نحوه اجرای خرده فروشی Omnichannel به فروشگاه اینترنتی شما

در فروش ، اگر به یک کانال واحد برای خرده فروشی خود متکی باشید ، موفق نخواهید شد.


شما باید با پیدا کردن روش های مختلف برای ارائه محصول یا خدمات خود در مقابل مخاطب هدف خود متنوع شوید. از این رو با افزایش دید و حضور بیشتر می شود پتانسیل فروش بیشتر.

البته فقط به وسایل آنلاین مراجعه نمی کنم. اگر مجبورید با بیرون آوردن لب به لب خود از صندلی و فروش درب به درب ، اقدام به فروش کنید باید انجام دهید! کسب سود همه چیز در مورد بیرون رفتن از مناطق راحتی خود است تا افراد در خرید از شما راحت باشند.

بنابراین ، اگر می خواهید آن را با فروشگاه خرده فروشی خود غنی کنید ، باید به خرده فروشی omnichannel توجه کنید.

در این پست ، شما می آموزید که خرده فروشی امنیکنل چیست و منظور از آن است که با هدف افزایش فروش و درآمد خود ، یک تجربه خرید omnichannel را به مشتریان خود ارائه دهید..

خرده فروشی Omnichannel چیست?

خرده فروشی Omnichannel رویکردی است که تجارب خرید یکپارچه را از طریق مصرف کنندگان فراهم می کند کانال های فروش چندگانه. گذشته از فروشگاه تجارت الکترونیکی و فروشگاه آجر و ملات ، می توانید از طریق رسانه های اجتماعی ، پشتیبانی مشتری ، برنامه های تلفن همراه و سایر موارد ، فروش خود را انجام دهید. همچنین ، تمام کانال ها کار می کنند با یکدیگر تا خرید مردم از فروشگاه شما برای مردم راحت تر شود.

از آنجا که رویکرد خرده فروشی omnichannel به شما پیشنهاد می کند که تجارت خود را از طریق چندین سیستم عامل ارائه دهید ، باید موجودی خود را خیلی بهتر مدیریت کنید. شما فقط نمی توانید به لیست ها و برگه های جدول بندی شده بصورت دستی که توسط کارمندتان نوشته شده است اعتماد کنید.

سازنده محبوب فروشگاه های اینترنتی مانند BigCommerce به شما امکان می دهد تا محصولات خود را در بازارهای مختلف متصل کنید و بفروشید.

به دلیل خرده فروشی omnichannel ، لازم است همگام سازی موجودی خود را با مدیریت آنها از یک داشبورد تنها. هر فروش از کانالهای مختلف به طور خودکار وارد بستر موجودی می شود. این امر فرایند دستی مدیریت موجودی شما را از بین می برد و به شما امکان می دهد تا تمرکز خود را بر ارائه یک تجربه خرید بی نظیر omnichannel برای مشتریان خود انجام دهید..

نمونه ای از رویکرد خرده فروشی omnichannel که به روش درست انجام شده نایک است. هر زمان که مشتریان وارد یکی از فروشگاه های خود شوند یا از وب سایت خود بازدید کنند ، به آنجا می روند تجربه نام تجاری لباس ورزشی به روش های ابتکاری.

به عنوان مثال ، فروشگاه اینترنتی آن ، NikeID ، راهی را برای دسترسی به محصولات انحصاری که نمی توانند از فروشگاههای محلی خود خریداری کنند ، به مردم ارائه می دهد.

با رویکرد نایک به خرده فروشی omnichannel ، آنها عادات خرید مشتریان را تغییر می دهند. با الزام آنها برای ثبت نام در یک حساب کاربری NikeID برای خرید محصولات خاص ، آنها یک اکوسیستم آنلاین ایجاد می کنند تا مشتریان خود به شکوفایی و شادابی بپردازند. در همین زمان ، آنها به مشتریان آموزش می دهند که به جای مراجعه به فروشگاه ها ، از طریق خرید آنلاین اقدام به خرید کنند ، زیرا سابق است. خیلی راحت تر.

چگونه می توان تجربه خرده فروشی Omnichannel را توسعه داد

برای خرده فروشی امنیکانل خود نیازی به راه اندازی پیشرفته مانند نایک ندارید. نکته مهم این است که شما می توانید راه های مختلفی را برای مردم ایجاد کنید تا بتوانند از مشاغل خود بخرند و تمام کانال های خود را برای هماهنگی همگام سازی کنید.

در زیر ایده هایی درباره چگونگی شروع کار آورده شده است:

1- از یک بستر مدیریت موجودی استفاده کنید

همانطور که در ابتدا گفته شد ، شما نیاز به جمع آوری تمام فروش ها از کانال های خرده فروشی مختلف. به این ترتیب نه تنها اطلاعات موجودی و کالاهای موجودی خود بلکه همچنین میزان فروش هر کانال دقیقاً اطلاعات دقیقی کسب می کنید. بستر موجودی موجودی باعث می شود که لیست فروش و مدیریت کالاهای خود بسیار ساده تر شود.

خریدن pos

نمونه ای از چنین بسترهای نرم افزاری است خرید POS. این پلتفرم همچنین به شما امکان می دهد اشکال مختلف پرداخت را بپذیرید ، تخفیف ها و مالیات ها را اعمال کنید ، و از طریق ایمیل و یا متنی با دریافت خرید خود ، تعدادی را نامگذاری کنید. اگر از Shopify برای سایت تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنید (Shopify POS) بهتر عمل می کند (در اینجا بیشتر در مورد Shopify اطلاعات کسب کنید). با این حال ، در صورت احساس راحتی در استفاده از آن ، می توانید از سیستم عامل نیز استفاده کنید.

2- راه اندازی کمپین ها با استفاده از اتوماسیون بازاریابی

اگر قصد دارید خدمات خود را به صورت دستی از طریق ایمیل یا تماس با مردم به فروش برسید ، ادامه کار با تجارت خرده فروشی دشوار است. حتی اگر قصد استخدام کسی را دارید که بتواند کار را برای شما انجام دهد ، برای انجام کار به آن شخص نیاز به صرفاً وقت و تلاش دارد.

یک ابزار اتوماسیون بازاریابی باعث می شود تا دسترسی راحت تر به مردم برای شما راحت تر شود. دیگر نیازی نیست که ایمیل خود را یک روزه ارسال کنید و تعیین کنید که بخشی از قیف فروش شما مربوط به هدایت شماست. با استفاده از یک ابزار اتوماسیون بازاریابی ، می توانید برنامه های ایمیل خود را از قبل به لیست ایمیل خود اختصاص دهید. همچنین ، شما می توانید تمام هدایت ها و مشتریان خود را به صورت دقیق نمایه کنید ، بنابراین شما یک ایده واضح تر درباره چگونگی خرید آنها برای خرید دوباره از شما دارید..

اتوماسیون بازاریابی mailchimp

Hubspot و Marketo دو نرم افزار برجسته اتوماسیون بازاریابی در بازار هستند. با این حال ، اگر شما شروع می کنید, MailChimp به شما امکان می دهد حداکثر 2000 مشترک را به صورت رایگان جمع کنید. از آنجا ، می توانید کمپین های ایمیل تنظیم کنید که می توانید پیگیری و اندازه گیری کنید تا نحوه بهبود عملکرد آنها را تعیین کنید.

پس از آماده شدن به ویژگی های اتوماسیون بازاریابی ، MailChimp با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Shopify و Magento همگام سازی می شود ، بنابراین می توانید بانک اطلاعاتی مشتری خود را استخراج کرده و از این ابزار برای مدیریت قیف فروش خود استفاده کنید..

3- با پشتیبانی مشتری سوالات مربوط به فروش را روشن کنید

پشتیبانی مشتری فقط برای پاسخ دادن به سؤالات یا نگرانی هایی که مردم در مورد شغل شما دارند وجود ندارد. در صورت بهبود روابط با طرفداران خود ، می توانید از این فرصت برای سهولت مردم در خرید کالاهای فروشگاه خود استفاده کنید. از این هوادار بزرگ Virgin Atlantic استفاده کنید که نگرانی های خود را در مورد این برند عمومی در توییتر مطرح کرد. به جای اینکه از مسئله دور شوید, پشتیبانی مشتری ویرجین بازگشت نه تنها مشکل را کاهش می داد بلکه باعث می شد احساس ارزش و اهمیتی پیدا کند.

ایجاد روابط خوب با مشتریان و مشتریان بالقوه تنها می تواند موارد خوبی را برای برند شما به همراه داشته باشد. از آنجا که بیشتر مردم ناامیدی های خود را از طریق رسانه های اجتماعی بیرون می کشند ، باید پیام های آنها را زیر نظر داشته باشید و با هر یک از آنها رابطه برقرار کنید. اشاره ابزاری است که به کشف این موارد کمک می کند تا بتوانید پایه را لمس کرده و روابط با آنها را بهبود بخشید.

zendesk

همچنین باید توجه داشته باشید که دسترسی آسانتر و آنلاین از طریق تلفن را برای شما آسانتر می کند. صفحه تماس همه گیر دیگر کافی نیست زیرا همه مشکلی که با مارک شما روبرو می شوند یکسان نیستند. بنابراین ابزاری مانند زندسك خطوط ارتباطی را باز و در دسترس مردم و مارک تجاری خود قرار دهید. گذشته از گپ و تماس آنلاین ، می توانید یک پایگاه دانش ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا به تمام سؤالاتی که افراد پرسیده اند پاسخ دهید تا بتوانید به جای آن تیم پشتیبانی خود را به آنها نشان دهید.

نتیجه

بسیاری از قطعات خرده فروشی امنیکانل مؤثر را تشکیل می دهند. شما همچنین به تجارت خود نیاز دارید تا انتقال از حالت آفلاین به صورت آنلاین و برعکس انجام شود. رویکرد خرده فروشی omnichannel به خودی خود یک چالش برای فروشگاه خرده فروشی شما است.

با این حال ، با ارائه راه های بیشتر برای خرید مشتریان از شما ، تلاش همه ارزش آن را دارد. در دنیایی که مصرف کنندگان چگونگی خدمت شما به آنها را دیکته می کنند ، دادن تجربه خرید امنیکنل به کسب و کار شما کمک می کند تا ساده و ساده کسب و کار خود را ببرد..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map