وبلاگ نویسی برای راه اندازی – چرا وبلاگ نویسی باید جزئی از برنامه رشد شما باشد

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، دلایل زیادی برای حضور آنلاین نیاز دارید. بهترین مکان برای شروع با وبلاگ است. مطابق با KISSmetrics, بازاریابی مبتدی نیاز به اهداف و برنامه های متفاوتی نسبت به بازاریابی معمولی دارد. بخشی از این طرح باید شامل “پایه گذاری مناسب” باشد.


چگونه می توانید پایه و اساس مناسبی را ایجاد کنید؟ بسیاری از عناصر وجود دارد که به مرحله قبل از راه اندازی کسب و کار شما می روند. با این حال ، یک چیز مسلم است ، داشتن یک وبلاگ به شما امکان می دهد تا یک پلت فرم را برای شروع به اشتراک گذاری اطلاعات با خوانندگان / مشتریان بالقوه آغاز کنید. همچنین مکانی برای ارتباط با تأثیرگذار در صنعت شما فراهم می کند.

نکته: مطمئن نیستید از کجا شروع کنید? در شروع وبلاگ راهنمای A-to-Z جری را بخوانید.

1. ایجاد مخاطبان خود

همانطور که در بالا ذکر شد ، یک بنیاد مستحکم کلید یک ساختمان قوی است. قبل از شروع تبلیغات آنلاین ، به مخاطبی نیاز دارید که به آن تبلیغ کند. با این حال ، شما فقط نمی توانید یک صفحه وبلاگ را پرتاب کنید و انتظار دارید که مردم بیایند آنچه می نویسید را بخوانند.

ابتدا باید دلایل بازدید یک وب سایت را درک کنید.

برای تحقیق

مطابق با وب سایت های بصری, دلیل اصلی بازدید مردم از یک سایت دلیل این است که آنها از اینترنت به عنوان یک ابزار تحقیق استفاده می کنند. با این وجود ، باید مطمئن شوید که منبع معتبر شماره یک در این موضوع هستید.

 • آیا با نقل قول رهبران فکر ، از ایده های خود حمایت کرده اید?
 • آیا آماری را تحقیق کردید?
 • آیا پست شما کامل است؟ آیا بازدید کننده سایت می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از صفحه شما بدست آورد?

برای پیگیری رقابت

این دلیل نباید شما را شوکه کند زیرا احتمالاً قبل از شروع کار خود همان کار را کرده اید. هوشمند است که بتوانید رقابت را کنار بگذارید و ببینید که چه چیزی را باید ارائه دهند که شما نمی کنید و سپس آن را ارائه می دهید ، اما بهتر.

وقتی رقیبی از سایت شما بازدید می کند ، باید فکر کند:

 • چگونه می توانم با این مرد رقابت کنم?
 • این تجارت رقابت محکم است?
 • او ایده های منحصر به فردی دارد و از طرف رقبا سرقت نمی کند.

به عنوان یک امتیاز اضافی ، در صورت دستیابی به آن امتیازات ، مشتریان خود نیز متوجه آن خواهند شد.

مشتریان بالقوه که به دنبال اطلاعات هستند

یکی دیگر از دلایلی که مردم از وب سایت ها بازدید می کنند به این دلیل است که آنها به دنبال اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمات هستند. سایت شما در جستجوی جستجو ظاهر می شود. اگر در حال انجام تاکتیک های محکم SEO هستید ، سایت شما باید در نزدیکی برخی از جستجوی کلمات کلیدی قرار بگیرد. پس از جذب مشتری به سایت خود ، باید آنها را درگیر کنید.

 • مقاله Luana Spinetti که شامل آن است را بررسی کنید 37 عناصر درگیری کاربر.
 • از آنها بخواهید تا در لیست پستی ثبت نام کنند. یک کتاب رایگان ، مشاوره رایگان یا چیز دیگری برای جذاب کردن بازدید کنندگان برای ثبت نام ارائه دهید.
 • اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مربوط به خدمات یا شغل خود به راحتی پیدا شده و جزئیات کاملی را ارائه می دهد.

زیرا یک دوست به آنها گفته است

مطابق با فوربز, 1 از 3 بازدید کننده وب سایت به یک سایت می روند زیرا یکی از دوستانشان آن را توصیه کرده است. این برای شما چه معنی دارد?

2. رهبر شوید

مثال - Peep Laja در سال 2011 وبلاگ Conversion XL ایجاد کرد و هم اکنون یکی از پیشروان آن استمثال – Peep Laja در سال 2011 وبلاگ Conversion XL ایجاد کرد و اکنون یکی از “مارک” پیشرو در طراحی UX و بهینه سازی وب است..

اگر می خواستید یک تعمیرکار HVAC را انتخاب کنید ، شخصی برای جزییات اتومبیل خود و یا حتی یک مربی برای درس های گلف بیابید ، آیا می خواهید کسی با تجربه و دانش زیادی داشته باشد یا کسی که فقط بدون هیچ گونه اعتبارنامه ای از این کار شروع می کند.?

یکی از نکات جالب در مورد شروع یک وبلاگ این است که می توانید خود را به عنوان یک رهبر در صنعت راه اندازی کنید.

وبلاگ مکان مناسبی برای:

 • دانش خود را برجسته کنید که دیگران این کار را نمی کنند. و شخصیت خود را نشان دهید.
 • نکات مربوط به خودی را از خود ، کارمندان و حتی سایر رهبران صنعت خود به اشتراک بگذارید. با نشان دادن نامهای دیگری که به خوبی شناخته شده اند ، نشان می دهید که اگر چیزی وجود داشته باشید که با آن ناآشنا باشید ، از جستجوی اطلاعات دیگران نمی ترسید..
 • راهنماهای عمیق بنویسید که برای مشتریان بالقوه مفید است و به آنها نشان دهید که شما به آنها علاقه شدید دارید و از موضوعاتی که در مورد آنها نگران هستند مطلع باشید.
 • از طریق نظرات یا انجمن ها به سوالات پاسخ دهید.

بیایید بگوییم که شما در سازماندهی کمد کمک می کنید. هر زمان که کسی در منطقه سه ایالت شما Googles “سازمان دهنده کمد در ایالت سه گانه” نام خود را دارد ، باید ظاهر شود. مرورگر باید نکاتی را توسط شما در مورد موضوع ، تصاویر کمدهایی که شما ترتیب داده اید ، پروفایل رسانه های اجتماعی ، فیلم های YouTube با راهنمایی ببینید. شما آن را نامگذاری کرده اید و نام شما باید تحت این اصطلاح جستجو ظاهر شود. باز هم ، شیوه های خوب SEO به شما کمک می کند تا در صدر نتایج موتور جستجو قرار بگیرید. بهترین راه برای کسب رتبه های بالا با ایجاد محتوای منظم و با ارزش است.

3. به سایر انفلوانزا ها برسید

دلیل دیگر برای شروع وبلاگ این است به سایر تأثیرگذار برسید با مشاغل مکمل.

به عنوان مثال ، من یک وبلاگ با موضوع خانه و باغ اجرا می کنم. من با یک نویسنده همکار ارتباط برقرار کرده ام که در مورد موضوعات صنایع دستی می نویسد. او به تازگی مقاله ای را که من در مورد بوفه های آب نبات نوشتم ، ذکر کرد و ترافیک سایت من برای چند روز تند شد. من قصد دارم به نفع خود بازگردم و یکی از مقاله های او را با کمی نوشتن توصیه کنم.

با این حال ، برای اتصال به این روش ، ابتدا باید وبلاگ خود را راه اندازی کنید و مطالب ارزشمند دیگری را که دیگران مایل به اشتراک گذاری آن هستند ، بنویسید. همچنین باید به خاطر داشته باشید که انجمن وبلاگ نویسی از بعضی جهات فضای بسیار “خراشیده به پشت من است ، شما را خراشیده خواهم کرد”. اگر شخصی شما را بازخوانی کرد ، پست خود را به اشتراک بگذارد ، از شما ذکر کند ، شما را به عنوان میهمان در وبلاگ خود قرار داده است ، شما باید بهترین تلاش خود را برای بازگشت به نفع خود انجام دهید. البته می خواهید مطمئن شوید که محتوا / ورودی آنها ابتدا برای خوانندگان شما با ارزش است. حداقل ، شما باید علناً از آنها برای ذکر ذکر تشکر کنید.

عمیق تر حفاری کنید: راهنمای مبتدی برای شروع یک وبلاگ غذایی.

4. موضوع گفتگو

هنگامی که خارج از خانه هستید و در اجتماع هستید ، داشتن یک وبلاگ ارتباط با دیگران را آسان تر کرده و آنها را به تجارت شما علاقه مند می کند.

در اینجا یک سناریو به عنوان مثال آورده شده است:

شما به تازگی یک مشاغل مشاوره را شروع کرده اید که به دفاتر پزشکی کمک می کند که زمان بیشتری داشته باشند. شما تصمیم می گیرید در یک شام از شام محلی شرکت کنید که پزشکان و مدیران مطب پزشکان زیادی در آن حضور خواهند داشت. همانطور که در جدول با ده شخصیت اصلی جامعه پزشکی می نشینید ، یکی از پزشکان به سمت شما می رود و می پرسد که برای امرار معاش چه کاری انجام می دهید؟.

این شانس شما برای به اشتراک گذاشتن مشاغل جدید شماست. مطمئناً کارت خود را به او تحویل خواهید داد ، اما باید آدرس وبلاگ خود را نیز در آن کارت داشته باشید. به جای این که فقط به او بگویید که می توانید کارکنانش را بهتر کنید ، می خواهید به او بگویید که شما فقط مقاله ای را ارسال کرده اید که چگونه پزشکان می توانند 20 هزار دلار در سال با یک تغییر ساده در سابقه خود صرفه جویی کنند..

بهتر می دانید وقتی فرصتی می یابد ، وی قصد بازدید از وبلاگ شما را دارد. او همچنین احتمالاً قصد دارد با افراد دیگر در این باره صحبت کند. این تماس با ما می تواند به چندین تماس برای خدمات مشاوره شما منجر شود. از این گذشته ، اگر با یک مقاله 800 کلمه ای بتوانید او را هزاران نفر پس انداز کنید ، چقدر می توانید او را به عنوان مشاور خود ذخیره کنید?

5- وبلاگها همچنین سایت شما را بهینه می کنند

مهمتر از اینكه خود را به عنوان مرجعی تنظیم كنید و به مشتریان جدید برسید ، شروع به ایجاد یك بلاگ می تواند وب سایت شما را تازه ، جاری و پر از مطالب عالی نگه دارد.

این به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. اگرچه گوگل الگوریتم خود را به طور مداوم تغییر می دهد ، یک چیز هرگز تغییر نمی کند – Google محتوای منظم ، محکم و با ارزش را برای خوانندگان می خواهد.

آنچه کارشناسان می گویند

شارون هارلی هال ، نویسنده حرفه ای و بازاریاب محتوا ، معتقد است ، “وقتی نوبت به حضور شما در اینترنت می رسد ، وبلاگ نویسی ابزاری با ارزش برای مبتدیان و همه مشاغل باقی می ماند. مزایای مختلفی وجود دارد. “

او بیشتر شرح می دهد,

شارونه

به عنوان مثال ، وقتی شما محتوای عالی ایجاد می کنید که بهینه سازی شده است تا به افراد کمک کند تا به راحتی آن را پیدا کنند ، کسب و کار شما می تواند در نتایج جستجو ظاهر شود تا ترافیک و رشد مخاطبان شما رشد کند..

و هنگامی که افراد شما را پیدا کردند ، داشتن مطالب عالی وبلاگ می تواند به شما در ایجاد ارتباط با بازدید کنندگان خود ، برجسته کردن تخصص شما کمک کند و بستری را در اختیار شما قرار دهد تا داستان راه اندازی شما را از طریق راه خود بگوید..

شارون ، که همچنین بنیانگذار Sharonhh.com است ، فکر می کند مشاغل جدید نباید تمام تلاش خود را بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی انجام دهند,

بسیاری از مشاغل جدید وسوسه می شوند که فقط روی سایتهای خاص رسانه های اجتماعی تمرکز کنند.

اما ، در حالی که تعداد کاربران زیادی دارند ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قوانین خاص خود را در مورد اینکه چه محتوایی باید ارسال کنید و چقدر قابل مشاهده خواهند بود ، دارند..

و اگر به یک بستر اجتماعی واحد تکیه می کنید و آنها افزونه را بر روی محتوای شما می کشند ، هر فایده ای که به دست آورده اید در یک لحظه از بین می رود. وقتی پلتفرم را کنترل می کنید ، می توانید مخاطبان خود را به شکلی خود بسازید و همانطور که انجام می دهید آرامش خاطر داشته باشید.

در اینجا ، شارون با ما به اشتراک گذاشته است که چه کاری می تواند با وبلاگ نویسی انجام دهد,

البته ، وبلاگ نویسی این روزها فقط به نوشتن کلمات مربوط نمی شود.

شما می توانید با استفاده از مطالب وبلاگ خود به عنوان نقطه شروع صحبت با مشتریان اصلی خود در قالب ها و مکان های بیشتر ، دسترسی بیشتری داشته باشید.

پس از داشتن محتوای وبلاگ ، استفاده از آن برای ایجاد فیلم ، ارائه ، پادکست ، اینفوگرافی و موارد دیگر آسان است.

نکته آخر: وبلاگ نویسی هنوز ابزاری مناسب و مهم برای هر راه اندازی است.

می توانید سالن شارون هارلی را در اینجا پیدا کنید Sharonhh.com

مقاله اصلی برای اولین بار در تاریخ منتشر می شود وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map