7 راه سریع برای تبلیغ خود (و وبلاگ شما)

بله ، بله – می دانم ، قرار نیست لاف بزنیم. اما ، تفاوت بین لاف زدن و کمی شرج بی شرمانه یا خود ترقی وجود دارد. برای مبتدیان ، لاف زدن باعث می شود افراد احساس بدی کنند. خود تبلیغ – اگر درست انجام شود – فقط آنها را وادار می کند آنچه را ما می فروشیم. لازم به ذکر نیست که ارتقاء خود به سادگی یک ضرورت در تجارت ما است – و این گناهی نیست.


به این روش فکر کنید: شرکت ها تبلیغات می کنند ، رستوران ها منوها و کوپن ها را توزیع می کنند. به طور تئوری وبلاگ نویسان می توانند از این راههای تبلیغاتی استفاده کنند … اما من فکر نمی کنم ROI عالی باشد. به گفته این ، این مهم است که ما وبلاگ نویسان از آنچه در اختیار ما قرار می دهند استفاده کنند (با بازده مناسب) – قدرت ارتقاء خود …

پس از همه ، اگر خود را ارتقا ندهید ، چه کسی خواهد کرد?

به عنوان وبلاگ نویسان ، مشاغل ما در وب وجود دارند – بنابراین فقط معقول است که ما باید خود را در وب نیز تبلیغ کنیم. در اینجا چندین مکان عالی برای خودآموزی آورده شده است.

1. رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی راهی عالی برای ارتباط با افراد همفکر و پیدا کردن طرفداران شما است. توییتر ، فیس بوک ، و لینکدین همه مکان های شناخته شده هستند – این بدان معناست که تعداد زیادی از اتصالات احتمالی در انتظار ساخته شدن هستند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، ممکن است بخواهید به شبکه های دیگر افراد تأثیرگذار توجه کنید تا بدانید که چگونه خودشان با موفقیت تبلیغ می شوند. تماشا کنید که آنها چه کاری انجام می دهند – چگونه آنها با پیروانشان ارتباط برقرار می کنند ، چگونه پیوندها و مشاغل خود را در کامنت ها رها می کنند ، و چگونه از فیدهای خود استفاده می کنند؟ سازمان دیده بان ببینید که چه چیزی مؤثر است – و سپس یادگیری خود را در تلاشهای رسانه های اجتماعی خود قرار دهید.

اقدام کنید: در صنعت خود تأثیرگذار پیدا کنید

البته ، برای تماشای آن تأثیر گذاران ، باید بدانید که آنها چه کسانی هستند … Buzzsumo ابزاری عالی برای یادگیری همین است. با Buzzsumo ، می توانید تأثیرگذار در صنعت خود را فیلتر کنید بر اساس تعداد پیروان و بازتوییت توییتر.

buzzsumo-searchجستجوی آنفلوانزر BuzzSumo (میزبانی وب)

2. انجمن ها

به استثنای انجمن بازاریابی اینترنتی ، اعضای انجمن در سوله های دیگر به طور معمول بسیار دوستانه و پذیرای دیگران هستند که مطالب با کیفیت ، مفید و مرتبط را ارسال می کنند. علاوه بر این ، تعدیل کنندگان تمایل دارند که اعضای ارشد مشارکت کننده مشکلی نداشته باشند – و لینک را کنار بگذارند (البته به شرط اینکه لینک ها و مشارکت ها مرتبط باشند ، البته).

ارتباط برای استفاده از فروم به نفع شما مهم است.

به عنوان مثال ، اگر وب سایتی را در مورد مادر صحبت می کنید ، می توانید در مورد انجمن های آشپزی یا مراقبت از کودک بررسی کنید – احتمالاً آنها مباحث مربوط به وبلاگ شما و خوانندگانی هستند که به موضوعات گفته شده علاقه مند هستند. ممکن است شما یک موضوع را درباره بحث و گفتگو در مورد تغذیه و شیردهی با شیر مادر یا یک تبادل سریع ، آسان ، وعده شام ​​سالم بیابید – شانس وجود دارد ، شما یک چیز مرتبط و جالب برای مشارکت دارید … که در این صورت می توانید سهم خود را به همراه یک لینک اضافه کنید. به وبلاگ خود برگردید و در آنجا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

همچنین مهم نیست که از هرزنامه جلوگیری کنید – پیوندی به وبلاگ خود در هر موضوع ارسال نکنید.

هدف شما این است که برای جامعه مفید باشد و فقط وقتی لینک را حذف کنید که به طور مشروعیت به بحث در دست دهد یا وقتی یک عضو آن را بخواهد ارزش افزوده کند.

اقدام کنید: انجمن های فعال را در طاقچه خود پیدا کنید

باز هم ، برای ارسال در مورد موضوعات مربوطه ، ابتدا باید آنها را پیدا کنید. جستجو کنید:

“inurl: / forum + اصطلاحات کلیدی” ، “inurl: / vbulletin / + اصطلاحات کلیدی” و غیره.

به عنوان مثال ، اگر شما یک دستورالعمل همبرگر را پیشنهاد می کنید ، “inurl: / vbulletin / + دستور العمل برگر” را جستجو کنید – یا اگر به دنبال به اشتراک گذاری نکات بلاگ نویسی هستید ، “inurl: / forum /” را جستجو می کنید. + نکات بلاگ نویسی »- و موارد دیگر.

3. خبرنامه

خبرنامه راهی عالی برای ارتباط با خوانندگان خارج از وبلاگ واقعی شما است و ارزش شما را برای آنها بیشتر می کند.

در مرحله اول ، شما به راهی برای جمع آوری این آدرس های ایمیل نیاز دارید – وبلاگ شما برای این عالی است. یک فرم ساده یک زمینه ای برای آنها که بتوانند آدرس ایمیل خود را با یک لاینر وارد کنند ، این ترفند را انجام می دهند. در مورد خود خبرنامه ، شما باید راهی پیدا کنید تا این موضوع را جالب جلوه دهد تا مردم واقعاً آن را بخوانند … و بخواهند به خواندن خود ادامه دهند.

هیچ چیز برای خوانندگان جالب نیست از فرصتی برای آشنایی با نویسنده – بنابراین از اشتراک اطلاعات شخصی نترسید. به همین دلیل است که من هرگز خبرنامه Talk Web Hosting Talk را از دست نمی دهم – به طور مداوم جالب است و احساس می کنم با نویسندگان آشنا می شوم.

مثال زندگی واقعی: دنیس جانسون از بحث میزبانی وب

اینگونه است که اخیراً دنیس جانسون درباره خال های موجود در حیاط خود به مشترکانش نوشت –

خبرنامه wht

به نقل از خبرنامه گفتگوی میزبانی وب (اکتبر 2014 ، کل مول)

… من فقط آرزو می کنم این شامل نکاتی درباره خلاص شدن از شر خال های حیاط من باشد. من فکر کردم که آنها را تحت کنترل دارم – و من هم چنین کردم. سپس – ناگهان – پس از چند سال آزاد بودن ، آنها حدود یک ماه پیش بازگشتند. آنها فقط برنگردند ، آنها کل خانواده خود را آوردند! همه بچه ها ، خاله ها و دایی ها ، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها ، همه! بخاطر تمام مسیرهای رفت و برگشتی که در آن می شوم ، به سختی نمی توانم در حیاط خود قدم بزنم. من یک زمان کافی به سختی قدم می زنم بدون اینکه مانع دیگری از سطح ناگهانی پایدار ناگهان ایجاد شود بسیار پایین تر از آن است که ظاهر شد …

تو می توانی در اینجا در بحث میزبانی وب ثبت نام کنید.

4- در یک کنفرانس شرکت کنید

کنفرانسها راهی عالی برای دیدار با خوانندگان بالقوه است – و از آنجایی که بدون شک در کنفرانسی با موضوع وبلاگ خود شرکت می کنید ، این خوانندگان بالقوه همه خوانندگان بالقوه مرتبط هستند. با آوردن آن کارت های ویزیت از شماره 5 ، دسترسی به این فرصت تبلیغی را گسترش داده و آنرا در پست های رسانه های اجتماعی از نوک شماره 1 دور کنید..

این کارت اسم من است. شما همچنین می توانید یکی از این کارها را انجام دهید - حتی نامی از شرکت برای چاپ روی آن ندارید.

5- کارت ویزیت

بله ، تجارت شما بصورت آنلاین وجود دارد – اما شما در دنیای جسمی زندگی می کنید.

شما مجبور خواهید بود با افرادی در صنعت خود ملاقات کنید – به ویژه اگر در رویدادهای شبکه یا میکسر صنعت شرکت کنید. نگه داشتن کارت های ویزیت فقط یک راه راحت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مخاطب نیست – این یک سطح از مشروعیت و حرفه ای بودن را برای وبلاگ شما فراهم می کند.

این کارت اسم من است. شما باید یک کار را هم انجام دهید – حتی شما نامی از شرکت برای چاپ روی آن ندارید.

6. شبکه در نمایشگاه ها

نمایشگاههای تجاری تقریباً در هر کنفرانس و حتی گاهی به عنوان مستقل وجود دارند.

می دانید در مورد نمایشگاه های تجاری چه چیزهایی عالی است؟ همه افراد آنجا یا به دنبال فروش هستند یا به دنبال خرید هستند. شما به عنوان یک شرکت کننده این فرصت را دارید که با همه فروشندگان بحث و گفتگو را شروع کنید – برای ذکر سایر شرکت کنندگان که در حالت خرید در آنجا حضور ندارند. کارتهای ویزیت را آماده کنید.

7. انتشار بیانیه مطبوعاتی

اطلاعیه های مطبوعاتی روشی نسبتاً کم هزینه (و در بعضی مواقع رایگان) برای تبلیغ وبلاگ شما هستند. هر کسی می تواند نسخه های آنلاین را پیدا کند و اگر خبر شما دارای ارزش خبری است ، حتی می تواند توسط یک خبرنامه انتخاب شود. برای دستیابی به پریز خروجی خود و احتمال برداشت از آن ، شخصاً آن را با یک فشار کوتاه به رسانه های مربوطه ارسال کنید – نشریات یا سایت های صنعت ، و همچنین رسانه های محلی همه گزینه های خوبی هستند.

نکته مهم این است که چیزی جالب را ارائه دهید – این یک سرویس جدید باشد یا ارائه راه اندازی ، رویداد ، اعلامیه ای که در یک رویداد صحبت می کنید ، به شما هدیه می دهند یا از قرعه کشی استفاده می کنند – ایده را می گیرید.

بیش از شما

روش های بی شماری برای ارتقاء خود و ترافیک جدید را به وبلاگ خود هدایت کنید – و بهتر از این ، بسیاری از آنها بدون برچسب قیمت می آیند.

پس برای چی منتظری؟ از آنجا خارج شوید و از طرف خودتان شروع به shilling کنید.

مقاله نوشته شده توسط جری لاو؛ در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map