5 نکته بهینه سازی محتوا برای وب سایت بازاریابی وابسته شما

بازاریابی وابسته باعث افزایش اعتماد و شهرت می شود. برخورداری از محتوای شما به صورت سطحی به احتمال زیاد دچار آتش سوزی خواهد شد و منجر به تبدیل ضعیف و ترافیک پایین خواهد شد. دلیل اصلی این واقعیت این است که افراد به دنبال فردی آگاه هستند که می تواند اطلاعات مفیدی و در واقع مفید را برای آنها فراهم کند.


اما حقیقت این است که وقتی حرکت می کنیم رشد می کنیم. با گذشت زمان ، ما دانش و تجربه بیشتری راجع به آنچه به نظر می رسد نوشتن خوب و محتوای قابل اعتماد است ، می گیریم. روش های زیادی وجود دارد که چگونه نوشتن خوب و بهینه سازی محتوای مناسب می تواند عملکرد سایت وابسته شما را بهبود ببخشد. می توان از آن برای مقالات بعدی و خرید راهنما و تجدید چاپ مطالب قدیمی استفاده کرد.

مطابق با 99 شرکت, برنامه های بازاریابی وابسته 15 تا 30٪ از کل فروش ها را برای تبلیغ کنندگان ایجاد می کنند ، 81٪ از مارک ها و 84٪ ناشران در تلاش برای محتوای دیجیتال خود بازاریابی وابسته را اجرا می کنند. در این مقاله ، ما به دنبال این هستیم که نکات اساسی را برای کمک به شما در بهبود تبدیل و افزایش چشمگیر ترافیک به شما ارائه کنیم.

نکات بهینه سازی محتوا برای وب سایت بازاریابی وابسته

1. عمق بیش از محدوده

این بدان معنی است که مردم به دنبال مطالب ارزشمندی هستند که مستقیم از آنها سود می برد. هرچه دموگرافیک مورد نظر خود را انجام دهید ، ابتدا نیازهای مخاطبان خود را برطرف کنید.

مردم به محتوای کم آب اهمیت نمی دهند. مطابق با شغل 2 شادی, 38٪ از بازاریابان ادعا می کنند که بازاریابی شرکت های وابسته بهترین روش دستیابی به مشتری خود است ، با 57٪ ادعا می کنند که وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا روش برتر آنها برای رانندگی است..

برای قانع کننده بودن ، یک وب سایت بازاریابی وابسته باید کاملی و آموزنده باشد. آیا می خواهید محصولی را تبلیغ کنید که توسط یک سایت تبلیغاتی آگاهی نداشته باشد؟ بهینه سازی محتوا نه تنها به دنبال طولانی تر و گسترده تر ساختن مقالات است بلکه باید دقیق تر و دقیق تر باشد.

2. بهبود خوانایی

عوامل مختلفی وجود دارد که سهولت خواندن نسخه را تعریف می کند. محبوب ترین روش اندازه گیری آن امتیاز Flesch-Kincaid است.

وی ادامه داد: “نگه داشتن نمره قابل خواندن بالا ، از دیدگاه های بسیاری به سود وب سایت شما خواهد بود. اول از همه – بدیهی است. نسخه خوبی که به چشم می خورد غیرقابل نفوذ به نظر نمی رسد. یکنواخت خوانده می شود و نیازی به محاسبات بیش از حد ندارد. ثانیا ، خوانایی برای سئو ضروری است. ”

– کریستوفر K. مرکر ، کارآفرین دیجیتال ، و خالق Citatior.

هیچ تضمینی وجود ندارد که گوگل نمره Flesch-Kincaid محتوای وب سایت را محاسبه کند. با این حال ، محتوای آسان برای خواندن تمایل به رتبه بالاتر در نتایج جستجو دارند. دلیل آن نیز در عامل انسانی نهفته است. مردم فقط نمی خواهند متن بسیار پیچیده را بخوانند وقتی برای آن غیرقابل استفاده است. اگر افراد روی پیوند شما در Google کلیک کنند و مدت کوتاهی پس از آن صفحه شما را ترک کنند ، Google وب سایت را “مجازات” می کند ، زیرا ارزش مورد نظر را برای کاربر فراهم نمی کند. بنابراین ، نباید در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشد.

ابزار تجزیه و تحلیل خوانایی توسط Yoastابزار تجزیه و تحلیل خوانایی توسط Yoast (منبع)

بنابراین ، چگونه متن خود را برای خوانایی بهتر بهینه می کنید؟ در اینجا چند پیشنهاد هستند:

 • جملات خود را کوتاه نگه دارید. هرچه کوتاه تر باشند ، پیروی از متن متن به طور کلی آسانتر است. نگه داشتن جملات زیر 15 کلمه باید انجام شود.
 • بندهای خود را کوتاه نگه دارید. بلوک های بزرگ متن تهدیدکننده هستند و اغلب خوانندگان را از خواندن منصرف می کنند. نگه داشتن پاراگرافهای شما در زیر 5-6 خط ، آنها را به کاربر پسند خواهد کرد.
 • از کانکتورهایی مانند “با این حال” ، “علاوه بر این” ، “علاوه بر این” ، و غیره استفاده کنید. آنها به ایجاد یک ارتباط منطقی بین ایده ها کمک می کنند ، و این باعث می شود متن متن آسان تر شود.
 • از لیست های بولت استفاده کنید تا مقاله اسکن شود.
 • در صورت امکان از صدای منفعل خودداری کنید.

همچنین می توانید تعداد قیدهای مورد استفاده خود را محدود کنید. به جای انتخاب کردن به قیدها ، بهتر است با افعال توصیفی تر پیش بروید. متن را جذاب تر نگه می دارد. در اینجا یک مثال کوتاه:

 • جنیفر به سرعت قدم زد
 • جنیفر عجله کرد

نسخه دوم بسیار توصیفی تر و مختصر است که باعث می شود خواندن و جذابیت بیشتری داشته باشد.

3. از چندرسانه ای استفاده کنید

موفقیت یک وب سایت بازاریابی وابسته تا حدودی با چگونگی جذب محتوای آن تعریف می شود. با توجه به اکوسیستم فناوری مدرن ، به نظر می رسد که توجه ما کوتاه تر است و به نظر می رسد خواندن پاراگراف های طولانی یا متن های طولانی به طور کلی مخالف نیست. به همین دلیل است که ما باید گاهی اوقات مقالات خود را با تصاویر و فیلم ها تکمیل کنیم.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید تعامل خواننده با محتوای خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید:

 • از تصاویر با صورت استفاده کنید. ما به طور تکاملی به سمت چهره سوق داده می شویم. آنها توجه ما را جلب کنید و ما را درگیر کنید, که ممکن است به شما در تأکید بر بخشهای مهم متن و تماسهای مربوط به اقدام کمک کند.
 • از تصاویر و اینفوگرافیک ها استفاده کنید که درک متن شما را تسهیل می کند.
 • توصیه مشترک استفاده از تصویر در 200 کلمه متن است. با این حال ، وبلاگ جوان (جوانب مثبت) محبوب ترین 100 مطلب وبلاگ در اینترنت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و نتیجه گرفته است که از آنها تصویری استفاده می شود تقریباً 350 کلمه.

4. UX بیش از کلمات کلیدی

استانداردهای سئو با گذشت زمان تغییر زیادی می کنند و غالباً آنچه که تمایل به جزء بهینه سازی با کیفیت بالا است طی چند ماه منسوخ می شود. این اتفاقی است که در مورد کلمات کلیدی افتاده است ، که همچنان در زمینه بهینه سازی صفحه ، موضوعی است که بسیار مورد بحث قرار می گیرد.

جیمز دیلی ، رئیس بخش محتوا در Flashessay.com به اشتراک گذاشت که

“چند سال پیش ، نویسندگان مجبور بودند از عجیب ترین حلقه ها پرش کنند تا هوشمندانه کلمات کلیدی را در متن خود ادغام کنند. آنها اغلب شبیه قطعات کوتاه و غیر طبیعی متن بودند که هیچ شخص عاقلی هرگز آن را بیان نمی کرد.

با این حال ، استانداردهای SEO به طور چشمگیری تغییر کرده است ، و اکنون پر کردن کلمات کلیدی به جای بهترین روش عملی تبدیل شده است. “

یک تجربه کاربری خوب طراحی شده (UX) اکنون به یک مؤلفه ضروری برای رتبه بالا در موتورهای جستجو تبدیل شده است که در واقع ، ترافیک سالم وب سایت ها را فراهم می کند. مطابق با Top Tal, 88٪ از مشتریان بسیار بعید به بازگشت به وب سایت با UX ضعیف هستند ، 62٪ ادعا می کنند که به دلیل ناکارآمد بودن UX ، از فعالیت خاص خودداری کرده اند..

این بدان معنا نیست که کلمات کلیدی اکنون مهم نیستند ، آنها همچنان یکی از سیگنال های مهم هستند که موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو در نظر می گیرند. با این حال ، UX اکنون جزء محوری آن است استراتژی بهینه سازی SEO.

اما این برای صاحبان سایت چه معنی دارد?

به بیان ساده تر ، ما باید قبل از هر کاری بر روی پاسخگویی به نیازهای مشتری متمرکز شویم. بنابراین ، بمباران مشتریان احتمالی خود با سنتزهای تکراری و غیر طبیعی یک عمل بد است. روی پاسخ دادن به سؤالات مشتری متمرکز شوید ، و فقط سعی کنید کلمات کلیدی را در متن خود اعمال کنید.

5. یک داستان بگویید

یکی از اهداف اساسی یک وب سایت بازاریابی وابسته ایجاد رابطه قابل اعتماد با مخاطبان خود است. تعداد زیادی از مشاغل از داستان گویی برای ایجاد ارتباط معنی دار با مشتریان استفاده می کنند. نوع داستان پردازی که هنگام استفاده از آن استفاده می کنید نوشتن نامه یک حساب شخصی.

بیایید با علم پشت آن شروع کنیم.

با کمال تعجب ، با توجه به تحقیقات اخیراً منتشر شده است, داستان گویی سطح اکسی توسین را در بدن بالا می برد – یکی از هورمون های “احساس خوب”. انسان تمایل دارد که در طول تعاملهای جسمی و اجتماعی مانند آغوش ، لرزش دست و غیره ، سطح اکسی توسین بالایی داشته باشد..

300٪ افزایش می یابدنتایج نتیجه نشان می دهد مقدمه روایت تأثیر زیادی بر خوانندگان تمام صفحه و متوسط ​​زمان در صفحه دارد (بافر)

در نتیجه ، جای تعجب ندارد که مقالاتی که دارای قصه گویی هستند ، در مقایسه با گزارش های ساده تضمین کننده مشارکت بیشتر و مخاطب بسیار بزرگتری هستند. در حقیقت ، تزریق مقاله با برخی از عناصر داستان پردازی تعداد خوانندگان آن را افزایش می دهد سه برابر, طبق تست خود بافر.

برای بهبود کیفیت داستان نویسی متن خود ، مشاوره را در نظر بگیرید شاعلین می نویسد, دایان کالاهان, و خدماتی مانند تهیه مقاله.

اشتباهات برای جلوگیری از

اکنون که درک بهتری در مورد چگونگی بهینه سازی مطالب در وب سایت بازاریابی وابسته داریم ، اجازه دهید نگاهی به برخی اشتباهات بیاندازیم. به خاطر داشته باشید که اینها می توانند به طور جدی به سرب و تلاشهای تولید شما آسیب برساند ، بنابراین حتماً از آنها جلوگیری کنید:

عدم تخصص

پوشاندن هر صنعت و طاقچه ها در زیر آفتاب در وب سایت بازاریابی وابسته شما دشوار است. مطابق با میزبانی دیوان, محبوب ترین سوله های بازاریابی وابسته شامل مد (18.7٪) ، سلامتی (11.1٪) و مسافرت (8.6٪) برای نامگذاری چند مورد است. چه IT ، سلامتی ، مد و یا چیز دیگری کاملاً متفاوت باشد ، حتماً به آرامی خدمات خود را در یک جهت یا دیگری تخصص دهید. این به شما امکان می دهد تا قیمت های خود را بالا ببرید ، مشتری های اختصاصی تری جذب کنید و دانش عمیق در مورد سوله های بازاریابی وابسته خاص ایجاد کنید.

کمبود سئو

چه برای جذب مشتری و چه به سادگی در موتورهای جستجوگر جهانی مانند گوگل و بینگ ، رتبه بالاتری داشته باشید ، باید اطمینان حاصل کنید که بازی SEO شما به وظیفه خود عمل می کند. ابزاری مانند برنامه ریز کلمات کلیدی Google, SEMrush و اهورف می تواند به شما در شناسایی کلمات کلیدی ، اصطلاحات و سیستم های بهینه سازی که به خوبی در طاقچه بازاریابی وابسته شما کار می کنند ، کمک کند.

عدم نوآوری مداوم

سرانجام ، بازاریابی شرکت های وابسته همه چیز در مورد دادن گزینه های بیشتر و بیشتر به هر کس که با او شریک شوید ، می باشد. مطمئن شوید که انواع مختلفی از مطالب را ایجاد می کنید ، مجموعه خدمات خود را گسترش داده و مخاطبان خود را به طور مداوم درگیر کنید. به روزمرگی تبدیل نشوید و سعی کنید به طور دوره ای کاری جدید و جالب را انجام دهید تا وب سایت بازاریابی وابسته خود را جذاب نگه دارد.

نتیجه

مفهوم بهینه سازی محتوا طی 5 سال گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت و محتوای بازاریابی شرکت های وابسته خود را به منظور جلب هرچه بیشتر هدایت و مشتری ، جستجو کنید. هنگامی که شما یک سیستم بهینه سازی محتوا را پیدا کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد ، مخاطبان مناسب راه خود را از طریق موتورهای جستجو و کلمه به دهان پیدا می کنند.

درباره لئونا هنریسون – نویسنده مستقل و طراح UX. همچنین ، او یک نویسنده همکار برای وبلاگ های مختلف است. وقتی او نمی نویسد و طراحی نمی کند ، شنا می کند ، پیاده روی می کند ، و اجازه می دهد هوا ، اسنوبرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map