بازاریابی محتوا ساده ساخته شده: 5 مرحله ساده برای موفقیت

من اغلب از تن سؤالات مربوط به بازاریابی محتوا پرسیده می شوم. آنچه از تجربه من آموخته ام این است که مردم در مورد بازاریابی محتوا سردرگمی زیادی دارند.


امروز ، در این راهنما ، می خواهم ترفندهای بازاریابی محتوا را که در واقع کار می کند ، برای شما فاش کنم. تنها یک گام ساده برای موفقیت یک استراتژی بازاریابی محتوا.

در طول حرفه ام ، من اغلب شنیده ام که مردم از این واقعیت که به اندازه کافی منجر نشده اند غصه می خورند. بسیاری از آنها حتی نتوانند نتیجه دلخواه را بدست آورند.

مشکل اصلی فقدان استراتژی است. فقط ایجاد حضور آنلاین اگر شما از یک استراتژی تمام عیار حمایت نشود ، کافی نیست که متن را فریب دهید. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که با محتوای غیر هدفمند به نتیجه برسید.

برای موفقیت در بازاریابی محتوا ، ابتدا باید اهداف خود را تعیین کنید ، پس از آن باید استراتژی را ایجاد کنید.

بدون هیچ تأخیر دیگری ، اکنون بیایید استراتژی بازاریابی محتوا خود را با کمک دستورالعمل های گفته شده در زیر بازی کنید.

بازاریابی محتوا چیست؟?

قبل از رفتن به مراحل ، اجازه دهید ابتدا به تعریف بازاریابی محتوا بپردازیم. برای برنامه ریزی در مرحله اول ، ابتدا باید بدانید که بازاریابی محتوا چیست.

بازاریابی محتوا اساساً همه چیز در مورد ایجاد محتوای با کیفیت بالا است که به سمت گروه خاصی از مخاطبان هدف قرار می گیرد. این شامل انتشار منظم و مکرر مطالبی است که خوانندگان یا مشتریان را آموزش ، الهام بخش و سرگرم می کند.

بخش اصلی بازاریابی محتوا تبدیل افراد غریبه به مشتری است. اینجاست که شما به یک برنامه بازاریابی محتوای کاملاً اثبات نیاز دارید. اگر نگران نیاز به منابع عظیم هستید نگران نباشید. شما حتی می توانید با اهداف خود به اهداف خود برسید یک تیم کوچک یا حتی به عنوان یک تکنوازی.

من یک تیم کوچک 5 نفره دارم و ما اثبات زنده این هستیم که بازاریابی محتوا به منابع زیادی نیاز ندارد. ما با تلاش سخت ما توانستیم پیشرفت خود را انجام دهیم بازاریابی دیجیتال.

ما بیشتر پست ها و تبلیغات سرگرم کننده وبلاگ را برای فیس بوک ایجاد می کنیم. هدف اصلی ما ارائه محتوای تصویری با کیفیت بالا به مشتریان است.

در زیر مثالی از محتوای تصویری که مدتی ایجاد کردیم آورده شده است:

نمونه هایی از بازاریابی محتوا

و چون خیلی خوب بود ، توسط آن به اشتراک گذاشته شد لری کیم.

بد نیست.

نکته دیگر داشتن استراتژی مؤثر سئو است. شما نمی توانید بدون تمرکز روی استراتژی بازاریابی محتوا ایجاد کنید استراتژی بازاریابی دیجیتال و سئو.

اگر ممکن است بدانید ، هر دو با هم کار می کنند. با گفتن این موضوع ، اکنون بیایید به راهنمای نهایی استراتژی بازاریابی محتوا برویم.

بازاریابی محتوا چیست؟ در اینجا مراحل ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا آمده است. به دوستت بگو

فرآیند ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا

برای راحتی شما ، من یک راهنمای گام به گام را تهیه کرده ام که می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی بازاریابی موثر در محتوای کمک کند. داشتن یک استراتژی تمام عیار به این معنی است که حتی می توانید رتبه وب سایت خود را نیز بهبود بخشید.

من در زیر 5 گام ساده را که باید به آنها توجه کنید ذکر کرده ام. تمرکز روی استراتژی بازاریابی دیجیتالی شما ، بدنبال این است که دستاوردهای خوبی برای شما به ارمغان می آورد.

در اینجا مراحل مورد نیاز برای دنبال کردن آورده شده است:

1. تحقیق در مورد کلید واژه

اگر در زمینه محتوا هستید ، باید از قبل اهمیت کلمات کلیدی را بدانید. محتوا همیشه در اطراف گروه خاصی از کلمات یا عبارات ساخته می شود.

اما سؤال اصلی در اینجا این است که چگونه می دانید کدام کلمه کلیدی یا عبارت را روی آن کار کنید?

این جایی است که شما باید انجام دهید تحقیق کلمات کلیدی.

تحقیقات کلمات کلیدی بدون شک مهمترین گام در ایجاد محتوای با کیفیت است. بنابراین ، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید از نیاز آن غافل شوید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی یا عباراتی را کشف کنید که ممکن است مخاطب مورد نظر شما را مورد علاقه خود قرار دهد. این موضوعی است که می تواند کل فرایند تولید محتوای شما را به جلو سوق دهد.

کاری که من انجام می دهم شروع به فکر کردن در مورد کلمات کلیدی مربوط به طاقچه من است و می خواهم شما هم همین کار را انجام دهید.

حال باید کلمات کلیدی را در هر یک از ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه ها قرار دهید و لیستی از کلمات کلیدی را که می توانید روی آن کار کنید ، تهیه کنید. خوب ، این باید برای شما آسان باشد.

به عنوان مثال:

یک کلمه کلیدی گسترده را در نوار ابزار پیشنهادی وارد کرده و روی جستجو کلیک کنید. بیایید به عنوان نمونه از “چگونه می توان آنلاین درآمد” استفاده کنیم:

Ubersuggest - ابزار تحقیق برای کلید واژه برای بازاریابی محتوای شمابرو به Ubersuggest > جستجو “درآمد آنلاین”.

در اینجا نتایج آمده است:

ایده های کلمات کلیدی را دریافت کنید.

در کل ، من حدود 6 کلمه کلیدی برای انتخاب دارم.

خارق العاده!

علاوه بر این ، یکی از استراتژی های مورد علاقه تحقیق کلمه کلیدی من جاسوسی از رقبا است. منظور من این است که شما همچنین می توانید کلمات کلیدی و عباراتی را که توسط رقبای شما استفاده می شود ، بررسی کنید.

می توانید از مقالات برتر عملکرد رقبای خود استفاده کرده و لیست کلمات کلیدی مورد نیاز خود را بدست آورید.

2. محتوای خود را ایجاد کنید

اکنون که می دانید چگونه می توانید کلمات کلیدی را بیرون بیاورید و لیستی از کلمات کلیدی را برای هدف قرار دهید ، زمان آن است که محتوا را ایجاد کنید.

تولید محتوا همه در مورد حفظ تعادل بین کیفیت و سرعت تولید است. متأسفانه ، من نمی توانم خیلی در این زمینه به شما کمک کنم. این بستگی به خلاقیت و مهارت های شما دارد تولید محتوای با کیفیت.

با این وجود می توانم نکاتی را برای شما بیان کنم که می توانید محتوای با کیفیت ایجاد کنید.

بیایید بگوییم ، شما در حال نوشتن کتاب الکترونیکی آموزنده برای وب سایت خود هستید. می توانید مبحث را در اینترنت جستجو کرده و از خرده نکاتی که می توانید در کتاب دیجیتال خود داشته باشید ، ایده بگیرید. اینها نکات و ترفندهای مفیدی است که من دنبال می کنم.

می توانید برای هر نوع محتوایی که می نویسید ، این ترفند را دنبال کنید. همیشه لازم نیست یک کتاب دیجیتالی یا یک پست وبلاگ باشد. این می تواند هر مقاله ای باشد که در وب سایت شما بالا می رود.

از تجربه من می توانم بگویم که ایجاد محتوای با کیفیت کار ساده ای نیست. این امر به زمان بندی و اختصاص زیادی به جستجوی مطالب برای مخاطبان هدف شما نیاز دارد.

شما همچنین باید مراقب باشید چک لیست برای استراتژی SEO خود. از این گذشته ، محتوای بدون برنامه SEO مؤثر است.

3. مطالب خود را تبلیغ کنید

بعد از اینکه محتوای خود را ایجاد کردید ، تبلیغ مهمترین مرحله ای است که باید به آن توجه کنید.

تبلیغ محتوای شما می تواند مهمترین بخش از روند بازاریابی محتوای شما باشد.

اگر محتوای آن خوانده شود یا توسط هیچ کدام مشاهده شود ، محتوای محتوای شما چقدر است?

به نظر من ، بهینه سازی موتور جستجو بهترین روش برای تبلیغ مطالب شما است.

هدف اصلی ما در اینجا چیست؟ البته برای توجه بیشتر به مطالب خود. وقتی محتوای شما بهینه سازی شده است ، دیگر نیازی به تبلیغ آن ندارید. افراد به طور طبیعی می توانند هنگام جستجو آن را ببینند.

در اینجا مثال خوبی است:

ابتدا کلید واژه هدف صفحه خود را در Google تصاویر وارد کنید.

سپس کلمات و عبارات موجود در بالای نتایج تصویر را بررسی کنید.

کلمات کلیدی مناسب را برای بازاریابی محتوای خود انتخاب کنید

پس از آن محتوای خود را با اضافه کردن نتایج فوق به عنوان خرده خرده ها گسترش دهید. کلمات کلیدی یا عبارات مربوط را بطور طبیعی در محتوای خود قرار دهید. و هنگامی که Google اصطلاحات ظریف را در صفحه شما مشاهده می کند ، احتمال زیاد آنها را جامع می دانند و می توانید از Google رتبه های بالاتر و ترافیک بیشتری را انتظار داشته باشید.

بهترین بخش این موضوعاتی است که افراد علاقه مند به آن هستند. اگر مطالبی را در محتوای خود گنجانده باشید ، ارزش بیشتری به کسب و کار یا راه اندازی های شما خواهد داد.

با توجه به ماهیت سئو ، می توان گفت که این یک تاکتیک طولانی مدت است. با استفاده از هر محتوا ، می توانید به دنباله های منفعل ادامه دهید.

راه های دیگر تبلیغ محتوای شما از طریق استفاده مجدد هوشمند ، لیست ایمیل و تبلیغات پولی است

بگذارید کمی در مورد تکنیک های دیگر نیز برای شما تعریف کنم.

repurposing هوشمند همه چیز در مورد به اشتراک گذاری مطالب شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. این می تواند یک روش مؤثر برای تبلیغ آنلاین مطالب شما باشد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، باید کمی با این کار آزمایش کنید.

برای مثال:

با استفاده از آن ، محتوا را به یک Infographic جذاب تبدیل کنید سازنده اینفوگرافیک.

برای ایجاد اینفوگرافیک امروزه لازم نیست یک طراح گرافیک باشید. ابزارهای آنلاین زیادی وجود دارد که قالب های داخلی و ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان را ارائه می دهند – که روند ایجاد را بسیار آسان می کند. تصویر بالا تصویر از است کتابخانه الگوهای Vengerage.

مردم محتوای تصویری را دوست دارند. طبق Visualteachingalliance.com, 90٪ از اطلاعات بصری به مغز منتقل می شود.

این پست از Dailyinfographic.com نمونه ای عالی است در توییت ، Dailyinfographic متن را به عنوان یک پست وبلاگ استاندارد نگه می دارد ، اما با فرمت بسیار دیدنی تری ارائه می شود.

محتوای خود را به اینفوگرافیک تبدیل کنید

مورد بعدی لیست های ایمیل است که قدیمی ترین ترفند در کتاب است.

هر بار که محتوا ایجاد می کنید ، باید آنرا برای افرادی ارسال کنید که ممکن است علاقه مند به آن باشند. این می تواند حداکثر مشتری را برای شما ایجاد کند.

و سپس تبلیغات شما را پرداخت کرده اید که سریعترین راه برای تولید مشتری محسوب می شوند.

مهم نیست که چقدر از آن متنفر هستید ، اهمیت تبلیغات پولی را می دانید. هنگامی که می دانید مخاطب هدف شما کیست ، تبلیغات پولی می توانند برای شما جای تعجب داشته باشند.

4- بر نتایج خود نظارت کنید

ایجاد و تبلیغ محتوا کافی نیست. شما همچنین باید نتایج را نظارت کنید. این به شما کمک می کند تا از وضعیت محتوای خود مطلع شوید.

این می تواند یک کار دشوار باشد اما خبر خوب این است که می توانید از راه های زیادی برای آسان کردن کار استفاده کنید.

بهترین راه برای پیگیری نتایج خود از طریق Google Analytics است. من شخصاً کاملاً به Google تکیه می کنم تا پیشرفت کار من را بررسی کند.

در زیر برخی از معیارهای مهم برای جستجو در زیر آورده شده است:

 • ترافیک
 • رتبه بندی SERP
 • صفحات در هر بازدید
 • نرخ گزاف گویی
 • اقتدار دامنه

به غیر از Google Analytics ، ابزاری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. Ahrefs یکی از ابزاری محبوب است که می توانید برای نظارت بر پیشرفت خود استفاده کنید.

برای ردیابی نتایج بازاریابی محتوای خود از ردیاب رتبه استفاده کنید

این ابزار به طور کلی استفاده می کند رتبه ردیاب برای ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی با گذشت زمان. بنابراین می توانید حرکات کلمات کلیدی را رعایت کنید.

اگرچه ابزارهای مختلفی در دسترس است ، بعضی از آنها ممکن است چندان مؤثر یا فاقد بسیاری از ویژگیها نباشند. اما تصمیم خود را به شما واگذار خواهم کرد.

5- بشویید و تکرار کنید

اکنون که به پایان مراحل بازاریابی محتوای شما رسیدیم ، امیدوارم که همه چیز را آویزان کرده باشید.

در زمان ایجاد محتوا ، باید اهداف تجاری خود را در اولویت قرار دهید. شما باید مطمئن باشید که محتوای شما قادر است در درازمدت تعداد زیادی از منفعل ها را برای شما ایجاد کند.

هنگامی که شما با تمام مراحل بالا انجام شد ، وقت آن است که دوباره این کار را انجام دهید. بله، درست شنیدی! هر بار که محتوای جدیدی را برای شغل خود ایجاد می کنید ، باید همان مراحل بالا را دنبال کنید.

این به شما کمک می کند تا در کار خود سازگار باشید.

نکات توسطbillachola را بخوانید – 5 قدم ساده برای ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا. به دوستت بگو

بیش از شما

به یاد داشته باشید ، بازاریابی محتوا به معنای ایجاد محتوای با کیفیت است که توسط یک استراتژی موثر SEO پشتیبانی می شود. اگر می توانید این کار را کنار بگذارید ، می دانید که بازاریابی محتوای شما موفقیت آمیز است.

مراحلی را که در بالا گفتم دنبال کنید و خوب خواهید بود که بروید. من همین کار را دنبال می کنم و در زمینه خود کاملاً خوب عمل می کنم.

اگر این مقاله را مفید دیدید ، حتماً آن را به اشتراک بگذارید تا به گسترش دانش کمک کند.

این مقاله ابتدا توسط بیل آهولا نوشته شده و توسط تیم تحریریه BuildThis.io ویرایش شده است. Bill Acholla یک بازاریاب دیجیتالی است که به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند تا از طریق ایجاد و تبلیغ محتوای بصری ، برند خود را بسازند. با بیل در ارتباط باشید توییتر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map