چگونه برون سپاری می تواند به رشد تجارت بازاریابی وابسته شما کمک کند

اینترنت فرصت های زیادی را برای کسب درآمد آنلاین فراهم می کند و یکی از این موارد از طریق بازاریابی وابسته است. به عبارت ساده تر ، بازاریابی وابسته شامل فروش محصولات یا خدمات افراد دیگر از طریق وب سایت یا سیستم عامل های رسانه اجتماعی است. سپس ، شما به عنوان کمیسیون هزینه ارجاع دریافت می کنید.


مشاغل وابسته همانطور که برخی دوست دارند به آن اعتقاد داشته باشید ، یک مدل تجاری “تنظیم و فراموش نکنید” نیست. در حالی که می تواند سودآور باشد ، برای رشد و توسعه آن به یک تجارت موفق زمان و تلاش می کند. خوشبختانه ، با برون سپاری بسیاری از کارهای لازم ، می توانید یک تن در وقت خود صرفه جویی کرده و سود بازرگانی بازاریابی وابسته خود را تقویت کنید.

پتانسیل با تجارت بازاریابی وابسته چیست؟?

بخش بازاریابی وابسته هر ساله با فرصتهای جدید به طور پیوسته در حال رشد است. صاحبان سایت می توانند برخی از هزینه های تبلیغاتی خود را با داشتن شرکت های وابسته انجام دهند و در ازای دریافت هزینه ارجاع ، این کار سنگین را برداشته اند.

شبکه وابسته راکوتن یک مطالعه منتشر کرد که نشان می دهد این صنعت تا سال 2020 به ارزش 6.8 میلیارد دلار خواهد بود. VigLink همچنین یک نظرسنجی منتشر کرد که نشان می دهد 9٪ از بازاریابان شرکت های وابسته سالانه بالغ بر 50،000 دلار درآمد دارند. وب سایت شما با داشتن یک جریان ثابت از ترافیک ، می تواند این یا خیلی بیشتر باشد.

برخی از حوزه های تجارت شما که می توانید از آن خارج شوید

اگر روزانه 12 ساعت یا بیشتر در کار بازاریابی شرکت های وابسته کار می کنید ، این سرعت بسیار خوبی برای حفظ است. حتی اگر کسب و کار در حال نتیجه است ، شما هرگز نمی توانید آن را مقیاس کنید زیرا تنها یکی از شما وجود دارد. وقت آن است که بفهمید در حالی که روی تجارت اصلی خود متمرکز هستید ، وظایف دیگری را که می توانید انجام دهند ، انجام می دهد.

در حالی که این یک لیست عالی برای انجام کارهاست با برون سپاری شروع شد در بازاریابی وابسته بهتر است قبل از واگذاری آنها به شخص دیگری ، معیار برای این مشاغل داشته باشید. به عبارت دیگر ، اگر چیزی در مورد برنامه نویسی ، تولید محتوا یا داده کاوی ندارید ، این احتمال وجود دارد که شخصی در طی دوره های طولانی چرخش ، بد کار کردن یا قیمت های تورم از شما سود ببرد..

هنگامی که تجارت بازاریابی وابسته خود را شروع می کنید ، یاد بگیرید که چگونه ابتدا برخی از این کارها را انجام دهید ، حداقل در ابتدایی ترین شکل آنها. سپس ، شما در موقعیت بهتری خواهید بود که ماهرترین و صادق ترین پیمانکاران را برای انجام این کار برای شما استخدام کنید. خوشبختانه برای انتخاب استعداد برتر می توانید از سایت های آزاد مانند Fiverr نیز استفاده کنید.

با رشد مشاغل بازاریابی آنلاین وابسته شما ، در اینجا برخی از وظایف اصلی که می توانید برون سپاری کنید:

1. برنامه نویسی

داشتن برخی از مهارتهای اساسی برنامه نویسی ، به عنوان یک بازاریاب وابسته به شما سود می بخشد ، اما ارزش برنامه ریزی و برنامه ریزی وب سایت های خود و صفحات فرود را ندارد. در حالی که بسیاری از بازاریابان آنلاین از WordPress استفاده می کنند ، احتمالاً می خواهید فراتر از یک راه حل برش کوکی باشید.

در Fiverr ، شما می توانید لیستی از آزادکارها را پیدا کنید تا در انجام کارهای برنامه نویسی به شما کمک کنند.

برون سپاری کار توسعه وب شما یکی از بهترین راهها برای صرفه جویی در وقت به عنوان یک بازاریاب وابسته است. یک برنامه نویس یا طراح حرفه ای را استخدام کنید برای ساختن وب سایتهای خود صفحات فرود را سفارشی کنید و آنها را در حساب میزبان خود در وب بارگذاری کنید.

2. طراحان گرافیک

باز هم ، شما احتمالاً می خواهید برخی از اصول طراحی را یاد بگیرید ، مانند نحوه استفاده از Photoshop ، اما این چیزی نیست که می خواهید روزهای خود را وقف آن کنید وقتی می توانید روی چیزی سود آور تر تمرکز کنید..

به عنوان مثال ، با ایجاد اینفوگرافیک ، می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد کار یک فریلنسر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شما می توانید با نمونه هایی از تبلیغات بنر و صفحات فرود که دوست دارید ، یک فریلنسر طراحی گرافیک تهیه کنید و سپس دستورالعمل های خاصی را برای تحویل های خود ارائه دهید. گرافیک های دیگری که می توانند ایجاد کنند شامل اینفوگرافیک برای بازاریابی محتوا و سایتهای رسانه های اجتماعی. ساختن خود اینها بسیار وقت گیر و پر هزینه خواهد بود.

3. نویسندگان

صحبت از وقت گیر و پرهزینه است ، اگر تاکنون سعی کرده اید محتوای با کیفیت خود را بنویسید یا کپی کنید ، می دانید که این کار ساده ای نیست. در حقیقت ، اکثر تأمین منابع مالی شما احتمالاً برای نوشتن پروژه ها خواهد بود.

می خواهید برخی منابع آنلاین را پیدا کنید تا به طور منظم محتوای منحصر به فرد ، درگیر و با کیفیت برای وب سایت خود و سایر سیستم عامل های آنلاین نوشته شده را دریافت کنید. این شامل کپی صفحه فرود ، پست های وبلاگ ، کتاب های الکترونیکی ، انتشار مطبوعات و پست های رسانه های اجتماعی است.

شما می توانید نویسنده هایی را در سایت هایی مانند Fiverr پیدا کنید ، اما سایت های خاص از جمله محتوا نیز وجود دارد ClearVoice.

4- داده کارگران

جمع آوری داده ها و تحقیقات دیگر به صورت آنلاین دشوار نیست ، اما مطمئناً زمان زیادی را می طلبد. این چیزی است که می توانید و باید از یک فریلنسر خارج شوید. این می تواند از کلمه کلیدی ، بازار و تحقیقات رقبا تا موارد خاص تری باشد.

ما یک VA از Fiverr استخدام کردیم تا به ما در جمع آوری داده های صنعت کمک کند.

به عنوان نمونه ، ما تحقیق را در تعیین “هزینه میزبانی وب سایت در سال 2019 چقدر است؟?ما به جای جستجوی همه چیز خودمان ، VA را برای جمع آوری و تهیه این داده ها استخدام کردیم.

5- ترجمه محتوا

بسیاری از شرکت های وابسته کارزارهای بازاریابی وابسته به خارج را اجرا می کنند. اکنون همه چندین زبان خارجی را می دانند ، و استفاده از Google Translate برای این کار کافی نخواهد بود. برای یافتن می توانید از سایت های آزاد مانند Fiverr استفاده کنید مترجمان محتوا یا سایتی مثل OneHourTranslation.com.

6. تولید فیلم

ویدیو به روشی فزاینده و رایج برای رساندن پیام شما به صورت آنلاین تبدیل شده است ، اما تولید محتوای مؤثر ساده نیست. ممکن است یک ویدیو بسازید ، اما موارد بسیار بیشتری وجود دارد ، و باید یک متخصص استخدام کنید.

استخدام فریلنسر ویدیویی کمک خواهد کرد که فیلم خود را به همراه نرم افزار تولید ، اضافه کردن هرگونه صدای صوتی مورد نظر خود ، و شامل انتقال ، جلوه ها ، جلوه های ویژه و مواردی که از آن استفاده می کنید ، باشد. شما می توانید این افراد را در وب سایت های اصلی آزاد پیدا کنید.

7. مدیر رسانه های اجتماعی

مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی خود می تواند خسته کننده باشد ، اما کسی مجبور است این کار را انجام دهد. اگر هنوز هم می خواهید برخی از کارها را خودتان انجام دهید ، می توانید از ابزاری مانند استفاده کنید HootSuite یا SocialOomph, اما اینها به شما کمک انسان نمی کنند.

شما می توانید مشخصات فریلنسر را اکتشاف کنید تا در مورد دامنه ارائه شده اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در غیر این صورت ، به دنبال یک مدیر رسانه های اجتماعی آزاد برای کمک به مدیریت رسانه های اجتماعی.

8- دستیارهای مجازی

یک دستیار مجازی دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. این یک فریلنسر آنلاین است که کارهای مختلفی را برای تجارت بازاریابی وابسته شما انجام می دهد ، که عموماً توسط یک ساعت پرداخت می شود. بسته به مجموعه مهارت های مورد نیاز ، هزینه استخدام یک ویلا معمولاً بین 10 تا 15 دلار در ساعت است.

بیشتر VA ها مدارک تحصیلی خود را ذکر می کنند ، که شامل تحقیقات ، آپلود در FTP ، صورتحساب در صورتحساب ، بازاریابی ایمیل ، طراحی گرافیکی اساسی و غیره می باشد. شما همچنین می توانید بسیاری را برای انجام کارهای اضافی آموزش دهید..

مزایای برون سپاری برای تجارت آنلاین شما

برای برخی از دارندگان مشاغل ، “برون سپاری” کلمه ای کثیف است ، اما نباید باشد. این تصور غلط وجود دارد که به منظور برون سپاری چیزی بدان معنی است که می خواهید با کیفیت پایین حل و فصل کنید ، که اینگونه نیست.

با وجود عدم ثبات اخیر در صنعت برون سپاری ، تقاضای جهانی برای خدمات برون سپاری هنوز با 85.6 میلیون دلار در سال 2018 همچنان قوی است (منبع).

ما اخیراً یک نظرسنجی انجام دادیم تا بدانیم آیا وبلاگ نویسان با استخدام مترجمان آزاد وظایف خود را بر عهده دارند یا خیر. در اینجا چند یافته جالب وجود دارد:

 • 66.7٪ از وبلاگ نویسان که با آنها مصاحبه کرده ایم ، کارگران فری را استخدام می کنند.
 • 50٪ از آنها ماهانه کمتر از 500 دلار هزینه می کنند.
 • Fiverr ، Upwork ، Peopleperhour و Freelancer.com در بین وبلاگ نویسان محبوب ترین هستند.

در حالی که مطمئناً با خارج کردن برخی از کارها در خارج از کشور ، می توانید معامله کنید ، انتخاب های شما تقریبا بی حد و مرز است. در اینجا چندین دلیل وجود دارد برون سپاری یک اقدام هوشمندانه است برای تجارت بازاریابی وابسته شما:

1. در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

این که آیا شما به صورت انفرادی مشاغل بازاریابی بازاریابی خود را فعالیت می کنید یا به عنوان یک تیم ، تحویل برخی از وظایف خود به شخص ثالث ، یک تن از وقت خود را برای سایر موارد مهم آزاد خواهید کرد. تمام این ساعت ها صرف نوشتن محتوا ، مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی و مقابله با سایر کارهای دنیوی می شوید بار دیگر مورد پسند شما قرار خواهد گرفت. و به یاد داشته باشید – زمان پول است.

در یک یادداشت دیگر ، ممکن است برون سپاری هزینه ای داشته باشد ، اما می تواند مقداری پول شما را نیز پس انداز کند. اگر قبل از اجاره بخشی از آن کارها یا اجاره فضای اداری ، به کارمند می پرداختید ، می توانید آن سربار را از بین ببرید. همچنین ، برون سپاری هزینه های قابل پیش بینی را برای شما فراهم می کند که می توانید در بودجه خود قرار دهید.

2. بهره وری را برای رشد کسب و کار خود افزایش دهید

حتی بازاریاب های آنلاین استرس می گیرند و می دانند که قادر به پیشرفتهای پیش رو در تجارت خود نیستند. هنگامی که شروع به برون سپاری می کنید ، می فهمید که برخی از این استرس برطرف می شود و در مناطقی از مشاغل خود که بیشترین اهمیت را دارند ، تولید می کنید..

شاید یکی از مهمترین فواید تأمین منابع مالی این باشد که به شما اجازه می دهد تا تجارت بازاریابی شرکت های وابسته خود را به مقیاس تبدیل کنید. نه تنها شما مولد تر هستید ، بلکه می توانید در همان حد که می خواهید به سرعت رشد کسب و کار و نتایج اصلی خود را برون سپاری کنید..

3. مزایای خدمات سطح حرفه ای را بدست آورید

اینترنت ارتباط با متخصصان و دیگر متخصصان در سراسر دنیا را آسان تر می کند که می تواند به شما در اداره و توسعه تجارت بازاریابی وابسته کمک کند. این امر نه تنها به شما دسترسی می دهد بلکه انواع گسترده ای از سکوها و منابعی را که می تواند برای بازاریابی ، اتوماسیون ، تجزیه و تحلیل و سایر موارد استفاده شود.

فراتر از این ، شما یک دیدگاه منحصر به فرد در مورد تجارت خود به عنوان مالک آن دارید ، اما ممکن است مغرضانه باشد. وقتی با پیمانکارانی کار می کنید که مدتی در این تجارت بوده اند ، می توانند چشم اندازی بی نظیر به وضعیت شما ارائه دهند. شما ممکن است در مورد چگونگی پرداختن به یک نقطه خاص درد یا روشهای جدید جذب و تبدیل خریداران در وب سایت خود ، بینش دیگری به دست آورید.

کسب و کار بازاریابی وابسته خود را به سطح بعدی ببرید

یکی از بزرگترین اشتباهات در بازاریابی وابسته تمرکز شما را از دست می دهد هنگامی که مشاغل بازاریابی وابسته را اداره می کنید ، زمان کالایی ارزشمند است. شما باید تلاش خود را برای رشد شغل خود متمرکز کنید. مواردی مانند برنامه ریزی استراتژیک و ردیابی پیشرفت شما چیزهایی نیستند که شما می توانید یا باید از آن خارج شوید و اینها می توانند کارهای زمانبر باشند.

در حالی که بازاریابی وابسته می تواند سودآور باشد ، همچنین برنامه ریزی دقیق را می طلبید تا مطمئن شوید که دچار سوختگی نمی شوید یا حتی ظرفیت خود را محدود نمی کنید. با برون سپاری بسیاری از وظایف بازاریابی شرکت های وابسته که ما بیان کردیم ، می توانید رشد تجاری خود را به حداکثر برسانید.

اگرچه Fiverr برای اکثر مردم سکوی برو به کار است ، وقتی به دنبال استعدادهای برون سپاری هستید ، Upwork به همان اندازه محبوب است. در صورتی که می خواهید مقایسه را بدانید مقاله ما در مورد Upwork vs Fiverr است.

این مقاله در ابتدا در وبلاگ Fiverr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map