتیبان گیری از پنجره برای محافظت از داده های خود

پشتیبان گیری از خانه EaseUS ToDo – EasUS با ارائه یک رابط کاربری بهبود یافته و لیست طولانی از ویژگی ها ، از Dropbox و سایر راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر ابر پشتیبانی می کند و باعث می شود ادغام در عملیات تجاری آسان شود. قیمت ها از 29.99 دلار در سال شروع می شود.

اگر نمی خواهید از یک نرم افزار پشتیبان اختصاصی استفاده کنید ، حداقل از فضای Cloud استفاده کرده و از نسخه های پشتیبان دستی استفاده کنید. استفاده از فضای ذخیره سازی Cloud بدان معنی است که داده های شما از موقعیت جغرافیایی شما جدا است و خطر آسیب های جسمی را کاهش می دهد.

4. نرم افزار را به روز کنید

یكی از رایج ترین راه هایی كه هكرها به سیستم دسترسی پیدا می كنند ، از طریق آسیب پذیری های نرم افزاری است. همه نرم افزارها دارای ضعف هایی هستند و توسعه دهندگان معمولاً هر زمان كه این حفره ها را ببندند ، تكه ها و به روزرسانی های خود را منتشر می كنند..

در صورت عدم اطمینان از به روزرسانی همه نرم افزاری که استفاده می کنید ، مشخصات ریسک شما بالا می رود. به روز بودن بسیاری از دستگاه ها می تواند کاری جدی باشد ، به خصوص اگر شما یک بخش فناوری اطلاعات ندارید که پاسخ دهید.

خوشبختانه ، بسیاری از برنامه ها می توانند به روزرسانی خودکار تنظیم شوند ، بنابراین مطمئن شوید که فروشندگان نرم افزاری را که استفاده می کنید ، بررسی کنید. روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از برنامه های کاربردی مانند IObit Updater ، نرم افزارها را به روز کنید.

IObit

iobit - ابزار بروزرسانی نرم افزار برای به روزرسانی برنامه های خود.

IObit Updater – بروزرسانی IObit یک برنامه سبک و سبک است که در کمک به شما برای حفظ بقیه مواردی که نصب کرده اید تمرکز دارد. این برنامه ها را نظارت می کند و در صورت وجود بروزرسانی ها به شما یادآوری می کند ، یا می تواند به طور خودکار آنها را به روز کند.

برای تمام دستگاههای IT خود ، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار همیشه به روز است. به روزرسانی های منظم برای اطمینان از بهبود امنیت ضروری هستند. سیستم عامل ها ، برنامه ها و نرم افزارها باید همه موارد را در صورت امکان تنظیم کنند.

5- همیشه از برنامه های امنیتی اینترنت استفاده کنید

نرم افزار آنتی ویروس باید در همه دستگاه ها ، از رایانه های شخصی گرفته تا لپ تاپ و موبایل استفاده شود. معتبرترین شرکتهای امنیتی اینترنتی مانند سیمانتک یا مک آفی برای صاحبان مشاغل کوچک برنامه های ویژه ای داشته باشید که به آنها اجازه می دهد از همه دستگاه ها با مجوز واحد محافظت کنند.

همچنین می توانید از بین انواع مختلف برنامه های امنیت اینترنت انتخاب کنید. برخی از موارد اساسی فقط ممکن است ویژگی های ضد ویروس را ارائه دهند ، در حالی که نسخه های جامع تر با ویژگی های متعدد کاملاً لود می شوند.

امنیت سایبری به طور خلاصه

امنیت سایبر دفاع از سیستم ها ، شبکه ها ، برنامه ها و حتی داده ها از حملات دیجیتالی است. از طرف دیگر تهدیدات سایبری عناصری است که ماموران امنیت سایبری نسبت به آن مخالفت می کنند. این تهدیدها به گونه ای طراحی شده است كه به شركتها یا اشخاصی كه آنها را هدف قرار می دهند ، به نوعی آسیب برساند.

انواع متداول تهدیدات سایبری شامل ویروس ، بدافزار ، باج افزار ، حملات فیشینگ و موارد دیگر است. پیچیدگی های محافظت در برابر بسیاری از تهدیدات سایبری بسته به میزان حمله مهاجمین مداوم ، متفاوت است.

از طرف امنیت سایبری ، ما از ابزارهایی مانند برنامه های ضد ویروس ، فایروال ها ، ردیاب های بدافزار ، مسدود کننده اسکریپت ها و سایر موارد استفاده می کنیم که برای دفاع در برابر تهدیدات فوق طراحی شده اند..

چرا هکرها مشاغل کوچک را هدف قرار می دهند

هزینه های از دست دادن اطلاعات به دلیل حملات سایبری هدفمند به شرکت ها در سال 2018 به طور متوسط ​​5.9 میلیون دلار جمع شده است.هزینه های از دست دادن اطلاعات به دلیل حملات سایبری هدفمند به شرکت ها در سال 2018 به طور متوسط ​​5.9 میلیون دلار جمع شده است (منبع).

هکرها همیشه مشاغل کوچک را هدف قرار نمی دهند ، اما درصدشان نسبتاً زیاد است. برای درک اینکه چرا مشاغل کوچک درگیر هستند ، باید درک کاملی از حوادث امنیت سایبری داشته باشید.

به عنوان صاحبان مشاغل ، اکثر ما در درجه اول نگران امور مالی هستیم. با این حال ، هکرها می توانند مقاصد بسیار بیشتری نسبت به تلاش برای سرقت پول داشته باشند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است سعی کنند عملیات دیجیتالی شما را به طور موقت خاموش کرده ، به اعتبار تجاری شما آسیب برساند یا به راحتی سرگرم کننده باشند. اگرچه ممکن است توهین آمیز به نظر برسد ، نکته این است که دلایل متعدد ممکن وجود دارد.

بعد به صاحب متوسط ​​مشاغل كوچك می رسیم ، كه مثل من می خواهد روی ارائه محصول یا خدمات عالی به مشتری تمرکز كند. این تمرکز غالباً نقش مهمی برای ما ایجاد می کند و باعث می شود مناطق مهم دیگری مانند امنیت سایبری فراموش نشود.

ما همچنین غالباً منابعی را که شرکتهای بزرگتر انجام می دهند ، نداریم ، بنابراین این موضوع از نظر مقیاس اقتصادی است. هرچه دفاع از یک تجارت کمتر باشد ، هکرها برای موفقیت خود نیاز به حمله بیشتری دارند.

برای پیچیده تر کردن امور ، اجرای اقدامات امنیتی سایبر مؤثر امروز به ویژه چالش برانگیز است. مناطق شهري نسبت به مردم وسايل بيشتري دارند و مهاجمان روشهاي حمله به طور فزاينده اي را مورد استفاده قرار مي دهند.

افکار نهایی

همانطور که به طور واضح مشاهده می کنید ، اینترنت امروز می تواند مکانی بسیار خطرناک باشد ، به خصوص اگر تجارت شما به آن اعتماد کند. از آنجا که بسیاری از ما به صورت دیجیتالی به هم متصل شده ایم ، تهدید حتی به زندگی شخصی ما ادامه می یابد.

به عنوان یک صاحب مشاغل ، باید بتوانید نه تنها از دستگاه های شخصی خود بلکه از تمام دستگاه های مورد استفاده کارمندان خود نیز محافظت کنید. از آنجا که همه چیز به هم متصل است ، شما به همان اندازه ضعیف ترین پیوند خود قوی هستید.

سرانجام ، من امیدوارم که من به شما ایده هایی در مورد چگونگی اجرای برخی اقدامات امنیتی احتیاط آمیز بدون شکستن بانک داده باشید. امنیت خود را تا حد ممکن جدی بگیرید – شغل شما به آن بستگی دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map