ایجاد عادات مناسب برای موفقیت در وبلاگ نویسی شما

تنها مهمترین دلیل بازدید مجدد از وبلاگ شما ، مطالب شماست.


افراد برای دیدن تبلیغات شما وارد نمی شوند. آنها برای خواندن پست های شما وارد می شوند. بنابراین ، نوشتن شما مهمترین چیز در وبلاگ شماست. زمان صرف نوشتن پست های با کیفیت بالا و جذاب باید اولویت اصلی شما باشد. در اینجا نحوه نوشتن پست های kickass به طور مداوم آورده شده است.

عادات نوشتن

تمرکز

تمرکز داشته باشید

از حواس پرتی دور شوید.

آن تلویزیون را خاموش کنید ، اعلان های ایمیل را خاموش کنید ، از رسانه های اجتماعی خود خارج شوید و تلفن خود را به حالت خاموش تبدیل کنید.

سعی کنید منطقه مساعدی را تنظیم کنید که بتوانید با آرامش و بدون مزاحمت بنویسید. به خانواده یا هم اتاقی خود بگویید که وقتی در اینجا هستید ، مزاحمت شما نشود. در موارد خاص ، نوشتن به طور همزمان در هر روز کمک می کند. چه زمانی در بهترین خلاقیت خود هستید؟ بعضی از افراد می توانند در ابتدای صبح بهترین نویسندگی را با کمترین زمان انجام دهند. برای برخی ، اواخر شب است. با کمی آزمایش بهترین زمان خود را پیدا کنید.

هر روز چیزی بخوانید و بنویسید

تمرین بهترین راه برای انجام این کار است مهارتهای نوشتاری خود را بهبود بخشید. هر روز چیزی بنویسید.

این می تواند یک پست وبلاگ ، یک ایمیل طولانی ، نیم فصل از کتاب یا تعداد مشخصی از کلمات باشد – هدف تصمیم شماست. مهم این است که شما به این امر پایبند باشید. خواندن چیزی هر روز یک روش مهم دیگر برای بهبود مهارت های نوشتن نسخه برداری شماست ، فقط دوم به یک روش نوشتن روزانه. آنچه می خوانید مهم نیست ، تا زمانی که این نوع کیفیتی باشد که شما می خواهید تقلید کنید.

یادداشت کنید

گاهی اوقات ، ایده ها در زمان اشتباه یا وقتی که در محل کار خود نیستید ، ریخته می شوند. آیا تاکنون ایده خوبی داشته اید و قصد دارید بعداً آن را بنویسید ، اما بعد فراموش کنید که این ایده چیست؟ دفعه بعد که یک ایده اعتصاب می کند ، آن را در دفترچه یادداشت خود بکشید (نوعی که برای نوشتن روی آن به مداد احتیاج دارید!) یا تلفن همراه.

من شخصاً از Evernote برای ذخیره ، سازماندهی و دسترسی به یادداشت ها و ایده های خواندن خود استفاده می کنم.

اگر ابزار را امتحان نکرده اید, برو چک کن. عکس فوری در سمت راست یادداشت های من در Evernote را نشان می دهد.

پژوهش

شما وقتی می دانید چه می نویسید بهترین می نویسید.

از این رو ، قبل از شروع نوشتن ، موضوع خود را تحقیق کنید. از نقشه ها و لیست های ذهنی استفاده کنید تا ایده های خود را تغییر دهید ، بنابراین همه چیز را قبل از شروع نوشتن دارید. در اینجا چند ابزار وجود دارد که به شما کمک می کند تا بالای آنچه در طاقچه شما قرار دارد باقی بمانید و نوبت را سریع تر کنید.

Google Alert

Google Alert ابزاری است که نیازی به معرفی ندارد. شما یک عبارت هشدار را در یک عبارت جستجو ایجاد می کنید ، Google برای محتوای جدید و مرتبط با آن در فهرست موتور جستجو به شما ایمیل (روزانه ، هفتگی یا ماهانه) ارسال می کند. اگر می خواهید در آخرین روندها و حرکت رقبای خود توجه داشته باشید ، این یک ابزار مفید است.

Google Trends

Google Trends وقتی می توانید از اصطلاحات مناسب یا بومی سازی زبان خود در پست وبلاگ خود استفاده کنید ، ابزار بسیار خوبی است.

به عنوان مثال ، اصطلاح “قانون کوکی” بیشتر به کار می رود تا به قانون جدیدی که در سال 2011 به جای “مقررات کوکی” یا “قانون حفظ حریم خصوصی” در انگلستان لازم الاجرا شد ، اشاره شود. از این رو ، هنگامی که در مورد این واقعه وبلاگ می کنید ، بهتر است از عبارت “قانون کوکی” استفاده کنید تا طنین اندازانی با طرفداران خود داشته باشید.

وزوز سومو

ایجاد شده توسط هنلی وینگ ، جیمز بلک ول و تیم. Buzz Sumo (شاید) ابزاری بهتر از Google Trend است در هنگام نیاز به حفاری عمیق در طاقچه شما.

فقط با یک جستجوی ساده در Buzz Sumo ، پاسخ هایی برای این موارد دریافت خواهید کرد:

 • آنچه مردم بیشتر در طاقچه شما به اشتراک می گذارند
 • چه مباحث ، عناوین و قالب های محتوا بهترین کار را دارند?
 • رقبای شما در حال نوشتن و اشتراک گذاری هستند
 • کدام بستر بهترین مکان برای بازاریابی مطالب شما است?

جستجوی سریع در Buzz Sumo برخی از محبوب ترین مقالات مرتبط با بازاریابی وبلاگ را هنگام نوشتن برمی گرداند.جستجوی سریع در Buzz Sumo برخی از محبوب ترین مقالات مرتبط با بازاریابی وبلاگ را هنگام نوشتن برمی گرداند.

جستجوی توییتر + Tweetdeck

ستونی از جستجوی مرتبط با توییتر را در قسمت خود اضافه کنید عرشه توییت. با استفاده از این ترکیب ، شما درباره آنچه در طاقچه شما گرایش دارد هشیار هستید. به عنوان مثال (نگاه کنید به تصویر) ، در اینجا نحوه تنظیم عرشه من برای یادآوری توییت های مربوط به مباحث وبلاگ نویسی آورده شده است..

صدای جیر جیر

زنبور عسل

زنبور عسل به یافتن تأثیرگذارهای دیگر در صنعت شما کمک می کند تا بتوانید با آنها یاد بگیرید و با آنها ارتباط برقرار کنید. این سایت به روش های مختلفی برای کمک به یافتن دیگران در طاقچه شما کار می کند. اطلاعاتی درباره بلاگ های خود ، کلمات کلیدی که صنعت شما را نشان می دهد ، اضافه کنید و وبلاگ های دیگری را که فکر می کنید مورد علاقه شما هستند اضافه کنید. دوست من آدم از جادوگر وبلاگ نویسی راهنمای گسترده ای را در این زمینه نوشت چگونه می توانیم به سرعت با Inky Bee تأثیرگذار بازار پیدا کنیم – برو بررسیش کن.

ابزار نوشتن

چندین ابزار بهره وری در اطراف وجود دارد که به وبلاگ نویسان کمک می کند تا به طور موثر سازماندهی و نوشتن کنند. در مورد موارد فانتزی که ساعت ها صرف یادگیری نحوه استفاده می کنند ، فراموش کنید. بهتر است یکی را انتخاب کنید که راحت تر بتوانید با آن کار کنید (و ترجیحاً رایگان!).

چند پیشنهاد از وبلاگ نویس WHSR جینا بدلاتی:

 • بنویس یا بمیر که عواقب تحمیل را هنگام متوقف کردن تایپ می کند.
 • OmniWriter, که حواس پرتی را هنگام نوشتن از بین می برد. و
 • آزادی, که در واقع وب سایت های اتلاف وقت را هنگام نوشتن مسدود می کنید.

نکات مربوط به نوشتن درباره & راهنما

اگر این موضوعی باشد که بتوانم به طور کامل در چند پاراگراف پوشش دهم ، مقالات زیادی در مورد نوشتن وبلاگ وجود نخواهد داشت.

هک ، حتی وجود دارد سایتی که فقط برای این کار ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، پیشنهاد می کنم که توسط وبلاگ نویسان و نویسندگان حرفه ای در این راهنماها و اشتراک های مفید حفر کنید.

 • نحوه نوشتن یک پست وبلاگ عالی به طور مداوم هفتگی
  یک برنامه اقدام 6 مرحله ای که من در سال 2013 نوشتم. چیز این است که ، اگر می خواهید با کیفیت بنویسید به طور مداوم ، باید بیشتر از تلاش سخت کار کنید. این 6 مرحله را دنبال کنید و به شما اطمینان می دهم که عناوین نامحدودی برای نوشتن برای وبلاگ خود خواهید داشت.
 • نحوه نوشتن 3000 کلمه در روز در هنگام سفر به سراسر جهان
  کوین مالتون ، بنیانگذار و صاحب سابق BloggingTips.com ، یک کتاب را به پایان رساند و بیش از 3000 کلمه در وبلاگ های خود نوشت به طور مداوم در حالی که او در اطراف آمریکای جنوبی ، آسیا و استرالیا سفر می کرد. وی چندین دارایی با ارزش را به صورت آنلاین ایجاد کرده است و چند سال قبل دو سایت خود را به مدت 6 رقم فروخته است. آیا می خواهید اسرار او را از نوشتن کارآمد بدانید؟ در اینجا پست (نوشته شده توسط خود کوین) برای خواندن است.
 • 10 راه برای غلبه بر انسداد نویسنده در وبلاگ نویسی
  چه کاری باید انجام شود که قسمت نوشتن در وبلاگ نویسی زشت شود؟ چگونه می توانید بر روی بلاگ نویس از بلوک نویسنده غلبه کنید؟ واقعاً بلوک نویسنده چیست؟ در اینجا نکات لری سوارد در مورد رسیدگی به این موضوع آورده شده است.
 • نحوه اجرای چندین وبلاگ ، کسب 6 رقم و کار کمتر از 40 ساعت در هفته
  این مقاله قدیمی اما بسیار مفیدی است که توسط وبلاگ نویس مالی مایک مکینیل تهیه شده است. مایک مشاوره کاملی در مورد چگونگی سازماندهی ایده ها و نوشتن وبلاگ با کیفیت ارائه داد. مدیریت چندین وبلاگ؛ و برون سپاری بخشی از کار وبلاگ نویسی برای بهره وری.
 • چگونه من از نوشتن 2000 کلمه در روز به 10،000 رفتم
  راشل باخ ، نویسنده کتاب ، داستان خود را در مورد چگونگی بهبود کارآیی نوشتن (و کیفیت) علمی از نظر علمی به اشتراک گذاشت. اگر در تنظیم دقیق نوشتن خود جدی هستید ، یک خواندن عالی است.

مقاله نوشته شده توسط جری لاو؛ در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map