23 راه هوشمندانه برای کسب درآمد از وبلاگ خود

از نظر من زیبایی تجارت آنلاین این است که شما می توانید 1) زندگی در هر نقطه با اتصال به اینترنت و 2) هیچ درآمدی برای درآمد خود نداشته باشید.


با این وجود ، بسیاری از مردم برای کسب درآمد آنلاین و درآمدزایی از آن می جنگند.

بنابراین جری یک راهنمای عالی را در کنار هم قرار داد چطور می توان با بلاگ نویسی درآمد کسب کرد, از جمله نحوه شروع یک وبلاگ ، انتخاب یک طاقچه و هدایت ترافیک به آن.

برای تکمیل راهنمای جری ، این مقاله 23 روش برای کسب درآمد از این ترافیک را به شما آموزش می دهد. همانطور که برای متنوع سازی سرمایه گذاری های خود مهم است ، متنوع سازی درآمد شما نیز مهم است.

این به این صورت است که اگر جریان درآمد به جنوب برود ، دیگران را به عقب می اندازید.

بعلاوه ، کسی که نتوانست پول کمی (یا خیلی کم) استفاده کند?

بیا شروع کنیم:

Contents

1. کتاب بنویسید

فروش کتاب الکترونیکی یک روش کسب درآمد از بلاگ است.

کتاب های الکترونیکی یک تن از مزایا را ارائه می دهند:

 • برای ایجاد آنها ، تنها چیزی که شما نیاز دارید دانشی است که از قبل در اختیار دارید
 • کتابهای پرداخت شده اقتدار شما را به عنوان یک متخصص می سازند
 • می توانید آنها را بر روی سیستم عامل های مختلف بفروشید (مانند آمازون و پرداخت)
 • آنها می توانند به منابع بزرگی از درآمد منفعل تبدیل شوند
 • آنها می توانند به عنوان پیشنهادهایی با ارزش کمتر ، افزودنیهای مؤثر در قیف فروش شما ایجاد کنند

بسیاری از کارشناسان با ایجاد کتاب شروع به ایجاد نام برای خود کردند. رمیت ستی ، بنیانگذار من به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید و یکی از مهمترین کارشناسان تجارت آنلاین ، به فروش می رسد کتاب اول او با قیمت 4.95 دلار.

با عنوان “راهنمای Ramit’s 2007 برای لگد زدن الاغ” بود.

تصویر 1 کتاب 1

این کتاب به یک منجر شد نیویورک تایمز بهترین فروشنده و 14 محصول پریمیوم مختلف که او را به فردی بسیار ثروتمند تبدیل کرده اند – همه کاملاً آنلاین و در درجه اول از طریق وبلاگ وی به فروش می رسد.

این روشی است که من برای نوشتن کتاب های الکترونیکی دنبال می کنم:

 1. موضوع را انتخاب کنید. در مورد چیزی که مخاطبان شما می خواهند یاد بگیرند بنویسید ، اما نمی توانید در یک پست وبلاگ واحد آموزش دهید. بسیاری حاضرند هزینه یک فروشگاه این اطلاعات را بپردازند.
 2. یک طرح کلی ایجاد کنید. این به سازماندهی ایده های شما در هنگام نوشتن کمک می کند.
 3. هر روز زمان نوشتن را مسدود کنید. کسی نباشید که کتاب الکترونیکی را شروع می کند و هرگز آن را تمام نمی کند. هر روز یک ساعت ، دو ساعت و 15 دقیقه مسدود کنید – مهم نیست چه مدت طول بکشد. فقط آن را بنویسید.
 4. آن را به یک الگوی کتاب الکترونیکی خوب منتقل کنید. چندتایی این جاست از HubSpot.
 5. یک جلد طراحی کنید (من استفاده می کنم بومیا به کسی پرداخت کنید که این کار را انجام دهد (پنجر).
 6. جلد خود را بر روی تصویر کتابی سه بعدی فتوشاپ کنید. پت فلین کنار هم قرار گرفت ویدئوی عالی در مورد چگونگی انجام این کار.

شما تمام شد! اکنون آن را به محتوای قلب خود ارتقا دهید.

2. ایجاد یک دوره

قدم منطقی بعدی برای بیشتر وبلاگ نویسان ایجاد دوره است.

در حالی که احتمالاً شما یک تن از ارزش رایگان در وبلاگ خود ارائه می دهید ، یک دوره می تواند درآمد شما را به یک سطح کاملاً جدید برساند.

فکر نمی کنید مردم هزینه این دانش را بپردازند؟ دوباره فکر کنید.

در اینجا 5 دلیل وجود دارد که مردم دوره شما را خریداری می کنند:

 1. آنها نتایجی را که وبلاگ شما می آموزد می خواهند اما سریعتر می خواهند.
 2. آنها اطلاعات پاداش شما را در وبلاگ ارائه نمی دهند.
 3. آنها می خواهند در طی این روند با دست نگه داشته شوند.
 4. آنها خواهان دسترسی بیشتر از طریق ایمیل ، مکالمات تلفنی یا وبینارهای اختصاصی به شما هستند.
 5. آنها به اندازه کافی به شما اعتماد دارند (از طریق ارزش رایگان که در وبلاگ خود ارائه می دهید) تا دوره خود را بخرید و بدانند که احتمالاً ارزش پول آنها را بدست می آورند.

در اینجا یک راهنمای سریع برای ایجاد دوره ها آمده است:

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما هستند بسته بندی با هم بالاتر از محتوای وبلاگ شما است. این دلیل نهایی است که آنها دوره ای را از شما خریداری می کنند. آنها حتی از آنچه می توانند از طریق وبلاگ شما دریافت کنند ، ارزش بیشتری کسب می کنند.

مراحل منطقی را برای رسیدن به اهدافشان ترسیم کنید. اینها معمولاً به “ماژول ها” تقسیم می شوند. هر یک از ماژول ها شامل یک معرفی کوتاه ، اطلاعات اصلی و به نوعی برای کمک به دانش آموزان شما در اقدام است.

برای اینکه آنها را به اقدامی بپردازند ، ورقهای عملی قابل بارگیری ایجاد کنید که دقیقاً آنچه را که باید انجام دهند را برای تکمیل این ماژول توصیف کنید.

فیلم گنجانیده. بیشتر دوره های آنلاین شامل مربی است که جلوی دوربین صحبت می کند. اگر در انجام این کار راحت نیستید ، صدای خود را ضبط کنید و از اسلایدها برای نمایش اطلاعات استفاده کنید.

دانش آموزان شما اطلاعات را از دو طریق به صورت شفاهی و بصری دریافت می کنند. این به آنها کمک می کند تا اطلاعات را حفظ کنند ، از دوره شما نتیجه بهتری بگیرند و افراد بیشتری را به آن مراجعه کنند.

برای میزبانی دوره خود از این سرویس ها امتحان کنید:

3. تبلیغ محصولات وابسته در پست های خود

اگر قبلاً در مورد محصولات و خدمات خود به مخاطبان خود مشغول بحث و تبادل نظر هستید ، چرا از طرف افرادی که به آنها مراجعه می کنید مقداری پول بدست نیاورید?

این برای خوانندگان شما هیچ هزینه ای ندارد و هر زمان که یکی از آنها محصول را خریداری کند ، کمیسیون کسب می کنید.

بازاریابی شرکت های وابسته می توانند منبع کمی برای درآمد کمی برای کارهای اضافی باشند. این ایده ها را برای ترکیب فروش سهام در درآمد خود بررسی کنید:

ایده شماره 1: فرصت ها را در محتوای فعلی خود بیابید

ابتدا مقالاتی را که قبلاً منتشر کرده اید ، طی کنید و به دنبال محصولات یا خدماتی باشید که ذکر کرده اید. پس از یافتن آنها ، به سادگی به هر وب سایت بروید و به دنبال صفحه “شرکت های وابسته” باشید.

سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید تا عضو شوید. پس از یکی شدن ، معمولاً یک شناسه ردیابی منحصر به فرد دریافت می کنید تا در انتهای هر URL قرار بگیرد.

وقتی بازدید کننده با شناسه خود روی آن URL کلیک کرده و محصول را خریداری می کند ، درآمد کسب می کنید.

ایده شماره 2: فرصت ها را در محصولات / خدماتی که استفاده می کنید بیابید

لیستی از هر محصول و خدمتی که استفاده می کنید تهیه کنید. من از نرم افزارهای آنلاین زیادی استفاده می کنم که مربوط به تجارت من است. اینها می توانند فرصت های خوبی برای درآمد شرکت های وابسته باشند.

به وب سایت هر محصول بروید و ببینید که آیا آنها صفحه وابسته دارند. اگر این کار را کردند ، برای برنامه ثبت نام کنید.

از آنجایی که هنوز محتوای اینها را ندارید ، باید برخی از آنها را ایجاد کنید. آنچه من پیشنهاد می کنم در اینجا آمده است:

 1. نحوه استفاده از محصول یا خدمات را پایین بیاورید. آیا این به ساده سازی کار شما کمک می کند؟ آیا به شما در سئو کمک می کند؟ آیا به شما کمک می کند تا به وبلاگ نویسان با نفوذ دسترسی پیدا کنید?
 2. یک آموزش ارسال وبلاگ ایجاد کنید که به مخاطبان خود یاد می دهد چگونه با استفاده از آن محصول یا خدمات ، به نتایج مشابه برسند.
 3. به محصول یا خدمات پیوند دهید و شناسه ردیابی منحصر به فرد خود را اضافه کنید.
 4. این پست را به مخاطبان خود ، در رسانه های اجتماعی و هر مراکز آنلاین پر از افرادی که ممکن است همان نتایج را بخواهند پر کنید.

شما به مردم اطلاعات رایگان مفید می دهید و در عوض پول می گیرید.

ایده شماره 3: فرصت هایی را در محصول / خدماتی که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید

آیا می خواهید از یک محصول خاص استفاده کنید اما توانایی آن را ندارید؟ چه می شود اگر بتوانید پول خود را در مدت زمان نسبتاً کوتاهی برگردانید?

اگر محصول دارای برنامه وابسته باشد ، این یک امکان واقعی است.

ابتدا لیستی از محصولات / خدمات مورد نظر خود را تهیه کنید. سپس به وب سایت های آنها بروید و ببینید که آیا آنها برنامه وابسته ای دارند.

اگر این کار را کردند ، محصول را خریداری و ثبت نام کنید. سپس از آن استفاده کنید ، یک مطالعه موردی / آموزش ایجاد کنید ، و مانند گذشته کار خود را ارسال کنید.

این پست ها می توانند برای مدت طولانی فعال بمانند و درآمد زندگی منفی را برای شما به ارمغان می آورند.

4. ارتقاء محصولات وابسته در پاسخگویی به ایمیل

ایمیل ابزاری قدرتمند برای بازاریابی است. این یکی از معدود کانال هایی است که مردم هر روز چک می کنند و هستند مایل به فروخته شدن در.

پاسخگویی خودکار ایمیل یک توالی خودکار از ایمیل است که هنگام عضویت در لیست ایمیل شما برای افراد ارسال می شود.

در اینجا خدمات مورد علاقه من هستند:

 1. AWeber
 2. MailChimp
 3. تماس مداوم

هر دوی آنها به شما امکان می دهند یک استعلام خودکار تنظیم کنید.

درست مانند تبلیغ محصولات وابسته در وبلاگ شما ، تبلیغ این محصولات در یک ایمیل پاسخگویی به ایمیل می تواند درآمد منفعل برای شما ایجاد کند.

می توانید آنها را مستقیماً در ایمیل ها تبلیغ کرده یا آموزش پست بلاگ ایجاد کرده و آن ها را تبلیغ کنید. در هر صورت ، فرصتی برای پول نقد در آن وجود دارد.

در اینجا چیزی است که من با طرح پاسخگویی شما پیشنهاد می کنم:

 • چند ایمیل اول خود را با محتوای مفید شروع کنید که هیچ چیزی را به فروش نمی رساند. این به شما کمک می کند اعتماد مشترکان جدیدی را برقرار کنید.
 • در ایمیل های ایجاد ارتباط ، مانند سؤال از مشترکان خود بپرسید که آیا می توانید در هر کاری به آنها کمک کنید. این کار باعث ایجاد اعتماد و کاهش اشتراک ها نیز می شود.
 • هنگام تبلیغ محصول ، به نتایجی که می توانند بدست آورند و نه روی خود محصول متمرکز شوید. اگر با استفاده از آن نتیجه به دست آورده اید ، حتماً آن موارد را با جزئیات توضیح دهید. این کار فروش را برای شما انجام می دهد.

5. فروش تبلیغات ایمیل

اگر یک لیست ایمیل قابل توجه دارید ، این ترافیکی است که می توانید در هر زمان که بخواهید به آن ضربه بزنید. همچنین کاملاً تحت کنترل شماست.

شما می توانید در ازای پرداخت هزینه ، محتوای دیگر افراد را به لیست ایمیل خود تبلیغ کنید. این کار به تلاش کمی اضافی نیاز دارد ، و می توانید محتویاتی را که تبلیغ می کنید فیلتر کنید تا مطمئن شوید که از درجه یک برخوردار است.

در اینجا یک تبلیغ مشابه است متیو وودوارد ارائه می دهد:

متیو وودوارد

به مشترکان خود اطلاع دهید که شما می توانید پست های افراد دیگر را برای آنها تبلیغ کنید. سیاست شفافیت را حفظ کنید.

اگر تصمیم دارید که با این مورد به جلو پیش بروید ، در وبلاگ خود صفحاتی ایجاد کنید که در مورد این سرویس ، چقدر هزینه و ترافیکی که می توان انتظار داشته باشد توضیح دهد..

افرادی که از وبلاگ شما بازدید می کنند ، می دانند که این گزینه زمانی که به ترافیک سریع نیاز دارند ، گزینه ای است.

6. خدمات مربیگری آنلاین را شروع کنید

مربیگری از هر نوع می تواند بسیار پرسود باشد.

جان مورو ، یکی از وبلاگ نویسان برتر در آنجا ، می گوید که حتی یک وبلاگ نویس تازه وارد می تواند 90 دلار در ساعت برای یک سرویس مربیگری تلفنی هزینه کند. و او به هزاران وبلاگ نویس کمک کرده است!

مربیگری تلفنی مزایایی را ارائه می دهد:

 • شما باید با دانش آموزان خود پیوند صمیمی برقرار کنید. این می تواند یک عمر طول بکشد و کسب و کار جدید و مداوم را برای شما جلب کند.
 • این به شما کمک می کند تا به عنوان یک مقام ، یک شهرت ایجاد کنید.
 • شما شروع به درک عمیق ترین ، عمیق ترین نیازها و ناامیدی های مخاطبان خود می کنید. این اطلاعات برای سایر کالاهایی که ایجاد و فروش می کنید ، بازاریابی طلا است.
 • هر زمان که بخواهید می توانید پیشنهاد ارائه خدمات را متوقف کرده یا ادامه دهید.
 • هرچه بهتر و بهتر شناخته شوید ، می توانید ضمن ارائه همان خدمات دقیق ، نرخ خود را افزایش دهید.

برای ارائه خدمات مشاوره تلفنی ، به سادگی بگویید که برای یک ساعت با آنها به تلفن وصل می شوید و درمورد هر مشکلی که دارید ، به آنها کمک می کنید.

اگر علاقه مند هستند ، به دانشجویان بالقوه خود یک پرسشنامه ارسال کنید. این پرسشنامه باید بزرگترین نقاط درد آنها را اذیت کند. پس از بازگشت آنها به شما ، زمانی را برای صحبت تنظیم کنید.

در زمان بین آن زمان و تماس تلفنی ، نقاط درد آنها را تحقیق کنید و بفهمید که چگونه به دانشجویان جدید کمک می کنید تا آنها را حل کنند. بدترین کاری که می توانید انجام دهید اتلاف وقت و هزینه آنها در تماس است.

هنگامی که به تماس احتیاج دارید ، به سادگی همه کارهایی را که باید انجام دهید برای غلبه بر مشکلاتشان قدم بزنید. سپس اقدامات عملی را برای آنها انجام دهید. حتی می توانید بعد از آن یک سند جداگانه برای آنها ارسال کنید.

در آخر ، سؤال کنید که آیا مایل هستند تماس دیگری برقرار کنند تا از نحوه انجام آنها مطلع شوند و در صورت تمایل آنها را به مرحله بعدی انتقال دهند..

سپس آنها را فاکتور کنید.

7. خدمات مشاوره انجام شده را برای شما پیشنهاد دهید

یک سرویس انجام شده برای شما شبیه به یک سرویس مربیگری است. شما شخصاً به مشتریان خود در حل مسئله (یا چندین مسئله) کمک می کنید.

به استثنای این که به جای آنها اقداماتی را که شما تجویز می کنید انجام دهید ، آنها را برای آنها انجام می دهید.

این در بعضی از صنایع مانند آموزش شخصی کار نمی کند. اما مطمئناً می تواند در بازاریابی آنلاین ، طراحی وب و هر مکان دیگر که در آن مهم نیست چه کسی این کار را انجام دهد ، کار کند.

از آنجایی که شما کار را انجام می دهید ، می توانید هزینه بیشتری برای یک سرویس انجام شده نسبت به مربیگری تلفنی هزینه کنید. همچنین شما به احتمال زیاد با مدت طولانی تری با آنها کار خواهید کرد ، بنابراین نگهدارنده های ماهانه (پرداخت ها) متداول هستند.

خدمات انجام شده برای شما می تواند از 100 دلار در ماه تا بیش از 10،000 دلار در ماه باشد. بستگی به این دارد که خدمات شما چقدر ارزشمند است و قدرت شما در فضا چقدر است. و همچنین بودجه مشتری شما چقدر بزرگ است.

نیازی به گفتن نیست ، این می تواند به سرعت درآمد شما را افزایش داده و آن را پایدار نگه دارد.

8- یک منطقه عضویت نصب کنید

مناطق عضویت می توانند منابع خوبی برای درآمد منفعل باشند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید قفل محتوای حق بیمه در پشت مانع عضویت است و تنظیم شده است. سپس تصمیم می گیرید که آیا یک نفر هزینه یک بار یا یکبار تکرار ماهیانه را پرداخت کند.

در اینجا چند سرویس شما می توانید استفاده کنید:

یکی از سقوط مناطق عضویت این است که آنها معمولاً برای نگه داشتن افراد درگیر (و پرداخت) نیاز به حفظ و به روز رسانی دارند..

اگر وقت خود را برای انجام این کار ندارید ، می توانید از برخی درآمد خود برای استخدام کسی استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

9. شروع یک انجمن خصوصی

یک انجمن خصوصی مشابه یک حوزه عضویت است.

این فقط یک جامعه پرداخت شده است که فقط در دسترس اعضای انحصاری است.

مثلا, StackThatMoney یک انجمن محبوب بازاریابی وابسته حق بیمه است. آنها 99 دلار در ماه را پرداخت می کنند.

STM

معمولاً یک فروم از یک حوزه عضویت کم ارزش تر است ، زیرا بیشتر مبتنی بر محتوای تولید شده توسط کاربر است. و بیشتر مناطق عضویت نیز دارای انجمن ها هستند.

شما معمولاً برای اجرای یک انجمن پولی باید هزینه کمتری بپردازید ، اما نسبت به حوزه عضویت نیز تعمیر و نگهداری کمتری را انجام می دهید.

10. نظرسنجی میزبان از سایر شرکت ها / سایت ها

در صورت داشتن وب سایت ، برخی از شرکت ها به شما می دهند تا میزبان نظرسنجی ها در وب سایت خود باشید.

آنها اطلاعات ارزشمندی در مورد بازاریابی کسب می کنند ، و شما پول نقد اضافی نیز دریافت می کنید.

به سادگی یک جستجوی گوگل برای شرکت هایی در طاقچه خود انجام دهید و ببینید که آیا آنها یک برنامه وابسته به بررسی پولی ارائه می دهند یا خیر.

11. فروشگاه تجارت الکترونیک را نصب کنید

فروشگاه های تجارت الکترونیکی دقیقاً شبیه آمازون هستند. آنها تعداد زیادی از کالاهایی را جمع می کنند که مردم می توانند بصورت آنلاین خریداری کنند.

اگر یک وبلاگ به طور خاص وردپرس دارید ، می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیک را مستقیماً بر روی سایت موجود خود نصب کنید.

این فروشگاه ها یا می توانند محصولات شخصی شما را بفروشند ، جایی که درآمد کامل دریافت می کنید ، یا می توانند از محصولات وابسته (یا هر دو) تشکیل شوند..

افزونه های زیر می توانند به شما در نصب فروشگاه تجارت الکترونیک در وب سایت وردپرس کمک کنند:

12. کالای بدنی خود را بسازید و بفروشید

اکثر وبلاگ نویسان ایجاد و فروش کالای بدنی خود را در نظر نمی گیرند ، اما گزینه ای است.

آیا تا به حال می خواستید مخترع شوید؟ این شانس شماست.

قدرت نهفته در مخاطبی است که شما در اختیار دارید. اگر مخاطبی دارید که به شما گوش می دهد ، می توانید تقریباً هر چیزی را بفروشید زیرا آنها به قضاوت و تخصص شما اعتماد دارند.

بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ نویس غذا هستید و یک مورد جدید آشپزخانه اختراع کرده اید که سیب های خرد شده را به یک فرآیند دو مرحله تبدیل می کند. شما می توانید آن را طراحی ، تولید و ثبت اختراع کنید. سپس می توانید از مخاطبان موجود خود برای پرش شروع فروش استفاده کنید ، ثابت کنید که تقاضا برای محصول وجود دارد و آن را در فروشگاه ها دریافت کنید.

این یک مسیر معمولی نیست ، اما ممکن است مسیر مناسبی برای شما باشد.

13. جذب محصولات وابسته برای محصولات / خدمات خود

کتاب الکترونیکی داری؟ یک دوره؟ خدمات مربیگری?

خوب ، شما می توانید با تنظیم برنامه وابسته خود و جذب افراد دیگر برای تبلیغ محصول خود ، تجارت جدید را به صورت منفعلانه جذب کنید.

وقتی محصول خود را تهیه کردید ، این یک روش مؤثر برای افزایش فروش و حفظ آنها است. در اینجا یک راه برای انجام آن وجود دارد:

ابتدا محصول خود را بارگذاری کنید Clickbank یا اودمی (اگر این یک دوره باشد) سپس یک جستجوی Google برای این رشته های جستجو انجام دهید:

 • “طاقچه شما” + “وبلاگ”
 • “سایت شما” + “سایت”

تا آنجا که می توانید سایت های زیادی پیدا کنید و به هرکدام دسترسی پیدا کنید و از آنها بپرسید که آیا مایل هستند محصول شما را سفارش دهند.

سپس برو به Alltop.com, جستجوی طاقچه خود را انجام داده و مجدداً تعداد سایتهای مختلف را پیدا کنید.

Alltop

سپس ، مانند گذشته به آنها برسید.

شما حتی می توانید یک کیت بازاریابی برای هدیه دادن ایجاد کنید. این کیت بهترین راه ها برای تبلیغ محصول شما و کسب درآمد به آنها می آموزد. این برای هر دو شما برنده می شود.

14. یک سرویس مربیگری حضوری را شروع کنید

درست مثل مربیگری آنلاین ، مربیگری حضوری می تواند نرخ ساعتی محکمی را برای شما کسب کند.

این نوع مربیگری همچنین می تواند برای دانشجویان شما مؤثرتر باشد ، زیرا در یک محیط صمیمی تر با هم کار می کنید. اگر دانش آموزان شما از مربیگری شما نتیجه بگیرند ، خدمات شما را گسترش می دهند و به رشد شغلی برای شما کمک می کنند.

به سادگی این سرویس را در وب سایت خود ارائه دهید ، آن را به مخاطبان خود تبلیغ کنید و آن را در منطقه محلی خود تبلیغ کنید. وبلاگ شما بعنوان مدرک تخصص شما عمل می کند.

15- یک قیف فروش و ترافیک پرداخت شده را تنظیم کنید

هنگامی که شما یک محصول یا خدمات در محل خود دارید ، تمام کاری که برای افزایش درآمد باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که ترافیک شما ترافیک را تبدیل کرده و آن را تکمیل کند.

یکی از بهترین راه های تبدیل ترافیک از طریق قیف فروش است. قیف فروش خریداران بالقوه را در طی مراحل خرید قدم می زند و با فروش نهایی به پایان می رسد.

هر مرحله یک گام منطقی به سمت محصول یا خدمات پرداخت شده شماست.

یکی از بهترین قیف های فروش که من از آن می دانم مربوط به Ryan Deiss است بازاریاب دیجیتال.

در اینجا 4 مرحله اصلی آورده شده است:

 1. یک آهنربای سرب ارائه دهید
 2. یک مسافر سه گانه را پیشنهاد کنید
 3. محصول اصلی خود را پیشنهاد دهید
 4. حداکثر سود را ارائه دهید

قیف فروش برای اکثر وبلاگ نویسان یک مسئولیت خودکار ایمیل است.

سرب آهنربا

یک آهنربای سرب باعث می شود تا بازدید کنندگان بتوانند از قیف فروش خود استفاده کنند.

این یک منبع رایگان است که در ازای آدرس ایمیل مشتری و اجازه تماس با آنها ، به شما هدیه می دهید.

برخی از بهترین آهنرباهای سرب عبارتند از:

 • کتابهای الکترونیکی رایگان
 • وبینارها
 • لیست های چک
 • نقشه های Mindmaps
 • دوره های کوتاه مینی

پس از آنکه شخصی وارد لیست شما شد ، معمولاً در منابع ، منبع رایگان را به طور خودکار تحویل می دهد ایمیل خوش آمدید.

سه گانه

بعد از آهنربای سرب ، یک تری لایر را پیشنهاد می کنید.

یک Tripwire یک پیشنهاد کم هزینه است که تقریباً فاقد فکر است. این محصول می تواند بسیار ارزان باشد (1 تا 3 دلار). هدف این است که مشترکان خود را از چشم انداز به خریداران تبدیل کنید.

این رابطه اساسی بین این دو را تغییر می دهد و خوانندگان شما را به دیدن شما به عنوان یک خرده فروش عادت می دهد.

محصول اصلی

بعد از تردد ، محصول اصلی خود را می فروشید. این محصولی است که بیشتر افراد از آن استفاده می کنند – معمولاً کتاب الکترونیکی ، یک دوره ، یک سرویس مربیگری ، یک سرویس انجام شده برای شما و غیره.

سود حداکثر

و در آخر ، شما حداکثر سود را ارائه می دهید. این یک کالای اساسی برای محصول اصلی شما است.

اگر محصول اصلی شما کتاب الکترونیکی است ، حداکثر سود شما می تواند یک سرویس مربیگری تلفنی باشد. برای یک سرویس مربیگری تلفنی می تواند یک سرویس انجام شده برای شما باشد – و غیره.

نکته قیف فروش این است که با یک پیشنهاد بسیار کم هزینه اما با ارزش شروع شود و منجر به موارد با هزینه بالاتر / با ارزش بالاتر شود که به طور طبیعی از یکدیگر پیروی می کنند.

اگر از autoresponder ایمیل استفاده می کنید ، من همچنین پیشنهاد می کنم محتوای رایگان و مفید آنها را از وبلاگ خود ارسال کنید تا به ایجاد رابطه با آینده خود و ایجاد اقتدار خود کمک کنید.

سرانجام برای ورود به قیف فروش خود به ترافیک نیاز دارید. اگر از قبل ترافیک زیادی به سایت خود دارید ، باید خوب باشید.

اگر این کار را نکنید ، یکی از بهترین راه های تست قیف شما ارسال ترافیک پولی است. منبع مورد علاقه من است تبلیغات فیس بوک, زیرا آنها آسان هستند با شروع کار.

16. فروش فضای تبلیغاتی

فروش فضای تبلیغاتی روشی کلاسیک برای کسب درآمد تقریبا از هر نوع وب سایت است.

آیا اخیراً مانند هفته نامه نیویورک تایمز یا هفته تجارت در سایت های بزرگ خبری بوده اید؟ آنها بسته بندی شده با تبلیغات هستند و یک تن از درآمد آنها را دریافت می کنند.

برخی افراد تبلیغات ، به خصوص در وبلاگ ها را جعلی می بینند. آنها را هرزنامه می بینند.

این احساس عمومی است یا نه ، آنها ارزش دارند که ببینند:

 1. درآمد حاصل از سایر محصولات / خدمات شما کاهش می یابد
 2. نرخ تبدیل شما کاهش می یابد

اگر درآمد شما پایین نیامد و نرخ تبدیل شما یکسان باقی بماند ، شما فقط بدون قربانی سایر معیارهای مهم خود ، درآمد را افزایش داده اید. بویا!

و معمولاً ، شما می توانید آگهی های نمایش داده شده در سایت خود را انتخاب کنید. شما می توانید مواردی را انتخاب کنید که در واقع می توانند برای مخاطبان خود ارزش قائل شوند.

می توانید فضای تبلیغاتی را به روش های مختلفی بفروشید ، اما دو مورد از ساده ترین آنها هستند Google Adsense و افزونه مدیر تبلیغات ساده برای وردپرس.

17. یک سرویس نوشتن آزاد ارائه دهید

این وبلاگ نویسان خدمات تقریباً در هر مکان طاقچه ای می توانند ارائه دهند.

محتوای وبلاگ شما 4 چیز را به افراد نشان می دهد:

 1. شما انتشار آنلاین را درک می کنید
 2. شما می توانید خوب بنویسید
 3. شما عادت دارید که یک روند نوشتن را دنبال کنید
 4. شما در زمینه خود دانش دارید

این خصوصیاتی است که هر نویسنده مستقل به آن احتیاج دارد. محتوای وبلاگ شما به طور خودکار به مشتریان بالقوه می گوید که این صفات را دارید.

مشاغل میل به محتوا دارند. این تقریبا یک ضرورت در دنیای آنلاین است ، اما شرکت ها همیشه شکایت می کنند که آنها نمی توانند نویسندگان خوبی را پیدا کنند که به این موضوع بپردازند.

یک نیاز وجود دارد ، و می توانید آن را پر کنید.

به سادگی یک صفحه “استخدام من” در وب سایت خود ایجاد کنید ، توضیح دهید که می توانید مقالاتی شبیه به آنچه در وبلاگ خود دارید بنویسید ، قیمت خود را ذکر کنید و به مردم بگویید چگونه با شما تماس بگیرند.

18. میزبان یک وبینار پرداخت شده

وبینارها روشهای خوبی برای انتقال حجم زیادی از اطلاعات در یک ساعت یا کمتر هستند.

بسیاری از آنها به صورت رایگان داده می شوند ، اما اگر اطلاعاتی با کیفیت عالی برای به اشتراک گذاشتن دارید ، می توانید افراد را به گوش دادن به شما متهم کنید (دقیقاً مانند سمینار زنده پرداخت شده).

برای میزبانی وبینار خود از این سرویس ها امتحان کنید:

19. میز کار هیئت مدیره

تابلوهای شغلی افراد متقاضی کار را با کارفرمایان مطابقت می دهد. آنها می توانند مفرح ، تمام وقت یا کارهای پیمانکاری را ارائه دهند.

به عنوان مثال ProBlogger’s هیئت مدیره کار وبلاگ نویسان را با شرکت هایی که به دنبال استخدام شخصی هستند برای ایجاد محتوا برای آنها مطابقت می دهد.

اگر در فضای خود اقتدار دارید و می توانید افراد متقاضی کار با کارفرمایان مطابقت داشته باشید ، می توانید هربار که کارفرمای بخواهد پست کاری خود را بفرستد میزبان هیئت شغلی باشید و درآمد کسب کنید..

همچنین می توانید متقاضیان کار را برای دسترسی به هیئت مدیره شارژ کنید.

صفحه شغلی Probloggerصفحه شغلی Problogger

20. فروش یک قطعه نرم افزار

این امر به سرمایه چشمگیر و / یا دانش فنی مهمی نیاز دارد ، اما بسیاری از وبلاگ نویسان برتر در خارج از کشور به فروش نرم افزار خاص خود روی آوردند..

این نرم افزار به طور طبیعی با محتوای وبلاگ خود جفت می شود. این کمک می کند تا خوانندگان خود سریعتر و کارآمدتر به آنچه می آموزند برسند.

Copyblogger این کار را با چندین محصول انجام داده است:

Copyblogger

21. کمکهای مالی را بپذیرید

مردم از مقدار زمان و تلاش بلاگ نویسان در هر مقاله قدردانی می کنند.

وبلاگ نویسی کار ساده ای نیست و خوانندگان می توانند چنین چیزی را ببینند.

بسیاری از آنها مایل به کمک به شما در اجرای سایت و ادامه تولید محتوا به شما کمک می کنند ، حتی اگر مقدار کمی نیز باشد..

می توانید یک دکمه ساده “اهدا” پی پال ایجاد کرده و با دنبال کردن آن به وبلاگ خود اضافه کنید این راهنما توسط ویشنو.

22. مشغول صحبت کردن را ارائه دهید

با رسیدن به قدرت و اختیار شما ، احتمالاً از شما خواسته می شود تا در رویدادها صحبت کنید.

این رویدادها می توانند در منطقه محلی شما یا حتی در سراسر جهان باشند. مردم به شما پرداخت می کنند تا در آنجا باشید و به مخاطبان خود خطاب کنید.

برای اطمینان از اینکه مردم می دانند که شما برای مشغول صحبت کردن باز هستید ، صفحه ای را در وبلاگ خود ایجاد کنید که دقیقاً نحوه ارتباط با شما را برای مشارکت صحبت کردن و چه گفتگوهایی ارائه دهد.

23. بازخورد فیس بوک

سرانجام ، همه این نکات کسب درآمد بلاگ چیزی بدون ترافیک و تبدیل نیست.

اغلب ، بیشترین میزان تبدیل ترافیک شما افرادی خواهد بود که از قبل به سایت شما مراجعه کرده و با شما آشنا هستند. اگر می توانید مستقیماً به آنها بازاریابی کنید ، آنها را به سایت خود بازگردانید و آنها را تبدیل کنید ، می توانید درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

یکی از بهترین راه های انجام این کار از طریق تبلیغات بازاریابی فیس بوک است. این تبلیغات به تعداد زیادی از افراد بازدید شده از سایت شما در 30-180 روز گذشته ارسال می شوند.

این افراد شما را می شناسند و ترجیح می دهند از شما بخرند.

در اینجا نحوه تنظیم آگهی بازاریابی فیس بوک آورده شده است:

ابتدا به مدیر تبلیغات Facebook خود بروید ، که معمولاً در آن است www.facebook.com/ads/manager/. سپس بر روی Tools کلیک کنید -> پیکسل ها:

تبلیغات فیس بوک 1 1

شما می خواهید یک مخاطب شخصی ایجاد کنید. این گروه افرادی است که می توانید در تبلیغات فیس بوک خود هدف گذاری کنید.

بر روی دکمه ای که می گوید “یک مخاطب شخصی ایجاد کنید” کلیک کنید. این پنجره ظاهر می شود:

تبلیغات فیس بوک 3

برای ترافیک وب سایت ، آن را برای هرکسی که از وب سایت شما بازدید می کند تنظیم کنید.

تبلیغات فیس بوک 4دامنه را به 180 روز تغییر دهید. این اطمینان خواهد داد که مخاطبان سفارشی شما تا حد ممکن بزرگ باشند. سپس “شامل ترافیک وب سایت گذشته” را بررسی کنید.

در آخر ، آن را به هر آنچه دوست دارید ، بنویسید ، در صورت تمایل ، توضیحی را درج کنید و روی “ایجاد مخاطب” کلیک کنید.

سپس بر روی Actions کلیک کنید -> مشاهده کد پیکسل:

با این کار کد (پیکسل) مورد نیاز برای جاسازی در وب سایت خود به ارمغان می آورد. این کد کلیه بازدیدکنندگانی را که به وب سایت شما می آیند ردیابی می کند و سپس آن داده ها را دوباره به Facebook منتقل می کند.

تبلیغات فیس بوک 5

اگر سایتی با وردپرس دارید ، تعبیه آن ساده است. ابتدا نصب کنید افزونه کد رهگیری مدیر.

پس از نصب ، وارد افزونه شوید و روی “افزودن کد رهگیری جدید” کلیک کنید. سپس کد خود را به این ترتیب جایگذاری کنید:

تبلیغات فیس بوک 6

و این گزینه ها را انتخاب کنید:

تبلیغات فیس بوک 7

سپس بر روی “ذخیره” کلیک کنید

ممکن است چند روز طول بکشد تا مخاطب سفارشی شما جمعیت کند ، اما وقتی این کار را انجام داد ، می توانید تبلیغاتی را ایجاد کنید که به طور مستقیم برای این افراد در نظر گرفته شده باشد.

هنگام ایجاد تبلیغات خود ، به سادگی “مخاطبان” را به مخاطب سفارشی که قبلاً ایجاد کرده اید تغییر دهید:

تبلیغات فیس بوک 8

اکنون می توانید محتوا ، محصولات ، خدمات خود – هر آنچه را که می خواهید – به افرادی که بیشتر از بازدید کنندگان تصادفی می توانند از آنها بخرید ، بازاریابی کنید.

همچنین برخی از ارزان ترین ترافیکی است که می توانید خریداری کنید.

درآمد خود را رشد دهید

اینها برخی از قدرتمندترین تکنیک های کسب درآمد از بلاگ در آنجا هستند. امیدوارم آنها به شما کمک کنند تا بتوانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، درآمد خود را رشد دهید و یک شیوه زندگی شگفت انگیز و وابسته به مکان را تجربه کنید.

به یاد داشته باشید ، متنوع کردن درآمد خود را فراموش نکنید. پس از ورود یک جریان ، شروع به کار در مورد بعدی کنید. وقتی آن یکی تنظیم شد ، روی مورد بعدی کار کنید.

این امر به رشد درآمد شما کمک می کند و در صورت عدم موفقیت ، شرط های خود را محافظت می کنید.

و اگر از پست لذت بردید ، فراموش نکنید که آن را با پیروان خود به اشتراک بگذارید

مقاله ای که توسط مایکل کارپ نوشته شده است؛ در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map