5 نکته برای انتخاب ارائه دهنده خدمات صحیح ایمیل برای تجارت شما

طی چند سال گذشته ، اکثریت قریب به اتفاق مشاغل به رشد ایمیل خود متکی شده اند تا بتوانند مشاغل شما را توسعه داده و درآمد خود را هدایت کنند.


بازاریابی ایمیل دارای ROI است 4،400٪. برای هر یک از مشاغل دلاری که برای بازاریابی ایمیل صرف می کنند ، در عوض 44 دلار می بینند. داده ها همچنین نشان می دهد که ایمیل با بزرگترین منبع تبدیل با 38/4 درصد بیشترین منبع تبدیل است.

برای مقایسه ، مشاغل به طور متوسط ​​انجام می شود 2 دلار درآمد برای هر 1 دلار آنها صرف تبلیغات پولی می شوند. در همین حال ، اندازه گیری ROI در رسانه های اجتماعی می تواند بسیار دشوار باشد. در حقیقت, 52٪ بازاریابان اعتراف می کنند که هنگام بررسی درآمد خود در رسانه های اجتماعی ، چالش هایی را تجربه می کنند.

شماره ها دروغ نمی گویند بازاریابی پست الکترونیکی یک محرک قابل اعتماد و اثبات شده برای مارک های با هر اندازه ، از مشاغل خانوادگی کوچک و یا فروشگاه های جهانی تجارت الکترونیک است.

در حالی که درست است که اثربخشی بازاریابی ایمیل به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یکی از مهمترین انتخاب ارائه دهنده خدمات صحیح ایمیل (ESP) است ، که اغلب خیلی راحت تر از آنچه گفته می شود.

جستجوی Google را برای اصطلاح “بازاریابی ایمیل” انجام دهید و ابزارهای بی شماری برای بازاریابی ایمیل را مشاهده خواهید کرد که می توانید از آنها استفاده کنید – هرکدام دارای ویژگی های خاص خود ، کاربران هدف و امتیاز قیمت هستند. این می تواند انتخاب بهترین ESP برای تجارت شما تصمیم بسیار سختی بگذارد.

در این پست ، شما را با تمام مراحل مورد نیاز برای انتخاب مناسب ارائه دهنده خدمات پست الکترونیکی شغل خود ، چه برای اولین بار بازاریابی ایمیلی امتحان می کنید و چه به دنبال آن هستید ، طی خواهیم کرد. گزینه های بهتری برای ارائه دهنده خدمات فعلی ایمیل خود دارید.

بخوانید – 5 نکته مهم برای انتخاب ارائه دهنده ایمیل مناسب برای تجارت از طریقcampaignmonitor به یک دوست بگویید

نکاتی برای انتخاب ارائه دهنده خدمات ایمیل مناسب

1. استراتژی خود را تشریح کنید

اولین قدم در انتخاب ESP مناسب ، فهمیدن چگونگی عملکرد آن در استراتژی کلی بازاریابی ایمیل شما است. شما می توانید استراتژی خود را با طرح سؤالاتی که شامل (اما به آنها محدود نمی شود) ترسیم کنید:

 • من با بازاریابی ایمیل می خواهم به چه اهدافی برسم?
 • چگونه می توانم از ESP انتخابی خود برای رسیدن به این اهداف استفاده کنم?
 • آیا می توانم خبرنامه ارسال کنم؟ ایمیل های تبلیغاتی؟ دعوت نامه های رویداد?
 • آیا من می خواهم با استفاده از الگوهای قابل تنظیم بهینه سازی شده برای موبایل ایمیل ایجاد کنم؟ یا می خواهم از ابتدا ایمیل بسازید و خودم آنها را کدگذاری کنید?
 • اندازه گیری کدام یک از معیارهای ایمیل برای من بسیار مهم است?
 • چه نوع کارایی دستیابی به هدفم را برای من آسانتر می کند؟ آیا اتوماسیون است؟ تقسیم بندی؟ یا برخی دیگر از کارکردها?

هزاران ابزار بازاریابی ایمیل در دسترس شماست. هر یک از این ابزارها دارای ویژگی های منحصر به فرد ، برنامه های قیمت گذاری ، ادغام و کاربران هدف هستند. سؤال از خودتان مانند سؤالاتی که در بالا ذکر شد ، به شما امکان می دهد لیست گزینه های خود را باریک تر کنید و تصمیم گیری را برای شما راحت تر کنید.

2. در نظر بگیرید که ویژگی های مورد نیاز شماست

این یک جنبه اساسی در انتخاب ESP است. مشاغل بسته به اهدافشان ، ویژگیهای مختلفی را در اولویت قرار می دهند ، اما این ویژگیهایی است که بازاریابان ایمیل اغلب از آنها استفاده می کنند.

قالب ها

این یک ویژگی اصلی برای بسیاری از بازاریابان ایمیل است. قالب ها به بازاریابان ایمیل کمک می کنند تا در عرض چند دقیقه ایمیل های با کیفیت حرفه ای ایجاد کنند. اگر بتوانید به سرعت ایمیل ایجاد کنید اولویت دارد ، بنابراین باید به دنبال ESP باشید که طیف گسترده ای از طرح ها را دارد که می تواند متناسب با نیاز ایمیل شما ، اعم از یک خبرنامه ، یک ایمیل خوش آمدید یا یک ایمیل معاملاتی ، سفارشی سازی شود..

منبع: ایمیل های خیلی خوب

بهینه سازی موبایل

امروز ، حدود 53٪ از همه ایمیل های باز شده در تلفن همراه اتفاق می افتد. به همین ترتیب ، برای بازاریابان ایمیل مهم است که ایمیلهایی را ارسال کنند که کاملاً در دستگاههای رومیزی و تلفن همراه نمایش داده شود. استفاده از ESP با قالب هایی که به راحتی جوابگوی موبایل هستند ، باعث می شود بخش مهمی از مخاطبان خود را از خود بیگانه نکنید و در تبدیل های ارزشمند خود را از دست ندهید.

تجزیه و تحلیل

تنها راه اندازه گیری دقیق عملکرد بازاریابی ایمیل شما از طریق تجزیه و تحلیل است. به دنبال یک ESP باشید که دارای داشبورد آنالیتیک باشد و کلیه معیارهای بازاریابی ایمیل مورد نیاز برای نظارت از قبیل باز شدن ایمیل ، کلیک ، لغو اشتراک ، تعامل و البته ROI را نشان دهد. به این ترتیب ، می توانید عملکرد کلی خود و همچنین عملکرد کمپین های خاص را پیگیری کنید.

منبع: مانیتور کمپین

اتوماسیون

مثل هر بازاریاب دیجیتال ، احتمالاً چیز زیادی در صفحه خود دارید. شما فردی شلوغ هستید که نمی توانید هر روز مبلغ زیادی را صرف ارسال ایمیل کنید. به همین دلیل انتخاب ESP با قابلیت اتوماسیون قوی بسیار مهم است. شما می توانید یک بار گردش کار تنظیم کنید و ESP شما از بقیه مراقبت خواهد کرد. به عنوان مثال ، می توانید تمام ایمیل های تعطیل خود را در ابتدای سال تنظیم کنید و سپس فقط منتظر ورود این تبدیل ها باشید.

برای یک استراتژی موثر برای بازاریابی ایمیل ، داشتن ترکیب مناسب از ویژگی ها در ESP شما مهم است.

3. بودجه خود را تعیین کنید

نکته جالب در مورد ESPs این است که ESP تقریباً برای هر بودجه و اندازه تجارت وجود دارد. ابزارهای رایگان وجود دارد که ویژگی های barebones را ارائه می دهند و ESP های گران قیمت و سطح کاربری با کارکردهای پیشرفته تری نیز دارند.

شما ESP هایی دارید که از مشاغل کوچک با بودجه محدود ، مشاغل متوسط ​​که بودجه کمی بزرگتر دارند ، استفاده می کنید و شرکت های Fortune 500 که مشکلی برای خرج کردن ده ها هزار دلار در هر ماه در ESP ندارند..

اگر یک بازاریاب ایمیل برای یک فروشگاه کوچک آجر و ملات هستید ، برای شما عملی نخواهد بود که از ESP استفاده کنید که مبلغی ناجوانمردانه دارد.

باید به خاطر داشته باشید که بازاریابی از طریق ایمیل مربوط به هزینه های کلانی نیست. در عوض ، این در مورد به دست آوردن ویژگی های مورد نیاز شما است و هزینه های خود را نسبتاً پایین نگه دارید. گرانترین ESP ممکن است لزوماً بهترین کار برای تجارت و مجموعه هدفهای خاص شما نباشد.

اگرچه ممکن است وسوسه شوید که از ESP در سطح سازمانی استفاده کرده و بپردازید ، اگر از ویژگی های اضافی استفاده نمی کنید ، در نتیجه منابع ارزشمند خود را هدر خواهید داد.

نام تجاری
قیمت اولیه
برای 2،000 مخاطب
بهترین برای
وب سایت شرکت
مانیتور کمپین9 دلار در ماه29 دلار در ماهوبلاگ ها ، مشاغل و آژانس های کوچک تا بزرگ.بازدید آنلاین
GetResponse15 دلار در ماه25 دلار در ماهمشاغل کوچک و بزرگبازدید آنلاین
تماس مداوم20 دلار در ماه45 دلار در ماهمشاغل کوچک و بزرگ و شرکتهای دارای الزامات طاقچه مانند مدیریت رویدادبازدید آنلاین
MailChimp9.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماهوبلاگها ، کارآفرینان و مشاغل کوچکبازدید آنلاین
AWeber19 دلار در ماه29 دلار در ماهوبلاگها ، مشاغل کوچک و کارآفرینانبازدید آنلاین
Sendinblue81 دلار در ماهبرای هر مخاطب هزینه ای دریافت نمی کندوبلاگها ، کارآفرینان ، مشاغل کوچکبازدید آنلاین

هنگام تصمیم گیری در مورد ESP ، مهم این است که طرح های قیمت گذاری آنها را به طور کامل بررسی کنید. امروزه بیشتر ESP ها برنامه های ماهانه ای دارند که در آن افزایش قیمت به طور مستقیم با ویژگی ها و اجزاء دریافتی متناسب است. اگر به طور منظم ایمیل ارسال نمی کنید ، می توانید ESP را انتخاب کنید که برنامه های پیش پرداخت یا برنامه های “پرداخت برای هر کمپین” را ارائه می دهد.

برخی از ESP ها حتی بسته به نیازهای منحصر به فرد شما قیمت گذاری های سفارشی را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر فهمیدید که نیازهای شما در هر برنامه از پیش تعیین شده قرار نمی گیرد ، بهتر است به دنبال این نوع ارائه دهندگان باشید.

4. پشتیبانی مشتری را بررسی کنید

خدمات مشتری هرگز نباید بعنوان یک نتیجه باشد. مواردی وجود خواهد داشت که شما به راهنمایی کمی نیاز دارید – و در چنین مواردی ، بسیار مهم است که بتوانید به راحتی به نمایندگان پشتیبانی مشتری آگاه و مفید دسترسی داشته باشید که می توانند در مورد هر مسئله ای که ممکن است به شما کمک کنند.

در اینجا چند روش برای تست کیفیت پشتیبانی مشتری ESP ارائه شده است.

 • به وب سایت ESP مراجعه کنید و بررسی کنید که آیا ارائه دهنده پشتیبانی 24/7 در سراسر جهان را ارائه می دهد.
 • با شماره پشتیبانی مشتری تماس بگیرید یا یک ایمیل برای آنها ارسال کنید و ببینید که چقدر طول می کشد تا بتوانید پاسخ دهید.
 • وب سایت ESP را مرور کنید و ببینید که آیا آنها راهنماها یا منابع دیگری دارند که جزئیات عملکردهای ESP را توضیح می دهد. بسیاری از ESP ها فیلم های آموزشی را بارگذاری می کنند ، بنابراین به دنبال آن ها نیز باشید.
 • بررسی کنید که آیا وب سایت ESP دارای بخش سؤالات متداول است یا خیر.

بیشتر اوقات ، تفاوت بین ابزار رایگان و ESP پرداخت شده در پشتیبانی مشتری نهفته است. بله ، شما با استفاده از ESP رایگان پس انداز می کنید. تأیید اینجاست که اگر اتفاق اشتباهی رخ دهد ، شما پشتیبانی نخواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر هزینه استفاده از ESP را بپردازید ، یک مورد که همیشه در برنامه شما قرار دارد پشتیبانی مشتری است.

بسته شدن

امیدوارم بعد از خواندن این راهنما ، تصویری واضح تر از آنچه که دقیقاً از ESP خود نیاز دارید ، داشته باشید. فقط بخاطر داشته باشید که هیچ چیزی به عنوان “بهترین ESP” وجود ندارد. هر ESP مزایا و معایب خود را دارد. شما فقط می توانید ESP را برای شما ، اهداف و بودجه خود انتخاب کنید.

Ash Salleh مدیر SEO در کمپین مانیتور است ، جایی که با تیم های محتوا ، کپی و تجزیه و تحلیل همکاری می کند تا بهینه سازی در کل سایت را بهبود ببخشد. او پیش از زمان حضور در کمپین مانیتور ، وی همچنین سئو و تخصص بازاریابی دیجیتال را در Zappos و Axiata Digital ارائه داده بود. با Monitor Campaign روشن شوید فیس بوک و لینکدین.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map