آنچه ویکی پدیا نمی تواند در مورد میزبانی وب بگوید

من مطمئن هستم که وبلاگ شما فوق العاده است.


شما همه کارها را به درستی انجام می دهید: شما عناوین عالی دارید ، تصاویر خوبی به شما داده است ، حتی ممکن است به طور فعال در هر زمینه ایجاد محتوا مشغول شوید ، تصاویر ، اینفوگرافیک ها و فیلم های خود را توسعه دهید..

اما یک چیز وجود دارد که اکثر وبلاگ نویسان غافل از آن هستند (حداقل در ابتدا) که می توانند حتی بهترین وبلاگ ها را از همیشه در مقابل مخاطبان بالقوه خود حفظ کنند..

این یک چیز خوب میزبانی وب است.

به این روش فکر کنید: آیا تا به حال روی پیوندی از فیس بوک یا سایت دیگری کلیک کرده اید و منتظر هستید که به نظر می رسد ابدی برای بارگذاری سایت است؟ این 1997 نیست. امروز ، صفحات وب مانند شما می توانید صفحه را در یک کتاب باز کنید – یا حداقل آنها باید. اگر اینگونه نباشند ، شما یک تن از نمایش صفحه از دست می دهید. نرخ گزاف گویی شما در حال افزایش است. تا به حال ، شما احتمالاً نمی دانسته اید چه خبر است.

دارم بهت میگم – به شرکت میزبان خود نگاه کنید.

مطمئنا ، روش هایی وجود دارد که می توانید در کنار سرعت به سایت خود کمک کنید. می توانید محتوای چندرسانه ای را پایین بیاورید ، کیفیت و وضوح گرافیکی را پایین بیاورید ، و انواع مختلفی از حلقه ها را امتحان کنید تا سریعتر بارگذاری سایت شما انجام شود. در حقیقت ، این همان چیزی است که اکثر شرکت های میزبان جعبه بزرگ به شما خواهند گفت که انجام دهید. اما آیا واقعاً لازم است?

میزبانی وب چیست؟?

اگر تازه شروع کرده اید یا تا به حال فکر نکرده اید که با وب سایت خود در پشت صحنه چه می گذرد, ویکیپدیا مفهوم میزبانی وب را به خوبی توضیح می دهد:

سرویس میزبانی وب نوعی سرویس میزبانی اینترنتی است که به افراد و سازمانها امکان می دهد وب سایت خود را از طریق شبکه جهانی وب در دسترس قرار دهند. میزبان وب شرکتهایی هستند که فضا را در یک سرور متعلق به یا اجاره داده شده برای استفاده مشتری و همچنین امکان اتصال به اینترنت ، به طور معمول در یک مرکز داده فراهم می کنند..

این یک توضیحات اساسی بسیار مختصر و مفهوم است. اینها خدمات اصلی هستند که همه شرکتهای میزبان وب ارائه می دهند. چه چیزی یکی را از دیگری جدا می کند؟ اگر همه آنها خدمات یکسانی ارائه می دهند ، چرا فقط یک مورد را انتخاب نکرده و فراموش نکنید?

اینها سؤالاتی هستند که ویکی پدیا به آن نمی پردازد.

این همان چیزی است که این بلاگ پست برای آن اختصاص دارد.

چه چیزی میزبان وب خوبی را ایجاد می کند?

درست مانند هر نوع خدمات دیگر ، شرکت های میزبانی وب خوب و برخی از آنها چندان خوب نیستند.

ما آنهایی را که دسترسی سرور آهسته را ایجاد می کنند و مانع انتقال داده می شود ، تعریف نکردیم. این بسیار بیشتر از محتوای شما است که باعث کندی امور می شود ، اما هیچ شرکتی نمی خواهد بپذیرد که سرورهای آنها کند یا زیاد بارگذاری شده یا قابلیت ذخیره سازی DNS آنها فرعی است.

بهترین شرکت های میزبان وب آنهایی هستند که به جزئیات مهم توجه می کنند ، و ما فکر می کنیم که این رتبه ها در آن فهرست بالا هستند:

1. یک رابط کاربری آسان برای استفاده (UI)

UI و کنترل پنل باید به اندازه کافی شهودی باشند تا کاربر بتواند تغییرات و بروزرسانی هایی را انجام دهد و همچنین دامنه های جدیدی را اضافه کند ، از بک آپ های سایت برنامه ریزی کند و برنامه هایی مانند WordPress را به سرعت و به راحتی تنظیم کند..

داشبورد WebHostFaceمثال – صفحه کنترل کاربر WebHostFace – ساده و آسان.

2. سرعت سایت تضمین شده

میزبان وب که نوشتن تضمین کننده سرعت سایت خود است به مراتب بیشتر احتمال دارد که یک تجربه خوب کاربر نهایی را به طور مداوم به شما ارائه دهد و در صورت وجود مشکل قابل اندازه گیری ، احتمال کمتری برای شما فراهم می شود. بدون آن ، برای برخی گفتگوهای بسیار ناخوشایند در مورد چگونگی پیام رسانی به سایت خود و وسایل موردنیاز برای رفع آن آماده شوید.

3. قابلیت اطمینان

این منطبق با مفهوم ثبات است. شما می خواهید یک شرکت میزبانی را انتخاب کنید که 99.9٪ سرور را به روز شما تضمین کند. افت زمان به روز فقط نیم درصد (که این مقدار 0.05٪ است) می تواند به دو روز کل خرابی سال تبدیل شود. وبلاگ شما در یک روز چقدر می سازد؟ می توانید آن را دو برابر کرده و آن را به هزینه میزبانی وب زیر مجموعه اضافه کنید.

4. گزینه های قیمت و پرداخت

بسیاری از سایت های خارج وجود دارد که حق بیمه خدمات را می دهند که کاربر هرگز از آن استفاده نمی کند. شرکت های میزبان خوب ساختار قیمت گذاری خود را ارائه می دهند و توضیح می دهند که برای چه چیزی پرداخت می کنید. آنها همچنین برنامه هایی با قیمت مناسب و مرتب ارائه می دهند که نیازهای وب سایت خاص شما را برآورده می کند.

5- خدمات پس از فروش

میزبان وب فعلی شما هنگام نیاز به تماس با شما چقدر قابل اعتماد است؟ زمان انتظار مثل چیست؟ چه ساعاتی را نگه می دارند؟ حتی بیشتر ، اگر ترجیح می دهید قبل از انتظار برای حضور در نماینده ، بتوانید درمورد موضوعات تحقیق کنید؟ آیا شرکت میزبان شما یک پایگاه دانش جامع و در دسترس برای همه مشتریان خود دارد?

چه موقع نیاز دارید که وارد شوید؟ آیا این پاسخ ها در تمام سطوح ، خواه از فروش ، صدور صورتحساب یا پشتیبانی فنی ، آگاهی دارند؟ آیا به طور معمول از پنج تکرار مختلف به پنج سوال مختلف پاسخ می دهید?

شرکت های میزبانی وب خوب ، کاملاً کارمند ، 24/7 در دسترس هستند و یک تیم کاربردی و یکنواخت آموزش دیده دارند که می توانند انواع و اقسام مسائل را برطرف کنند و راه حلهای سازگار ارائه دهند.

میزبان بازخورد کاربرمثال – بازخورد واقعی کاربر در پشتیبانی پس از فروش SiteGround.

آیا قیمت واقعا مهم است؟?

همه ما این جمله قدیمی را شنیده ایم ، “شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید” ، و در حالی که در بسیاری از موارد صادق است ، هنگام میزبانی وب همیشه درست نیست.

گرانتر بودن لزوما به معنای بهتر نیست. همانطور که قبلاً بیان کردم ، برخی از بدترین شرکت های میزبان خارج از کشور بالاترین نرخ را دارند زیرا آنها به مشتریانی که نمی دانند به چه چیزی نیاز دارند طعمه می زنند. قیمت متوسط ​​لزوماً به معنای محصولات یا خدمات زیرزمینی معامله نیست.

برخی از شرکت های میزبان بودجه دارای اشکالاتی هستند. آنها هزینه ها را با قطع ساعت ها برای پشتیبانی زنده کاهش می دهند یا آنها از طریق گفتگوی آنلاین به طور جدی پشتیبانی می کنند (بنابراین می توانند پنج مکالمه را به طور همزمان – گاهی اوقات بیشتر) انجام دهند. آنها سرورهای خود را با پیشرفت فناوری به روز نمی کنند. بهترین راه برای اینکه بگویید آیا ارائه دهنده میزبانی وب چانه ای شما واقعا معامله ای است انجام کارهای خانه و سؤالات درست بپرسید.

دریابید که دستیابی به پشتیبانی چقدر آسان است. در مورد آخرین فن آوری های میزبانی وب تحقیق کنید و ببینید که چگونه هر شرکتی که در نظر دارید با حفظ توانایی خود قیمت کرایه را می گیرد.

پرچم های سرخ با شرکت های میزبان بودجه

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به دنبال چه زمانی باشید رفتن به میزبانی وب ارزان. برخی از اینها لزوماً آنها را به گزینه های بدی نمی دهند ، اما می توانند بر عملکرد سایت شما تأثیر بگذارند.

ارتقاء نرم افزار غیر ضروری

شرکت های میزبان بودجه معمولاً نرم افزارهای برتر را از طرف شرکای وابسته توصیه می کنند که احتمالاً نیازی به آن ندارید.

سرورهای بارگیری شده

اگر تعداد خوبی از بررسی های منفی را با استناد به خرابی بیش از حد ، سرعت آهسته یا قطع برق مشاهده می کنید ، این یک علامت مطمئن است که این شرکت در شبکه های بیش از حد مشتری زیادی دارد.

IP های لیست سیاه

اگر شرکت میزبان با بسیاری از اسپمرها تجارت انجام دهد ، سایت شما با قرار گرفتن در محدوده IP که در مناطق مختلف ممنوع شده است ، ممکن است رنج ببرد..

دسترسی به پایگاه داده MySQL محدود

هر میزبان که کمتر از 100 جدول ارائه دهد باعث می شود مشکلات شما از خط خارج شود.

هزینه های پنهان

برخی از شرکت های هاستینگ سال اول تخفیف های عمیقی را ارائه می دهند و سپس با نرخ مسخره به جلو می روند. سپس اگر سعی در لغو کردن دارید ، آنها با پرداخت مبلغ فسخ بزرگی به شما سیلی می زنند. تکالیف خود را انجام دهید و بدانید که در دراز مدت چه می خواهید پرداخت کنید.

“بنابراین چگونه می توانم میزبان مناسب را انتخاب کنم؟”

برای وبلاگ نویسان جدید –

 • همیشه باید از هاست مشترک ارزان قیمت شروع کنید.
 • اگر تازه کار را شروع کرده اید ، مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید تولید محتوای خوب ، تبلیغات ، ایجاد لیست های ایمیل و همگام سازی با کانال های رسانه های اجتماعی است. این مناطق جایی است که شما باید پول خود را خرج کنید.
 • ارائه دهنده میزبانی وب شما نباید مهمتر از همه در ذهن شما باشد یا چیزی که سرمایه گذاری شما را بیش از حد بخواهد (در حال حاضر).

برای وبلاگ نویسان فصلی –

به محض این که وبلاگ شما مقدار کافی از قاچاق را جمع می کند (تخمین تقریبی – 1000 بازدید منحصر به فرد در روز) ، زمان آن است که برای ارتقاء امنیت بهتر و تجربه کاربری ، یک نسخه میزبانی را در نظر بگیرید..

من شخصاً اجازه نمی دهم که میزان استفاده از حافظه وبلاگ 80٪ برتر باشد. در صورت انجام این کار ، وقت آن رسیده است که میزبانی VPS (یا اختصاصی) را برای بهبود عملکرد سایت در نظر بگیرید. با استفاده از ابزاری نظیر ، سرعت وبلاگ و سرعت پاسخگویی وبلاگ خود را حفظ کنید Bitcatcha, ربات Uptime, پینگ تازه, پینگدوم و سایتهایی را بخوانید که داده های عملکرد واقعی سرور را مانند آنها منتشر می کنند میزبان.

خط پایین

شرکت میزبانی مناسب یک عنصر اساسی در موفقیت وبلاگ شما است. عاقلانه انتخاب کنید و تمام کارهای خانه خود را انجام دهید. همه میزبان وب بودجه خدمات زیرمجموعه ای را ارائه نمی دهند ، اما شما همیشه باید قبل از انجام هرگونه سرویس کاملاً چک کنید.

آخرین نکته: فیلتر از طریق بررسی های منفی

از آنجا که من به بررسی ها اشاره کردم ، فکر کردم ایده خوبی است برای روشن کردن چیزی: بررسی های منفی همیشه یک نمایش عادلانه از یک سرویس میزبانی وب نیستند.

شرکت های بزرگ میزبان همیشه مشتریان ناراضی خواهند داشت. همانطور که گفته می شود ، “شما نمی توانید همه را خوشحال کنید.” مردم تمایل دارند که در شرکتها به دلیل مسائل جزئی و یا وقتی انتظارات غیر منطقی دارند که به سادگی نمی توانند برآورده شوند ، از بین ببرند ، بنابراین با یک دانه نمک به بررسی های منفی بپردازید. به دنبال الگوهای موجود در شکایات باشید. این بهترین روش برای کشف مکان های واقعی واقع در صورت وجود است.

تبصره – مقاله در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map