تکنیک های بهینه سازی وب سایت هوشمند برای بهبود ترافیک آلی

این مقاله توسط براندون گریوز نوشته شده است.


هرکسی که مشاغل مستقر در وب است می خواهد ترافیک سایت / وبلاگ خود را افزایش دهد. این فرصت های شغلی را برای آنها به ارمغان می آورد. گفته شده است: “بدون ترافیک ، بدون مشاغل”. در صورت عدم مراجعه به وب سایت خود ، از داشتن محصولات و خدمات عالی فوایدی ندارد.

تصویر شاخص

ترافیک ارگانیک بهترین روش برای رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجوی پیشرو در جهان است. در واقع ، این ترافیک بدون پرداخت هزینه از موتورهای جستجو است. با این حال ، هدایت ترافیک ارگانیک به وب سایت ها / وبلاگ ها بازی کودک نیست. صبر و حوصله ، فداکاری و اجرای فعال ترفندهای هوشمند سئو برای آن لازم است. اگر به دنبال روش ها و راهکارهای مؤثر برای بهبود ترافیک ارگانیک به سایت خود هستید ، فقط نکات زیر را دنبال کنید:

1. وب سایت خود را مناسب تر و قابل استفاده تر کنید

هنگامی که بازدید کنندگان در WWW اطلاعات ، محصولات ، خدمات و غیره را جستجو می کنند ، موتورهای جستجوگر به دنبال وب سایت یا صفحات وب هستند که به روز ، ایمن ، مرتبط و قابل استفاده تر برای بازدید کنندگان است. به آنها کمک می کند تا یک تجربه مثبت داشته باشند و وسایل مورد نیاز را به راحتی و به سرعت پیدا کنند. اگر وب سایت شما حاوی اطلاعات منسوخ شده است یا دارای مشکلات قابلیت استفاده است ، موتورهای جستجو هنگام نمایش نتایج در برابر شرایط جستجو ، وارد شده توسط بازدیدکنندگان از آن غفلت می کنند..

بنابراین ، قبل از هر چیز ، شما باید وب سایت خود را تغییر دهید تا آن را حرفه ای ، جذاب و مرتبط با مخاطبان هدف قرار دهید. در این رابطه می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به روز و حرفه ای است. از جدیدترین نرم افزار ، آنتی ویروس ، سرور با کیفیت بالا ، فایروال و غیره استفاده کنید تا به درستی اجرا شود و زنده بماند 24 * 7.
 • مطمئن شوید وب سایت شما هیچ مشکلی در UI / UX ندارد,
 • سازگار با تمام مرورگرهای وب مدرن,
 • اطمینان حاصل کنید که سایت شما نسبت به همه دستگاه های تلفن همراه پاسخگو است
 • اطمینان حاصل کنید که سایت شما سریعتر بارگیری می شود.

2. بر روی SEO در سایت تمرکز کنید

به روز رسانی های مکرر الگوریتم Google اهمیت سئو سایت را افزایش داده است. اگر در اینجا شکست بخورید ، رتبه سئو سایت شما دیر یا زود کاهش می یابد. چندین روش وجود دارد که می توانید در تمرین سئو سایت خود پیشرفت هایی را ایجاد کنید و انتظار داشته باشید که ترافیک ارگانیک بیشتری به سایت شما بیاید. کلمات کلیدی مناسب را در زیر طاقچه خود کشف کنید. در صورت امکان از کلمات کلیدی دم بلند استفاده کنید تا مباحث بیشتر و بیشتر مربوط به شغل خود را پوشش دهید. محتوای SEO بهینه ، معنی دار ، مرتبط و عاری از خطا را بصورت عمده ایجاد کنید. آنها را به طور مرتب در وب سایت / وبلاگ خود بارگذاری کنید و با استفاده از آخرین ترفندهای SEO به درستی بهینه کنید. موتورهای جستجو همیشه به دنبال محتوای جدید بارگذاری شده برای نمایش معتبرترین نتایج به بازدید کنندگان هستند.

اگر وب سایت خود را با استفاده از سازندگان محبوب وب سایت مانند Weebly می سازید ، آنها تمام عناصر آماده انجام سئو در سایت را دارند..

توجه: در صورت تمایل به یادگیری بیشتر ، راهنمای مبتدی برای SEO را در اینجا آورده ایم.

3. حذف تمام لینک های شکسته

حذف-همه-شکسته-لینک

با هجوم مداوم مطالب جدید ، وب سایت ها هر روز بزرگتر و بزرگتر می شوند. بنابراین ، نگهداری از چنین وب سایت هایی برای افراد بسیار دشوار می شود. پس از گذشت چند روز / هفته / ماه ، محتوای موجود در وب سایت می تواند حذف یا منسوخ شود و این ممکن است باعث ایجاد لینک های خراب شود. پیدا کردن و تصحیح این پیوندهای شکسته به صورت دستی یک کار بسیار هرکولایی است.

در واقع ، پیوند شکسته یک منبع وب موجود نیست که به آن لینک مرده نیز گفته می شود. هنگامی که شخصی سعی در دسترسی به چنین صفحات وب غیر وجود دارد ، یک کد HTTP 404 توسط سرور نشان داده می شود. در دسترس بودن لینک های شکسته زیادی در وب سایت شما می تواند کیفیت آن را کاهش دهد ، موتورهای جستجوگر و بازدیدکنندگان را به طور یکسان دلسرد کند و باعث کاهش شدید ترافیک وب سایت شود. بنابراین ، شما باید لینک های خراب شده را در وب سایت خود با استفاده از آنلاین بررسی و از بین ببرید منابع و ابزارها.

4. وبلاگ به طور منظم

Google به تمام وب سایتهایی که مرتباً با محتوای تازه و منحصر به فرد به روز می شوند ، اهمیت زیادی می بخشد. وبلاگ روشی آسان برای به روز نگه داشتن وب سایت شما است. بنابراین ، فقط یک وبلاگ شرکتی را به وب سایت خود وصل کنید و به طور مرتب با محتوای تازه به روز کردن آن را شروع کنید.

به وبلاگ را شروع کنید دشوار نیست به نظر می رسد ، شما باید استراتژی و پشتکار داشته باشید. اگر این اتفاق بیفتد ، خزندگان موتور جستجو به طور مرتب از سایت شما بازدید می کنند ، صفحات تازه اضافه شده را در ایندکس های خود اضافه می کنید ، و شما به آرامی ترافیک ارگانیک را به وب سایت خود افزایش می دهید..

5- فرصتهای وبلاگ نویسی را در زیر طاقچه شما جستجو کنید

وبلاگ نویسی مهمان یکی دیگر از موارد مهمی است که شما باید برای به دست آوردن مزایای آن به طور فعال انجام دهید در این فرایند ، شخصی مطالب منحصر به فرد را برای انتشار به بلاگ نویسان (زیر طاقچه خود) می فرستد. اگر پست های وی توسط صاحبان وبلاگ منتشر شود ، به هر دو طرف کمک می کند. صاحبان وبلاگ محتوای با کیفیت و بدون هزینه دریافت می کنند و می توانند از آن استفاده کنند تا تجارت اینترنتی خود را بهتر کند و درآمد بیشتری کسب کند. از طرف دیگر ، مشارکت کنندگان دسترسی خود را به بخش بزرگی از مخاطبان هدفمند گسترش می دهند و فرصت های شغلی را به ارزش میلیون ها دلار به دست می آورند.

6. دارای یک استراتژی ارتباط داخلی داخلی

پیوند داخلی یک عمل مهم سئو که در آن متخصصان بازاریابی دیجیتال ، یک صفحه را به منظور دستیابی به یک صفحه به صفحه دیگر در همان دامنه مرتبط می کنند. این امر به آنها کمک می کند تا در نگاه موتورهای جستجوگر و بازدید کننده های مختلف ، شهرت بالاتری داشته باشند ، خزنده و نمایه سازی صفحات وب را بهبود بخشند ، سرعت گزاف گویی سایت را کاهش داده و کلیک ها را در وب سایت بسیار افزایش دهند. بنابراین ، پیوند داخلی را به عنوان بخشی از موارد خود اتخاذ کنید تلاش های SEO و از مزایای آن لذت ببرید.

7. در سایت های مهم رسانه های اجتماعی فعال باشید

فعال بودن بر روی مهم-رسانه های اجتماعی-سایت ها

همیشه به خاطر داشته باشید که Google شهرت رسانه های اجتماعی را برای رتبه بندی وب در نظر می گیرد. وب سایتی با حضور مناسب در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی توسط Google ترجیح داده می شود و در نتایج آن نمایش داده می شود. بنابراین ، شما باید وب سایت یا صفحات آن را در کلیه کانالهای مهم رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. فقط کافی است تعداد بیشتری از افراد را به صفحات رسانه های اجتماعی سایت خود اضافه کنید و محتوا را بین آنها توزیع کنید. آنها را تشویق کنید حداکثر محتوای شما را به اشتراک بگذارند. همه اینها به شما کمک می کند تا از طریق سایت خود ترافیک ارگانیک بیشتری کسب کنید.

8. به طور فعال با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

اگر به طور فعال با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید ، به شما کمک می کند تا ضمن درگیر شدن با نام تجاری خود ، مخاطب خود را به چه فکر و اندیشه و احساس مبارزه می کند. بسته به خروجی ، می توانید تغییرات لازم را ایجاد کرده و افراد را ترغیب کنید تا در یک بازه زمانی طولانی با برند شما درگیر شوند. برای برقراری ارتباط با مخاطب هدفمند ، می توانید از سیستم های مختلفی مانند استفاده کنید بازاریابی ایمیلی, درخواست بازخورد ، سیستم های اظهار نظر ، انجمن ها ، RSS ، وب سایت های پاسخ به سوال ، و غیره.

9- تمرین سئو خود را به صورت دقیق تحلیل کنید

مهم نیست که فعالیتهای سئو را برای افزایش ترافیک به سایت خود چقدر خوب انجام می دهید ، همیشه بعضی از زمینه های بهبود و اصلاح وجود دارد. بنابراین ، شما باید عملکرد ورزش سئو خود را بطور منظم ردیابی کرده و زمینه های پیشرفت بیشتر را کشف کنید. فقط تمام این موارد را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هر روز مقدار نسبتاً معینی از ترافیک ارگانیک به سایت خود بدست خواهید آورد.

نتیجه

اگر می خواهید درآمد کافی کسب کنید و کسب و کار مبتنی بر وب خود را به سطح بعدی برسانید ، جریان پایدار ترافیک ارگانیک به وب سایت شما ضروری است. اینها نکات مفیدی برای تقویت ترافیک ارگانیک به وب سایت ها / وبلاگ ها هستند. فقط آنها را پیاده سازی کنید و در آینده فواید آنها را داشته باشید.

Brandon Graves یک بازاریابی دیجیتال پرکار و وردپرس است که با HireWPGeeks کار می کند. او در مورد آخرین طراحی وب و خدمات توسعه وردپرس مانند می نویسد تبدیل psd به وردپرس, تبدیل HTML به وردپرس و غیره او را دنبال کنید گوگل پلاس برای دریافت به روزرسانی های فوری.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map