چگونه می توانم از نام های دامنه رایگان برای وب سایت ها استفاده کنم؟

به نظر می رسد ساختن یک وب سایت برای اولین بار یک کار دلهره آور است. اگر به این فرآیند عادت ندارید ، حتی انتخاب نام دامنه می تواند شما را کمی ترشی کند. چقدر باید پرداخت کنید ، از کجا می توانید یک سوال را بپردازید – این سؤالات و بسیاری از سوالات ممکن است در ذهن شما خطور کند.


تمام شده است 348 میلیون نام دامنه ثبت شده است تاکنون (از پایان سال 2018) و تعداد آنها به سرعت در حال رشد است. در عصر دیجیتال امروز ، همه افراد نام دامنه خود را ، از مشاغل بزرگ گرفته تا افرادی که می خواهند هویت آنلاین خود را بخواهند ، خریداری می کنند.

برای به دست آوردن تصویر بهتر از بالا به پایین از جزئیات مربوط به میزبانی وب و نام دامنه ، توصیه می کنم این مقاله را در ادامه بخوانید میزبانی وب و دامنه 101 اولین. آنچه من در مورد این مقاله در مورد آن بحث خواهم کرد این است که چگونه می توانید نام دامنه رایگان دریافت کنید.

بله درست است. من مطمئن هستم که شاید از نام دامنه ها در فروش و غیره شنیده باشید ، اما آیا می دانید سایت هایی وجود دارند که می توانید نام دامنه رایگان را ادعا کنید؟ بله ، برخی از آنها با احتیاط همراه هستند ، اما شرایط مختلفی وجود دارد و امروز یک زن و شوهر از آنها را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید نام دامنه رایگان را بدست آورید و برخی از آنها با هزینه صدور هزینه شما را درگیر نمی کنند. با این حال ، هر کدام از این نوع صید خود را دارند و آنچه را که انتخاب می کنید به آنچه شما می خواهید در عوض قربانی کنید ، بستگی دارد. نگران نباشید ، این چیز بدی نیست ، اما مطمئن شوید که به جزئیات هر روش توجه می کنید.

روش شماره 1: دامنه های رایگان از شرکت های میزبان

با این روش دامنه .com / .org / .net / .store / .xyz را دریافت کنید

با وجود علاقه من به freebies ، من شخصا احساس می کنم که خطر بیشتری در این نام دامنه ها نسبت به خرید یک وجود دارد. اگر به همین ترتیب احساس می کنید ، ممکن است یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب را در نظر بگیرید که یک نام دامنه رایگان را با میزبانی وب در کنار هم قرار می دهد. پس از همه ، هنوز هم به میزبانی وب سایت خود احتیاج دارید ، درست است?

گرفتن – این یکی باید کمی آشکار باشد. گرفتن این آزاد است که رایگان نیست. شما باید برای معامله بسته بپردازید. با این حال ، این یک انتخاب خوب است زیرا برای اجرای وب سایت خود به دو هاستینگ و نام دامنه نیاز دارید.

1. میزبان

Hostinger - نام دامنه رایگان با هاستینگ

سایت اینترنتی: https://www.hostinger.com/

هاستینجر نمونه ای عالی از این امر است زیرا بسته های بسیار قیمتی دارند ، برخی از آنها نام دامنه رایگان دارند. برنامه های میزبانی وب پریمیوم و پریمیوم آنها (که به ترتیب فقط 2.15 دلار و 3.45 دلار در هر ماه هزینه دارند) هر دو با ثبت نام دامنه رایگان همراه هستند.

همچنین به شما کمک می کند که آنها یک هاست بسیار معتبر باشند و نام های دامنه ای که به صورت رایگان دریافت می کنید TLD هایی با کیفیت عالی مانند .com یا .net هستند.

2. GreenGeeks

سبزهای سبز

سایت اینترنتی: https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks بیش از 11 سال است که در مشاغل میزبانی وب فعالیت می کند و به کاربران این تغییر بی نظیر را ارائه می دهد تا در عین اینکه دوستدار محیط زیست هستند ، دیجیتالی شود. آنها اعتبارات انرژی را با هر قدرتی كه میزبان وب شما نیاز به هزینه داشته باشد خریداری می كنند و به همین دلیل از نظر ردپای انرژی با مشاركت مثبت روبرو می شوند.

هر یک از برنامه هایشان با نام دامنه رایگان همراه است ، و از ابتدایی ترین برنامه Ecosite Starter خود تنها با 2.95 دلار در ماه شروع می شود. این بدان معناست که هر برنامه ای را که با آنها انتخاب می کنید ، تا آنجا که یک نام دامنه می رود پوشیده می شوید!

3. میزبانی TMD

میزبانی TMD

سایت اینترنتی: https://www.tmdhosting.com/

TMDHosting یکی دیگر از جانبازان صنعت است که کارهای زیادی برای آن انجام می دهد. آنها بسیار با سرعت ، قابلیت اطمینان و مهمتر از همه امنیت می فروشند. بسته های میزبان آنها همچنین با نام دامنه رایگان شروع می شود که از ابتدایی ترین برنامه ها شروع شده است.

آنها طیف گسترده ای از قابلیت های میزبانی وب را دارند ، بنابراین شما تصمیم می گیرید که برنامه های میزبانی مشترک آنها یا حتی Cloud یا VPS هاستینگ را انتخاب کنید ، خوب هستید. میزبانی مشترک با TMDHosting از 2.95 دلار در هر ماه شروع می شود.

روش شماره 2: دامنه رایگان از ارائه دهندگان نام دامنه رایگان

با این روش نام دامنه .tk / .ga / .gq / .cf / .ml را دریافت کنید

ارائه دهندگان نام دامنه رایگان کسانی هستند که به هیچ وجه نام دامنه را نمی دهند. هرکدام معمولاً محدودیت های خاص خود را در مورد گسترش دامنه که می توانید ثبت نام کنید ، دارند ، اما به طور کلی ، یک درصد از شما کسر نمی شود.

گرفتن – این دامنه های رایگان غالباً دارای چاپ های بسیار خوبی هستند که باید بخوانید. به عنوان مثال ، با یک پسوند .tk اگر سایت شما نتواند به اهداف تغییر مسیر پاسخ دهد ، دامنه شما توسط ثبت کننده برگردانده می شود. ترافیک آن دامنه سپس به شبکه های تبلیغاتی فروخته می شود.

4. Freenom

Freenom - ارائه دهندگان نام دامنه رایگان

سایت اینترنتی: https://www.freenom.com

Freenom ثبت کننده نام دامنه است جزیره کوچک توکلو, یک کشور دورافتاده و بسیار کم جمعیت با حدود 1.500 نفر. نام دامنه را به صورت رایگان و به دلیل منفجر شدن در محبوبیت می دهد.

.دامنه tk پنجمین ثبت نام دامنه ثبت شده در جهان است و شما می توانید از طریق Freenom دریافت کنید. گذشته از آن ، هنگام جستجو برای نام دامنه خود در اینجا ، سیستم اغلب پسوندهای دامنه دیگری را که می توانید برای آنها ثبت نام کنید ، پیشنهاد می کند.

5. Biz.NF

.Biz.nf - ارائه دهنده نام دامنه رایگان

سایت اینترنتی: https://www.biz.nf

پسوند دامنه .nf متعلق به مکان دیگر و مکان دیگر ، پسوندهای دامنه .nf نماینده جزایر نورفولک هستند اما توجه داشته باشید که اگرچه TLD of .nf رایگان است ، اما پسوندهای سطح دوم و سوم مانند .com.nf یا .net.nf باید پرداخت شوند..

Biz.nf اکنون دامنه های رایگان را در .c1.biz ارائه می دهد – که در واقع یک دامنه فرعی است. اگر علاقمند هستید ، آنها مجانی دیگری مانند میزبانی وب و صدور گواهینامه SSL نیز ارائه می دهند.

6. نقطه TK

Dot TK - نام دامنه رایگان دریافت کنید

سایت اینترنتی: http://www.dot.tk

Dot TK یک شرکت تابعه Freenom در چهره است ، گذشته از یک طرح رنگی متفاوت ، دارای طرح و ویژگی های یکسان است. در اینجا در مورد Dot TK چیزهای زیادی وجود ندارد ، مگر اینکه ذکر کنیم که می توانید از همین سایت Freenom با همان نتایج استفاده کنید.

با انجام همان جستجو ، من با همان نتیجه ای که با Freenom به دست آوردم بازگشتم – یک دسته کوچک موسیقی جاز از نام های غیر قابل استفاده و پیشنهادات جایگزین. وقتی دوباره جستجو را انجام می دهید ، این لیست تغییر می کند ، بنابراین گاهی اوقات اگر دوست ندارید آنچه را می بینید ممکن است چندین بار اجرا شود..

7. Subdomain.com

نام دامنه - Subdomain - رایگان برای وب سایت شما

سایت اینترنتی: http://www.subdomain.com/

آخرین بازدید در لیست مکانهایی که می توانید نام دامنه رایگان دریافت کنید subdomain.com است. در اینجا می توانید نام دامنه رایگان را با پسوند .nu (Niue) ثبت کنید. مزیت این سایت نسبت به سایت های ارائه دهنده nn این است که می توانید دامنه های سطح دوم و سوم را نیز به صورت رایگان دریافت کنید.

دامنههای .nu وجود دارد که قابل شارژ هستند ، و اینها معمولاً در رده حق بیمه قرار می گیرند ، مانند نامهای دامنه یک کاراکتر که می توانند به اندازه 500 یورو برسند.

روش شماره 3: دامنه های رایگان با یک وب سایت ساز

با این روش از زیر دامنه های رایگان استفاده کنید

سازندگان وب سایت به شما امکان می دهند به سرعت و به آسانی سایت هایی را تهیه کنید که دانش فنی کمی دارند و یا ندارند. آنها ابزارهای مفیدی برای کمک به این امر و اندکی بیشتر از قیمت میزبانی وب استاندارد که ممکن است برای شما هزینه کند ، ارائه می دهند. علاوه بر آن ، برخی از برنامه های رایگان دارند که می توانید با آن از زیر دامنه های رایگان سایت خود شروع کنید.

گرفتن – دامنه های دامنه تمایل به “ارزان بودن” خاصی برای وب سایتها دارند و به نظر می رسد که کاربران حتی به اندازه کافی جدی نیستید که حتی نام دامنه خود را بدست آورید. از طرف دیگر ، وب سایت سازنده و میزبان زیر دامنه به علاوه یک نقطه راه اندازی عالی برای حرفه خود در وب سایت ارائه می دهد.

8. ویکس

Wix - نام دامنه رایگان برای وب سایت شما

سایت اینترنتی: https://www.wix.com

Wix است پادشاه سازندگان وب سایت در حال حاضر و به دلایل زیادی ارزش دارد. یکی از نکات برجسته Wix این است که دارای یک برنامه سطح ورود آزاد است که همراه با یک زیر دامنه رایگان برای دسترسی به سایت شما ارائه می شود.

در حالی که ممکن است صحیح باشد که این طرح از هر آنچه میزبان مشترک ممکن است ارائه دهد محدودتر است – این برنامه رایگان است! اگر فهمیدید که آن را دوست دارید ، حتی می توانید به یکی از برنامه های پرداخت شده آنها ارتقا دهید. من Wix را به عنوان یکی از بهترین موارد در زمینه ایجاد وب سایت توصیه می کنم.

برای افرادی که در برنامه رایگان قرار دارند ، نام دامنه شما چیزی شبیه به این موارد خواهد بود:

username.wixsite.com/sitename

9. Weebly

Weebly - نام دامنه رایگان با یک حساب کاربری

سایت اینترنتی: https://www.weebly.com/

Weebly یکی دیگر از مدعیان قدرتمند در تجارت در زمینه ساخت وب سایت است که همچنین یک زیر دامنه رایگان با حساب کاربری در اختیار شما قرار می دهد. البته ، از آنجا که آن زیر دامنه به نام کاربری شما مانند Wix پیوند ندارد ، می تواند یافتن نام مناسب برای جایگیری کمی چالش برانگیز باشد.

اگر به Weebly بپیوندید نام دامنه شما چیزی شبیه به این خواهد بود.

sitename.weebly.com

10. WordPress.com

WordPress.com - زیر دامنه رایگان برای وب سایت شما

سایت اینترنتی: https://wordpress.com

پایه و اساس همه سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ، WordPress.com جایی است که همه این موارد آغاز شده و برای اولین بار حتی امروز نیز یک انتخاب محبوب باقی مانده است. با ایجاد یک حساب کاربری با WordPress.com بر روی پلتفرم CMS خود ، شما را به همراه یک زیر دامنه رایگان میزبانی می کند.

بسیاری از افراد از وردپرس به عنوان نقطه شروع در مشاغل وب جوانی خود استفاده می کنند ، هم به دلیل این که رایگان است و هم تجربه خوبی با پلت فرم محبوب وردپرس می دهد.

11. به طرز چشمگیر

نام دامنه قابل توجه با بسته میزبانی

سایت اینترنتی: https://www.strikingly.com

جالب توجه نوعی ترکیب بین میزبانی وب بسته بندی شده با نام دامنه است ، به جز اینکه نقش اصلی آن به عنوان سازنده وب سایت است. تا زمانی که بسته ای را با گزینه پرداخت سالانه انتخاب کنید ، نام دامنه رایگان مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد (تا زمانی که در دسترس باشد).

هزینه ها از حداقل 8 دلار در هر ماه شروع می شود ، خوب است با توجه به اینکه شما یک نام دامنه ، سازنده سایت ، میزبانی وب و قابلیت تجارت الکترونیک را همه با یکجا دریافت می کنید!

سوالات متداول در زمینه های آزاد

نام دامنه چیست?

نام دامنه آدرس وب سایت شما است. همه دامنه ها منحصر به فرد هستند – شما نمی توانید نام دامنه را پس از ثبت شدن توسط دیگران ثبت کنید. سازمان حاکم بر ثبت دامنه جهانی با نام ICANN شناخته می شود.

درباره نام دامنه در این راهنما بیشتر بدانید.

آیا 100٪ نام دامنه رایگان وجود دارد?

آره. همانطور که در این مقاله ذکر شد – سه راه برای دریافت نام دامنه رایگان برای وب سایت شما وجود دارد.

کدام دامنه رایگان بهترین است?

هر نوع دامنه رایگان که در این مقاله ذکر شده است ، گرفتن خاص خود را دارد. آنچه انتخاب می کنید بستگی به آنچه شما می خواهید در عوض قربانی کنید. من شخصاً احساس می کنم که دریافت یک نام دامنه رایگان با یک بسته میزبانی مانند کاری که هاستینجر انجام می دهد یا حتی دریافت یک زیر دامنه رایگان گزینه بسیار بهتری است. 

چگونه می توانم دامنه عمر رایگان دریافت کنم?

دامنه هایی که با پسوند .tk ، .nf و .nu به پایان می رسند ، برای زندگی رایگان هستند. برای به دست آوردن یکی از این دامنه های رایگان ، آن را در یکی از ارائه دهندگان نام دامنه رایگان ، همانطور که در روش شماره 2 ذکر شد ، ثبت کنید.

چگونه می توانم یک دامنه .com را به دست آورم?

برای به دست آوردن یک دامنه .com رایگان – ثبت نام در یک برنامه میزبانی که همراه با یک com. رایگان باشد. به عنوان مثال هاستینجر ، GreenGeeks و TMD هاستینگ ، برنامه های کاملی را برای برنامه های میزبانی مشترک ارائه می دهند .com.

نتیجه گیری: در مورد Freebies محتاط باشید

در این دنیا هیچ وعده غذایی رایگان رایگان وجود ندارد و مانند همه چیز با عنوان “رایگان” ، بسیاری از این گزینه ها در پایان روز با یک “گرفتن” همراه هستند. به عنوان مثال ، دامنه های آزاد مانند .tk و .nu کمی شده اند در طول سالها قابل انکار نیست. در چاپ خوب نیز باید به آن توجه زیادی شود ، مانند اینکه ثبت کننده قادر به خاموش کردن سایت شماست و در صورت شکستن هر یک از شرایط و قوانین آنها ، ترافیک را برای تبلیغات یا منابع دیگر منحرف می کند..

من شخصاً احساس می کنم که دریافت یک نام دامنه رایگان با یک بسته میزبانی مانند کاری که هاستینجر انجام می دهد ، یا حتی گرفتن زیر دامنه رایگان گزینه بسیار بهتری است. آنچه Hostingeringer به شما می دهد یک دامنه واقعی است که به خوبی در سراسر جهان پذیرفته شده است ، مانند .com.

ممکن است دریافت زیر دامنه با سازنده وب سایت رایگان باشد ، اما مارک تجاری سایت شما را خراب می کند و در پایان روز ، این بخشی از ارزش وب سایت شما است ، درست است؟ بین این گزینه ها عاقلانه انتخاب کنید یا ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید به شهرت دیجیتال خود آسیب بزنید.

* ترجمه: شناسه EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map