فروش بالا / فروش متقابل: 5 نکته برای بهبود درآمد کسب و کار آنلاین شما

آیا شما تاکنون فروش مستقیم انجام داده اید یا خیر ، احتمالاً شما با دو راهکار اساسی فروش: فروش و فروش متقابل آشنا هستید. شاید شما نمی دانید که با این مفاهیم آشنا هستید – اما به عنوان یک مصرف کننده امروز ، مطمئناً در معرض آنها قرار گرفته اید.


شما همچنین ممکن است تا حدودی از این دو اصطلاح آگاه باشید ، اما شاید دقیقاً نمی دانید منظور آنها چیست – یا شاید در مورد اختلافات بین این دو.

در اینجا مختصراً از هر اصطلاح به اضافه چند نمونه از هر دو توضیح داده شده است:

فروش بالا روشی است که برای ترغیب مشتری برای خرید نسخه بهتری از محصولات یا خدمات در مورد خریداری استفاده می شود.

فروش متقابل روشی است که برای اضافه کردن محصولات یا خدمات بیشتر به خرید اصلی استفاده می شود.

مثال ها

 • فروش: “ما امروز ویژه ای از یک پنیر دونفره را با قیمت 0.60 دلار بیشتر داریم – آیا می خواهید به جای یک برگر تنها بخرید؟”
 • متقابل فروش: “آیا می خواهید سیب زمینی سرخ کرده و کک را به آن دستور پنیرگر اضافه کنید؟”
 • فروش: “این سدان متوسط ​​یک وسیله نقلیه پرطرفدار است ، اما سدان لوکس ما دارای ویژگی های ایمنی و گارانتی بهتری است.”
 • متقابل فروش: “برای دویست دلار بیشتر ، می توانم یک بخاری بلوک موتور و یک براکت پلاک جلو را با آن سدان جدید پرتاب کنم.”
 • فروش: این تلویزیون عالی است ، اما آخرین مدل را دیده اید؟ این ویژگیهایی را اضافه کرده است که فکر می کنم از آنها قدردانی خواهید کرد. “
 • متقابل فروش: وی گفت: “این تلویزیون عالی است – اما بر اساس آنچه که در مورد خانواده خود به من گفته اید ، احتمالاً می خواهید به سیستم کامل سینمای خانگی ما نگاهی بیندازید. این تجربه تماشای فیلم خانگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد. “

آیا تفاوت را میبینید?

هر دو روش برای هر فروشگاه اینترنتی یا مشاغل dropshipping به همان اندازه مهم هستند.

هنگامی که به درستی انجام شود ، فروش / فروش متقابل نه تنها فروشنده بلکه مشتری نیز سودمند است. اگر گزینه هایی را ارائه دهید که می دانید به نفع مشتری شماست ، همه برنده می شوند. چطوری این کار را انجام میدهی؟ خوب ، شما نیاز به یک رویکرد شهودی دارید. به آنچه مشتریانتان در مورد خواسته ها و نیازهای خود می گویند گوش دهید. خود را در جای آنها قرار دهید؛ اگر در حال خرید یک اتومبیل اقتصادی هستید ، آیا می خواهید در مورد خودروهای شاسی بلند لوکس موجود در لوت چیزی بشنوید؟ احتمالا نه. اما ممکن است شما بخواهید در مورد جدیدترین هیبریدی که می تواند شما را از ارسال یک تن پول برای سوخت … درست است ، بدانید?

اگر به آنچه مشتریانتان به شما می گویند گوش فرا دهید و سپس استراتژی فروش بالایی / متقابل فروش را براساس آن اعمال کنید ، می توانید راه حل هایی را برای آنها فراهم کنید که آنها را خوشحال کند. غالباً ، مردم حتی متوجه نمی شوند که به محصولات یا خدمات خاصی نیاز داشته باشید – تا زمانی که آنها را به آنها گوشزد نکنید. این یک وضعیت برنده برای شما و مشتریان است.

یکی دیگر از مزیت های فروش / متقابل فروش این است که انجام آن آسانتر از فروش به مشتری کاملاً جدید است. وقتی که هستی بازاریابی به یک رهبری جدید, احتمال بسته شدن آن معامله پنج تا 20٪ است. وقتی به مشتری فعلی می فروشید ، این درصد تا 60 تا 70٪ شلیک می کند. بنابراین خرید و فروش / متقابل فروش واقعاً روشی کارآمد برای فروش است.

NBA-توصیه

در اینجا نکات برتر ما برای فروش و فروش متقابل مانند یک حرفه ای ذکر شده است.

نکته شماره 1: از تکنیک در اعتدال استفاده کنید

شما می خواهید اعتماد مشتریان خود را حفظ کنید ، و اگر بخواهید احساس نارضایتی خود را از افزایش قیمت ها و فروش های متقابل انجام دهید ، نمی توانید این کار را انجام دهید. انتخاب های بیش از حد مشتریان شما را گیج می کند و این می تواند به شما آسیب برساند. اگر گزینه های زیادی را بر روی آنها بیاندازید ممکن است باعث شود که مشتریان شما دچار سوءظن و ناراحتی شوند – و ممکن است آنها فقط از فکر خرید هر چیزی از طرف شما خودداری کنند. گزینه ها را ساده و ساده نگه دارید.

آیا می خواهید بدانید نمونه واقعی و بسیار موفق این روش بازاریابی چگونه به نظر می رسد؟ آیا همیشه در آمازون بریده شده است؟ اگر وجود داشته باشید ، احتمالاً این عبارت را دیده اید که “اغلب با هم خریداری می شوند”.

آمازون-مکرر-خرید-با هم

طبق مقاله ای در Fortune, نرخ تبدیل برای آن توصیه ها در سایت ممکن است به بالای 60٪ برسد. این نمونه ای از فروش متقابل در دنیای واقعی است که هر بازاریابی می توانست از آن بیاموزد.

نکته شماره 2: موارد مرتبط با بسته نرم افزاری

این استراتژی است که مفهوم “اغلب خریداری شده با هم” را به سطح بعدی می برد. شما با بسته بندی موارد لازم / مرتبط با هم ، تجربه خرید را برای مشتریان خود راحت می کنید.

این یک مورد دیگر است که باید مراقب رویکرد خود باشید. شما نمی خواهید موارد یا خدمات بی ربطی را ارائه دهید که مشتریان شما احتمالاً علاقه مندان را پیدا نمی کنند (بنابراین سعی نکنید موجودی ناخواسته خود را روی آنها ریخته باشید). اگر این کار را انجام دهید ، توهین آمیز و بسیار مولد است. در عوض ، افزودنیهای ارزشمندی را ارائه دهید که مشتریان شما مفید خواهند بود. مثال خوبی برای فروش قالب های وردپرس + افزونه + آرم با هم خواهد بود. اینها همه مواردی است که مشتریان در بازار یک افزونه یا الگوی آن را در یک بسته نرم افزاری درک می کنند.

نکته شماره 3: مشتریان خود را بشناسید

به رستوران مورد علاقه خود فکر کنید. احتمالاً صاحب یا پیشخدمت در آن رستوران وقت می گیرد تا با امثال و دوست داشتن شما آشنا نشود. بر اساس آن دانش ، مالک / پیشخدمت بر اساس ترجیحات شخصی شما پیشنهاداتی را ارائه می دهد.

شما باید همین کار را در وب سایت خود انجام دهید. اگر هدف شما این است که افراد را برای عضویت در خبرنامه های خود ثبت کنید – اما هیچ کس در حال پاسخ دادن به صندوق پاپ آپ شما نیست – سعی کنید در صورت ثبت نام در لیست ایمیل ، کتاب الکترونیکی رایگان را در صفحه های فرود خود ارائه دهید.

همچنین ، به این فکر کنید که چگونه سایتهای مهم آمازون ، eBay و سایر تجارتهای الکترونیکی سفارشات کتاب و سایر انواع خریدهای شما را ردیابی می کنند. آنها محصولات مرتبط را بر اساس انتخاب قبلی شما توصیه می کنند ، درست است؟ شما باید همین کار را انجام دهید. از Google Analytics استفاده کنید برای ردیابی الگوهای کاربر در وب سایت خود یک روش این است که از صفحات تأیید سفارش استفاده کنید از طریق تجزیه و تحلیل. اگر افراد زیادی برای یک دوره آنلاین که می فروشید ، ثبت نام کرده اند ، می توانید برای آن افراد ایمیلی ارسال کنید و آنها را با یک دوره مرتبط اما گسترده تر به فروش برسانید. ببینید که چگونه کار می کند?

نکته شماره 4: بیش از حد از آن استفاده نکنید

فروش / فروش متقابل فقط زمانی که نیازهای مشتری خود را برطرف می کنید خوب عمل می کند (و هنگامی که آنها را نسبت به دریافت پیشنهاد نسبت به شما احساس امتیاز می کنند حتی بهتر عمل می کند). اگر به همه مشتریانی که ادکلن مردانه طراح شما را خریداری می کنند ، یک کیت اصلاح با تخفیف رایگان ارائه می دهید ، بسیاری از آنها از اینکه معامله ای را دریافت می کنند که سایر مشتریان نیستند ، قدردانی می کنند..

از طرف دیگر ، زیاده روی در مصرف آن باعث تحریک مشتریان شما می شود و آنها را از شما و وب سایت خود دور می کند. اگر مشتریان شما احساس می کنند که فقط یک آزمایش بازاریابی برای شما هستند – یا اینکه شما فقط به خرید و فروش اهمیت می دهید و به چیزی که می خواهید اهمیت ندهید – فروش بالایی / متقابل فروش اثر متضادی از آنچه که شما می خواهید خواهد بود..

جزئیات دیگری که باید بخاطر بسپارید: یک مورد است “قانون 25” در تجارت شما باید از کالاهای متقابل فروش که بیش از 25٪ سفارش اصلی هستند خودداری کنید. وقتی سعی می کنید بیش از این درصد از فروش بالایی داشته باشید و به فروش برسانید ، به طور کلی به دلیل عدم تماس با نیازهای مشتریان (در بهترین حالت) و فشار یا حریص (در بدترین حالت) درک می شوید – و به احتمال زیاد شما حتی دفع خواهید کرد مشتریانی که نزدیک به خرید بودند. همچنین ، افزودنیهای فراتر از 25٪ ممکن است به جای افزودنیهای اضافی ، احساس ناراحتی کنند و مانند خرید اصلی دوم احساس کنند.

نکته شماره 5: زمان بندی

زمان بندی همیشه جنبه اساسی فروش دارد. شما فقط می توانید هنگامی که تمام اطلاعات لازم را برای تأمین سفارش اول دارید ، فروش بالایی داشته باشید. این بدان معناست که خریدار قبلاً به خرید متعهد شده است و احتمالاً سفارش را به کلی رها نمی کند. اگر در مراحل خرید سعی کنید کالاهای اضافی را خیلی زود بفروشید ، می توانید مشتری را به راحتی خاموش کرده و در نتیجه کل فروش را از دست دهید. بنابراین به یاد داشته باشید که منتظر بمانید تا مشتری با دادن اطلاعات تماس و مالی به فروش خود متعهد شده باشد – سپس مزایای محصولات / خدمات اضافی را که می خواهید بفروشید توضیح دهید..

روش های مختلفی برای امتحان کردن فروش متقابل / متقابل وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید یک فروشگاه آنلاین با Shopify ایجاد کنید (اطلاعات بیشتری در مورد بررسی Shopify کسب کنید) و سعی کنید با این استراتژی درآمد خود را بهبود بخشید.

این یک استراتژی بازاریابی است که برای مشاغل و کارآفرینان بی شماری کار کرده است و می تواند به خوبی در وبلاگ یا تجارت شما خدمت کند. فقط به یاد داشته باشید از نکاتی که در اینجا نشان داده ام استفاده کنید ، بنابراین می توانید بیشترین تلاش خود را از تلاش های فروش / فروش متقابل انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map